הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

כללית מושלם

חברי כללית מושלם זכאים להנחה מיוחדת במקום על מדרסים

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

באריאל אורטופדיה מתקדמת מציעים לכם הנחה על מדרסים בכללית מושלם. ההנחה כוללת החזר כספי של עד 118 ₪ בקניית מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס. כל המדידות מתבצעות במכון אריאל קומפורט בידי טכנאי אורטופדיה מוסמכים שמודדים את צורת הרגל במדויק ובוחרים עבור כל אחד את המדרס האופטימלי לצרכיו. ייצור המדרסים בהתאמה אישית מתבצע גם הוא במקום.

מדרס טוב חוסך לכם כסף על נעליים

חשוב לזכור, שההנחה על מדרסים בכללית מושלם היא רק ההתחלה. מדרס טוב חוסך לכם כסף על נעליים. כל מי שסבל אי פעם מבעיה ביציבה או ממנח כף רגל לא שגרתי, יודע שקצב שחיקת הנעליים הוא גבוה במיוחד. היציבה הלא נכונה גורמת לבליה ולהתרפטות של הנעל עקב החיכוך הממושך והלא מאוזן. בזכות המדרסים לפי מידה אישית, הדריכה הופכת להיות הדריכה הנכונה. הרגל אינה נוטה לאף צד, הלחץ מתחלק באופן שווה על כל חלקי כף הרגל, וכך המדרסים מאריכים את חיי הנעליים, מקטינים אל הבלאי שלהם ומאפשרים לכם להמשיך ולהשתמש בהן וכך לחסוך.

מדרס טוב בריא לגוף כולו

מדרסים אינם מיועדים רק למצב של כאבים בכפות הרגליים. כיוון שכף הרגל היא הבסיס עליה ניצב הגוף כולו, הרי שההשפעה שלה על יתר חלקי הגוף היא גדולה במיוחד. כאשר כף הרגל ניצבת לא טוב, יכולה להיווצר פגיעה בקרסוליים, בברכיים, פגיעה בסחוסים, בגב ובצוואר. בעצם כל אברי הגוף הקשורים להחזקתו במצב מאונך, בין אם בעמידה, בהליכה או בריצה, תלויים לצורך תפקודם התקין במנח טוב של כף הרגל. ההנחה על מדרסים בכללית מושלם מאפשרת לכם, באמצעות הפנייה של אורטופד, לקבל החזר ברכישת מדרסים לפי תבנית גבס, לצורך פתרון כל אחת מהבעיות שהוזכרו כאן, וכן בעיות נוספות.

איזו השפעה יש למדרסים על הגוף?

מדרסים משפרים את מחזור הדם – הם נותנים לכף הרגל תמיכה ומשחררים אותה מלחץ ובכך מאפשרים זרימה חופשית של דם בכל חלקי הרגל. הדבר חשוב במיוחד עבור חולי סכרת, מחלות מפרקים, ומחלות אחרות הפוגעות בזרימת הדם לאיברים פריפריאליים. באמצעות שיפור זרימת הדם והקטנת החיכוך עם הנעליים, המדרסים מונעים היווצרות פצעים, כיבים, דלקות, שלפוחיות ויבלות בכפות הרגליים. ההנחה על מדרסים בכללית מושלם מאפשרת לחולים במחלות אלו שיפור משמעותי במצבם.

 יציבה ובלימת זעזועים

ההנחה על מדרסים בכללית מושלם מכסה סוגים רבים של מדרסים. מדרסים מיוצרים מחומרים שונים הבנויים שכבות שכבות, ומציעים שילוב בין תמיכה וייצוב מחד, ובלימת זעזועים מאידך. המדרסים מקבעים את הרגל במנח האופטימלי עבורה, אולם במקביל מאפשרים לה מספיק גמישות, בליווי ריפוד מיוחד כך שתתאפשר גם פעילות גופנית אינטנסיבית.

עכשיו עם ההנחה על מדרסים בקופת חולים כללית משתלם להשקיע בבריאות שלכם ולהזמין לעצמכם מדרסים בהתאמה אישית, במכון אריאל קומפורט!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים כללית

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

באופן עקרוני כמעט כל אחד מאיתנו צריך לרכוש מדרסים, אך יש כאלה שעושים זאת בגלל בעיות שונות. אם אתם סובלים מבעיות רפואיות כאלה או אחרות הקשורות לכף הרגל – ככל הנראה הרופא ימליץ על רכישת מדרסים. המדרס מספק את התמיכה שכף הרגל דורשת, ובו בזמן הוא מספק הגנה אפקטיבית מבעיות אחרות.

הדבר הראשון שחברי כללית צריכים לקחת בחשבון זה שיש להם השתתפות מטעם קופת החולים. השאלה שנשאלת היא כמה הם יצטרכו לשלם? וזה כמובן עשוי להשתנות בהתאם לגובה הביטוח. ככל שהביטוח מכסה יותר, כך יהיה עליכם לשלם פחות על המדרסים. לדוגמה אצל אריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו לקבל החזר מלא על רכישת מדרסים! מדרסים שעלותם 175 ₪ לא יעלו לכם דבר, כי קופת החולים היא זאת שמשתתפת בהוצאות.

לקוחות כללית מושלם זכאים לרכישת מדרסים ללא תקופת אכשרה.
הזכאות הינה אחת לשנתיים קלנדריות (ינואר – דצמבר), לקבלת החזר יש להגיש הפנייה מרופא אורתופד.

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של עד 400 ש"ח בעבור זוג מדרסים, אך לא יותר מההוצאה בפועל, ההחזר ינתן אחת לשנתיים.

כאשר אתם רוכשים מדרסים כללית, מוטב כי תוודאו שאתם רוכשים מדרסים איכותיים שיהיו יעילים עבורכם. על מנת שתוכלו לדעת האם מדרס הוא איכותי, יהיה עליכם לרכוש אותו מחברה מוכרת ומנוסה. אם אתם לא תרכשו את המדרס ממקום מוכר, ככל הנראה יהיה מדובר על מדרס לא איכותי. כך שהמקום שממנו אתם רוכשים את המדרס הוא מה שיעשה את ההבדל. רוצים ללכת על בטוח? אתם מוזמנים לרכוש מדרס דרך אריאל אורטופדיה מתקדמת.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

Ортопеды в Израиле

Ортопеды в Израиле

Ортопеды в Израиле https://www.youtube.com/watch?v=PP-vt0NLkN0 Во всех крупных израильских медицинских клиниках действуют многофункциональные ортопедические отделения, охватывающие весь возможный спектр ортопедических заболеваний и способов их лечения. В

קרא עוד »
צוואר תפוס

צוואר תפוס

צוואר תפוס הנושא של סעיף זה הוא הכאב בצוואר. זהו סימפטום שכיח שיכול להיגרם על ידי הרבה דברים שונים. צוואר תפוס  חלק זה עוסק כיצד

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

המפרקים של הקרסול

המפרקים של הקרסול

המפרקים של הקרסול הקרסול הוא מפרק המאפשר גמישות ותנועה. המפרקים של הקרסול יש לו שתי רצועות עיקריות המחברים את השוקה לטלוס של כף הרגל ומאפשרות

קרא עוד »
קרני רנטגן

קרני רנטגן

קרני רנטגן קרני רנטגן. האם צילום רנטגן עשוי לעזור לאבחנת דורבן בכף הרגל.  הן סוג של קרינה אלקטרומגנטית המשמשת בתחום הרפואי לאבחון וטיפול במחלות שונות..

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!