waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לחיילים
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לחיילים בחינם – 0.00 ₪ בלבד. ללא אסמכתא תקציבית מהצבא רק עם כרטיס חוגר בלבד

מדרסים לחיילים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

מדרסים לחיילים בחינם!

לכל חייל יש מבנה כף רגל שונה, אך הנעליים הצבאיות הניתנות לחיילים הם נעליים בעלות מידות ומבנה סטנדרטיים. הנעליים הצבאיות, אומנם מגנות על כפות הרגליים מפני פציעה ומחזיקות את הקרסול בצורה חלקית, אך הן אינן מסוגלות לתת לכף הרגל את התמיכה האורתופדית שלה היא נזקקת.

בשל המאמצים הגופניים הנדרשים מהחיילים ובשל ההליכה והריצה המרובה, על כף הרגל מופעלים עומסים ולחצים רבים המובילים לכאבים, בעיות ועיוותים בכפות הרגליים, בברכיים, בצוואר, בעמוד השדרה ובגב.

הלחצים והעומסים המופעלים על כפות הרגליים בזמן השירות הצבאי עלולים להביא לנזקים גופניים משמעותיים בזמן השירות ולהשליך גם על העתיד.

מדרסים לחיילים בחינם – למה כל חייל חייב מדרס?

חיילים רבים סובלים משברי מאמץ העלולים להשבית אותם מפעילויות רבות לתקופה ארוכה ולהשפיע גם על העתיד. הנתונים מלמדים כי מדרסים לחיילים מצמצמים באופן משמעותי את שברי המאמץ, מונעים נזקים ומקלים על החייל באימונים הממושכים.

חיילים רבים סובלים מבעיות בברכיים הנובעות מהליכה וריצה על משטחים לא אחידים כמו אספלט, בוץ, אזוריים הרריים, חולות טובעניים ועוד והבעיות מחמירות במיוחד כאשר יש עיוותים, אפילו מזעריים, במבנה כף הרגל. מדרסים לחיילים מעניקים יציבות לכף הרגל יעזרו להתמודד בהצלחה עם המשטחים השונים וימנעו בעיות ונזקים לברכיים.

הליכה של שעות ארוכות בנעליים לא נוחות, סחיבה של משאות כבדים, בעיות ביציבות ועוד עלולים לגרום לפציעות ולכאבי גב. מדרסים לחיילים יקלו על המאמץ והעומס המוטל על כפות הרגליים בזמן האימונים ובזמן ההליכה הממושכת, יביאו ליציבה נכונה, יתמכו בשלד הגוף וימנעו בעיות אורתופדיות רבות.

נקע בקרסול זו אחת התופעות השכיחות בין חיילים, תופעה הנגרמת כתוצאה מעמידה לא יציבה. מדרסים לחיילים ייצבו את העמידה, יתמכו בקרסול וימנעו ברוב המקרים נקע בקרסול.

המדרסים מונעים נזקים גופניים לגוף במהלך השירות הצבאי, אך לא רק! הם  מסוגלים להפחית גם את הכאבים הקיימים, הם בולמים זעזועים, מקלים על בעיות במבנה כף הרגל ומעניקים תמיכה ויציבות לכל הגוף.

מדרסים לחיילים הם מדרסים אשר נבנים מחומר מיוחד. הודות לחומר הייעודי, המדרסים עמידים בלחץ הפיזי המופעל עליהם בעת סחיבת משאות כבדים, בעת הליכה ממושכת והם עמידים נגד מים ולחות. בשל חומר הגלם המיוחד שממנו עשויים המדרסים, הם מחזיקים זמן רב וזוג מדרסים איכותי וטוב יכול לשמש את החיילים במשך כל השירות הצבאי.

השימוש במדרסים בזמן השירות יכול להיות ההבדל בין סיום הצבא עם בעיות אורתופדיות בהווה ובעתיד לבין סיום הצבא עם כף רגל בריאה וללא נזקים אורתופדיים לגוף.

מחפשים מדרסים לחיילים – צרו קשר עם “אריאל אורטופדיה מתקדמת בע”מ!

מדרסים משופרים לחיילים 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

מדרסים לאימונים ולנעלי צבא. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים לאימונים אגרסיביים ומדרסים לנעלי צבא בלבד.

תקופת השירות הצבאי כרוכה, כמו בהתרגשות ובתחושת יעוד ושליחות, גם בהרבה קשיים. העומס הפיזי שמופעל על אלה ששומרים על ביטחוננו יכול לעתים להיות לא קל והמאמץ הפיזי עשוי אף לגרום לנזקים לטווח הארוך למי שלא מודע להשלכות ולא נוקט באמצעי הזהירות ששומרים על גופו חסר התחליף.
העומס הגופני איתו נאלצים החילים להתמודד בעת השרות ובעיקר בתקופת הטירונות, הקורסים וההכשרות מוביל לכמות גדולה של חיילים הסובלים מבעיות דרמטולוגיות בכף הרגל ומבעיות אורתופדיות רבות. כשחלקם הגדול של החיילים, בעת ביצוע הפעולות היומיומיות שדורש מהם השירות, כלל לא מעלים בדעתם את המתרחש בגופם עד הרגע בו הגוף כבר מתחיל לשדר אותו מצוקה כמו כאבי גב, כאבים ברגליים, כאבים בפרקים, עקמת, דלקות, או במקרים הגרועים אף שברי מאמץ ונזקים אחרים לטווח הארוך.
baner91baner92

להבדיל מספורטאים מקצועיים העורכים את אימוניהם בצורה מבוקרת ומודרכת בצורה כזו שפעולות אימוניהם יעשו בצורה הנכונה בלי להפעיל עומס מיותר על הגוף ובלי לגרום נזק, חיילים השואפים להצטיין ומשרתים ביחידות קרביות נוטים לעתים להעמיס על גופם הרבה יותר ממה שהוא מסוכל לספוג בין אם מיוזמתם ובין אם לדרישת מפקדיהם. כמו כן, לא לכל החיילים ניתנת האפשרות לבחור או לקנות נעליים נוחות, מותאמות לכף רגלם או נעליים אורתופדיות שישמרו על בריאותם ויהפכו את העמידה, ההליכה והפעילות הגופנית לקלה יותר והם מחויבים במקרים רבים לנעילת נעליים צבאיות שאינן מותאמות בהכרח לכף רגלם ואינן מספקות לרגל את התמיכה הדרושה לפיזור משקל הגוף על כף הרגל בצורה הנכונה, ולדריכה בריאה ומאוזנת. לכן, מומלץ ‘לשפר’ את אותה נעל צבאית על ידי מדרסים לחיילים שימנעו את מפגעי המאמץ הפיזי איתם נאלצים החיילים להתמודד.

ייחודיותם של מדרסים לחיילים היא בכך שבדרך כלל הם עבים יותר ומסוגלים למלא את העומק של הנעליים הצבאיות שלא תמיד תואמות את מידת הנעליים האמיתית של החייל שנאלץ לנעול אותן, ויש ביכולתם של מדרסים לחיילים לספוג זיעה המצטברת במהלך יום מלא בעומס גופני ובכך לסייע במניעת מגוון רחב של בעיות דרמטולוגיות, והדבר חשוב על אחת כמה וכמה במצבי כוננות בהם נאלצים החיילים לנעול נעליים מסביב לשעון במשך כמה וכמה ימים. כמו כן, יסייעו מדרסים לחיילים במניעת נזקים בעקבות פעילות פיזית מאומצת על ידי כך שיהפכו ש’יאלצו’ את הרגל לדרוך על הקרקע בצורה נכונה ובריאה, תוך תמיכה נכונה כך שמשקל הרגל יתפזר בצורה מאוזנת.

אחד הדברים הקשים ביותר בגיוס לצה”ל, מלבד השוק הראשוני שמקבל כל מתגייס, הוא הצורך לעמוד בדרישות הפיזיות שמתחילות כבר ביום הראשון של הטירונות. מלבד מעט מתגייסים שהתחילו לעבוד על הכושר הקרבי עוד בבית, הרבה מגויסים חדשים נאלצים להתמודד עם דרישות פיזיות קשות מאוד בטירונות, כולל ריצות ארוכות, עמידה לפרקי זמן ארוכים וביצוע שמירות. כל הפעילויות האלו יכולות להסב נזק מתמשך לחייל, אם הן לא מבוצעות כראוי. מדרסים לחיילים נועדו להפחית את הלחץ מחלקים עדינים בגוף, ולוודא שהפעילות הגופנית תישאר בריאה ולא תפגע בעצמות או במפרקים של החייל החדש.

מחפש מדרסים לחיילים קרביים?

מדרסים לחיילים

יכולים לעשות את כל ההבדל בין שירות בריא, שלא משאיר שום פגעים לאחר השחרור, ובין שירות שישאיר את החייל המשוחרר עם כאבי פרקים, ברכיים, גב ואפילו עם שברי מאמץ.

מדרסים לחיילים קרביים

מדרסים לחיילים קרביים

______-______30

מדרסים לפי תחבושות גבס

, הסוג אותו אנו מייצרים במכון אריאל קומפורט, מותאם אישית לכל לקוח. כאשר הרגליים מורמות ונמצאות במצב של מנוחה, הן מכוסות בתחבושות גבס שלוכדות את צורת הרגל בדיוק. על פי התבנית שהתקשתה, אנחנו מייצרים מדרס בהתאמה אישית, מחומרים שמתאימים לאופי השירות של החייל, למשקל שלו ולדרישות רפואיות שעשויות להיות לו (כמו למשל, כף רגל שטוחה או בעלת קימור גדול מדי).

מדרסים לחייל קרבי ______-______28

מדרסים לחיילים עשויים משכבות של פולימרים המסייעים בבלימת זעזועים

המדרס נבנה שכבות על גבי שכבות, ועונה על שני צרכים. הראשון הוא בלימת זעזועים. המדרס מסייע לכף הרגל לפזר את כובד המשקל שמונח עליה על פני כל כף הרגל, ולא רק על העקב או על הקשת הפנימית, כפי שקורה בדרך כלל. יתרון נוסף של המדרס, הוא שהוא דואג לכך שהרגל תמיד תונח במצב נכון ובזווית בריאה על גבי כל משטח. התוצאה היא דריכה נכונה, לא משנה אם מדובר על הליכה, ריצה, כריעה או עמידה ממושכת. בצורה כזו כל פעילות כלשהי הופכת לקלה משמעותית, וגם דואגת לכפות הרגליים, ומשם לגוף כולו (רגליים, אגן, גב תחתון ועליון, כתפיים ועמוד שדרה). הכל מתחיל בכפות הרגליים.

______-______27 ______-______26

מדרסים איכותיים לחיילים מסייעים במניעת שברי מאמץ

מדרסים לחיילים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס גם עוזרים למנוע שברי מאמץ, שיכולים לקרות בעיקר לחיילים קרביים ומופיעים במיוחד לאחר מסעות ארוכים כמו מסע הכומתה. תחת עומס גדול וממושך, המשקל שלנו והכוח שאנחנו מפעילים על כפות הרגליים עובר מהשרירים אל העצמות. העצמות הדקות והעדינות בכף הרגל לא אמורות להתמודד עם לחצים כאלו, ויש סיכון שהן יסדקו ואפילו ישברו. כאן נכנס לתמונה המדרס, שמוריד את עוצמת הכוח המופעל על כפות הרגליים, מעביר חלק ממנו אל הנעל וחלק אחר אל השרירים ברגליים.

______-______25 ______-______24

מדרסים בתקופות הקשות של הטירונות ובשירות השוטף

השירות הצבאי הארוך מסוכן לכל החיילים, אך חיילים קרביים מתמודדים עם קשיים מורכבים בהרבה. גם אם מדובר על שמירות ממושכות, בהן לעתים יש לעמוד במשך שעות על גבי שעות, יש חשש שיווצרו פצעי מאמץ, שברי מאמץ ובמקרה החמור פחות – שהחייל יחווה חוסר נוחות קיצוני. המדרסים המיוצרים במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, מיוצרים במקום על ידי אורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) מומחים ומנוסים. החומרים בהם משתמשים חזקים מספיק בשביל לייצב את כף הרגל, וגמישים דיים כדי לפצות על הקשיחות של הנעל הצבאית, ולאפשר לחייל לעמוד בנוחות במשך זמן רב יותר.

______-______23 ______-______22

מדרסים המותאמים במיוחד לחיילים ומיועדים להקל על הגוף

על ידי לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, אנחנו למעשה מבטיחים התאמה מושלמת לכל חייל וחייל. את התוצאות ניתן להרגיש מיד. גם בתוך הנעל הצבאית הגדולה, הכבדה והקשה, היציבה משתפרת מיד, עמוד השדרה נמתח כראוי ולחץ מוסר מהאגן ומהגב, ועובר לשרירים החזקים שנועדו לשאת אותו. מדרסים לחיילים נבדלים ממדרסים אחרים גם בעובדה שהם נועדו לספוג ולנדף זיעה, והם בנויים מחומרים מיוחדים שמאפשרים להם להתמודד יום יום עם עבודה מאומצת מבלי להימעך או לשנות את צורתם בשום אופן.

______-______21 ______-______20

חיילים קרביים המשתמשים בנעלי צבא ומדרסים

חיילים קרביים, יותר מכל חייל אחר, נדרשים לרוץ, לקפוץ ולעמוד במשך זמנים ארוכים. הריצות של החיילים הקרביים אינן ריצות קלות לשם הספורט, אלא ריצות מתפרצות על גבי שטח שאינו תמיד ישר ומיועד לריצה. ריצה בתנאים כאלו יכול להביא למעידה או להנחה לא בריאה של הרגל, שכיולה לגרום לנקע או אפילו לשבר אם הרגל מסתובבת בצורה חמורה. מדרסים לחיילים מיישרים את הרגל בתוך הנעל, והם עבים במיוחד כדי לפצות על הנעל הצבאית הגדולה, שפעמים רבות מאפשרת לרגלי החייל “להחליק” בתוכה. הייצוב שהמדרס מעניק הוא ההבדל בין ריצה נכונה ובריאה לריצה מסוכנת.

______-______19 ______-______18

מדרסים לחיילים והתאמת מדרסים לחיילים במכון האורטופדי אריאל קומפורט

מדרסים לחיילים מתאימים גם לחיילים עם פלטפוס, דורבן או כל בעיה רפואית אחרת בכפות הרגליים. בתהליך הכנת המדרסים, אנחנו מתחשבים בבעיות רפואיות שקיימות אצל הלקוח, ויוצרים מדרס שיאפשר להמשיך בפעילות היום יומית הרגילה בקלות גדולה יותר, ובצורה נכונה. אנחנו מזמינים אתכם להגיע לאחד הסניפים שלנו, ברעננה או בהוד השרון, לפגישת ייעוץ ללא תשלום, וכדי ליצור תמונה של כף הרגל, כך שתוכלו לראות את האזורים הבעיתיים שסופגים יותר משקל מהאחרים, עליהם מקל המדרס.

______-______17 ______-______16

חיילים קרביים מתמודדים עם פעילות מאומצת ביום יום

מדרסים לפי מידה אישית עושים שני דברים שבזכותם חיילים רבים לא זזים בלי מדרסים. הראשון, הוא לשמור על בריאות הגוף. כל מי שעמד במהלך השירות הצבאי או היה כל היום “על הרגליים”, זוכר את המתיחות, סיבובי הצוואר והאנחות שפלט מכאבים קטנים שהצטברו עם הזמן. המדרסים לא מאפשרים לכאבים להצטבר ולהפוך לבעיה רפואית, והם שומרים על הגוף במצב מצוין. שנית, המדרסים מקלים על ביצוע פעולות רבות. הם משמשים כמתווך בין כף הרגל ובין הנעל, ומספקים שכבת ריכוך נוספת בכל צעד, גם בזמן ריצה וגם בהליכה ועמידה.

______-______15 ______-______14

כולנו זוכרים את תקופת השירות הצבאי כתקופה לא קלה עבור רבים מאתנו

מדרסים לחיילים הם אחת הדרכים החשובות והפשוטות ביותר לדאוג לחייל עוד לפני שהתגייס. את המדרס ניתן להעביר בקלות מהנעל הצבאית לנעלי ספורט ואפילו לנעלי ערב, וכך להקנות לגוף מבעוד מועד הרגלי הליכה נכונים ובריאים. עם היתרון הסודי הזה, כל מתגייס יתחיל את השירות על רגל ימין, והקושי הגדול שבשירות יתגמד, גם אם במעט, לעומת זה שיחוו חיילים שרק מתרגלים לנעלי הצבא המסורבלות.

______-______13 ______-______12

בשונה משברים רגילים, מהם שברי מאמץ אצל חיילים? (בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס)

בשונה מאצנים או מרצים למרחקים ארוכים, חיילים לא מפעילים לחץ על הרגליים בטווח זמן קצר, תוך כדי פעילות מאומצת ומרוכזת. במקום, הם מעייפים את כפות הרגליים לאורך זמן, ויכולים לגרום כך לנזק שיורגש רק שנים לאחר השירות. מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, כפי שמיוצרים במכון אריאל קומפורט, משחררים את החיילים כאשר הבריאות שלהם נשמרת במצב מעולה. רוצים לבדוק מה המדרס הנכון ביותר עבורכם? חושבים שמגיעה לכם הנחה על הוצאת מדרסים מקופת החולים? התקשרו אלינו היום!


contact_box

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לחיילים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 5 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (5)

מדרסים לחיילים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - מומלצים..

מדרסים לחיילים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לחיילים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לחיילים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - בלי המדרסים של המכון האורטופדי אריאל קומפורט שאליהם הגעתי ממש ממש במקרה אני לא יודע איך הייתי עובר את השירות הצבאי. בזכות המדרסים אלו עברתי את הטירונות המפרכת מסעות האלונקות, והאימונים היום יומיים עם נעלי צבא ובלי כאבים כלל! מאז כל פעם שאני שומע על מישהו שזקוק למדרסים אני מפנה אותו לאריאל קומפורט בלי לחשוב פעמיים

מדרסים לחיילים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >