הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

טיפול בפלטפוס

טיפול בפלטפוס

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

טיפול בפלטפוס

אחד מן המצבים השכיחים ביותר אשר מצריכים לעיתים קרובות רכישת מוצרים ועזרים אורטופדיים הוא פלטפוס- רגל שטוחה. פלטפוס היא תופעה בה קשת כף הרגל שטוחה, בניגוד למצב הקמור בו היא אמורה להיות על מנת לשאת את משקל הגוף באופן יציב, לבלום זעזועים וכמובן לאפשר הליכה נינוחה לאורך זמן. כאשר קשת כף הרגל שטוחה ואינה ממלאת את תפקידיה הרבים באופן רציף וקבוע היא עשויה להוביל לשינויים במבנה האנטומי של הגוף וכתוצאה מכך לגרום לבעיות אורטופדיות נוספות כמו כאבי גב, אגן, ברכיים ועוד.

כיצד ניתן לטפל בפלטפוס ולהקל על תסמיני התופעה?

ראשית, חשוב להבין ולדעת כי קיימים שני סוגים של פלטפוס, כאשר באחד מהשניים הקשת השטוחה הינה קשיחה ונותרת במצבה גם כאשר הרגל באוויר ולא קיים עליה שום לחץ, ואילו בסוג השני הקשת הינה גמישה ורק בעת דריכה ובזמן הפעלת לחץ על כף הרגל היא משתטחת עקב קריסת הרקמות. שני הסוגים, חשוב לציין, עשויים להתאפיין בתסמינים זהים הכוללים כאבים בכפות הרגליים בזמן הליכה, כאבי מפרקים ועוד.

מכיוון שפלטפוס הינו מצב די שכיח וממנו סובל אדם אחד מתוך כ-8, קיימות מספר דרכי טיפול אשר מקלות על התסמינים ולעיתים אף עשויות למנוע אותם מלכתחילה.
ראשת, קיימים המדרסים המותאמים אשר באמצעותם מתאפשר לבעל הפלטפוס לדרוך על הרגל בצורה הנכונה, שכן המדרס מעוצב בצורה מותאמת שמחלקת את משקל הגוף על כף הרגל בצורה הנכונה מבחינה אנטומית, בולמת זעזועים ולמעשה מעניקה לכף הרגל את כל התנאים לה זו האחרונה זקוקה על מנת לתפקד באופן ראוי באמצעות דחיפת החלק השטוח של כף הרגל כלפי מעלה ודימוי מצב בו קשת כף הרגל קמורה כפי שהיא אמורה להיות.

שימוש בנעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיותאביזר נוסף בו ניתן להשתמש על מנת לטפל בפלטפוס ולהקל על הכאבים אותם התופעה עשויה להביא עימה הוא נעליים אורטופדיות. נעליים אורטופדיות הן נעליים אשר בדיוק כמו המדרסים מעניקות לכף הרגל את התמיכה לה היא זקוקה, כאשר ההבדל בין נעליים אורטופדיות למדרסים טמון בכף שנעל אורטופדיות מעניקה תמיכה רחבה יותר לכך הרגל.
מעבר לכך, ובמקרים בהם מדרסים ונעליים אורטופדיות נמצאים כמקלים באופן בינוני בלבד, ניתן לפנות למומחים בתחום כפות הרגליים על מנת לנסות ולבדוק האם קיימים דרכי טיפול נוספות בהן ניתן לנקוט על מנת להקל באופן משמעותי יותר על כף הרגל, איברים נוספים שעשויים להיפגע כתוצאה מהפלטפוס (גב, ברכיים וכדומה) וכן על איכות החיים שעשויה להיפגע כאשר המצב אינו משתפר והליכה על הרגל באופן נינוח אינה מתאפשרת.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם – טיפול בגלי הלם דורבן – הטיפול בבעיית גיד אכילס דלקתי באמצעות גלי הלם אבחון וטיפול ראשון ב 200 ₪ כולל מע”מ

קרא עוד »
מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטאים מדרסים לספורטאים בעת פעילות גופנית נאלץ גופינו לעמוד בעומסים רבים שרובינו כלל לא מודעים אליהם. בין אם אתם ספורטאים מקצועיים ובין אם אתם

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים אורטופדיים לילדים

מדרסים אורטופדיים לילדים

מדרסים אורטופדיים לילדים מניעה – היא התרופה הטובה ביותר למחלה. זו הסיבה בגללה מדרסים אורטופדיים לילדים כה חשובים בגיל צעיר, כשלגוף הרבה יותר נוח לתקן

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!