waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לילדים
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לילדים (1+1 חינם)

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

מדרסים לילדים

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

ילדים הם שמחה! מה לא היינו נותנים כדי לאפשר לילד שלנו את החיים הטובים ביותר, כדי שלהם יהיה ולו קצת יותר קל ממה שהיה לנו. אנחנו נקנה להם את הבגדים הכי יפים כדי שירגישו ביטחון ושמחה ושיהיה להם חם ושלא יהיו חולים, אנחנו נקנה להם את הנעליים הכי טובות והכי בריאות כדי לשמור על בריאותם ועל גופם השברירי.

 

______-______4 ______-______43

אבל לא תמיד הדבר מתאפשר לנו ולא תמיד בחנויות הנעליים יש את הנעל שמתאימה בדיוק לילד שלנו מה גם שילד לא תמיד יודע להסביר איך הוא מרגיש עם הנעל, האם היא נוחה לו וכו’. כשילד רוצה לרוץ ולשחק עם חבריו הוא יתגבר על כל מטרד ויתעלם מהמשהו הקטן הזה שמציק לו בנעל כי הוא לא באמת יודע לחשב את השלכותיה הבריאותיות של נעילת נעל שאינה מתאימה לו, וזה בטח גם הדבר האחרון שמעניין אותו בעת שהוא מבלה עם חבריו בגן המשחקים.

______-______42 ______-______41

דאגות אלה מוטלות עלינו בתור הורים, אבל גם עם כל הרצון הטוב והשאיפה לקניית הנעליים הכי בריאות עבור הילד לא תמיד הדבר מתאפשר. היצע נעלי הילדים בשוק הוא כזה שמיוצר על פי תבניות מוכנות כשההבדלים היחידים הם המידות והעיצובים, תוך התעלמות מהמציאות בה אין שני ילדים עם כף רגל זהה ולא באמת יכול להיות שאותה הנעל מתאימה לכל ילד.

במה עוזרים לנו מדרסים לילדים1215934_sunday_half_past_ten_a_m_

כשהילד שלנו בוחר את הנעל הכי יפה, בה ירגיש הכי טוב ללכת לבית הספר או לגן ולהראות אותה לחבריו, איך נוכל להסביר לו שלא יוכל לעשות זאת כי נעל זו תגרום לו לכאבים?
הרי הוא מיד ינעל אותה ויכריז שלא כואב לו שום דבר והדבר יגרור אחריו ויכוח מלווה בדמעות.

הפתרון לבעיות מהסוג הזה הוא כמובן מדרסים לילדים, אותם ניתן להכניס לכל נעל שתבחרו עבור ילדיכם ואלה יהפכו מיד את הנעל לכזו שמותאמת במיוחד לכף רגלו ותבטיח לו את הנוחות והבריאות מבלי להתפשר על העיצוב.

לא באמת חייבים לקנות את הנעליים הכי יקרות רק בגלל שהן מבטיחות לשמור על בריאות כף רגלו של ילדיכם. מספיק לרכוש באופן חד-פעמי מדרסים לילדים אותם תוכלו בקלות להעביר מנעל אחת לאחרת ולחסוך לכם ולילדכם את הדאגות וההוצאות הכספיות עבור נעליים אורתופדיות.

______-______46 ______-______45

מדרסים לילדים יסייעו לחלוקה נכונה של העומס המגיע מהגוף על כפות הרגליים, יתמכו בכף רגלו של הילד ובכך ימנעו תנועות לא נכונות של כף הרגל (וכולנו יודעים כיצד אלו יכולות להיגמר) ובייחוד כשמדובר בילדים נמרצים שרק רוצים לשחק עוד ועוד.

______-______49 ______-______44

מדרסים לילדים יסייעו לבלימת זעזועים ולמניעת בעיות אורתופדיות ודרמטולוגיות בכף הרגל ומדרסים מיוחדים אף יסייעו בהתמודדות עם בעיות קיימות, כך שתוכלו להיות בראש שקט כשאתם נועלים לילדיכם את נעליו, ותיהנו לראות אותו נהנה.

______-______48 ______-______47

אנחנו תמיד נבחר את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, לא משנה מה הם צריכים ומה המחיר. אבל כשזה מגיע למדרסים לילדים, הרבה אנשים בכלל לא יודעים כמה הם חשובים עבור הילדים שלהם. כדאי שתדעו שלמדרסים לילדים בכל הגילים יכולה להיות השפעה משמעותית על התפתחות הגוף בחיים הבוגרים, והמדרסים יכולים ליצור הבדל משמעותי בין התפתחות תקינה ובריאה, לבין כאבים כרוניים שילוו את הילד עד הבגרות אם לא יטפלו בהם. התחילו את הטיפול בילדים מהבסיס – הרגליים, ודאגו לתת להם את הטוב ביותר.

המכון האורטופדי אריאל קומפורט מתמחה בהכנת מדרסים לילדים, המותאמים להם אישית

הורים רבים חושבים שהמדרס שמגיע עם הנעליים, מספיק כדי לדאוג לבריאות הרגליים והצמיחה של הילד. לעומת זאת, המדרס המובנה הוא בסך הכל רפידת בד דקה, בלי כל התנגדות או צורה נכונה, שמשמש אך ורק לנוחות ולריכוך תחושת הסוליה הקשיחה. במכון אריאל קומפורט, אנחנו מייצרים מדרסים לילדים בהתאמה אישית. המדרסים מיוצרים על ידי יצירת תבנית שמורכבת מתחבושות גבס המונחות על הרגל כשהיא במנוחה. מתוך התבנית המדויקת הזו, אנחנו יוצרים מדרס מותאם אישית, בעל קשיחות גבוהה, שמיישרת את רגלי הילד בצורה נכונה ובריאה.

______-______50 ______-______6
______-______5 ______-______9

מדרסים אורטופדיים לילדים: לא כל ילד זקוק למדרסים

בניגוד למבוגרים, חיילים וספורטאים, כאשר מדובר על מדרסים אורטופדיים לילדים, לא כל ילד בהכרח זקוק למדרסים. ילדים צעירים במיוחד, שלא הולכים הרבה, לא יועילו מאוד ממדרסים בנעליים. לעומת זאת, ככל שהילד מתבגר, עולה הסיכון שהנעל ללא המדרס תפגע ביציבה שלו או בהתפתחות התקינה של העצמות והפרקים. בעיות כמו פלטפוס למשל, מתגלות בגיל מוקדם, וחשוב לטפל בהן באופן מיידי בעזרת מדרסים מיוחדים שימנעו קריסה של הרגל, מה שיכול להוביל לכאבים בגיל מאוחר יותר ולעתים אף לניתוח. המדרסים המיוצרים על ידי האורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) המומחים של מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, מונעים החמרה של מצבים רפואיים ותורמים להתפתחות תקינה של גוף הילד.

______-______8 ______-______7
______-______ ______-______10

מדרסים לילדים הינם אחד מהאביזרים האורטופדיים החשובים ביותר

מדרסים לילדים פועלים על הבסיס של התפתחות הילד – הרגליים. הרבה אנשים לא מבינים את חשיבות הדאגה לרגליים בכלל ולכפות הרגליים בפרט. עמידה לא נכונה, בין אם מדובר על תוצאה של בעיה רפואית נפוצה, או שזו אשמת הנעל שמעוותת את צורת הרגל, יכולה לגרום להשפעה שלילית וישירה על היציבה. יציבה לא נכונה מעוותת את האופן בו נבנות העצמות ומיושרים השרירים הגוף. התוצאה יכולה להיות עומסים כבדים המופעלים על עצמות ועל המפרקים בגוף, במקום על השרירים שאמורים לשאת בעומס. המדרסים במיוצרים במכון אריאל קומפורט, שנבנים על ידי לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, מונעים בעיות כאלו.

______-______12 ______-______11
______-______15 ______-______14

כיצד בוחרים מדרסים לילדים?

המדרסים מותאמים לכל ילד וילד על ידי המומחים של מכון אריאל קומפורט. מדרסים לפי מידת גבס מתאימים את עצמם לכל נעל ולכל צורת רגל, כאשר במידה וישנה בעיה רפואית שיש להתייחס אליה, נעשות התאמות במדרס. ההתאמות יוצרות פיצוי על החוסר או העודף שהוא הבעיה הרפואית (במקרה של פלטפוס, המדרס יוצר קשת נכונה ברגל, או במקרה של דורבן מוקל העומס המופעל על העקב). מדרסים לילדים משלבים בין קשיחות ויציבות, המאפשרת לילדים לרוץ ולשחק עם המדרסים, מבלי לעוות את צורתם בקלות, לבין גמישות מסויימת, שנותנת למדרס לקלוט ולספוג את משקל הילד, ולהעביר אותו אל הנעל ולפזר אותו כראוי מבלי לגרום לפגיעה.

______-______13 ______-______18
______-______17 ______-______16

האם ילדכם סובל מבעיות כמו כאבי גדילה?

כאבי גדילה לרוב לא נגרמים בגלל עמידה לא נכונה או נעליים לא מתאימים. אלו כאבים טבעיים שנגרמים בעיקר בברכיים ובמפרקים אחרים כתוצאה מגדילה מואצת במהלך גיל ההתבגרות. לעומת זאת, מדרסים לילדים יכולים להקל משמעותית על כאבי גדילה. מדרסים לפי מידה אישית מפחיתים מאוד את הלחץ שמופעל על הברכיים בזמן הליכה, ריצה ועמידה ממושכת, וכך מפחיתים כאבים זמניים במפרקים. הסרת האומץ גם גורמת לכאבים לחלוף במהירות, ומאפשרת לגוף לצמוח באופן תקין ובריא, ללא כאבים.

______-______21 ______-______20
______-______19 ______-______2

המדרסים ישפרו את איכות חייהם של ילדיכם, ויסייעו במניעת בעיות אורטופדיות עתידיות

> כשהילדים עוד קטנים, קשה לשים לב לסימנים של התפתחות לא נכונה, או של פיזור לחצים לא נכון. לעומת זאת, הרבה מהנזקים שנוצרים כשלא משתמשים במדרסים, הם נזקים “נצברים”, שהמחיר עליהם מגיע רק בגיל מאוחר יותר. אם הילד משתמש בנעליים ללא מדרסים על בסיס יום יומי, יכולה להיווצר פגיעה באגן, בעמוד השדרה, בגב ובכתפיים. אלו בעיות שנחשפות בהדרגה ושנים מאוחר יותר, כאשר המצב כבר חמור ומצריך שימוש קבוע במדרסים מתקנים ובנעליים מיוחדות. חסכו את הכאבים ואת המאמץ, והקדימו תרופה למכה עם מדרסים לילדים.

______-______22 ______-______23
______-______25 ______-______24

האם זה הכרחי? מהם היתרונות במדרסים לילדים, ומי צריך להשתמש בהם?

מדרסים לילדים מביאים יתרון נוסף מעבר ליתרונות הבריאותיים שציינו עד כה. ידוע שילדים צריכים להחליף נעליים פעמים רבות בגיל צעיר, בגלל ההתפתחות והצמיחה המהירה. המעבר בין הנעליים השונות אומר שיכול להיות שאחת מהן תהיה לא בדיוק בגודל, או לא נוחה מספיק. השימוש במדרס מאפשר לכם להעביר את המדרסים מנעל לנעל, ולהפוך כל נעל ספורט למותאמת אישית לילד. המדרס תורם ליציבות בתוך הנעל, ומונע “החלקה” קטנה בתוך הנעל שיכולה לגרום לנפילה, לפציעה או לסיבוב לא נכון של הרגל. מדרסים לפי תחבושות גבס גם הופכים את הנעל לנוחה יותר, באמצעות שימוש בשכבות ספוג ופולימר מיוחד שמרככים כל צעד וצעד.

______-______28 ______-______27
______-______26 ______-______29

המדרסים המותאמים לילדים יסייעו בתיקון נזקים, כגון יציבה לא נכונה

במיוחד אם ילדכם אובחן כבעל בעיה אורטופדית, חשוב ליצור עבורו מדרסים אישיים בהקדם האפשרי. כאשר המדרסים מאלצים את הרגל להיות מונחת בצורה נכונה, הם משפיעים באופן ישיר על היציבה. הרגל מונחת בזווית בריאה ונכונה, השוקיים מתיישרות, האגן מתאזן ובעקבותיו גם הגב והצוואר. יציבה לא נכונה יכולה לגרום לכאבים חזקים בכל האזורים האלו, וחשוב למנוע אותם מבעוד מועד.

______-______3 ______-______32
______-______31 ______-______30

האם ילדים עם פלטפוס חייבים בשימוש במדרסים? (בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס)

התשובה הפשוטה היא “כן”. פלטפוס הוא בעיה אורטופדית מוכרת ברחבי העולם, ואחוז ניכר מהאנשים סובלים ממנו ברמה זו או אחרת. פלטפוס (רגל שטוחה) שלא מטופל על ידי מדרס, יכול להפוך מרגל שטוחה לרגל בקריסה פנימה. מצב זה, בו כל משקל הגוף מופעל אך ורק על שטח הקשת ברגל, גורם לכאבים חזקים, וזהו מצב שקשה לתקן או להקל עליו. מדרסים לילדים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס מונעים הידרדרות של המצב הרפואי, ושומרים על הרגליים במצב הטוב ביותר שהן יכולות להיות.

______-______36 ______-______35
______-______34 ______-______33

על פי המלצות הרופאים, ילדים זקוקים למדרס קשיח או חצי קשיח

מידת קשיחות המדרס נקבעת גם על ידי סוג הפעילות שהילד כעוסק בה רוב היום, וגם על פי מבנה הגוף שלו ומשקלו. לרוב, מדרס קשיח או חצי קשיח הוא ההתאמה הטובה ביותר. הבחירה תתבצע על ידי המומחים של אריאל קומפורט לאחר פגישת ייעוץ.

______-______39 ______-______40
______-______37 ______-______38
רוצים לקבל תמונה מדויקת של רגלי הילדים, ולדעת האם יש להם צורך במדרס מיוחד? הגיעו לאחד הסניפים שלנו, ברעננה או בהוד השרון, עוד היום לבדיקת ייעוץ ללא כל תשלום!

contact_box

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לילדים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 5 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (5)

מדרסים לילדים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - תודה גדולה לכל הצוות במכון האורתופדי

מדרסים לילדים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לילדים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לילדים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - הבן הקטן שלי נולד ממש כמוני עם פלטפוס חמור בשתי כפות הרגליים. מאחר שאני לקוחה ותיקה של אריאל קומפורט ידעתי שהם יידעו להתאים לו מדרסים מיוחדים שגם יתאימו לילדים וגם יתאימו לחומרת הפלטפוס. מאז כל פעם שאני מגיעה בעצמי אני לוקחת אותו איתי ליום כיף ולהחלפת המדרסים ותמיד נעים מקבלים אותנו בחיוך ובשמחה. ממליצה בחום!

מדרסים לילדים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >