הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים פונקציונליים

מדרסים פונקציונליים – בשיטת אריאל קומפורט ®

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו
מדרסים פונקציונליים
מדרסים פונקציונליים

מדרסים הם תוספת של רפידה אשר נכנסת לתוך הנעל, ותפקידה לשפר את היציבה, ובתוך כך להקל על כאבים שונים. מדובר באביזר אורתופדי אשר חייב להיות מותאם אישית לכל מי שזקוק למדרסים, כי עליו להיות בנוי על פי מבנה כף הרגל האישי של בעל המדרס, אופן עמידתו, חלוקת הכובד שלו בין כפות הרגליים ועוד. מכונים רבים ברחבי הארץ מתמחים בבניית מדרסים מסוגים שונים, כולל מדרסים פונקציונליים.

שימוש נרחב במדרסים פונקציונליים

כאמור, יש מגוון גדול ביותר של סוגים של מדרסים. יש כאלה המתאימים לאוכלוסיות מיוחדות, ויש כאלה המתאימים לכלל  האוכלוסייה. בדרך כלל בין המשתמשים הקבועים במדרסים נמצא: ספורטאים, אנשים הסובלים ממחלות מפרקים, אנשים בגיל  הזהב, חולי סכרת, חיילים, נשים שמרבות ללכת על עקבים גבוהים מאוד ועוד.

יחד עם זאת, המדרסים דרושים בעיקר לאנשים שקשת כף הרגל שלהם גבוהה מידי או נמוכה מידיי. הם מספקים תמיכה לקשת  ומפחיתים את הלחצים המופעלים על כף הרגל, ובכך, מדרסים פונקציונליים משפרים את זרימת הדם אל הרגל וממנה בכל פעם  שמרימים את הרגל לצעד הבא.
שימוש במדרסים פונקציונאליים עוזר בהפחתת כאבי צוואר, כאבי גב וכמובן גם כאבי רגליים. המדרסים הפונקציונליים מונעים היווצרות של יבלות ושלפוחיות בכפות הרגליים (משמעותי לחולי סכרת), מונעים נקעים ושברי הליכה, ומזרזים את החלמתם  (משמעותי לחיילים קרביים), תומכים ברקמות שנחלשות וקורסות, בולמים זעזועים, ומגדילים את הנוחות.

 בניית מדרסים פונקציונליים

קיימות שיטות שונות של בניית מדרסים פונקציונליים. לכל מכון מקצועי ואיכותי השיטה במיוחדת שלו, והוא שותף בפיתוחה. המדרסים בנויים משכבות שונות של חומרים קשים ורכים, ביניהם: פלסטיק, גומי, סיליקון או ג’ל, חומרי ריפוד וחומרים בולמי זעזועים. לשם זיהוי, כל שיכבה עשויה מצבע שונה, וכל צבע מייצג חוזק שונה, את אלה קובעים טכנאים מקצועיים בתחום האורתופדיה.

בדיקה ממוחשבת לשם התאמת המדרסים

בשנים האחרונות חלים שינויים גדולים בתחום זה של אורטופדיה של כף הרגל. הטכנולוגיה מאפשרת שימוש במגוון חומרים איכותיים. לכן, כיום, לשם התאמת מדרסים פונקציונאליים אפשר לפנות ישירות אל בדיקה ממוחשבת, אשר התוצאה שלה היא סוג המדרס המתאים אישית לרגל, כולל מדרסים מוכנים, מה שחוסך זמן בהמתנה להכנת מדרסים.

המערכת הממוחשבת להתאמת מדרסים פונקציונליים, כוללת חיישנים אלקטרוניים ומשטח דריכה ייחודי, ואלה מודדים את הלחצים שמפעילה כף הרגל על משטח הדריכה, וכן גם את התפקוד הביומכאני של כף הרגל בתוך הנעל.

אצלנו באריאל קומפורט ® אריאל אורטופדיה מתקדמת בע”מ, תקבלו יחס אישי וליווי מקצועי לצורך התאמת מדרס פונקציונאליי לכף הרגל במבצעים חסרי תקדים.

הכל על מדרסים – המדרס הפונקציונלי

בעבר הלא רחוק, מדרסים היו בשימושם של אנשים בעלי בעיות אורטופדיות בלבד – כאלה הסובלים מפלטפוס, אלטפוס וכדומה. עם השנים הפכו המדרסים למוצר חובה ברוב הבתים בעולם, כיוון שמדובר במוצר המשפר את היציבה, מפזר את הלחצים בכף הרגל, מסייע בהליכה נכונה ומפחית כאבים, גם אצל אלה שאינם סובלים מבעיות אורטופדיות מוגדרות. מדרס פונקציונלי הוא מדרס שמותאם לכל כף רגל באופן אישי, פועל לשיפור מחזור הדם ותפקידו להקל על שלל בעיות. ניתן לרכוש מגוון מדרסים פונקציונליים שיקלו על בעיות שונות, לדוגמא: כאבים הנוצרים בעקבות דורבן בכף הרגל, שחיקת העקב, בעיות הנגרמות לספורטאים בשל הפעילות בה הם עוסקים, כאבים בכרית או בקשת כף הרגל ועוד. המדרס מסייע למגוון בעיות כף רגל וקרסול, ועשוי לסייע במיוחד לחולי סכרת, החייבים לדרוך על כפות רגליהם באופן שלא יעמיס עליהן או ייצור פצעי לחץ העלולים אף לגרום לזיהומים מסוכנים.

ניתן לרכוש מגוון מדרסים פונקציונליים

יש לציין שניתן לרכוש מדרסים פונקציונליים גם ללא התאמה אישית, אך מדובר במוצר הנופל בהרבה מהמדרס המותאם אישית לכף הרגל, שכן מייצרים אותו באופן אוניברסלי, ולכן לעולם לא יהיה טוב כמו זה המותאם באופן אישי ללקוח. באריאל אורטופדיה מתקדמת, המדרס מותאם לכל אדם באופן אישי על פי מידת גבס ועל פי הבעיה הספציפית ממנה סובל הלקוח. מעבר לכך, המדרס מותאם לכל אדם גם בהתאם לשימושים שהוא מתכנן לעשות איתו: למשל, ניתן לרכוש מדרסים פונקציונליים המותאמים לריצה, לשחקני כדורסל, כדורגל טניס ועוד, וכן לאירועים מיוחדים (מדרסים פונקציונליים המותאמים לנעליים אלגנטיות) וכו’.

תכונות המדרסים המולטי פונקציונליים

מדרסים מולטי פונקציונליים הם מדרסים המשמשים לייעודים רבים, ומתאימים לטווח נרחב של בעיות – החל מכאבים, פציעות ספורט, פציעות של סכרתיים ועוד – ועד לבעיות אורטופדיות מולדות, המחייבות שימוש במדרסים באופן תדיר. בנוסף, המדרסים המולטי פונקציונליים מסייעים לפיזור הלחצים בכף הרגל. באריאל קומפורט, גם מדרסים מסוג זה מותאמים באופן אישי ללקוח, והייחודיות שלהם מתבטאת בכך שביכולתם לתת מענה למגוון בעיות במקביל. את המדרסים המולטי פונקציונליים, בדומה למדרסים פונקציונליים, ניתן לקנות גם ללא התאמה אישית ללקוח ברשתות הפארם השונות, אך כפי שצויין כבר קודם – מדובר במדרסים שלא משתווים ברמתם לאלה המותאמים אישית ללקוח ואינם מספקים מענה לטווח נרחב של בעיות.

מגוון מדרסים איכותיים, המותאמים לכף רגלו הייחודית של הלקוח

לכל אדם יש מבנה כף רגל שונה, ולמעשה אין שני אנשים שמבנה כף הרגל שלהם זהה לחלוטין. משום כך יש להתאים לכל אדם מדרס באופן אישי – במיוחד אם הוא כבר סובל מבעיות רפואיות ברגליו, אך גם לאנשים שאינם סובלים מכאבים מומלץ להתאים מדרסים פונקציונליים. אנו במכון אריאל קומפורט מתאימים את המדרס לכל לקוח בצורה המדויקת והחדישה ביותר, בזכות מערכת ממוחשת מפותחת ואיכותית, המוצאת את הנוסחה המנצחת למדרס שמתאים בצורה הטובה ביותר לכל לקוח ולקוח.

בעיות כף רגל וקרסול – מדרסים פונקציונליים

מדרסים פונקציונליים מסייעים בשמירה כל הרגל מפני נזקים ובעיות רפואיות שונות, הכוללת בדרך כלל את הרגל והקרסול. בעיות כף רגל וקרסול הן נפוצות מאד בקרב אחוז ניכר מהאוכלוסיה, ואנשים רבים מדי אינם ניגשים להיבדק – גם כאשר השנים עוברות והבעיות מחמירות. חשוב להבין שישנו פתרון קל, נוח ויעיל לכאבים אלו, ולא רק שהוא ישפר את איכות חייכם, אלא הוא גם ימנע נזקים כבדים יותר בעתיד.

מתמחה בהכנת מדרסים בהתאמה של מדרסים פונקציונליים

כדי להתאים את המדרס באופן אופטימאלי ללקוח, יש להתאימו על פי כף רגלו של הלקוח באופן אינדבידואלי. כפי שצויין קודם, ישנן שיטות רבות לעשות זאת, כשהבולטת ביניהן היא ההתאמה האישית על פי מידת גבס. ההתאמה נעשית בזמן שכף רגלו של הלקוח באוויר ואין שום לחץ או עומס על כף הרגל. אז, “מפסל” בעל המקצוע את המדרס אט אט על כף הרגל בעזרת גבס, עד למצב בו הגבס מפוסל ממש לפי כף הרגל המקורית. כשהגבס מתייבש, הוא מוסר מרגלו של הלקוח ואז נלקח לצורך התאמת המדרס. באופן זה המדרס מיוצר כשהוא מתאים באופן אישי לצורכי הלקוח ולכפות רגליו, וכך יכול לספק את המענה האופטימאלי לבעיות הספציפיות מהן סובל הלקוח. התהליך נעשה באופן יסודי ואינו לוקח זמן רב.

מדרסים פונקציונליים פועלים לשיפור מחזור הדם

גם אלה שאינם סובלים מכאבים או מבעיות מוגדרות יוכלו להתעניין במדרסים הפונקציונליים והמולטי פונקציונליים: המדרסים משפרים את מחזור הדם בכפות הרגליים, משפרים את היציבה ובולמים זעזועים, ועל כן הם מומלצים במיוחד לשימוש על ידי ספורטאים, נשים המרבות ללכת עם נעלי עקב, נשים בהריון ואנשים העוסקים בפעילות גופנית באופן תדיר. תפקידם של המדרסים אינו רק טיפול בבעיות קיימות והקלה על כאבים קיימים; המדרסים מסייעים למנוע פציעות, כאבים ובעיות שעלולות להתעורר בעתיד, ועל כן הם מומלצים לכולם, החל מילדים קטנים ועד לקשישים. המדרסים מספקים תמיכה טובה גם לכף הרגל וגם לגב, ומתקנים בעיות כמו יציבה לקויה או פיזור לחצים באופן לא שווה על כף הרגל. יש לציין שלשיפור זרימת הדם בכף הרגל תפקיד חשוב במניעת בעיות והקלה על כאבים קיימים.

מדרסים מולטי פונקציונליים

אם אתם מתרשמים מהמגוון הרחב של המדרסים הפונקציונליים הקיימים אלצנו, אך אינכם מעוניינים ברכישת מדרס המותאם לכל אחת מהפעילויות אותן אתן מבצעים ביומיום – יש פתרון גם עבורכם: כפי שנאמר קודם, המדרסים המולטי פוננקציונליים מאפשרים לבצע כל פעולה, ספורטיבית או יומיומית, וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם שומרים על כף רגלכם בכל מצב. המדרסים מותאמים לאנשים שרגילים לבצע כמה פעולות בצורה לא סדירה, אך אם אתם שחקני טניס למשל ועוסקים בכך באופן קבוע ורציף – מומלץ להתאים את המדרסים הספציפיים המותאמים לפעולה זו.

מדרסים מולטי פונקציונליים הם מדרסים לפיזור לחצים

מעבר להיותם מותאמים לשלל פעילויות, מדרסים מולטי פונקציונליים גם מפזרים לחצים בצורה אחידה על כף הרגל. הרבה אנשים ששומעים את הביטוי “פיזור לחצים” בטוחים שמדובר בפטנט שלא ממש עובד, מכיוון שלא ניתן להתאים נוסחה אחת שתתאים לכולם. אך כאן נכנס לתמונה המרכיב החשוב של ההתאמה האישית במכון אריאל קומפורט – כך שהמדרס המולטי פונקציונלי יותאם לכם באופן אמיתי ומדויק.

האם יש הבדל פונקציונאלי בהוספת מדרס אורטופדי בולם זעזועים?

מדרסים אורטופדיים בולמי זעזועים הם מוצר הכרחי לשמירה על בריאות תקינה של כף הרגל, והם משתלבים בכל אחד מסוגי המדרסים. הוספת בולמי הזעזועים למעשה לא פוגעת בייעוד המדרס, וניתן ליהנות ממגוון רחב של מדרסים פונקציונליים המשמשים גם כמדרסים אורטופדיים עם בולמי זעזועים. הטכנולוגיה המפותחת בעולם המדרסים מאפשרת ליצור כיום כמעט הכל – וכך ניתן להגיע לתוצאות טובות באמת ברמה גבוהה, עם התאמה אישית ואפילו במחירים הוגנים. באריאל קומפורט קיים צוות מיומן של אורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה), שיתאימו את המדרס הנכון לכף רגליכם על פי מידת גבס – אמת המידה המדויקת ביותר בכל הנוגע למדרסים, ויסייעו לכם בפתרון או מניעת הבעיות הקשורות לכפות רגליכם.

באריאל קומפורט יספקו לכם מדרסים איכותיים ושירות מקצועי ואדיב במחירים אטרקטיביים – צרו קשר עוד היום!

מדרסים
ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים לריצה

חברת המומחים למדרסים לריצה

חברת המומחים למדרסים לריצה הביקוש למדרסי ריצה עולה בהתמדה, ואיתו מתרחב גם מעגל המומחים המציעים ללקוחותיהם שלל מוצרי אורטופדיה מתקדמים ברמות מחירים שונות – מפני

קרא עוד »
מדרסים לפוטבול

מדרסים לפוטבול

מדרסים לפוטבול 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם) שחקני פוטבול ורוגבי זקוקים למדרסים הכדור לא חייב להיות עגול, כמו במקרה של משחק פוטבול,

קרא עוד »
מדרסים לנפגעי פוליו

מדרסים לנפגעי פוליו

מדרסים לנפגעי פוליו מחלת הפוליו השפיעה על ילדים רבים במאה הקודמת שהם כיום מבוגרים שניזוקו מהמחלה. הפוליו תוקף את מערכת העצבים וגורם לנזקים גופניים רבים,

קרא עוד »
מדרסים ראשון לציון להקלה מיידית ושיפור יציב

מדרסים ראשון לציון

מדרסים ראשון לציון לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות https://www.youtube.com/watch?v=xHHumZ5KEWI מדרסים ראשון לציון… שלום!כשהגעתי לראשונה למכון אריאל קומפורט שברעננה לא האמנתי

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים בייצור cnc

מדרסים בייצור cnc

מדרסים בייצור CNC (סי.אן.סי.) 750₪ בלבד במקום 2000₪ מדרסים בסריקת לייזר וייצור רובוטי (CNC) https://www.youtube.com/watch?v=Ym19kv4A-24 מדרסים בייצור CNC מדרסים בשיטת CNC מהווים פריצת דרך של

קרא עוד »
מדרסים ביו-מכנים

מדרסים-ביו-מכנים

מדרסים ביו-מכנים בעיות אורתופדיות עשויות להיווצר כתוצאה מנזק שהצטבר לאורך זמן או בשל פגיעה נקודתית. חשוב לטפל בבעיה בהקדם כדי לתקן את הנזק וכדי למנוע

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!