waze
whatsapp
youtube
Home » מאמרים » מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות

מבצע 1+1

book

 

כשהולכים למסיבה טובה או לאירוע נוצץ, מתעורר לא פעם הרצון “לדפוק הופעה”. כלומר, להגיע לבושים בחליפה או בשמלה מרשימה, איפור קסום ונעלים אלגנטיות מהאגדות. באמת אין סיבה שלא לעשות זאת, אבל כידוע, לא כל הנוצץ זהב. הרי נעלים אלגנטיות יפיפיות יש לא מעט, וגם נעלי עקב גבוהות ואיכותיות, אבל לא כל מה שנראה טוב כלפי חוץ הוא גם נוח כלפי פנים. כל מי שנעל מימיו את אותם נעלים אלגנטיות מכיר בוודאי את כאבי הרגליים שמתלווים לכך בסוף הערב. לעומת זאת, לא כולם יודעים כי הערב אינו חייב להסתיים כך. בעזרת מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות אפשר לסיים את הערב עם הנעלים הכי נוצצות, ובלי כאבים.

______-______-________56 ______-______-________54

מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות לשימוש יומיומי

כאשר מדובר בערב חד פעמי, רבים מוכנים לספוג את הכאב ולהבליג, אבל יש כאלו שאצלם מדובר בתופעה יומיומית. בין אם מדובר באנשים שערבים חגיגיים הם חלק משגרת יומם, או כאלו שבמסגרת תפקידם נדרשים לנעול נעלי עקב או נעלים אלגנטיות, לא ניתן להתפשר על נעלים הגורמות כאב. אין זה אומר שיש לוותר על נעלים מרשימות, אלא פשוט לתווך בינם לבין כף הרגל באמצעות מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות, המותאמים באופן אישי לנועלים אותם.

baner43

 

התאמה ייחודית של מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות

כדי לוודא שהשימוש כי בנעלים האלגנטיות יהיה נכון ונטול כאבים, חשוב להתאים להם מבעוד מועד מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות באופן פרטני. אחרי הכל, מדובר בנעלים שמגיעות לעיתים בשלל צורות, דבר שמתווסף לעובדה שכל כף רגל היא שונה ובנויה קצת אחרת. בגלל זה נהוג להיעזר בטכניקה מתקדמת כדי להתאים את המדרס באופן מיוחד לסוג הנעל ולצורת הרגל, כך שיימנעו הכאבים ותישמר היציבה. מעבר להתאמה האישית, רצוי לוודא שמדובר במחיר זול, מפני שממילא ההכנות לאירועים כאלו עולות לא מעט כסף. מה גם שאין כל צורך להכביד על הארנק יתר על המידה, כשאפשר למצוא באריאל קומפורט מדרסים לנעלים חגיגיות במחירים אטרקטיביים.

baner45 baner44


אירועים מזדמנים עם מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות

למרות שנהוג לחשוב על מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות בהקשר של שימוש תדיר, גם ספיגת הכאב לערב אחד, אחת לתקופה, עלולה להיות בעייתית. אחרי הכל, חשוב לזכור שמעבר ליכולת של המדרסים למנוע כאבים מיותרים בזמן האירוע ולאחריו, החשיבות שלהם נמדדת דווקא במה שלא מרגישים – לאורך זמן. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד: נעילת נעלים לא נוחות, יציבה לא נכונה או הליכה בצורה לא טבעית – כל אלו עלולים ליצור עומס לא פשוט על הרגל באופן לא שוויוני, ובכך לגרום לנזקים של ממש לטווח הארוך. בגלל זה בדיוק נחוצים המדרסים, שמאפשרים למנוע את אותם נזקים בטווח הארוך, במקביל למניעת הכאבים בטווח הקצר. המדרסים מותאמים באופן אישי, באמצעות מידה על ידי חבישת גבס, כך שהם יתאימו בדיוק למשתמש.

______-______-________16 ______-______-________17

כדי להיות בריאים לא חייבים לשלם במראה החיצוני! אצלנו באריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו לשמור על מראה זוהר, ועל שמיר מרבית על בריאות רגליכם. פנו אלינו עוד היום, ותגלו כיצד!

אתן לא צריכות להתפשר על נעליים

נעלי עקב מתאימות לכל אישה. יש מי שנועלת אותם אך ורק באירועים חגיגיים בהם צריך להיראות מיליון דולר ויש מי שזאת השגרה שלה המחייבת אותה לנעול נעלי עקב ביום יום. כך או כך הן מבליטות את הנשיות וגורמות להרגיש הכי מעודכנות ואופנתיות. אבל יש בעיה – לא כל אישה יכולה להרגיש בנוח בנעלי עקב, זאת אומרת ללא כאבים וללא תחושת חוסר נוחות בלתי נסבלת. לכך בדרך כלל שתי סיבות: פגמים אורטופדיים ברגל או העובדה שהנעל לא מספיק איכותית ולא מספיק מתאימה לרגל הספציפית של האישה. את שתיהן אתן יכולות לפתור בקלות בעזרת מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות.

______-______-________13 ______-______-________15

מדרסים דקים במיוחד, בהתאמה אישית לכל סוגי הנעליים

כשמדברים על מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות מדברים על מדרסים דקים במיוחד הנעשים בהתאמה אישית לכל סוגי נעליים ולכל סוגי בעיות אורטופדיות. אלה הם מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס המעניקות לנשים נוחות מקסימלית במהלך החוויה הקרויה נעל עקב. מדרסים אשר מכינים אותם עם לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, כאלה מכינים אצלנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, הופכים את החוויה להרבה יותר נוחה ונעימה וחשוב מזה – להרבה יותר בריאה. מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות מאפשרים לנעול כל סוג של נעל, בכל שעות היום ולמשך כל היום, ללא חשש מכאבים, אי נוחות ופגיעה בבריאות.

______-______-________22 ______-______-________24

מדרסים לנעלי יומיום

מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות, כאלה המכינים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, מתאימים הן לנעלי עקב אלגנטיות הנועלים בדרך כלל באירועים חגיגיים בלבד והן לנעלי עקב ליום יום. מדרסים כאלה מותאמים למבנה כף הרגל הספציפית של האישה ומעניקים לה תחושת נוחות חלומית. עם מדרסים כאלה, גם אם הנעליים לא כל כך איכותיות, אפשר להיות כל היום וכל יום. הכאבים נעלמים כאילו לעולם לא היו והנוחות מצדיקה כל שקל שהושקע בהכנת מדרסים לפי תחבושת גבס. למעשה, מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות מיועדות דווקא למקרים בהם נשים חייבות לנעול נעלי עקב או נעליים אלגנטיות ביום יום והחלום היחידי שלהן הוא להיפטר מכאבים וסיבוכים אורטופדיים שונים.

______-______-________23 ______-______-________26

מדרסים לנעלי עבודה ייצוגיות

במקומות עבודה רבים קוד הלבוש, שכן גם הרצון לבלוט ולהיראות תמיד אסתטית, מטופחת, אלגנטית ומעודכנת, מחייב נשים לנעול נעליים ייצוגיות. בדרך כלל נעליים כאלה לא נוחות אם כי הן באמת ייצוגיות ומרשימות מבחינת המראה. הסוליות בנעליים כאלה בדרך כלל קשיחות ואינן מתאימות לעמידה ממושכת. ואם מדובר בנעלי עקב, צורתן הלא טבעית עבור כך הרגל, יוצרת שורה ארוכה של בעיות, החל מעומס על כריות כף הרגל, דרך מתח על בשריר ובגיד האכילס ועד שינוי זווית הקרסול פנימה, מה שגורם לסיבוב הברך פנימה. כל זה מאוד לא נעים והכי חשוב – מאוד כואב ודורש טיפולים רפואיים מתישים ולעיתים אף מאוד יקרים. והפתרון הוא – להקדים תרופה למכה ולרכוש זו מדרסים לפי מידה אישית.

______-______-________27 ______-______-________28

מדרסים לנעליים צרות, וכאלה שיש להן קצה מחודד

מדרסים לנעלי עקב ולנעליים אלגנטיות מציעים לנשים שלל אפשרויות ופיתוחים טכנולוגיים מדהימים, ההופכים את חייהן להרבה יותר נוחים ופרקטיים. מדרסים לנעלים צרות – זהו אחד הפיתוחים הללו שנכנסו לשוק. האופנה של השנים האחרונות לנעליים צרות, שגם אם הן סופר איכותיות, גורמת לנשים סבל רב. אף אחת לא רוצה לוותר עליהן על אף הכאבים והסיבוכים שנעליים צרות מביאות איתם. בהוליווד לא מעט שחקניות פותרות את הבעיה עם הסרת הזרת, אבל תסכימו, לכן זה לא מתאים. מה שכן יכול לעזור זה רק מדרסים לפי תבנית גבס המותאמים במיוחד לרגל שלכן ובמיוחד לנעלים הצרות שאתן נועלות.

______-______-________31 ______-______-________32

נעלי עקב שמתאימות למדרסים

מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס זה משהו שהמומחים שלנו במכון אריאל קומפורט מכינים במיוחד לרגל הספציפית שלכן ובמיוחד לסוג הנעליים שאתן נועלות. למעשה כל נעל מתאימה למדרסים, צריך רק להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות שיודעות כיצד לעשות את ההתאמה הזו וכיצד להפוך את המדרס לכלי עזר חיוני עבורכן. אלה יכולות להיות נעלי עקב אלגנטיות שרכשתן תמורת סכום לא מבוטל ואלה יכולות להיות נעלי עקב פשוטות בכמה עשרות שקלים, אותן אתן נועלות ליום יום. העיקר לא לוותר על האפשרות שמציעים לכן המדרסים להרגיש הכי בנוח שרק אפשר ובו זמנית להיראות מיליון דולר, גם ביום יום וגם באירועים חגיגיים.

______-______-________35 ______-______-________34

המומחיות של אריאל קומפורט – מדרסים מותאמים גם לנעליים אלגנטיות

המומחים של אריאל קומפורט מתמחים בהכנת כל סוגי המדרסים ולכל סוגי הנעליים. צוות העובדים במכון אינו מורכב מאורטופדים, אלא מאורטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה), מה שמאפשר להם להכין מדרסים איכותיים במיוחד, עמידים לאורך זמן וחשוב מזה – בלתי מורגשים מבחינה ויזואלית. הרי אתן בוודאי לא רוצות לרכוש זוג נעלי עקב יקרות ואופנתיות ואז להרוס אותן עם מדרסים גסים ובולטים לעין. כל העניין הוא להסתיר אותם אך בו זמנית להעניק לכן נוחות מרבית. אצלנו תוכלו לקבל מדרסים לנעלי עקב מכל סוג וגם לנעליים אלגנטיות עם עקב או בלעדיו.

______-______-________37 ______-______-________36

מדרסים לנעלי שלושת רבעי אלגנטיות

על התועלות הרבות של מדרסים אפשר לדבר רבות אך התוצאות בשטח עושות זאת הכי טוב. בכל פעם מחדש הן מוכיחות שמדובר בהמצאה גאונית ההופכת את החיים להרבה יותר נוחים ויפים, ללא כאבים, לא דאגות לבריאות וללא סיבוכים רפואיים מצערים. המדרסים חיוניים הן לכל מי שסובל מבעיות אורטופדיות והן לכל מי שרוצה למנוע את הופעתן. הם חיוניים הן למי שנועל נעלי ספורט והן למי שנועל נעליים אלגנטיות. אפילו אם אלה נעלים שלושת רבעי אלגנטיות – מדרסים הם הפתרון הטוב ביותר כדי להשיג נוחות מרבית וכדי לשמור על הבריאות בכל שעות היום ובכל סוגי האירועים או הסיטואציות.

______-______-________39 ______-______-________30

מדרסים לנעלי עקב, מוקסינים ואף לנעלי אצבע

מדרסים הפכו בשנים האחרונות למאוד מבוקשים ופופולריים. לא רק מי שסובל מבעיות אורטופדיות אלא כל מי שדואג לבריאותו ומחפש מקסימום נוחות פונה למכון אורטופדי ומזמין זוג מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים שלנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת מתאימים לכל סוגי הנעליים, החל מנעלי עקב, דרך מוקסינים ועד נעלי אצבע. הטכנולוגיה המתקדמת שיש ברשותנו מאפשרת לנו לייצר מגוון רחב של מדרסים תוך התאמה מושלמת לכל הרגל שלכם והתחשבות בצרכים הספציפיים שלכם, בין אם אתם אנשי עסקים הנועלים מידי יום נעליים אלגנטיות, בין אם אתם ספורטאים ובין אם אתן נשים שלא מוכנות לוותר על נעלי עקב.

______-______-________47 ______-______-________44

מדרסים באריאל קומפורט מיוצרים בהתאם לכף הרגל האינדבידואלית שלכם

מכון אריאל קומפורט פועל בתחום האורטופדיה מזה כמה עשורים. יש לנו ניסיון מקצועי עשיר וידע מחקרי מעמיק בייצור מדרסים בהתאם לכף הרגל האינדיבידואלית שלכם. מדובר בתהליך מקצועי מורכב אך מצדיכם לא יידרש שום מאמץ, מלבד הגעה למכון כדי שניקח את מידת הרגל שלכם ונכין עבורכם חבישת גבס. החבישה הזו תהפוך למדרס איכותי ועמיד וחשוב מזה – מדרס המתאים לכם בצורה אידיאלית שישרת אתכם נאמנה לאורך שנים.

______-______-________18 ______-______-________19

זקוקים לזוג מדרסים לנעלי עקב או לנעליים אלגנטיות? אריאל קומפורט לשירותכם. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור גם לרגל שלכם!

 

מבצע 1+1

telefon

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 1 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (1)

מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - אהלן! אנ לירון ובחתונה של אחותי שנערכה לפני שבועיים כולם היו בהלם מאיך שאני רוקדת על נעלי העקב המיוחדות שלי ולכן החלטתי לגלות את הסוד שלי. לפני חצי שנה התחלתי ללכת עם מדרסים מיוחדים בכלל בגלל בעיה שסבלתי ממנה בברכיים. במקרה הגיליתי שבאריאל קומפורט אשר לבשיג מדרסים מיוחדים, דקים במיוחד שמתאימים בצורה מושלמת לנעלי עקב! איך=ן לכם מושג איך שיניתם לי את החיים, תודה!

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >