waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים מיוצרים לפי מידה
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים מיוצרים לפי מידה שנלקחת אך ורק באמצעות תחבושות גבס מותאמים אישית בשיטת אריאל קומפורט ®

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד + בדיקת אבחון תלת מימדית.

מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

מדרסים לפי מידת גבס

מדרסים הם התקנים המוכנסים לתוך הנעליים על מנת לעזור ולסייע בבעיות אורטופדיות שונות. מדרסים לפי מידה אישית, המיוצרים ממגוון חומרים ובשיטות שונות, משנים את העומס שיוצר הגוף על כפות הרגליים ואת היציבה, בולמים זעזועים ומפחיתים כאב במידה וקיים. קשת רחבה ומגוונת מתוך האוכלוסייה עושה כיום שימוש במדרסים. בין המשתמשים בהם ניתן למצוא בין השאר ספורטאים, ילדים ומבוגרים, כאלה הנזקקים להם בעקבות בעיות בריאותיות הניתנות לפתרון באמצעותם, וגם כאלה המחפשים הקלה בפציעתם. בנוסף לאלה יש את הבריאים בגופם ובנפשם, השמים להם למטרה את שיפור איכות חייהם ובריאותם הטובה.

מדרסים דקים מאוד
baner45

מדרסי סיליקון לחולי סכרת
baner49

אנטומיית כף הרגל

כף הרגל, הנמצאת בקצהו התחתון של הגוף, מורכבת מכ- 28 עצמות, מכ- 33 מפרקים וממעל ל- 100 שרירים, גידים ורצועות, העובדים כולם יחד. כיוון שכף הרגל היא האיבר המרוחק ביותר ברצף האיברים הנושאים בנטל משקל הגוף, היא זו הנושאת את רוב הכובד. ורק בשביל לסבר את האוזן, במהלך ריצה נמדד עומס של פי 3-4 ממשקל הגוף על כף הרגל. כל לחץ המופעל עליה משפיע בצורה זו או אחרת גם על הברך, הירך, האגן ועמוד השדרה, הנמצאים מעליה ברצף איברי הגוף בסדר עולה מהנמוך לגבוה. לכל אדם מבנה כף רגל יחיד ומיוחד לו, ולעתים אף ניכר הבדל בין רגל ימין לשמאל.

מדרסים רב שכבתיים בעלי בולם זעזועים
baner52

מדרסים ביומכניים
baner57


ממה נובעות בעיות היציבה?

בעיות היציבה יכולות לנבוע מצורתה של הקשת בכף הרגל. הקשתות בכף הרגל מתחלקות לשלושה סוגים עיקריים. על ידי אבחון סוג הקשת, ניתן להתאים את סוג המדרסים הרצוי. מומלץ להזמין מדרסים לפי מידה אישית, משום שישנם מצבים בהם לרגל אחת יש סוג קשת אחד, ולרגל השניה סוג קשת אחר. באמצעות לקיחת מידה על ידי חבישת גבס ניתן להתאים במדויק את המדרס לכל כף רגל. הקשת המאפיינת את כלל האנשים בעולם היא קשת רגילה. כלומר, הקשת בין העקב לכרית היא בגובה ממוצע. ישנם אנשים עם כף רגל שטוחה, המתבטאת בקשת נמוכה. במקרים אחרים ישנה קשת גבוהה, בה כל הכובד על העקבים והכריות.

סוגי מדרסים ביומכניים
baner55

מדרסים מותאמים אישית לריצה בשיטת אריאל קומפורט
baner103

 

 

מדוע אנו זקוקים למדרסים?

