waze
whatsapp
youtube
Home » שיטות טיפול דיקור או אקופונקטורה
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

שיטות טיפול דיקור או אקופונקטורה

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

דיקור או אקופונקטורה

הרפואה הסינית היא בת אלפי שנים אך רבים מזלזלים בה. אנחנו מורגלים לדרכי הרפואה המערבית שהמוטו שלה הוא “ראשית אל תפגע”. אלא שלעתים הרפואה המערבית נוטה להטיל עלינו בדיקות פולשניות וטיפולים שאינם נחוצים. גישתה של הרפואה הסינית שונה: על פיה בגופנו זורמת אנרגיית הצ’י והיא מזינה את הגוף ומאפשרת את התנהלותו התקינה. אך במצבים של חוסר איזון או חסימה בזרימת האנרגיה, עלולות להתפתח בעיות. המטפל הפוגש את המטופל, משוחח אתו ומבצע בדיקה כוללת המתבססת על מדדים פיזיים ועל מדדים נפשיים חשובים לא פחות. לאחר שאיתר את מקור חוסר האיזון בגוף יוכל המטפל לדעת היכן עליו למקם את המחטים על מנת לפתוח את החסימה.

____-_______-__________5 ____-_______-__________4

איך דיקור סיני עובד?

הרפואה הסינית כאמור מתייחסת לאדם בשלמותו והיא מאמינה בכוחות הריפוי הטבעיים שלו. אלא שבמצבים של קושי, מחלה או כאבים יש צורך לסייע לגוף להשיב לעצמו את האיזון שאבד לו. כאן נכנס הדיקור הסיני לפעולה. הרופאים הסינים חילקו את אנרגיית הצ’י לסוגים שונים, כשלכל איבר בגוף יש את אנרגיית הצ’י שלו. אנרגיה זו זורמת בגופנו בדומה לאופן שבו מים זורמים בערוץ נחל. התרבות המערבית מכנה את ערוצי זרימה אלו בשם “מרידיאנים”. בגופינו קיימים 12 מרידיאנים ראשיים והללו קשורים ל 12האיברים שבגופנו ומזינים אותם. בגוף ישנם מרידיאנים נוספים שתפקידם להעביר את אנרגיית הצ’י לכל האזורים בגוף. את המחטים יציב המטפל בנקודות שונות לאורך מסלולי המרידיאנים במטרה לפתור את החסימה.

____-_______-__________2 ____-_______-__________3

דיקור לכאבים בחזה

ישנם מצבים רבים שהרפואה המערבית אינה יודעת להסביר ועל כן אינה יודעת לטפל בהם. פעמים רבות כאשר יגיע מטופל לרופא המשפחה ויטען כי הוא סובל מכאבים בחזה יפנה אותו הרופא לבדיקות שונות שלא יעלו דבר. במצבים אלו יגיע האדם למטפל הסיני רק לאחר שנואש מהרפואה המערבית. כאבים בחזה עלולים להיגרם בשל חוסר חמצן עקב חסימתם של העורקים המובילים דם לשריר הלב. על פי גישתה של הרפואה הסינית, לחסימה זו יכולים להיות גורמים רבים בין היתר: תזונה לקויה המזיקה לגוף ורגשות שליליים כגון דאגה ותסכול. המטפל הסיני יסייע למטופל באמצעות שילוב של שיטות, בין השאר בעזרת דיקור הנקודות הרלוונטיות, וכך ייפתח את החסימה הגורמת לתחושת הכאב של המטופל.

______-__________6 ______-__________5

דיקור סיני – כמה זמן המחטים יהיו בגוף?

חשש ממחטים אינו דבר מוזר או בלתי צפוי בתרבות שלנו. הבדיקות הרבות שאנו עוברים מגיל ינקות מחזקים את הקשר שבין מחטים לבין כאב ומעוררים חשש זה. זהו אולי אחד הקשיים הגדולים בהתחלה  – הצורך להתגבר על הדעות הקדומות הקיימות בנו והצורך להרפות ולתת למטפל לעשות את עבודתו. זמן הטיפול ושהיית המחטים בגוף משתנה בהתאם לצרכיו של המטופל. המחטים יכולות להיות בגוף בין עשרים דקות לבין חמישים דקות, כשאם מדובר בטיפול שניתן לילדים המחטים יהיו לא יותר מכמה שניות בגוף בכל פעם. המטפל מתאים כמובן את המחטים ואת סדר ההכנסה וההוצאה שלהן למטופל ולבעיה שבה הגיע לטפל. בדרך כלל יהיו בגוף מספר מחטים בודדות בכל פעם, אך יכולות להיות עד עשרים מחטים ומטפל טוב יהיה קשוב למטופל שלו ויידע כיצד עליו לקדם את הטיפול.

______-__________9 ______-__________8

כיצד מתבצע הדיקור?

השלב הראשון ולעתים החשוב ביותר הוא כמובן האבחון. המטפל בשיטת הדיקור הסיני מאמין כי הוא מטפל באדם שמולו ולא בחלק ממנו או באיבר הנגוע בלבד. על כן מטפל טוב מקפיד להכיר היטב את האדם. הוא משוחח עמו ולומד ממנו על אורח חייו ועל הסיבות האפשריות לחוסר האיזון בגופו. הוא יבדוק כמובן את הדופק ויבצע בדיקות נוספות הכוללות גם בדיקה של צבע הלשון שממנה ניתן לאסוף מידע על מצב בריאותו של המטופל. בהמשך ובהתאם לאבחון יחליט המטפל על נקודות הדיקור ויחדיר את המחטים כשהמטופל שוכב על מיטת הטיפולים. כמות המחטים ומשך שהייתן בגוף תלוי כמובן בבעיה שממנה סובל המטופל. הזכרנו קודם את מסלולי המרידיאנים – כל נקודה לאורך מסלול זה משפיעה על חלק אחר בגוף, וייתכן כי לשם השגת תוצאות מרביות ישלב המטפל בין מספר נקודות שונות ויחדיר מחטים למקומות שונים בגוף. המטפל יכול לשלב את החדרת המחטים עם טיפולים אחרים כמו רייקי או להניח למטופל לנוח עד להוצאת המחטים. בדרך כלל המטופל יחוש שיפור כבר בימים הראשונים שלאחר הטיפול הראשון. אך אם עברו עשרה טיפולים ועדיין המצב נותר כשהיה, כדאי לשקול לבצע שינוי בטיפול או במטפל.

______-__________7 ____-_______-__________6

דיקור לאיזון הגוף והנפש

בעולם המערבי שבו אנו חיים, הפנייה לרופא נעשית פעמים רבות רק לאחר סבל מתמשך מצדו של החולה, במיוחד כאשר מדובר בבעיה שאינה שגרתית או בבעיה שמצריכה טיפול קשה ומתמשך. אך הרפואה הסינית אינה מטפלת רק במי שמצבו כבר חמור או במי שהרפואה המערבית אכזבה אותו. למעשה דווקא במצבים שבהם נראה כי הגוף מתפקד באופן תקין, כדאי לפנות ולקבל טיפול שיכול לסייע במניעתן של אותן הבעיות. מטרתה של הרפואה הסינית היא שמירה על האיזון התקין שבין הגוף לבין הנפש ואת זאת דווקא קל יותר להשיג ולשמר כאשר הגוף עובד במצב תקין. לכן אין צורך לחכות שיתגלו בעיות, ניתן לפנות לקבלת טיפול מניעתי שבכוחו לשמור על בריאות הגוף ועל חוסנו. יחד עם זאת, קיימים מצבים רבים שבם מופר האיזון העדין שבגופנו. חוסר איזון בין הגוף לבין הנפש עלול לגרום לחרדות, להפרעות שינה ולדיכאון. נשים רבות למשל חוות חוסר איזון הורמונלי שלעתים אף מקשה על כניסתן להריון. טיפול בדיקור סיני הכולל נגיעה בנקודות אנרגיה שונות בגוף יאפשר את חידוש זרימת האנרגיה בגוף ויסייע בפתרון חוסר האיזון הזה.

____-_______-__________8 ____-_______-__________7

דיקור סיני לכאבי ברכיים

כאבי בירכיים עלולים לגרום לסבל רב מצד המטופל. מלבד הקושי לעסוק בפעילות גופנית, מקשים כאבי הברכיים גם על פעילות יום-יומית בסיסית כגון: כיפוף ויישור המפרקים, הליכה עמידה וישיבה. פעמים רבות הסובלים מכאבי בירכיים יתקשו לשבת זמן רב באותו המקום, כך שטיולים ליעדים רחוקים הכרוכים בשעות טיסה ארוכות יהיו עבורם בלתי נסבלים. הרפואה הקונבנציונלית תציע במקרים שכאלו לטפל בסימפטום של הבעיה ותצייד את החולה במשככי כאבים. אך בעוד שתרופות שכאלו מסייעות להקלה רגעית, הן אינן פותרות את הבעיה. על כן, לסובלים מכאבי בירכיים כרוניים כדאי לשקול טיפול בדיקור סיני המסייע לגוף לרפא את עצמו. מחקרים רפואיים שנערכו אף הוכיחו כי החדרת המחטים גורמת לשחרור אנדורפינים, ועל כן מסייעת בשיכוך כאבים ותורמת לשיפור מצב הרוח.

____-_______-__________9 ______-_____-____

כיצד בוחרים מטפל בדיקור סיני

כמו בהרבה תחומים בחיים גם כאן הכימיה משחקת תפקיד חשוב. כדי שהטיפול יצליח יש לבחור מטפל שאתו חשים בנוח לשוחח ואפשר לשתף אותו בכל ההיבטים הרלוונטיים לבעיה. חשוב להבין את הגישה הטיפולית של המטפל, את מהלך הטיפול המתוכנן, ואת המטרות שהוצבו במסגרתו. התרשמות ראשונית ניתן לקבל באמצעות שיחת טלפון שתוכל גם לתת מידע בדבר אופן הטיפול בבעיה הספציפית שבגינה פונים. היום דיקור סיני הוא טיפול מוכר וידוע, וניתן בוודאי להיעזר בהמלצות של חברים ושל קרובי משפחה שיוכלו לשתף בניסיונם. כדאי לשים לב למספר נקודות: הצלחה מלאה אין לאף מטפל, על כן אם מטפל מצהיר דבר שכזה מומלץ להיזהר מלתת בו אמון. רצוי מאוד לברר מהי השכלתו של המטפל. דיקור סיני נלמד היום במסגרת לימודי רפואה אלטרנטיבית בכלל ורפואה סינית בפרט. מדובר בלימודים שנמשכים לעתים שנים ארוכות, ולא כל אדם יכול להכריז על עצמו כמטפל. בהחלט רצוי לבקש לראות תעודה המאשרת את הכשרתו של המטפל וניתן לברר באיזה מוסד לימודים למד. לא מזיק אם בידי המטפל גם יידע ברפואה קונבנציונלית – רצוי דווקא שיהיה מסוגל לקרוא ולהסביר בדיקות רפואיות שונות שיכולות להוסיף מידע ולשפר את תוצאות הטיפול. עוד כדאי לברר אם המטפל מבוטח בביטוח אחראיות מקצועית ואם בסיומו של הטיפול הוא רושם חשבונית מס. אפשר לנסות לשאול את המטפל שאלה בתחום שבו אינו בקיא בהכרח. מטפל טוב שניתן לסמוך עליו לא יתבייש להודות בגבולות הידע שלו, ויוכל גם להפנות את המטופל לגורמים אחרים בעת הצורך. ולסיום עצה טריוויאלית אולי אבל חשובה – כדאי למצוא מטפל שיהיה נוח וקל להגיע אליו.  

______-_____-____10 ______-_____-____11

מה בעצם דיקור סיני עושה וכיצד הוא משפיע ?

הטיפול הראשון מלווה בחששות ובספקות רבים. ניתן כמובן לשוחח עם אנשים שעברו דיקור סיני וכך אולי להגיע מוכנים יותר ורגועים יותר לטיפול. כאמור על מנת שאדם יוכל לחיות חיים מלאים ובריאים עליו לשמור על האיזון בין נפשו לבין גופו. בעולם המהיר שבו אנו חיים היום, עמוס המטלות והדרישות אין מדובר עוד בדבר טריוויאלי ופשוט. הקצב של חיינו והתפקידים הרבים המוטלים עלינו גורמים לא פעם לחסימות ול”פקקי תנועה” בזרימת אנרגיית הצ’י שלנו. משם הדרך קצרה לשיבוש האיזון שאנו שואפים להשיג ולפגיעה בגופנו ובנפשנו. המטפל הנכון יסייע להחזיר את הגוף לתפקוד תקין: המערכת החיסונית תתחזק, תתאפשר שינה עמוקה וסדירה יותר, המערכת ההורמונלית תתאזן אף היא וכך תושג עלייה ברמת האנרגיה וירידה בעייפות.

______-_____-____12 ______-_____-____2

איפה דוקרים?

את המילה צ’י לא ניתן לתרגם במדויק לעברית, אך גם אין צורך להכיר ולהבין את כל התאוריה על מנת ליהנות מדיקור הסיני ומהצלחתו. ברפואה הסינית מאמינים כי לכל חלק בגוף יש את אנרגיית הצ’י שלו המזינה אותו ומאפשרת את קיומו. יש אמנם צ’י שאנו נולדים אתו, ושאותו קיבלנו בירושה, אך יש גם סוגים נוספים כגון צ’י המופק מהמזון שאנו בוחרים לאכול ומהאוויר שאותו אנו נושמים. על כן בידינו מצויה האפשרות לשפר את מצבנו גם אם נקודת הפתיחה טובה פחות. אחת הדרכים לשיפור זרימת הצ’י בגופנו היא הדיקור הסיני. מטפל בדיקור סיני יידע לאתר את הבעיה ואת נקודת החסימה של אנרגיית הצ’י; מטפל טוב מכיר את מפת המרידיאנים של הגוף, והוא יודע לקשר בינם לבין האיברים בגופנו. נקודות הדיקור מצויות על גבי מפה זו ולאחר ביצוע אבחון יסודי יוכל המטפל ללחוץ באופן ממוקד בנקודות המתאימות על מנת לשחרר את האנרגייה הלכודה שם.

______-_____-____3 ______-_____-____4

מה מרגישים בדיקור סיני ?

קשה לענות על השאלה “מה מרגישים בעת הטיפול”. מטופלים שונים מרגישים דברים שונים וטווח התחושות הוא רחב ביותר. דבר אחד תמיד נכון  – על מנת שהמטפל יידע כי הטיפול “עובד”, על המטופל לחוש מה שמכונה De Qui – מעין תחושה שמשהו קורה בגופו. התחושה הזאת לא חייבת להיות חזקה או עוצמתית בהכרח. לעתים המטופל יחוש כבדות מרגיעה ולעתים תהיה תחושת עקצוץ במקום הדקירה או באזורים אחרים בגוף. ייתכן גם שהמטופל יחוש מעין זרם חשמלי באזור הדיקור או באזורים אחרים, ותיתכן גם התפשטות של תחושת חום באזור הדיקור או בשאר הגוף. לכל אורך הטיפול על המטופל להיות ער לתחושותיו ולגופו ואם חלילה משהו אינו לרוחו עליו לעדכן את המטפל.

______-_____-____5 ______-_____-____6

באיזה מחטים משתמשים בדיקור הסיני?

השימוש במחטים עלול לגרום ללחץ אצל אנשים מסוימים, אך למעשה אין סיבה לדאגה – המחטים שבהן נעשה שימוש אינן המחטים שאנו רגילים אליהן ברפואה המערבית. הגודל והעובי של המחטים שבהן נעשה שימש במסגרת הטיפול משתנים בהתאם לסוג הטיפול, בהתאם למטופל ובהתאם למקום הצפוי של הדקירה. כך או כך מחטים אלו הן בדרך כלל דקות מאוד, עשויות מתכת אל חלד ובקצה שלהן יהיה חלק עשוי מפלסטיק המקל על האחיזה בהן. כדאי לשים לב שהמטפל עושה שימוש במחטים סטריליות וחד פעמיות, ולא משתמש באותן המחטים למטופלים שונים. אם בכל זאת נעשה שימוש במחטים רב פעמיות, ניתן ורצוי לוודא עם המטפל כי הללו עברו חיטוי קפדני.

______-_____-____7 ______-_____-____9

דיקור סיני כואב?

שאלה זו מעסיקה כל אדם שזהו הטיפול הראשון שלו. אין ספק שהכאב מעורר פחד רב ולעתים הצפייה בלבד עלולה לגרום לנו לחוש כאב. טיפול שאינו מעורר אף תחושה במטופל, סביר להניח שאינו “עובד”. המטופל עלול להרגיש דרגה מסוימת של אי נוחות: הוא עלול לחוש עקצוץ או חום, הוא עלול לחוש זרם חשמלי וייתכן שיחוש בדקירתה של המחט בגופו. יחד עם זאת, המטופל אינו אמור לסבול במהלך הטיפול ואינו אמור לחוש כאב חזק. אם המטפל חש שיש בעיה כלשהי, עליו לעדכן את המטפל שלו. מטפל טוב יידע להיות קשוב למטופל ולפתור את אי הנוחות שהוא חש. חלקם הגדול של המטופלים חשים דווקא הקלה ורוגע לאחר החדרתה של המחט, ולעתים אף נרדמים במהלך הטיפול. הדבר החשוב ביותר בטיפול הוא בנייתה של תקשורת טובה בין המטופל לבין המטפל, והיא זו שתסייע ותקבע את הצלחתו של הטיפול.

______-_____-____8 ______-______-_____

האם הדיקור הסיני מסוכן?

דיקור סיני, בדומה לכל טיפול רפואי אחר, צריך להתבצע על ידי מומחה בתחום. במובן הזה אין הבדל בין הרופא המערבי לבין הרופא הפועל בשיטת הרפואה הסינית. חשוב כמובן למצוא אדם בעל הכשרה מתאימה בתחום וכדאי למצוא מטפל שהתמחה בבעיה הספציפית המציקה למטופל. אם נמצא אדם שיש לו הידע והניסיון המתאימים לטפל בתחום המבוקש, הרי שדיקור סיני היא דרך בטוחה ביותר לטפל בבעייתו של המטופל. הטיפול אינו כרוך בתופעות לווי ואינו גורם חלילה להתמכרות, וזאת בניגוד לתרופות קונבנציונליות רבות. כמו שנאמר, שלב האבחון חשוב מאוד לצורך טיפול מקצועי ויעיל ועל המטופל לוודא שהוא בוחר במטפל הנכון והמתאים לו ביותר.

______-______-_____11 ______-______-_____12

באיזה בעיות דיקור סיני יכול לטפל?

דיקור סיני הוא כאמור שיטת טיפול עתיקה והיא יכול לסייע בהקלה על מגוון רחב של בעיות רפואיות. נשים הסובלות מאי סדירות במחזור ומבעיות הורמונליות יוכלו להיעזר בשיטה זו. דיקור סיני יכול לסייע גם בשיפור המצב במקרה של מעי רגיז וגם הסובלים מכאבי ראש וממיגרנות יוכלו בעזרת הטיפול להקל על כאבם. הדיקור הסיני יכול לסייע גם במצבים שבהם מתפתחת באדם אסטמה המקשה על שגרת חייו. בדרך כלל תטופל האסטמה באמצעים קונבנציונליים ואין סיבה לוותר עליהם. מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל ולבנות תכנית המשלבת בין שני סוגי הטיפול. ייתכן כי בתקופות של רגיעה יסייע הדיקור בשימור המצב שהושג באמצעות התרופות השונות. הדיקור מסייע כאמור בחיזוק המערכת החיסונית ועל כן תורם גם לשיפור מצב הרוח ומטפל בדיכאון ובחרדות. גם הסובלים מכאבי גב יכולים להסתייע בדיקור הסיני, כשגם במקרה זה רצוי כמובן להתייעץ עם הרופא המטפל ולעדכן אותו בדבר התקדמות הטיפול.

______-______-_____3 ______-______-_____2

טיפול רפלקסולוגי  דרך כפות הרגליים

הרפלקסולוגיה החלה לשמש את העולם המערבי בתחילת המאה העשרים, אך קיימות עדויות כי מטפלים ביצעו טיפולים דומים כבר בתקופת מצריים העתיקה ואף בהודו ובסין. במערב פותחה הרפלקסולוגיה על ידי יוניס אינגהם שהאמינה כי בכף הרגל אזורים המייצגים כל איבר בגוף. מטרת הטיפול הרפלקסולוגי לשקם את איזון הגוף ולשמור עליו באמצעות נגיעות ולחיצות על האזורים המתאימים בכף הרגל. הטיפול ברפלקסולוגיה יכול להתאים לכל גיל ועשוי לסייע במגוון רחב של מצבים כרוניים או של בעיות המפריעות למהלך התקין של חיינו. הרפלקסולוגיה יכולה למשל להקל על כאבי גב ומיגרנות; היא יכולה להשיב את האיזון ההורמונלי, לטפל בבעיות עיכול ולסייע בהתמודדות עם בעיות בשינה. כיום גם קופות החולים הציבוריות מכירות בחשיבות הטיפול המשלים ומומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל ולקבל הפנייה לגרום המתאים.

______-______-_____7 ______-______-_____6

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
שיטות טיפול דיקור או אקופונקטורה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 2 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (2)

שיטות טיפול דיקור או אקופונקטורה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - צוות מקצועי

שיטות טיפול דיקור או אקופונקטורה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - שמי ורוניקה ואני מנהלת מכירות בלם תצוגה. התפקיד שלי גם מחייב אותי להיות כל היום על הרגליים וגם מחייב אותי להיות ייצוגית בביגוד ובמראה. אחרי שהתלוננתי לבעלי מספר פעמים על כאבים בכפות הרגליים שמהם אני סובלת הוא פשוט לקח אותי יחד איתו לאריאל קומפורט ושם בחרו לי מדרסים מיוחדים בהתאמה אישית. לא ברור לי איך התחלתי ללכת איתם רק עכשיו, זה גם העלים את הכאבים וגם פשוט נוח בטירוף.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >