הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לנפגעי פוליו

מדרסים לנפגעי פוליו

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

מחלת הפוליו השפיעה על ילדים רבים במאה הקודמת שהם כיום מבוגרים שניזוקו מהמחלה. הפוליו תוקף את מערכת העצבים וגורם לנזקים גופניים רבים, כולל עיוותים בגפיים, עקמת, עיוותים בעמוד השדרה, ועוד. כתוצאה מאותם עיוותים גופניים שחולי פוליו סובלים מהם, ישנה חלוקת עומס לא שווה על הרגליים. מדרסים לנפגעי פוליו עוזרים להפחית את הכאבים שנלווים למחלה ואת חוסר האיזון שנגרם ממנה.

מדרסים לנפגעי פוליו

השפעת מחלת הפוליו על הגוף

פוליו גרם במקרים רבים לשיתוק חלקי של הגוף, ובמקרים אחרים לעיוותים שונים בגפיים. אלו שסובלים מעיוותים לא איבדו את יכולת ההליכה, אך העיוותים מקשים במידה ניכרת על הליכה והתניידות. באמצעות מתן תמיכה לכפות הרגליים והפחתת העומסים על הרגליים ניתן לשפר את היציבה ולהקל על הליכה.

בנוסף, מדרסים לנפגעי פוליו עוזרים במצבים שבהם רגל אחת קצרה יותר מהשנייה. באמצעות תמיכה ברגל החלשה, ניתן לשפר את היציבה ולתמוך בגוף בצורה יעילה יותר.

מדרסים מותאמים אישית לחולי פוליו

מלבד היתרונות שצוינו מעלה, מדרסים עבור נפגעי פוליו עוזרים גם במניעה של פצעי לחץ שעלולים להיגרם בהליכה. באמצעות פיזור טוב יותר של משקל הגוף, ניתן למנוע עומסים חריגים שגורמים לפצעי לחץ קשים לטיפול.

מדרסים מותאמים אישית מונעים לחץ על מפריק הרגל ואיזון בלחץ שמופעל על כפות הרגליים. באופן הזה ניתן למזער את הסיכון לשחיקת סחוס.

הרכבת מדרסים במצבים של פוליו צריכה להתבצע באופן מדויק בגלל הבעיות החריגות שהמחלה גורמת להן. בקרב חולי פוליו רבים ישנם הבדלים בגודל כף הרגל, וכן באורך של הרגליים. לכן, מדרסים גנריים אינם מתאימים להרכבה על ידי חולי פוליו.

כדי שניתן יהיה ליהנות מהיתרונות של מדרסים, חשוב שהם יהיו מותאמים באופן מדויק לאנטומיה של חולי פוליו. במכון אורטופדי אריאל קומפורט זמינים לכם מדרסים מותאמים אישית לשלל מצבים גופניים – לרבות פוליו.

במכון אנו מבצעים בדיקות ממוחשבות לכל מטופל, לצד סריקות לייזר תלת-ממדיות והרכבת מדרסים על פי תבניות גבס. המדרסים האיכותיים שלנו מותאמים באופן אישי בדיוק לפי האנטומיה והצורך של המטופלים שלנו על מנת לספק להם את המדרסים האיכותיים ביותר. כדי להקל על הכאבים וחוזר האיזון שנגרמים מפוליו, פנו אלינו למכון אריאל קומפורט, וגלו כיצד להקל על הבעיות האורטופדיות שאתם חווים עם מדרסים בהתאמה אישית המורכבים ממיטב החומרים הזמינים כיום.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

שחיקת סחוסים

שחיקת סחוסים

שחיקת סחוסים (דלקת מפרקים ניוונית) שחיקת סחוס היא מצב המשפיע על מפרקי הגוף. זה נגרם על ידי בלאי של הסחוס במפרק. שחיקת סחוס מתרחשת כאשר

קרא עוד »
מדרסים מאוחדת

התאמת מדרסים מאוחדת

התאמת מדרסים מאוחדת מדרסים אורטופדיים נועדו בעיקר לפתור בעיה רפואית שהתעוררה בכף הרגל שלכם. בעיות כמו פלטפוס, דורבן כף הרגל שברי מאמץ בכף הרגל, ואפילו

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים לנפגעי פוליו

מדרסים לנפגעי פוליו

מדרסים לנפגעי פוליו מחלת הפוליו השפיעה על ילדים רבים במאה הקודמת שהם כיום מבוגרים שניזוקו מהמחלה. הפוליו תוקף את מערכת העצבים וגורם לנזקים גופניים רבים,

קרא עוד »
איך מתאימים מדרסים

איך מתאימים מדרסים

איך מתאימים מדרסים תהליך התאמת מדרסים.איך מתאימים מדרסים: כל הטיפים מדרסים הם פריט הנעלה שמונח בתוך הנעל כדי לספק נוחות וריפוד נוספים. הוא עשוי בדרך

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!