הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

אורטופדיה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט

מהי אורטופדיה?

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

אורתופדיה היא תחום רפואי שעיקרו הוא טיפול ומניעה של ליקויים, מחלות, פגעים ופציעות במערכות השרירים והעצמות שבגוף האדם.

תחומי העיסוק של האורתופדיה (אורטופדיה) כוללים בין היתר טיפול בשברים ונקעים, דלקות וזיהומים שונים של העצמות ומערכת השרירים, במחלות מגורמים שונים הפוגעות בעצמות ובשרירים (לדוגמא רככת), בפיזיותרפיה של בעיות תנועה, הליכה ויציבה. 

ראוי לציין שאותופדיה (אורטופדיה) אינה עוסקת במחלות נוירולוגיות הפוגעות בעצמות ובשרירים, כלומר מחלות שמקורן בבעיה עצבית כלשהי.

מקור המילה אורתופדיה

המילה אורתופדיה מתרגמת מיוונית ל”יישור ילדים”. מורכבת משתי מילים שמקורן ביוונית עתיקה: אורתוס (ישר), פדיאון (ילד או ילדים). את המונח טבע הרופא הצרפתי ניקולה אנדרי, בספר שפירסם בשנת 1741. אמנם השם מרמז כי עיקר העיסוק באורתופדיה הוא בטיפול בבעיות עצם המתגלות בילדים, אך עם השנים התרחבה האורתופדיה לטיפול ועיסוק בבעיות אלה בכל שלבי החיים של אדם.

היסטוריה קצרה של האורתופדיה

תולדות האורתופדיה ארוכות כתולדות מדע הרפואה, והן שלובות לאורך ההיסטוריה האנושית. ניתן לציין לדוגמא כי בעת מלחמה, דבר שההיסטוריה האנושית רצופה בו, עלה צורך לטפל בפגיעות חמורות של חיילים החוזרים משדה הקרב וסובלים משברים ופציעות שונות. בימי הביניים למשל היה נהוג לכרוך גפיים שבורות לקרש עץ וספוג בדם סוסים על מנת שהפצוע יוכל להמשיך לרכוב על סוסו.

מהי אורטופדיה?

האורתופדיה המודרנית

כמובן שהאורתופדיה המודרנית עברה כברת דרך משמעותית מאז ימים אלה, הודות לרופאים שונים לאורך ההיסטוריה ששיכללו ופיתחו את הידע הרפואי הנוגע לעצמות ולשרירים. מיפוי העצמות בגוף האדם והרכבן, המצאתן של פרקטיקות ניתוח שונות ופיתוח טכנולוגיות המאפשרות לאבחן בצורה מדויקת בעיות אורתופדיות (כמו קרני הרנטגן לדוגמא), הפכו את מדע האורתופדיה למדויק ויעיל מאי פעם, והנגישו אותו לכמעט כל פלחי האוכלוסיה.

אורתופדיה בציבור הרחב

בקרב הציבור הכללי המונח אורתופדי משמש בדרך כלל לתיאור מוצר או אביזר המעניק תמיכה או מסתגל למבנה הגוף. כך לדוגמא, ניתן לשמוע אנשים מתארים תיק, נעל או כיסא כאורתופדים, ובכך הם מתכוונים שהם גורמים לאי נעימות גופנית פחותה בהשוואה למוצרים אחרים. מכיוון שאין סטנדרט מקצועי למונח זה בציבור הרחב, השימוש בו הוא לרוב שיווקי ולא מתיימר לטיפול מעמיק בבעיות אורתופדיות.

מיהו האורתופד?

אורתופד הוא רופא שעבר הכשרה לאורתופדיה (אורטופדיה), המהווה את אחת ההתמחויות הרשמיות ברפואה. ההתמחות באורתופדיה בישראל כוללת לימודי רפואה כלליים של שבע שנים ותמחות באורתופדיה האורכת שש שנים נוספות. 

אורתופדיה (אורטופדיה) היא אחד התחומים המרכזיים והחשובים ביותר לחיי היומיום של רוב הציבור. במהלך החיים נתח נכבד באוכלוסייה יסבול מבעיה אורתופדית כזו או אחרת. כל מי שסבל מבעיה כזו יכול להעיד כי זו חוויה קשה ובלתי נעימה בעליל. קשיים בתנועה, דרדור בתפקוד הגופני וכאבים עזים הם מהסימפטומים הנפוצים של בעיות אורתופדיות. טיפול של אורתופד מומחה הוא אחד הנכסים החשובים ביותר בארסנל הכלים לשמירה על בריאותנו.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים אור יהודה

מדרסים אור יהודה

מדרסים אור יהודה לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לצוות המכון האורטופדי היקרים!רוצות לנצל מכתב זה כדי להודות לכולכם קבל עם

קרא עוד »
מדרסים ביו מכניים

מדרסים ביומכניים

מדרסים ביומכניים 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ עבור מדרסים ביומכנים אריאל קומפורט ® אריאל אורטופדיה מתקדמת מביאים לכם מדרסים ביומכניים, מדרס ביו מכני, לפי

קרא עוד »
מדרסים סביון

מדרסים סביון

מדרסים סביון לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לכל המעוניין.מאז הצבא, אני סובלת מדלקות גידים קשות, הבאות לידי ביטוי בכאב בעיקר

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים בית שמש

מדרסים בית שמש

מדרסים בית שמש לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לכל המעוניין,כאשר נולדתי סבלתי ממצב הנקרא רגל קלוטה (קלאב פוט) אשר גורם

קרא עוד »
מדרסים לחיילים בצבא

מדרסים לחיילים בצבא

מדרסים לחיילים בצבא חיילים בשירות סדיר, בייחוד הקרביים שבניהם, עושים לא מעט פעילות גופנית הקשורה להליכה, ריצה, טיפוס וכדומה. כל הפעילויות הללו כוללות שימוש מסיבי

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!