waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים ביו מכניים
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים ביומכניים 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ עבור מדרסים ביומכנים

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס  על פי שיטת אריאל קומפורט ®. אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקת אבחון תלת מימדית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

מדרסים ביומכניים

מדרסים ביומכניים

book

קופון מדרסים 1 + 1

 
להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

אריאל קומפורט ® אריאל אורטופדיה מתקדמת מביאים לכם מדרסים ביומכניים, מדרס ביו מכני, לפי מידת התחבושת גבס במחיר מבצע מיוחד: 750 ₪
banern43 

אולי תופתעו לדעת, אבל מסתבר כי ברבות מהנעלים שאנו קונים, גם היקרות והנחשבות שבהן, מדרסים ביומכניים הינם פשוטים להפליא, ולא  ממלאים את תפקידיהם הייעודי. חשוב להבין בשלב זה, כי מדרסים ביו מכניים לא משמשים רק לאנשים הסובלים מבעיות ברכיים או בעיות גב,  אלא לכולנו. אם לא נתייחס לגופנו בכבוד הראוי לו מגיל צעיר, לא נוכל להתפלא כאשר נסבול מבעיות כאלה בעתיד.
אם כן, מהם אותם תפקידים חשובים אותם ממלאים מדרסים ביו מכאניים?

 מדרסים ביו מכניים – מה הם?

מדרסים ביומכאניים הם רפידה אשר תפקידה לתמוך בכף הרגל. הרפידה הזו לרוב מגיעה עם הנעלים שלנו, אך המוצר שאתם מקבלים עם  הנעל שקניתם לרוב אינו מספיק איכותי. ומדוע הוא אינו איכותי? אין לזלזל בתפקידם של מדרסים ביו מכניים.
כפי שבזמן בניית בית לא תזניחו את היסודות, כך עליכם להסתכל על כפות הרגליים שלכם: הכן עליו ניצב הגוף כולו, הבסיס, היסוד. תפקידם  של מדרסים ביו מכניים למנוע בעיות גב וברכיים על ידי פיזור נכון של משקל הגוף, בלימת זעזועים, שיפור היציבות ותמיכה בשלד.
מדרסים נכונים יותאמו לכם ויוכלו להיות מועברים מנעל לנעל. אין צורך ביותר מזוג מדרסים ביו מכאניים אחד בדרך כלל. ההתאמה מתבצעת בשיטות רבות, בין אם במדידה בגבס, על ידי חיישנים אלקטרוניים או בהטבעה בספוג מיוחד כפי שיפורט בהמשך.

banern6banern8
banern9banern11

התאמה נכונה של מדרסים ביומכניים

ישנן כמה שיטות למדידה והתאמה של מדרסים ביומכאניים: חשוב תחילה לבדוק את ה”קשת” בכף רגלכם. האם היא נמוכה (“פלטפוס”), סטנדרטית או גבוהה? אם אתם בוחרים במדרס ללא התאמה אישית, בחרו במדרס המתאים לקשת כף הרגל שלכם כפי שאבחנתם, המתאים פשוט למידת הנעליים שלכם.
שיטה נוספת תהיה השיטה הממוחשבת: תוכנת מחשב הסורקת בעזרת חיישנים את כף רגלכם ומעבדת את הנתונים כך שיותאם לכם ה מדרסים ביומכניים הרצויים. שיטה נוספת היא מדידה באמצעות תחבושות גבס. שיטה רביעית ואחרונה היא הטבעה בספוג מיוחד, כך שצורת הרגל נשמרת בו. לאחר מכן איש מקצוע יבנה מדרסים ביו מכניים מיוחדים לפי ההטבעה.

מדרסים ביומכאניים יש להתאים לנעלים. עלינו לוודא שהמדרס עומד בתפקידו בכבוד- נבדוק זאת בהליכה או בריצה עם המדרסים החדשים. חשוב מאד להשתמש במדרסים בהדרגה.
תחילה לא יותר מארבעים דקות בכל יום. הכאבים אמורים לעבור בתוך שבוע, ואם לא יש לחזור ליצרן ולהחליפם. חמישים אחוזים מהאוכלוסייה נזקקת בשלב זה או אחר של חייהם למדרסים ביו מאכניים, ומכאן ברורה חשיבותם הרבה.
בבואכם לבחור יצרן מדרסים, חשוב שתסקרו את שיטת העבודה שלו, החומרים מהם יבנה המדרס, תבחנו האם המדידה עומדת בתקנים, והאם הלקוחות הקודמים מרוצים.

