הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים כללית מושלם, מילות מפתח, מדרסים כללית, מדרסים כללית מושלם ‏החזרים

מדרסים כללית מושלם 0.00 ₪

החזר מלא על כל הסכום. עלות מדרסים 450 ₪ החזר מלא של 450 ₪

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים

כיצד מממשים את ההטבה לקבלת המדרסים?

לקוחות כללית מושלם זכאים לרכישת מדרסים ללא תקופת אכשרה.
הזכאות הינה אחת לשנתיים קלנדריות (ינואר – דצמבר), לקבלת החזר יש להגיש הפנייה מרופא אורתופד.

היכן ניתן לרכוש את המדרסים?

במכון אורטופדי אריאל קומפורט מדרסים אורטופדיים באחד המסלולים הבאים:

מדרסים כללית:

מסלול החזר:

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של עד 450​​​​​​ ש"ח בעבור זוג מדרסים, אך לא יותר מההוצאה בפועל, ההחזר ינתן אחת לשנתיים.

איך מקבלים את ההחזר על רכישת המדרסים?

ראשית יש לוודא כי בידייך המסמכים הנדרשים:

א. חשבוניות מס וקבלות מקוריות חתומות ע"י נותן השירות- יש לוודא כי על גבי החשבונית יצוינו פרטי הרוכש
ב. הפניית רופא אורתופד לרכישת מדרסים, רלוונטית לשנת הרכישה.

אחת משתי האפשרויות:

1. הגשת בקשה להחזר באמצעות האתר: לחץ כאן לבקשת החזר>>>​

2. הגשת בקשה להחזר באמצעות הדואר- ניתן להדפיס ולמלא טופס בקשה לקבלת החזר , ולצרף את המסמכים הנדרשים, ולשלוח לכתובת:
מחלקת תביעות פרט ת.ד 2265 בני ברק 5112201.

מדרסים כללית מושלם מציעה ללקוחותיה רכישת מדרסים במחיר מופחת. לקוחות כללית מושלם יכולים לרכוש במכון אריאל קומפורט אורטופדיה מדרסים.

​מתי מומלץ להשתמש במדרסים?

מומלץ להשתמש במדרסים כאשר העומס על כפות הרגליים מתחלק בצורה לא נכונה או כאשר אנו עומדים במשך שעות ארוכות במהלך היום. יציבה לא נכונה לאורך זמן, עשויה לגרום לכאבי גב, אגן, ברכיים קרסוליים ועייפות כללית.

תפקידו של המדרס

מדרסים כללית מושלם ‏החזרים:

לתקן את מנח כף הרגל – הזווית בה כף רגלינו מונחת תשפיע על ההליכה, היציבות ועל המפרקים השונים.
פילוג לחצים – המדרס יפזר את הלחצים בכף הרגל ויפחית את העומסים באזורים הכואבים.
שיפור היציבה – המדרסים ממלאים את החלקים שאינם נתמכים על ידי הנעל ומקנים יציבות.
כאשר מותאמים לנו המדרסים יש לקחת בחשבון שההסתגלות לנוכחותם לוקחת זמן (בממוצע בין שבוע לשבועיים) ולכן מומלץ להשתמש בהם בהדרגה

החזרים על מדרסים ללקוחות קופת חולים כללית

לחברי שירותי בריאות כללית המחזיקים בכרטיס מושלם, הקופה מסבסדת מדרס . כאשר הקופה מחזירה למבוטחיה החזר כספי מסויים עבור המוצר.מדרסים כללית מושלם ‏החזרים           
החזרים לחברי קופת חולים כללית “מושלם” “פלטיניום” על אביזרים אורטופדים:
החל מה24/10/10 ניתן לרכוש אביזרים אורטופדיים, גרביים אלסטיות ועוד, בתשלום השתתפות עצמית נמוכה.

על חברי כללית יש להצטייד במרשם מרופא לכל קניית מדרס או ציוד אורטופדי.

מדרסים כללית מושלם
 
מחיר שוק: 680 ₪
מחיר מבצע: 0.00 ₪
החיסכון שלך: 100%
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים כללית מושלם – לפי מידת גבס, מחיר מבצע: 0.00 ₪

כללית מושלם מציעה ללקוחותיה מדרסים אורטופדיים במבצע.

כיצד מממשים את ההטבה?

מגיעים למכון אריאל אורטופדיה מתקדמת-אריאל קומפורט ® אשר עובד בהסדרים עם קופ “ח כללית מושלם, המדרסים ניתנים באישור רפואי של אורתופד או רופא משפחה  אחת לשנה קלנדרית (ינואר עד דצמבר).

היכן ניתן לרכוש את המדרסים?

במעבדה אורטופדית – מכון אורטופדי ברעננה – אריאל קומפורט ®
אריאל אורטופדיה מתקדמת בע”מ
רח’ אחוזה 124 בניין מכבי,רעננה
ימים ושעות פעילות:
ראשון – חמישי, 9:00- 16:00,
יום שישי: 09:00-13:00.
(מול רמזור 8, יש חניה תת קרקעית) יצירת קשר:
זימון תורים ופרטים נוספים (פרט לשבתות וחגים): 09-7456772 פקס: 09-7456772

כמה זה עולה לי?

מחיר מבצע: 0.00 ₪ בלבד במקום  680 ₪.
החזר מלא על כל הסכום. עלות מדרסים 450 ₪ החזר מלא של 450 ₪

איך מקבלים את ההחזר?

ממלאים את טופס הבקשה לקבלת החזר, מצרפים את המסמכים הנדרשים בטופס ואישור רפואי
של אורטופד או רופא משפחה, ושולחים לכתובת:
מחלקת תביעות פרט ת.ד 2265 בני ברק 51122.

מהי תקופת הוותק הנדרשת לקבלת השרות?

רכישת המדרסים לא מותנית בתקופת המתנה.
תקופות האכשרה והתנאים המחייבים בהתאם לתקנון כללית מושלם ופלטינום. מדרסים כללית

כ- 50% מהאוכלוסייה נזקקת למדרסים בשלב זה או אחר בחייה. אצל חלקנו מדובר בפרק זמן מוגדר כמו הצבא, או לצורך פעילות מסוימת בלבד כמו משחק כדורסל או ריצות ארוכות טווח. אצל אחרים מדובר במצב קבוע בו נדרשת תמיכה מתמדת בכף הרגל לשיפור היציבה, למניעת כאבים ולשיפור איכות החיים. יש מי שנזקק למדרסים בגיל צעיר כאשר הפעילות הגופנית היא בשיאה, אחרים נזקקים להם דווקא בגיל הזהב כאשר הגוף נחלש ויש לו צורך ביותר תמיכה. מדרסים מתאימים גם לסובלים ממחלות שונות כגון סכרת ומחלות מפרקים, וכן לסובלים מעודף משקל היוצר עומס ניכר על כפות הרגליים.

מדרסים כללית

החזר ברכישת מדרסים כללית במכון אריאל קומפורט לקוחות ביטוח מושלם של קופת חולים כללית זכאים להחזר ברכישת מדרסים כללית במכון אריאל קומפורט. ההחזר ניתן עבור מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, כאשר המדידה מתבצעת במקום, והייצור מבוצע על ידי אריאל אורטופדיה מתקדמת במכון עצמו, באופן ייחודי עבור כל לקוח.

מדרסים כללית מושלם

אריאל אורטופדיה מתקדמת מכון אריאל קומפורט הוא מעבדה אורטופדית מתקדמת המופעלת על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום האורטופדיה. המכון שם לעצמו למטרה לתת סיוע ומענה למגוון של בעיות אורטופדיות כולל בעיות גב, צוואר וברכיים. מעבדת אריאל קומפורט ממוקמת ברעננה ופעילה במשך כל ימות השבוע בשעות הבוקר ואחר הצהריים. בחנות המפעל של המכון ניתן לקבל שירות התאמת מדרסים לפי תבנית גבס. השירות באריאל קומפורט הוא יעיל, מקצועי, קשוב ואישי. אנו מאמינים שכל לקוח הוא ייחודי וזכאי לקבל מענה המותאם לו באופן פרסונלי.

חברי כללית מושלם זכאים להנחה מיוחדת במקום על מדרסים

הפניה מאורטופד במידה ואתם סובלים מכאבים בכף הרגל, או בכאבים ביתר חלקי הגוף הנובעים מבעיה בכף הרגל, או במידה ואתם עוסקים בפעילות גופנית אינטנסיבית ומעוניינים להימנע מפגיעה, מדרסים כללית יכולים להיות הפיתרון עבורכם. על מנת לרכוש מדרסים במסגרת ההסדר עם כללית עליכם לקבוע קודם כל תור אצל אורטופד מוסמך במסגרת קופת חולים כללית. על האורטופד לבדוק את מצב כף הרגל, לבחון את קיומן של בעיות בריאותיות נוספות הנובעות ממצב כף הרגל, לקחת בחשבון את אורח חייכם ואת הסוגי הפעילות הגופנית שאתם עוסקים או מעוניינים לעסוק בהן. לאחר שנבדקו ונשקלו כל אלה, יפנה אתכם האורטופד אל אחד המכונים הנמצאים בהסדר עם קופת חולים כללית להתאמת מדרסים לפי תחבושות גבס.

כללית מושלם החזר על מדרסים

תוקף ההפניה מהאורטופד ההפניה מהאורטופד תקפה למשך שנה קלנדרית אחת. הסיבה לכך היא שבמהלך שנה עשויים להתרחש שינויים רבים במצב הבריאותי של כף הרגל ובבעיות הבריאותיות הנובעות ממנה. היות ומדרסים הם מוצר רפואי, בדיוק כמו תרופה או הליך כירורגי, יש להתאים אותם למצב הבריאותי העדכני ביותר.

מדרסים כללית מחיר

לקיחת מידה על ידי תחבושות גבס צוות העובדים באריאל אורטופדיה מתקדמת מורכב מאורטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה – אורטוטיקה היא התחום העוסק בתכנון עזרים אורטופדיים, בייצורם ובהתאמתם האישית). האורטוטיסטים שלנו מתמחים בייצור של מדרסים בהתאמה אישית. על מנת לבצע לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, על המטופל להיות בתנוחה ניטרלית בה לא מופעל לחץ על הרגל. הסיבה לכך היא הרצון לייצר מדרסים שלא יושפעו מתנוחת היציבה ומן המנח הבעייתי הקיים, אלא ייצר מראש מדרסים במנח אופטימלי שיתקן את המצב.

ייצור מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס לאחר שנלקחה המידה, ונוצר העתק גבס של כף הרגל כולה במנח האופטימלי שלה, פונים לייצור המדרס. מכון אריאל קומפורט מייצר סוגים שונים של מדרסים וכל אחד מהם נבנה בהרכב מיוחד על פי הצרכים הבריאותיים והשימושיים המסוימים המאפיינים כל לקוח.

מדרסים בהסדר כללית מושלם

סוגי מדרסים מעבר להבדלים במבנה המדרס הנובעים מן ההבדלים במבנה כף הרגל בין אדם לאדם, מדרסים נבדלים אלו מאלו בחומרים המרכיבים אותם. הרכב החומרים השונה יוצר הבדלים בדרגת הרכות או הקושי, בעובי, וברמת התמיכה שמציעים המדרסים. האורטוטיסטים באריאל אורטופדיה מתקדמת מתמחים בייצור מדרסים שיתאימו הן מבחינת המבנה והעיצוב, והן מבחינת סוגי החומרים והאפיונים האחרים לכל לקוח ולקוח. למשל, חולי סכרת זקוקים למדרסים רכים במיוחד המסייעים במניעת היווצרות פצעים וכיבים בכפות הרגליים, בשעה שספורטאים זקוקים דווקא למדרסים קשיחים, כמו למשל מדרסי גרפיט קרבון פייבר. מדרסים כללית כוללים החזר על כל מגוון המדרסים ועל כל הרכבי החומרים השונים.

כללית מושלם מציעה ללקוחותיה החזרים על מדרסים

להתאים את המדרסים גם לאורח החיים כאשר אתם באים לרכוש מדרסים כללית במכון אריאל קומפורט, חשוב שתפרטו באזני הטכנאי מתי ובאיזו אופן אתם מתכוונים להשתמש בהם. האם המדרסים מיועדים אך ורק לפעילות ספורטיבית, ולאיזו פעילות ספורטיבית בדיוק? האם אתם מעוניינים להעביר את המדרסים בין נעליים שונות? האם המדרס צריך להתאים גם לנעל ספורטיבית וגם לנעל אלגנטית? ומהו אורח החיים שלכם? האם עבודתכם מחייבת אתכם לעבוד שעות רבות? לשאת משאות כבדים? להסתובב בנעלי עקב שעות ארוכות? התשובות לכל אחת מן השאלות הללו משפיעות על האופן בו יבנו עבורכם המדרסים.

זקוקה למדרסים ,כללית מושלם וכללית פלטינום

התאמה אישית לסוגי ספורט שונים– דואגים לפרטים הקטנים ביותר אנחנו במכון אריאל קומפורט רוצים לוודא שהמדרסים שרכשתם דרך ההסדר עם מדרסים כללית יתאימו לכם עד הפרט האחרון. לכן אנו מציעים מדרסים המותאמים אישית לפעילויות ספורטיביות שונות, שכן כל פעילות ספורטיבית מפעילה לחץ מסוג אחר על כפות הרגליים ועומסים אחרים על הגוף כולו. כך למשל מדרסים לרוכבי אופניים שונים לחלוטין ממדרסים עבור ריצה, והם בנויים כך שיתנו את התמיכה הטובה ביותר לתנועת הדיווש, ומותאמים בצורתם לנעליים הייחודיות המשמשות לרכיבה על אופניים ולמנח כף הרגל בתנוחה של רכיבה.

מדרסים קופ”ח כללית, לקוחות הביטוח המושלם

איך מקבלים את ההחזר עבור מדרסים? לאחר שהותאמו לכם המדרסים ויוצרו במיוחד עבורכם, יש לצרף את ההפניה מן האורטופד אל הקבלה וחשבונית המס ממכון אריאל קומפורט, למלא את הבקשה לקבלת החזר של הביטוח המושלם. את כל אלו יש לשלוח למחלקת התביעות של הביטוח המושלם במחלקת תביעות פרט ת.ד 2265 בני ברק 51122.

חברי קופת חולים כללית מושלם פלטיניום

מהו גובה ההחזר ומה כלול בו? לקוחות כללית מושלם זכאים לקבל החזר עבור מדרסים בגובה של עד 118 ₪, אך לא יותר מסכום ההוצאה בפועל. ההחזר עבור רכישת מדרסים באריאל אורטופדיה מתקדמת תקף עבור כל המדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס.

איך מתרגלים למדרסים? תחילת השימוש במדרסים עשויה להיות מאתגרת מעט. כיוון שהגוף התרגל במשך זמן רב למנח וליציבה לא נכונים, הרי שהמעבר למנח כף רגל נכון וליציבה תקינה עשוי להיות מלווה באי נוחות ולעיתים אפילו בכאב. חשוב לזכור שזהו מצב זמני, שעובר אצל רוב האנשים תוך שבוע עד שבועיים, ואחריו יחול שיפור ניכר, ייפסקו הכאבים וכל פעילות גופנית תהיה קלה ונעימה יותר. חשוב לוודא שהמדרסים שרכשתם במסגרת מדרסים כללית, מתאימים לנעליים שלכם ומתאימים לכם. מיד לאחר קבלת המדרסים יש להשתמש בהם באופן הדרגתי. בתחילה כ- 40 דקות ביום, ובכל יום מעט יותר. במידה וכעבור פרק זמן סביר הכאבים ואי הנוחות נמשכים, יש לחזור ליצרן ולבדוק האם יש צורך להחליף את המדרסים.

אם בריאותכם חשובה לכם, צרו קשר עוד היום לתאם פגישת מדידה למדרסים כללית באריאל אורטופדיה מתקדמת!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים כללית

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

באופן עקרוני כמעט כל אחד מאיתנו צריך לרכוש מדרסים, אך יש כאלה שעושים זאת בגלל בעיות שונות. אם אתם סובלים מבעיות רפואיות כאלה או אחרות הקשורות לכף הרגל – ככל הנראה הרופא ימליץ על רכישת מדרסים. המדרס מספק את התמיכה שכף הרגל דורשת, ובו בזמן הוא מספק הגנה אפקטיבית מבעיות אחרות.

הדבר הראשון שחברי כללית צריכים לקחת בחשבון זה שיש להם השתתפות מטעם קופת החולים. השאלה שנשאלת היא כמה הם יצטרכו לשלם? וזה כמובן עשוי להשתנות בהתאם לגובה הביטוח. ככל שהביטוח מכסה יותר, כך יהיה עליכם לשלם פחות על המדרסים. לדוגמה אצל אריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו לקבל החזר מלא על רכישת מדרסים! מדרסים שעלותם 175 ₪ לא יעלו לכם דבר, כי קופת החולים היא זאת שמשתתפת בהוצאות.

לקוחות כללית מושלם זכאים לרכישת מדרסים ללא תקופת אכשרה.
הזכאות הינה אחת לשנתיים קלנדריות (ינואר – דצמבר), לקבלת החזר יש להגיש הפנייה מרופא אורתופד.

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של עד 400 ש"ח בעבור זוג מדרסים, אך לא יותר מההוצאה בפועל, ההחזר ינתן אחת לשנתיים.

כאשר אתם רוכשים מדרסים כללית, מוטב כי תוודאו שאתם רוכשים מדרסים איכותיים שיהיו יעילים עבורכם. על מנת שתוכלו לדעת האם מדרס הוא איכותי, יהיה עליכם לרכוש אותו מחברה מוכרת ומנוסה. אם אתם לא תרכשו את המדרס ממקום מוכר, ככל הנראה יהיה מדובר על מדרס לא איכותי. כך שהמקום שממנו אתם רוכשים את המדרס הוא מה שיעשה את ההבדל. רוצים ללכת על בטוח? אתם מוזמנים לרכוש מדרס דרך אריאל אורטופדיה מתקדמת.

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים לכדורעף

מדרסים לכדורעף

מדרסים לכדורעף 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ מדרסים לכדורעף מסייעים בזינוק לצדדים מדרסים לכדורעף הם כלי העזר החשוב ביותר עבור כל שחקן מקצועי או

קרא עוד »
ציוד רפואי שיקומי

ציוד רפואי שיקומי

ציוד רפואי שיקומי לנוחיות לקוחותינו, ניתן לרכוש את כל האביזרים אורטופדיים שנמצאים אצלנו על המדפים בהזמנה מיוחדת יש אנשים שמסיבה זו או אחרת נתקלים בקשיי

קרא עוד »
עלות מדרסים

עלות מדרסים

עלות מדרסים עלות מדרסים? שאלה זו מעסיקה רבים העומדים בפני הצורך לשפר את הנוחות והתמיכה בכפות רגליהם. עלות מדרסים במאמר זה, נבחן את ההבדלים בטווח

קרא עוד »
שיטות טיפול כירופרקטיקה

שיטות טיפול כירופרקטיקה

שיטות טיפול כירופרקטיקה https://www.youtube.com/watch?v=Ym19kv4A-24 מהי כירופרקטיקה ומהי שיטת הטיפול בה  החיים המודרניים העמוסים מטילים על גופנו עומס רב מאוד. כל יום שמתחיל כבר מביא עמו

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

הגבהה לנעליים

הגבהה לנעליים

הגבהה לנעליים בעולם האופנה והסטייל כל פרט חשוב ואחד המרכיבים החשובים במראה שלנו הוא גובה הנעליים. הגבהה לנעליים במאמר זה לא רק נבחן את מגוון

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!