הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים בחינם – 0.00 ₪ בלבד

ללא אסמכתא תקציבית מהצבא רק עם כרטיס חוגר בלבד

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים לחיילים בחינם!

לכל חייל יש מבנה כף רגל שונה, אך הנעליים הצבאיות הניתנות לחיילים הם נעליים בעלות מידות ומבנה סטנדרטיים. הנעליים הצבאיות, אומנם מגנות על כפות הרגליים מפני פציעה ומחזיקות את הקרסול בצורה חלקית, אך הן אינן מסוגלות לתת לכף הרגל את התמיכה האורתופדית שלה היא נזקקת.

בשל המאמצים הגופניים הנדרשים מהחיילים ובשל ההליכה והריצה המרובה, על כף הרגל מופעלים עומסים ולחצים רבים המובילים לכאבים, בעיות ועיוותים בכפות הרגליים, בברכיים, בצוואר, בעמוד השדרה ובגב.

הלחצים והעומסים המופעלים על כפות הרגליים בזמן השירות הצבאי עלולים להביא לנזקים גופניים משמעותיים בזמן השירות ולהשליך גם על העתיד.

מדרסים לחיילים בחינם – למה כל חייל חייב מדרס?

חיילים רבים סובלים משברי מאמץ העלולים להשבית אותם מפעילויות רבות לתקופה ארוכה ולהשפיע גם על העתיד. הנתונים מלמדים כי מדרסים לחיילים מצמצמים באופן משמעותי את שברי המאמץ, מונעים נזקים ומקלים על החייל באימונים הממושכים.

חיילים רבים סובלים מבעיות בברכיים הנובעות מהליכה וריצה על משטחים לא אחידים כמו אספלט, בוץ, אזוריים הרריים, חולות טובעניים ועוד והבעיות מחמירות במיוחד כאשר יש עיוותים, אפילו מזעריים, במבנה כף הרגל. מדרסים לחיילים מעניקים יציבות לכף הרגל יעזרו להתמודד בהצלחה עם המשטחים השונים וימנעו בעיות ונזקים לברכיים.

הליכה של שעות ארוכות בנעליים לא נוחות, סחיבה של משאות כבדים, בעיות ביציבות ועוד עלולים לגרום לפציעות ולכאבי גב. מדרסים לחיילים יקלו על המאמץ והעומס המוטל על כפות הרגליים בזמן האימונים ובזמן ההליכה הממושכת, יביאו ליציבה נכונה, יתמכו בשלד הגוף וימנעו בעיות אורתופדיות רבות.

נקע בקרסול זו אחת התופעות השכיחות בין חיילים, תופעה הנגרמת כתוצאה מעמידה לא יציבה. מדרסים לחיילים ייצבו את העמידה, יתמכו בקרסול וימנעו ברוב המקרים נקע בקרסול.

המדרסים מונעים נזקים גופניים לגוף במהלך השירות הצבאי, אך לא רק! הם  מסוגלים להפחית גם את הכאבים הקיימים, הם בולמים זעזועים, מקלים על בעיות במבנה כף הרגל ומעניקים תמיכה ויציבות לכל הגוף.

מדרסים לחיילים הם מדרסים אשר נבנים מחומר מיוחד. הודות לחומר הייעודי, המדרסים עמידים בלחץ הפיזי המופעל עליהם בעת סחיבת משאות כבדים, בעת הליכה ממושכת והם עמידים נגד מים ולחות. בשל חומר הגלם המיוחד שממנו עשויים המדרסים, הם מחזיקים זמן רב וזוג מדרסים איכותי וטוב יכול לשמש את החיילים במשך כל השירות הצבאי.

השימוש במדרסים בזמן השירות יכול להיות ההבדל בין סיום הצבא עם בעיות אורתופדיות בהווה ובעתיד לבין סיום הצבא עם כף רגל בריאה וללא נזקים אורתופדיים לגוף.

 

מחפשים מדרסים לחיילים – צרו קשר עם “אריאל אורטופדיה מתקדמת בע”מ!

מדרסים משופרים לחיילים 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

מדרסים לאימונים ולנעלי צבא. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים לאימונים אגרסיביים ומדרסים לנעלי צבא בלבד.

 

תקופת השירות הצבאי כרוכה, כמו בהתרגשות ובתחושת יעוד ושליחות, גם בהרבה קשיים. העומס הפיזי שמופעל על אלה ששומרים על ביטחוננו יכול לעתים להיות לא קל והמאמץ הפיזי עשוי אף לגרום לנזקים לטווח הארוך למי שלא מודע להשלכות ולא נוקט באמצעי הזהירות ששומרים על גופו חסר התחליף.
העומס הגופני איתו נאלצים החילים להתמודד בעת השרות ובעיקר בתקופת הטירונות, הקורסים וההכשרות מוביל לכמות גדולה של חיילים הסובלים מבעיות דרמטולוגיות בכף הרגל ומבעיות אורתופדיות רבות. כשחלקם הגדול של החיילים, בעת ביצוע הפעולות היומיומיות שדורש מהם השירות, כלל לא מעלים בדעתם את המתרחש בגופם עד הרגע בו הגוף כבר מתחיל לשדר אותו מצוקה כמו כאבי גב, כאבים ברגליים, כאבים בפרקים, עקמת, דלקות, או במקרים הגרועים אף שברי מאמץ ונזקים אחרים לטווח הארוך.

להבדיל מספורטאים מקצועיים העורכים את אימוניהם בצורה מבוקרת ומודרכת בצורה כזו שפעולות אימוניהם יעשו בצורה הנכונה בלי להפעיל עומס מיותר על הגוף ובלי לגרום נזק, חיילים השואפים להצטיין ומשרתים ביחידות קרביות נוטים לעתים להעמיס על גופם הרבה יותר ממה שהוא מסוכל לספוג בין אם מיוזמתם ובין אם לדרישת מפקדיהם. כמו כן, לא לכל החיילים ניתנת האפשרות לבחור או לקנות נעליים נוחות, מותאמות לכף רגלם או נעליים אורתופדיות שישמרו על בריאותם ויהפכו את העמידה, ההליכה והפעילות הגופנית לקלה יותר והם מחויבים במקרים רבים לנעילת נעליים צבאיות שאינן מותאמות בהכרח לכף רגלם ואינן מספקות לרגל את התמיכה הדרושה לפיזור משקל הגוף על כף הרגל בצורה הנכונה, ולדריכה בריאה ומאוזנת. לכן, מומלץ ‘לשפר’ את אותה נעל צבאית על ידי מדרסים לחיילים שימנעו את מפגעי המאמץ הפיזי איתם נאלצים החיילים להתמודד.

ייחודיותם של מדרסים לחיילים היא בכך שבדרך כלל הם עבים יותר ומסוגלים למלא את העומק של הנעליים הצבאיות שלא תמיד תואמות את מידת הנעליים האמיתית של החייל שנאלץ לנעול אותן, ויש ביכולתם של מדרסים לחיילים לספוג זיעה המצטברת במהלך יום מלא בעומס גופני ובכך לסייע במניעת מגוון רחב של בעיות דרמטולוגיות, והדבר חשוב על אחת כמה וכמה במצבי כוננות בהם נאלצים החיילים לנעול נעליים מסביב לשעון במשך כמה וכמה ימים. כמו כן, יסייעו מדרסים לחיילים במניעת נזקים בעקבות פעילות פיזית מאומצת על ידי כך שיהפכו ש’יאלצו’ את הרגל לדרוך על הקרקע בצורה נכונה ובריאה, תוך תמיכה נכונה כך שמשקל הרגל יתפזר בצורה מאוזנת.

אחד הדברים הקשים ביותר בגיוס לצה”ל, מלבד השוק הראשוני שמקבל כל מתגייס, הוא הצורך לעמוד בדרישות הפיזיות שמתחילות כבר ביום הראשון של הטירונות. מלבד מעט מתגייסים שהתחילו לעבוד על הכושר הקרבי עוד בבית, הרבה מגויסים חדשים נאלצים להתמודד עם דרישות פיזיות קשות מאוד בטירונות, כולל ריצות ארוכות, עמידה לפרקי זמן ארוכים וביצוע שמירות. כל הפעילויות האלו יכולות להסב נזק מתמשך לחייל, אם הן לא מבוצעות כראוי. מדרסים לחיילים נועדו להפחית את הלחץ מחלקים עדינים בגוף, ולוודא שהפעילות הגופנית תישאר בריאה ולא תפגע בעצמות או במפרקים של החייל החדש.

מחפש מדרסים לחיילים קרביים?

מדרסים לחיילים

יכולים לעשות את כל ההבדל בין שירות בריא, שלא משאיר שום פגעים לאחר השחרור, ובין שירות שישאיר את החייל המשוחרר עם כאבי פרקים, ברכיים, גב ואפילו עם שברי מאמץ.מדרסים לפי תחבושות גבס

, הסוג אותו אנו מייצרים במכון אריאל קומפורט, מותאם אישית לכל לקוח. כאשר הרגליים מורמות ונמצאות במצב של מנוחה, הן מכוסות בתחבושות גבס שלוכדות את צורת הרגל בדיוק. על פי התבנית שהתקשתה, אנחנו מייצרים מדרס בהתאמה אישית, מחומרים שמתאימים לאופי השירות של החייל, למשקל שלו ולדרישות רפואיות שעשויות להיות לו (כמו למשל, כף רגל שטוחה או בעלת קימור גדול מדי).

המדרס נבנה שכבות על גבי שכבות, ועונה על שני צרכים. הראשון הוא בלימת זעזועים. המדרס מסייע לכף הרגל לפזר את כובד המשקל שמונח עליה על פני כל כף הרגל, ולא רק על העקב או על הקשת הפנימית, כפי שקורה בדרך כלל. יתרון נוסף של המדרס, הוא שהוא דואג לכך שהרגל תמיד תונח במצב נכון ובזווית בריאה על גבי כל משטח. התוצאה היא דריכה נכונה, לא משנה אם מדובר על הליכה, ריצה, כריעה או עמידה ממושכת. בצורה כזו כל פעילות כלשהי הופכת לקלה משמעותית, וגם דואגת לכפות הרגליים, ומשם לגוף כולו (רגליים, אגן, גב תחתון ועליון, כתפיים ועמוד שדרה). הכל מתחיל בכפות הרגליים.מדרסים איכותיים לחיילים מסייעים במניעת שברי מאמץ

מדרסים לחיילים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס גם עוזרים למנוע שברי מאמץ, שיכולים לקרות בעיקר לחיילים קרביים ומופיעים במיוחד לאחר מסעות ארוכים כמו מסע הכומתה. תחת עומס גדול וממושך, המשקל שלנו והכוח שאנחנו מפעילים על כפות הרגליים עובר מהשרירים אל העצמות. העצמות הדקות והעדינות בכף הרגל לא אמורות להתמודד עם לחצים כאלו, ויש סיכון שהן יסדקו ואפילו ישברו. כאן נכנס לתמונה המדרס, שמוריד את עוצמת הכוח המופעל על כפות הרגליים, מעביר חלק ממנו אל הנעל וחלק אחר אל השרירים ברגליים.מדרסים בתקופות הקשות של הטירונות ובשירות השוטף

השירות הצבאי הארוך מסוכן לכל החיילים, אך חיילים קרביים מתמודדים עם קשיים מורכבים בהרבה. גם אם מדובר על שמירות ממושכות, בהן לעתים יש לעמוד במשך שעות על גבי שעות, יש חשש שיווצרו פצעי מאמץ, שברי מאמץ ובמקרה החמור פחות – שהחייל יחווה חוסר נוחות קיצוני. המדרסים המיוצרים במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, מיוצרים במקום על ידי אורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) מומחים ומנוסים. החומרים בהם משתמשים חזקים מספיק בשביל לייצב את כף הרגל, וגמישים דיים כדי לפצות על הקשיחות של הנעל הצבאית, ולאפשר לחייל לעמוד בנוחות במשך זמן רב יותר.מדרסים המותאמים במיוחד לחיילים ומיועדים להקל על הגוף

על ידי לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, אנחנו למעשה מבטיחים התאמה מושלמת לכל חייל וחייל. את התוצאות ניתן להרגיש מיד. גם בתוך הנעל הצבאית הגדולה, הכבדה והקשה, היציבה משתפרת מיד, עמוד השדרה נמתח כראוי ולחץ מוסר מהאגן ומהגב, ועובר לשרירים החזקים שנועדו לשאת אותו. מדרסים לחיילים נבדלים ממדרסים אחרים גם בעובדה שהם נועדו לספוג ולנדף זיעה, והם בנויים מחומרים מיוחדים שמאפשרים להם להתמודד יום יום עם עבודה מאומצת מבלי להימעך או לשנות את צורתם בשום אופן.חיילים קרביים המשתמשים בנעלי צבא ומדרסים

חיילים קרביים, יותר מכל חייל אחר, נדרשים לרוץ, לקפוץ ולעמוד במשך זמנים ארוכים. הריצות של החיילים הקרביים אינן ריצות קלות לשם הספורט, אלא ריצות מתפרצות על גבי שטח שאינו תמיד ישר ומיועד לריצה. ריצה בתנאים כאלו יכול להביא למעידה או להנחה לא בריאה של הרגל, שכיולה לגרום לנקע או אפילו לשבר אם הרגל מסתובבת בצורה חמורה. מדרסים לחיילים מיישרים את הרגל בתוך הנעל, והם עבים במיוחד כדי לפצות על הנעל הצבאית הגדולה, שפעמים רבות מאפשרת לרגלי החייל “להחליק” בתוכה. הייצוב שהמדרס מעניק הוא ההבדל בין ריצה נכונה ובריאה לריצה מסוכנת.מדרסים לחיילים והתאמת מדרסים לחיילים במכון האורטופדי אריאל קומפורט

מדרסים לחיילים מתאימים גם לחיילים עם פלטפוס, דורבן או כל בעיה רפואית אחרת בכפות הרגליים. בתהליך הכנת המדרסים, אנחנו מתחשבים בבעיות רפואיות שקיימות אצל הלקוח, ויוצרים מדרס שיאפשר להמשיך בפעילות היום יומית הרגילה בקלות גדולה יותר, ובצורה נכונה. אנחנו מזמינים אתכם להגיע לאחד הסניפים שלנו, ברעננה או בהוד השרון, לפגישת ייעוץ ללא תשלום, וכדי ליצור תמונה של כף הרגל, כך שתוכלו לראות את האזורים הבעיתיים שסופגים יותר משקל מהאחרים, עליהם מקל המדרס.חיילים קרביים מתמודדים עם פעילות מאומצת ביום יום

מדרסים לפי מידה אישית עושים שני דברים שבזכותם חיילים רבים לא זזים בלי מדרסים. הראשון, הוא לשמור על בריאות הגוף. כל מי שעמד במהלך השירות הצבאי או היה כל היום “על הרגליים”, זוכר את המתיחות, סיבובי הצוואר והאנחות שפלט מכאבים קטנים שהצטברו עם הזמן. המדרסים לא מאפשרים לכאבים להצטבר ולהפוך לבעיה רפואית, והם שומרים על הגוף במצב מצוין. שנית, המדרסים מקלים על ביצוע פעולות רבות. הם משמשים כמתווך בין כף הרגל ובין הנעל, ומספקים שכבת ריכוך נוספת בכל צעד, גם בזמן ריצה וגם בהליכה ועמידה.כולנו זוכרים את תקופת השירות הצבאי כתקופה לא קלה עבור רבים מאתנו

מדרסים לחיילים הם אחת הדרכים החשובות והפשוטות ביותר לדאוג לחייל עוד לפני שהתגייס. את המדרס ניתן להעביר בקלות מהנעל הצבאית לנעלי ספורט ואפילו לנעלי ערב, וכך להקנות לגוף מבעוד מועד הרגלי הליכה נכונים ובריאים. עם היתרון הסודי הזה, כל מתגייס יתחיל את השירות על רגל ימין, והקושי הגדול שבשירות יתגמד, גם אם במעט, לעומת זה שיחוו חיילים שרק מתרגלים לנעלי הצבא המסורבלות.בשונה משברים רגילים, מהם שברי מאמץ אצל חיילים? (בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס)

בשונה מאצנים או מרצים למרחקים ארוכים, חיילים לא מפעילים לחץ על הרגליים בטווח זמן קצר, תוך כדי פעילות מאומצת ומרוכזת. במקום, הם מעייפים את כפות הרגליים לאורך זמן, ויכולים לגרום כך לנזק שיורגש רק שנים לאחר השירות. מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, כפי שמיוצרים במכון אריאל קומפורט, משחררים את החיילים כאשר הבריאות שלהם נשמרת במצב מעולה.

רוצים לבדוק מה המדרס הנכון ביותר עבורכם? חושבים שמגיעה לכם הנחה על הוצאת מדרסים מקופת החולים? התקשרו אלינו היום!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לחיילים

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

באמצעות מדרסים לחיילים ניתן לחלק בצורה שווה את העומס הרב על כפות הרגליים לאורך כל כף הרגל. התמיכה בקשת כף הרגל והיציבות מאפשרת לכף הרגל להיות במנח נוח לאורך כל שעות היום ולמנוע כאבי רגליים. מדרסי החיילים עוזרים לחייל לשמור על כפות הרגליים ועל בריאות גופו גם בפעילויות מאומצות וקפיצות שהוא נאלץ לבצע בשגרת יום יומו. הודות למדרסים לחיילם יכול החייל להפגין ביצועים יפים ומרשימים, הודות למדרסים שבנעליו בין אם זה באימונים הצבאיים שלו או אפילו בפעולות היום יומיות שהוא מבצע

יש כאלה שימליצו לרכוש מדרסים לחיילים עוד טרם הגיוס לצבא. אך ההמלצה היא לבצע את הרכישה מיד עם קבלת הנעליים הצבאיות. כך תוכלו לבצע התאמה של המדרס לנעל הצבאית בצורה הכי טובה שרק אפשר. אם תרכשו את המדרס לפני קבלת הנעליים יהיה לכם קשה לבצע את ההתאמה בין המדרס לבין הנעל. אל תביאו את עצמכם למצב שבו המדרס שתרכשו לא יספק לכם תמורה מקסימלית.

כל חייל רוכש עשרות רבות של פריטים לפני הגיוס לצבא, כל זאת כדי להפוך את השהות לאידיאלית. אך על דבר אחד אתם לא יכולים לוותר – אנו כמובן מדברים על מדרסים בהתאמה אישית. הנעליים הצבאיות יכולות להביא איתן נזק משמעותי לכף הרגל של החייל, והפתרון היחיד הוא מדרס. המדרס יכול לסייע לחייל לעמוד בדרישות האינטנסיביות של המפקדים מבלי לפגוע בבריאותו. לא משנה אם מדובר על חייל המשרת בתור לוחם או על חיים המשרת בתפקידים עורפיים. היעילות של מדרסים תהיה אפקטיבית לכל החיילים.

מדרסים לחיילים הם מדרסים אשר מותאמים לצרכיו של החייל. חיילים רבים מפתחים בעיות בכפות הרגליים עקב שימוש יום יומי ואינטנסיבי אשר מתבצע בנעליהם הלא נוחים לאורך השירות. המדרסים עוזרים לחיילים לחלק באופן נכון ושווה את העומס על כפות הרגליים ולהפחית את הכאבים. כך שהרגל מקבלת את התמיכה שלה היא זקוקה. על מנת לרכוש מדרסים לחיילים עליכם להגיע לאריאל קומפורט ולעבור בדיקה ממוחשבת בהתאמה אישית ולקיחת מידות גיבוס בטרם הכנת המדרסים.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

צוואר תפוס

צוואר תפוס

צוואר תפוס הנושא של סעיף זה הוא הכאב בצוואר. זהו סימפטום שכיח שיכול להיגרם על ידי הרבה דברים שונים. צוואר תפוס  חלק זה עוסק כיצד

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

стельки

Ариель Комфорт Ортопедия Ортопед

Ариель Комфорт ® Ортопедия Ортопедический Центр в Израиле КоординатыАдрес: Раанана, ул. Ахуза 124, здание МаккабиТелефон: 09-7456772 Кто мы? Мы, ортопеды-травматологи, сотрудники кафедры травматологии и ортопедии.

קרא עוד »
מדרסי ספורט לטניס

מדרסי ספורט לשחקני טניס

מדרסי ספורט לשחקני טניס הספורטאים, ביניהם גם טניסאים וגם טניסאיות, מתמודדים עם אינסוף אתגרים מפרכים, שבסופו של דבר מובילים אותם להצלחה או לכישלון. אחד האתגרים

קרא עוד »
האנטומיה של עצם השוק

האנטומיה של עצם השוק

האנטומיה של עצם השוק עצם השוק של הרגל היא אחת העצמות החשובות ביותר בגוף האדם. זוהי עצם ארוכה ברגל התחתונה הנמשכת מהברך ועד הקרסול. השוקה

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!