כאמור, הליקויים בכף הרגל מתבטאים לא רק בכף הרגל עצמה אלא גם ברצף האיברים העולים עד עמוד השדרה. כיוון שרוב הנעליים מיוצרות באותה תבנית, ואף כף רגל אינה זהה לזו של אדם אחר, יש צורך בהתאמת מדרסים לפי מידה אישית. בין סוגי המדרסים השונים ניתן למצוא מדרסים ביו מכנים מיוצרים לפי מידה שנלקחת אך ורק באמצעות תחבושות גבס כשכף הרגל נמצאת באוויר במצב נייטרלי ללא נשיאת משקל. המידה נלקחת ללא נשיאת משקל כדי לתקן שגיאות של יציבות בהליכה, עמידה וריצה. מדרסים אלו קשיחים ומתאפיינים בגמישות יחסית קטנה, והם באים לפתור בעיות יציבה כדוגמת פלטפוס- קשת נמוכה, על ידי קיבוע הרגל.

מדרסים ייעודיים לשחקני טניס
baner65

מדרסים בטכנולוגיה מתקדמת לשחקני כדורגל
baner87

מהן השיטות הנהוגות להתאמת ומדידת מדרסים?

במידה וקשת כף הרגל שלכם היא קשת רגילה, דבר שתוכלו לבדוק במרכזים ובחנויות השונות למדרסים, תוכלו לבחור זוג מדרסים איכותיים מהמדף. אך במידה ויש לכם פלטפוס או קשת גבוהה, תוכלו להתאים ולמדוד מדרסים באחת מהשיטות הבאות:

  • שיטה ממוחשבת – עליכם לעמוד על סורק אלקטרוני בעל חיישני לחץ. הנזכר לעיל מעביר למחשב את נתוני כף הרגל שלכם. נתונים אלה מתורגמים על ידי תוכנת מחשב למפת לחצים.
  • קופסאות ספוג – יוצרות הטבעה של כפות הרגליים. את ההטבעה יוצרים הן בישיבה והן בעמידה בכדי לדמות מצבי לחץ שונים.
  • תחבושות גבס ייחודיות – כף הרגל נמצאת באוויר במצב נייטרלי ללא נשיאת משקל.

מדרסי ספורט ומרטון
baner76

מדרסים מותאמים אישית לסקי
baner89

התאמת מדרסים לרגל כמו התאמת סיר למכסה

על מנת שהמדרסים ישמשו אתכם נאמנה ויטפלו נכונה בשורש הבעיה, עליהם להיות מיוצרים מהחומרים הנכונים שיאפשרו את התאמתם לייעודם. למשל, בכדי לטפל בבעיות היציבה, הנובעות מקשת נמוכה, עקב נוטה החוצה או נכנסת פנימה, יש לבחור מדרסים לפי מידה אישית, ביומכניים. על המדרסים להכיל חומרים איכותיים ובולמי זעזועים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, יש להתאים מדרסים לפי תחבושות גבס על מנת ליצור התאמה מושלמת לכף הרגל, שתבלום זעזועים, תשפר את היציבה, תמנע כאבים ותחלק את העומס. אם בעלי קשת רגילה יכולים להסתפק במדרסי מדף, הרי שבעלי פלטפוס או קשת גבוהה, אינם יכולים להסתפק בכך, והמציאות מחייבת מדרסים לפי מידה אישית.

מדרסים ילדים
baner33

מדרסים לנעליים צבאיות
baner92

סוגי מדרסים והתאמתם לסוג הנעל

ישנם מדרסים המותאמים במיוחד לנעלי ספורט והם מדרסים באורך מלא. לעומתם, ישנם מדרסים המותאמים גם לנעלי נשים, והם באורך של שלושה רבעים מאורך הנעל. מדרסים אלה נותנים תמיכה לכל כף הרגל פרט לאצבעות. ישנם מדרסים דקים מאוד, מדרסים ביומכניים, מדרסים רב שכבתיים בעלי בולם זעזועים, מדרסי ספורט ומרתון, מדרסים ייעודיים לשחקני טניס, מדרסים לילדים, מדרסים לרצי מרתון ועוד. בכדי שמדרס ייחשב למדרס טוב ואיכותי, עליו לענות על כל צרכי כפות הרגליים. ועל כן, על כל המדרסים האורטופדיים להיות בעלי יכולת לבלום זעזועים, לתמוך באזור קשת כף הרגל, ולהיות מיוצרים מחומרים איכותיים הסופגים או מונעים זיעה.

מדרסים לרצי מרתון
baner76

מדרסים לרגליים
baner51

יתרונותיהם של המדרסים

היום זה כבר ידוע, מדרסים לפי מידת גבס שהם טובים ואיכותיים הם אינם בגדר מותרות בעיקר בקרב ספורטאים, ובקרב הסובלים מבעיות יציבה ופציעות שונות. זה כבר אינו סוד שכוח הצלחתם של הספורטאים טמון במדרסי הספורט, העוזרים להם להתמקד בענף הספורט בו הם מתמחים. על כפות רגליהם של הספורטאים לעמוד בעומס הרב המופעל עליהן בעת ביצוע פעילויות הספורט השונות, ועל כן חשוב שתהיינה יציבות ומאוזנות על מנת למנוע כאבים ופציעות. מדרס איכותי המותאם אישית לכל מטופל ומטופל עוזר בהפחתת לחץ על כף הרגל, בולם זעזועים, משפר את היציבה, תומך בקשת כף הרגל, ממריץ את הדם ומסייע במניעת כאבים בגב התחתון.

כאבי רגליים,טיפול ייחודי בכאבי רגליים
baner79

כאבי רגליים,טיפול ייחודי בכאבי רגליים
baner80

מכון אורטופדי אריאל קומפורט – ייצור מדרסים אורטופדיים לכל סוגי כף הרגל

מכון אורטופדי אריאל קומפורט מתמחה בייצור מדרסים אורטופדיים מקצועיים המותאמים אישית לכל מטופל ומטופל – ייצור מדרסים בשיטת  אריאל קומפורט. במכון אורטופדי אריאל קומפורט תמצאו מדרסים העשויים חומרים איכותיים ובולמי זעזועים ברמה הגבוהה ביותר. במכון מדרסים לפעילות ספורטיבית מיוצרים על ידי התאמה אישית באמצעות גבס – צורה מדויקת יותר, אך ארוכה ויקרה יותר, השיטה ללקיחת המידה היא חבישת כף הרגל בתחבושות גבס. בנוסף לאלה תוכלו למצוא מדרסים ביו מכנים מיוצרים לפי מידה שנלקחת אך ורק באמצעות תחבושות גבס כשכף הרגל נמצאת באוויר במצב נייטרלי ללא נשיאת משקל.

מדוע לבחור באריאל אורטופדיה מתקדמת?

באריאל אורטופדיה מתקדמת תמצאו צוות מקצועי, קשוב ומיומן, שיתאים עבורכם מדרסים בצורה מדויקת באמצעות תחבושות גבס. אנו מתמחים בייצור מדרסים אורטופדיים המותאמים אישית לכל מטופל ומטופל. אנו מייצרים מדרסים מכל הסוגים בהתאמה אישית, לפי מידת גבס של כל כף רגל בנפרד. באריאל אורטופדיה מתקדמת המידות נלקחות באמצעות תחבושות גבס במצב נייטרלי בו הרגל נמצאת באוויר, וזאת על מנת לתקן שגיאות של יציבות בהליכה, עמידה וריצה.
אנו עובדים עם כל קופות החולים. צרו קשר היום וגלו איזו הטבה מעניקה הקופה שלכם, שכחו מהכאבים, וזכו לאיכות חיים טובה יותר!
להדפסת קופון וקבלת הנחה לחצו כאן

contact_box

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים מיוצרים לפי מידה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 3 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (3)

מדרסים מיוצרים לפי מידה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים מיוצרים לפי מידה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים מיוצרים לפי מידה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - אחרי שבועיים בלבד של אימונים הבן הקטן שלי היה חוזר מחוג הכדורגל ומתלונן על כאבים חזקים בכפות הרגליים שבגללם הוא רצה להפסיק ללכת לחוג. הבאתי אותו בהמלצת חברה טובה מהעבודה לאריאל קומפורט ושם אבחנו את הבעיה ממנה הוא סובל, הרגיעו אותו והבטיחו לו שהכאבים יחלפו אם הוא רק יקפיד ללכת עם מדרסים בהתאמה אישית וכך היה!

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >