waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לרוכבי אופניים
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לרוכבי אופניים 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

אחד האתגרים הגדולים ביותר בכל הקשור לרכיבת אופניים הוא השגת התאמה מושלמת בין כף הרגל המונחת על גבי הפדל ואיזון יחסי גם כלפי הרגל כולה על כל שריריה ומפרקיה. המטרה באיזון המבוקש היא לתעל באופן הטוב ביותר את האנרגיה המושקעת בתנועת הפידול כמו גם מניעת כאבים עתידיים אשר עלולים להגרם כתוצאה מתנועות לא נכונות ולא טבעיות של הרגל בזמן הרכיבה.

מכיוון שרוכב האופניים הממוצע מייצר אלפי תנועות פידול במהלך כל רכיבה, כאבי ברכיים או כאבים באיזור כף הרגל הן תופעות אשר בהחלט יכולות להיווצר בקרב רבים ועל כן ישנה חשיבות רבה להקדמת תרופה למכה פשוט על ידי בחירת המדרסים הנכונים – מדרסים מיוחדים, יעודיים לרוכבי אופניים.

______-______-_______9 ______-______-_______

הבעיה העיקרית עם נעלי הרכיבה שלכם

מרבית נעלי הרכיבה מאופיינות בכך שהן אינן מספקות תמיכה מספקת לקשת האורכית של כף הרגל. נעליים אלו כוללות בתוכן בדרך כלל מדרסים בסיסיים ופשוטים שכאמור אינם תומכים כראוי בקשת כף הרגל ומעבר לכך גם אינם מיועדים למנוע את תופעת הכאבים בקדמת כף הרגל ובאיזור הבהונות, הנפוצה כל כך בקרב רוכבי אופניים.

תפקידם וחשיבותם של מדרסים לרוכבי אופניים

תפקידם של המדרסים לרוכבי אופניים הוא לסייע לסנכרון בין הביו מכניקה של הרוכב לבין המכניקה של האופניים על ידי איזון נכון של כף הרגל המונחת על גבי הפדל, חלוקה נכונה של הלחצים המופעלים על הרגל כולה בזמן הרכיבה, ניצול מירבי של האנרגיה המושקעת בפעולת הפידול וכתוצאה מכל אלו שמירה על בריאותה של הרגל ומניעת פציעות שונות או כאבים בהמשך הדרך.

שימוש במדרסים לרוכבי אופניים מסייע לכף הרגל לשהות בתנועה טבעית ככל שניתן וכן לסייע לניצול אנרגטי נכון של הכח שאותו הרגל מפעילה על הפדל על מנת ליצור תנועה אפקטיבית יותר ולמנוע עומס יתר על כף הרגל עצמה, על הקרסול, על הברך ועל השרירים.

______-______-_______10 ______-______-_______12

יתרונות נוספים של מדרסי הרכיבה

יתרונות נוספים של מדרסים לרוכבי האופניים טמונים ביכולתם לסייע לויסות הטמפרטורה בתוך הנעל, בהתאמתן הצורנית הייחודית לצורתן האופיינית של נעלי הרכיבה המאופיינות במבנה צר ודק יותר מהנעליים הסטנדרטיות וכן העובדה שמדרסים אלו הם קלים במיוחד ולמעשה כלל אינם מורגשים בזמן הרכיבה עצמה.

______-______-_______11 ______-______-_______13

רוכבים נכון ושומרים על הרגל עם מדרסי רכיבת אופניים

במכון אורטופדי אריאל קומפורט תוכלו למצוא מדרסים לרוכבי אופניים מקצועיים אשר יסייעו לכם להפוך את הרכיבה לנוחה יותר, יעילה יותר ולידידותית יותר כלפי מפרקי ושרירי כף הרגל שלכם תוך הענקת סביבה תומכת ונוחה לכף הרגל עצמה.

______-______-_______15 ______-______-_______14

שימוש במדרסי ספורט ייעודיים לרכיבת אופניים

רוכבי אופניים אומנם לא עושים ספרינטים כמו כדורגלים על המגרש והם לא מזנקים לצדדיים כמו טניסאים, אך המאמץ הפיזי הנדרש מהם הוא עצום. מלבד כך, גופם נמצא בסכנה בדיוק כמו של כל הספורטאים האחרים והם לא חסינים מפגיעות שונות ומשונות – פגיעות בברכיים, שברי מאמץ, מתיחת שרירים, קריעת גידים ופגיעה בקרסוליים. לכל אלה מצטרפים עוד כמה תופעות לוואי האופייניות לרוכבי אופניים כגון הרדמות ברגליים וצריבות בכף הרגל. כדי למנוע את כל אלה ולהפחית את הסיכון לאפס מומלץ להיעזר בזוג מדרסים לרוכבי אופניים. אלה הם מדרסים ייעודיים בהתאמה אישית על פי מידת גבס.

______-______-_______17 ______-______-_______16

מדרסים לרוכבי אופניים מיועדים לסייע בהקלה בעומס בעת הרכיבה

העומס המופעל על גופם של רוכבי אופניים בעת הרכיבה הוא עצום וזו הסיבה שהרוכבים מוכרחים להפגין כושר פיזי רב, כל שכן הם מוכרחים להשתמש בזוג מדרסים לרוכבי אופניים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. מדרסים אלה מסייעים בהקלה בעומס בעת הרכיבה ומפחיתים למינימום את הסיכון להיפגע, בין אם מדובר בפגיעה נקודתית זמנית ובין אם זו פגיעה שתתפתח למחלה כרונית. בנוסף לכך, מדרסים לרוכבי אופניים מסייעים לשמור על יציבות כף הרגל ובכך מאפשרים להפיק לא רק הנאה מהרכיבה אלא גם תוצאות ספורטיביות נפלאות. אך זה בתנאי שמדברים על מדרסים לפי תחבושת גבס – מדרסים אינדיבידואליים.

______-______-_______18 ______-______-_______19

ענף רכיבת האופניים

בשנים האחרונות טרנד רכיבת האופניים הפך מסתם תחביב בקרב ספורטאים חובבניים לאהבה לאומית בלתי מעוררת. קודם כל כי אופניים הפכו לכלי תחבורה יעיל, נוח ונגיש גם בקרב מבוגרים וגם בקרב ילדים ושנית מדובר בעיסוק ספורטיבי מאתגר, מרגש וממלא. כולם היום אוהבים ונהנים לפדל, גם בתל אביב וגם בפריפריה. כולם מצטיידים באופניים משוכללים ומתקדמים, באבזור הנכון ובביגוד האופנתי. בערים השונות ברחבי הארץ נערכות תחרויות, ביישובים השונים מתקיימים שלל פעילויות משפחתיות וקבוצתיות ומידי יום יותר ויותר מדוושים מצטרפים להצלחה שהוכיחה את עצמה כיעילה, כבריאה וכחווייתית מאין כמוה. אך לא משנה האם זו רכיבת שטח, רכיבה עירונית קלילה או רכיבה תחרותית – חשוב מאוד לחשוב על בריאות הגוף ולהגן על הרגליים בצורה נכונה.

______-______-_______20 ______-______-_______2

מדרסי ספורט מיוחדים לרוכבי אופניים

מדרסים לרוכבי אופניים אלה הם מדרסים אורטופדיים מיוחדים אותם מכינים אצלנו במכון אריאל קומפורט עם לקיחת מידה על ידי חבישת גבס כדי להתאים באופן מושלם לכף רגלו הספציפית של הרוכב. אלה הם מדרסים לפי מידה אישית המסייעים לרוכבים לשמור על גופם ובריאותם. קודם כל הם מאפשרים לרוכבים להפעיל את מלוא הכוח הפיזי שלהם במהלך הרכיבה ועל יד כך להפיק מקסימום תועלת ותוצאה מהרכיבה. שנית הם מונעים את תזוזות כף הרגל בנעל והחלקה מהפדל. הם מונעים הרדמות של כף הרגל שכל כך אופיינית לרוכבי אופניים אשר נובעת מעומס יתר בנקודת הלחץ. הם מונעים התחממות הרגל ותחושת צריבה בכף הרגל.

______-______-_______22 ______-______-_______21

מדרסים לספורטאים מסייעים לרוכבי אופניים בפעילותם

מדרסים לרוכבי אופניים הם כלי העזר החשוב ביותר לכל מי ששואף לניצול מקסימלי של הכוח בעת הרכיבה תוך הפחת כל הסיכונים העלולים לגרום לרוכב להיפרד מהתחביב האהוב שלו ומהחלום להשיג תוצאות ספורטיביות מרשימות. הביגוד הטרמי, האופניים המשוכללים והקבוצה התומכת – הם חשובים אך לא חשובים כמו מדרסים לרוכבי אופניים. ללא מדרסים לפי תבנית גבס (מדרסים אינדיבידואליים בהתאמה אישית), הרכיבה תהיה הרבה יותר קשה ולא יעילה, כל שכן היא תהיה הרבה יותר מסוכנת. תשאלו את הרוכבים שכבר הצטיידו בזוג מדרסים והם יענו לכם שללא מדרסים חייהם היו הרבה יותר קשים ופחות נעימים.

______-______-_______24 ______-______-_______23

רוכבי אופניים מפורסמים

רכיבה על אופניים היא לא רק ספורט עממי הכובש בקסמיו את המדוושים החובבניים והיא לא רק פעילות פנאי מגבשת ומאתגרת לכל המשפחה. רכיבה על אופניים היא גם ספורט מקצועי חובק עולם הזוכה לפופולאריות רבה גם בישראל. מידי שנה נערכים בעולם מרוצי אופניים מקצועיים כמו הטור דה פרנס והג’ירו ד’איטליה ועוד שלל תחרויות לאופני הרים, אופני BMX ואופני יד במסגרת ספורט נכים. מבין השמות הבולטים בכל התחרויות הללו: לאנס ארמסטרונג, וינצ’נאו ניבאלי, כריסטופר פרום, בראודלי ויגינס, יאן אולריך, נאירו קינטנה, רידר היישדל, איוון באסו ועוד. כולם ללא יוצא מן הכלל נעזרים במדרסים ייחודיים לרוכבי אופניים.

______-______-_______25 ______-______-_______27

קבוצות רוכבי אופניים

הפופולאריות העצומה ממנה נהנה ענף רכיבת האופניים, גם בעולם וגם בישראל, הביא להקמתן של קבוצות רוכבי אופניים רבות. חלקן הן קבוצות מקצועיות המאוגדות תחת גוף אחד חזק וחלקן הן קבוצות פרטיות קטנות שנוסדו בכוחות עצמן. כך או כך, למי שמחפש קבוצת רוכבי אופניים, בהתאם לגילו, מצבו הפיזי והשאיפה להישגים, מוזמן לפנות לאיגוד האופניים בישראל. הוא הוקם בשנת 2007 ומשמש למועדון רוכבי אופניים מקצועי בפריסה ארצית. המועדון מונה עשרות קבוצות ולמעלה מ- 1000 רוכבי אופניים תחרותיים. לצידה פועל אתר בשם גרופי המשמש לקהילת רוכבי האופניים הגדולה בישראל. גם כאן אפשר למצוא עשרות קבוצות ואלפי רוכבים עצמאיים.

______-______-_______26 ______-______-_______28

רוכבי אופניים מקצועיים

רוכבי אופניים מקצועיים, בארץ ובעולם, מודעים לחשיבותם של מדרסים איכותיים ועמידים, כאלה שתוכלו למצוא אצלנו באריאל אורטופדיה מתקדמת. צוות העובדים במכון אינו מורכב מאורטופדים, אלא מאורטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה), מה שמאפשר לנו להיות המובילים בתחום בייצור מדרסים לרוכבי אופניים ומה שמאפשר לרוכבי אופניים מקצועיים להגיע להישגים מרשימים. בכל הקשור לרכיבה מקצועית בישראל כדאי שתדעו כי איגוד האופניים בישראל, כפוך לחוקיו של UCI – איגוד האופנים הבינלאומי. באיגוד ישנה ועדה מקצועית שהוקמה במטרה לטפל בתוכניות להכשרת נבחרת ישראל באופני הרים וכביש כדי שהיא תשתתף באליפות אירופה, אליפות העולם ואולימפיאדה.

______-______-_______29 ______-______-_______3

חוקים בספורט רכיבת האופניים

רכיבת אופניים מקצועית, בדומה לכל ענף ספורט אחר, מחייבת את הרוכבים להיצמד לכללים ולחוקי התחרות. החוק החשוב ביותר הוא איסור שימוש בחומרים ממריצים. בתחרות הטור דה פראנס, למשל, בו אורכו של המסלול הוא כ- 3,400 קילומטרים, המתחרים צריכים לגמוא את המרחק ב- 22-23 ימים כאשר המסלול כולו מחולק לכמה מקטעים. במהלך המרוץ מוענק פרס למנצח בכל קטע כאשר המנצח הגדול של הטור הוא בעל הזמן המצטבר הקצר ביותר. גם בתחרות ג’ירו ד’איטליה, שמסלולו משתנה מידי שנה, המנצח הגודל הוא זה שצבר את הזמן הקצר ביותר בכל המקטעים. מי שמגיע למקום ראשון בקטע מסוים מקבל בונוס של 20 נקודות.

______-______-_______30 ______-______-_______32

רוכבי אופניים בישראל

מספר רוכבי אופניים בישראל גדל משנה לשנה. המודעות לשמירה על אורך חיים בריא, הרצון להשתייך לקבוצה תומכת ואוהבת והשאיפה להישגים ספורטיביים אישיים, גרמה לענף הרכיבה להיות במרכז השיח הציבורי. כתוצאה מכך, מידי שנה, רשויות מקומיות וממשלת ישראל משקיעים מאמצים גדולים ותקציבים לא מבוטלים בשיפור תנאי הרכיבה בישראל, הן במישור המקצועי והן במישור החובבני. כך למשל, מאז שנת 2002 מתקיים בישראל מסע “רוכב ישראל” – מסע אופני כביש לא תחרותי בן 3 ימים, ממורדות החרמון ועד אילת. חברת שביל נט מפרסמת מידי שנה מפות טופוגרפיות מפורטות עם שבילים לרכיבת אופניים.

______-______-_______31 ______-______-_______33

זקוקים לזוג מדרסים לרוכבי אופניים – איכותיים ועמידים? צרו קשר עוד היום עם אריאל קומפטרט לקבלת מידה והכוונה מקצועית.

______-______-_______34 ______-______-_______36

contact_box

 

______-______-_______38 ______-______-_______37
______-______-_______39 ______-______-_______4
______-______-_______40 ______-______-_______6
______-______-_______5 ______-______-_______8

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לרוכבי אופניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 3 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (3)

מדרסים לרוכבי אופניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לרוכבי אופניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לרוכבי אופניים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - אחד הדברים החשובים ביותר ועל זה יעיד כל רוכב אופניים הוא מדרסים מיוחדים עם בולמי זעזועים חזקים ממש כמו שיש באופניים עצמם. לפני שלוש שנים הגעתי לאריאל קומפורט לפני תחרות דאון היל גדולה שידועה בעצימות הגבוהה שלה ומאז התאהבתי. המדרסים המיוחדים שלהם פשוט עושים את העבודה ומתאימים לכל סוגי הרכיבות שרק ניתן לדמיין

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >