waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים בייצור CNC
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים בייצור CNC (סי.אן.סי.) 750₪ בלבד במקום 2000₪. מדרסים בסריקת לייזר וייצור רובוטי (CNC)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

מדרסים בייצור CNC
מדרסים בשיטת CNC מהווים פריצת דרך של ממש בתחום האורטופדיה וזאת משום שעד היום, כל מי שהיה מבקש מדרס המותאם באופן מיוחד לכף הרגל שלו, היה עובר סריקה מלאה של כף הרגל וממנה היו מכינים את התבנית הפוזיטיבית של כף הרגל עצמה בגבס. מדרסים בשיטת ה-CNC מבוססים על טכנולוגיה עתירת ידע מתחום האווירונאוטיקה והיא מבוססת על צילום באמצעות מצלמות המתעדות את מנח הרגל ושאר הנתונים הרלוונטיים באיכות HD ולאחר מכן מייצרים את המדרס בדיוק של עד אלפית המילימטר.

ייצור מדרסים בהתאמה אישית על פי מידות גבס בטכנולוגיה של CNC זו המומחיות של אריאל קומפורט.
orthoweb1 orthoweb2

מדרסים בהתאמה אישית בייצור CNC

כאשר אנו מדברים על מדרסים, בסיס העבודה הוא ההתאמה המושלמת של כל מדרס לכל כף רגל. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים כי אין סיבה לרכוש מדרסים גנריים לטובת יציבה מכל סוג שהוא באופן נוח יותר, אלא דווקא המדרסים שיוצרו בהתאמה אישית הם מה שיכולים להבדיל בין נוחות ובריאות ובין שגרת חיים מאוד מתסכלת.

מדרסים בשיטת ה-CNC מבוססים על הבנה שלטובת הליכה, עמידה וריצה בצורה הנכונה ביותר יש להשקיע בטכנולוגיה. איכות חייו של אדם נמדדת במובנים רבים ועם הניסיון והמקצוענות של אריאל אורטופדיה מתקדמת ניתן להשיג את המטרה והיא היכולת לדרוך על כף הרגל בבטחה.

orthoweb1orthoweb2

מדרסים ממוחשבים בייצור CNC

לטכנולוגיה יש מקום של כבוד בכל תחומי החיים שלנו ואם יש את האפשרות לנצל פיתוחי טכנולוגיה מתחום אחד של החיים לתחום אחר – מה טוב. בתחום התעופה התפתחה היכולת לסרוק ולייצר חלקים נדרשים ברמת דיוק של אלפית המילימטר ומשם עברה הטכנולוגיה גם לתחום האורטופדיה וכיום ניתן למצוא במכון אריאל קומפורט צוות של אורטוטיסטים מיומנים שמצליחים לבטא את יכולת המכון כולו בייצור מדרסים בשיטת ה-CNC .

הסריקה הממוחשבת נחשבת לאחת המדויקות ביותר וברזולוציה הגבוהה ביותר ניתן לקבל תמונת סריקה מושלמת של כף הרגל. כאשר מייצרים מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס ובטכנולוגיה עדכנית, התוצאות הטובות מורגשות ונעימות ליציבה.

orthoweb3 orthoweb4

תהליך ייצור מדרסים ממוחשבים באריאל אורטופדיה מתקדמת
תהליך הייצור כולל סריקה של כף הרגל בתנוחות שונות, כדי לקבל את התמונה המלאה של האיבר ולאחר הסריקה, יוצרים את התבנית שתהיה הבסיס ליציקת המדרס. כאשר מדובר על מדרסים לפי תחבושות גבס, דבר ידוע הוא שהתוצאה תהיה מותאמת לחלוטין ובאמצעות הניסיון הרב של אנשי המקצוע במכון אריאל קומפורט אפשר לקבל את המדרסים הדרושים.

התהליך אינו ארוך וניתן לקבל מדרסים בשיטת ה-CNC בזמן קצר יחסית. המטרה היא להעניק לכל לקוח את המצע המתאים ביותר לתנועה בכל סביבה ובכל תנאי שטח. בכל התהליך הלקוח מעודכן ויכול לקבל את כל המידע, כדי להתוודע לתהליך הייצור השלם.

orthoweb6orthoweb5

מדרסים בהתאמה אישית באמצעות הדמיה תלת ממדית של כף הרגל

בימים עברו, כאשר לקוחות היו מבקשים לקבל מדרסים לפי מידה אישית, הם היו עוברים סריקה של כף הרגל, אולם הסריקה הייתה דו ממדית. כיום הטכנולוגיה מפותחת בכל סטנדרט שהוא, וניתן לקבל מדרסים לפי תחבושות גבס במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת לאחר שעוברים סריקה שמעניקה הדמיה תלת ממדית ובעצם הסריקה הזו, ניתן לקבל תמונה מלאה יותר ובעלת נתונים יותר מפורטים לגבי הקימורים ונקודות הממשק של הרגל עם הקרקע.

ההדמיה התלת ממדית של כף הרגל מצליחה להעביר לצוות האורטוטיסטים שעובדים במכון את כל מה שהם צריכים מבחינת מרשם העבודה והייצור של המדרסים האישיים.

orthoweb7 orthoweb8

שילוב תוצאות המדידה התלת ממדית של כף הרגל בשיטה המתקדמת ביותר בישראל

מדרסים בשיטת ה-CNC מהווים פריצת דרך של ממש בתחום האורטופדיה. ייצור מדרסים לפי מידה אישית קיימים כבר שנים רבות, אולם באמצעות היכולת לסרוק את הרגל באופן תלת ממדי ויצירת מדרסים בשיטה המתקדמת ביותר בישראל משלבת בתוכה את כל המרכיבים הנדרשים ליצירת מציאות אחרת עבור כל אחד ואחת שמבקשים איכות חיים טובה יותר, כניסה לשגרה יום יומית של יציבה נוחה יותר, בין אם מדובר על הליכה ממקום אחד לאחר, ריצה ואפילו רכיבה על אופניים.

השילוב של שני האלמנטים המדוברים מביא את CNC Costume made Orthotic למעמד ראוי.
orthoweb9 orthoweb10

מדרסים מיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם

מדרסים בשיטת ה-CNC הם המדרסים הטכנולוגיים הטובים ביותר בעולם. אמנם בסופו של דבר יוצרים מדרסים לפי תבנית גבס, אולם הדרך ליצירת המדרסים הללו איכותית ומשמעותית מאוד בעולם האורטופדיה. השיטה מבוססת על סורק לייזר שמתעד את כף הרגל באופן תלת ממדי ומראה את התמונה השלמה של מושא הצילום ובעצם מאפשר יצירת מדרסים בעל רמת דיוק גבוהה ביותר.

הטכנולוגיה הייתה נפוצה בעיקר בתחום התעופה, מאחר והיא פועלת על עיקרון של סריקה ברמת דיוק של אלפית המילימטר ועם היכולות הללו אפשר ליצור מדרסים איכותיים, שכל מטרתם היא שיפור איכות החיים של אלה המבקשים מדרס איכותי שיענה על הצרכים.
orthoweb13 orthoweb14

עיבוד ממוחשב של המדרס וייצור במכונות
CNC רובוטיות
הרובוטים כבר נכנסים יותר ויותר לתחומי החיים ואצלנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת אנחנו גאים לאחוז בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם בתחום. אצלנו ניתן למצוא צוות אורטוטיסטים מנוסה ומיומן שיכול לתת מענה לכל צורך ולכל בעיה של לקוחות המכון.

ניתן כיום ליצור מדרסים לפי תבנית גבס בהתאמה מושלמת ועם העיבוד הממוחשב של המכונות הרובוטיות המבוססות על נתונים של סורק העל, מתקבלת תוצאה מושלמת של נתונים מדויקים עד לאלפית המילימטר. הדבר בא לידי ביטוי ביכולת של הלקוחות לחזור לשגרת החיים עם מדרסים שעובדו באמצעות מחשב וטכנולוגיה CNC שמיטיבה עם עולם האורטופדיה ומביאה את הבשורה הגדולה.

מדרסים במכונות CNC רובוטיות ברמת דיוק גבוהה
אנו כבר יודעים לומר שהיכולת הרובוטית של מכונות לעבוד ביעילות ולדייק בתוצאות היא אפילו יותר ממרשימה. הטכנולוגיה המובילה את תחום המדרסים בעולם האורטופדיה היא CNC . מדרסים בשיטת ה-CNC מביאים את המשורה הגדולה מכולן והיא הדיוק הרב שמיצור בו כל מדרס באמצעות המכונה הרובוטית. ניתן למצוא מדרסים לפי תחבושות גבס, אך עם רמת דייקנות מאוד גבוהה, כאשר אנו מדברים על אלפית המילימטר.

אלו הם סטנדרטים מאוד משמעותיים, ולא בכדי מדובר על טכנולוגיה שהגיעה מעולם התעופה, שם נדרש דיוק רב. איכות התוצאה בהחלט מאפשרת לכל לקוח לקבל את היציבה שלו בחזרה והכל בזכות המכונות הרובוטיות.
orthoweb15 orthoweb16

היתרונות בהתאמה אישית בייצור ידני

ייצור ידני לעיתים נראה כפס מן העולם והדרישה היא לרוב לעבודה המבוצעת על ידי מכונות. חשוב לומר כי העבודה הידנית היא בעלת יתרונות חשובים וקבלת תוצאות איכותיות לא אחת מבוססת על המיומנות של בעלי המקצוע. במכון אריאל קומפורט ניתן למצוא צוות מאוד מנוסה ומקצועי של אורטוטיסטים שמתאימים את המדרסים השונים לכל לקוח באופן אישי.

עבודת יד מציעה יחס אישי וחם יותר, יכולת לשנות דברים תוך כדי תנועה וכמובן שאין חכם כבעל ניסיון וזאת אחת המטרות הגדולות של צוות המכון, להציע שירות מקצועי שמשלב ידע רב, מיומנויות ייחודיות ועבודה עם חומרים איכותיים. כך מייצרים מדרסים אישיים.
orthoweb17 orthoweb18

ייצור מדרסים בסריקת לייזר. הדמיית תלת ממד וייצור רובוטי. טכנולוגיית
CNC
סריקת לייזר לטובת ייצור מדרסים נחשבת לחזית הטכנולוגית של האורטופדיה בכלל והתאמת מדרסים בפרט. מדרסים בשיטת ה-CNC נוצרים בתהליך טכנולוגי ייחודי המתחיל את דרכו בסריקת לייזר מאוד מקיפה ומדויקת של כף הרגל  ובאמצעות עיבוד ממוחשב ניתן לקבל הדמיה תלת ממדית של מושא הסריקה ובאמצעות ייצור רובוטי ניתן לקבל מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס.

ייצור המדרסים בשיטה זו מבוצעים במכון אריאל קומפורט כחלק משיטת העבודה המקצועית שאנו מציעים לקהל לקוחותינו ועם התפתחות הטכנולוגיה ניתן להציע תמיד את המוצר הטוב ביותר לשיפור איכות החיים ובמיוחד בתחום המדרסים והיציבה האופטימאלית.orthoweb19 orthoweb20

בעזרת מצלמות HD המאפשר לבנות מודל מדויק וממוחשב של כף הרגל
טכנולוגית HD כבר מזה מספר שנים נכנסה לחיי העידן המודרני ואנו נהנים ממנה, בין אם מדובר על מסכים המקרינים סרטים, טלוויזיה, מחשבים ואפילו טלפונים ניידים. היכולת של סורק הלייזר במכשור ההדמיה של מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, מבוססת על 5 מצלמות באיכות הגבוהה ביותר של תמונת כף הרגל בתלת מימד. באמצעות ההדמיה, ניתן ליצור את המודל הממוחשב המדויק ביותר של כף הרגל, מה שמאפשר ייצור איכותי של מדרסים המותאמים באופן מושלם.

מי שרוצים לקבל מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, יכולים לפנות לצוות המכון ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר.
orthoweb22 orthoweb21

תוכנה ייעודית שפותחה באנגליה בשיתוף פדיאטרים בעלי שם עולמי
כאשר אנו מבררים לגבי התאמת מדרסים בשיטת ה-CNC , אנו מגלים כי מדובר בטכנולוגיה מאוד מתקדמת שהגיע הלעולם האורטופדיה מתחום התעופה. מדובר במעבר מאוד נחוץ של היכולות ליצור הדמיות תלת ממדיות של מושאי סריקה באיכות גבוהה מתחום האווירונאוטיקה אל תחום הפדיאטריה.

כדי להנגיש את הטכנולוגיה אל עולם התוכן המבוקש, פיתחו פדיאטרים באנגליה תוכנה ייעודית שמהותה היא ניצול מלוא היכולות העתידניות של ה-CNC והפיכתן למתאימות עבור עולם הפדיאטריה. כך יכולים כיום אורטוטיסטים ליצור מדרסים באמצעות שימוש בתוכנה ובמכשירים הייעודיים עבור מדרסים בהתאמה אישית. מדובר בהתקדמות מאוד משמעותית בידע שנרכש ומנוצל עבור הזקוקים לפיתרון.
orthoweb23 orthoweb24

ייצור ב-CNC – מכונת עיבוד מדויקת המשמשת לייצור חלקים ברמת דיוק גבוהה ביותר
ייצור מדרסים בשיטת ה-CNC מבוססת על היכולת של המכונה ליצור חלקים במת דיוק גבוהה ביותר. כאשר אנו פונים למכון אורטופדיה לייצור מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, אנו יכולים לקבל את השירות הטוב ביותר, זה המבוסס על טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך. הייצור באמצעות CNC , משמעותו קבל מדרסים שיוצרו בדיוק רב ורמת הדיוק חייבת להיות גבוהה ככל הניתן, כדי לקבל תוצאה יציבה ככל הניתן.

המשמעות של עבודת המכונה היא הענקת פיתרונות מושלמים עבור כל לקוח שמבקש לתקן את היציבה שלו, לפתור בעיה קיימת וכרונית בכל אחת מכפות הרגליים.
orthoweb26 orthoweb25

מדרסים במכונות CNC המיוצר מבסיס פוליפרופילן שהוא חומר דק וקשיח
המידות המדויקות ביותר שניתן להעניק באמצעותן מדרסים לקהל הלקוחות שלנו מבוססות על ייצור של מכונות CNC מתחכמות. אלה מייצרות את המדרסים מחומר שהוא בבסיסו פוליפרופילן, כאשר מדובר על חומר דק למדי וקשיח – מה שמעיד על יכולות לשרוד לאורך זמן ולהתמודד עם שחיקה טבעית בעקבות השימוש התמידי בו.

מכון אריאל קומפורט מציע לקהל הלקוחות שלו את המדרסים הטובים ביותר שניתן לייצר באמצעות המכונות והטכנולוגיה המבוססת על סריקה ברזולוציה גבוהה והדמיית D 3 שמאפשרת את ייצור המדרסים ברמת הדיוק הגבוהה ביותר שיש. במכון קיים צוות אורטוטיסטים שאמון על הייצור בהתאם למידות של הלקוחות.
orthoweb28 orthoweb27

אנו מתמחים בייצור מדרסים בהתאמה אישית באמצעות הדמיה תלת מימדית ובייצור CNC
אם אתם כבר מבקשים לעצמכם שיפור משמעותי באיכות החיים ורוצים למצוא פיתרון לכל בעיה אורטופדית שהיא, אתם תמיד מוזמנים להתייעץ ולמצוא את הפיתרון המתאים לכם במכון אריאל קומפורט. צוות המכון מתמחה בייצור מדרסים בהתאמה אישית, המבוססת על תהליך שלם ומלא של סריקת כף הרגל על ידי סורק מקצועי שמעביר את הנתונים למחשב הבונה מודל של תבנית תלת מימדית ואותה הדמיה הופכת באמצעות ייצור של CNC  למדרסים איכותיים ברמת דיוק גבוהה מאוד.

צוות המכון מקצועי ובעל ניסיון של שנים בתחום. אנו מציעים לכל לקוח ולקוחה את היחס האישי והמקצועי.


orthoweb30orthoweb29

מדרסים מתוכננים בתוכנת מחשב ייעודית ומיוצרים במכונות CNC
אתם בטח רגילים לחשוב שאם רוצים לרכוש מדרסים בהתאמה אישית, כל מה שצריך היום זה לקיחת מידה על ידי חבישת גבס. כאן אנו מציעים דווקא פתרונות טכנולוגיים טובים יותר הקיימים בעולם האורטופדיה. ייצור של מדרסים מתוכננים בהתאמה אישית קיימים בגרסאות מודרניות יותר ועולם המחשבים הביא את הבשורה הטובה ביותר עבור כל מי שצריך מדרס איכותי.

מכונות CNC ( CNC Costume MADE Orthotic ) יכולות לייצר מדרסים ברמת דיוק מאוד גבוהה והכל מתבצע בתהליך של סריקה ועיבוד ממוחשב, המבוסס על תכנת מחשב ייעודית שמאפשרת למכונה הרובוטית לייצר את המדרסים בתהליך קצר וברמת דיוק משמעותית.
orthoweb32 orthoweb31

מדרסי CNC בתכנון וייצור ממוחשב של אריאל קומפורט
כדי למצוא את הפיתרון הטוב ביותר עבור כפות הרגליים שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס למכון האורטופדיה הטוב ביותר ולקבל את השירות הטוב ביותר עם הטכנולוגיה הטובה ביותר. פשוט, לא?

כיום אנחנו יכולים לקבל מדרסי CNC המיוצרים מחומר על בסיס פוליפרופילן, כלומר חומר דק ומאוד קשיח שמעניק למדרס את האיכות הגבוהה שהוא צריך לספק לכל אדם שצריך זאת. מכון אריאל קומפורט נחשב לאחד המובילים בתחום וכאן ניתן לקבל מדרסים בהתאמה אישית, באיכות הגבוהה ביותר וכמובן בהתאם לסטנדרטים הגבוהים שדורשת אמנת השירות שלנו. התכנון והייצור הממוחשבים הם הגאווה הגדולה של המכון.
orthoweb34 orthoweb33

מדרסי CNC : הייצור ב CNC והגימור ידני
אם רוצים לקבל את התוצאה המושלמת של מדרסים המתאימים לכל אחד ואחת בהתאמה ייחודית, מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת מציע את השילוב המושלם. תכנון וייצור מדרסים כיום מבוססים על הטכנולוגיה החדשנית ביותר והיא ה-CNC . מדובר על עיבוד ממוחשב ורובוטי של נתוני הסריקה שעוברת כל כף רגל של כל לקוח ובאמצעות הדמיה ממוחשבת תלת ממדית ניתן לקבל את התוצאה המושלמת.

הייצור הוא אמנם ממוחשב ורובוטי, אולם צוות המכון מבוסס על אורטוטיסטים מקצועיים שממשיכים ומשלימים את היצור עצמו באמצעות גימור ידני. בעצם מדובר על השלמה של תוצאות טובות יותר שמותאמות אחד לאחד בהתאם לכל כף רגל.
orthoweb36 orthoweb35

קיימות מספר שיטות לייצור מדרסים בהתאמה אישית. שיטה חדשה: מדרסים בייצור CNC
בעולם האורטופדיה קיימות מספר שיטות לייצור מדרסים בהתאמה אישית כמו פלטת לחיצה אלקטרונית, שימוש בקופסא מוקצפת, לקיחת מידה על ידי חבישת גבס ועוד. לעומת כל השיטות הקיימות, יש היום כבר שיטה חדשה, איכותית ומדויקת יותר. השיטה החדשה היא CNC והכוונה היא להתאמה באמצעות סריקה עם סורק על, שמדמה באמצעות תמונת תלת מימד את כף הרגל על ידי שימוש ב-5 מצלמות HD .

המדרסים המיוצרים בשיטה זו מדויקים באופן משמעותי ומגיעים עד לאלפית המילימטר של דיוק. המטרה העיקרית היא להעניק לכל לקוח ולכל מטופל את המדרס המתאים והנוח ביותר ליציבה.
orthoweb37 orthoweb38

המילה האחרונה בתחום המדרסים. מדרס ביצור CNC
ככל שעובר הזמן אנו מתברכים בעוד ועוד סוגי טכנולוגיות שמבקשות לשפר ולהיטיב עם אורח החיים שלנו. כאשר מדובר בעולם התוכן האורטופדי עם דגש עם מדרסים בהתאמה אישית, ניתן לומר כי חזית הקידמה בתחום המדרסים היא מדרסים בשיטת ה-CNC . מדובר במילה האחרונה, הכוללת עבודת ייצור מתקדמת המבוססת על סריקת כף הרגל ברזולוציה מאוד גבוהה ולאחר עיבוד הנתונים והדמיית הסריקה בתלת מימד, ניתן ליצור את המדרסים המותאמים אישית.

לא מדובר על מדרסים בהתאמה על פי מידת גבס, אלא מדובר על חומר איכותי יותר, בעל יכולת שחיקה מאוד גבוהה ועם דגשים של גימור יוצא מן הכלל.
orthoweb39 orthoweb40

לקיחת המידה ושיטות הייצור של מדרסים באמצעות תחבושות גבס ביצור CNC . סריקה תלת ממדית. תכנון מדרסים בייצור סי אן סי. ייצור במכונותCNC רובוטיות
תהליך ייצור מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס כוללת שיטת מדידה מדויקת מאוד, עד רמת דיוק של אלפית המילימטר. הסריקה יוצרת תמונה תלת ממדית עימה ניתן ליצור באמצעות תחבושות גבס את המידה וכמובן ליצור את המדרסים המתאימים באיכות הגבוהה ביותר שיש.

מכון אריאל קומפורט מתמחה בייצור המדרסים האיכותיים ביותר בייצור המבוסס על טכניקת CNC וכמובן שצוות אורטוטיסטים מנוסה פועל כדי להביא לכדי שלמות מוצר המותאם לכל לקוח באופן אישי לאחר תהליך המדידה הדרוש לטובת העניין.
orthoweb42 orthoweb41

סורק לייזר המצויד במעבד גרפי מתקדם וב- 5 מצלמות HD ; של חברת CNC Robotics delcam
יצירת מדרסים לפי תחבושות גבס כיום הוא תהליך מאוד יעיל שתחילתו הוא בסריקה מקיפה וכוללת של כף הרגל. הסריקה מתבצעת על ידי סורק לייזר חדשני שעיקר עבודתו היא בעיבוד התמונה על ידי 5 מצלמות איכותיות המציגות תמונה ברזולוציה גבוהה של HD . הסורק, שמתאים לטכנולוגיית CNC , הוא של חברת Robotics delcam .

תמונת תלת המימד היא בסיס העבודה של המכונה הרובוטית המייצרת את המדרסים בסופו של דבר והיא המעניקה את כל הנתונים הנדרשים לטובת התוצר הסופי. איכותם של מדרסים לפי תחבושות גבס ו-CNC נשמרת לאורך כל התהליך.
orthoweb44 orthoweb43

פקודות למכונות CNC שבמעבדת הייצור מדרסים
מצד אחד, תהליך ייצור המדרסים כיום יכול להיות אוטומאטי במובנים רבים והפקודות הניתנות לאורך הדרך החל מהסורק המיוחד, דרך המחשב שמעבד את התמונות ועד למכונה הרובוטית המייצרת את המדרסים, מבוססות על אוטומאציה. אך לא תמיד רק המכונה עושה את העבודה, שכן במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת מעניקים לטכנולוגיה את כל הכבוד המגיע לה, לצד השלמת התהליך על ידי האורטוטיסטים המקצועיים שפועלים כדי להשלים את התוצאה ולהעניק לכל לקוח ולכל מטופל את המדרס המתאים ביותר.

יצירה של מדרסים לפי מידה אישית מחייבת היכרות עם עולם האורטופדיה והפיתוחים הטכנולוגיים העדכניים ביותר וכמובן הענקת יחס אישי וחם ללקוחות.
orthoweb46 orthoweb45

אנו אריאל קומפורט מייצרים מדרסים באיכות ובדיוק הגבוהים הקיימים בעולם
סטנדרטים גבוהים הם חלק בלתי נפרד מאיכות המוצרים והשירות של מכון אריאל קומפורט. לאורך השנים נכנסו עוד ועוד פיתוחים ויכולות טכנולוגיות שביקשו להיטיב עם הלקוחות והמטופלים שלנו וכיום אנו גאים להציג את המדרסים החדישים ביותר, מדרסים לפי מידה אישית. מדובר על מדרסים המיוצרים בשיטת CNC , כאשר הדיוק הוא הבסיס לאיכות המדרס שכל לקוח מקבל.

בעולם האורטופדיה קיימות שיטות רבות להתאמה מדרסים ואילו צוות האורטוטיסטים המקצועיים במכון אצלנו אמונים על התוצרים הטובים ביותר, הנוחים ביותר וכמובן הבריאים ביותר. ככל שעובר הזמן, האיכות הופכת להיות יותר ויותר משמעותית והכל בהתאם לרף הגבוה.
orthoweb48 orthoweb47

תהליך ייצור במכונות כרסום רובוטיות
תהליך ייצור המדרסים כיום משלב עבודה מאוד מדויקת של מכונות כרסום רובוטיות. לאחר שסורק העל מבצע את הסריקה המלאה, הנתונים מעובדים במחשב לכדי תבנית בתלת מימד של כף הרגל ואז ניתנת הוראה למכונות להתחיל לכרסם בחומרים ולעצב את תבנית המדרסים המתאימה. כך אנו כיום מייצרים מדרסים לפי מידה אישית וכמובן שהתוצאה הסופית היא פאר היצירה של תהליך ייצור מאוד קפדני ובעל רמת דיוק משמעותית למדי.

הדיוק הוא חלק בלתי נפרד מהרף הגבוה ביותר שהצבנו לעצמנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת. כאשר אנו מדברים על המידות של המדרסים וההתאמה שלהם לכל כף רגל, מדובר על אלפית המילימטר.
orthoweb50 orthoweb49
מדרסי סי אן סי ייצור מדויק במכונות CNC
מדרסים בשיטת ה-CNC נחשבים למדרסים הטובים ביותר בעולם והכל בזכות איכות החומרים וכמובן איכות העבודה. תהליך הייצור של המדרסים כולל מספר שלבים מאוד חשובים שמתעדים את מידת הרגל, את תוואי השטח בתלת מימד וכמובן מחשבים את מנח הרגל ונתונים אחרים רלוונטיים לתוצר הסופי. ייצור מדויק במכונות CNC הוא אחד התהליכים החשובים ביותר לכל מי שצריך מדרסים מטעמי בריאות ונוחות ומכיוון שמדובר על מדרסים לפי תבנית גבס, כאשר בסופו של התהליך מתקבלים מדרסי פוליפרופילן, חזקים מאוד, עמידים ודקים באופן יחסי – מה שנותן את הערך המוסף של המוצר. מהייצור המדויק מרוויחים הלקוחות שלנו בגדול.

orthoweb51 (1)orthoweb51 (1)
השיטה החדישה ביותר סורק לייזר. בשיטה זו סורק אלקטרוני סורק את כף הרגל ומעביר את נתוני הסריקה למחשב
השיטות הותיקות בתחום ייצור המדרסים מבוסס על תהליך פשוט יותר כמו קופסא עם קצף או חיישנים מיוחדים ואילו כיום יש כבר שיטה חדישה מאוד, שהגיעה אל תחום האורטופדיה מעולם התעופה ומטרתה היא לקדם תהליך של ייצור מדרסים בהתאמה אישית וברמת דיוק משמעותית מאוד. תהליך ה-CNC כולל סריקה של כף הרגל בטכנולוגית תלת מימד ולאחר מכן עוברים כל הנתונים לעיבוד במחשב שמסוגל באמצעות תוכנה ייעודית לבנות את ההדמיה הנדרשת לטובת ייצור המדרסים עצמם. נתוני הסריקה ייחודיים לכל לקוח ומבוססים על 5 מצלמות HD .
orthoweb54 orthoweb53

עם סורק לייזר של delcam ניתן להגיע לרמת דיוק טובה של מדרסים
כאשר אנו חושבים על סורק, מה שעולה לנו בראש זה הסורק הביתי שמציע תוצאות איכותיות של סריקה, אבל באיכות של דו מימד. עם סורק הלייזר של delcam , מדובר על שיא של פיתוח טכנולוגי. הסורק מסוגל לסרוק את כף הרגל באופן היקפי, כלומר להציג נתונים שיעובדו להדמיית D 3, כאשר סופו של תהליך הייצור יהיה לשלוח את הנתונים למכונות הרובוטיות שיכרסמו ויצרו את תבנית המדרס המדויקת ביותר.

מדרסים לפי תחבושת גבס ובהתאם לנתוני סורק הלייזר מהווים את המוצר הטוב ביותר שיש לעולם האורטופדיה להציע לצרכני המדרסים והכל באיכות הגבוהה הנדרשת.
orthoweb55orthoweb56

בחירת מכון אורטופדי בתחום של מדרסים בייצור CNC
כאשר מגיע היום שבו אתם מבינים שאתם זקוקים למדרסים, עולות הרבה מחשבות בראש ולא תמיד אתם יכולים באמת להבין מה המשמעות של יצירת מדרסים בהתאמה אישית. כמובן שייצור מדרסים לפי תחבושות גבס הוא הדבר החשוב, אבל צריך לדעת איך בוחרים את המכון האורטופדי המתאים ביותר.

ההמלצה שלנו היא לבדוק את המדרסים שמיוצרים בשיטת CNC , כלומר באמצעים טכנולוגיים הסורקים את כף הרגל ויוצרים את המדרסים המושלמים עבור כפות הרגליים שלכם. מכון אריאל קומפורט מתמחה בייצור מדרסים וגאה להציג לקהל הלקוחות את ה-CNC , את השיטה שמצליחה ליצור את הפיתרון הטוב ביותר עבור כפות הרגליים.
orthoweb57 orthoweb58

מה זה CNC וייצור ממוחשב
CNC זו הטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום האורטופדיה בכלל וייצור מדרסים בפרט. כמו תחומי חיים רבים, גם כאן מדובר על עבודת מחשבים איכותית ומדויקת למדי והיצור הממוחשב הוא בעצם תהליך שכולל גם סריקה של כף הרגל על ידי סורק ייחודי שמבצע את הסריקה על כף הרגל ומעביר את כל הנתונים לעיבוד ממוחשב באמצעות תוכנה שפותחה במיוחד עבור התחום ובעצם נוצרת הדמיה בתלת מימד של כף הרגל, המשקללת גם נתונים כמו תיקון מנח כף הרגל, פיזור נכון של עומסים, התחשבות בדורבן ועוד.

הייצור הממוחשב כולל עמידה מאוד מדויקת על המידות הנסרקות וכך מייצרים מדרסים לפי תחבושות גבס.
orthoweb59 orthoweb60

מדרסי איכות בטכנולוגיה מתקדמת ביותר בארץ
היום אפשר לומר בבטחה שיש את האפשרות לייצר מדרסים באיכות גבוהה יותר מבעבר. הכל בזכות הטכנולוגיה החדשנית ביותר בתחום. ניתן לייצר מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס בהתאם לסריקה ועיבוד ממוחשבים של כפות הרגליים. מי שמחפשים מדרסי איכות, התשובה היא פשוטה – CNC .

הטכנולוגיה המתקדמת הזו מאפשרת ליצור בתהליך ממוחשב ועם יכולות כרסום רובוטיות מדרסים עם רמת דיוק של אלפית המילימטר ויש לכך השפעה עצומה על התוצר הסופי. צוות האורטוטיסטים של מכון אריאל לאורטופדיה מתקדמת הוא בעל ניסיון עשיר בתחום המדרסים והמכון עצמו הוא אחד המובילים ביותר בתחום בארץ ומציע מדרסי איכות בייצור ממוחשב.
orthoweb61 orthoweb62

יתרונות מדרס CNC על פני טכנולוגיות אחרות
לאורך השנים חלו שיפורים משמעותיים ביותר בתחום ייצור המדרסים המותאמים אישית ואם השיטות כלו קופסת קצף או חיישנים שהעלו נתונים פיזיולוגיים, עדיין ניתן לומר כי שיטת CNC היא השיטה הטובה ביותר לייצור מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. היתרונות של השיטה:

  • סריקה ממוחשבת של כף הרגל עם סורק העל.
  • עיבוד נתוני הסריקה ויצירת הדמיה בתלת מימד.
  • התחשבות בנתוני מרשם נוספים של טכנאי האורטופדיה.
  • עבודה עם חומר איכותי – פוליפרופילן.
  • רמת דיוק של אלפית המילימטר.

יתרונות השיטה מציבים אותה בראש היכולות של מכון אריאל וכמובן ששירות הלקוחות הוא החשוב.
orthoweb63 orthoweb64

בניית מדרסים בשיטת CNC מאפשרת בניית זוויות בצורה מדויקת
מדרסים בשיטת ה-CNC מיוצרים באופן מאוד מדויק וללא חריגות או עוויתות בתוצאה הסופית. הרי ייצור של מדרסים דורש רמת דיוק מאוד גבוהה ולכל מדרס יש את הקימורים והזוויות שלו, שצריך להתחשב בכף הרגל של כל לקוח, כאשר בונים את הזוויות הללו. הדיוק הרב מתאפשר בזכות היכולת לבסס את התהליך על נתוני סריקה ממוחשבים, שעוברים עיבוד באמצעות תוכנה ייעודית שנוצרה במיוחד עבור עולם האורטופדיה.

לבסוף, לאחר לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, יש את האפשרות ליצור את המדרסים ואיכות העבודה כוללת גם את המקצוענות של צוות האורטוטיסטים של מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת.
orthoweb65 orthoweb66

תכנון וייצור באמצעות מחשב – CNC Computerized Numerical Control
המחשבים כיום יכולים לעזור לנו ליצור תוצאות טובות הרבה יותר ממה שהיה בעבר. היכולת המקצועית של אנשי הצוות במכון אריאל קומפורט מציעה כיום לקהל הלקוחות גם מוצרים איכותיים ביותר והכל בזכות התכנון והייצור הממוחשבים של המדרסים. שיטת CNC היא השיטה העדכנית ביותר והיא פורצת דרך בכל הנוגע לייצור מדרסים באמצעים חדשניים. הניצול של עולם המחשבים באמצעות התוכנה שפותחה במיוחד עבור התחום המדובר מציע מדרסים בעלי רמת דיוק מאוד גבוהה ומכיוון שהמחשב מעביר את כל התהליך מתחילתו ועד לסופו בבחינת פרמטרים מאוד קפדניים ובעלי סטנדרטים גבוהים, מדרסים לפי מידה אישית הם העתיד.

יכולת הדיוק של טכנולוגיית – CNC Computerized Numerical Control
היום, כדי ליצור עבורכם את המדרסים שישפרו ואף ישנו את שגרת החיים שלכם, נדרשת טכנולוגיה מאוד מדויקת. אם אתם באמת רוצים את המדרסים הטובים ביותר, שיטת CNC  היא שיטה הכוללת תהליך ייצור ממוחשב מתחילתו ועד לסופו. מדובר בתכנון וייצור באמצעות מחשב, כאשר החל משלב הסריקה ועד לשלב הכרסום במכונה הרובוטית, נשמרים הסטנדרטים האיכותיים של רמת דיוק מאוד גבוהה לצד יכולת לשלב נתונים נוספים בהתאם למרשמים של המדרסים השונים.

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת אנחנו מייצרים מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס, כאשר ההתאמה מתבצעת באופן ממוחשב ומותאמת לכל אחד ואחת במדויק.

מדרסים ביו מכאניים – לפי תבנית גבס ולפי סריקת לייזר
תורת הביומכניקה משלבת בין הגוף הביולוגי של האדם ובין היכולות המכאניות שלו. הרי גוף האדם פועל באמצעות תנועות המעידות על מכאניקה סדורה וכאשר יש בעיה אורטופדית, הדבר נתפס כבעיות מכאניות שיש את האפשרות לתקן ולשפר באמצעות היציבה של הגוף עם הקרקע. אחד הדגשים הגדולים ביותר ששמים בתחום הוא המדרסים לרגליים.

בהתאמת מדרסים ביו מכאניים, המטרה היא להשפיע בצורה הטובה ביותר על תנועות גוף, על ההשפעה של התנועות הללו על שאר חלקי הגוף, על היכולת להתנועע כראוי. באמצעות שיטת CNC ניתן לסרוק את כף הרגל ליצירת הדמיה וליצור מדרסים לפי תחבושות גבס.

ייצור באמצעות מכונת CNC ללא מגע יד אדם
אנחנו כבר רגילים היום שחלקים נכבדים מאורחות החיים שלנו מנוהלים ומבוצעים על ידי מחשבים וניתן לבשר כי גם עולם האורטופדיה זוכה לעדנה מזמן זמן מה. האיכות של מדרסים המיוצרים באמצעות מכונת CNC מאפשרים לנו, במכון אריאל קומפורט, להעניק לכם את הפיתרון האורטופדי הטוב ביותר והוא מדרסים המותאמים באופן המדויק ביותר לכל כף רגל.

ייצור של מדרסים לפי מידה אישית כולל תהליך של סריקה מקיפה וכוללת של כף הרגל, בניית מודל D 3 של הנתונים הממוחשבים וכמובן שמכונה רובוטית היא זו שמכרסמת ויוצרת את התוצר הסופי, את המדרסים. מכונת CNC מציעה רמת דיוק מושלמת.

סריקה של 5 מצלמות לייזר, תמונה תלת-מימדית של כף הרגל
כדי לקבל את התמונה המלאה של כף הרגל, יש את האפשרות כיום להשתמש בטכנולוגית CNC , כלומר ייצור מדרסים לפי מידה אישית באמצעות סריקה של 5 מצלמות לייזר. מדובר על השלב הראשון בתהליך ייצור המדרסים האיכותיים. הסורק אינו כמו כל סורק אחר שיוצר תמונה דו ממדית, אלא מדובר על סורק עם 5 מצלמות שסורקות את כף הרגל ומציגות תמונה באיכות של HD . יצירת התמונה התלת ממדית מצליחה לאגור בתוכה את כל המשתנים הרלוונטיים של כף הרגל, כמו מנח כף רגל לא נכון והצורך בתיקונו, וכמובן אם מדובר על בעיית דורבן וכיוב’.

מחרטת CNC גדולה וממוחשבת לדיוק של אלפית המילימטר
הטכנולוגיה כבר כאן וכל מי שמבקש מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, יכול לעשות זאת בשיטה החדשנית ביותר והיא ה-CNC . מדובר על שיטה הכוללת סריקה מלאה של כף הרגל ויצירת הדמיה מלאה ותלת ממדית של מושא הסריקה וכמובן החריטה שיוצרת, בסופו של דבר, את המדרסים המתאימים ברמת דיוק מושלמת.

עד שהגיעה מחרטת ה-CNC , רמת הדיוק הייתה מאוד גבוהה, אך למעשה התהליך הממוחשב העלה את רף הדיוק עוד יותר ובמכון אריאל אורטופדיה מתקדמת גאים ביכולת להעניק תוצאות מושלמות עוד יותר עבור קהל הלקוחות והמטופלים. היכולת הממוחשבת היא חלק מן הגאווה הגדולה שלנו.

אריאל קומפורט אורטופדיה נכנסה לחזית הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם בייצור והתאמת מדרסים
בבואכם לבחור את מכון האורטופדיה הטוב ביותר מבחינתכם, צריך להכניס משפר קריטריונים, כמו ניסיון ומקצוענות, מיומנויות וכמובן המלצות לרוב. מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת גאה מאוד להציג לכל הלקוחות את החזית הטכנולוגית החדשנית ביותר, פאר הקדמה והעתיד של עולם האורטופדיה. התאמת מדרסים לפי תבנית גבס המבוססת על טכנולוגיית CNC היא הדבר הבא בעולם ייצור המדרסים ומדובר בשיפור פני תהליך ייצור המדרסים באופן מרשים ביותר.

התהליך הינו ממוחשב לחלוטין ומבוסס על סריקה דיגיטאלית באיכות HD , על עבודת מחשב בעיבוד הנתונים וההדמיה וכמובן חריטת התבניות ליצירת המדרסים המדויקים, להתאמה מושלמת עבורכם.

איסוף נתוני כף הרגל והמבנה האנטומי ע”י סורק לייזר בתלת מימד
נתוני כף הרגל שלנו קיימים שם וכל מה שצריך זה לאסוף אותם במלואם בדרך היעילה והמהירה ביותר. כדי לאסוף זאת, אנו משתמשים בסורק לייזר בעל 5 מצלמות HD , שמבצעות תהליך סריקה מלא ואיכותי ובעצם מלוא הנתונים עוברים למחשב לעיבוד עבור הדמיית תלת מימד של כף הרגל עצמה.

האיסוף הוא שלב חשוב מאין כמותו, משום שהוא זה המעביר את המחשב ומשם את המכונות הרובוטיות כיצד להמשיך ולייצר את המדרסים. מדרסים לפי תחבושות גבס המיוצרים בהתאם לנתונים שנאספו מאפשרים ייצור מדויק ומושלם של נוחות. באמצעות הסריקה ניתן לראות בדיוק מהם הצרכים.

הסורק מאפשר הדמיה של מנח כף הרגל בדריכה ללא נשיאת משקל
יכולותיו של הסורק החדשני כוללות אפשרויות רבות לאיסוף הנתונים והכל בזכות 5 המצלמות הדיגיטאליות שעושות את עבודתן נאמנה. עצם היכולת לסרוק את מנח כף הרגל ללא צורך בנשיאת משקל תוך כדי דריכה, מאפשרת לכל מטופלת ולקוחה לקבל את התוצר הטוב ביותר ללא מאמץ מיותר ולעיתים קרובות ללא אי נוחות שמתלווה לתהליך.

עצם חדשנותו של הסורק היא בהעברת נתונים שלבסוף יוצרים הדמיה תלת ממדית של מנח כף הרגל וכך ניתן ליצור מדרסים בשיטת ה-CNC . השיטה הופכת את הטכנולוגיה החדשנית ביותר לכלי עבודה מאוד יעיל ביצירת המדרסים ולסורק יש תפקיד מרכזי.

לקיחת המידה ושיטות הייצור של מדרסים ביצור סי אן סי מחליפה את תחבושות הגבס שהעתיקו את המבנה האנטומי של כף הרגל בתלת מימד
בימים עברו, כדי לקבל מדרסים מותאמים, התהליך היה ייצור מדרסים לפי תבנית גבס. תבנית הגבס היא זו שהעתיקה את המבנה האנטומי של כף הרגל. מדובר בשיטה יעילה שהצליחה להשיג נתונים רבים בנוגע למבנה כף הרגל עצמה, אולם כיום קיימת שיטה מדויקת יותר לקבלת כל הנתונים של כף הרגל והיא מבוססת על טכנולוגיית CNC .

מדובר על טכנולוגיה ממוחשבת הכולל סריקה מלאה בתלת מימד של כף הרגל ויצירת הדמיה מושלמת של מנח כף הרגל, ללא לחיצות מיותרות ולא נוחות.

היכולות הגבוהות של התוכנה מאפשרות להגיע לדיוק רב ולתת מענה ופתרונות מורכבים
המורכבות של מנח כף הרגל על בעיותיו השונות, של התפיסה הביו מכאנית של הגוף וכמובן ההרגשה של כל אחד ואחת בעת הליכה, עמידה ואפילו רכיבה על אופניים, חייבת לקבל מענה כאשר מבקשים להתאים מדרסים. מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס בהחלט נותנים את הפיתרון הדרוש וכדי להשלים את ההתאמה, אנחנו במכון אריאל קומפורט מציעים להתאים בשיטת CNC .

השיטה כוללת סריקת לייזר של כף הרגל ויצירת תבנית מושלמת המבוססת על איסוף כל הנתונים לאור הסריקה. לאחר מכן, המחשב והתוכנה מעבדים את הכל ובאמצעות המכונה חורטים את התוצר הסופי.

מדרסי אריאל קומפורט שנלקחים בסריקת לייזר וייצור רובוטי סי אן סי נעשים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת
אנחנו במכון אריאל קומפורט גאים מאוד ביכולות המקצועיות שלנו. לאורך השנים תמיד ביקשנו להיות הראשונים בכל התפתחות טכנולוגית וכיום אנו יכולים לומר שהעתיד בכפות הרגליים שלנו. המדרסים שלנו מיוצרים בהתאמה אישית ומבוססים על נתונים שנלקחים באמצעות סורק לייזר מיוחד ועם שיטת הסי אן סי, ניתן לייצר את המדרסים המותאמים על ידי ייצור רובוטי שמעלה את כל נושא הדיוק בהתאמה לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם נמצאת אצלנו והיא כאן כדי לשרת אתכם, כדי לתת לכם את המדרסים הטובים ביותר שניתן לייצר בעידן המודרני.

מדרסים לפי מידת סורק, מדרסים לפי מחשב ומכשיר CNC
מדרסים בשיטת ה-CNC מיוצרים באופן אוטומאטי והכל מבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. מתחום התעופה הגיעה הטכנולוגיה שמאפשרת ליצור מדרסים באמצעות סריקה דיגיטאלית מתוחכמת השולחת את כל הנתונים אל המחשב שמעבד אותם לכדי תמונה תלת ממדית של כף הרגל ולבסוף מכונה רובוטית יוצרת מדרסים מותאמים.

לא מדובר כיום רק על מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, אלא מדובר על היכולת ליצור מוצר מושלם שמעניק את הפיתרון הטוב ביותר למי שזקוק לו, לתיקון מנח כף הרגל, להתמודדות עם דורבן וליציבה כללית שעוזרת לתנועה הביו מכאנית. עם ה-CNC אפשר להרגיש את הנוחות.

תהליך יצור של המדרס ברובוט CNC שנלקחים בסריקת לייזר וייצור רובוטי
אם אתם מחפשים מדרס טוב ואיכותי, כזה המותאם אישית עבורכם, אתם בהחלט תופתעו מהתוצאות של יצור מדרסים בשיטת CNC . מדובר על תהליך ייצור שלם המבוסס על טכנולוגיה חדשנית, הכוללת סריקת לייזר של כף הרגל, של עיבוד נתוני הסריקה באמצעות מחשב ותוכנת עיבוד ייעודית שנבנתה במיוחד וכמובן שהייצור הינו רובוטי לחלוטין, כדי לאפשר הגעה לרמת דיוק גבוהה ומושלמת.

אנחנו באריאל קומפורט יודעים עד כמה מדרס מותאם אישית הוא הפיתרון לבעיות רבות שיכולות להיות ולכן גאים מאוד בצוות האורטוטיסטים שמעניקים שירות ללקוחות רבים שמבקשים את המדרסים האישיים והמותאמים ליציבה טובה יותר.

מדרסים – האם יש הבדל בין מדרסי CNC
מדרסים בשיטת ה-CNC מהווים את חזית הקדמה של תחום האורטופדיה. היכולת של המדרסים הללו לשפר את חיי הלקוחות של אריאל אורטופדיה מתקדמת מצליחה להביא את העידן המודרני בנוחות יתרה. כמובן שיש הבדלים רבים בין המדרסים השונים וההבדל החשוב ביותר הוא הדיוק. כאשר אנחנו מבקשים מדרס טוב, כל מה שצריך זה שהמדרס יתאים עד כמה שניתן לכף הרגל ועם CNC התוצאה פשוט מושלמת. כך לכל אחד ואחת יש את האפשרות ליהנות ממדרס שיוצר עבורם בלבד.

רוצים לשפר את איכות החיים שלכם וללכת על מדרסים? צרו עימנו קשר ותגלו כיצד ניתן להחזיר את הנוחות לחייכם.

contact_box

 

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 5 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (5)

מדרסים בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - מקצוענים! מומלץ בחום

מדרסים בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - ניסיתי בחיי כמה וכמה סוגי מדרסים ושום דר לא עזר למנוע את הכאבים בקרסול מהם סבלתי, עד שניסיתי מדרסים בייצור cnc. לא האמנתי באיזו טכנולוגיות מתקדמות משתמשים רק בשביל לבחור לי מדרסים! מיותר לציין שמאז חזרתי לאריאל קומפורט כבר פעמיים ואפילו שלחתי את אשתי לשם

מדרסים בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - שלום אני דן, בן 41 מרמת השרון, אני בעל מידה גדולה בכף הרגל ולא רק שקשה לי למצוא נעליים בחנויות הרגילות גם נוחות תמיד מהווה בעיה, אם לא בהתחלה אז מהר מאוד אחרי כמה הליכות. שמעתי עליכם דרך קופת חולים מאוחדת ופשוט שיניתם לי את החיים ! לא רק שהותאמו לי נעליים בהתאמה אישית לפי מידה וכף הרגל שלי גם המדרסים נעשו במיוחד בשבילי. הפכתם את החיים שלי לקלים ונוחים הרבה יותר מבעבר, לא יכול להודות לכם מספיק, מדהים!

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >