waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים פונקציונליים
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים פונקציונליים – בשיטת אריאל קומפורט ®

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים פונקציונליים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים פונקציונליים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

מדרסים פונקציונליים

מדרסים פונקציונליים

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

מדרסים תפקודיים

מדרסים תפקודיים

מדרסים רב שכבתיים

מדרסים רב שכבתיים

מדרסים הם תוספת של רפידה אשר נכנסת לתוך הנעל, ותפקידה לשפר את היציבה, ובתוך כך להקל על כאבים שונים. מדובר באביזר אורתופדי אשר חייב להיות מותאם אישית לכל מי שזקוק למדרסים, כי עליו להיות בנוי על פי מבנה כף הרגל האישי של בעל המדרס, אופן עמידתו, חלוקת הכובד שלו בין כפות הרגליים ועוד. מכונים רבים ברחבי הארץ מתמחים בבניית מדרסים מסוגים שונים, כולל מדרסים פונקציונליים.

שימוש נרחב במדרסים פונקציונליים

מדרסים פונקציונלים

מדרסים פונקציונלים

כאמור, יש מגוון גדול ביותר של סוגים של מדרסים. יש כאלה המתאימים לאוכלוסיות מיוחדות, ויש כאלה המתאימים לכלל  האוכלוסייה. בדרך כלל בין המשתמשים הקבועים במדרסים נמצא: ספורטאים, אנשים הסובלים ממחלות מפרקים, אנשים בגיל  הזהב, חולי סכרת, חיילים, נשים שמרבות ללכת על עקבים גבוהים מאוד ועוד.

יחד עם זאת, המדרסים דרושים בעיקר לאנשים שקשת כף הרגל שלהם גבוהה מידי או נמוכה מידיי. הם מספקים תמיכה לקשת  ומפחיתים את הלחצים המופעלים על כף הרגל, ובכך, מדרסים פונקציונליים משפרים את זרימת הדם אל הרגל וממנה בכל פעם  שמרימים את הרגל לצעד הבא.
שימוש במדרסים פונקציונאליים עוזר בהפחתת כאבי צוואר, כאבי גב וכמובן גם כאבי רגליים. המדרסים הפונקציונליים מונעים היווצרות של יבלות ושלפוחיות בכפות הרגליים (משמעותי לחולי סכרת), מונעים נקעים ושברי הליכה, ומזרזים את החלמתם  (משמעותי לחיילים קרביים), תומכים ברקמות שנחלשות וקורסות, בולמים זעזועים, ומגדילים את הנוחות.

 בניית מדרסים פונקציונליים

קיימות שיטות שונות של בניית מדרסים פונקציונליים. לכל מכון מקצועי ואיכותי השיטה במיוחדת שלו, והוא שותף בפיתוחה. המדרסים בנויים משכבות שונות של חומרים קשים ורכים, ביניהם: פלסטיק, גומי, סיליקון או ג’ל, חומרי ריפוד וחומרים בולמי זעזועים. לשם זיהוי, כל שיכבה עשויה מצבע שונה, וכל צבע מייצג חוזק שונה, את אלה קובעים טכנאים מקצועיים בתחום האורתופדיה.

בדיקה ממוחשבת לשם התאמת המדרסים

בשנים האחרונות חלים שינויים גדולים בתחום זה של אורטופדיה של כף הרגל. הטכנולוגיה מאפשרת שימוש במגוון חומרים איכותיים. לכן, כיום, לשם התאמת מדרסים פונקציונאליים אפשר לפנות ישירות אל בדיקה ממוחשבת, אשר התוצאה שלה היא סוג המדרס המתאים אישית לרגל, כולל מדרסים מוכנים, מה שחוסך זמן בהמתנה להכנת מדרסים.

המערכת הממוחשבת להתאמת מדרסים פונקציונליים, כוללת חיישנים אלקטרוניים ומשטח דריכה ייחודי, ואלה מודדים את הלחצים שמפעילה כף הרגל על משטח הדריכה, וכן גם את התפקוד הביומכאני של כף הרגל בתוך הנעל.

מדרס הפונקציונלי

מדרס הפונקציונלי

אצלנו באריאל קומפורט ® אריאל אורטופדיה מתקדמת בע”מ, תקבלו יחס אישי וליווי מקצועי לצורך התאמת מדרס פונקציונאליי לכף הרגל במבצעים חסרי תקדים.

הכל על מדרסים – המדרס הפונקציונלי

בעבר הלא רחוק, מדרסים היו בשימושם של אנשים בעלי בעיות אורטופדיות בלבד – כאלה הסובלים מפלטפוס, אלטפוס וכדומה. עם השנים הפכו המדרסים למוצר חובה ברוב הבתים בעולם, כיוון שמדובר במוצר המשפר את היציבה, מפזר את הלחצים בכף הרגל, מסייע בהליכה נכונה ומפחית כאבים, גם אצל אלה שאינם סובלים מבעיות אורטופדיות מוגדרות. מדרס פונקציונלי הוא מדרס שמותאם לכל כף רגל באופן אישי, פועל לשיפור מחזור הדם ותפקידו להקל על שלל בעיות. ניתן לרכוש מגוון מדרסים פונקציונליים שיקלו על בעיות שונות, לדוגמא: כאבים הנוצרים בעקבות דורבן בכף הרגל, שחיקת העקב, בעיות הנגרמות לספורטאים בשל הפעילות בה הם עוסקים, כאבים בכרית או בקשת כף הרגל ועוד. המדרס מסייע למגוון בעיות כף רגל וקרסול, ועשוי לסייע במיוחד לחולי סכרת, החייבים לדרוך על כפות רגליהם באופן שלא יעמיס עליהן או ייצור פצעי לחץ העלולים אף לגרום לזיהומים מסוכנים.

ניתן לרכוש מגוון מדרסים פונקציונליים

יש לציין שניתן לרכוש מדרסים פונקציונליים גם ללא התאמה אישית, אך מדובר במוצר הנופל בהרבה מהמדרס המותאם אישית לכף הרגל, שכן מייצרים אותו באופן אוניברסלי, ולכן לעולם לא יהיה טוב כמו זה המותאם באופן אישי ללקוח. באריאל אורטופדיה מתקדמת, המדרס מותאם לכל אדם באופן אישי על פי מידת גבס ועל פי הבעיה הספציפית ממנה סובל הלקוח. מעבר לכך, המדרס מותאם לכל אדם גם בהתאם לשימושים שהוא מתכנן לעשות איתו: למשל, ניתן לרכוש מדרסים פונקציונליים המותאמים לריצה, לשחקני כדורסל, כדורגל טניס ועוד, וכן לאירועים מיוחדים (מדרסים פונקציונליים המותאמים לנעליים אלגנטיות) וכו’.

תכונות המדרסים המולטי פונקציונליים

מדרסים פונקציואנליים

מדרסים פונקציואנליים

מדרסים מולטי פונקציונליים הם מדרסים המשמשים לייעודים רבים, ומתאימים לטווח נרחב של בעיות – החל מכאבים, פציעות ספורט, פציעות של סכרתיים ועוד – ועד לבעיות אורטופדיות מולדות, המחייבות שימוש במדרסים באופן תדיר. בנוסף, המדרסים המולטי פונקציונליים מסייעים לפיזור הלחצים בכף הרגל. באריאל קומפורט, גם מדרסים מסוג זה מותאמים באופן אישי ללקוח, והייחודיות שלהם מתבטאת בכך שביכולתם לתת מענה למגוון בעיות במקביל. את המדרסים המולטי פונקציונליים, בדומה למדרסים פונקציונליים, ניתן לקנות גם ללא התאמה אישית ללקוח ברשתות הפארם השונות, אך כפי שצויין כבר קודם – מדובר במדרסים שלא משתווים ברמתם לאלה המותאמים אישית ללקוח ואינם מספקים מענה לטווח נרחב של בעיות.

מגוון מדרסים איכותיים, המותאמים לכף רגלו הייחודית של הלקוח

לכל אדם יש מבנה כף רגל שונה, ולמעשה אין שני אנשים שמבנה כף הרגל שלהם זהה לחלוטין. משום כך יש להתאים לכל אדם מדרס באופן אישי – במיוחד אם הוא כבר סובל מבעיות רפואיות ברגליו, אך גם לאנשים שאינם סובלים מכאבים מומלץ להתאים מדרסים פונקציונליים. אנו במכון אריאל קומפורט מתאימים את המדרס לכל לקוח בצורה המדויקת והחדישה ביותר, בזכות מערכת ממוחשת מפותחת ואיכותית, המוצאת את הנוסחה המנצחת למדרס שמתאים בצורה הטובה ביותר לכל לקוח ולקוח.

בעיות כף רגל וקרסול – מדרסים פונקציונליים

מדרסים פונקציונליים מסייעים בשמירה כל הרגל מפני נזקים ובעיות רפואיות שונות, הכוללת בדרך כלל את הרגל והקרסול. בעיות כף רגל וקרסול הן נפוצות מאד בקרב אחוז ניכר מהאוכלוסיה, ואנשים רבים מדי אינם ניגשים להיבדק – גם כאשר השנים עוברות והבעיות מחמירות. חשוב להבין שישנו פתרון קל, נוח ויעיל לכאבים אלו, ולא רק שהוא ישפר את איכות חייכם, אלא הוא גם ימנע נזקים כבדים יותר בעתיד.

מתמחה בהכנת מדרסים בהתאמה של מדרסים פונקציונליים

מדרסים פונקציונליים במבצע

מדרסים פונקציונליים במבצע

כדי להתאים את המדרס באופן אופטימאלי ללקוח, יש להתאימו על פי כף רגלו של הלקוח באופן אינדבידואלי. כפי שצויין קודם, ישנן שיטות רבות לעשות זאת, כשהבולטת ביניהן היא ההתאמה האישית על פי מידת גבס. ההתאמה נעשית בזמן שכף רגלו של הלקוח באוויר ואין שום לחץ או עומס על כף הרגל. אז, “מפסל” בעל המקצוע את המדרס אט אט על כף הרגל בעזרת גבס, עד למצב בו הגבס מפוסל ממש לפי כף הרגל המקורית. כשהגבס מתייבש, הוא מוסר מרגלו של הלקוח ואז נלקח לצורך התאמת המדרס. באופן זה המדרס מיוצר כשהוא מתאים באופן אישי לצורכי הלקוח ולכפות רגליו, וכך יכול לספק את המענה האופטימאלי לבעיות הספציפיות מהן סובל הלקוח. התהליך נעשה באופן יסודי ואינו לוקח זמן רב.

מדרסים פונקציונליים פועלים לשיפור מחזור הדם

גם אלה שאינם סובלים מכאבים או מבעיות מוגדרות יוכלו להתעניין במדרסים הפונקציונליים והמולטי פונקציונליים: המדרסים משפרים את מחזור הדם בכפות הרגליים, משפרים את היציבה ובולמים זעזועים, ועל כן הם מומלצים במיוחד לשימוש על ידי ספורטאים, נשים המרבות ללכת עם נעלי עקב, נשים בהריון ואנשים העוסקים בפעילות גופנית באופן תדיר. תפקידם של המדרסים אינו רק טיפול בבעיות קיימות והקלה על כאבים קיימים; המדרסים מסייעים למנוע פציעות, כאבים ובעיות שעלולות להתעורר בעתיד, ועל כן הם מומלצים לכולם, החל מילדים קטנים ועד לקשישים. המדרסים מספקים תמיכה טובה גם לכף הרגל וגם לגב, ומתקנים בעיות כמו יציבה לקויה או פיזור לחצים באופן לא שווה על כף הרגל. יש לציין שלשיפור זרימת הדם בכף הרגל תפקיד חשוב במניעת בעיות והקלה על כאבים קיימים.

מדרסים מולטי פונקציונליים

אם אתם מתרשמים מהמגוון הרחב של המדרסים הפונקציונליים הקיימים אלצנו, אך אינכם מעוניינים ברכישת מדרס המותאם לכל אחת מהפעילויות אותן אתן מבצעים ביומיום – יש פתרון גם עבורכם: כפי שנאמר קודם, המדרסים המולטי פוננקציונליים מאפשרים לבצע כל פעולה, ספורטיבית או יומיומית, וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם שומרים על כף רגלכם בכל מצב. המדרסים מותאמים לאנשים שרגילים לבצע כמה פעולות בצורה לא סדירה, אך אם אתם שחקני טניס למשל ועוסקים בכך באופן קבוע ורציף – מומלץ להתאים את המדרסים הספציפיים המותאמים לפעולה זו.

מדרסים מולטי פונקציונליים הם מדרסים לפיזור לחצים

מעבר להיותם מותאמים לשלל פעילויות, מדרסים מולטי פונקציונליים גם מפזרים לחצים בצורה אחידה על כף הרגל. הרבה אנשים ששומעים את הביטוי “פיזור לחצים” בטוחים שמדובר בפטנט שלא ממש עובד, מכיוון שלא ניתן להתאים נוסחה אחת שתתאים לכולם. אך כאן נכנס לתמונה המרכיב החשוב של ההתאמה האישית במכון אריאל קומפורט – כך שהמדרס המולטי פונקציונלי יותאם לכם באופן אמיתי ומדויק.

האם יש הבדל פונקציונאלי בהוספת מדרס אורטופדי בולם זעזועים?

מדרסים אורטופדיים בולמי זעזועים הם מוצר הכרחי לשמירה על בריאות תקינה של כף הרגל, והם משתלבים בכל אחד מסוגי המדרסים. הוספת בולמי הזעזועים למעשה לא פוגעת בייעוד המדרס, וניתן ליהנות ממגוון רחב של מדרסים פונקציונליים המשמשים גם כמדרסים אורטופדיים עם בולמי זעזועים. הטכנולוגיה המפותחת בעולם המדרסים מאפשרת ליצור כיום כמעט הכל – וכך ניתן להגיע לתוצאות טובות באמת ברמה גבוהה, עם התאמה אישית ואפילו במחירים הוגנים. באריאל קומפורט קיים צוות מיומן של אורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה), שיתאימו את המדרס הנכון לכף רגליכם על פי מידת גבס – אמת המידה המדויקת ביותר בכל הנוגע למדרסים, ויסייעו לכם בפתרון או מניעת הבעיות הקשורות לכפות רגליכם.

באריאל קומפורט יספקו לכם מדרסים איכותיים ושירות מקצועי ואדיב במחירים אטרקטיביים – צרו קשר עוד היום!

62_teh_1contact_box

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים פונקציונליים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 4 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (4)

מדרסים פונקציונליים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - מומלץ בחום.

מדרסים פונקציונליים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים פונקציונליים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - לפני כל מרתון שאני משתתף בו יש לי מנהג קבוע, אני נוסע לרעננה מכון האורטופדי אריאל קומפורט ומחדש את המדרסים הפונקציונליים שמותאמים במיוחד לאימונים בעצימות גבוהה. תמיד נחמד לחזור לשם ולפגוש את האנשים הנחמדים שעובדים במכון שכל פעם שאני מגיע מקבלים אותי בחיוך

מדרסים פונקציונליים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - הגעתי לפני כשנה לרכוש מדרסים באריאל קומפורט לאחר שהרגשתי כאבים בכף הרגל ובברכיים לאחר אימונים, אני משחק כדורסל בליגה ג\', ומהר מאוד הופתעתי מהידע והמקצועיות והבנת הצרכים שלי על ידי הצוות. מאז כבר הספקתי לחדש ואני יודע שאחזור שוב. מומלץ בחום.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >