הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים קופת חולים מאוחדת

מדרסים קופת חולים מאוחדת

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופת חולים מאוחדת ואנו, מכון אריאל קומפורט, משתפי פעולה ותיקים בענף המדרסים. אשר על כן, מדרסים קופת חולים מאוחדת ניתנים להשגה בקלות כאן. המדרסים יימכרו בהנחות בלעדיות לחברי הקופה.

קניית מדרסים בצורה מומלצת

כידוע, מדרס אינו רק פריט הנעלה, הוא נועד למלא פונקציה רפואית: לסייע לסובלים משברי מאמץ בכף הרגל, פלטפוס או כל ליקוי אחר ברגל – להיחלץ מן המצב. אשר על כן, האופן המומלץ ביותר לעשות זאת הוא לקיחת מידה על ידי חבישת גבס. הליך זה מתחיל בעודכם חובשים תחבושת גבס אשר נסגרת כפות רגליכם ו”מפסלת” אותן, ומסתיים בהתאמת המדרסים לרגליכם. שירות התאמת מדרסים קופת חולים מאוחדת מוצע לחברי הקופה במחירים מפתיעים.

מדרסים ייעודיים לטיפול בליקויי כף הרגל

מובן שזו מטרתו של כל מדרס, אולם כמי שרואים חדשות לבקרים מדרסים אשר מוצעים למכירה בחנויות נעליים, קל לנו לחשוב שניתן לדלג על הביקור במכון מקצועי למדרסים, ולרכוש מדרסים זולים. בפועל, מדרסים אלו לא נעשו בהתאמה אישית, ועל כן סיכוי רב שהם לא יסייעו לכם. מדרסים קופת חולים מאוחדת אשר נעשו בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס יגשימו בבטחה את החלמתכם.

מדרסים נוחים וחלקים

מדרסים לפי תחבושות גבס אשר מוצעים לחברי קופת חולים מאוחדת במחירים מיוחדים נחשבים לנוחים ביותר בשוק: מדובר במדרסים תלת שכבתיים אשר נותנים הרגשה של רכות וקטיפה גם כאשר כף הרגל במצב קשה וכואב מנשוא. גובהו של המדרס הוא פי שלושה מגובהו של מדרס ממוצע, מה שמעניק לו חלל רב יותר מן הממוצע.

עבודה יסודית ומדויקת

מכון אריאל קומפורט נהנה מניסיון רב שנים של סיוע להרבה לקוחות מרוצים מתוך ומחוץ לקופת חולים מאוחדת. התאמת מדרסים באמצעות תבנית גבס נעשית על ידנו במיומנות רבה, תוך מימוש מלוא הפוטנציאל מהתבנית על מנת לבחור את המדרס המתאים ביותר. חברי מאוחדת יכולים ליהנות ממחירים נמוכים ביותר עבור השירות ולרכוש מדרסים קופת חולים מאוחדת.

יחס אישי בכל הליך ההתקשרות

אנו באריאל אורטופדיה מתקדמת מאמינים ביחס אישי לכל לקוח, תוך בחינת מקרה המבחן שלו לעומק, עד לביצוע תאימות מלאה של מדרסים עבורו. כמכון אורטופדי – אנו מודעים לצורך להתאים לכל כף רגל את המדרס הייחודי לה, תוך בחינת כל הפרמטרים של כף הרגל החל מחבישת הגבס ועד להתאמת המדרסים לתבנית הגבס שנוצרה. כעת תוכלו לקרוא אודות יתרונותיו הבולטים של שירות התאמת מדרסים קופת חולים מאוחדת.

זכויות הקניין ומעלות נוספות

זכות הקניין מקנה לכם לרכוש מדרסים קופת חולים מאוחדת ב- 50% המחיר. מדרסים אלו הם מדרסים לפי תחבושת גבס אישית, ולכן הם יסייעו לכם להתגבר על כל מכשוליכם הרפואיים באזור כף הרגל. כמו כן, נזקים רפואיים בכף הרגל המהווים סימפטום למחלה אחרת כמו סוכרת למשל, מצטמצמים אף הם הודות למדרס הייחודי.

מעוניינים במידע נוסף על מדרסים קופת חולים מאוחדת? פנו לשירות הלקוחות שלנו ותתחילו לשפר את איכות חייכם!

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים גדרה

מדרסים גדרה

מדרסים גדרה לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לצוות המכון האורתופדי שמי אסף ואני שחקן כדורסל כבר 15 שנה. לפני שנה,

קרא עוד »
מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים קרביים מדרסים הפכו זה מכבר לאחד האביזרים הנפוצים ביותר בקרב חיילים. אם בעבר היו מדרסים פריט שנהוג למצוא רק אצל חיילים עם פלטפוס,

קרא עוד »
מדרסים אלעד

מדרסים אלעד

מדרסים אלעד לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות‏ לכל המעוניין!לפני שנה וחצי, אחרי כמה חודשים של כאבים בלתי מוסברים בכפות הרגליים,

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים תל-אביב

מדרסים תל-אביב

מדרסים תל-אביב לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות שלום,הגעתי למכון אריאל קומפורט שברעננה לאחר שנאמר לי על ידי האורטופד שלי כי

קרא עוד »
מדרסים מכבי זהב

מדרסים מכבי זהב

מדרסים מכבי זהב כמה פעמים רציתם לקבל שירות קצת יותר מקצועי ממה שאתם רגילים אליו? כמה פעמים רציתם לקבל יחס שיגרום לכם להרגיש יותר בטוחים?

קרא עוד »
корректоры стопы в Израиле

Ортопедические стельки и корректоры стопы в Израиле

Ортопедические стельки и корректоры стопы в Израиле https://www.youtube.com/watch?v=PP-vt0NLkN0 Деформация стопы довольно распространенное явление при неправильной работе некоторых органов в организме, встречается этот недуг нередко и

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!