הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

החזר על מדרסים

כללית מושלם החזר על מדרסים

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

עכשיו לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר על מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס מבית אריאל קומפורט. בכללית מושלם החזר על מדרסים יוענק עד גובה של 118 ₪ בעבור זוג מדרסים, אך לא יותר מאשר ההוצאה בפועל.

החזר על מדרסים עם כללית מושלם – מה זה כולל?

חברת אריאל קומפורט מציעה במסגרת כללית מושלם החזר על מדרסים, מדרסים בהתאמה אישית, הנוצרים במיוחד עבורך על פי תבנית הייחודית לך, ומיועדים לפתור ולמנוע  מגוון של בעיות אורטופדיות בכפות הרגלים ובאזורים אחרים ברגליים ובגוף, המושפעים מחוסר איזון של כף הרגל ומבעיות של יציבה. המדרסים כוללים מדרסי גרפיט קרבון פייבר, מדרסים ביו מכניים, מדרסים לחולי סכרת, לספורטאים, לבני גיל הזהב, לנשים הנוהגות ללכת על עקבים ולסובלים מכאבים שונים.

איך תבחרו את המדרס שמתאים לכם?

ברגע שבחרתם לרכוש את המדרסים באריאל אורטופדיה מתקדמת, אתם יכולים לנשום לרווחה ולתת למומחים שלנו לבחור עבורכם. ההסדר של כללית מושלם החזר על מדרסים מאפשר לכם ליהנות מהנחות על מדרסים מקצועיים, שיותאמו באופן ספציפי לכף הרגל שלכם ולצרכים הבריאותיים שלכם. ראשית הדרך בבדיקה אצל אורטופד ובהגדרת הבעיות אותן מבקשים לפתור באמצעות המדרסים. מכתב ההפניה של האורטופד יכלול פירוט של ההמלצות לפתרון. טכנאי האורטופדיה המוסמכים שלנו יבצעו את עבודת המדידה ויבצעו לקיחת מידה על פי תחבושות גבס. ברגע שתהיה בידם צורת הרגל המדויקת שלכם, בצירוף המלצות האורטופד הם יוכלו ליצור עבורכם את המדרסים המושלמים עבורכם.

מדרסים לכל צעד

מדרסים שונים מתאימים לסוגי פעילות שונים ולאורח חיים שונה. לכן חשוב, הן בעת הביקור אצל האורטופד והן בעת התאמת המדרסים לפי תבנית גבס, לתאר את אורח החיים שאתם מקיימים, או את הפעילות הספורטיבית שאתם מבקשים לעסוק בה. לעיתים, מומלץ להשתמש ביותר מזוג מדרסים אחד, כאשר כל מדרס מותאם לסוג פעילות אחר. המדרסים במסגרת כללית מושלם החזר על מדרסים, בנויים משכבות שונות של חומרים שונים. כל מדרס משלב בין חומרים קשים לחומרים רכים ועשוי לכלול פלסטיק, גומי, סיליקון, ג’ל, חומרי ריפוד וחומרים בולמי זעזועים. השילוב בין החומרים נקבע על ידי הטכנאים המקצועיים בתחום האורטופדיה (אורטוטיסטים), על מנת להתאים למבנה הייחודי של כף הרגל, הבעיה אותה מבקשים לפתור, ואורח החיים של הלקוח.

כללית מושלם החזר על מדרסים – צעד גדול קדימה

מרגע שיותאמו לכם המדרסים לא תוכלו להבין כיצד הסתדרתם קודם לכן בלעדיהם. לא רק שכאבים שסבלתם מהם, לעיתים במשך תקופות ארוכות, ייעלמו כלא היו, אלא שעולם חדש של פעילות עשוי להיפתח בפניכם. אלו מכם שאובחנו כסובלים מפלטפוס או מקשת גבוהה בכף הרגל בוודאי נמנעו מסוגים שונים של פעילות ספורטיבית ואפילו פעילות יומיומית בבית שגרמה לכם אי נוחות ואפילו כאב, עכשיו אין יתר צורך להימנע.

בכל צעד שתעשו, בכל פעילות שהיא – מדרסים לפי מידה אישית יעניקו לכם איכות חיים גם בשגרה וגם בפעילות מאומצת!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים כללית

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

באופן עקרוני כמעט כל אחד מאיתנו צריך לרכוש מדרסים, אך יש כאלה שעושים זאת בגלל בעיות שונות. אם אתם סובלים מבעיות רפואיות כאלה או אחרות הקשורות לכף הרגל – ככל הנראה הרופא ימליץ על רכישת מדרסים. המדרס מספק את התמיכה שכף הרגל דורשת, ובו בזמן הוא מספק הגנה אפקטיבית מבעיות אחרות.

הדבר הראשון שחברי כללית צריכים לקחת בחשבון זה שיש להם השתתפות מטעם קופת החולים. השאלה שנשאלת היא כמה הם יצטרכו לשלם? וזה כמובן עשוי להשתנות בהתאם לגובה הביטוח. ככל שהביטוח מכסה יותר, כך יהיה עליכם לשלם פחות על המדרסים. לדוגמה אצל אריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו לקבל החזר מלא על רכישת מדרסים! מדרסים שעלותם 175 ₪ לא יעלו לכם דבר, כי קופת החולים היא זאת שמשתתפת בהוצאות.

לקוחות כללית מושלם זכאים לרכישת מדרסים ללא תקופת אכשרה.
הזכאות הינה אחת לשנתיים קלנדריות (ינואר – דצמבר), לקבלת החזר יש להגיש הפנייה מרופא אורתופד.

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של עד 400 ש"ח בעבור זוג מדרסים, אך לא יותר מההוצאה בפועל, ההחזר ינתן אחת לשנתיים.

כאשר אתם רוכשים מדרסים כללית, מוטב כי תוודאו שאתם רוכשים מדרסים איכותיים שיהיו יעילים עבורכם. על מנת שתוכלו לדעת האם מדרס הוא איכותי, יהיה עליכם לרכוש אותו מחברה מוכרת ומנוסה. אם אתם לא תרכשו את המדרס ממקום מוכר, ככל הנראה יהיה מדובר על מדרס לא איכותי. כך שהמקום שממנו אתם רוכשים את המדרס הוא מה שיעשה את ההבדל. רוצים ללכת על בטוח? אתם מוזמנים לרכוש מדרס דרך אריאל אורטופדיה מתקדמת.

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

כאבים בכפות רגליים

כאבים בכפות רגליים

כאבים בכפות רגליים כאבים בכפות הרגליים הם בעיה נפוצה ומתמשכת עבור אנשים רבים. זה יכול להיות קשה במיוחד לניהול כשמדובר בעמידה, הליכה וריצה. אחת השיטות

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

איך מדרס נולד

איך מדרס נולד

איך מדרס נולד ייצור לפי מידת גבס מדרסים לפי מידת גבס מספקים תמיכה חלקית לקשתות בכף הרגל ובולמים זעזועים, דבר שיכול להיות נחוץ ומתאים לבעלי

קרא עוד »
נקעים חוזרים בקרסול

נקעים חוזרים בקרסול

נקעים חוזרים בקרסול רצתי בחצר האחורית שלי ביום יפה כשלפתע הרגשתי כאב חד בקרסול. נקעים חוזרים בקרסול הלכתי למיון וגיליתי שנקעתי את זה. הרופא אמר

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!