עוד בתחום מדרסים ביומכנייםהשימוש במדרסים הופך ליומיומי ותדיר יותר יותר. המדרסים, שבעבר השתמשו בהם בעיקר לפתרון בעיית הפלטפוס, משמשים כיום קשת רחבה מאוד של אנשים: חיילים, חולי סכרת, ספורטאים חובבים ומקצועיים, אתלטים מקצועיים ועוד. מעבר לאלו, כבר אין צורך ב”הצדקה” כדי לקנות מדרסים, כיוון שיותר ויותר אנשים מבינים כיום ששימוש במדרסים יכול בהחלט לעזור בפתרון בעיות של יציבה, הליכה לא בריאה או נעליים לא נוחות. הוספת המדרסים לא רק משפרת את איכות החיים מבחינת נוחות, אלא גם מונעת בהמשך תופעות של כאבים ודלקות ברגליים ובגב. ומכיוון שמדרסים הפכו לתופעה כל כך רווחת, עלתה בהתאם גם קרנם של המדרסים הביומכניים.
banern12banern13
banern14banern15

מדרסים ביומכניים – איכות מעל הכל מדרסים ביומכניים לספורטאים

מדרסים ביומכניים לספורטאים
כיאה לעלייתם של המדרסים, כך גם התגבר הצורך שהם יהיו איכותיים וחזקים, כדי שיוכלו לתת מענה לצרכים של הרוכש אבל במקביל גם ישרתו אותו לפרק זמן ממושך. אחרי הכל, אף אחד לא רוצה לקנות מדרסים כל שבוע, אלא מדובר בקנייה אסטרטגית תקופתית, בתדירות נמוכה מאוד. אבל איך מדרסים ביומכאניים פותרים את העניין? כדי להבין את זה חשוב קודם כל להבין מה הם מדרסים ביומכניים. מדובר למעשה ברפידות העשויות תערובת פלסטיק או גרפיט, הנחשבות לעמידות ואמינות במיוחד. תפקידן הוא לדאוג לחלוקת לחץ מתאימה ומאוזנת על הרגל. היכולת לבצע התאמה מרבית של המדרסים הביו מכניים לרגלו של המשתמש בהם, הפכה אותם לשימושיים במיוחד.

banern16banern18
banern19banern24

סוגי המדרסים הביומכניים מדרסים ביו מכנים

מדרסים ביו מכנים
למרות שמדובר במדרסים שנחשבים לרוב קשיחים במיוחד, ומכאן גם עמידותם, זו איננה ברירת המחדל היחידה הנוגעת למדרסים האלו. ניתן בהחלט למצוא מדרסים ביומכניים גמישים או לכל הפחות חצי קשיחים. אלו למעשה שלושת הסוגים העיקריים של המדרסים הביומכניים: מדרסים גמישים, מדרסים חצי קשיחים ומדרסים קשיחים. כמובן שהמבחן של כל אחד מהסוגים, הן הקשיחים והן הגמישים, מתבטא בצרכים השונים שהרגל דורשת. ישנם אנשים שזקוקים למדרסים גמישים יותר, שיתאימו עצמם לרגל, וישנם כאלו שזקוקים למדרסים קשיחים יותר, שיאלצו את הרגל להתאים עצמה אליהם. הכל, כמובן, בהתאם לנסיבות הפרטניות ולצרכים של רוכש המדרסים.
banern25banern26
banern27banern29

הגנה מפני כאבים מחיר מדרסים ביומכניים

מחיר מדרסים ביומכניים
חלוקה נכונה של הלחץ המופעל על הרגל היא אחד הדברים החשובים ביותר בשמירה על בריאות הרגליים. יציבה לא נכונה או הליכה לא נכונה, נעילת נעליים לא נוחות והפעלת לחץ לא שוויוני על הרגל – כל אלו עלולים לגרום לכאבים שונים: בעיות בכף הרגל, בקרסול ואף כאבי גב חוזרים ונשנים. הבעיות האלו יכולות להיפתר מבעוד מועד בעזרת מדרסים ביומכניים. אלו, לאחר שהותאמו באופן אישי לרגלו של המשתמש בהם, יכולים לתקן את היציבה, להעניק לרגל תחושת נוחות ולחלק באופן שווה ומאוזן יותר את העומס שמופעל על הרגל בכל רגע נתון. כך, יכולות הבעיות להיפתר עוד בטרם נוצרו. אבל גם בעיות שהתעוררו זה מכבר יכולות להיפתר באמצעות המדרסים הביומכניים. למשל כאבי עקב ודורבן – יכולים להיפתר בעזרת תיקון אופן ההליכה וצורת היציבה, אותם יכול המדרס לשנות. כך גם בנוגע לכאבים שחשים חולי סכרת, שנדרשים לטיפול עדין ברגליים שלהם, או חיילים קרביים וספורטאים שמבצעים פעילות מאומצת. לכל אלו מספקים המדרסים הביומכניים מענה הולם.banern30banern31
banern32banern33

כיצד בוחרים מדרסים? סוגי מדרסים ביומכניים

סוגי מדרסים ביומכניים
בעבר, כדי לבצע רכישה ניתן היה פשוט להגיע לחנות אורטופדית העוסקת במדרסים, לבחור מדרסים לפי מידה אישית בנעליים, ולקחת אותם. בנוסף, היה נהוג לבצע מדידה בתוך החנות, כדי לוודא שהמדרסים אכן נוחים. את אותה מדידה היה מומלץ לעשות גם במהלך השבוע שחולף מרגע הקנייה, כדי לוודא שהמדרסים נוחים גם לאחר זמן מה. ועדיין, כיום השיטה הזו נהוגה הרבה פחות, כיוון שההתקדמות הטכנולוגית מאפשרת למכוני אורטופדיה ומדרסים לייצר את המדרס באופן מדויק בהתאם לכף הרגל של הקונה. באופן הזה, על אף שמומלץ תמיד למדוד אותם קודם ליתר ביטחון, מתפוגג החשש מקניית חתול בשק – מקבלים מדרסים המותאמים למבנה הרגל הייחודי ולסוג הלחץ שצפוי להיות מופעל עליה. הדרכים הרווחות שנעשות כיום לבדיקת מבנה הרגל הן באמצעות מדידה של מצבי הליכה, הדמיות מחשב ואף לקיחת מידה על ידי חבישת גבס. בשל היכולת להתאים את המדרס לרגל באופן כה מדויק, מומלץ לבצע התאמה אישית גם ברכישת מדרסים ביומכניים.

banern34banern35
banern36banern37

אופן ההתאמה של מדרסים ביומכניים מדרסים ביו מכנים

מדרסים ביו מכנים
התהליך של התאמת מדרסים ביו מכניים באופן אידיאלי הוא די פשוט להבנה: תחילה יש להתייעץ ולפרט את שגרת היום ומידת הלחץ והשחיקה של הרגליים. לאחר מכן מתחילה ההתאמה האמיתית למבנה כף הרגל: הכנת מדרסים לפי תבנית גבס. קודם כל מוודאים שהרגל באוויר ובמצב נייטרלי, כדי שלא יופעל עליה שום לחץ. זהו דבר חשוב מאוד, כי יש להתאים את המדרס לרגל כפי שהיא אמורה להיות במצב הטבעי שלה. אם יופעל לחץ על הרגל, הדבר עלול להטות את המבנה הרצוי, כך שהמדרסים לא יהיו אפקטיביים דיים. לאחר מכן, חובשים את הרגל בגבס ויוצרים תבנית של מבנה הרגל. המבנה מדמה את הרגל עצמה כך שניתן להתאים אליה מדרס המתווך בין האופן בו הרגל אמורה להיות לבין המצב המתרחש בפועל. באופן הזה מתקבל מדרס ביומכני בהתאמה אישית על פי מידת גבס.

banern38banern39
banern40banern41

מדרסים אורטופדיים ביומכניים
באופן טבעי, המדרסים הביומכניים לרוב יקרים יותר משאר המדרסים, כיאה לאיכותם. זהו תהליך טבעי, בהתחשב בעובדה שאיש לא רוצה לקנות בזול רק כדי לגלות שהוא שילם על כך ביוקר. ועדיין, העובדה שמחירם של המדרסים הביומכניים יקר יותר, לא אומר שהוא צריך להיות סכום עתק. ישנם מקומות רבים שמוכרים את המדרסים האלו במחירים מנופחים ומוגזמים, בשל היתרונות המרשימים שלהם. אמנם אין להוריד מחשיבותם של המדרסים הביומכניים, אבל חשוב לדעת שמחירים מנופחים אינם מחויבי המציאות. בהחלט ניתן למצוא מדרסים כאלו במחירים הוגנים, הולמים ומשתלמים. בהקשר הזה חשוב להימנע גם מהקיצוניות השנייה: כשם שלא כדאי לקנות במקום יקר מאוד, כך גם מוטב לחשוד כאשר קונים במקום זול מדי. מאותה סיבה שבגללה אנשים לא הולכים לקנות בשוק באיכות נמוכה, אפילו ששם הכי זול, כך גם לא כדאי לקנות מדרסים זולים במיוחד ממקומות עלומי שם. עדיף לשלם קצת יותר במקום איכותי ולדעת שאכן יש תמורה לכסף.

banernbanern2
banern3banern7

מדרסים ביומכניים אצל אריאל קומפורט

כיוון שיש כל כך הרבה מרכיבים שצריך לקחת בחשבון בעת קניית מדרסים ביו מכאניים – האיכות, העמידות, האמינות, המחיר, המקום בו קונים, יכול ההתאמה האישית ועוד רבים וטובים – כדאי לבצע את הקנייה במקום טוב ואמין. אריאל קומפורט זה בדיוק המקום לעשות את זה. באמצעות האורטוטוטיסטים העובדים במקום, שהם למעשה טכנאי אורטופדיה, מבצעים באריאל קומפורט בדיקה קפדנית ואיכותית של הרגל. היות וכל המדרסים באריאל קומפורט מיוצרים במקום, מתאפשרת רכישת מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. אמנם התאמה זו מתבצעת רק במכון עצמו, ברעננה, אך כבר בשלב ההתעניינות ניתן לפנות לאריאל אורטופדיה מתקדמת דרך הטלפון או דרך האתר עצמו. בנוסף, המחירים של המדרסים הביומכניים באריאל קומפורט הם מהאטרקטיביים בנמצא, יחד עם הקפדה מרבית על איכותם.banern18banern19
banern20banern22

זקוקים למדרסים ביומכניים איכותיים במחירים הולמים? צרו קשר בהקדם עם אריאל קומפורט, שמעו על המחירים האטרקטיביים ותיהנו גם אתם ממדרסים ברמה גבוהה!

מדרסים ביו מכניים טיפול

מדרסים ביו מכניים מחיר

עלות מדרסים ביו מכניים

banern4banern7
banern10banern5

מבצע 1+1

 

telefon

 

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 4.88/5
מדרסים ביו מכניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 4.95 מתוך 5 עם מבוסס על 8 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (8)

מדרסים ביו מכניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - בזכות המדרסים של אריאל קומפורט אני הולכת מבלי לסבול מכאבים כלל

מדרסים ביו מכניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים ביו מכניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים ביו מכניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - במשך שנים השתמשתי במדרסים פשוטים, כאלו שאפשר למצוא בחנויות שגם לא ממש עזרו לי וגם נהרסו די מהר. אשתי שמעה על מכון אריאל קומפורט המלצות רבות והחלטתי להשקיע זמן וכסף ולפתור את כאבי הרגל אחת ולתמיד ובאמת עם המדרסים הביו מכניים בהתאמה אישית שבחר לי הצוות באריאל קומפורט אני מרגיש הרבה יותר טוב והכאבים כבר כמעט נעלמו לחלוטין

מדרסים ביו מכניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - ברצוני לומר תודה לכל הצוות המסור של אריאל קומפורט. שמיר יאיר בנימין ובשנה האחרונה סבלתי מדלקת בעקב הרגל. ניסיתי אינספור כדורים ומשחות עד שחבר המליץ לי על אריאל קומפורטץ הגעתי במיוחד מרמת השרון לרעננה לפגישה עם הצוות המקצועי של אריאל קומפורט שהתאים לי מדרסים שפשוט העלימו את כל הכאבים!

מדרסים ביו מכניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 4.65 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Good

מדרסים ביו מכניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים ביו מכניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >