waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים כללית
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים כללית מושלם 0.00 ₪

מדרסים במבצע: 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

החזר מלא על כל הסכום. עלות מדרסים 175 ₪ החזר מלא של 175 ₪.

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

מדרסים כללית

מדרסים כללית

החזרים על מדרסים ללקוחות קופת חולים כללית

לחברי שירותי בריאות כללית המחזיקים בכרטיס מושלם, הקופה מסבסדת מדרס . כאשר הקופה מחזירה למבוטחיה החזר כספי מסויים עבור המוצר.            03_klalit
החזרים לחברי קופת חולים כללית “מושלם” “פלטיניום” על אביזרים אורטופדים:
החל מה24/10/10 ניתן לרכוש אביזרים אורטופדיים, גרביים אלסטיות ועוד, בתשלום השתתפות עצמית נמוכה.

על חברי כללית יש להצטייד במרשם מרופא לכל קניית מדרס או ציוד אורטופדי.

מחיר שוק: 680 ₪
מחיר מבצע: 0.00 ₪
החיסכון שלך: 100%

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

מדרסים כללית מושלם – לפי מידת גבס, מחיר מבצע: 0.00 ₪

כללית מושלם מציעה ללקוחותיה מדרסים אורטופדיים במבצע.

כיצד מממשים את ההטבה?

מגיעים למכון אריאל אורטופדיה מתקדמת-אריאל קומפורט ® אשר עובד בהסדרים עם קופ “ח כללית מושלם, המדרסים ניתנים באישור רפואי של אורתופד או רופא משפחה  אחת לשנה קלנדרית (ינואר עד דצמבר).

היכן ניתן לרכוש את המדרסים?

במעבדה אורטופדית – מכון אורטופדי ברעננה – אריאל קומפורט ®
אריאל אורטופדיה מתקדמת בע”מ
רח’ אחוזה 124 בניין מכבי,רעננה
ימים ושעות פעילות:
ראשון – חמישי, 9:00- 19:00,
יום שישי: 09:00-13:00.
(מול רמזור 8, יש חניה תת קרקעית) יצירת קשר:
זימון תורים ופרטים נוספים (פרט לשבתות וחגים): 09-7456772 פקס: 09-7456772

כמה זה עולה לי?

מחיר מבצע: 0.00 ₪ בלבד במקום  680 ₪.
החזר מלא על כל הסכום. עלות מדרסים 175 ₪ החזר מלא של 175 ₪

איך מקבלים את ההחזר?

ממלאים את טופס הבקשה לקבלת החזר, מצרפים את המסמכים הנדרשים בטופס ואישור רפואי
של אורטופד או רופא משפחה, ושולחים לכתובת:
מחלקת תביעות פרט ת.ד 2265 בני ברק 51122.

מהי תקופת הוותק הנדרשת לקבלת השרות?

רכישת המדרסים לא מותנית בתקופת המתנה.
תקופות האכשרה והתנאים המחייבים בהתאם לתקנון כללית מושלם ופלטינום.

מדרסים לקופת חולים כללית

מדרסים לקופת חולים כללית

מדרסים לקופת חולים כללית

מדרסים לקופת חולים כללית

כ- 50% מהאוכלוסייה נזקקת למדרסים בשלב זה או אחר בחייה. אצל חלקנו מדובר בפרק זמן מוגדר כמו הצבא, או לצורך פעילות מסוימת בלבד כמו משחק כדורסל או ריצות ארוכות טווח. אצל אחרים מדובר במצב קבוע בו נדרשת תמיכה מתמדת בכף הרגל לשיפור היציבה, למניעת כאבים ולשיפור איכות החיים. יש מי שנזקק למדרסים בגיל צעיר כאשר הפעילות הגופנית היא בשיאה, אחרים נזקקים להם דווקא בגיל הזהב כאשר הגוף נחלש ויש לו צורך ביותר תמיכה. מדרסים מתאימים גם לסובלים ממחלות שונות כגון סכרת ומחלות מפרקים, וכן לסובלים מעודף משקל היוצר עומס ניכר על כפות הרגליים.

מדרסים כללית

החזר ברכישת מדרסים כללית במכון אריאל קומפורט לקוחות ביטוח מושלם של קופת חולים כללית זכאים להחזר ברכישת מדרסים כללית במכון אריאל קומפורט. ההחזר ניתן עבור מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, כאשר המדידה מתבצעת במקום, והייצור מבוצע על ידי אריאל אורטופדיה מתקדמת במכון עצמו, באופן ייחודי עבור כל לקוח.

מדרסים כללית מושלם

מדרסים לכללית

מדרסים לכללית

מדרסים לקופ"ח כללית

מדרסים לקופ”ח כללית

אריאל אורטופדיה מתקדמת מכון אריאל קומפורט הוא מעבדה אורטופדית מתקדמת המופעלת על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום האורטופדיה. המכון שם לעצמו למטרה לתת סיוע ומענה למגוון של בעיות אורטופדיות כולל בעיות גב, צוואר וברכיים. מעבדת אריאל קומפורט ממוקמת ברעננה ופעילה במשך כל ימות השבוע בשעות הבוקר ואחר הצהריים. בחנות המפעל של המכון ניתן לקבל שירות התאמת מדרסים לפי תבנית גבס. השירות באריאל קומפורט הוא יעיל, מקצועי, קשוב ואישי. אנו מאמינים שכל לקוח הוא ייחודי וזכאי לקבל מענה המותאם לו באופן פרסונלי.

חברי כללית מושלם זכאים להנחה מיוחדת במקום על מדרסים

הפניה מאורטופד במידה ואתם סובלים מכאבים בכף הרגל, או בכאבים ביתר חלקי הגוף הנובעים מבעיה בכף הרגל, או במידה ואתם עוסקים בפעילות גופנית אינטנסיבית ומעוניינים להימנע מפגיעה, מדרסים כללית יכולים להיות הפיתרון עבורכם. על מנת לרכוש מדרסים במסגרת ההסדר עם כללית עליכם לקבוע קודם כל תור אצל אורטופד מוסמך במסגרת קופת חולים כללית. על האורטופד לבדוק את מצב כף הרגל, לבחון את קיומן של בעיות בריאותיות נוספות הנובעות ממצב כף הרגל, לקחת בחשבון את אורח חייכם ואת הסוגי הפעילות הגופנית שאתם עוסקים או מעוניינים לעסוק בהן. לאחר שנבדקו ונשקלו כל אלה, יפנה אתכם האורטופד אל אחד המכונים הנמצאים בהסדר עם קופת חולים כללית להתאמת מדרסים לפי תחבושות גבס.

כללית מושלם החזר על מדרסים

תוקף ההפניה מהאורטופד ההפניה מהאורטופד תקפה למשך שנה קלנדרית אחת. הסיבה לכך היא שבמהלך שנה עשויים להתרחש שינויים רבים במצב הבריאותי של כף הרגל ובבעיות הבריאותיות הנובעות ממנה. היות ומדרסים הם מוצר רפואי, בדיוק כמו תרופה או הליך כירורגי, יש להתאים אותם למצב הבריאותי העדכני ביותר.

מדרסים לקופה כללית

מדרסים לקופה כללית

banern8

מדרסים כללית מחיר

לקיחת מידה על ידי תחבושות גבס צוות העובדים באריאל אורטופדיה מתקדמת מורכב מאורטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה – אורטוטיקה היא התחום העוסק בתכנון עזרים אורטופדיים, בייצורם ובהתאמתם האישית). האורטוטיסטים שלנו מתמחים בייצור של מדרסים בהתאמה אישית. על מנת לבצע לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, על המטופל להיות בתנוחה ניטרלית בה לא מופעל לחץ על הרגל. הסיבה לכך היא הרצון לייצר מדרסים שלא יושפעו מתנוחת היציבה ומן המנח הבעייתי הקיים, אלא ייצר מראש מדרסים במנח אופטימלי שיתקן את המצב.

ייצור מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס לאחר שנלקחה המידה, ונוצר העתק גבס של כף הרגל כולה במנח האופטימלי שלה, פונים לייצור המדרס. מכון אריאל קומפורט מייצר סוגים שונים של מדרסים וכל אחד מהם נבנה בהרכב מיוחד על פי הצרכים הבריאותיים והשימושיים המסוימים המאפיינים כל לקוח.

מדרסים בהסדר כללית מושלם

סוגי מדרסים מעבר להבדלים במבנה המדרס הנובעים מן ההבדלים במבנה כף הרגל בין אדם לאדם, מדרסים נבדלים אלו מאלו בחומרים המרכיבים אותם. הרכב החומרים השונה יוצר הבדלים בדרגת הרכות או הקושי, בעובי, וברמת התמיכה שמציעים המדרסים. האורטוטיסטים באריאל אורטופדיה מתקדמת מתמחים בייצור מדרסים שיתאימו הן מבחינת המבנה והעיצוב, והן מבחינת סוגי החומרים והאפיונים האחרים לכל לקוח ולקוח. למשל, חולי סכרת זקוקים למדרסים רכים במיוחד המסייעים במניעת היווצרות פצעים וכיבים בכפות הרגליים, בשעה שספורטאים זקוקים דווקא למדרסים קשיחים, כמו למשל מדרסי גרפיט קרבון פייבר. מדרסים כללית כוללים החזר על כל מגוון המדרסים ועל כל הרכבי החומרים השונים.

banern9banern11

כללית מושלם מציעה ללקוחותיה החזרים על מדרסים

להתאים את המדרסים גם לאורח החיים כאשר אתם באים לרכוש מדרסים כללית במכון אריאל קומפורט, חשוב שתפרטו באזני הטכנאי מתי ובאיזו אופן אתם מתכוונים להשתמש בהם. האם המדרסים מיועדים אך ורק לפעילות ספורטיבית, ולאיזו פעילות ספורטיבית בדיוק? האם אתם מעוניינים להעביר את המדרסים בין נעליים שונות? האם המדרס צריך להתאים גם לנעל ספורטיבית וגם לנעל אלגנטית? ומהו אורח החיים שלכם? האם עבודתכם מחייבת אתכם לעבוד שעות רבות? לשאת משאות כבדים? להסתובב בנעלי עקב שעות ארוכות? התשובות לכל אחת מן השאלות הללו משפיעות על האופן בו יבנו עבורכם המדרסים.

זקוקה למדרסים ,כללית מושלם וכללית פלטינום

התאמה אישית לסוגי ספורט שונים– דואגים לפרטים הקטנים ביותר אנחנו במכון אריאל קומפורט רוצים לוודא שהמדרסים שרכשתם דרך ההסדר עם מדרסים כללית יתאימו לכם עד הפרט האחרון. לכן אנו מציעים מדרסים המותאמים אישית לפעילויות ספורטיביות שונות, שכן כל פעילות ספורטיבית מפעילה לחץ מסוג אחר על כפות הרגליים ועומסים אחרים על הגוף כולו. כך למשל מדרסים לרוכבי אופניים שונים לחלוטין ממדרסים עבור ריצה, והם בנויים כך שיתנו את התמיכה הטובה ביותר לתנועת הדיווש, ומותאמים בצורתם לנעליים הייחודיות המשמשות לרכיבה על אופניים ולמנח כף הרגל בתנוחה של רכיבה.

banern12banern13

מדרסים קופ”ח כללית, לקוחות הביטוח המושלם

איך מקבלים את ההחזר עבור מדרסים? לאחר שהותאמו לכם המדרסים ויוצרו במיוחד עבורכם, יש לצרף את ההפניה מן האורטופד אל הקבלה וחשבונית המס ממכון אריאל קומפורט, למלא את הבקשה לקבלת החזר של הביטוח המושלם. את כל אלו יש לשלוח למחלקת התביעות של הביטוח המושלם במחלקת תביעות פרט ת.ד 2265 בני ברק 51122.

חברי קופת חולים כללית מושלם פלטיניום

מהו גובה ההחזר ומה כלול בו? לקוחות כללית מושלם זכאים לקבל החזר עבור מדרסים בגובה של עד 118 ₪, אך לא יותר מסכום ההוצאה בפועל. ההחזר עבור רכישת מדרסים באריאל אורטופדיה מתקדמת תקף עבור כל המדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס.

banern14banern15

איך מתרגלים למדרסים? תחילת השימוש במדרסים עשויה להיות מאתגרת מעט. כיוון שהגוף התרגל במשך זמן רב למנח וליציבה לא נכונים, הרי שהמעבר למנח כף רגל נכון וליציבה תקינה עשוי להיות מלווה באי נוחות ולעיתים אפילו בכאב. חשוב לזכור שזהו מצב זמני, שעובר אצל רוב האנשים תוך שבוע עד שבועיים, ואחריו יחול שיפור ניכר, ייפסקו הכאבים וכל פעילות גופנית תהיה קלה ונעימה יותר. חשוב לוודא שהמדרסים שרכשתם במסגרת מדרסים כללית, מתאימים לנעליים שלכם ומתאימים לכם. מיד לאחר קבלת המדרסים יש להשתמש בהם באופן הדרגתי. בתחילה כ- 40 דקות ביום, ובכל יום מעט יותר. במידה וכעבור פרק זמן סביר הכאבים ואי הנוחות נמשכים, יש לחזור ליצרן ולבדוק האם יש צורך להחליף את המדרסים.

אם בריאותכם חשובה לכם, צרו קשר עוד היום לתאם פגישת מדידה למדרסים כללית באריאל אורטופדיה מתקדמת!

banern16banern18
banern19banern24

banern4banern7
banern10banern5

contact_box

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 4.92/5
שירות
ממוצע: 4.92/5
מחיר
ממוצע: 4.92/5
מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 4.90 מתוך 5 עם מבוסס על 12 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (12)

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 4 מתוך 5 )

איכות
Good
שירות
Good
מחיר
Good

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - באריאל קומפורט יש מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש. ממליצה בחום !

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - המחיר שווה.מומלץ בחום.מדרסים איכותיים....

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - ממליץ בחום

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - מקצועיות ושירות שווה לבוא גם מרחוק...

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - מדרסים איכותיים בהתאמה אישית לכף הרגל שלי שהעלימו את הכאבים

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - בזכות כללית מושלם הגעתי לאריאל קומפורט לאחר שסבלתי מדלקת בכריות השומן בכף הרגל. באריאל קומפורט זיהו ישר את הבעיה ובחרו לי מדרסים מיוחדים שמתאימים לטיפול בדלקת, ובזכות ההטבה של כללית המחיר אפילו לא היה יקר כל כך והיה שווה כל כל שקל וכל קילומטר שעשיתי במיוחד לרעננה

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים כללית
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - מדרסים באיכות מאוד גבוה,מחיר אמין ושירות יוצא מן הכלל!

Load More

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם
שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >