הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לילדים

מדרסים לילדים (1+1 חינם)

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

ילדים הם שמחה! מה לא היינו נותנים כדי לאפשר לילד שלנו את החיים הטובים ביותר, כדי שלהם יהיה ולו קצת יותר קל ממה שהיה לנו. אנחנו נקנה להם את הבגדים הכי יפים כדי שירגישו ביטחון ושמחה ושיהיה להם חם ושלא יהיו חולים, אנחנו נקנה להם את הנעליים הכי טובות והכי בריאות כדי לשמור על בריאותם ועל גופם השברירי.

אבל לא תמיד הדבר מתאפשר לנו ולא תמיד בחנויות הנעליים יש את הנעל שמתאימה בדיוק לילד שלנו מה גם שילד לא תמיד יודע להסביר איך הוא מרגיש עם הנעל, האם היא נוחה לו וכו’. כשילד רוצה לרוץ ולשחק עם חבריו הוא יתגבר על כל מטרד ויתעלם מהמשהו הקטן הזה שמציק לו בנעל כי הוא לא באמת יודע לחשב את השלכותיה הבריאותיות של נעילת נעל שאינה מתאימה לו, וזה בטח גם הדבר האחרון שמעניין אותו בעת שהוא מבלה עם חבריו בגן המשחקים.

דאגות אלה מוטלות עלינו בתור הורים, אבל גם עם כל הרצון הטוב והשאיפה לקניית הנעליים הכי בריאות עבור הילד לא תמיד הדבר מתאפשר. היצע נעלי הילדים בשוק הוא כזה שמיוצר על פי תבניות מוכנות כשההבדלים היחידים הם המידות והעיצובים, תוך התעלמות מהמציאות בה אין שני ילדים עם כף רגל זהה ולא באמת יכול להיות שאותה הנעל מתאימה לכל ילד.

מדרסים אורטופדיים

מדרסים כללית

כללית מדרסים

מחיר שוק: 680 ₪

מחיר מבצע: 0.00 ₪

החיסכון שלך: 100%

מדרסים מכבי

מכבי מדרסים

מחיר שוק: 680 ₪

מחיר מבצע: 125 ₪

החיסכון שלך: 83%

מדרסים מאוחדת

מאוחדת מדרסים

מחיר שוק: 680 ₪

מחיר מבצע: 200 ₪

החיסכון שלך: 71%

מדרסים לאומית

לאומית מדרסים

מחיר שוק: 680 ₪

מחיר מבצע: 160 ₪

החיסכון שלך: 76%

מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! מדרסים אורטופדיים בהשתתפות קופות חולים

במה עוזרים לנו מדרסים לילדים

מדרסים לילדיםכשהילד שלנו בוחר את הנעל הכי יפה, בה ירגיש הכי טוב ללכת לבית הספר או לגן ולהראות אותה לחבריו, איך נוכל להסביר לו שלא יוכל לעשות זאת כי נעל זו תגרום לו לכאבים?
הרי הוא מיד ינעל אותה ויכריז שלא כואב לו שום דבר והדבר יגרור אחריו ויכוח מלווה בדמעות.

הפתרון לבעיות מהסוג הזה הוא כמובן מדרסים לילדים, אותם ניתן להכניס לכל נעל שתבחרו עבור ילדיכם ואלה יהפכו מיד את הנעל לכזו שמותאמת במיוחד לכף רגלו ותבטיח לו את הנוחות והבריאות מבלי להתפשר על העיצוב.

לא באמת חייבים לקנות את הנעליים הכי יקרות רק בגלל שהן מבטיחות לשמור על בריאות כף רגלו של ילדיכם. מספיק לרכוש באופן חד-פעמי מדרסים לילדים אותם תוכלו בקלות להעביר מנעל אחת לאחרת ולחסוך לכם ולילדכם את הדאגות וההוצאות הכספיות עבור נעליים אורתופדיות.

מדרסים לילדים יסייעו לחלוקה נכונה של העומס המגיע מהגוף על כפות הרגליים, יתמכו בכף רגלו של הילד ובכך ימנעו תנועות לא נכונות של כף הרגל (וכולנו יודעים כיצד אלו יכולות להיגמר) ובייחוד כשמדובר בילדים נמרצים שרק רוצים לשחק עוד ועוד.

מדרסים לילדים יסייעו לבלימת זעזועים ולמניעת בעיות אורתופדיות ודרמטולוגיות בכף הרגל ומדרסים מיוחדים אף יסייעו בהתמודדות עם בעיות קיימות, כך שתוכלו להיות בראש שקט כשאתם נועלים לילדיכם את נעליו, ותיהנו לראות אותו נהנה.

אנחנו תמיד נבחר את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, לא משנה מה הם צריכים ומה המחיר. אבל כשזה מגיע למדרסים לילדים, הרבה אנשים בכלל לא יודעים כמה הם חשובים עבור הילדים שלהם. כדאי שתדעו שלמדרסים לילדים בכל הגילים יכולה להיות השפעה משמעותית על התפתחות הגוף בחיים הבוגרים, והמדרסים יכולים ליצור הבדל משמעותי בין התפתחות תקינה ובריאה, לבין כאבים כרוניים שילוו את הילד עד הבגרות אם לא יטפלו בהם. התחילו את הטיפול בילדים מהבסיס – הרגליים, ודאגו לתת להם את הטוב ביותר.

יש לכם שאלות נוספות? צריכים הזמנה מיוחדת?

אריאל אורטופדיה כאן לשירותכם!

המכון האורטופדי אריאל קומפורט מתמחה בהכנת מדרסים לילדים, המותאמים להם אישית

הורים רבים חושבים שהמדרס שמגיע עם הנעליים, מספיק כדי לדאוג לבריאות הרגליים והצמיחה של הילד. לעומת זאת, המדרס המובנה הוא בסך הכל רפידת בד דקה, בלי כל התנגדות או צורה נכונה, שמשמש אך ורק לנוחות ולריכוך תחושת הסוליה הקשיחה. במכון אריאל קומפורט, אנחנו מייצרים מדרסים לילדים בהתאמה אישית. המדרסים מיוצרים על ידי יצירת תבנית שמורכבת מתחבושות גבס המונחות על הרגל כשהיא במנוחה. מתוך התבנית המדויקת הזו, אנחנו יוצרים מדרס מותאם אישית, בעל קשיחות גבוהה, שמיישרת את רגלי הילד בצורה נכונה ובריאה.

מדרסים אורטופדיים לילדים: לא כל ילד זקוק למדרסים

בניגוד למבוגרים, חיילים וספורטאים, כאשר מדובר על מדרסים אורטופדיים לילדים, לא כל ילד בהכרח זקוק למדרסים. ילדים צעירים במיוחד, שלא הולכים הרבה, לא יועילו מאוד ממדרסים בנעליים. לעומת זאת, ככל שהילד מתבגר, עולה הסיכון שהנעל ללא המדרס תפגע ביציבה שלו או בהתפתחות התקינה של העצמות והפרקים. בעיות כמו פלטפוס למשל, מתגלות בגיל מוקדם, וחשוב לטפל בהן באופן מיידי בעזרת מדרסים מיוחדים שימנעו קריסה של הרגל, מה שיכול להוביל לכאבים בגיל מאוחר יותר ולעתים אף לניתוח. המדרסים המיוצרים על ידי האורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) המומחים של מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, מונעים החמרה של מצבים רפואיים ותורמים להתפתחות תקינה של גוף הילד.

מדרסים לילדים הינם אחד מהאביזרים האורטופדיים החשובים ביותר

מדרסים לילדים פועלים על הבסיס של התפתחות הילד – הרגליים. הרבה אנשים לא מבינים את חשיבות הדאגה לרגליים בכלל ולכפות הרגליים בפרט. עמידה לא נכונה, בין אם מדובר על תוצאה של בעיה רפואית נפוצה, או שזו אשמת הנעל שמעוותת את צורת הרגל, יכולה לגרום להשפעה שלילית וישירה על היציבה. יציבה לא נכונה מעוותת את האופן בו נבנות העצמות ומיושרים השרירים הגוף. התוצאה יכולה להיות עומסים כבדים המופעלים על עצמות ועל המפרקים בגוף, במקום על השרירים שאמורים לשאת בעומס. המדרסים במיוצרים במכון אריאל קומפורט, שנבנים על ידי לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, מונעים בעיות כאלו.

כיצד בוחרים מדרסים לילדים?

המדרסים מותאמים לכל ילד וילד על ידי המומחים של מכון אריאל קומפורט. מדרסים לפי מידת גבס מתאימים את עצמם לכל נעל ולכל צורת רגל, כאשר במידה וישנה בעיה רפואית שיש להתייחס אליה, נעשות התאמות במדרס. ההתאמות יוצרות פיצוי על החוסר או העודף שהוא הבעיה הרפואית (במקרה של פלטפוס, המדרס יוצר קשת נכונה ברגל, או במקרה של דורבן מוקל העומס המופעל על העקב). מדרסים לילדים משלבים בין קשיחות ויציבות, המאפשרת לילדים לרוץ ולשחק עם המדרסים, מבלי לעוות את צורתם בקלות, לבין גמישות מסויימת, שנותנת למדרס לקלוט ולספוג את משקל הילד, ולהעביר אותו אל הנעל ולפזר אותו כראוי מבלי לגרום לפגיעה.

האם ילדכם סובל מבעיות כמו כאבי גדילה?

כאבי גדילה לרוב לא נגרמים בגלל עמידה לא נכונה או נעליים לא מתאימים. אלו כאבים טבעיים שנגרמים בעיקר בברכיים ובמפרקים אחרים כתוצאה מגדילה מואצת במהלך גיל ההתבגרות. לעומת זאת, מדרסים לילדים יכולים להקל משמעותית על כאבי גדילה. מדרסים לפי מידה אישית מפחיתים מאוד את הלחץ שמופעל על הברכיים בזמן הליכה, ריצה ועמידה ממושכת, וכך מפחיתים כאבים זמניים במפרקים. הסרת האומץ גם גורמת לכאבים לחלוף במהירות, ומאפשרת לגוף לצמוח באופן תקין ובריא, ללא כאבים.

המדרסים ישפרו את איכות חייהם של ילדיכם, ויסייעו במניעת בעיות אורטופדיות עתידיות

> כשהילדים עוד קטנים, קשה לשים לב לסימנים של התפתחות לא נכונה, או של פיזור לחצים לא נכון. לעומת זאת, הרבה מהנזקים שנוצרים כשלא משתמשים במדרסים, הם נזקים “נצברים”, שהמחיר עליהם מגיע רק בגיל מאוחר יותר. אם הילד משתמש בנעליים ללא מדרסים על בסיס יום יומי, יכולה להיווצר פגיעה באגן, בעמוד השדרה, בגב ובכתפיים. אלו בעיות שנחשפות בהדרגה ושנים מאוחר יותר, כאשר המצב כבר חמור ומצריך שימוש קבוע במדרסים מתקנים ובנעליים מיוחדות. חסכו את הכאבים ואת המאמץ, והקדימו תרופה למכה עם מדרסים לילדים.

האם זה הכרחי? מהם היתרונות במדרסים לילדים, ומי צריך להשתמש בהם?

מדרסים לילדים מביאים יתרון נוסף מעבר ליתרונות הבריאותיים שציינו עד כה. ידוע שילדים צריכים להחליף נעליים פעמים רבות בגיל צעיר, בגלל ההתפתחות והצמיחה המהירה. המעבר בין הנעליים השונות אומר שיכול להיות שאחת מהן תהיה לא בדיוק בגודל, או לא נוחה מספיק. השימוש במדרס מאפשר לכם להעביר את המדרסים מנעל לנעל, ולהפוך כל נעל ספורט למותאמת אישית לילד. המדרס תורם ליציבות בתוך הנעל, ומונע “החלקה” קטנה בתוך הנעל שיכולה לגרום לנפילה, לפציעה או לסיבוב לא נכון של הרגל. מדרסים לפי תחבושות גבס גם הופכים את הנעל לנוחה יותר, באמצעות שימוש בשכבות ספוג ופולימר מיוחד שמרככים כל צעד וצעד.

המדרסים המותאמים לילדים יסייעו בתיקון נזקים, כגון יציבה לא נכונה

במיוחד אם ילדכם אובחן כבעל בעיה אורטופדית, חשוב ליצור עבורו מדרסים אישיים בהקדם האפשרי. כאשר המדרסים מאלצים את הרגל להיות מונחת בצורה נכונה, הם משפיעים באופן ישיר על היציבה. הרגל מונחת בזווית בריאה ונכונה, השוקיים מתיישרות, האגן מתאזן ובעקבותיו גם הגב והצוואר. יציבה לא נכונה יכולה לגרום לכאבים חזקים בכל האזורים האלו, וחשוב למנוע אותם מבעוד מועד.

האם ילדים עם פלטפוס חייבים בשימוש במדרסים? (בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס)

התשובה הפשוטה היא “כן”. פלטפוס הוא בעיה אורטופדית מוכרת ברחבי העולם, ואחוז ניכר מהאנשים סובלים ממנו ברמה זו או אחרת. פלטפוס (רגל שטוחה) שלא מטופל על ידי מדרס, יכול להפוך מרגל שטוחה לרגל בקריסה פנימה. מצב זה, בו כל משקל הגוף מופעל אך ורק על שטח הקשת ברגל, גורם לכאבים חזקים, וזהו מצב שקשה לתקן או להקל עליו. מדרסים לילדים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס מונעים הידרדרות של המצב הרפואי, ושומרים על הרגליים במצב הטוב ביותר שהן יכולות להיות.

על פי המלצות הרופאים, ילדים זקוקים למדרס קשיח או חצי קשיח

מידת קשיחות המדרס נקבעת גם על ידי סוג הפעילות שהילד כעוסק בה רוב היום, וגם על פי מבנה הגוף שלו ומשקלו. לרוב, מדרס קשיח או חצי קשיח הוא ההתאמה הטובה ביותר. הבחירה תתבצע על ידי המומחים של אריאל קומפורט לאחר פגישת ייעוץ.

רוצים לקבל תמונה מדויקת של רגלי הילדים, ולדעת האם יש להם צורך במדרס מיוחד? הגיעו לאחד הסניפים שלנו, ברעננה או בהוד השרון, עוד היום לבדיקת ייעוץ ללא כל תשלום!

מדרסים ביומכנייםמדרסים ביומכניים
מדרסים בפיתוח המותאם לכל סוגי כף הרגל ומתאים עצמו לתנועת ההליכה הרלוונטית.

מחיר מבצע – 750 ₪

מדרסי גרפיטמדרסי גרפיט
מדרסים העשויים חצי שיחים מחומר קרבון פיבר, מספקים יציבות ותמיכה לאורך זמן.

מחיר מבצע – 750 ₪

מדרסים פונקציונלייםמדרסים פונקציונליים
פועלים לשיפור מחזור זרימת הדם בכף הרגל, עוזרים במקרים של בעיות מפרקים או סכרת.

מחיר מבצע – 750 ₪

מדרסים בהתאמה אישיתמדרסים בהתאמה אישית
ייצור מדרסים ברמה האישית לכל סוגי כף הרגל: ספורטאים, סוכרתיים, חיילים ועוד..

מחיר מבצע – 750 ₪

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לילדים

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

מדרסים לילדים יסייעו לבלימת זעזועים ולמניעת בעיות אורתופדיות ודרמטולוגיות בכף הרגל ומדרסים מיוחדים אף יסייעו בהתמודדות עם בעיות קיימות

מדרסים הם למעשה התקן אורטופדי המוכנס אל תוך הנעל במטרה לסייע ליציבה טובה יותר, הקלה על כאבים ולספק מענה לסובלים ממחלות שונות כמו למשל סכרת או מבעיות רפואיות שונות כמו דורבן בכף הרגל או שברי מאמץ חוזרים.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים מאוחדת,מדרסים מיוחדת, מאוחדת שיא מדרסים, מאוחדת עדיף מדרסים

מדרסים מאוחדת

מדרסים מאוחדת 200 ₪ בלבד במקום 680 ₪ מדרסים קופת חולים מאוחדת – לפי מידת גבס, מחיר מבצע: 200 ₪ אריאל קומפורט מבצעת שרות של

קרא עוד »
נעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיות נעליים אורטופדיות נועדו לספק תמיכה ויציבות לכף הרגל והגוף. הם הטובים ביותר עבור אנשים עם פציעות, דלקת פרקים ובעיות שרירים ושלד אחרות. נעליים

קרא עוד »
סיבות לכאבי גב תחתון

סיבות לכאבי גב תחתון

סיבות לכאבי גב תחתון כאבי גב תחתון הם מחלה נפוצה בחברה של היום. הסיבות לכאבי גב תחתון אינן ברורות לחלוטין, אך ישנם כמה גורמים שיכולים

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים לכדורעף

מדרסים לכדורעף

מדרסים לכדורעף 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ מדרסים לכדורעף מסייעים בזינוק לצדדים מדרסים לכדורעף הם כלי העזר החשוב ביותר עבור כל שחקן מקצועי או

קרא עוד »
מדרסים מכבי שלי,מדרסים מכבי מגן זהב, מדרסים מכבי,מדרסים מכבי שלי

מדרסים מכבי

מדרסים לחברי מכבי במבצע 125 ₪ בלבד במקום 680 ₪ מדרסים בהתאמה אישית ללא צורך בהפניה ורק ב-125₪ זוג אחד בלבד ממדרסים במבצע 200₪ בלבד

קרא עוד »
כאבי רגליים עזים

כאבי רגליים עזים

כאבי רגליים עזים כאבים חזקים ברגליים הם סימפטום שכיח שיכול להוביל לסיבוכים רבים. כאבי רגליים עזים מאמר זה דן בסיבות השכיחות לכאבים חזקים ברגליים וכיצד

קרא עוד »
נקעים חוזרים בקרסול

נקעים חוזרים בקרסול

נקעים חוזרים בקרסול רצתי בחצר האחורית שלי ביום יפה כשלפתע הרגשתי כאב חד בקרסול. נקעים חוזרים בקרסול הלכתי למיון וגיליתי שנקעתי את זה. הרופא אמר

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!