waze
whatsapp
youtube
Home » פיזיותרפיה
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

שיטות טיפול פיזיותרפיה

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

מהי פיזיותרפיה

אנשים רבים נעזרים בשיטת הפיזיותרפיה בשלבים שונים בחייהם והיא הפכה זה מכבר לצורת טיפול מוכרת ויעילה. הפיזיותרפיה כתחום פרא-רפואי מסייעת בפתרונן של בעיות רבות גם אצל מבוגרים וגם אצל ילדים. בדרך כלל יופנה המטופל לפיזיותרפיה בהמלצת רופא המשפחה או רופא מומחה אחר. לפני התחלת הטיפול יבצע הפיזיותרפיסט אבחון של המצב הקיים וייבנה עבור המטופל את תכנית הטיפול הרצויה. הפיזיותרפיה יכולה לסייע במגוון רחב של בעיות: כאבי שרירים, שיקום לאחר פציעה, שיקום אורתופדי, שיקום לאחר אירוע מוחי וכיוצא בזה. לאחר האבחון ייעשה המטפל שימוש בשיטות שונות המותאמות למטופל באופן אישי. הפיזיותרפיה נעזרת בשיטות רבות כגון: עיסויים, מניפולציות ידניות ומכשירים שונים. לעתים הטיפול בקליניקה ילווה בתרגילים שעל המטופל לבצע בביתו.

______-______-_____8 ______-______-_____6

למי מיועדת פיזיותרפיה

אנשים רבים מטופלים לקבלת טיפול פיזיותרפיסטי ויש לו שימושים רבים. הפזיותרפיה יכולה לסייע למשל לשיקום הגוף לאחר תאונת דרכים. במקרים אלו יפנה הרופא את האדם למטפל שיסייע לו להחזיר לגופו את יכולת התנועה ולשקם את הטווח המלא שלה. שיטת טיפול זו תסייע גם למי שזקוק לחיזוק גופו בשל פציעות ומוגבלויות שונות. הפיזיותרפיה תלמד את המטופל מהי היציבה הנכונה לו וכיצד עליו לבצע תנועות באופן אופטימלי. הפיזיותרפיה תסייע במקרה זה במניעתם של נזקים בעתיד ותשפר את תפקודו של המטופל. מלבד שיקום הגוף ויכולת התנועה, הפיזיותרפיה היא גם שיטה היכולה להקל על התמודדות עם כאבים, ומסייעת גם בשיקום רצפת האגן בעיקר אצל נשים. במקרים מסויימים גם אנשים הסובלים ממחלות בדרכי הנשימה יופנו לקבלת טיפול בפיזיותרפיה נשימתית שתסייע לשפר את מצבם.

______-______-_____ ______-______-_____10

פיזיותרפיה לכאבי גב על רקע בעיות דיסק

לעתים לאחר אירוע פריצת דיסק יופנה המטופל לקבלת טיפול בפיזיותרפיה שיאפשר לו תפקוד תקין ויקל בכאביו. פריצת דיסק מתרחשת כאשר השכבה הג’לטינית המפרידה בין חוליות עמוד השדרה יוצאת ממקומה. למעשה מדובר במצב נפוץ מאוד ואצל רוב המטופלים לא יידרש טיפול מיוחד מלבד מנוחה. אך לעתים קורה שפריצת דיסק גורמת לסבל רב ולכאבים חזקים. במצבים אלו, לפני שנעזרים בהתערבויות פולשניות יותר, כדאי לשקול טיפול בפיזיותרפיה. הפיזיותרפיה תקל את הכאב שחש המטופל ותעזור לו לשמור על יציבה נכונה. המטפל ישלב בין טכניקות שונות כגון עיסוי ושימוש במכשירים ויצייד את המטופל בסדרת תרגילים שאותם יוכל לבצע בביתו. כך יוכל טיפול פיזיותרפיסטי לשפר את המצב באופן משמעותי ולמנוע ניתוח באזור.

______-_____-____2 ______-_____-____12

פיזיותרפיה לכאבי גב על רקע כאבי שרירים

כאב כרוני בשרירים הוא אחת הבעיות הנפוצות שממנה סובלים אנשים רבים. לחץ היומיומי, פעילות גופנית אינטנסיבית, מחלות שונות ופציעות שונות מותירות מטופלים רבים במצב של כאב בלתי פוסק. אפשרות השימוש במשככי כאבים קיימת אך לא בהכרח מומלצת לאורך זמן, ועל כן אנשים רבים בוחרים להיעזר במקרים אלו בפיזיותרפיה. המטפל ינסה ראשית לאבחן מהי הבעיה האנטומית הגורמת לכאבים ובאמצעות גירוי של מערכת הגוף הפגועה ישאף להשיג שיפור הדרגתי במצב. ככל שהטיפול יתקדם, יכיר המטופל דרכים להתמודדות עם הכאב, יחזק את שריריו וילמד כיצד להפעיל את גופו בצורה הנכונה שתפחית את הכאבים. לעתים קרובות יהיה צורך גם לעבוד עם המטופל על שיקום טווח התנועה של השרירים, ולשם כך ייעזר המטפל בתרגילים שונים שישמשו את המטופל גם בהמשך.

____-_______-__________5 ____-_______-__________4

פיזיותרפיה לכאבי גב על רקע בעיות מפרקים

המפרקים שבגופנו הם אלו המאפשרים לנו לנוע ולשמור על יציבות הגוף. במצב רגיל שבו נשמר האיזון בין שחיקת הסחוס לבין יצירתו, הגוף עובד באופן תקין, ואנו אינני שמים את לבנו אליהם. אך שינויים רבים עלולים לגרום לבעיות במפרקים: הזדקנות הסחוס פוגעת בגמישותו, וגם תאונות ומחלות מפרקים שונות גורמים לכאב ומקשים על תפקוד המפרק. ייתכן כמובן גם מצב דלקתי שבו נהיה עדים לנפיחות, לאדמומיות ולעתים אף לבעיות בתנועת המפרק. במצבים אלו ניתן לאחר התייעצות עם רופא, להעזר בפיזיותרפיה. המטפל יאבחן את מקור הבעיה ויגרה את מערכת הגוף באופן מבוקר על מנת לאפשר שיפור הדרגתי במצב. המטופל יילמד כיצד יוכל להפחית את הלחץ שהוא מפעיל על האזור הפגוע וייעזר בתרגילים שונים שיקלו את הכאב ויגידלו את טווח התנועה של המפרק.

____-_______-__________2 ____-_______-__________3

פיזיותרפיה לאחר נקעים במפרק הברך, הכתף, הקרסול, הירך, כפות ידיים ורגליים

פעמים רבות בשל תנועה לא נכונה, מכה או תאונה, עשו להיווצר נקע במפרק הברך, בכתף, בקרסול או במקום אחר בגוף. פגיעה שכזאת עלולה להגביל את התנועה ולהקשות על ההתנהלות היומיומית של האדם. כאשר האדם נוקע את הקרסול למשל, נוצר באזור קרע ובעקבותיו נפגעת יציבות הגוף. בדרך כלל תתפתח במקום נפיחות והפעלה לא נכונה של המפרק או של השריר תגרום לכאב. קיימות כמובן דרגות פגיעה שונות, ובמצבים רבים מספיקה מנוחה על מנת שהגוף יתקן וירפא את עצמו. אך ישנם מקרים שבהם ייתכנו מצבים של נקעים חוזרים, ובמקרים אלו יכולה הפיזיותרפיה לסייע. המטפל יילמד את המטופל מהי יציבה נכונה וכיצד עליו להניע את גופו באופן שיצמצם את הכאב ויימנע פגיעות עתידיות.

______-_____-____11 ______-_____-____10

פיזיותרפיה לאחר ניתוחי ברך, כתף, קרסול, כף יד, כף רגל וגב

לעתים קרובות לאחר שהאדם עבר ניתוח בברך, בכתף, בקרסול, ביד או בגב, יפנה אותו הרופא המטפל לטיפול בפיזיותרפיה. במקרים אלו הפיזיותרפיה היא לעתים אמצעי טיפולי הכרחי המסייע לשיפור ולשימור תוצאות הניתוח. לרשותו של המטפל עומדים אמצעים מגוונים כגון: טיפולי אולטרהסאונד, טיפולי TENS, ושימוש בקומפרסים המקלים על הכאב שחש המטופל. גם לאחר ההתאוששות מהניתוח ימליץ לעתים הרופא על המשך הטיפול בפיזיותרפיה, וזאת על מנת  לסייע בשיקום הגוף. מטופלים רבים חווים ירידה בטווח התנועה וביכולת הפיזית, ובכוחו של הטיפול הפיזיותרפי לסייע בהגדלת טווח התנועה ובהשבת כוחו של המטופל. הפיזיותרפיסט יינחה את המטופל בתרגילים שונים שיוכל לבצע ושיעזרו לו לחזור לתפקוד מלא לאחר תקופת ההחלמה.

______-_____-____8 ______-_____-____9

פיזיותרפיה לאחר תאונות דרכים

כל מי שעבר תאונת דרכים, יודע שמדובר בטראומה הנגרמת גם לגוף ולגם לנפש. במצבים אלו קיימות פגיעות אופייניות שכדאי לא להזניח את הטיפול בהן. המטופל עלול לחוש כאבי גב, כאבי ראש, כאבי צוואר, כאבי רגליים וברכיים ואפילו חוסר תחושה ועקצוצים באזור הפגיעה. אי טיפול בתסמינים אלו עלול להוביל לבעיות אחרות במשך החיים, בעיות שלכאורה נראה שאין קשר ביניהן לבין התאונה. על כן, לאחר התייעצות עם רופא, מומלץ לפנות לטיפול בפיזיותרפיה לבניית תכנית טיפול מתאימה. במהלך הטיפול יעשה המטפל שימוש במגוון הכלים העומדים לרשותו – גירוי חשמלי לשרירים, מתיחות ושימוש בטכנולוגיית אולטרה-סאונד. מטרת הטיפולים הללו היא הפחתת הכאב והשבת התנועה והגמישות של המטופל.

______-______-_____5 ______-______-_____7

פיזיותרפיה לאחר תאונות ספורט – מתיחות וקרעים בשרירים, גידים ורצועות

פעילות גופנית חשובה מאוד לבריאות הגוף והנפש ובדרך כלל היא מסייעת בחיזוק הגוף ובשמירת כוחו. אלא שלעתים קורה שבמהלך פעילות גופנית אינטנסיבית נפגע המטופל בשל תנועה לא טובה או בשל פציעה אחרת. העוסקים בספורט סובלים בדרך כלל מפציעות אופייניות כגון: קרעים ברצועות השרירים, פריקת כתף, נקעים, כאבי גב ושברי מאמץ. פציעות אלו עלולות לגרום לכאב רב, להקשות על תנועת הגוף ולמנוע מהאדם את המשך העיסוק בפעילות הגופנית. במקרים אלו מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה שיוכל להמליץ על אופן הטיפול המתאים. אם לאחר מנוחה ממשיכים הכאבים, כדאי לשקול פנייה לטיפול פיזיותרפי שמטרתו הקלה על הכאב והחזרת המטופל לתפקוד מלא ותקין. לשם כך יעשה המטפל שימוש בעיסוי מקומי, במתיחות ובטכניקות נוספות שיקלו על המטופל ויסייעו בשיקום האיבר הפגוע.

______-______-_____4 ______-______-_____2

פיזיותרפיה לצוואר “תפוס” כאבי ראש כאבי שרירים

צוואר “תפוס” היא בעיה שכמעט כל אחד סובל ממנה בשלב זה או אחר של החיים. שינה בתנוחה לא טובה, תנועה לא נכונה ויציבה לקויה עלולים לגרום לפגיעה בצוואר. גם שיחה בטלפון הנייד תוך מיקומו בין הצוואר לבין כתף עלולה להוביל לצוואר “תפוס”. במצב כזה יחוש המטופל כאבים חזקים ויקשה להמשיך את תפקודו השגרתי. ניתן כמובן להיעזר במשחות שונות ובמשככי כאבים, אבל אם הללו אינם עוזרים בפתרון בעיה תוך מספר ימים, רצוי לפנות ללא שהות לרופא המשפחה ולקבל ממנו הפנייה לטיפול בפיזיותרפיה. לאחר שיתשאל ויבדוק את המטופל יחליט המטפל על דרך ההתמודדות המתאימה וישתמש בעזרים רפואיים שונים כגון: טיפול ידני ועיסוי רפואי, כמו גם תרגילים שיסייעו לשיקום האזור והפחתת הכאב באמצעים נוספים.

______-_____-____6 ______-_____-____7

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
פיזיותרפיה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 3 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (3)

פיזיותרפיה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

פיזיותרפיה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - תודה,שיניתם לי את החיים

פיזיותרפיה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - זאת השנה השלישית שאני מסיים בהצלחה את מרתון תל אביב. כל פעם ששואלים אותי איך אני עושה את זה אני אומר את אותה התשובה. זה לא אני עושה את זה ה המדרסים של אריאל קומפורט. ממליץ בחום לכולם לנסות גם.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >