waze
whatsapp
youtube
Home » נעליים אורטופדיות לנשים
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

נעליים אורטופדיות לנשים

נעליים אורטופדיות לנשים מיטיבות עם בריאות כף הרגל והן שומרות על איזון נכון של כל הגוף כולו. הן מתאימות לכל אישה ובכל גיל, ובמיוחד לנשים הסובלות מכאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי רגליים או כאבים בקרסוליים. כמובן שרצוי לרכוש נעליים אורטופדיות לנשים מבעוד מועד ולא להמתין עד בואם של הכאבים וכך ליהנות מנעליים נוחות ובריאות להפליא.

נעליים אורטופדיות לנשים בעיצובים וקולקציות מתחדשות

לרוב כאשר אנו חושבים על נעליים אורטופדיות אנו נזכרים בנשים מבוגרות, אולי סבתות לנכדים, אולם האמת היא לגמרי שונה ונעליים אורטופדיות מתאימות לכל סוגי הנשים ובכל הגילאים. כיום ניתן למצוא נעליים אורטופדיות לנשים במגוון עיצובים וסגנונות חדשניים וליהנות מקולקציה מרהיבה בהתאם לאופנה העכשווית. לרשות הנשים שלא מתפשרות על נוחות עומדות נעליים בעיצובים חדשניים, במגוון צבעים, דגמים וסגנונות, נעליים אופנתיות לכל דבר ועניין. ניתן לבחור בין נעליים עם עקב קטן או גבוה, או לחלופין בין נעליים ספורטיביות לאלגנטיות. מחפשות נעליים אורטופדיות לנשים בעיצובים מיוחדים? פנו עוד היום אל אריאל אורטופדיה מתקדמת ותיהנו מקולקציה עשירה של נעליים שהנן גם אופנתיות וגם בריאות.

______-__________8 ______-__________5

נעליים אורטופדיות נעלי נוחות

משקל הגוף שלנו מוטל על כפות הרגליים למשך כל היום. על מנת שלא להקשות על הרגליים וכדי לאזן את המשקל בצורה נכונה, מומלץ ביותר לרכוש נעליים אורטופדיות נעלי נוחות להן יתרונות מרובים. הן מסייעות לשמור על בריאות כף הרגל והן מאזנות את משקל גוף. כמו כן לנשים האוהבות מעט עקב, ניתן להתאים נעלי עקב נוחות – כן יש חיה כזאת. עוד יתרון הנעוץ בנעלי נוחות הוא בכך שהן מונעות סוגים שונים של כאבים כמו כאבי ברכיים, כאבי גב, כאבי מפרקים, כאבי קרסוליים ועוד, כמובן שנעליים אורטופדיות מומלצות גם לצעירות או צעירים, המעוניינים למנוע בעיות עתידיות או פשוט ליהנות מהליכה נוחה ומיטבית.

______-__________6 ____-_______-__________2

נעלי נוחות

לעיתים רבות אנו מקריבים את בריאות הרגליים שלנו ורוכשים נעליים שאינן נוחות, העיקר שיהיו אופנתיות. עניין זה תקף במיוחד לנשים הנוהגות להלך על עקבים גבוהים הגורמים לסוגים שונים של כאבים ונזקים. כיום ניתן למצוא נעלי נוחות אורטופדיות לא פחות אופנתיות ועכשוויות ועם זאת בעלות מעלות ויתרונות. נעלי נוחות שומרות היטב על כף הרגל, הן מיועדות לכל אחד ואחת, הופכות את ההליכה לנוחה ונעימה והן מיועדות במיוחד למי שנאלץ לעמוד על רגליו שעות מרובות. בנוסף, אלה הן גם נעליים מצוינות לנשים הסובלות מכאבים שונים בגב או לאורך הרגליים. באריאל אורטופדיה מתקדמת, כל אחת תמצא מבחר גדול של נעלי נוחות במגוון עיצובים.

____-_______-__________4 ____-_______-__________8

נעלי בריאות

נעלי בריאות כשמן כן הן, הן נועדו לבריאות כפות הרגליים שלכן. לא כולם מודעים למידת ההשפעה שיש לסוג הנעליים על בריאות הגוף ולמעשה יש לבחור את הנעלים בהן אנו משתמשים על בסיס יומיומי בקפידה. שלא כמו בימים עברו, אז מבחר נעלי הבריאות היה דל למדיי, כיום ניתן למצוא היצע רחב מאוד של נעלי בריאות נוחות במבחר סגנונות וצבעים, לפי צו האופנה ובעיצובים חדשניים. נעלי נוחות מקלות על ההליכה, את זאת תוכלו לחוש מיד. הן אינן מעייפות את כפות הרגליים, הן מצוינות לנשים הסובלות מכאבים שונים אבל הן גם מומלצות למי שכלל איננה סובלת מאי אילו כאבים ומחפשת נוחות בלבד.

____-_______-__________7 ______-_____-____

נעליים אורטופדיות עם מדרס נשלף

למרות שנעליים אורטופדיות כבודן במקומן מונח, הן הרי נחשבות לנעלי בריאות ונעלי נוחות, לא יזיק להתאים להן מדרסים. באריאל קומפורט תוכלו למצוא שפע רב של סוגי מדרסים ולכל מטרה. אין מדובר על מדרסים המקובעים בתוך הנעל, אלא מדרסים אותם ניתן לשלוף בעת הצורך. המדרסים הללו מעניקים לכן את אפשרות הבחירה של ללכת עם או בלי. כמו כן את הרפידה ניתן לשלוף, לשטוף אותה בעת הצורך ובצורה זו לשמור על היגיינת כף הרגל. המדרסים מיוצרים בהתאמה אישית במכון על פי צרכי כף הרגל, תוך הקפדה על איכות ונוחות מרבית ללא שום פשרות. אצלנו תמצאו נעליים אורטופדיות עם מדרס נשלף ותיהנו מכל היתרונות.

______-_____-____10 ______-_____-____11

נעליים לחולי סכרת

נעליים לחולי סוכרת עשויות מעור רך ועדין הנועד לשמור על כף הרגל מפני פצעים ולחצים אשר אופייניים למחלה זו. לעומת אנשים אחרים, חולי סוכרת נוטים להיות חשופים לזיהומים שונים ופצעי לחץ וזאת בשל רגישות גבוהה. כאשר קיימת פגיעה עצבית בכף הרגל היא תהיה עוד יותר משמעותית לחולי סוכרת מכיוון שהם יכולים לאבד את התחושה. למעשה בקרב חולי סוכרת פצעים שונים ולחצים באזור כף הרגל עלולים להתפתח במהירות וזאת בשל העובדה שהם חסרי תחושה עצבית בכף הרגל. קשה להחלים מהפצעים הללו והם יכולים להפוך לנמק ללא הטיפול המתאים. לכן מומלץ לרכוש נעליים מיוחדות לחולי סוכרת אשר יקלו באופן משמעותי על כל התסמינים.

______-_____-____12 ______-_____-____2

נעליים אורטופדיות שומרות על הגב והרגליים

נעליים אורטופדיות הן מרובות מעלות. לא רק שהן נוחות ונעימות להליכה ואפשר להתמכר לנוחות הזאת די בקלות, הן גם אופנתיות למראה, וכיום ניתן למצוא אותן בשלל עיצובים מרהיבים למגוון מטרות. אבל יותר חשוב מכך, מבין כל המעלות שלהן, נעליים אורטופדיות שומרות על הגב ועל הרגליים ואין להקל בכך ראש. לא סתם הן נקראות נעלי בריאות. הן מפחיתות את העומס על הרגל, הם מקלות על כפות הרגליים ושומרות על איזון מצוין של משקל הגוף. הן מעולות לכל מי שסובל מכאבי גב בשל התמיכה אותה הן מעניקות לכפות הרגליים, הן מיטיבות עם כאבי ברכיים, רגליים וקרסוליים, מקרים של פריצת דיסק, בעיות בגב ועוד.

______-_____-____9 ______-______-_____10

נעליים אורטופדיות מעוצבות

הנעליים האורטופדיות של היום אינן דומות כלל לאלו של פעם הן באיכות והן בעיצובים. כיום ניתן למצוא נעליים אורטופדיות מעוצבות למשעי במגוון סגנונות, ביניהם סגנון ספורטיבי, סגנון אלגנטי, סגנון קלאסי ועוד כאשר המבחר רב ואיכותי. כמו כן לימי הקיץ החמים אפשר לבחור כפכפים וסנדלים מתוך שפע של עיצובים שונים. והרי לכם שתי ציפורים במכה אחת – נעליים שהן נוחות, נעלי בריאות ממש, וגם בעלות מראה מעוצב. מדובר בנעליים שנעים להלך עמן במשך רוב שעות היום, הן נוחות ביותר, ממש כמו ללכת עם נעליים ולהרגיש יחפים. ויחד עם זאת הן מעוצבות בהתאם לצו האופנה וניתן להתאים אותן לכל אחת ואחת באופן אישי.

______-______-_____11 ______-______-_____3

נעליים אורטופדיות לנשים מחיר

נעליים אורטופדיות מעולות לנשים העומדות שעות על רגליהן, לנשים הסובלות מכאבים שונים ולנשים שאינן יכולות לוותר על נוחות והן מגיעות במגוון דגמים. כמובן שבעת קניית נעלים מכל סוג, לרבות נעליים אורטופדיות לנשים מחיר הוא נושא שמושם עליו דגש. ובכן, לכל מי שהעלות מטרידה אותה, זה המקום לציין שהנעליים הללו אינן יותר יקרות מנעליים רגילות וניתן לרכוש אותן במחירים שווים לכל כיס וליהנות מאיכות בלתי מתפשרת. למשל, ניתן למצוא אצלנו נעליים אורטופדיות לנשים במחירי הנחה, כך במקום 480 ₪, תשלמו מחירים הנעים בין 99 ₪ ל- 249 ₪. כל הנעליים שלנו מיוצרות באירופה ושמות דגש על נוחות מרבית ועל מחירים משתלמים.

______-______-_____4 ______-______-_____5

נעליים אורטופדיות לנשים בהריון

נעליים אורטופדיות מומלצות במיוחד לנשים בהיריון. בתקופה זו נשים עולות במשקל והגוף עובר שינויים רבים. שינויים אלו משפיעים על מידת האיזון של הגוף ומקשים על הליכה יציבה. יציבות זו משמעותית גם לשמירה על העובר ולהימנעות ממעידה או נפילה ולכן חשוב להשקיע בנעליים טובות. נעליים אורטופדיות יכולות לבלום זעזועים ולהוביל להליכה יציבה יותר. בעזרתן מופעל פחות לחץ על כף הרגל וניתן למנוע בעיות שונות הנלוות לתקופת ההיריון. נעליים אורטופדיות לנשים בהיריון מונעות כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי רגליים או כאבים אחרים שעלולים לצוץ עקב השינויים המתרחשים בגוף במיוחד בתקופה זו. כמו כן הן מונעות היווצרות לחץ על הרגליים, וכאבים בגב התחתון.

כאשר הנעליים איכותיות, איכות החיים תשתפר בצורה משמעותית – אל תוותרו על נעליים אורטופדיות לנשים. פנו עוד היום אל אריאל אורטופדיה מתקדמת ונשמח לעזור לכן למצוא נעלים אורטופדיות בהתאם למידותיכן ולצרכים שלכן.

______-______-_____6 ______-______-_____8

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
נעליים אורטופדיות לנשים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 3 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (3)

נעליים אורטופדיות לנשים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

נעליים אורטופדיות לנשים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - למרות שכבר עזבתי את רעננה לפני שלוש שנים, אני עדיין מקפידה להגיע למכון האורטופדי אריאל קומפורט אחת לכמה זמן כדי לחדש את המדרסים שלי ואפילו הבאתי את הבן הקטן שלי שהתחיל להשתתף בחוג טניס. אני לא מוותרת בשום אופן על הצוות המסור והאדיב במכון ובמיוחד לא על המדרסים המושלמים שלהם. ממליצה בחום לכולם, למבוגרים וגם לילדים

נעליים אורטופדיות לנשים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - ממליצה, שירות מעולה.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >