הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

המלצות

לקוחות ואורטופדים ממליצים על אריאל קומפורט ®

לעיונכם, מגוון המלצות וחוות דעת על המדרסים שלנו. לקוחות מכל רחבי הארץ, אורטופדים וקבוצות ממליצים

מדרסים וידאו
נגן וידאו
מדרסים במבצע 1+1 חינם

ניסיתי להחליף נעליים, להחליף מזרון, ניסיתי פיזיותרפיה ודבר לא עזר, עד שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים.
לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה.
להמשך קריאה >>>

מכתב המלצה לאריאל קומפורט.
הגעתי למכון האורטופדי אריאל קומפורט ברעננה אחרי שהאורטופד שלי הפנה אותי אליהם בעקבות בעיה של דורבן בכף הרגל. כאשר הגעתי למכון, נבדקתי על ידי הצוות שם, ונאמר לי כי הבעיה ממנה אני סובל איננה דורבן, אלא פלנטר פצאיטיס, שזו למעשה בליטה על כף הרגל, הגורמת לכאבים חזקים.
להמשך קריאה >>>

שלום,
הגעתי למכון אריאל קומפורט שברעננה לאחר שנאמר לי על ידי האורטופד שלי כי אני סובל מפגיעה בכריות השומן ברגל, הממוקמות בתחתית העקב. לאור הכאבים שחשתי, המליץ לי האורטופד על התאמת מדרסים במידת גבס, ונתן לי רשימה של מקומות המתמחים בייצור מדרסים מסוג זה, כאשר אחד מהמקומות הללו היה המכון אריאל קומפורט.
להמשך קריאה >>>

מכתב תודה למכון “אריאל קומפורט” שברעננה
ברצוני להודות למכון האורטופדי “אריאל קומפורט”. הגעתי למכון עם פלטפוס יחסית חמור שלא טופל במשך שנים, היות ולא הופניתי על ידי אף גורם להתאמת מדרסים. לאחר שהכאבים ברגליי ובברכיי הפכו לבלתי נסבלים והפריעו לשגרת חיי באופן ניכר, יעצה לי חברה קרובה לפנות למכון “אריאל קומפורט”, וכך אכן עשיתי.
להמשך קריאה >>>

מכתב תודה למכון אריאל קומפורט:
במשך שנים רצתי כחלק משגרת חיי, עד שהתחלתי להרגיש כאבים חזקים בברכיים. הגעתי לאריאל קומפורט ברעננה בהמלצת קולגה לעבודה, ושם זכיתי ליחס מדהים: נשאלתי על ידי צוות המכון שאלות רבות על מנת להגיע לשורש הבעיה. לאחר מכן, הוסבר לי מעט על מבנה הרגל והברכיים, והותאמו לי מדרסים מיוחדים במידת גבס.
להמשך קריאה >>>

לכל המבקש לדעת,
אני רוקדת כבר כ- 15 שנה. כספורט המשלב קפיצות, דילוגים ועומס על הברכיים, הגב וכפות הרגליים, עלול הריקוד ליצור פציעות, חלקן קשות, חלקן פחות. לאחר שסבלתי מכאבים מתמשכים בכפות רגליי, פניתי למכון אריאל אורטופדיה מתקדמת ברעננה, וזאת לאחר ששמעתי עליו ממקומות רבים והבנתי כי מדובר במקום מקצועי ומהימן.
להמשך קריאה >>>

שלום רב,
מאז ומעולם התגאיתי ביציבה הטובה שלי ובכך שבזכותה, איני סובל מכאבי גב או ברכיים. עם זאת, בשנים האחרונות וככל הנראה בגלל עניין הגיל, התחלתי להרגיש כאבים בגבי התחתון, להם כמעט דבר לא עזר. בזכות הפצרותיה של אשתי, הגעתי למכון “אריאל קומפורט” שברעננה. כשהגעתי למכון, אובחנה בעייתי על ידי הצוות המיומן הקיים בו.
להמשך קריאה >>>

לכל המעוניין,
במשך שנים סבלתי מבעיות עם המשקל שלי, הוא תמיד היה גבוה ומעולם לא הצלחתי להוריד אותו. באיזשהו שלב, תפסתי את עצמי בידיים, התחלתי לרדת במשקל ולבצע במקביל פעילות גופנית רבה. אמנם ירדתי במשקל, אך במקביל סבלתי מכאבים עזים ברגליים שמנעו ממני לתפקד וללכת באופן תקין, ומנעו ממני להמשיך ולבצע פעילות גופנית.
להמשך קריאה >>>

לצוות מכון אריאל קומפורט היקרים!
אין לי מילים להודות לכם על הטיפול המסור בי. בהתחלה כשהמליצו לי להגיע אליכם מבני ברק עד לרעננה לא הייתי בטוח שכדאי לי לעשות את הנסיעה הארוכה, אבל זה השתלם לי ובגדול!
להמשך קריאה >>>

לכל העושים את עבודתם נאמנה במכון אריאל קומפורט!
אני לא נוהגת לכתוב מכתבי המלצות אבל הרגשתי הפעם שאני ממש חייבת לכתוב לכם כדי להביע את תודתי וגם כדי לספר לאחרים איזה דבר נהדר עשיתם עבורי.
הגעתי אל המכון מגבעתיים כאשר אני סובלת מדורבן בכף הרגל שהולך וחוזר במשך שנים רבות
להמשך קריאה >>>

לכל המבקש,
מגיל קטן אני סובלת מכאבים עזים בברכיים, שנפטרו על ידי רופאים רבים בתירוץ “כאבי גדילה” הידוע. במקום טיפול פרקטי, הוצעו לי לרוב משככי כאבים שלא פתרו את הבעיה. לאחר התייעצות עם קרוב משפחה, הגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה. שם, פירטתי את בעייתי בפני הצוות המיומן שהאזין לי בקשב רב.
להמשך קריאה >>>

לכל המעוניין!
שמי ניצן ואני רקדנית באקדמיה למחול בירושלים. אני רוקדת מאז שאני זוכרת את עצמי ותמיד הייתי צריכה למצוא את האיזון העדין בין להתאמן מעט ולתת מנוחה לגוף שלי, לבין להתאמן המון אבל לקחת את הסיכון לפציעה או פגיעה. כל הרקדניות חיות עם הפחד המתמיד הזה שכן פציעה אחת או אימוץ יתר של הגוף עלולים להביא לסוף הקריירה.
להמשך קריאה >>>

לעובדי אריאל קומפורט
שמי תרצה, אני גרה בחולון ורציתי לספר על החוויה הנהדרת שהייתה לי במכון אריאל קומפורט. הגעתי לשם לפני כשנה עם כף רגל סוכרתית במצב חמור. אובחנתי כחולה בסכרת לפני 15 שנה ומאז הקפדתי לקחת את התרופות ולשמור על הדיאטה שלי. לצערי, בשנים האחרונות חלה הדרדרות במחלה ופיתחתי כיב סוכרתי בכף הרגל שמכאיב לי מאד.
להמשך קריאה >>>

מכון אורתופדי אריאל קומפורט, וכל הצוות
רציתי לומר לכם תודה מעומק הלב על השירות החם והיקר שקיבלתי מכם.
הגעתי אליכם חסרת אונים, מבולבלת וכואבת, ואם לומר את האמת- אפילו לא באמת ידעתי מה זה מדרסים. אתם הרגעתם אותי בשניות, עזרתם לי להבין במה מדובר, הסברתם לי את התהליך מההתחלה ועד הסוף ושאלתם את כל השאלות הנכונות.
להמשך קריאה >>>

לכל המעוניין,
במשך שנים סבלתי מכאבי רגליים ואחרי שהגעתי למצב של כאבי תופת שלא מרפים כל זמן שאני עומד, החלטתי להקשיב לסביבה שלי שנדנדה לי במשך שנים ולנסות לקנות מדרסים.
קניתי מדרסים באיזו חנות ולצערי, המדרסים רק החמירו לי את הכאבים. אח שלי אמר לי שמדרסים פשוטים וקנוים לא עוזרים ושאני חייב לעשות מדרסים שמותאמים אישית לכף רגל שלי.
להמשך קריאה >>>

לכל מי שאי פעם סבל מכאבי רגליים!
כל החיים שלי ניסו לשכנע אותי לעשות מדרסים ואני לא הסכמתי. זה היה נראה לי שטויות ולא הבנתי איך להכניס משהו לתוך הנעל יכול לעזור לי בכאבים. אחרי שהכאב הפך בלתי נסבל, שמעתי המלצות על המכון ברעננה והגעתי לשם. בהתחלה היססתי להוציא הוצאה כספית כזאת על משהו שאני לא יודע אם יעזור, אבל החלטתי להמר.
להמשך קריאה >>>

שלום רב.
ברצוני לציין לטובה את מכון אריאל קומפורט שברעננה. הגעתי למכון לאחר שאמי המליצה לי עליו, בעקבות בעיות אורטופדיות מהן סבלתי במשך שנים רבות. היות וכבר ניסיתי מדרסים רבים בעבר, לא רציתי לפנות למכון, אך אמא שלי הפצירה בי לעשות כן, וכך עשיתי, על אף ההסתייגות הראשונית שחשתי.
להמשך קריאה >>>

שלום!
כשהגעתי לראשונה למכון אריאל קומפורט שברעננה לא האמנתי שהם יוכלו לפתור את הבעיה שלי. מזה שנים אני סובלת מכאבים חזקים בברכיים, שהוגדרו על ידי הרופאים כפיקה תזזיתית. במשך השנים הותאמו לי מגיני ברכיים שונים ואביזרים אחרים, ללא שום הטבה במצב הפיקה בברך, או במצב הכאב אותו הרגשתי על בסיס יומיומי.
להמשך קריאה >>>

לכל המעוניין לדעת,
לצערי, נולדתי עם רגל חלולה. מדובר בקשת עמוקה במיוחד בכף הרגל, שמאופיינת בנוקשות ובחוסר האפשרות לבלום זעזועים. אלה יוצרים כאבים חזקים בכף הרגל עצמה, ואף בשאר הרגל. במשך שנים הלכתי לפיזיותרפיה ועשיתי תרגילים בבית, אך הכאבים לא פסקו ובעייתי לא נפתרה. המשכתי לסבול מכאבים חזקים, עד שלפני שנה, בן זוגי נתקל באתר של “אריאל קומפורט” באינטרנט.
להמשך קריאה >>>

לכל המבקש לדעת!
אני סובלת כבר כ-5 שנים מדלקות שהולכות ונשנות בגיד האכילס שלי. היות ומדובר בתהליך דלקתי, מרבית הרופאים אליהם פניתי פטרו אותי באמצעות כך שנתנו לי משככי כאבים או נוגדי דלקת, ואף על פי שחלק מהכדורים אכן עזרו בבעיה, היא מעולם לא נפתרה לחלוטין, והדלקת והכאבים תמיד היו חוזרים, לעיתים אף חמורים מהפעמים הקודמות.
להמשך קריאה >>>

שלום רב!
לפני כשבועיים פניתי למכון אריאל קומפורט שברעננה לאחר שכשנה סבלתי מכאבים עזים בכפות רגליי אחרי עמידה ממושכת. בטרם אכתוב על המדרסים עצמם, חשוב לי מאוד לציין לשבח את צוות המכון האדיב, המקצועי, הנחמד, שהקשיב לי בתשומת לב רבה והסביר לי על הבעיה ממנה אני סובלת ועל המדרסים אותם הם מתאימים לי.
להמשך קריאה >>>

לצוות המכון האורטופדי היקר!
מהיום שנולדתי סבלתי מתסמונת מאד לא נעימה של רגל קצרה יותר מהשנייה. דבר זה אינו מובחן ולמזלי הרב לא גורם לי לצליעה או לחוסר תפקוד משמעותי מכיוון שמדובר בהבדל מינימלי ביותר בין שתי הרגליים, אך לצערי הרב- גורם לכאבים משמעותיים בכל הגוף, כולל הרגליים, הגב התחתון ועצם הזנב.
להמשך קריאה >>>

לכל עובדי המכון היקרים!
אתם בטח זוכרים אותי, שמי סילבי ואני הגעתי אליכם למכון עם 4 ילדים בעייתים כשאף אחד מהם לא הסכים שימדדו אותו ויתאימו לו מדרסים. כל הנסיעה מבאר שבע אליכם ילדיי צעקו ברכב שהם לא מוכנים שישימו להם מדרסים ושהם לא מבינים למה הם זקוקים לזה, למרות שהאורטופד המליץ על מדרסים לכל אחד ואחד מהם.
להמשך קריאה >>>

שלום רב,
שמי מוטי לוי ואני סובל במשך שנים ממחלת פיירברג נוראית שמתבטאת בכאבים רבים באצבעות כף הרגל. אחד הטיפולים הידועים והמוכרים למחלה הם מדרסים אבל אני מפציר בכל אדם שלא להתפתות לקנות מדרסים רגילים בחנות. אני ניסיתי את זה ולא רק שהם לא עזרו- אלא החמירו את המצב!
להמשך קריאה >>>

לכל המעוניין,
כאשר נולדתי סבלתי ממצב הנקרא רגל קלוטה (קלאב פוט) אשר גורם לכפות הרגליים לפנות פנימה, זו אל זו. בתור תינוק עברתי לא מעט ניתוחים והעברתי שנים נכבדות של ילדותי כאשר רגלי מגובסות ואין לי את חופש התנועה שיש לילדים אחרים.
להמשך קריאה >>>

כל מי שסובל מפלטפוס יודע,
שעם הפלטפוס קשה להתנועע,
קשה ללכת וקשה לעמוד
ואי אפשר אפילו לחשוב על לרקוד
אבל יש פתרון אחד מושלם
יותר טוב מכל דבר בעולם
מדרסים מיוחדים בהתאמה אישית
פסגת ההנדסה האנושית
בכף הרגל הם תומכים תמיד
ועל זה כל אחד עם מדרסים יעיד!
להמשך קריאה >>>

מכתב תודה לאריאל קומפורט
במשך שנים סבלתי מכאבים חזקים בכפות רגליי, להם לא נמצא מענה. כשהופניתי לאורטופדים שונים, נאמר לי כי אין לי פלטפוס או אלטפוס, ואף אורטופד לא מצא לנכון לעדכן אותי בבעיה ממני סבלתי – פלטפוס חלקי. היות ונמצאתי במצב ביניים – אין לי פלטפוס או לחילופין אלטפוס, לא ידעתי כיצד לטפל בבעיה, וגם לא נאמר לי שהיא קיימת.
להמשך קריאה >>>

לצוות המכון האורתופדי
שמי אסף ואני שחקן כדורסל כבר 15 שנה. לפני שנה, במהלך משחק אימון פשוט, נפלתי בצורה לא נכונה וחטפתי נקע בבוהן. בהתחלה הייתי בטוח שזה יעבור אחרי יום-יומיים של מנוחה, אבל אחרי שהכאבים לא הפסיקו במשך חדש, הבנתי שאני חייב לטפל בזה בצורה אחרת
להמשך קריאה >>>

לכל מאן דבעי,
נולדתי עם בעיית אלטפוס בכפות רגליי, וסבלתי במשך שנים רבות מכאבים בזמן עמידה ממושכת, הליכה וריצה. בהמלצת הרופאים, הלכתי להתאים מדרסים, אך התייאשתי פעמים רבות כיוון שהרגשתי שהם לא פותרים את הבעיה. באחת הפעמים שביקרתי אצל רופא המשפחה שלי, הנ”ל המליץ לי על מכון אריאל קומפורט שברעננה.
להמשך קריאה >>>

לכל התותחים במכון האורטופדי
לפני שנה התחילו לי כאבים בכף הרגל, הלכתי לאורטופד שבישר לי שאני סובלת ממצב הנקרא “אצבע פטיש” ושאולי אצטרך ניתוח. אני מפחדת מאד מניתוחים והמחשבה שאצטרך לעבור ניתוח בכף הרגל גרמה לי לפרוץ בבכי באמצע המשרד.
להמשך קריאה >>>

לצוות המכון האורטופדי היקרים!
רוצות לנצל מכתב זה כדי להודות לכולכם קבל עם ועדה על שהצלתם לי את כפות הרגליים! במשך שנים אני מסתובבת עם רגישות מציקה בעצם העקב שפשוט לא מניחה לי. אלה אינם כאבים חזקים או כאלה המונעים ממני לתפקד, אך אתם יותר מכולם מבינים מה זה לחיות עם כאב קטן, מציק וטורדני שלא נותן מנוחה אפילו לא לדקה אחת ביום.
להמשך קריאה >>>

לכל המעוניין,
שמי שבי ואני אצן אשר מתאמן בספורט במשך שנים רבות. כולם יודעים שאצנים שוחקים את כפות הרגליים שלהם ושפציעות בתחום הזה הן נפוצות עד מאד וכך גם היה מצבי. אני רץ מאז שאני זוכר את עצמי והחלום שלי היה להגיע לאולימפיאדה עד שהבנתי שאמנם הלב רוצה, אך כפות הרגליים אינן יכולות.
להמשך קריאה >>>

לכל המעוניין!
לפני שנה וחצי, אחרי כמה חודשים של כאבים בלתי מוסברים בכפות הרגליים, אובחנתי עם דלקת חמורה בקשת כף הרגל. לא ממש הבנתי מה זה אומר בזמנו, אך הסבירו לי שמשהו ביציבה שלי ובדרך שבה אני הולך אינו נכון ושאני זקוק לסיוע.
להמשך קריאה >>>

לכל הנשים שהולכות עם נעלי עקב!
לא סתם שמעתן בתקשורת כמה שזה לא בריא, אני ההוכחה החיה לנזק ולסבל שיכול להגרם אחרי שנים רבות של הליכה בנעלי עקב. לצערי, תמיד הייתי מכורה לנעליים. לגובה, ליציבות, למראה שלהן, אבל לאט לאט עם השנים, הרגשתי שכף הרגל שלי משתנה, מתחילה לכאוב ולצערי לבסוף גם הגיעה למצב של עצם בולטת וכואבת מאד.
להמשך קריאה >>>

לכבוד:
כל המעוניין
מעולם לא סבלתי מבעיות אורטופדיות מיוחדות, אך החלטתי להגיע למכון “אריאל אורטופדיה מתקדמת” שברעננה בהמלצת חברה טובה, שהייתה שם והותאמו לה מדרסים במידת גבס. על אף שהפטרתי בפניה שאינני סובלת מבעיה כלשהי, היא המליצה לי בחום על התאמת המדרסים, וכך החלטתי לעשות, ונסענו יחד למכון.
להמשך קריאה >>>

בס”ד
לכל המבקש:
מאז שנולדתי נאמר לי כי אני סובל מפלטפוס בכפות הרגליים, עם זאת מעולם לא ייחסתי לעניין חשיבות יתרה, היות ולא ידעתי שהליכה של מעל 15 דק’ לא אמורה לגרום לכאבי רגליים, ולא אמורים לסיים כמעט כל ערב עם כאבי ברכיים חזקים. חשבתי שאני סובל מכאבים אלו מטבע העבודה הפיזית בה אני עובד.
להמשך קריאה >>>

מכתב תודה לצוות המכון של “אריאל קומפורט”מזה שנים, אני עובד כנהג שליחויות ונוצרו לי כאבים עזים בכף הרגל. אחרי שפניתי למכון אורטופדי כלשהו בקרבת ביתי, אמרו לי שמדובר בפלטפוס מורכב ושאין בידיהם אפשרות להתאים לי מדרסים בשלב זה היות והם בתהליכי סגירה. חבר שהיה איתי אמר שהוא מכיר מכון אורטופדי טוב הממוקם ברעננה.
להמשך קריאה >>>

מכתב תודה לצוות המכון של “אריאל אורטופדיה מתקדמת”:
לצוות המכון היקר, ברצוני להודות לכם מקרב לב! להודות לכם על התמיכה, על העידוד, על האכפתיות ובעיקר על המקצועיות הבלתי מתפשרת שהפגנתם כשהגעתי אליכם. אחרי רופאים רבים, לא האמנתי שדווקא במכון אורטופדי יבינו לעומק את בעייתי ויטפלו בי כמו שצריך! שברי המאמץ מהם סבלתי החלימו כמעט לחלוטין, והכל תודות לכם!
להמשך קריאה >>>

מכתב המלצה לצוות האורטוטיסטים במכון “אריאל קומפורט”.
שלום רב!
זה כבר כמה זמן כי שמתי לב לכך שבני הקטן בן ה 10 צולע באופן מוזר, על אף שלא התלונן על כאבים. לכן, החלטתי לקחת אותו לאורתופד לבדוק את העניין, והוא הסביר לי כי הפיקה של בני אינה מקובעת לחלוטין במקומה וכי עליו להתחיל להסתייע במדרסים מתאימים, כמו גם במגיני ברכיים ואביזרים אורתופדיים נוספים.
להמשך קריאה >>>

לכל המעוניין.
מאז הצבא, אני סובלת מדלקות גידים קשות, הבאות לידי ביטוי בכאב בעיקר מאזור הברך ומטה. הופניתי על ידי רופאים למומחים שונים, כל אחד מהם בדק אותי ונתן בתורו כדורים אחרים, חלקם סייעו יותר, חלקם פחות וחלקם לא סייעו כלל. עם זאת, הכאבים מעולם לא נעלמו לחלוטין, ומדלקת הגידים לא הצלחתי להיפטר.
להמשך קריאה >>>

לכל המבקש,
אני כוריאוגרף במקצועי כבר מזה 10 שנים. כחלק מה”סיכונים המקצועיים” של התחום, יתכנו פגיעות שונות ברגליים – החל מיבלות ועד לשברי מאמץ ולדברים חמורים יותר. על אף שעמיתי למקצוע דחקו בי להיות זהיר ולהתאים לעצמי ולשגרת חיי נעליים נוחות ומדרסים מתאימים, מעולם לא נעתרתי להם, עד שהתחלתי לחוות כאבים עזים בכפות רגליי.
להמשך קריאה >>>

לכל מאן דבעי,
הגעתי למכון אריאל קומפורט שברעננה לאחר שנאמר לי על ידי האורטופד שטיפל בי כי אני סובל מוורוס חמור בכפות הרגליים שלי. אף על פי שלא ממש הבנתי במה מדובר, לא קיבלתי מהאורטופד מספיק אינפורמציה, וכשהגעתי לביתי ערכתי חיפוש באינטרנט, אז גם מצאתי את האתר ואת כתובת המכון של אריאל קומפורט.
להמשך קריאה >>>

בס”ד
לכל המעוניין,
שלום רב.
אחרי תקופה ארוכה של סבל לה לא נמצא מענה, החלטתי לשים פעמיי צפונה ולחפש רופא מומחה שיוכל לטפל בבעייתי. אני סובל מפיקות מודלקות ונפוחות בברכיים, עניין שגורם לי לצלוע רבות, ולעיתים אף גורם לי לאבד את היכולת ללכת ולתפקד. בעקבות הבעיה, נאלצתי להתפטר ממקום עבודתי ולהיות מובטל תקופה ארוכה.
להמשך קריאה >>>

בס”ד
לכל המעוניין,
שלום רב.
אחרי תקופה ארוכה של סבל לה לא נמצא מענה, החלטתי לשים פעמיי צפונה ולחפש רופא מומחה שיוכל לטפל בבעייתי. אני סובל מפיקות מודלקות ונפוחות בברכיים, עניין שגורם לי לצלוע רבות, ולעיתים אף גורם לי לאבד את היכולת ללכת ולתפקד. בעקבות הבעיה, נאלצתי להתפטר ממקום עבודתי ולהיות מובטל תקופה ארוכה.
להמשך קריאה >>>

לכל מאן דבעי
כחלק ממקצועי כמאמנת כושר, אני נדרשת לפעילות גופנית רבה על בסיס יומיומי. לאחר שהתחלתי לסבול מבעיות ברכיים, הומלץ לי על ידי רופא המשפחה שלי להתאים לעצמי ולאורח חיי מדרסים במידת גבס ובהתאמה אישית. לאחר בירורים על מכונים רבים ברחבי הארץ וקריאת המלצות שונות באינטרנט, החלטתי להגיע למכון “אריאל קומפורט” שברעננה.
להמשך קריאה >>>

עבור עובדי המכון “אריאל אורטופדיה מתקדמת”.
ברצוני להודות לכם מקרב לב על המסירות, האכפתיות ותשומת הלב שהפגנתם כלפיי כלקוחה. בתור אשה הסובלת מזה שנים מכאבים עזים בכפות הרגליים בעת העמידה, לא חשבתי שאוכל למצוא מזור או שקיים מוצר כלשהו בעולם שיכול להקל על הכאב העז. עם זאת, הוכחתם לי את טעותי, והענקתם לי תקווה מחודשת.
להמשך קריאה >>>

לכל המבקש,
אני רץ מזה שנים, בעיקר על חוף הים ובקרבתו, ובשנה האחרונה התחלתי לחוש בכאבי ברכיים ורגליים, המגיעים ממש עד האצבעות. כשקניתי נעליים חדשות ואיכותיות יותר לריצה, הבעיה לא נפתרה, ורק המשיכה להחמיר עם הזמן. לכן, החלטתי לפנות לרופא המשפחה, והוא בתורו הפנה אותי להתאמת מדרסים בעקבות העובדה שאני פעיל מבחינה ספורטיבית.
להמשך קריאה >>>

לכבוד: אריאל קומפורט,
הגעתי למכון שלכם ברעננה בהמלצתה של אמי, לאחר שניסיתי כבר אלפי סוגי מדרסים ומכונים, ולא חלה הטבה או שיפור כלשהו באלטפוס שלי, בכאב אותו אני חשה על בסיס יום- יומי ובאיכות חיי. בגלל שניסיתי כבר מכונים ומדרסים רבים, אין ספק שהייתי סקפטית מאוד בהגיעי אליכם, ולא האמנתי כי תוכלו לסייע לי.
להמשך קריאה >>>

לכל המבקש לדעת,
אני נעזר במקל הליכה מזה שנים רבות, ודבר זה גורם לי להישען יותר על רגלי הימנית. בעקבות כך, נוצר מצב בו רגלי הימנית חווה עומס רב, ואני סובל מכאבים עזים. בהמלצת ידיד משפחה, הגעתי למכון אריאל קומפורט שברעננה, היות ונאמר לי שיוכלו אולי לסייע לי למצוא פתרון לבעיה זו.
להמשך קריאה >>>

מכתב תודה לצוות המכון של “אריאל אוטופדיה מתקדמת”:
לצוות המכון הנפלא, תודה מקרב לב!
אני עובדת בחנות בגדים מזה כשנתיים, וסובלת מפלטפוס. ניסיתי כמה מדרסים, אך הם מעולם לא הועילו לי ונאלצתי להתמודד עם הכאב. אל המכון שברעננה הגעתי דרך המלצות חמות באינטרנט. החלטתי ללכת ולראות אם יצליחו לעזור לי. צוות המכון היה מסביר פנים ונורא אדיב, הם הקשיבו לי בתשומת לב, והחליטו להתאים לי מדרסים במידת גבס.
להמשך קריאה >>>

לצוות מכון אריאל קומפורט,
ברצוני להודות לכם מקרב לב. כאחת הסובלת מדלקת פרקים, לא האמנתי כי אמצא משהו שיקל על הכאבים העזים שחשתי, וכשכל התרופות כבר הפסיקו לעבוד, הייתי בטוחה שנגזר עליי לחיות את חיי בכאב בלתי נסבל. ואז, שמעתי עליכם, והחלטתי להגיע אליכם כמוצא אחרון, מתוך תקווה שתוכלו לסייע לי. לשמחתי, לא התבדיתי.
להמשך קריאה >>>

מכתב תודה לצוות המכון של “אריאל אוטופדיה מתקדמת”
לצוות המכון היקר. ברצוני להודות לכם על עזרתכם הרבה. על ההבנה, וההקשבה. אני עוסק כמדריך טיולים בעיר אילת, ולאחרונה התחלתי לסבול מכאבים עזים ברגליי ואף נאלצתי להפסיק את עבודתי. חבר מרעננה שהתארח אצלי סיפר לי על מכון “אריאל אורטופדיה מתקדמת” ברעננה והחלטתי ללכת לשם, אחרי שלא מצאתי עזרה בעיר מגוריי. במכון היו קשובים לבעיותיי ולעבודתי המצריכה הליכה ממושכת. הם התאימו לי מדרסים נוחים המתאימים לי ולסוג עבודתי.
להמשך קריאה >>>

לכל המעוניין לדעת!
זה כבר כ- 4 שנים שאני סובלת מכאבים עזים בברכיים, עליהם דבר לא מקל פרט למנוחה מוחלטת של כמה ימים. בעקבות המלצה של אחותי, הגעתי למכון “אריאל קומפורט” שברעננה, אף על פי שבמקור אני גרה בבאר יעקב. הצוות במקום בחן את מצבי ושאל אותי מספר שאלות.
להמשך קריאה >>>

בס”ד
מכתב המלצה ל”אריאל אורטופדיה מתקדמת”:
כבר מזה כ- 10 שנים שאני סובל מסכרת. המחלה מאז ומעולם הייתה יציבה, אך בתקופה האחרונה חלה החמרה, והתקשיתי ללכת על כפות רגליי. בתי חיפשה על התופעה באינטרנט, ומצאה את אתר האינטרנט של המכון, בנוסף למאמרים על סכרת ועל מדרסים לסכרתיים. לאחר קריאת המידע ועל אף הריחוק הגיאוגרפי, החלטתי להגיע למכון.
להמשך קריאה >>>

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים עכו

מדרסים עכו

המלצה מלקוח מרוצה למדרסים מעכו שמי דמיטרי אני בן 22 לאחר שירות צבאי. אני מאבטח במשרד ממשלתי מכובד. חלק מדרישות עבודתי הינה לעמוד עמידה ממושכת

קרא עוד »
מדרסים קריית אונו: הפתרון המושלם לבעיות בני הקטן

מדרסים קריית אונו

מדרסים קריית אונו לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות מדרסים קריית אונו מכתב המלצה לצוות האורטוטיסטים במכון “אריאל קומפורט”.שלום רב!זה כבר

קרא עוד »
שבר בגב תחתון

שבר בגב תחתון

שבר בגב תחתון – שברים ובעיות בחוליות שבר בגב התחתון הוא מצב רפואי שבו חוליה בחלק התחתון של עמוד השדרה שבורה או סדוקה. זה יכול

קרא עוד »
מדרסים לבלנסטון

מדרסים לבלנסטון

מדרסים לבלנסטון נעלי בלנסטון מהוות את אחד ממותגי הנעליים הפופולריים ביותר כיום; הנעליים הייחודיות הללו הולכות אתכם לכל מקום, בין שמדובר בעבודה או בטיול רגלי

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

טיפול במת כף הרגל

טיפול במת כף הרגל

טיפול במת כף הרגל טיפול במת כף הרגל הוא טיפול המשמש להקלה על כאבים ואי נוחות בכפות הרגליים. הטיפול עשוי לשמש גם לטיפול בבעיות אחרות

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!