הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

טיפול בפלטפוס

טיפול בפלטפוס

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

טיפול בפלטפוס

אחד מן המצבים השכיחים ביותר אשר מצריכים לעיתים קרובות רכישת מוצרים ועזרים אורטופדיים הוא פלטפוס- רגל שטוחה. פלטפוס היא תופעה בה קשת כף הרגל שטוחה, בניגוד למצב הקמור בו היא אמורה להיות על מנת לשאת את משקל הגוף באופן יציב, לבלום זעזועים וכמובן לאפשר הליכה נינוחה לאורך זמן. כאשר קשת כף הרגל שטוחה ואינה ממלאת את תפקידיה הרבים באופן רציף וקבוע היא עשויה להוביל לשינויים במבנה האנטומי של הגוף וכתוצאה מכך לגרום לבעיות אורטופדיות נוספות כמו כאבי גב, אגן, ברכיים ועוד.

כיצד ניתן לטפל בפלטפוס ולהקל על תסמיני התופעה?

ראשית, חשוב להבין ולדעת כי קיימים שני סוגים של פלטפוס, כאשר באחד מהשניים הקשת השטוחה הינה קשיחה ונותרת במצבה גם כאשר הרגל באוויר ולא קיים עליה שום לחץ, ואילו בסוג השני הקשת הינה גמישה ורק בעת דריכה ובזמן הפעלת לחץ על כף הרגל היא משתטחת עקב קריסת הרקמות. שני הסוגים, חשוב לציין, עשויים להתאפיין בתסמינים זהים הכוללים כאבים בכפות הרגליים בזמן הליכה, כאבי מפרקים ועוד.

מכיוון שפלטפוס הינו מצב די שכיח וממנו סובל אדם אחד מתוך כ-8, קיימות מספר דרכי טיפול אשר מקלות על התסמינים ולעיתים אף עשויות למנוע אותם מלכתחילה.
ראשת, קיימים המדרסים המותאמים אשר באמצעותם מתאפשר לבעל הפלטפוס לדרוך על הרגל בצורה הנכונה, שכן המדרס מעוצב בצורה מותאמת שמחלקת את משקל הגוף על כף הרגל בצורה הנכונה מבחינה אנטומית, בולמת זעזועים ולמעשה מעניקה לכף הרגל את כל התנאים לה זו האחרונה זקוקה על מנת לתפקד באופן ראוי באמצעות דחיפת החלק השטוח של כף הרגל כלפי מעלה ודימוי מצב בו קשת כף הרגל קמורה כפי שהיא אמורה להיות.

שימוש בנעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיותאביזר נוסף בו ניתן להשתמש על מנת לטפל בפלטפוס ולהקל על הכאבים אותם התופעה עשויה להביא עימה הוא נעליים אורטופדיות. נעליים אורטופדיות הן נעליים אשר בדיוק כמו המדרסים מעניקות לכף הרגל את התמיכה לה היא זקוקה, כאשר ההבדל בין נעליים אורטופדיות למדרסים טמון בכף שנעל אורטופדיות מעניקה תמיכה רחבה יותר לכך הרגל.
מעבר לכך, ובמקרים בהם מדרסים ונעליים אורטופדיות נמצאים כמקלים באופן בינוני בלבד, ניתן לפנות למומחים בתחום כפות הרגליים על מנת לנסות ולבדוק האם קיימים דרכי טיפול נוספות בהן ניתן לנקוט על מנת להקל באופן משמעותי יותר על כף הרגל, איברים נוספים שעשויים להיפגע כתוצאה מהפלטפוס (גב, ברכיים וכדומה) וכן על איכות החיים שעשויה להיפגע כאשר המצב אינו משתפר והליכה על הרגל באופן נינוח אינה מתאפשרת.

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לפלטפוס

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

פלטפוס נגרם מגורמים שונים במהלך החיים, הסיבה הנפוצה ביותר היא עומס רב על כפות הרגליים והיחלשות הגיד אשר אמור להחזיק את קשת כף הרגל. אך ישנם מצבים נוספים כגון: סיבות גנטיות, הליכה מרובה עם נעלי עקב ועוד.

פלטפוס זה לא עניין נדיר מאוד, ולא מעט אנשים סובלים ממנו. מדובר על מצב שבו נוצרת קשת גבוהה בין העקב לבין שאר כף הרגל. במקרה כזה אין חלוקה נכונה של העומסים על כף הרגל, ובמצב כזה הכאבים עשויים להופיע ללא כל התראה מוקדמת. אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם לא תוכלו לדרוך את כל הרגל, שלא נדבר על לבצע פעילות ספורטיבית. מדרסים לפלטפוס יאפשרו לכם לפתור את הבעיה בצורה הכי יעילה שיש. אולי אפילו תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה שלכם.

לא סתם אנו באריאל קומפורט מפצירים בכל מטופל עם פלטפוס לרכוש מדרסים איכותיים. הסיבה לכך היא שאם לא מטפלים בפלטפוס בזמן, הוא עשוי להפוך להיות הרבה יותר חמור ממה שהוא. אין סיכוי שפלטפוס ייעלם אם לא תדאגו לטפל בו על ידי מדרס. כך שמדובר על שיטת הטיפול הכי יעילה שיש, זאת שתוכל להעלים את הפלטפוס. בסוף גם תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו תחזרו לחיות כמו שהייתם חיים בעבר ללא אף מגבלה.

קיימים שני סוגי פלטפוס עיקריים הכוללים:

  • פלטפוס גמיש – בפלטפוס זה הרגל שטוחה כאשר יש צורך לדרוך עליה, אך במצב של ישיבה היא מעט קשתית.
  • פלטפוס קשיח – בפלטפוס זה אשר הינו שכיח ביותר, הקשת שטוחה בכל מצב גם במצב של ישיבה או הליכה. כלומר לא משנה איזה עומס מוטל עליה הקשת נשארת שטוחה לאורך כל היום.

כל אחד מסוגי הפלטפוס מצריך טיפול אשר מתבצע באמצעות מדרסים על מנת לתת לכף הרגל את כל התמיכה שהיא זקוקה לה ולמנוע עומס על כפות הרגליים.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים אבן יהודה

מדרסים אבן יהודה

מדרסים אבן יהודה לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לכל המבקש,מגיל קטן אני סובלת מכאבים עזים בברכיים, שנפטרו על ידי רופאים

קרא עוד »
מוצרים אורטופדיים

מוצרים אורטופדיים

מוצרים אורטופדיים לנוחיות לקוחותינו, ניתן לרכוש את כל האביזרים אורטופדיים שנמצאים אצלנו על המדפים בהזמנה מיוחדת במכון אורטופדי אריאל קומפורט ® ניתן להשיג מגוון רחב

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

דלקת בכף הרגל

דלקת בכף הרגל

דלקת בכף הרגל דלקת בכף הרגל דלקת בכף הרגל היא תופעה שיכולה להיות נפוצה למדי, כאשר המגוון וקשת הסוגים של דלקות שונות שיכולות לתקוף את

קרא עוד »
תומכים לכתפיים

מוצרים אורטופדיים לכתפיים

מגן כתפיים, מיישר כתפיים, מקבע כתף, מייצב כתף לנוחיות לקוחותינו, ניתן לרכוש את כל האביזרים אורטופדיים שנמצאים אצלנו על המדפים בהזמנה מיוחדת תומך כתף אומורטיין

קרא עוד »
מדרסים אלגנטיים

מדרסים אלגנטיים

מדרסים אלגנטיים https://www.youtube.com/watch?v=SPcuJmSr2xQ כולנו מעוניינים לעיתים להתהלך בנעליים אלגנטיות, אבל לא תמיד הן נוחות. פעמים רבות הן אפילו מזיקות לרגליים ולברכיים ועשויות להכאיב לנו לא

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!