waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים EVA בייצור CNC
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים EVA בייצור CNC 

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסי EVA בייצור CNC הינם מדרסים להם 3-5 שכבות, מדובר על מדרסים איכותיים מאוד ובולמי זעזועים.

מדרסים המיוצרים על פי שיטה זו, הינם מתקדמים ביותר, כאשר נעשה שימוש בטכנולוגיות עכשוויות במהלך ייצורם.

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

על מנת להתאים את המדרסים עושים שימוש במצלמות שתפקידן לתעד את מנח כף הרגל, הכל באיכות HD. לאחר הליך זה מייצרים את המדרס בצורה מושלמת ומדויקת מאין כמותה לכל לקוח ולקוח באופן אישי. על מנת לייצר את המדרסים הללו, מנח כף הרגל עובר סריקה, זוהי סוג של הדמיה תלת ממדית המאפשרת קבלת תמונה מלאה של כף הרגל. על פי שיטה זו האורטוטיסטים המועסקים במכון מקבלים את כל הנתונים הרלוונטיים וכך מייצרים מדרסים בהתאמה אישית ופרטנית לכל לקוח. מדרסים אלה מעולים להליכה, לריצה ולעמידה.

______-eva59 ______-eva58
______-eva57 ______-eva56

מדרסים Eva בייצור  cncמדרסים ביומכניים. מדרסים ברעננה

מדרסי EVA בשיטת ייצור CNC מיוצרים על פי מיטב הטכנולוגיות, בצורה זו ניתן להתאים לכף רגלו של הלקוח את המדרסים בצורה מושלמת. המדרסים הללו מתאימים לפעילויות שונות, הם מעולים למי שנאלץ לעמוד שעות מרובות על רגליו וכן הם מתאימים להליכה ולריצה. מדרסים ביו מכניים מתאימים לאנשים העוסקים בפעילות פיזית הדורשת מאמץ רב ובמיוחד לספורטאים העוסקים בענפי ספורט שונים. מדרסים אלה עשויים או מגרפיט או מפלסטיק, הם קשיחים, ניחנים בעמידות, חוזק ומוגנים מפני שחיקה ובלאי. אלה הם מדרסים שניתן לסמוך עליהם במאת האחוזים, הם ישמשו את הלקוח למשך זמן ממושך והם מונעים כאבי רגליים. המדרסים הללו מיוצרים במכון אורטופדי מתקדם, בין הטובים בארץ הממוקם בעיר רעננה.

______-eva55 ______-eva54
______-eva53 ______-eva52

סובלים מפלטפוס? מדרסים Eva בייצור cnc הם הפתרון האידיאלי עבורכם

מדרסי EVA בייצור CNC הינם פתרון אידיאלי לאנשים הסובלים מפלטפוס, בעיה נפוצה למדי. תפקידה של הקשת האורכית בכף הרגל לייצר גמישות על מנת שמשקל הגוף יחולק בצורה נכונה יותר, במקרי פלטפוס כל כף הרגל נוגעת בקרקע היות והקשת האורכית של כף הרגל בנויה בצורה לא נכונה. כאשר אנו מתייחסים לפלטפוס מדובר במצב שבו ישנו מגע ישיר של כף הרגל עם הרצפה, כאשר במצב נורמאלי ישנה קשת המונעת זאת. אנשים להם פלטפוס סובלים מבעיות שונות כגון כאבים, שחיקה של מפרקי כף הרגל והבעיה אף עלולה להוביל במקרים מסוימים לנכות. מדרסי EVA בשיטת ייצור CNC מעולים לסובלים מפלטפוס, הם מבטיחים הקלה רבה לכף הרגל.

______-eva51 ______-eva50
______-eva49 ______-eva48

עלות מדרסים ביו מכניים בייצור cnc מדרסים רעננה אחוזה

מדרסי EVA בשיטת ייצור CNC נמכרים במחירים אטרקטיביים במיוחד. ניתן להשיגם במחיר של 750 ₪ במקום 2000 ₪ ובהחלט מדובר על הנחה ניכרת. אלה הם מדרסים המיוצרים בשיטה ייחודית באמצעות סריקת מכשיר לייזר והייצור שלהם רובוטי. ניתן גם לרכוש סט של מדרסים, כאשר הזוג הראשון הם מדרסים קשיחים המיועדים להליכה והזוג השני של המדרסים מיועד במיוחד לפעילות ספורטיבית. המדרסים הללו מתאימים לפעילויות שונות ולכן הם כה שימושיים והמכון המייצר אותם מציע אחריות מלאה למשך 36 חודשים, זאת כולל החלפה של ציפויים. רכישת המדרסים הללו מבטיחה איכות חיים בכל הקשור לכפות הרגליים, הם מותאמים בצורה אישית ופרטנית לכל לקוח ולקוח ומיוצרים על פי מיטב הטכנולוגיות העכשוויות.

______-eva47 ______-eva46
______-eva45 ______-eva44

כמה עולים מדרסים Eva בייצור cnc מדרסים טובים ברעננה?

ישנם סוגים רבים ושונים של מדרסים, אולם מדרסי EVA בשיטת ייצור CNC הם בין המומלצים ביותר ולו בשל שיטת הייצור המתקדמת שלהם. הם מותאמים לכל לקוח בצורה מדויקת לכף רגלו. כיום ניתן למצוא את המדרסים הללו במחירים שווים לכל נפש. כך למשל זוג מדרסים יעלה 750 ₪ במקום ב 2000 ₪, בהחלט מדובר על הפרש ניכר. בנוסף ניתן לרכוש זוג מדרסים במבצע אטרקטיבי במיוחד, זוג מדרסים קשיחים המיועדים במיוחד להליכה, ומדרסים המיועדים לריצה. אלה הם מדרסים מתקדמים המיוצרים במכון אורטופדי בין הטובים ביותר בארץ, הממוקם ברעננה, מכון אשר שמו הולך לפניו בייצור מדרסים לכל מטרה.

______-eva43 ______-eva42
______-eva41 ______-eva40

מדרסים Eva למרתון בייצור  cncמדרסים לרצי מרתון. מדרסים אורטופדיים ברעננה

כיום ניתן לרכוש מדרסי EVA בשיטת ייצור CNC במיוחד לרצי מרתון. מדרסים אלו מיועדים לפעילות גופנית מאומצת במיוחד כמו למשל על ריצה של כמה שעות, פעילות הגורמת להפעלה מאסיבית של שרירי הרגליים. מרוץ מרתון עלול לגרום לכאבי רגליים, לבעיות בברכיים ובעיות בגב ולכן חשוב מאוד להעניק את ההגנה האופטימאלית לכף הרגל. מדרסים למרתון מעוצבים במיוחד לפעילות זו, מגנים בצורה מושלמת על כפות הרגליים, הם גם מגנים על השוקיים, על הגב והברכיים ומונעים נזקים שונים אשר עלולים להיגרם עקב פעילות ספורטיבית זו. מדובר על מדרסים אורטופדים איכותיים המיוצרים במכון אורטופדי לכף הרגל ברעננה, מדרסים באיכות גבוהה המבטיחים ריצה מהנה, נוחה ובריאה יותר.

______-eva39 ______-eva38
______-eva37 ______-eva36

מדרסים Eva לטניס בייצור  cncמדרסים לטניסאים. מדרסים מותאמים אישית לשחקני טניס

מומלץ לרכוש מדרסי EVA בשיטת ייצור CNC המיועדים גם לספורטאים העוסקים בענף ספורט הטניס. ככלל, ניתן למצוא מדרסים לענפי ספורט שונים, לכל אחד מהם השלכות שונות על כף הרגל. משחק הטניס מאופיין ביצירת עומסים שונים על כף הרגל כאשר עוצמת העומס משתנה משחקן לשחקן. כמו כן מופעל עומס רב על הברכיים וכפות הרגליים. בשל זאת, חשוב מאוד להתאים מדרסים מיוחדים לטניסאים, הם מעניקים הגנה אופטימאלית לרגל ולכף הרגל וביכולתם למנוע בעיות אורטופדיות שונות בעתיד. כדאי מאוד לעשות שימוש במדרסים הללו הן באימונים והן בעת המשחק עצמו, והיה והם עוברים בלאי, חשוב מאוד להחליפם. לכל טניסאי וטניסאי מתאימים את המדרסים בהתאמה אישית על פי מבנה כף רגלו.

______-eva35 ______-eva34
______-eva33 ______-eva32

מדרסים Eva לכדורסל בייצור  cncמדרסים לשחקני כדורסל. מדרסים מותאמים אישית לכדורסלנים. למה זה כדאי?

מדרסי EVA בשיטת ייצור CNC מתאימים לעוסקים בענפי ספורט רבים ביניהם ענף הכדורסל. כל ענף ספורט בנפרד מצריך מדרסים הייחודים רק לו. במשחק הכדורסל למשל, הספורטאי מתמודד עם פעילות האופיינית לענף ספורט זה כמו עצירות פתאומיות, ריצה וקפיצה. הפעילויות הללו מפעילות לחצים רבים הן על המפרקים והן על השרירים והעומס עלול לגרום לכאבי גב, וכאבי רגליים. כדאי מאוד לרכוש מדרסים המיועדים לשחקני כדורסל מכיוון שמדובר על מוצר התומך בצורה מדויקת בכף הרגל, בולם זעזועים ושומר על תנוחה טבעית של כף הרגל. זאת ועוד, המדרסים הללו מונעים כאבים מכיוון שהם מרככים את ההשפעה של כוחות המופעלים על הגוף בעת שנוטלים חלק בפעילות ספורטיבית זו.

______-eva31 ______-eva30
______-eva29 ______-eva28

מדרסים Eva לכדורגל בייצור  cncמדרסים לכדורגלנים. מדרסים לשחקני כדורגל. מדרסים לנעלי כדורגל

גם לשחקני כדורגל מומלץ לרכוש מדרסי EVA בשיטת ייצור CNC. את המדרסים מתאימים בצורה מדויקת למידת כפות רגליו של השחקן ובהתאם לצורתן. המדרסים הללו מבטיחים לשחקן הגנה אופטימאלית על כפות הרגליים ועל הרגליים עצמן. הם גם מיועדים לשחקנים הסובלים מבעיות אורטופדיות שונות בשל עיסוקם בענף ספורט זה. שחקני כדורגל נדרשים לאימונים על בסיס יומיומי, מדובר על פעילות גופנית מאומצת במיוחד, לכן הכרחי להתאים להם מדרסים. את המדרסים מתאימים באופן אישי, ניתן לעשות זאת תוך טווח זמן קצר במיוחד. המדרסים מיוצרים מחומרים גמישים וקלים, על פי מידת גבס, הם איכותיים מאוד, חדשניים, בטיחותיים ועמידים למשך זמן ממושך כך שחווית המשחק הופכת למהנה יותר.

______-eva27 ______-eva26
______-eva25 ______-eva24

מדרסים Eva לדורבן בייצור  cncמדרסים לדורבן וכאבי עקב. טיפול בדורבן ברגל עם מדרסים אורטופדיים ברעננה

גם לסובלים מבעיית דורבן בכף הרגל ניתן להתאים מדרסי EVA בשיטת ייצור CNC. אלה הם מדרסים המיועדים לסובלים מכאבי עקב. דורבן בכף הרגל הינו בעיה לא פשוטה, היא גורמת לכאבים בקרסול ובעקב הרגל. מדובר על בליטה הקיימת בכף הרגל, הגורמת לכאבים הנוצרים כתוצאה מהלחץ הנגרם על הבליטה וכן על הרקמות הרכות בזמן דריכה. הכאבים עצמם עלולים לשבש את אורח החיים, הם משפיעים רבות גם על העוסקים בענפי ספורט שונים. בבעיה ניתן לטפל במספר דרכים, אולם מדרסים אורטופדים המיוצרים ברעננה, הינם בין הפתרונות הטובים ביותר בנמצא. אלה הם מדרסים אותם מכניסים לנעליים והם מיוצרים בהתאמה אישית על פי מידת גבס. המדרס גם בולם זעזועים ומפחית לחצים באזור הדורבן בכף הרגל.

______-eva23 ______-eva22
______-eva21 ______-eva20

מעוניינים לרכוש מדרסים אורטופדים איכותיים על פי התאמה אישית? מחפשים מדרסים המיועדים לענפי ספורט שונים, להליכה או לריצה? פנו עוד היום אל אריאל אורטופדיה מתקדמת, אחד המכונים האורטופדים המובילים בתחומו בארץ, ורכשו מדרסים בהתאמה אישית המיוצרים על ידי מיטב אנשי המקצוע, תוך מתן יחס אישי וחם לכל לקוח ולקוח.

______-eva19 ______-eva18
______-eva17 ______-eva16

רוצים לשפר את איכות החיים שלכם וללכת על מדרסים? צרו עימנו קשר ותגלו כיצד ניתן להחזיר את הנוחות לחייכם.

contact_box

 

______-eva15 ______-eva14
______-eva13 ______-eva12
______-eva11 ______-eva10
______-eva9 ______-eva8
______-eva7 ______-eva6
______-eva5 ______-eva4
______-eva3 ______-eva2
______-eva

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים EVA בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 5 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (5)

מדרסים EVA בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - מדרסים אידיאליים.

מדרסים EVA בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים EVA בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים EVA בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - כשהאורתופד שלי המליץ לי על מדרסי EVAבייצור CNC לא הבנתי מה כבר יכול להיות כל כך מיוחד במדרסים. היום לאחר שאני משתמשת במדרסי cnc של אריאל קומפורט כבר למעלה מחודשיים אני לגמרי מבינה. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה וכל זה הודות למדרסים לצוות המקצועי של אריאל קומפורט, ממליצה בחום!

מדרסים EVA בייצור CNC
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - שלום רב, הגעתי אליכם דרך כללית לאחר כאבי גם חוזרים ונשנים, בהתחלה לא הבנתי כל כך למה אני צריך מדרסים אבל כבר בביקור הראשון שלי באריאל קומפורט הסבירו לי בסבלנות והרחבה איך מדרסים יכולים לעזור ליציבה שלי ולגב שלי כתוצאה מכך. לאחר שביצעו לי התאמה אישית לפי גבס והתאימו לי מדרסים חיי פשוט השתנו. המון תודה!

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >