הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית

ייצור נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית ובאמצעות לקיחת מידות בגבס

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

ייצור נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית ובאמצעות לקיחת מידות בגבס נועד להתאים את הנעל באופן מייטבי למבנה כף הרגל. לכל אחד מאיתנו מבנה שונה: ישנם אנשים בעלי רגל רחבה, אחרים בעלי רגל צרה, לחלקנו יש כף רגל שטוחה (פלטפוס) ולחלק אחר באוכלוסייה קשת רחבה. כדי שנעל אורטופדית תיתן את התמיכה המירבית לרגלנו, עליה להיבנות בצורה שתתאים למבנה הייחודי של כף הרגל ובהתחשב בהבדלים בין כפות הרגליים. באופן זה, ניתן להבטיח כי משקל הגוף המופעל על הרגליים יתחלק באופן נכון וכי הנעל תעגן את הרגל כראוי בזמן ההליכה. לכן, הדרך הטובה ביותר לייצר נעליים אורטופדיות היא בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס.

כייצד מייצרים נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית על פי מידת גבס ?

תהליך ייצור נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית ובאמצעות לקיחת מידות בגבס כולל מספר שלבים. ראשית, יש לבצע לקיחת מידה על ידי חבישת גבס. כלומר לבחון בדיוק את מידותיה של הרגל וליצור מעין תבנית לפיה תיוצר הנעל. לאחר לקיחת המידה, מכינים את הבסיס לנעל, שהם הסוליה והמבנה המותאמים לאדם ויפחיתו את הכאב או העומס המופעלים על הרגל בעת השימוש בנעליים. ישנה חשיבות לשימוש בחומרים אורטופדים מתאימים, אשר מצד אחד לא יכבידו על רגלו של האדם וילחצו עליה, ומנגד יעניקו לו את התמיכה לה הוא זקוק וישמרו על זוית נכונה של כף הרגל. לאחר מכן נתחמת הנעל בצורה אסטתית לייצור מראה אופנתיי.

ייצור מדרסים אורטופדיים
נגן וידאו

מי זקוק לנעליים אורטופדיות?

נעליים אורטופדיות מומלצות לכל מי שמחפש נעליים שלא רק יהלמו את הסגנון העיצובי המועדף עליו, אלא גם ישמרו על יציבה נכונה ועל בריאותו של האדם. בגלל השעות הרבות בהם אנו עומדים, הולכים או מבצעים פעילות גופנית, ישנה חשיבות עבור כל אחד מאתינו להשתמש בנעליים ההולמות את שגרת יומו ואת צרכיו. שימוש בנעליים לא נכונות לאורך זמן עלול להביא לכאבים ולבעיות בריאותיות. כמובן, שבמקרה בו ישנו קושי בהליכה, מבנה בעייתי של כף הרגל או מוגבלויות שונות, כדאי במיוחד לשקול ייצור נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית ובאמצעות לקיחת מידות בגבס.

למה כדאי לרכוש נעליים אורטופדיות דווקא באריאל קומפורט?

אריאל קומפורט היא חברה המתמחה בייצור נעליים רפואיות, נעליים אוטופדיות בהתאמה אישית על פי מידת גבס, מדרסים לפי תבנית גבס ופתרונות אורטופדיים מגוונים. הצוות שלנו כולל טכנאי אורטופדיה (אורטוטוטיסטים) שמבינים היטב את המבנה האנטומי של הרגל ומומחים בהתאמת המוצר לצורכי הלקוח. אנחנו באראיל אורטופדיה מתקדמת מתמחים בייצור נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית ובאמצעות לקיחת מידות בגבס ומפקחים על כלי שלבי הייצור המבוצעים במפעלנו.

מחפשים נעליים אוטרופדיות בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס? באריאל קומפורט נייצר במיוחד עבורכם את הנעליים המתאימות בדיוק לכם

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לפי מידת גבס

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הרעיון היה שייך לבעל פונדק דרכים אי שם באירופה, ששם לב כי לקוחות רבים שמגיעים אליו מתלוננים על כאבים ברגליים. הוא הפעיל תושייה, והחליט לעשות מעשה מהפכני: ליצור שכבת בד מפרווה של בעלי חיים, כדי להוסיף לנעל הרבה יותר רכות ונעימות – וכך הומצאו המדרסים הראשונים

אל תטעו לחשוב – מדרסים לא מתאימים רק למי שכבר סובל מבעיות ברגליים. מדרסים לפי מידת גבס, למעשה מיועדים הן לאנשים בריאים, שרוצים למנוע בעיות אורטופדיות בכף הרגל או בעיות פיזיולוגיות שונות בגוף, והן לאנשים שכבר סובלים מבעיות כאלה ומעוניינים בשינוי מצבם הבריאותי. אם מדובר בילדים קטנים שסובלים מבעיות שונות – תתפלאו אולי לגלות שאת הבעיות הללו ניתן לתקן באופן כמעט מושלם (או אפילו מושלם), ואם מדובר באנשים מבוגרים – ניתן להקל על אי הנוחות באופן מרשים למדי, אם לא לתקן את הבעיה לחלוטין, ממש כמו אצל ילדים. לא הרבה אנשים יודעים, אבל האמת היא שמדרסים פותרים שלל בעיות רפואיות.

אם אתם סובלים מכאבים בברכיים, או מכאבים מכף הרגל, ואם כבר הלכתם אינספור פעמים לבדיקות וגיליתם בכל פעם מחדש שהפתרון שהוצע לכם אינו מספק, אנו מציעים לכם להתרגל לרעיון חדש: אפשר גם אחרת. החסרון של מכוני אורטופדיה רבים הוא בכך שהם אינם משכילים להשתמש בטכנולוגיות טובות מספיק, בחומרים איכותיים ובהתאמה של המדרס לסוגי הפעילות השונים. אנו באריאל אורטופדיה מתקדמת משלבים בין כל האלמנטים הללו, ומתחייבים לספק לכם מוצר מוגמר שיביא לתוצאה הטובה ביותר עבור רגליכם. עם המדרסים שלנו תרגישו מיד בהבדל, ולאחר זמן התחושה הטובה תשתפר עוד יותר, באחריות

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

טיפול בכאבי גב אמצעי

כאב גב אמצעי

כאב גב אמצעי – טיפול בכאבי גב אמצעי כאבי גב אמצע הם מצב שכיח שיכול להיגרם על ידי הרבה דברים שונים. כאבי גב תיכוני הוא

קרא עוד »
מושגים בסיסיים באנטומיה כללית

מונחים בסיסיים באנטומיה

מושגים בסיסיים באנטומיה כללית – מונחים בסיסיים באנטומיה מישורים אנטומיים הם הרמות השונות של הגוף שניתן למצוא על אדם. הם מחולקים לשש רמות שונות, הכוללות

קרא עוד »
שברי מאמץ בכף הרגל

שברי מאמץ בכף הרגל

שברי מאמץ בכף הרגל מהם התסמינים של? שברי מאמץ בכף הרגל. ניתן למנוע שברי מאמץ על ידי נעילת נעליים מתאימות, הימנעות מפעילויות הגורמות לטראומה חוזרת

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

כאבים בשריר התאומים

כאבים בשריר התאומים

כאבים בשריר התאומים הרוב המכריע של האנשים חווים מידה מסוימת של כאב בשרירים שלהם לאחר פעילות גופנית, אך חלק מהאנשים חווים כאבים ונוקשות חמורים יותר.

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!