Home » מדרסים מאוחדת

מדרסים מאוחדת (1+1 חינם) 200 ₪ בלבד במקום 680 ₪.

שני סטים של מדרסים .זוג ראשון להליכה יום יומית.זוג שני לפעילות ספורטיבית.
  • אריאל-מבצע-1
  • אריאל-מבצע1-1
book1by1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

מדרסים קופת חולים מאוחדת – 2 זוגות לפי מידת גבס,מחיר מבצע: 200 ₪

אריאל קומפורט מבצעת שרות של התאמת מדרסים למטופלי קופת חולים מאוחדת, השירות כולל הנחות למדרסים , התאמה אישית של המדרס לרגל ושירות מקצועי ממומחי החברה.

החזרים על מוצרי אורטופדיה ללקוחות קופת חולים מאוחדת01_meuhedet

החזרים מטעם קופת החולים על המדרסים: החזר של 100 ₪ על כל סוג של מדרסים .. זיכוי על מדרסים מטעם קופת חולים מאוחדת.
מדרסים אורטופדים: בעלי הפנייה זכאים להחזר בקופת החולים בגובה של 50% ע"פ מחירון הקופה, על או מתקרה של 407₪.
בנוסף, מקבלים חברי קופת חולים מאוחדת החזרים על אביזרים אורטופדים: הנחה של 50% על המוצרים..
*ההנחה תינתן ממחחיר המחירון של מאוחדת
*הזכאות ניתנת פעמיים בשנה.

אין צורך בהפנייה בצורך רכישת אביזרים, לקבלת החזר על רכישת מדרסים יש להצטייד בהפנייה מאורטופד.

 

מחיר שוק: 680 ₪/div>

מחיר מבצע: 200 ₪
החיסכון שלך: 71%להדפסת קופון וקבלת הנחה לחצו כאן

כל המידע על מדרסים אורטופדיים למבוטחי קופת חולים מאוחדת

מדרס אורטופדי הנו מדרס שהותאם לפציינט באמצעות שיטה אורטופדית. כך, למשל, רכישת מדרס במידה 43 של הנעל, ללא כל בדיקה או התאמה לכף הרגל, אינה נחשבת כהליך אורטופדי. לעומת זאת, ביקור במכון אורטופדי עם הפנייה מקופת החולים וביצוע התאמה לכף הרגל המתבססת על אלמנטים צורניים שלה, בנוסף לפרמטר המידה, מהווה רכישת מדרס בהליך רפואי תקני. ישנן דרכים רבות לבצע התאמה זו.
baner101 baner102מדרסים אורטופדים מאוחדת

סוגי התאמת המדרס לכף הרגל

שלושת הסוגים הנפוצים בדיסציפלינה האורטופדית הם טבילה בספוג, חבישת תחבושת פולימרית וחבישת תחבושת גבס. בעוד שהסוג הראשון מתבסס על טבילת כף הרגל במשטח גדול של ספוג, יתר הסוגים מתבססים על פיסול כף הרגל. ישנן דעות רבות בספרות הכתובה המצדדות בחבישה פולימרית אל מול חבישת גבס. המסלול שמציעים מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת וקופת חולים מאוחדת מתבסס על מדרסים לפי תחבושות גבס. רכישת מדרסים אורטופדיים מחייבת התאמה בנוסח אחד מסוגים אלו. הם מהווים דרכים יחידות לבדיקת צורתה הייחודית של כף הרגל לכל פציינט בנפרד.

איפה אפשר לקנות מדרסים מאוחדת

צרכים שונים שממלא המדרס האורטופדי

המדרס האורטופדי מסייע בריפוי והקלה בעומס הכאב שיוצרות בעיות שונות בכף הרגל, כאשר הבעיות מתחלקות לשני סוגים: תופעות שנובעות ישירות מכף הרגל, או תופעות לוואי המגולמות בה. שברי מאמץ ודורבן כף הרגל הן דוגמאות לתופעות ישירות. לעומת זאת, חוסר יציבות גופנית הגורמת לקושי הליכה עקב מחלת הסוכרת היא תופעת לוואי עקיפה. מדרסים אורטופדיים מספקים מענה לשני סוגי התופעות.
baner103 baner104

מדרסים באישור קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת, כגוף רפואי המספק פתרונות מרפא לבעיות כף הרגל, מכירה אך ורק במדרסים אורטופדיים כמדרסים באישור. זאת, לעומת מדרסים הנרכשים שלא במסגרת האורטופדיה, בחנויות מסחריות שונות למוצרי ספורט, אשר אינם מוכרים על ידי הקופה. במסגרת הכרתה במדרסים אורטופדיים, מציעה קופת חולים מאוחדת מדרסים למבוטחי עדיף או שיא בהנחה מרחיקת לכת. במידה והפציינטים אשר רכשו מדרסים אורטופדיים במכון אריאל קומפורט שייכים לקופה, הם יהיו זכאים להחזר בגובה 50% ממחיר המחירון של קופת חולים מאוחדת. זכאות זו ניתנת למימוש פעמיים בשנה.

מדרסים קופת חולים מאוחדת

הטבות נוספות למבוטחי מאוחדת

רכישת מוצרים אורטופדיים נלווים כמו חגורות גב, מיישרי כתפיים, ומגני קרסול ניתנים אף הם לרכישה ב- 50% ממחיר המחירון. קבלת ההנחה עבור מדרסים אורטופדיים מותנית בהצגת ההפניה מרופא הקופה, וקבלת ההנחה על המוצרים הנלווים אינה מצריכה הפנייה זו. החיסכון הממוצע של פציינטים בעלי היקף הוצאות גבוה על מוצרים אורטופדיים עומד על 71% עקב כך.

banern6banern8

מדרסים מאוחדת עדיף

סוגי המדרסים

ניתן להתאים סוגים רבים של מדרסים בהליך אורטופדי: מדרסים לספורטאים, מדרסים בעלי שלוש שכבות, ומדרסים במידות משתנות. מחירם של סוגי המדרסים משתנה בהתאם לסוג החומר המרכיב אותם, כמות החומר שיש בהם, והצורך הפונקציונאלי שממלא המדרס. כמו כן, ישנה חשיבות להליך ההתאמה: מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס מתומחרים גבוה ביחס לשאר. היתרון בכך נעוץ בעובדה שמדרסים אלו ניתנים לרכישה בהנחה משמעותית. בכך, יוכלו מבוטחי קופת חולים מאוחדת ליהנות ממדרס נוח ומדויק להפליא ביחס לכל שיטת התאמה אחרת. מדרסים לפי תבנית גבס הם המדויקים ביותר עבור כף הרגל, בשל עמידותו ושרידותו הרבה של הגבס בעת המדידה.

ההתנהלות בעת לבישת מדרס אורטופדי

הליכה נוחה וחלקה, ללא התנגדויות תוך יצירת נוחות אופטימאלית אשר אינה ניתנת למימוש באף דגם של מדרס לא אורטופדי. החלק אשר בא במגע עם כף הרגל רך, קטיפתי ומתאים בדיוק למבנה כפות הרגליים שלכם. אשר על כן, גם אם הבעיה הנה חמורה לאין שעור כמו דורבן צורב בכף הרגל, ההרגשה הטובה תחזור, הצריבה תפחית משמעותית את עצמתה, והרגל תוכל לחזור אט אט למוטב. שחקני ספורט העוסקים במלאכתם באופן אינטנסיבי יוכלו להמשיך בדרכם ללא הפרעות ומגבלות שהם נתקלו בהן בעבר. לוקים במחלות שונות הגורמות לצליעה וחוסר יציבות יוכלו להרגיש בנוח ולשפר פלאים את אופן התנועה שלהם.

banern9banern11

אפשרות לנהל חיי שגרה מבלי להמתין לטיפול הבא

פציינטים הסובלים מדורבן בכף הרגל או בעיות נקודתיות אחרות ברגל יוכלו לנהל חיי שגרה גם אם טיפול האולטרה סאונד הבא יתרחש עוד זמן רב. כל עוד הם לובשים מדרסים אורטופדיים, הם לא יחושו צריבה בעלת סף כאב גבוה, ויוכלו אף ליהנות מהמגע הרך של המדרס בנעל. בדרך זו, אופן ההתמודדות עם הבעיה בכף הרגל תהיה פשוטה בהרבה מאשר לו היו לובשים מדרסים לא אורטופדיים.

התאמת מדרסים מאוחדת

קיצור משך זמן הטיפול

בנוסף לאלמנט הנוחות, החומר ממנו עשוי המדרס ועמו באה כף הרגל במגע, יוצר סביבה בריאה לכף הרגל אשר אינה חושפת אותה להידרדרות נוספת. בכך, היקף הטיפולים להם יזדקקו הפציינטים יפחת משמעותית, והם יחזרו למוטב בזמן קצר משסברו בתחילה. לקוחות רבים מעידים על קיצור משמעותי של פרק הזמן בו לקו בכף רגלם, וחלקם מעיד על סף כאבים מופחת מאז רכשו מדרסים.

banern12banern13

הנחות על מדרסים ללקוחות מאוחדת

מדרסים עמידים וקלים

הקלות שבהתנהלות עם מדרסים אורטופדיים הנה נדבך חשוב נוסף שיש להרחיב אודותיו. ברכישת מדרסים לא אורטופדיים ישנה לעתים בעיה של הצבת המדרס בתוך הנעל, ונעילת המכלול כולו על כף הרגל: המדרס נוטה להתקמט ולהתעקם גם תוך כדי ההליכה. מדרס רפואי לעומת זאת עומד יציב כסלע איתן מחד, ומספק רכות ונוחות מרבית מאידך. מדרסים אורטופדיים הם היחידים שמתלבשים בקלות על כף הרגל, עומדים יציבים בתוך הנעל, ויוצרים נוחות אופטימאלית בתנועה. כמו כן, הם תורמים לשיפור ניכר ברמת הטיפול בבעיה בכף הרגל, ואף לקיצורו במקרים רבים.

ניתן לקבל החזר כספי גדול מקופ"ח מאוחדת על מדרסים איכותיים

אין לעשות כל שינוי צורני במדרס?

אם גם אתם מכירים את התופעה בה נקנים מדרסים לא אורטופדיים בחנות, וכאשר הגעתם הביתה גיליתם שאין התאמה לנעל או לצורת כף הרגל, ויש לבצע חיתוכים, במקרה זה אסור לחזור על כך! מדרסים אורטופדיים חייבים להישמר בצורתם המקורית על מנת לשמור על יתרון הנוחות, ועל ייעודם הרפואי המקורי. שינוי צורני שייעשה עצמאית במדרסים עלול לחבל בפונקציונאליות שלהם, ולגרום להתחדשות כאבי כף הרגל כתוצאה מכך.

banern14banern15

מדרסים למבוטחי עדיף או שיא

לשמור על המדרס במקום בטוח

במידה ויש לכם בבית ילדים קטנים או בעלי חיים, חובה להרחיק מהם את המדרסים ואפילו את זוג הנעליים בהם הם מוצבים. חבלה במדרסים אורטופדיים עלולה לפגוע בהגשמת הייעוד הרפואי שלהם, ומומלץ לשמור את הנעליים יחד עם המדרסים האורטופדיים בארון נעליים סגור ומאובטח היטב.

הנחה קבועה של 50% על מדרסים

מדרסים אורטופדיים בהנחה – צעד חשוב לרפואה

מדרסים אורטופדיים בהנחה מהווים נדבך חשוב בעולם הרפואה, ובפרט בענף האורטופדיה. בעיות בכף הרגל אינן עוד נחלת בעלי מקצוע המשתמשים ברגלם מתוקף תפקידם – כגון ספורטאים ועובדי כפיים, אלא נחלתו של חלק נכבד מאוכלוסיית הארץ והעולם. בעקבות זאת, מדרסים אורטופדיים מתחילים להיחשב מוצרים שלא לצורכי מותרות, ואף כמוצרי חובה המסייעים משמעותית להחלמתה של כף רגל פגועה. ההטבה מבית מכון אריאל קומפורט וקופת חולים מאוחדת הנה בעלת חשיבות ראשונה במעלה, אשר מעניקה הזדמנות לכל לקוח לרכוש מדרס אורטופדי שמותאם לו.

banern16banern18

השתתפות קופת חולים מאוחדת ברכישת מדרסים

זקוקים למידע על השתתפות קופת חולים מאוחדת ברכישת מדרסים ואביזרים אורטופדיים? מכון אריאל קומפורט יספק את כל המידע שיעזור לכם לחזור לחיות טוב!

banern19banern24banern25banern26

 

banern27banern29banern30banern31

 

banern32banern33banern34banern35

 

banern36banern37banern38banern39

 

banern40banern41banernbanern2

 

banern3banern7banern18banern19

 

banern20banern22banern4banern7

 

banern10banern5

contact_box

ariel
¤