waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים-מכל-הסוגים
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים מכל הסוגים‏

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס‏

מדרסים כללית ₪0.00, מדרסים מכבי ₪110, מדרסים לאומית ₪160, מדרסים מאוחדת ₪200 במקום 680 ₪

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד + בדיקת אבחון תלת מימדית.
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

מדרסים מכל הסוגים | כל סוגי המדרסים.מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות של תוצרת אריאל קומפורט ®

המלצות

 

מבצע 1+1

book

מכון אורטופדי אריאל קומפורט ® אורטופדיה מתקדמת בע”מ מתמחים בייצור מדרסים אורטופדיים לכל סוגי כף הרגל.
במרבית סוגי הנעליים קיימים מדרסים מעל לסוליה, אשר מספקים תמיכה לכפות הרגליים, ובאים איתם במגע ישיר. תפקידם העיקרי של המדרסים, מעבר להיותם נעימים למגע ונוחים, הוא לבלום זעזועים, ליצור חלוקה לעומס המגיע מהגוף לכיוון כפות הרגליים בצורה הנכונה ביותר, להביא לידי שיפור היציבות, למנוע נזקים וכאבים ועוד.

מדרסים באריאל קומפורט – מגוון מדרסים לכל כף רגל, מדרסים במבצעים חסרי תקדים – זולים ואיכותיים, מחומרי איכות בליווי צוות מומחים.

מדרסים אורטופדיים אישיים בשיטת CNC

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

סוגי מדרסים

מדרס

מדרסים ביומכניים
מדרסים בפיתוח המותאם לכל סוגי כף הרגל ומתאים עצמו לתנועת ההליכה הרלוונטית.
מבצע – 750 ₪

מדרסי גרפיטמדרסי גרפיט
מדרסים העשויים חצי שיחים מחומר קרבון פיבר, מספקים יציבות ותמיכה לאורך זמן.
מבצע – 750 ₪
midtas3מדרסים פונקציונליים
פועלים לשיפור מחזור זרימת הדם בכף הרגל, עוזרים במקרים של בעיות מפרקים או סכרת .
מבצע – 750 ₪
midtas4מדרסים בהתאמה אישית
ייצור מדרסים ברמה האישית לכל סוגי כף הרגל: ספורטאים, סוכרתיים חיילים ועוד..
מבצע – 750 ₪

 

מדרסים לרוכבי אופניים

baner6

מדרסים אלגנטיים
baner9

מדרסים להוספת הגבהות פנימיות וחיצוניות

baner8

מדרסים לחולי סכרת ונעלים אורטופדיות בהתאמה אישית

baner5

מהם מדרסים?

מדרסים הם למעשה התקן אורטופדי המוכנס אל תוך הנעל במטרה לסייע ליציבה טובה יותר, הקלה על כאבים ולספק מענה לסובלים ממחלות שונות כמו למשל סכרת או מבעיות רפואיות שונות כמו דורבן בכף הרגל או שברי מאמץ חוזרים.

חשוב להבין כי לכל אדם ישנו מבנה ייחודי ושונה לכף הרגל שלו. באותה נשימה אפשר לומר כי לכל אדם ישנו אורח חיים שונה, פעילויות שונות שאותן הוא מבצע וכן בעיות רפואיות שונות הדורשות התייחסות מתאימה וספציפית – כל מקרה לגופו.

בוודאי גם לכם יצר להתקל במדרסים המיוצרים על פי סטנדרט אחיד ונמכרים בחנויות נעליים, חנויות המתמחות בציוד ספורט או אפילו בבתי מרקחת. מדרסים אלו יכולים אולי לסייע מעט בריכוך הזעזוע המועבר מהנעל אל הרגל או להעניק לרגל מעטפת מעט נוחה יותר. יחד עם זאת, לצערנו מדרסים שכאלו מיוצרים מחומרים פחות איכותיים, בתהליך פחות מקצועי ובוודאי שאינם מותאמים באופן ייחודי, אך ורק עבורכם.

בדיוק זו הסיבה שבגללה האופציה הטובה ביותר, היא תמיד לקנות מדרסים במכון אורטופדי מקצועי המתמחה באבחון, והתאמה אישית של מדרסים, לכל אדם ולכל צורך.

מדרסים מולטי פונקציונליים

baner7

מדרסים ביו מכנים

insole_biomechanic

מדרסים לריצה

baner1

מדרסים לטניס

baner12

מדרסים לספורטאים

אין ספק כי הספורט טוב לבריאות ובמידה רבה גם לנפש. יחד עם זאת ישנם מגוון ענפי ספורט אשר יוצרים לחץ ועומס על הרגליים ועל כפות הרגליים. זעזועים חזקים ועומס רב על הרגל יכולים להביא בסופו של דבר לכדי כאבים ובעיות רפואיות שונות אשר ניתן בקלות למנוע, או במקרה שהבעיות כבר קיימות – להקל עליהן במידה ניכרת.

מכיוון שענפי ספורט שונים מכתיבים טווח תנועות שונה ופעולות שונות שאותן נדרש לבצע, ישנו צורך במדרס אשר יוצר באופן מיוחד עבור העוסקים בענפי הספורט השונים. כך למשל, אם נבחן שחקן טניס אל מול שחקן כדורסל, נראה שעיקר התנועה של שחקן הטניס מתרכזת סביב ספרינטים קצרים ומהירים וכמובן חבטה בכדור. לעומת זאת שחקן הכדורסל מבצע בעיקר ריצות מצד אחד של המגרש אל צידו השני וכמובן מבצע קפיצות רבות. אופיו היחודי של כל ענף ספורט וכן התנועות השונות הנעשות במהלךהעיסוק בו, יוצרות טווח עומסים שונה מבחינת העוצמה שלו וכן מבחינת האיזורים העיקריים ברגל ובכף הרגל הנתונים לאותם לחצים. בדיוק זו הסיבה שבגללה חשוב להקפיד על כך שהמדרס שבו משתמשים מתאים באופן מדוייק לסוג הפעילות הספורטיבית שאותה מבצעים.

מדרסים לבעיות רפואיות

ישנם סוגים שונים של בעיות רפואיות אשר מצריכות מדרסים. לעיתים גם במצבים שבהם הכאב מופיע באיזורים שונים בגופנו כמו הגב, הברכיים ואפילו הצוואר, נמצא כי הבעיה מתחילה באיזור כפות הרגליים ויכולה להפתר או לפחות לזכות בהקלה משמעותית על ידי שימוש במדרסים המותאמים לאופיה של אותה בעיה. בין המקרים הרפואיים שבהם שימוש במדרסים רצוי ואף מומלץ ניתן למצוא:

מדרסים לכדורסל

baner14

מדרסים לכדורגל

baner19

מדרסים לספורטאים מכל הסוגים והרמות

insole_sport_all

מדרסים לספורטאים

baner20

פלטפוס – פלטפוס הינו מצב רפואי שממנו סובלים כ15% אחוז מכלל האוכלוסיה, שבו ישנה קריסה של הקשת האורכית של כף הרגל עד לכדי מצב שבו כף הרגל כולה נוגעת בקרקע. תפקידה של קשת זו הוא לסייע לגמישותה של כף הרגל ולסייע בחלוקת משקל הגוף באופן נכון יותר על כף הרגל.

אם במצב נורמלי, כף רגל יחפה אמורה ליצור מגע עם המשטח שעליו היא עומדת באיזור העקב, צידה החיצוני של כף הרגל, כריות כף הרגל והאצבעות, אזי במצב של פלטפוס נוצר מגע ישיר גם בין הרצפה לבין האיזור הפנימי של כף הרגל,בחלקו או במלואו, אשר במצב טבעי אמור להיות מוקשת.

הפלטפוס הינה בעיה רפואית מולדת או נרכשת ויכולה להביא לכאבים, שחיקת מפרקי כף הרגל ואף לנכות.

דורבן העקב – זהו מצב רפואי שממנו סובלים כ-10% מהאוכלוסיה, ובו נוצרת בליטת עצם מחודדת באיזור העקב. הגורם לתופעה זו היא דלקת באיזור זה אשר נוצרת כתוצאה מקרעים קטנטנים, בגודל מיקרוסקופי, החוזרים באופן כרוני. הגורמים לדורבן הם מגוונים וביניהם ניתן למצוא את הפלטפוס שבה קשת כף הרגל האורכית שטוחה מידי או לחלופין מצב שבו קשת כף הרגל קמורה יתר על המידה(הייפוס), נעילת נעליים בעלות סוליה דקה מידי או כאלו אשר אינן בולמות זעזועים באופן מספק וכן גורמי גיל אשר מתחילים לתת את אותותיהם, במקרה זה, באיזור גיל חמישים.

דורבן בעקב יכול לגרום לכאבים קשים באיזור העקב עד לכדי קושי ממשי ללכת, בעיקר בשעות הבוקר לאחר הקימה מהשינה.

מדרסים לסקי

insole_ski

מדרסים לילדים

insole_child4

מדרסים לילדים ופעוטות

baner32

מדרסים לחיילים בצבא

insole soldier

סכרת – הסובלים ממחלת הסכרת נוטים לפתח בעיות של חוסר רגישות עצבית ברגליים וכן לסבול מאספקת דם לקוייה אליהן מה שיכול להוביל להיווצרות כיבים וזיהומים שונים. כיבים מעיין אלו מצויים אצל כ-15% מחולי הסכרת, וגורמים לכאבים חזקים בכף הרגל.

בוניון – בוניון, או בעברית – “תפיחה בבוהן”, הוא מצב שבו נוצרת התנפחות מקומית באיזור מפרק הבוהן בכף הרגל וגורמת לבוהן עצמה להיות מוסטת הצידה. מצב זה נגרם לרוב כתוצאה מנעילת נעליים צרות בחלקן הקדמי אשר אינן מספקות די מרווח לכף הרגל ויוצרות עליה לחץ מתמשך. הבוניון מביא לכדי כאבים מקומיים ודלקות חוזרות בכף הרגל.

כאבי גב – אחת התופעות הנפוצות ביותר בימינו היא כמובן כאבי הגב. מה שרבים לא יודעים הוא כי פעמים רבות המקור לכאבי גב הוא בכלל כפות הרגליים. יציבה לא נכונה, עמידה ממושכת, נעילת נעליים לא נוחות ובעיות איזון שונות יש בהם בכדי להשפיע באופן ישיר על כפות הרגליים וכנגזרת גם על איזור הגב, בדגש על הגב התחתון ובחלק מהמקרים אף על איזור הצוואר.

כאבי ברכיים – הברכיים, מטבען, נתמכות על ידי השוק אשר נתמכת היא באופן ישיר על ידי כף הרגל. בדיוק זו הסיבה שבגללה בעיות יציבה או הפעלת עומס יתר על הרגליים בדמות עמידה ממושכת או עודף משקל, יכולות בהחלט להיות גורם ישיר לכאבי ברכיים.

מדרסים למרתון וטריאתלון

insole_marathon

מדרסים להליכה

insole_walk

מדרסים לטיפולי בכאבי עקב

insole_heel

טיפול בדורבן,דורבן בעקב מדרסים לטיפול בדורבן

insole_heel2

לא כל הנוצץ זהב

לצערנו, פעמים רבות המדרסים הנמכרים בחנויות ואפילו כאלו, אשר לכאורה, מותאמים עבורכם אישית, לא שווים יותר מפיסת החומר שמהם הם עשויים. גם אם הגעתם למרכז המציג עצמו כמקצועי, בכל הקשור לשירותי אבחון וטיפול בכף הרגל, פעמים רבות אתם מסתנוורים מהמכשור המתקדם המוצג בפניכם ושיטות מתקדמות לאבחון וסריקת כף הרגל, אך המציאות מוכיחה כי פעמים רבות כל אלו הם לא יותר ממצג שווא אשר במבחן המציאות פשוט לא מייצר את הפתרון האופטימלי לצורך שלכם.

סוגי המדרסים

חשוב להדגיש, לא בכל מצב נדרשים מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית ובהחלט ישנם מצבים רבים שבהם מדרסים ביומכניים, מדרסים פונקציונאליים או מדרסי גרפיט, יכולים לספק את הפתרון המושלם. יחד עם זאת כדאי להבין כי בכדי להתאים עבורכם את המדרסים שמתאימים לכם באמת ו”יעשו את העבודה” הנדרשת מהם באופן הטוב ביותר, נדרש ראשית לבצע אבחון מקצועי ומדוייק המביא בחשבון גורמים כמו מבנה כף הרגל, המשקל, אורח חייכם, פעילות ספורטיבית שבה אתם עוסקים ובעיות רפואיות שונות. רק לאחר שקלול של כלל הגורמים הרלוונטיים, ניתן יהיה לבצע את ההתאמה המושלמת בין כף הרגל שלכם למדרס המתאים לה ביותר.

יש דברים שעליהם פשוט לא מתפשרים

כאשר מדובר ביסודות שעליהם אתם ניצבים, אין מקום לפשרות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עכשיו להתאמת מדרסים ואנו מתחייבים בזאת לעמוד לשירותכם באופן מקצועי, אמין ואדיב, לצורך התאמת המדרסים המותאמים בדיוק עבורכם.

התאמת מדרס לכל כף רגל

במרבית הפעמים חברות ההנעלה יספקו מדרסים פשוטים אשר לא מספקים מענה הולם למטרתם העיקרית, ולא עונים על דרישותיהם של כפות הרגליים. לכן, רבים רוכשים מדרסי איכות אשר מהווים מוצר משלים לכל נעל, ולכל אדם.

אנו במכון אורטופדי אריאל קומפורט מספקים מדרסים איכותיים מכל סוג ולכל כף רגל בהתאמה אישית. אנו עובדים עם מגוון קופות החולים, כך שתוכלו לרכוש מדרסים במחיר מסובסד ולשמור על כף רגלכם.

אנו מציעים לכם בדיקה ממוחשבת אשר לפיה נוכל להתאים מדרסים באופן האופטימאלי ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיית i-step.

ככמו כן, אנו מספקים מדרסים אורטופדיים, מדרסים לחולי סכרת, מדרסים ביו מכנים מיוצרים לפי מידה שנלקחת אך ורק באמצעות תחבושות גבס כשכף הרגל נמצאת באוויר במצב ניוטרלי ללא נשיאת משקל כדי לתקן שגיאות של יציבות בהליכה, עמידה ,ריצה .

התאמת מדרס לכל לקוח

מרבית האוכלוסייה עושה כיום שימוש במדרסים, ובעיקר ספורטאים, ולכן קיים שוק ענף בתחום זה. כל חברה מחזיקה בגישה הייחודית לה, החל מדגימת כף הרגל לצורך ייצור המדרס, וכלה בתהליך הייצור ובחירת החומרים. כיום קיימות מספר שיטות אשר בעזרתן ניתן לאסוף מידע לצורך ייצור מדרס מתאים, כדוגמת שיטת המדף הנעשית על ידי בחירת תבנית מוכנה של מדרס לפי מידת הנעל, שיטת המחשב המאפשרת בחירה טובה יותר של מדרסי מדף או ייצור מדרסים בהתאמה אישית, שיטת ההטבעה בקופסת ספוג המספקת תמונה תלת ממדית של כף הרגל, ועוד.

במכון אורטופדי אריאל קומפורט, אנו מאמינים כי לכל אדם ישנה צורת כף רגל הייחודית לו, ולכן אנו מציעים מדרסים בהתאמה אישית. באופן זה, המדרס יוכל להתאים באופן האופטימאלי לכף הרגל של אתו אדם, על ידי שימוש בחומרים המתאימים לו. אצלנו תוכלו למצוא מדרסים מכל סוג ולכל כף רגל, לצד מבצעים חסרי תקדים ההופכים אותם לנגישים לכל אדם. אנו מספקים מדרסים העשויים חומרים איכותיים לצד עבודה מקצועית.

מדרסים מספקים תיאום בין הנעל לבין המבנה הייחודי של כף הרגל, וכך מתאפשרת תנועה ביו מכאנית נכונה שלה. המדרס מביא לכדי פעולה יעילה יותר של כף הרגל ולשיפור ביצועים, כאשר מדרס המיוצר בצורה נכונה יכול להביא לכדי פתרון של פציעות כרוניות.

 


מאמרים נבחרים בנושא:

לקוחות ממליצים על מדרסי אריאל קומפורט ®:
ברצוני לציין את השרות רב השנים לו אנו זוכים באריאל קומפורט ® עצות, שרות וציוד המסייעים לנו לרוץ את הקילומטרים הרבים באיכות ובבריאות טובה יותר.

תודה,
צביקה, קבוצת “רצי רעננה”.

להמלצות נוספות לחצו כאן >

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 4.86/5
מדרסים-מכל-הסוגים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 4.95 מתוך 5 עם מבוסס על 7 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (7)

מדרסים-מכל-הסוגים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - רציתי להמליץ בחום על אריאל קומפורט.מומלץ..

מדרסים-מכל-הסוגים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים-מכל-הסוגים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים-מכל-הסוגים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - אני רוצה להמליץ לכולם על אריאל קומפורט ברעננה. לא רק שהמדרסים שלהם עושים את העבודה אלא שיש שם פשוט צוות מדהים, קשוב ומסור שעשה הכל בשביל לבחור לי את המדרסים האידאליים עבורי והכל בחיוך ובדרכי נועם. אז למרות שאני בדרך כלל לא עושה את זה הפעם הייתי חייבת, פשוט לכו לשם ולא תצטערו

מדרסים-מכל-הסוגים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים-מכל-הסוגים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים-מכל-הסוגים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Good
תגובות: - אהלן! אני לקוחה מרוצה של אריאל אורטופדיה מתקדמת כבר מעל ל3 שנים, הגעתי פעם ראשונה במקרה כשבדקתי מספר מקומות לקנות בהם מדרסים לרכיבה על אופניים. אני רוכבת באופן יום יומי והייתי צריכה מדרסים נוחים שיאפשרו רכיבה ממושכת ונוחה. מאז הביקור הראשון שלי באריאל אורטופדיה מתקדמת אני חוזרת כל חצי שנה, ואפילו קצת מצפה לזה בכל פעם מחדש, השירות מדהים ובכל פעם מחדש אני יוצאת בהרגשה מעולה.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >