הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

כללית מושלם

מדרסים בהסדר כללית מושלם

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

רבים מאתנו סובלים מאי נוחות, שלעיתים מגיעה עד לכדי כאב של ממש בכפות הרגליים, או מכאבים בחלקים אחרים של הגוף הנובעים מבעיה ביציבה או ממנח לא מאוזן של כפות הרגליים. מדרסים בהסדר כללית מושלם מבית מכון אריאל קומפורט יכולים לשפר את המצב באופן משמעותי.

מדרסים עושים אצל המקצוענים

על אף שכאשר מתבוננים על מדרסים בסופר פארם או בחנויות אחרות, המוכרות מדרסים  כמוצרי מדף, נראה שמדובר במוצר פשוט ולא מתוחכם. הרי שכאשר אתם מעוניינים במדרסים כאביזר רפואי שמטרתו להועיל לבריאותכם יש להקפיד על התאמה מלאה בין כף הרגל שלכם לבין המדרסים. מדרסים בהסדר כללית מושלם הם מדרסים לפי מידה אישית, הנבנים במקום, במיוחד עבורכם.

כף הרגל – מכונה משוכללת זקוקה לתחזוקה איכותית

כף הרגל נושאת על עצמה את מרבית משקל הגוף, על שטח פנים קטן. לכף הרגל אפשרויות תנועה רבות והיא מסוגלת לתמרון ולגמישות. על מנת לאפשר את כל מגוון התנועות והפעולות כף הרגל מורכבת מצירוף של פרקים, עצמות, שרירים ורצועות. חלקם מאפשרים את היציבות ואת נשיאת המשקל וחלקם מאפשרים את התנועות ואת הגמישות. הטכנאים האורטופדיים של אריאל אורטופדיה מתקדמת מכירים את כף הרגל על בוריה, ויודעים להתאים לכל כף רגל מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס.

פעילות גופנית – אליה וקוץ בה

פעילות גופנית, במיוחד כזו הכוללת גם שיפור של סיבולת הלב והריאה, מומלצת בחום על ידי כל מומחי הבריאות והרפואה. אלא שחלק ניכר מסוגי הפעילות הגופנית מפעיל לחצים ועומסים על כפות הרגליים, ועשוי במקרים רבים לגרום לנזקים, בעיות וכאבים. מדרסים בהסדר כללית מושלם מאפשרים לכם להמשיך בפעילות הגופנית המועדפת עליכם: ריצה, הליכה, כדורסל, כדורגל, טניס ועוד, מבלי לחשוש שמא תזיקו לעצמכם. המדרסים המותאמים אישית עשויים לא רק לפתור בעיות שנוצרו כתוצאה מפעילות ספורטיבית ולמנוע בעיות נוספות, אלא אפילו לשפר את הביצועים בתחומים שונים.

אף אחד אינו מושלם

מדרסים בהסדר כללית מושלם מיועדים גם למי שסובלים מדפורמציה בכפות הרגליים, כלומר מקשת שטוחה (פלטפוס) או עמוקה (הולופוט), מבעיות שונות בכריות כף הרגל, מהטייה של כף הרגל לאחד הצדדים, מסכרת הגורמת לבעיה באספקת הדם לרגליים ולדלקות באזור, ואפילו לסובלים מעודף משקל היוצר עומס יתר על כפות הרגליים.

המדרסים שלנו מטפלים בך

רכישת מדרסים היא פעולה בריאותית, כמו נטילת תרופה או פעולה כירורגית. במקרים מסוימים המדרסים אמורים לפתור בעיה ובאחרים למנוע אותה. בחירת המדרסים הנכונים, והכנתם במקום הנכון, בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, חשובה כמו הבחירה בכל פרוצדורה רפואית אחרת. מדרסים בהסדר כללית מושלם מסייעים לכם לשמור על בריאותכם לאורך זמן, ולשפר את איכות חייכם.

נמאס לכם לסבול? פנו למומחים של אריאל אורטופדיה מתקדמת, וצא לדרך חדשה ובריאה יותר!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים כללית

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

באופן עקרוני כמעט כל אחד מאיתנו צריך לרכוש מדרסים, אך יש כאלה שעושים זאת בגלל בעיות שונות. אם אתם סובלים מבעיות רפואיות כאלה או אחרות הקשורות לכף הרגל – ככל הנראה הרופא ימליץ על רכישת מדרסים. המדרס מספק את התמיכה שכף הרגל דורשת, ובו בזמן הוא מספק הגנה אפקטיבית מבעיות אחרות.

הדבר הראשון שחברי כללית צריכים לקחת בחשבון זה שיש להם השתתפות מטעם קופת החולים. השאלה שנשאלת היא כמה הם יצטרכו לשלם? וזה כמובן עשוי להשתנות בהתאם לגובה הביטוח. ככל שהביטוח מכסה יותר, כך יהיה עליכם לשלם פחות על המדרסים. לדוגמה אצל אריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו לקבל החזר מלא על רכישת מדרסים! מדרסים שעלותם 175 ₪ לא יעלו לכם דבר, כי קופת החולים היא זאת שמשתתפת בהוצאות.

לקוחות כללית מושלם זכאים לרכישת מדרסים ללא תקופת אכשרה.
הזכאות הינה אחת לשנתיים קלנדריות (ינואר – דצמבר), לקבלת החזר יש להגיש הפנייה מרופא אורתופד.

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של עד 400 ש"ח בעבור זוג מדרסים, אך לא יותר מההוצאה בפועל, ההחזר ינתן אחת לשנתיים.

כאשר אתם רוכשים מדרסים כללית, מוטב כי תוודאו שאתם רוכשים מדרסים איכותיים שיהיו יעילים עבורכם. על מנת שתוכלו לדעת האם מדרס הוא איכותי, יהיה עליכם לרכוש אותו מחברה מוכרת ומנוסה. אם אתם לא תרכשו את המדרס ממקום מוכר, ככל הנראה יהיה מדובר על מדרס לא איכותי. כך שהמקום שממנו אתם רוכשים את המדרס הוא מה שיעשה את ההבדל. רוצים ללכת על בטוח? אתם מוזמנים לרכוש מדרס דרך אריאל אורטופדיה מתקדמת.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים מודיעין עילית

מדרסים מודיעין עילית

מדרסים מודיעין עילית לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות עבור עובדי המכון “אריאל אורטופדיה מתקדמת”. ברצוני להודות לכם מקרב לב על

קרא עוד »
דלקת במפרק כף היד

דלקת במפרק כף היד

דלקת במפרק כף היד דלקת בשורש כף היד נגרמת ממגוון גורמים. חלקם פחות רציניים מאחרים, אך חשוב לדעת מהו כל גורם על מנת שתוכלו לטפל

קרא עוד »
מדרסים בני ברק

מדרסים בני ברק

מדרסים בני ברק לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לצוות מכון אריאל קומפורט היקרים! אין לי מילים להודות לכם על הטיפול

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים כללית מושלם

מדרסים כללית

מדרסים כללית מושלם 0.00 ₪ החזר מלא על כל הסכום. עלות מדרסים 175 ₪ החזר מלא של 175 ₪ החזרים על מדרסים ללקוחות קופת חולים

קרא עוד »
стельки

Ариель Комфорт Ортопедия Ортопед

Ариель Комфорт ® Ортопедия Ортопедический Центр в Израиле КоординатыАдрес: Раанана, ул. Ахуза 124, здание МаккабиТелефон: 09-7456772 Кто мы? Мы, ортопеды-травматологи, сотрудники кафедры травматологии и ортопедии.

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!