waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים ספורט בייצור cnc
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לספורט בייצור סי.אן.סי – 750₪ בלבד במקום 2000₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

 

מדרסים ספורט בייצור cnc

מדרסים ספורט בייצור cnc הם בין המדרסים המתקדמים ביותר שישנם. באמצעות שיטה מיוחדת מצלמים את מנח כף הרגל באיכות HD, וכך המדרס מיוצר באופן מדויק ללקוח. כל מדרס מותאם באופן פרטני ללקוח על פי מבנה כף רגלו, מה שתורם לנוחות רבה ולא רק זאת, אלא מסייע לבריאות כף הרגל. על ידי טכנולוגיה מתקדמת ביותר, המדרסים הללו משפרים את איכות חייהם של הלקוחות, הם מסייעים להליכה נכונה ויציבה יותר, הם מתאימים לעוסקים בספורט ריצה וכמו כן מתאימים לאנשים אשר נאלצים לעמוד שעות על רגליהם. ייצור המדרסים נעשה באמצעות סריקה ממוחשבת, מדויקת להפליא ובעלת רזולוציה מקסימאלית וכך מתקבלת תמונה מהימנה של כף הרגל.

midras_colors65 midras_colors69

מדרסי ריצה לספורטאים בייצור cnc

מדרסי ריצה לספורטאים בייצור cnc מתאימים במיוחד לאלה העוסקים בפעילות גופנית. לרצי מרתון, לשחקני טניס, לשחקני כדורגל, כדורסל, וככלל למי שעוסק בענפי הספורט השונים. המדרסים הללו מיועדים במיוחד לפעילות גופנית הכרוכה במאמץ. הם מונעים כאבי רגליים, ברכיים ובעיות גב אשר עלולות להיווצר בשל פעילות מאסיבית. מדרסים אלה מעניקים הגנה מקסימאלית לכף הרגל לכל העוסקים בספורט, וביכולתם למנוע נזקים עקב פעילות ספורט. מכיוון שהמדרסים עוברים בלאי, כדאי מאוד להחליפם ולרכוש חדשים. על ידי סריקה ממוחשבת ובאמצעות טכנולוגיה מן המתקדמות שיש, מתאימים את המדרסים באופן מדויק לכף הרגל, לעוסקים בענפי ספורט שונים, הם לא רק נוחים, ביכולתם גם למנוע בעיות עתידיות ומכאן ייחודיותם.

midras_colors73 midras_colors71

מדרסים פונקציונאליים בייצור cnc

מדרסים פונקציונאליים בייצור cnc אלה הם מדרסים המותאמים באופן מדויק ופרטני לכף רגלו של הלקוח. לא רק זאת, הם מותאמים לצורה בה הוא נוהג לעמוד, וכך תורמים לחלוקה שווה של כובד המשקל. מדרסים פונקציונאליים בנויים מכמה שכבות, חלקן קשות וחלקן רכות יותר. החומרים מהם הם עשויים הם סיליקון, ג’ל, גומי או פלסטיק. חומרים אלה מסייעים לבלום זעזועים. השכבות הן בצבעים שונים, כל צבע הוא בעל חוזק שונה, וכל זה נקבע על ידי טכנאים מנוסים שעוסקים בתחום האורטופדיה. מדרסים פונקציונאליים גם מסייעים לזרימת הדם אל הרגל, וממנה בכל עת שהרגל מורמת. השימוש במדרסים הללו מפחית כאבי צוואר, כאבי רגליים וכאבי גב.כמו כן הם מונעים שלפוחיות ויבלות ושברי הליכה.

midras_colors68 midras_colors66

מדרסים לריצה בייצור cnc

מדרסים לריצה בייצור cnc מיוצרים באופן בלעדי באריאל קומפורט. הם מיועדים לכל מי שעוסק בפעילות גופנית מאומצת, כמו ריצה למשל. ריצה טומנת בחובה הפעלה של שרירי הרגליים. הריצה עצמה עלולה לגרום לכאבים ברגליים, בעיות גב וגם לבעיות הקשורות לברכיים. בשל כך, חשוב מאין כמותו לספק את ההגנה הטובה ביותר לכפות הרגליים. מדרסים לריצה מיוצרים ומעוצבים במיוחד למי שעוסק בענף ספורט זה. הם בעלי יכולת הגנה מושלמת על השוקיים וכף הרגל, וביכולתם למנוע נזקים שונים הנגרמים בעקבות פעילות ספורטיבית כמו ריצה. בין היתר הם גם מיועדים לרצי מרתון. אלה הם מדרסים אורטופדים המיוצרים באמצעות השיטות המתקדמות ביותר ובאמצעות טכנולוגיה חדשנית, הם איכותיים, והם מבטיחים לעוסקים בענף ספורט הריצה, פעילות נוחה, בריאה ולא פחות חשוב – גם מהנה.

midras_colors47midras_colors62

מדרסים לטניס בייצור cnc

מדרסים לטניס בייצור cnc מיוצרים באריאל קומפורט. הם מיועדים במיוחד לשחקני טניס מקצועיים. לכל סוג של ספורט, יש השלכות על כף הרגל. שחקני טניס מפעילים עומסים שאינם זהים על כף הרגל, הם משתנים בעת המשחק, וכמו כן, הם אינם זהים בין שחקן אחד לאחר. בעת המשחק מופעל עומס מאסיבי הן על כפות הרגליים והן על הברכיים. בשל כל הסיבות הללו, חשוב מאוד להתאים מדרסים ייעודיים לשחקני טניס כפי שמתאימים מדרסים לעוסקים בענפי ספורט אחרים. המדרסים הללו מעניקים הגנה מקסימאלית הן לכפות הרגליים והן לרגליים, והם גם מונעים מגוון של בעיות אורטופדיות העלולות לצוץ בעתיד. יש להשתמש במדרסים בזמן אימונים ובזמן משחק, וכאשר הם נתונים לבלאי, חשוב מאוד להחליפם במדרסים חדשים. כאשר שחקני טניס מגיעים לאריאל קומפורט, אנשי המקצוע מתאימים לכל שחקן ושחקן את המדרסים בהתאם למבנה כף הרגל שלו שכן לכל אחד מבנה שונה.

midras_colors50 midras_colors44

מדרסים לכדורסל בייצור cnc

מדרסים לכדורסל בייצור cnc המיוצרים באריאל קומפורט, מיועדים במיוחד ובאופן בלעדי לעוסקים בתחום ספורט זה. ככלל, המכון מייצר מדרסים לעוסקים בענפי ספורט שונים, כמו ריצה, כדורגל, טניס ועוד. כל ענף בנפרד והמדרסים המותאמים לו. שחקני כדורסל במהלך המשחק רצים, קופצים ומבצעים עצירות פתאומיות. כל הפעילויות הללו יוצרות לחצים על השרירים והן על המפרקים מה שעלול לגרום לכאבי רגליים וכאבי גב. המדרסים המיוצרים לשחקני כדורסל תומכים באופן מושלם בכף הרגל, הם גם בולמי זעזועים והם משמרים את התנוחה הטבעית של כפות הרגליים של כל שחקן ושחקן. הם גם מונעים כאבים בשל יכולת ריכוך ההשפעה של כוחות אשר מופעלים על כל הגוף בזמן שמשחקים כדורסל.

midras_colors39 midras_colors21

מדרסים לכדורגל בייצור cnc

מדרסים לכדורגל בייצור cnc המיוצרים באריאל קומפורט מיועדים לעוסקים בענפי ספורט שונים, ביניהם לעוסקים בענף הכדורגל. במכון מתאימים את המדרס באופן מדויק לצורת כפות רגליו של השחקן ולמידתן. הם מגנים בצורה מקסימאלית הן על הרגליים והן על כף הרגל עצמה. בנוסף, הם גם מיועדים לכל מי שסובל מבעיות אורטופדיות שונות בשל פעילות ספורטיבית זו. כל מי שמשחק כדורגל נדרש לאימונים יומיומיים, זוהי פעילות גופנית הטומנת בחובה מאמץ רב, ולכן יש להתאים באופן מדויק את המדרסים לכף רגלו של השחקן. באריאל קומפורט מתאימים ומייצרים את המדרסים הללו בזמן קצר, אין צורך להמתין זמן רב מידיי, והם עשויים מחומרים קלים ובעלי גמישות רבה. הם מיוצרים על פי מידות גבס ומה שמאפיין אותם במיוחד הם האיכות, הבטיחות, החדשנות ובנוסף הם עמידים לאורך זמן.

midras_colors16 midras_colors43

מדרסים לכדורעף בייצור cnc

מדרסים לכדורעף בייצור cnc המיוצרים על ידי אריאל קומפורט, מיועדים לכל מי שעוסק בענף ספורט זה הכרוך מן הסתם במאמץ פיזי לא מבוטל. את המדרסים מייצרים על פי לקיחת מידה באמצעות חבישת גבס, והם עוזרים לשחקני כדורעף לזנק מצד לצד בצורה הטובה היותר בלי לפגוע ברגליים או בגוף. המדרסים גם מצוינים לכל מי שסובל מבעיות אורטופדיות שונות. כמו כן, הם מסייעים לספורטאים בעת שהם נדרשים לקפוץ לגובה. בנוסף, המדרסים מסייעים לשחקנים לייצב את כף רגלם על הקרקע על הצד הטוב ביותר. הם מונעים נקעים ומונעים זעזועים, תופעות נפוצות לענף ספורט זה. בנוסף, ביכולתם למנוע כאבים בעת המשחק.

midras_colors22 midras_colors63

מדרסים לסקי בייצור cnc

מדרסים לסקי בייצור cnc המיוצרים על ידי אריאל קומפורט מיועדים במיוחד לעוסקים בענף ספורט הסקי. כל מי שעוסק בגלישת סקי מודע היטב לכוחות הרבים אשר מופעלים על כפות הרגליים והן על הקרסוליים בזמן הגלישה. פציעות רבות קשורות לשינוי במנח כף הרגל. לעיתים מקור הפציעות נובע ממבנה שאיננו תקין של כף הרגל, זה עניין מולד, ובשל הגלישה המצב עלול להחמיר. בכדי להימנע מפגיעות ונזקים אשר עלולים להופיע בעתיד, חשוב מאוד להצטייד במדרסים מתאימים, אלה מונעים פציעות אורטופדיות. אריאל קומפורט מייצרים מדרסים מיוחדים לגולשי סקי, ביכולתם להגן על בריאותם של העוסקים בענף ספורט זה. הם מעניקים יציבה מקסימלית, סופגים זעזועים בעת בלימה וקפיצה. את המדרסים יש לייצר באופן אישי לכל גולש וגולש על מנת לספק תמיכה מתאימה וריפוד לכף הרגל, כשהמדרסים מתמקדים במיוחד באזור הבוהן והכרית.

midras_colors26 midras_colors51

מדרסים לכדור-יד בייצור cnc

מדרסים לכדור-יד בייצור  cncהמיוצרים על ידי אריאל קומפורט, מיועדים במיוחד לעוסקים בענף ספורט זה. משחק הכדור-יד נחשב לאינטנסיבי מאוד, נוצר עומס רב על אזורים שונים בגוף. השחקנים עוצרים באופן פתאומי, מזנקים, רצים, מה שמפעיל לחץ לא מבוטל על כף הרגל. כאשר השחקן נקלע לתנועה לא נכונה, הדבר עלול לגרום לפציעה. מדרסים לכדור-יד ביכולתם לפתור את כל הבעיות הללו. הם מסייעים לבריאות השחקן ואפילו משפרים את יכולת המשחק שלו. המדרסים מותאמים באופן אישי לכל שחקן ושחקן על פי מידת גבס, מה שמאפשר נחיתה על הקרקע בזווית הנכונה. בצורה זו ובאמצעות המדרסים ניתן להימנע מנקעים, החלקה, נפילות ופציעות ברגל. המדרסים מביאים לידי כך שכפות הרגליים נעולות בתוך הנעל וכך המשחק הוא יותר יציב ובטוח.


midras_colors67midras_colors61

מדרסים לפוטבול בייצור cnc

מדרסים לפוטבול בייצור cnc המיועדים לשחקני פוטבול מותאמים לכל שחקן ושחקן באופן אישי ופרטני. ענף ספורט זה דורש מאמץ פיזי רב, המדרסים המיועדים לשחקנים מסייעים לשמור על גוף בריא. הם מותאמים על פי מידת גבס, הם מעניקים תמיכה מקסימאלית לרגל על מנת לשמור על יציבות בזמן ריצה ובזמן בעיטה, ועל מנת לאפשר לספורטאי לבצע זינוקים מהירים. הם גם מונעים את גלישת כף הרגל בתוך הנעל. מדרסים המותאמים באופן אישי עונים על צרכיו הספציפיים של השחקן,  ובהתאם לבעיות האורטופדיות מהן הוא סובל. כל המדרסים מיוצרים על פי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בנמצא. הם עמידים, חדשניים, איכותיים ומיוצרים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר המודעים לצרכיהם של שחקני פוטבול.

midras_colors17 midras_colors45

מדרסים לרוכבי אופניים בייצור cnc

מדרסים לרוכבי אופניים בייצור cnc המיוצרים על ידי אריאל קומפורט, מיועדים להתאים באופן מקסימלי לכף הרגל אשר מונחת על הפדלים וגם על מנת לאזן את שרירי ומפרקי הרגל. המדרסים מונעים כאבים אשר עלולים להיווצר בעתיד בשל תנועות שאינן נכונות ושאינן טבעיות בזמן הרכיבה על האופניים. רוכבי אופניים נתונים לכאבי ברכיים או כאבים באזור כף הרגל ולכן ישנם מדרסים ייעודיים לעוסקים בענף ספורט זה. הנעליים אינן מספקות את התמיכה הרצויה לקשת האורכית של כף הרגל. המדרסים מסנכרנים בין הביו מכאניקה של רוכב האופניים לבין המכאניקה של האופניים, ובכך מאזנים את כף הרגל. הם יוצרים חלוקה רצויה של הלחצים המופעלים על כפות הרגליים בזמן הרכיבה על האופניים, שומרים על בריאות כף הרגל, מונעים כאבים ופציעות.

midras_colors52 midras_colors69

מדרסים להליכה בייצור cnc

יותר ויותר אנשים יוצאים כמה פעמים בשבוע להליכה רגלית. כאשר מדובר על הליכה מאומצת ולמרחקים גדולים, יש להתייחס לכפות הרגליים, לשרירי הרגליים, וכל זאת על מנת להגן עליהם על הצד הטוב ביותר. חשוב ביותר להתאים את המדרסים למי שעוסק בהליכה כפעילות ספורטיבית. מדרסים אלה מפזרים בצורה נכונה את העומסים המופעלים על כפות הרגליים ובצורה זו מונעים בעיות אורטופדיות אשר עלולות לצוץ בעתיד והם גם מונעים כאבים. המדרסים מזרימים את הדם מהגוף לכפות הרגליים. כמו כן הם מחלקים את הלחץ על כפות הרגליים והעומסים ומונעים בעיות רגליים, בעיות בעמוד השדרה וכאבים הנגרמים מההליכה. אלה הם מדרסים איכותיים המיוצרים על פי מיטב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר

midras_colors41 midras_colors23

מדרסים לטרקים בייצור cnc

טרקים טומנים בחובם הליכה מאומצת, טיפוס ועוד פעילות גופנית הסוחטת הרבה מאוד אנרגיות. הליכה ללא מדרסים מתאימים עלולה לגרום לנזקים פיזיולוגיים במיוחד למי שיוצא לטרקים ולכן הוא  חייב לרכוש לעצמו מדרסים המיועדים להליכה מאומצת, מה שיכול למנוע בעיות בברכיים ובכף הרגל. בחברת אריאל קומפורט מייצרים מדרסים להליכה מאומצת ולמי שלוקח חלק בטרקים על ידי לקיחת מידה באמצעות חבישת גבס. כל המדרסים מותאמים באופן מושלם לכף רגלו של הלקוח. יש לבדוק את זווית כף הרגל, את אורכה, רוחבה ועוד פרמטרים אחרים. המדרסים מסייעים לנוחות מקסימאלית בזמן ההליכה, וביכולתם למנוע בעיות אורטופדיות ופיזיולוגיות בעתיד. בהחלט אין להסתפק רק בנעלי טרקים. כמו כן המדרסים מפזרים את משקלו של הגוף על כפות הרגליים בצורה אחידה, מונעים עומס על כף הרגל והברכיים. בנוסף, מונעים כאבים, גיד אכילס, והם גם שומרים על יציבות של מערכת הדם.

midras_colors40 midras_colors42

מדרסים לאירובי בייצור cnc

מדרסים לאירובי בייצור cnc הם למעשה מדרסים לעוסקים בענפי ספורט שונים. גם תחום האירובי יוצר עומסים על הרגליים וכפות הרגליים. כאשר נוצר עומס רב על הרגל והיא נתונה לזעזועים, הדבר יכול להביא למגוון בעיות רפואיות אורטופדיות וגם לכאבים. באמצעות מדרסים מתאימים ניתן למנוע את כל אלה. באריאל קומפורט מייצרים מדרסים מיוחדים לכל מי שעוסק בפעילות אירובית כפי שמיוצרים מדרסים לענפי ספורט אחרים. כל ענף ספורט טומן בחובו דרישות אחרות. המדרס חייב להיות מותאם בצורה מדויקת לאופי הפעילות הספורטיבית. המדרסים מפזרים את משקל הגוף על כף הרגל באופן אחיד, ביכולתם למנוע עומסים על הברכיים ועל הרגליים, הם גם מונעים כאבים ושומרים על יציבות טובה יותר של הגוף בזמן הפעילות האירובית.

midras_colors71 midras_colors70

מדרסים לענפי ספורט שונים

אריאל קומפורט מייצרת מדרסים לעוסקים בענפי ספורט שונים. למשל לשחקני טניס, שחקני כדורעף, שחקני כדורגל וכדורסל, לעוסקים בפעילות אירובית ועוד. כל ענף ספורט טומן בחובו דרישות למדרסים הייעודיים רק לו. אולם, כל ענפי הספורט למיניהם יוצרים עומסים הן על הרגליים והן על כף הרגל. עומס על כפות הרגליים וזעזועים יכולים לגרום לבעיות פיזיולוגיות שונות ולכאבים. מכל אלה ניתן להימנע באמצעות מדרסים המותאמים באופן מושלם לכף רגלו של כל ספורטאי וספורטאי ובהתאם לענף הספורט בו הוא עוסק. כל ענף ספורט הוא בעל תנועות שונות ופעולות אחרות ומכאן הדרישה להתאים מדרסים ספציפיים לענפי הספורט השונים. כל ענף ספורט יוצר טווחי עומסים שונים על הרגליים וכפות הרגליים ולכן יש להתאים את המדרס בצורה מדויקת לפעילות הספורטיבית.

midras_colors60 midras_colors53

מדרסים לספיניניג בייצור cnc

מדרסים לספיניניג בייצור cnc הם אותם מדרסים המיועדים לרוכבי אופניים אולם כאן מדובר על רכיבה במקום. המדרסים נועדו לאזן בצורה נכונה את כף הרגל המונחת על הפדלים. כמו גם חלוקה של הלחצים המופעלים על הרגליים וניצול אופטימאלי של האנרגיה המושקעת בפעילות הרכיבה. כך ניתן לשמור על בריאות כף הרגל בצורה המיטבית ולמנוע כאבים או פציעות. המדרסים מסייעים לכפות הרגליים לשהות בצורה הטבעית ביותר שניתן ולנצל באופן אנרגטי רצוי של הכוח אותו מפעילה הרגל על הפדלים. כל זאת על מנת למנוע עומס על הרגליים, על הקרסוליים, השרירים והברכיים. המדרסים גם מסייעים לווסת את הטמפרטורה בתוך הנעליים, הם קלים מאוד ואין מרגישים בהם בעת הרכיבה.

midras_colors32 midras_colors47

מדרסי ספורט ייעודיים למשחקי כדור בייצור cnc

חברת אריאל קומפורט מייצרת מדרסים ייעודים לעוסקים במשחקי כדור. יכול להיות זה כדורעף, כדורגל, כדורסל ועוד. כל ענף ספורט והדרישות הרלוונטיות לו. כל ענפי הספורט הללו אינטנסיביים מאוד כאשר מופעלים לחצים על הקרסוליים, על הברכיים ועל כפות הרגליים. ישנן עצירות פתאומיות, זינוקים, קפיצות וכמובן ריצה. הפעילויות הללו מפעילות עומסים רבים על כף הרגל. המדרסים מסייעים למניעת עומסים על כפות הרגליים, על הקרסוליים, ולעיתים תנועות לא נכונות עלולות להביא לפציעות. את כל המדרסים מתאימים באופן מדויק על ידי מידת גבס המותאמת באופן מושלם לכף הרגל. המדרסים מסייעים באופן אופטימאלי למנוע עומס על כפות הרגליים, על הקרסוליים, על המפרקים, על הברכיים והם גם כמובן מונעים כאבים.

midras_colors27 midras_colors49

חשיבותם הגדולה של מדרסים לספורט בייצור cnc

למדרסים המיועדים לעוסקים בענפי ספורט שונים ישנה חשיבות רבה. ענפי הספורט השונים עלולים ליצור עומסים רבים על כפות הרגליים ועל הרגליים. ענפי הספורט גם טומנים בחובם זעזועים ועומסים על הרגליים מה שעלול לגרום לכאבים ובעיות רפואיות שונות אותן ניתן למנוע. כאשר כבר קיימות בעיות, באמצעות המדרסים ניתן להקל עליהן. לכל ענף ספורט טווח תנועות אחר, וכל ספורטאי נדרש לבצע פעולות אחרות ולכן חברת אריאל קומפורט מייצרת מדרסים לענפי ספורט שונים. המדרס חייב להתאים באופן מושלם לכל ענף ספורט. בכל ענף וענף שכזה מופעלים עומסים שונים על כף הרגל כמו גם לחצים ובעוצמות שונות ולכן מדרס אשר יתאים למי שעוסק בכדורגל, לא יתאים למי שעוסק בכדורסל.

midras_colors64 midras_colors40

המדרסים הטובים בעולם רק באריאל קומפורט בייצור cnc

חברת אריאל קומפורט מייצרת את המדרסים הטובים בעולם בשיטת ייצור cnc. המדרסים הללו מבוססים על טכנולוגיה עתידנית מתחום האווירונאוטיקה. מצלמות מתקדמות מתעדות את מנח כף הרגל של הלקוח ואת כל שאר הנתונים באיכות מעולה של HD. כך מייצרים את המדרסים בצורה מדויקת. ייצור מדרסים אלה הם המומחיות של חברת אריאל קומפורט. החברה יוצאת מנקודת הנחה שמדרסים המיוצרים הן למטרות הליכה, ריצה או אפילו עמידה, ומדרסים המיוצרים לענפי ספורט שונים, יש להשקיע בהם את הטכנולוגיה הטובה ביותר, וזה מה שעושים באריאל קומפורט. המטרה העיקרית היא לדרוך על כף הרגל בצורה הטובה ביותר. המדרסים מיוצרים באמצעות סריקה ממוחשבת אשר נחשבת למדויקת במיוחד, בצורה זו מקבלים תמונה מושלמת של כף הרגל. המדרסים מיוצרים על פי מידת גבס, והתוצאות הינן אופטימאליות.

midras_colors72 midras_colors70


midras_colors46 midras_colors30


midras_colors28 midras_colors24


midras_colors18 midras_colors19

midras_colors72 midras_colors59


midras_colors58 midras_colors57


midras_colors56 midras_colors55


midras_colors54 midras_colors48


midras_colors46 midras_colors40


midras_colors42 midras_colors38


midras_colors37 midras_colors36


midras_colors35 midras_colors34


midras_colors33 midras_colors32


midras_colors31 midras_colors29


midras_colors25 midras_colors23

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים ספורט בייצור cnc
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 5 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (5)

מדרסים ספורט בייצור cnc
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - בזכות המדרסים המיוחדים הצלחתי לחזור לפעילת ספורטיבית

מדרסים ספורט בייצור cnc
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים ספורט בייצור cnc
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים ספורט בייצור cnc
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - כשחקן כדורעף מקצועני הגוף שלי הוא גם הכלי שלי. לכן, כשהייתי צריך מדרסים ערכתי בדיקה יסודית עד שמצאתי את אריאל קומפורט. שם הציעו לי מדרסי cnc שמתאימים במיוחד לספורטאים בהתאמה אישית לכף הרגל שלי. מומלץ בחום.

מדרסים ספורט בייצור cnc
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - אני שי, בן 27 מתל אביב והגעתי לאריאל אורטופדיה מתקדמת לאחר תחקיר שעשיתי באינטרנט על מקומות מומלצים למדרסים בהתאמה אישית במסגרת הכנותיי למרתון תל אביב. התפתחה אצלי בעיית כאבים ברגלים בזמן ההכנות למרתון בעיקר אחרי הריצות של כאבים של כמה ימים בסוליית הרגל. רציתי להמשיך להתאמן וגם להיות מסוגל לרוץ את כל המרתון. באריאל אורטופדיה מתקדמת ישר ידעו להתאים לי מדרסים בהתאמה אישית ומאז הבעיה נעלמה ואני נהנה מריצה כפי שלא נהניתי בחיי, ממליץ בחום לכל חבריי.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >