waze
whatsapp
youtube
Home » המלצות
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

לקוחות ואורטופדים ממליצים על אריאל קומפורט ®

לעיונכם, מגוון המלצות וחוות דעת על המדרסים שלנו. לקוחות מכל רחבי הארץ, אורטופדים וקבוצות ממליצים:

מבצע 1+1

המלצות מלקוחות

המלצות ממומחים

banern21banern23

ניסיתי להחליף נעליים, להחליף מזרון, ניסיתי פיזיותרפיה ודבר לא עזר,
עד שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים.
לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה.
להמשך קריאה >>>

____-_______-__________12 ____-_______-__________11

מכתב המלצה לאריאל קומפורט.
הגעתי למכון האורטופדי אריאל קומפורט ברעננה אחרי שהאורטופד שלי הפנה אותי אליהם בעקבות בעיה של דורבן בכף הרגל. כאשר הגעתי למכון, נבדקתי על ידי הצוות שם, ונאמר לי כי הבעיה ממנה אני סובל איננה דורבן, אלא פלנטר פצאיטיס, שזו למעשה בליטה על כף הרגל, הגורמת לכאבים חזקים.
להמשך קריאה >>>

____-_______-__________10 ____-_______-__________

שלום,
הגעתי למכון אריאל קומפורט שברעננה לאחר שנאמר לי על ידי האורטופד שלי כי אני סובל מפגיעה בכריות השומן ברגל, הממוקמות בתחתית העקב. לאור הכאבים שחשתי, המליץ לי האורטופד על התאמת מדרסים במידת גבס, ונתן לי רשימה של מקומות המתמחים בייצור מדרסים מסוג זה, כאשר אחד מהמקומות הללו היה המכון אריאל קומפורט.
להמשך קריאה >>>

______-__________4 ______-__________3

מכתב תודה למכון “אריאל קומפורט” שברעננה
ברצוני להודות למכון האורטופדי “אריאל קומפורט”. הגעתי למכון עם פלטפוס יחסית חמור שלא טופל במשך שנים, היות ולא הופניתי על ידי אף גורם להתאמת מדרסים. לאחר שהכאבים ברגליי ובברכיי הפכו לבלתי נסבלים והפריעו לשגרת חיי באופן ניכר, יעצה לי חברה קרובה לפנות למכון “אריאל קומפורט”, וכך אכן עשיתי.
להמשך קריאה >>>

______-__________2 ______-__________12

מכתב תודה למכון אריאל קומפורט:
במשך שנים רצתי כחלק משגרת חיי, עד שהתחלתי להרגיש כאבים חזקים בברכיים. הגעתי לאריאל קומפורט ברעננה בהמלצת קולגה לעבודה, ושם זכיתי ליחס מדהים: נשאלתי על ידי צוות המכון שאלות רבות על מנת להגיע לשורש הבעיה. לאחר מכן, הוסבר לי מעט על מבנה הרגל והברכיים, והותאמו לי מדרסים מיוחדים במידת גבס.
להמשך קריאה >>>

______-__________11 ______-__________

לכל המבקש לדעת,
אני רוקדת כבר כ- 15 שנה. כספורט המשלב קפיצות, דילוגים ועומס על הברכיים, הגב וכפות הרגליים, עלול הריקוד ליצור פציעות, חלקן קשות, חלקן פחות. לאחר שסבלתי מכאבים מתמשכים בכפות רגליי, פניתי למכון אריאל אורטופדיה מתקדמת ברעננה, וזאת לאחר ששמעתי עליו ממקומות רבים והבנתי כי מדובר במקום מקצועי ומהימן.
להמשך קריאה >>>


______-__________10______-_____-____6

שלום רב,
מאז ומעולם התגאיתי ביציבה הטובה שלי ובכך שבזכותה, איני סובל מכאבי גב או ברכיים. עם זאת, בשנים האחרונות וככל הנראה בגלל עניין הגיל, התחלתי להרגיש כאבים בגבי התחתון, להם כמעט דבר לא עזר. בזכות הפצרותיה של אשתי, הגעתי למכון “אריאל קומפורט” שברעננה. כשהגעתי למכון, אובחנה בעייתי על ידי הצוות המיומן הקיים בו.
להמשך קריאה >>>

______-_________-_________9 ______-_________-_________8

לכל המעוניין,
במשך שנים סבלתי מבעיות עם המשקל שלי, הוא תמיד היה גבוה ומעולם לא הצלחתי להוריד אותו. באיזשהו שלב, תפסתי את עצמי בידיים, התחלתי לרדת במשקל ולבצע במקביל פעילות גופנית רבה. אמנם ירדתי במשקל, אך במקביל סבלתי מכאבים עזים ברגליים שמנעו ממני לתפקד וללכת באופן תקין, ומנעו ממני להמשיך ולבצע פעילות גופנית.
להמשך קריאה >>>

______-_________-_________4 ______-_________-_________7

לצוות מכון אריאל קומפורט היקרים!
אין לי מילים להודות לכם על הטיפול המסור בי. בהתחלה כשהמליצו לי להגיע אליכם מבני ברק עד לרעננה לא הייתי בטוח שכדאי לי לעשות את הנסיעה הארוכה, אבל זה השתלם לי ובגדול!
להמשך קריאה >>>

______-_________-_________5 ______-_________-_________3

לכל העושים את עבודתם נאמנה במכון אריאל קומפורט!
אני לא נוהגת לכתוב מכתבי המלצות אבל הרגשתי הפעם שאני ממש חייבת לכתוב לכם כדי להביע את תודתי וגם כדי לספר לאחרים איזה דבר נהדר עשיתם עבורי.
הגעתי אל המכון מגבעתיים כאשר אני סובלת מדורבן בכף הרגל שהולך וחוזר במשך שנים רבות
להמשך קריאה >>>

______-_________-_________2 ______-_________-_________12

לכל המבקש,
מגיל קטן אני סובלת מכאבים עזים בברכיים, שנפטרו על ידי רופאים רבים בתירוץ “כאבי גדילה” הידוע. במקום טיפול פרקטי, הוצעו לי לרוב משככי כאבים שלא פתרו את הבעיה. לאחר התייעצות עם קרוב משפחה, הגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה. שם, פירטתי את בעייתי בפני הצוות המיומן שהאזין לי בקשב רב.
להמשך קריאה >>>

______-_________-_________10 ______-_________-_________11

לכל המעוניין!
שמי ניצן ואני רקדנית באקדמיה למחול בירושלים. אני רוקדת מאז שאני זוכרת את עצמי ותמיד הייתי צריכה למצוא את האיזון העדין בין להתאמן מעט ולתת מנוחה לגוף שלי, לבין להתאמן המון אבל לקחת את הסיכון לפציעה או פגיעה. כל הרקדניות חיות עם הפחד המתמיד הזה שכן פציעה אחת או אימוץ יתר של הגוף עלולים להביא לסוף הקריירה.
להמשך קריאה >>>

______-_________-_________ ______-______-_____9

לעובדי אריאל קומפורט
שמי תרצה, אני גרה בחולון ורציתי לספר על החוויה הנהדרת שהייתה לי במכון אריאל קומפורט. הגעתי לשם לפני כשנה עם כף רגל סוכרתית במצב חמור. אובחנתי כחולה בסכרת לפני 15 שנה ומאז הקפדתי לקחת את התרופות ולשמור על הדיאטה שלי. לצערי, בשנים האחרונות חלה הדרדרות במחלה ופיתחתי כיב סוכרתי בכף הרגל שמכאיב לי מאד.
להמשך קריאה >>>

______-______-_____8 ______-______-_____6

מכון אורתופדי אריאל קומפורט, וכל הצוות
רציתי לומר לכם תודה מעומק הלב על השירות החם והיקר שקיבלתי מכם.
הגעתי אליכם חסרת אונים, מבולבלת וכואבת, ואם לומר את האמת- אפילו לא באמת ידעתי מה זה מדרסים. אתם הרגעתם אותי בשניות, עזרתם לי להבין במה מדובר, הסברתם לי את התהליך מההתחלה ועד הסוף ושאלתם את כל השאלות הנכונות.
להמשך קריאה >>>

______-______-_____7 ______-______-_____5

לכל המעוניין,
במשך שנים סבלתי מכאבי רגליים ואחרי שהגעתי למצב של כאבי תופת שלא מרפים כל זמן שאני עומד, החלטתי להקשיב לסביבה שלי שנדנדה לי במשך שנים ולנסות לקנות מדרסים.
קניתי מדרסים באיזו חנות ולצערי, המדרסים רק החמירו לי את הכאבים. אח שלי אמר לי שמדרסים פשוטים וקנוים לא עוזרים ושאני חייב לעשות מדרסים שמותאמים אישית לכף רגל שלי.
להמשך קריאה >>>

______-______-_____4 ______-______-_____2

לכל מי שאי פעם סבל מכאבי רגליים!
כל החיים שלי ניסו לשכנע אותי לעשות מדרסים ואני לא הסכמתי. זה היה נראה לי שטויות ולא הבנתי איך להכניס משהו לתוך הנעל יכול לעזור לי בכאבים. אחרי שהכאב הפך בלתי נסבל, שמעתי המלצות על המכון ברעננה והגעתי לשם. בהתחלה היססתי להוציא הוצאה כספית כזאת על משהו שאני לא יודע אם יעזור, אבל החלטתי להמר.
להמשך קריאה >>>

______-______-_____3 ______-______-_____12

שלום רב.
ברצוני לציין לטובה את מכון אריאל קומפורט שברעננה. הגעתי למכון לאחר שאמי המליצה לי עליו, בעקבות בעיות אורטופדיות מהן סבלתי במשך שנים רבות. היות וכבר ניסיתי מדרסים רבים בעבר, לא רציתי לפנות למכון, אך אמא שלי הפצירה בי לעשות כן, וכך עשיתי, על אף ההסתייגות הראשונית שחשתי.
להמשך קריאה >>>

______-______-_____11 ______-______-_____10

שלום!
כשהגעתי לראשונה למכון אריאל קומפורט שברעננה לא האמנתי שהם יוכלו לפתור את הבעיה שלי. מזה שנים אני סובלת מכאבים חזקים בברכיים, שהוגדרו על ידי הרופאים כפיקה תזזיתית. במשך השנים הותאמו לי מגיני ברכיים שונים ואביזרים אחרים, ללא שום הטבה במצב הפיקה בברך, או במצב הכאב אותו הרגשתי על בסיס יומיומי.
להמשך קריאה >>>

______-______-_____ ______-_____-____8

לכל המעוניין לדעת,
לצערי, נולדתי עם רגל חלולה. מדובר בקשת עמוקה במיוחד בכף הרגל, שמאופיינת בנוקשות ובחוסר האפשרות לבלום זעזועים. אלה יוצרים כאבים חזקים בכף הרגל עצמה, ואף בשאר הרגל. במשך שנים הלכתי לפיזיותרפיה ועשיתי תרגילים בבית, אך הכאבים לא פסקו ובעייתי לא נפתרה. המשכתי לסבול מכאבים חזקים, עד שלפני שנה, בן זוגי נתקל באתר של “אריאל קומפורט” באינטרנט.
להמשך קריאה >>>

______-_____-____9 ______-_____-____7

לכל המבקש לדעת!
אני סובלת כבר כ-5 שנים מדלקות שהולכות ונשנות בגיד האכילס שלי. היות ומדובר בתהליך דלקתי, מרבית הרופאים אליהם פניתי פטרו אותי באמצעות כך שנתנו לי משככי כאבים או נוגדי דלקת, ואף על פי שחלק מהכדורים אכן עזרו בבעיה, היא מעולם לא נפתרה לחלוטין, והדלקת והכאבים תמיד היו חוזרים, לעיתים אף חמורים מהפעמים הקודמות.
להמשך קריאה >>>

______-_____-____5 ______-_____-____4

שלום רב!
לפני כשבועיים פניתי למכון אריאל קומפורט שברעננה לאחר שכשנה סבלתי מכאבים עזים בכפות רגליי אחרי עמידה ממושכת. בטרם אכתוב על המדרסים עצמם, חשוב לי מאוד לציין לשבח את צוות המכון האדיב, המקצועי, הנחמד, שהקשיב לי בתשומת לב רבה והסביר לי על הבעיה ממנה אני סובלת ועל המדרסים אותם הם מתאימים לי.
להמשך קריאה >>>

______-_____-____3 ______-_____-____2

לצוות המכון האורטופדי היקר!
מהיום שנולדתי סבלתי מתסמונת מאד לא נעימה של רגל קצרה יותר מהשנייה. דבר זה אינו מובחן ולמזלי הרב לא גורם לי לצליעה או לחוסר תפקוד משמעותי מכיוון שמדובר בהבדל מינימלי ביותר בין שתי הרגליים, אך לצערי הרב- גורם לכאבים משמעותיים בכל הגוף, כולל הרגליים, הגב התחתון ועצם הזנב.
להמשך קריאה >>>

______-_____-____12 ______-_____-____11

לכל עובדי המכון היקרים!
אתם בטח זוכרים אותי, שמי סילבי ואני הגעתי אליכם למכון עם 4 ילדים בעייתים כשאף אחד מהם לא הסכים שימדדו אותו ויתאימו לו מדרסים. כל הנסיעה מבאר שבע אליכם ילדיי צעקו ברכב שהם לא מוכנים שישימו להם מדרסים ושהם לא מבינים למה הם זקוקים לזה, למרות שהאורטופד המליץ על מדרסים לכל אחד ואחד מהם.
להמשך קריאה >>>

______-_____-____10 ______-_____-____

שלום רב,
שמי מוטי לוי ואני סובל במשך שנים ממחלת פיירברג נוראית שמתבטאת בכאבים רבים באצבעות כף הרגל. אחד הטיפולים הידועים והמוכרים למחלה הם מדרסים אבל אני מפציר בכל אדם שלא להתפתות לקנות מדרסים רגילים בחנות. אני ניסיתי את זה ולא רק שהם לא עזרו- אלא החמירו את המצב!
להמשך קריאה >>>

____-_______-__________9 ____-_______-__________7

לכל המעוניין,
כאשר נולדתי סבלתי ממצב הנקרא רגל קלוטה (קלאב פוט) אשר גורם לכפות הרגליים לפנות פנימה, זו אל זו. בתור תינוק עברתי לא מעט ניתוחים והעברתי שנים נכבדות של ילדותי כאשר רגלי מגובסות ואין לי את חופש התנועה שיש לילדים אחרים.
להמשך קריאה >>>

____-_______-__________8 ____-_______-__________6

כל מי שסובל מפלטפוס יודע,
שעם הפלטפוס קשה להתנועע,
קשה ללכת וקשה לעמוד
ואי אפשר אפילו לחשוב על לרקוד
אבל יש פתרון אחד מושלם
יותר טוב מכל דבר בעולם
מדרסים מיוחדים בהתאמה אישית
פסגת ההנדסה האנושית
בכף הרגל הם תומכים תמיד
ועל זה כל אחד עם מדרסים יעיד!
להמשך קריאה >>>

____-_______-__________5 ____-_______-__________4

מכתב תודה לאריאל קומפורט
במשך שנים סבלתי מכאבים חזקים בכפות רגליי, להם לא נמצא מענה. כשהופניתי לאורטופדים שונים, נאמר לי כי אין לי פלטפוס או אלטפוס, ואף אורטופד לא מצא לנכון לעדכן אותי בבעיה ממני סבלתי – פלטפוס חלקי. היות ונמצאתי במצב ביניים – אין לי פלטפוס או לחילופין אלטפוס, לא ידעתי כיצד לטפל בבעיה, וגם לא נאמר לי שהיא קיימת.
להמשך קריאה >>>

____-_______-__________2 ____-_______-__________3

לצוות המכון האורתופדי
שמי אסף ואני שחקן כדורסל כבר 15 שנה. לפני שנה, במהלך משחק אימון פשוט, נפלתי בצורה לא נכונה וחטפתי נקע בבוהן. בהתחלה הייתי בטוח שזה יעבור אחרי יום-יומיים של מנוחה, אבל אחרי שהכאבים לא הפסיקו במשך חדש, הבנתי שאני חייב לטפל בזה בצורה אחרת
להמשך קריאה >>>

______-__________6 ______-__________5

לכל מאן דבעי,
נולדתי עם בעיית אלטפוס בכפות רגליי, וסבלתי במשך שנים רבות מכאבים בזמן עמידה ממושכת, הליכה וריצה. בהמלצת הרופאים, הלכתי להתאים מדרסים, אך התייאשתי פעמים רבות כיוון שהרגשתי שהם לא פותרים את הבעיה. באחת הפעמים שביקרתי אצל רופא המשפחה שלי, הנ”ל המליץ לי על מכון אריאל קומפורט שברעננה.
להמשך קריאה >>>

______-__________9 ______-__________8

לכל התותחים במכון האורטופדי
לפני שנה התחילו לי כאבים בכף הרגל, הלכתי לאורטופד שבישר לי שאני סובלת ממצב הנקרא “אצבע פטיש” ושאולי אצטרך ניתוח. אני מפחדת מאד מניתוחים והמחשבה שאצטרך לעבור ניתוח בכף הרגל גרמה לי לפרוץ בבכי באמצע המשרד.
להמשך קריאה >>>

______-__________7 ______-_______16

לצוות המכון האורטופדי היקרים!
רוצות לנצל מכתב זה כדי להודות לכולכם קבל עם ועדה על שהצלתם לי את כפות הרגליים! במשך שנים אני מסתובבת עם רגישות מציקה בעצם העקב שפשוט לא מניחה לי. אלה אינם כאבים חזקים או כאלה המונעים ממני לתפקד, אך אתם יותר מכולם מבינים מה זה לחיות עם כאב קטן, מציק וטורדני שלא נותן מנוחה אפילו לא לדקה אחת ביום.
להמשך קריאה >>>

______-_______30 ______-_______3

לכל המעוניין,
שמי שבי ואני אצן אשר מתאמן בספורט במשך שנים רבות. כולם יודעים שאצנים שוחקים את כפות הרגליים שלהם ושפציעות בתחום הזה הן נפוצות עד מאד וכך גם היה מצבי. אני רץ מאז שאני זוכר את עצמי והחלום שלי היה להגיע לאולימפיאדה עד שהבנתי שאמנם הלב רוצה, אך כפות הרגליים אינן יכולות.
להמשך קריאה >>>

______-____ ______-____6

לכל המעוניין!
לפני שנה וחצי, אחרי כמה חודשים של כאבים בלתי מוסברים בכפות הרגליים, אובחנתי עם דלקת חמורה בקשת כף הרגל. לא ממש הבנתי מה זה אומר בזמנו, אך הסבירו לי שמשהו ביציבה שלי ובדרך שבה אני הולך אינו נכון ושאני זקוק לסיוע.
להמשך קריאה >>>

______-_______8 ______-_______

לכל הנשים שהולכות עם נעלי עקב!
לא סתם שמעתן בתקשורת כמה שזה לא בריא, אני ההוכחה החיה לנזק ולסבל שיכול להגרם אחרי שנים רבות של הליכה בנעלי עקב. לצערי, תמיד הייתי מכורה לנעליים. לגובה, ליציבות, למראה שלהן, אבל לאט לאט עם השנים, הרגשתי שכף הרגל שלי משתנה, מתחילה לכאוב ולצערי לבסוף גם הגיעה למצב של עצם בולטת וכואבת מאד.
להמשך קריאה >>>

______-_______25 ______-_______24

לכבוד:
כל המעוניין
מעולם לא סבלתי מבעיות אורטופדיות מיוחדות, אך החלטתי להגיע למכון “אריאל אורטופדיה מתקדמת” שברעננה בהמלצת חברה טובה, שהייתה שם והותאמו לה מדרסים במידת גבס. על אף שהפטרתי בפניה שאינני סובלת מבעיה כלשהי, היא המליצה לי בחום על התאמת המדרסים, וכך החלטתי לעשות, ונסענו יחד למכון.
להמשך קריאה >>>

______-_______29 ______-_______28

בס”ד
לכל המבקש:
מאז שנולדתי נאמר לי כי אני סובל מפלטפוס בכפות הרגליים, עם זאת מעולם לא ייחסתי לעניין חשיבות יתרה, היות ולא ידעתי שהליכה של מעל 15 דק’ לא אמורה לגרום לכאבי רגליים, ולא אמורים לסיים כמעט כל ערב עם כאבי ברכיים חזקים. חשבתי שאני סובל מכאבים אלו מטבע העבודה הפיזית בה אני עובד.
להמשך קריאה >>>

______-_______44 ______-_______5

מכתב תודה לצוות המכון של “אריאל קומפורט”מזה שנים, אני עובד כנהג שליחויות ונוצרו לי כאבים עזים בכף הרגל. אחרי שפניתי למכון אורטופדי כלשהו בקרבת ביתי, אמרו לי שמדובר בפלטפוס מורכב ושאין בידיהם אפשרות להתאים לי מדרסים בשלב זה היות והם בתהליכי סגירה. חבר שהיה איתי אמר שהוא מכיר מכון אורטופדי טוב הממוקם ברעננה.
להמשך קריאה >>>

______-_____34 ______-_____36

מכתב תודה לצוות המכון של “אריאל אורטופדיה מתקדמת”:
לצוות המכון היקר, ברצוני להודות לכם מקרב לב! להודות לכם על התמיכה, על העידוד, על האכפתיות ובעיקר על המקצועיות הבלתי מתפשרת שהפגנתם כשהגעתי אליכם. אחרי רופאים רבים, לא האמנתי שדווקא במכון אורטופדי יבינו לעומק את בעייתי ויטפלו בי כמו שצריך! שברי המאמץ מהם סבלתי החלימו כמעט לחלוטין, והכל תודות לכם!
להמשך קריאה >>>

______-_____50 ______-_____52

מכתב המלצה לצוות האורטוטיסטים במכון “אריאל קומפורט”.
שלום רב!
זה כבר כמה זמן כי שמתי לב לכך שבני הקטן בן ה 10 צולע באופן מוזר, על אף שלא התלונן על כאבים. לכן, החלטתי לקחת אותו לאורתופד לבדוק את העניין, והוא הסביר לי כי הפיקה של בני אינה מקובעת לחלוטין במקומה וכי עליו להתחיל להסתייע במדרסים מתאימים, כמו גם במגיני ברכיים ואביזרים אורתופדיים נוספים.
להמשך קריאה >>>

______-_______9 ______-_______16

לכל המעוניין.
מאז הצבא, אני סובלת מדלקות גידים קשות, הבאות לידי ביטוי בכאב בעיקר מאזור הברך ומטה. הופניתי על ידי רופאים למומחים שונים, כל אחד מהם בדק אותי ונתן בתורו כדורים אחרים, חלקם סייעו יותר, חלקם פחות וחלקם לא סייעו כלל. עם זאת, הכאבים מעולם לא נעלמו לחלוטין, ומדלקת הגידים לא הצלחתי להיפטר.
להמשך קריאה >>>

______-_______44 ______-_______43

לכל המבקש,
אני כוריאוגרף במקצועי כבר מזה 10 שנים. כחלק מה”סיכונים המקצועיים” של התחום, יתכנו פגיעות שונות ברגליים – החל מיבלות ועד לשברי מאמץ ולדברים חמורים יותר. על אף שעמיתי למקצוע דחקו בי להיות זהיר ולהתאים לעצמי ולשגרת חיי נעליים נוחות ומדרסים מתאימים, מעולם לא נעתרתי להם, עד שהתחלתי לחוות כאבים עזים בכפות רגליי.
להמשך קריאה >>>

______-_______5 ______-_______48

לכל מאן דבעי,
הגעתי למכון אריאל קומפורט שברעננה לאחר שנאמר לי על ידי האורטופד שטיפל בי כי אני סובל מוורוס חמור בכפות הרגליים שלי. אף על פי שלא ממש הבנתי במה מדובר, לא קיבלתי מהאורטופד מספיק אינפורמציה, וכשהגעתי לביתי ערכתי חיפוש באינטרנט, אז גם מצאתי את האתר ואת כתובת המכון של אריאל קומפורט.
להמשך קריאה >>>

______-_______7 ______-_______60

בס”ד
לכל המעוניין,
שלום רב.
אחרי תקופה ארוכה של סבל לה לא נמצא מענה, החלטתי לשים פעמיי צפונה ולחפש רופא מומחה שיוכל לטפל בבעייתי. אני סובל מפיקות מודלקות ונפוחות בברכיים, עניין שגורם לי לצלוע רבות, ולעיתים אף גורם לי לאבד את היכולת ללכת ולתפקד. בעקבות הבעיה, נאלצתי להתפטר ממקום עבודתי ולהיות מובטל תקופה ארוכה.
להמשך קריאה >>>

______-____5 ______-_______7

בס”ד
לכל המעוניין,
שלום רב.
אחרי תקופה ארוכה של סבל לה לא נמצא מענה, החלטתי לשים פעמיי צפונה ולחפש רופא מומחה שיוכל לטפל בבעייתי. אני סובל מפיקות מודלקות ונפוחות בברכיים, עניין שגורם לי לצלוע רבות, ולעיתים אף גורם לי לאבד את היכולת ללכת ולתפקד. בעקבות הבעיה, נאלצתי להתפטר ממקום עבודתי ולהיות מובטל תקופה ארוכה.
להמשך קריאה >>>

______-_______22 ______-_______23

לכל מאן דבעי
כחלק ממקצועי כמאמנת כושר, אני נדרשת לפעילות גופנית רבה על בסיס יומיומי. לאחר שהתחלתי לסבול מבעיות ברכיים, הומלץ לי על ידי רופא המשפחה שלי להתאים לעצמי ולאורח חיי מדרסים במידת גבס ובהתאמה אישית. לאחר בירורים על מכונים רבים ברחבי הארץ וקריאת המלצות שונות באינטרנט, החלטתי להגיע למכון “אריאל קומפורט” שברעננה.
להמשך קריאה >>>

______-_______37 ______-_______36

עבור עובדי המכון “אריאל אורטופדיה מתקדמת”.
ברצוני להודות לכם מקרב לב על המסירות, האכפתיות ותשומת הלב שהפגנתם כלפיי כלקוחה. בתור אשה הסובלת מזה שנים מכאבים עזים בכפות הרגליים בעת העמידה, לא חשבתי שאוכל למצוא מזור או שקיים מוצר כלשהו בעולם שיכול להקל על הכאב העז. עם זאת, הוכחתם לי את טעותי, והענקתם לי תקווה מחודשת.
להמשך קריאה >>>

______-_______45 ______-_______46

לכל המבקש,
אני רץ מזה שנים, בעיקר על חוף הים ובקרבתו, ובשנה האחרונה התחלתי לחוש בכאבי ברכיים ורגליים, המגיעים ממש עד האצבעות. כשקניתי נעליים חדשות ואיכותיות יותר לריצה, הבעיה לא נפתרה, ורק המשיכה להחמיר עם הזמן. לכן, החלטתי לפנות לרופא המשפחה, והוא בתורו הפנה אותי להתאמת מדרסים בעקבות העובדה שאני פעיל מבחינה ספורטיבית.
להמשך קריאה >>>

______-_______42 ______-_______41

לכבוד: אריאל קומפורט,
הגעתי למכון שלכם ברעננה בהמלצתה של אמי, לאחר שניסיתי כבר אלפי סוגי מדרסים ומכונים, ולא חלה הטבה או שיפור כלשהו באלטפוס שלי, בכאב אותו אני חשה על בסיס יום- יומי ובאיכות חיי. בגלל שניסיתי כבר מכונים ומדרסים רבים, אין ספק שהייתי סקפטית מאוד בהגיעי אליכם, ולא האמנתי כי תוכלו לסייע לי.
להמשך קריאה >>>

______-_______29 ______-_______30

לכל המבקש לדעת,
אני נעזר במקל הליכה מזה שנים רבות, ודבר זה גורם לי להישען יותר על רגלי הימנית. בעקבות כך, נוצר מצב בו רגלי הימנית חווה עומס רב, ואני סובל מכאבים עזים. בהמלצת ידיד משפחה, הגעתי למכון אריאל קומפורט שברעננה, היות ונאמר לי שיוכלו אולי לסייע לי למצוא פתרון לבעיה זו.
להמשך קריאה >>>

______-_______11 ______-_______12

מכתב תודה לצוות המכון של “אריאל אוטופדיה מתקדמת”:
לצוות המכון הנפלא, תודה מקרב לב!
אני עובדת בחנות בגדים מזה כשנתיים, וסובלת מפלטפוס. ניסיתי כמה מדרסים, אך הם מעולם לא הועילו לי ונאלצתי להתמודד עם הכאב. אל המכון שברעננה הגעתי דרך המלצות חמות באינטרנט. החלטתי ללכת ולראות אם יצליחו לעזור לי. צוות המכון היה מסביר פנים ונורא אדיב, הם הקשיבו לי בתשומת לב, והחליטו להתאים לי מדרסים במידת גבס.
להמשך קריאה >>>

______-_______4 ______-_______5

לצוות מכון אריאל קומפורט,
ברצוני להודות לכם מקרב לב. כאחת הסובלת מדלקת פרקים, לא האמנתי כי אמצא משהו שיקל על הכאבים העזים שחשתי, וכשכל התרופות כבר הפסיקו לעבוד, הייתי בטוחה שנגזר עליי לחיות את חיי בכאב בלתי נסבל. ואז, שמעתי עליכם, והחלטתי להגיע אליכם כמוצא אחרון, מתוך תקווה שתוכלו לסייע לי. לשמחתי, לא התבדיתי.
להמשך קריאה >>>

______-_______8 ______-_______7

מכתב תודה לצוות המכון של “אריאל אוטופדיה מתקדמת”
לצוות המכון היקר. ברצוני להודות לכם על עזרתכם הרבה. על ההבנה, וההקשבה. אני עוסק כמדריך טיולים בעיר אילת, ולאחרונה התחלתי לסבול מכאבים עזים ברגליי ואף נאלצתי להפסיק את עבודתי. חבר מרעננה שהתארח אצלי סיפר לי על מכון “אריאל אורטופדיה מתקדמת” ברעננה והחלטתי ללכת לשם, אחרי שלא מצאתי עזרה בעיר מגוריי. במכון היו קשובים לבעיותיי ולעבודתי המצריכה הליכה ממושכת. הם התאימו לי מדרסים נוחים המתאימים לי ולסוג עבודתי.
להמשך קריאה >>>

______-_______10 ______-_______9

לכל המעוניין לדעת!
זה כבר כ- 4 שנים שאני סובלת מכאבים עזים בברכיים, עליהם דבר לא מקל פרט למנוחה מוחלטת של כמה ימים. בעקבות המלצה של אחותי, הגעתי למכון “אריאל קומפורט” שברעננה, אף על פי שבמקור אני גרה בבאר יעקב. הצוות במקום בחן את מצבי ושאל אותי מספר שאלות.
להמשך קריאה >>>

custom4 custom5

בס”ד
מכתב המלצה ל”אריאל אורטופדיה מתקדמת”:
כבר מזה כ- 10 שנים שאני סובל מסכרת. המחלה מאז ומעולם הייתה יציבה, אך בתקופה האחרונה חלה החמרה, והתקשיתי ללכת על כפות רגליי. בתי חיפשה על התופעה באינטרנט, ומצאה את אתר האינטרנט של המכון, בנוסף למאמרים על סכרת ועל מדרסים לסכרתיים. לאחר קריאת המידע ועל אף הריחוק הגיאוגרפי, החלטתי להגיע למכון.
להמשך קריאה >>>

______-eva57 ______-eva58

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
המלצות
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 6 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (6)

המלצות
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - שמי יוסי ואני ממליץ בחום יחס ואדיב שרות מקצועי ברמה גבוה

המלצות
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

המלצות
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - שמי רונית, וכבר למעלה מחמש שנים שאני ובעלי מגיעים במיוחד לאריאל קומפורט לחדש את מדרסי הגבס שלנו. שנינו ספורטאים שמתאמנים מספר פעמים בשבוע וכתוצאה מזה סבלנו לא מעט מכאבי רגליים וברכיים. מאז שהגענו לאריאל קומפורט בפעם הראשונה החיים שלנו השתנו, אמרנו שלום לכאבים ומאז אנחנו מקפידים לחזור למכון אחת לשנה לפחות.

המלצות
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

המלצות
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - רציתי לומר לכל הצוות המסור באריאל קומפורט תודה, תודה, תודה. מאז השירות הצבאי הקרבי אני סובל מכאבים חדים בכפות הרגליים שכבר התחילו להקרין על הגב וממש הגבילו אותי. בהמלצת חברה טובה הגעתי לאריאל קומפורט שם נשאלתי שאלות רבות על ידי הצוות המקצועי והמיומן שאבחן את הבעיה העיקרית ממנה סבלתי והתאים לי מדרסים ייחודיים שהעלימו את הכאבים ושבלעדיהם אני לא זז!

המלצות
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >