הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לחולי סכרת

מדרסים לחולי סכרת / לסוכרתיים 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

מדרסים לפי מידת גבס לסוכרתיים

כמו מוצר בסעיף 2 בתוספת שכבת PPT.
הדבקת PPT 3-6 מ”מ באיזור העקב כבולם זעזועים ועור לאורך כל המדרס.
מילוי פלסטיזות או פי-לייט בדרגות עובי וקושי שונות לפי המקרה לאורך הקשת האורכית, ומיולי תיקונים נוספים לפי הצורך כגון מטטרסלי או תיקוני זוויות ציפוי 3 מ”מ PPT מלמעלה.

הכל על מדרסים מיוחדים לחולי סכרת

אנשים הסובלים ממחלת הסכרת צריכים לשמור על גופם בכל הנוגע למאכלים ומשקאות – זוהי טענה ידועה ומוכרת, ואין אדם חולה סכרת בארץ שלא מודע למצבו, עוקב אחריו ומקפיד להישמע הוראות הרופאים. אך לא מספיק תשומת לב מוקדשת לעובדה שישנם מקומות נוספים בגוף הניזוקים כתוצאה ממחלה זו, ובעיקרם הרגלים. רגליהם של חולי הסכרת נוטת לסבול מבצקות ומנפיחות, ובהיעדר טיפול הולם בבעיות אלה, עשויים להיווצר נזקים שונים לאדם החולה – זאת כמובן מלבד כאבים עזים הנגרמים בעקבות נעילת נעלים לא מתאימות.

מדרסים לטיפול בכף הרגל הסוכרתית

עבור חולי הסכרת התאמה מדויקת ככל שניתן של מדרסים לכף הרגל היא בגדר טיפול מנע חשוב, שלעתים אף יכול להתברר כטיפול מציל חיים. למעשה, השימוש במדרסים לחולי סוכרת הוא בגדר חובה. הסיכונים והסיבוכים שעלולים להגרם כתוצאה ממחלת הסכרת הם רבים ומורכבים, והיערכות נכונה לקראתם כמו גם טיפול מקצועי ומותאם אישית לצרכיו של כל מטופל, מהווים גורם בעל חשיבות מכריעה לחייהם של מטופלים רבים. מדרסים לחולי סכרת מותאמים באופן אישי לכל אדם בהתאם למבנה ולמידת כף רגלו. המדרסים המותאמים מסייעים לסכרתיים במניעת פציעות מסוכנות, אותן ניתן למנוע באמצעות הקפדה על מדרסים איכותיים לטיפול בכף הרגל הסוכרתית.

מדרסים מותאמים מסייעים לסוכרתיים במניעת פציעות

חולי סכרת רבים חווים התקהות של הרגישות העצבית בכף הרגל, דבר שלא מאפשר להם להבחין בפציעות שנגרמות כתוצאה מחיכוכים של כף הרגל בנעל. במצב שכזה, כל פציעה שולית בכף הרגל (למשל כתוצאה מלחץ או מחיכוך של כף הרגל בנעל) יכולה להפוך לפציעה עיקשת הממאנת להירפא, או לכיב פתוח שהחלמתו איטית וארוכה. פוטנציאל הסיבוך במצבים אלה הוא גדול: חולה הסכרת ניצב בפני סכנה של זיהום, של היחלשות העצמות ברגל ושל הרס הקשתות של כף הרגל. סיבוכים רפואיים אלה ואחרים עלולים להגיע עד למצב של קטיעת הרגל חלילה, או של חלק ממנה. ההכרה בחשיבות התאמת מדרס לחולי הסכרת היא זו שמעצבת את תפיסת מתן השירות האישי של מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, המבטיחה להתאים לכל אחד מלקוחותיה מדרס מותאם אישית לפי תחבושת גבס, במטרה לסייע לטיפול ברגל הסוכרתית.

מדרסים לחולי סוכרת מותאמים באופן אישי לכל אדם בהתאם למבנה ולמידת כף רגלו

מדרסים מותאמים כהלכה למבנה כף הרגל הם שיתנו את המענה ההולם לצרכיו האישיים של כל מטופל ומטופל, ובמיוחד נכון הדבר אם הוא סובל ממחת הסכרת. במקרה של רגל סוכרתית, המדרסים  יסייעו להגן באופן מיטבי על כף הרגל מפציעות וחבלות, ובנוסף הם יסייעו בפתרון בעיות לימפטיות שונות. חשוב להבין כי מעבר לאמירה הכללית “מדרסים לחולי סכרת” יש עדין לזכור את חשיבותה של התאמה אישית ועל פי מידת גבס – הכל תוך התייחסות מדויקת למבנה כף הרגל הייחודי של המטופל, לנזקים שחוותה הרגל בעבר, ולנזקים עתידיים העלולים להיגרם כתוצאה מפעילות לא נכונה.

אנו דואגים גם להתאים לאנשים סוכרתיים נעליים מיוחדות לחולי סכרת

ברור לכל שמדרסים לבדם לא יוכלו לפתור את כל הבעיה במצב שכזה, ולכן פרט למדרסים מותאמים אישית במדידת גבס, מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת דואג גם להתאים למטופלים הזקוקים לכך גם נעליים מיוחדות לחולי סכרת. התאמה זו נעשית מתוך הכרה בצרכים המיוחדים של חולים אלה, ובצורך שלהם לאוורר כהלכה את כף רגלם.

התחילו בטיפול מראש

הדרך הטובה ביותר לטפל ברגל סוכרתית היא להקדים תרופה למכה. עיצוב מדרסים מותאמים אישית לכף הרגל הוא הטיפול המונע הטוב ביותר: אל תחכו לגילוי פציעות וכיבים בכף הרגל. דאגו מראש לריפוד נכון של המקום המועד לפציעות, ולהפחתה של העומס מעליו במידה שכבר חווה פציעה – זאת על מנת שיוכל להחלים כהלכה ובמהרה. אנחנו באריאל קומפורט מכירים בחשיבותו של טיפול מונע זה, ומאמינים בהתאמה אישית של מדרסים לחולי סכרת מראש. לשם כך העמדנו לרשותכם צוות איכותי של טכנאי אורטופדיה (אורטוטיסטים) מהטובים בארץ, שיתאים לכל אחד ואחת מכם את המדרס המתאים לו באופן אישי. כל המדרסים שאנו מציעים מיוצרים בעבודת יד על ידי אנשי המכון.

זרימת הדם בכף הרגל בקרב חולי סכרת

מעבר לבעיות הנראות לעין כדוגמת בצקות ונפיחות ברגל, חולי סכרת סובלים ברגליהם, בין השאר, גם מזרימת דם לא טובה. הדבר עלול להוביל לתוצאות הרות אסון המוכרות לכולם: פעילות לא תקינה של הרגל, הידרדרות בתפקודים השונים של הרגל, ואף נמק במקרים חמורים שאינם מקבלים טיפול. הדבר דורש טיפול הולם ומותאם אישית לכל חולה וחולה – פתרון אותו אנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת מציעים.

שימוש במדרסים לחולי סוכרת הוא בגדר חובה

עבור מי שסובל מכך, שימוש במדרסים לחולי סכרת הוא בגדר חובה. לא מדובר בעוד טיפול המסייע בשמירה על רמת איכות חיים גבוהה, אלא בטיפול המונע נזקים חמורים – ובמקרי קיצון אף מסכני חיים. אם אתם סובלים ממחלת הסכרת, כדי להתאים את המדרס הנכון והמתאים ביותר עבור כף רגלכם עליכם לפנות למומחים בלבד, ואלה יתאימו עבורכם את המדרס המושלם – לכל שימוש ולכל מצב.

כתוצאה מסיבוכי מחלת הסוכרת ישנה פגיעה בכלי דם ועצבים בכף הרגל

הרגל הסוכרתית היא רגל בסיכון גבוה, וחולי סכרת רבים סובלים מאי-סדירות של מחזור הדם בכף הרגל. כלומר, מחזור הדם של חולי הסכרת אינו טוב ותקין, מכיוון שבעקבות סיבוכי מחלת הסכרת ישנה פגיעה בכלי דם והעצבים בכף הרגל. כתוצאה מכך, כלי-דם שונים נוטים להיסתם, מה שמקשה על חמצן להגיע בכמות מספקת ובאופן סדיר לכף הרגל, ופוגע ביעילות פינוי הרעלים מן הדם.

רגל סוכרתית היא רגל בסיכון גבוה

כפי שניתן להבין, אדם הסובל ממחלת הסכרת ואינו מטפל כראוי בכפות רגליו, מביא אותן למצב סיכון גבוה, סיכון הנובע מכמה סיבות שונות – ויכול להוביל לנזקים בהיקפים שונים, אך קריטיים. חשוב להבין כי שמירה על כף רגל בריאה לא רק שתשמור על מצב בריאתכם הכללי, אלא גם על איכות חייכם – ולמרות שבמקרה השני לא מדובר בטיפול מציל חיים, עדין ישנה חשיבות רבה בהקפדה גם עליו, שכן הנוחות ואיכות החיים משפיעות על גם מצב הרוח ועל הפעילות היומיומית של המטופל.

מדרסים לסוכרתיים או לבעיות לימפטיות

לא רק חולי סכרת עשויים לסבול מבצקות ברגלים – אלא כל מי שיש לו בעיות לימפטיות המיתרגמות לנפחיות ותחושת אי נעימות ברגל (או במקומות נוספים בגוף). אלה הן פגיעות העשויות להיגרם כתוצאה ממקרים שונים במהלך החיים, וישנם אף מקרים בהם הבעיה היא מולדת. בין כך ובין כך, מי שסובל מבעיות אלה – כמו גם מי שסובל ממחלת הסכרת, חייב לטפל בבצקות ברגליו בצורה הטובה ביותר, וזאת על ידי התאמת מדרסים באופן אישי וכן גם נעלים מיוחדות – שיפחיתו את הכאב וימנעו נזקים כבדים בעתיד.

הבריאות שלכם היא לא משחק! אל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי – התקשרו עוד היום לאריאל קומפורט ותאמו פגישה עם צוות המומחים שלנו להתאמת מדרסים לרגליכם.

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לחולי סכרת

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

מחלת הסכרת היא מחלה איומה וקשה אשר גורמת לחוליה לפגיעה באיברים השונים בגוף. מחלה זאת מתבטאת בעליה גבוהה של ערכי הסוכר בדם כתוצאה מהשמנת יתר, תורשה, מחלות לב ודם, לחץ ומתח נפשי, חוסר פעילות, שתיית אלכוהול ועישון. התסמינים של מחלה זאת הינם לטווח הרחוק וכוללים כף רגל סוכרתית אשר נגרמת כתוצאה מחוסר חמצן לכפות הרגליים. מצב זה גורם לפציעות מרובות, איבוד תחושה עצבית בכף הרגל, ועוד. באמצעות מדרסים איכותיים ואורטופדיים לכף רגל סוכרתית ניתן לטפל בבעיה ולתת לכף הרגל את כל התמיכה לה היא זקוקה.

מדרסים לסוכרתיים עשויים מחומרים מיוחדים ואנטי בקרטריאליים אשר אינם גורמים לגירוי בכפות הרגליים, לחץ על אזור מסוים או הזעה בכפות הרגליים. המדרסים מותאמים לכף הרגל הסוכרתית ומעניקים תמיכה טובה וזרימת דם טובה לכפות הרגליים. בנוסף לכך, המדרסים מונעים פציעות בכף הרגל והינם אורטופדיים ובהתאמה מלאה לחולה.

מדרסים לסוכרתיים מיוצרים בצורה מעט שונה מאשר מדרסים רגילים שאותם בוודאי יצא לכם לראות. המדרסים מיוצרים מחומרים מיוחדים אשר מתאימים לחולי סכרת. זוהי הסיבה כי כף רגל סוכרתית חייבת מדרס בהתאמה אישית, דבר שאסור להתפשר עליו. אם תרכשו מדרסי מדף כאלה או אחרים, תמצאו את עצמכם במצב שבו הוא לא יספק את הסחורה. הבריאות שלכם חייבת להיות בראש סדר העדיפויות, ולכן חובה עליכם לוודא כי המדרס הוא כזה אשר בנוי לסוכרתיים.

מדרסים לסוכרתיים הם בגדר המלצה ולא בגדר חובה. אך עדיין כדאי מאוד לכל אדם סכרתי לרכוש לעצמו מדרסים אשר מתאימות אליו באופן אישי. בין אם מדובר על כאלה שיש להם סכרת קלה או סכרת מורכבת יותר. תוכלו להתייעץ עם אורטופד כדי שהוא יתאים לכם את המדרס האידיאלי. בסוף אף אחד לא רוצה להתמודד עם פציעות כאלה או אחרות, בטח לא כאשר מדובר על פציעות של סכרת.

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מי זקוק למדרסים

מי זקוק למדרסים

מי זקוק למדרסים  מי זקוק למדרסים?האם כולם זקוקים למדרסים מאמר זה ינסה לענות מי צריך מדרסים ומדוע הוא עשוי להזדקק להם. זו שאלה שאנשים שואלים

קרא עוד »
מדרסי ספורט ביו-דינמיים

מדרסי ספורט ביו-דינמיים

מדרסי ספורט ביו-דינמיים נעלי ספורט ביו-דינמיות הן דרך חדשה לחשוב כיצד לייצר נעלי ספורט. מדרסי ספורט ביו-דינמיים הם עשויים מחומרים טבעיים ואינם מכילים כימיקלים. השימוש

קרא עוד »
מדרסים לוד,מדרסים מותאמים לוד לשיקום מהיר ונוח

מדרסים לוד

מדרסים לוד לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות https://www.youtube.com/watch?v=ZE1hjJdON2o מדרסים לוד.. לכל מי שאי פעם סבל מכאבי רגליים!כל החיים שלי ניסו

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

שריר הירך הארבע ראשי

שריר הירך הארבע ראשי

שריר הירך הארבע ראשי – שריר הירך הקידמי רקטוס פמואריס שריר הארבע ראשי הוא שריר גדול בקדמת הירך המשתרע מהחלק העליון של הירך ועד לברך.

קרא עוד »
מדרסים מודיעין עילית: תמיכה מקצועית והבנה נדירה

מדרסים מודיעין עילית

מדרסים מודיעין עילית לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות מדרסים מודיעין עילית עבור עובדי המכון “אריאל אורטופדיה מתקדמת”.ברצוני להודות לכם מקרב

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!