waze
whatsapp
youtube
Home » מדרס
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרס (1+1 חינם)

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

מדרס הוא מוצר הכרחי לכל מי ששואף לנוחות ובריאות בכל הקשור לכף רגלו. ישנם סוגים רבים ושונים של מדרסים המיועדים לפעילויות ספורט שונות, מדרסים לחיילים, מדרסים לחולי סוכרת, מדרסים לילדים ומדרסים המותאמים באופן אישי לכל לקוח ולקוח בצורה מדויקת באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

מדרס

כמעט כולנו סובלים מידי פעם מכאבים שונים כגון כאבי גב, כאבים ברגליים, כאבי ברכיים, כאבי קרסוליים ועוד. כאשר המקור לכל המחושים הללו נעוץ במנח כף הרגל, אין ספק כי נדרשת תמיכה חיצונית. לשם כך קיימים מדרסים. מדרס למעשה נועד לבלום זעזועים וליצור חלוקה נכונה של העומס המגיע מהגוף לכיוון כפות הרגליים. הוא משפר את היציבות ומונע נזקים וכאבים. מדרסים מיועדים במיוחד לסובלים מבעיות גב, כאבים בגב התחתון, כאבי ברכיים, קרסוליים, פריצת דיסק ועוד. יחד עם זאת, כיום מסתבר שכלל האוכלוסייה, גם אלה שכלל אינם סובלים מבעיות בריאותיות, נוטים לרכוש מדרסים בהתאמה אישית וזאת בגלל כל היתרונות שהם מציעים ובראשם – נוחות מרבית.

קופון מדרסים

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

האם אתה באמת זקוק למדרס?

איך תוכל לדעת האם אתה באמת זקוק למדרס? ובכן, מדרסים נועדו לסייע במקרים של מנח שאיננו תקין, הם מסייעים לבעיות מפרקים, בעיות ברכיים ובעיות בגב התחתון. ישנם גם אנשים אשר אינם סובלים מכאבים אולם הם בעלי כפות רגליים דפורמטיביות, מה שעלול לגרום לשחיקה של כף הרגל, מדובר על פלטפוס, בין אם בינוני או בין אם חמור ואכן המדרסים מסייעים לתקן בעיה זו. מדרסים נדרשים גם לחיילים העוסקים בפעילות ספורטיבית מאומצת, לחולי סוכרת אשר עשויים יותר מכולם לסבול מפצעים ולחצים בכף הרגל, למי שעוסק בפעילות ריצה, לאנשים אשר עומדים שעות על הרגליים בזמן עבודתם כמו רופאים, אחיות ועובדי מפעלים וכן, הם גם מיועדים לילדים.

____-_______-__________12 ____-_______-__________11
____-_______-__________10 ____-_______-__________

מדרסים, מדרס, מדרסים אורטופדיים

מדרסים אורטופדים מוחדרים אל תוך הנעל על מנת לסייע להקלה בכאבים ולצורך יציבה נכונה יותר. הם מיועדים לעזור לחולי סוכרת, לסובלים מדורבן בכף הרגל או למי שסובל משברי מאמץ. הם גם מיועדים לאנשים הסובלים מכאבים שונים כמו כאבי גב, פריצת דיסק, כאבי ברכיים, כאבי קרסוליים ועוד. לכל אחד מאתנו מבנה כף רגל ייחודי רק לו, כל אדם עוסק בפעילויות שונות, ישנם העוסקים בפעילות ספורטיבית מאומצת, ישנם המרבים לעמוד שעות ארוכות ולכן יש להתייחס לאורח חייו של האדם כדי לבחור במדרס הנכון. בעת קניית מדרסים כדאי לפנות למכון אורטופדי מוביל בתחומו, העושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ויכול להציע לכם מדרסים בהתאמה אישית.

______-__________4 ______-__________3
______-__________2 ______-__________12

מדרס בהתאמה אישית

על מנת שהמדרס יספק את המענה המושלם לכל אחד ואחת יש להתאים אותו באופן אישי. לשם כך צריך לקחת מידות מדויקות וזאת ניתן לעשות באמצעות תחבושת גבס. את המדרסים מתאימים ללקוח בזמן שרגלו נמצאת באוויר, היא לא נושאת שום משקל, זאת על מנת לתקן שגיאות הנובעות מיציבות. כאשר מדובר על מדרסים בהתאמה אישית היתרון הוא רב. באמצעותם ניתן לתקן את אופן ההליכה ואת צורת היציבה. כמו כן בעזרתם ניתן לפתור בעיות אורטופדיות שונות כמו כאבי רגליים, ברכיים, קרסוליים, כאבי גב תחתון ועוד. ישנם מדרסים המותאמים לספורטאים העוסקים בענפי ספורט שונים, מדרסים המותאמים לחיילים, מדרסים לחולי סוכרת, מדרסים לבעלי דורבן כף הרגל ועוד.

______-__________11 ______-__________
______-__________10 ______-_________-_________9

מדרס ביו -מכני

מדרס ביו-מכני הוא בעצם סוג של רפידה. תפקידם העיקרי של מדרסים אלו הוא למנוע סוגים של כאבים ובעיות בריאותיות שונות וזאת באמצעות פיזור נכון של משקל הגוף. מדרסים ביו-מכנים משמשים כבולמי זעזועים ויש ביכולתם לשפר את היציבות של השלד ואת התמיכה בו. כמו כן, את המדרסים הביו-מכנים ניתן להעביר מנעל לנעל כך שהם בנוסף לכל מאוד פרקטיים. את המדרסים מתאימים בשיטות שונות ביניהן מדידה בגבס או באמצעות הטבעה בספוג. בנוסף, יש לבדוק את קשת כף ולאתר מקרים כמו פלטפוס, כאשר נדרש להתאים את המדרס באופן מדויק גם לתוצאות בדיקה זו. כמובן שבעזרת ידע וניסיון של המכון ההתאמה תהיה כמה שיותר מדויקת ומקצועית.

______-_________-_________8 ______-_________-_________7
______-_________-_________4 ______-_________-_________5

הכנת מדרס

ישנן שיטות שונות להכנת מדרס. ניתן להכין מדרסים באמצעות מחשב, כך מקבלים תמונה דו ממדית של כף הרגל בתנוחה סטטית וכן ישנה שיטה נוספת – הטבעה בספוג. בשיטת הטבעה בספוג מעתיקים את תבניות כפות הרגליים לתוך קופסא העשויה מספוג ובצורה זו מקבלים תמונה תלת ממדית של כף הרגל. הספוג מקבל את צורת כף הרגל וזאת באמצעות הכנסתה בלחץ אל תוכו. דרך נוספת להכנת מדרסים היא באמצעות מדידה בגבס. אלה הם בין המדרסים הטובים והמדויקים ביותר. מתאימים את המדרס כאשר לא מופעל כל משקל על כף הרגל כאשר הסריקה עצמה נעשית באופן ממוחשב. באריאל אורטופדיה מתקדמת הוא מכינים מדרסים בכל השיטות.

______-______-_____11 ______-_________-_________3
______-_________-_________2 ______-_________-_________12

מדרס ביו מכני

יש בראש ובראשונה לבדוק את קשת כף הרגל כאשר את המדרס יש להתאים לפי קשת כף הרגל ובהתאם למידתן של הנעליים ועושים זאת בכמה שיטות –

  • באמצעות סקירה ממוחשבת – המחשב סורק את כף הרגל על ידי חיישנים, לאחר שהוא מעבד את הנתונים שהתקבלו, ניתן להתאים את המדרסים.
  • באמצעות מדידה בגבס – וכך להשיג מידות מדויקות של כף הרגל.
  • באמצעות הטבעה בספוג – לפי ההטבעה של כף הרגל, מומחה המכון יכין את המדרס.

באם אתם מעוניינים לרכוש מדרס ביו-מכני, בדקו היטב את המכון בו אתם בוחרים, את מומחיות העובדים, שיטות העבודה, חומרי הגלם מהם בנוי המדרס וכל הקשור לאיכותו.

______-_________-_________11 ______-_________-_________
______-______-_____9 ______-______-_____8

מדרס לדורבן

בעיית דורבן כף הרגל גורמת לכאבים באזור הקרסוליים ובאזור עקב הרגל. מדובר על בליטה הנמצאת בכך הרגל, והכאבים עלולים לפגוע באיכות החיים ולשבש את שגרת היומיום. מי שמועד לסבול מהבעיה הם אנשים ולהם פציעות חוזרות בכף הרגל, נשים הנועלות על דרך קבע נעלי עקב, אנשים בעלי עודף משקל או כאלה הנועלים נעליים לא מותאמות. ישנן שיטות שונות לטפל בדורבן כף הרגל, אחת השיטות המומלצות היא לרכוש מדרס. את המדרסים אפשר להתאים לנעליים על פי מידות גבס ובצורה זו הלקוח זוכה למדרסים בהתאמה אישית ובהקלה משמעותית. כמובן שמומלץ לפנות למכון אורטופדיה מקצועי כמו אריאל אורטופדיה מתקדמת על מנת ליהנות ממדרס לדורבן איכותי.

______-______-_____6 ______-______-_____7
______-______-_____5 ______-______-_____4

כיצד מתאימים מדרס?

התאמת מדרסים תלויה באורח חייו של האדם. ישנם מדרסים המותאמים במיוחד לספורטאים העוסקים בענפי ספורט שונים, כל פעילות ספורטיבית והדרישות שלה. ישנם מדרסים המותאמים לחיילים העוסקים בפעילות גופנית מאומצת במיוחד ולא תמיד הם זוכים לקבל מהצבא את הנעליים המתאימות להם. ישנם מדרסים המותאמים לסובלים מפלטפוס, מדרסים מיוחדים לחולי סוכרת אשר נוטים לסבול מפצעים ברגליים וישנם מדרסים המותאמים לסובלים מבעית דורבן כף הרגל. כל לקוח וצרכיו הוא כאשר נדרשת התאמה אישית ומדויקת הן למטרת המדרס והן לכף הרגל עצמה. ישנן כמה שיטות להתאמת מדרס כאשר כיום הנטייה היא לעשות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לצורך ייצור מדרסים ובכך לאפשר נוחות מרבית.

______-______-_____2 ______-______-_____3
______-______-_____12 ______-______-_____11

מדרס אורטופדי בשיטת CNC

מדרס אורטופדי בשיטת CNC המיוצר באריאל קומפורט מבוסס על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. על מנת להתאים את המדרס באופן מדויק לכף הרגל מצלמים, על ידי מצלמות מיוחדות, את מנח כף הרגל ואת כל שאר הנתונים הקשורים לנושא, ובסופו של דבר מייצרים מדרס מדויק ברמה שאין שניה לה. אלה הם מדרסים המותאמים בצורה מושלמת לכף הרגל, הם תורמים רבות לבריאות ונוחות, מיועדים למגוון פעילויות כמו ריצה, הליכה ועמידה ותורמים לאיכות חייו של האדם. לצורך התאמת המדרסים בצורה אישית גויסו הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בהן נעשה שימוש במכון אריאל קומפורט.

מעוניינים במדרס איכותי? ובכן, זוהי המומחיות שלנו! צרו עוד היום קשר עם אריאל אורטופדיה מתקדמת ואנו נתאים לכם מדרס בהתאמה אישית ומדויקת.

______-______-_____10 ______-______-_____

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרס
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 3 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (3)

מדרס
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרס
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרס
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - כמדריכת כושר אני נמצאת על הרגליים למעלה מ-12 שעות ביום ואני עושה מאמץ פיזי רב לאורך כל היום. חברות רבות שלי למקצוע סובלות מכאבים ברגליים, בברכיים ובגב, אבל אני החלטתי שאני לא מחכה לכאבים, ולכן הלכתי למכון האורטופדי אריאל קומפורט עליו קיבלתי המלצות חמות ושם מצאתי בחר לי הצוות המעולה של המכון מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית לכף רגלי. לא רק שאני לא סובלת מכאבים אלא שהמדרסים כל כך נוחים שאני כבר לא יכולה להסתובב בלעדיהם.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם
שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >