הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים מכבי שלי,מדרסים מכבי מגן זהב, מדרסים מכבי,מדרסים מכבי שלי

מדרסים לחברי מכבי במבצע

125 ₪ בלבד במקום 680 ₪

מדרסים בהתאמה אישית ללא צורך בהפניה ורק ב-125₪ זוג אחד בלבד

ממדרסים במבצע 200₪ בלבד ל2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים

מדרסים של מכבי שירותי בריאות – לפי מידת גבס מחיר מבצע: 125 ₪

מכבי
 
מחיר שוק: 680 ₪
מחיר מבצע: 125 ₪
החיסכון שלך: 83%
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

מדרסים מכבי מגן זהב

לפני שנספר לכם על מדרסים לחברי מכבי במבצע, נדבר קצת על הצורך לשמירה על כפות הרגליים שלכם. היום, עם עליית המודעות לבריאות ולשמירה על הגוף, עולה יותר ויותר ההבנה כי יש צורך ביציבה נכונה לרגליים. חנויות ההנעלה לרוב אינן מתחשבות כלל בתחום זה, והן מייצרות נעליים שאינן נוחות להליכה ממושכת, כל שכן לפעולות אחרות כמו ריקוד וספורט.
המראה החיצוני הוא הדבר הראשון ששמים אליו לב, ולכן רשתות ההנעלה מבליטות דוקא אותו, ורק אותו. אך התוצאות מדברות בעד עצמן – ועם הזמן ניתן לראות כיצד אנשים ונשים מוותרים על הנעליים היפות שקנו, פשוט מפני שהן לא נוחות, והם יודעים שמגיע להם טוב יותר.

מדרסים

בזכות טכנולוגיות חדשות – אין צריך לוותר על הנוחות, או על רכישת נעלים שאוהבים. בזכות הוספת מדרסים שנעשו בהתאמה אישית על פי מידת גבס, אפשר להמשיך ולהשתמש בנעליים האהובות, מבלי לסבול.
הדבר החשוב ביותר שיש להקפיד עליו בתחום המדרסים, הוא ההקפדה על הזמנתם באופן אישי, ובמקום מקצועי שיודע היטב את העבודה.
המדרסים מייצבים את הרגל ותומכים בה בנקודות התורפה שלה, כך שניתן ללכת איתם יום שלם ללא הפסקה, ומבלי לחוש בכאב.

בשביל הבריאות

מדרסים מכבי שלי:

מעבר לנוחות שהמדרסים מציעים, חשוב להבין כי הם גם מסייעים בשמירה על מצב בריאותה התקינה של הרגל. למי שסובל מבעיות ברגליים ובברכיים – תועלת המדרסים משמעותית מאד וידועה, אבל לא כולם יודעים שהמדרסים מועילים גם למי שלא סובל כלל מבעיות ברכים: באפשרותכם למנוע בעיות עתידיות ברגלים, שאותן ניתן לחזות ברגע הנחת הרגל על משטח הגבס. רגע ההתאמה הוא חשוב ביותר, ולכן גם הדיוק בו.

סוגי מדרסים

מיד נגיע למידע על מדרסים למכבי, אבל כאמור, ישנם סוגים שונים של מדרסים, כאשר ההמלצה הגורפת של הרופאים האורטופדים וכל מומחי האורטופדיה היא להתאים מדרסים לפי מידת גבס, או להתאים מדרסים לפי תחבושת גבס, ובשום פנים ואופן לא להזמין מדרס פשוט מחנות הנעלה. אך גם בתחום זה ישנן תת-חלוקות רבות, וניתן לבחור מתוך מגוון רחב של חומרים: מדרסים ביומרניים או מדרסי גרפיט קרבון פייבר, מדרסים לאירועים או מדרסים לפעילות ספורטיבית. כל מדרס מותאם באופן מושלם לפעילות הייעודית, וכך אפשר להתאים כמה סוגי מדרסים – בהתאם לשימוש. כמו כן, ישנם מדרסים דקים מאד שנועדו לנעליים אלגנטיות או לנעלי ריקוד, כך שלא מרגישים בהם כמעט בכלל, בעוד המדרסים עצמם עושים את עבודתם נאמנה, ודואגים לבריאות שלכם.

אריאל קומפורט

במכון האורטופדי אריאל קומפורט ברעננה תוכלו למצוא את כל סוגי המדרסים שצוינו למעלה, ועוד הרבה יותר מכך. אנו מציעים לכם רק מדרסים בהתאמה אישית, מתוך ההבנה כי על הבריאות לא מתפשרים. במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת עומדים לרשותכם טובי טכנאי האורטופדיה (אורטוטיסטים), ואלה ישמחו לתת לכם ייעוץ לגבי סוג המדרס המתאים לכם ביותר. הזמנת המדרס נעשית בשיטה ייחודית – בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, בה נעשית סריקה מדויקת של כף הרגל והתאמת המדרס המתאים לה ביותר בהתאם לכך.

חברי קופת חולים מכבי

מכון אריאל קומפורט מציע מדרסים בהנחות משתנות, בהתאם להשתייכות לקופות החולים השונות. חברי קופת חולים מכבי לדוגמא, זכאים להחזר משמעותי על המדרסים, וניתן לעשות זאת בכמה שלבים פשוטים. כל שעליכם לעשות הוא לגשת לרופא המומחה בקופה (אורטופד), ולבקש ממנו מרשם למדרסים מקצועיים, ולאחר שתביאו את המרשם אלינו, אנו נתאים עבורכם את המדרס. בסוף התהליך תוכלו לבקש החזר חלקי מקופת החולים.

מדרסים המותאמים לענפי ספורט

בכל אחד מענפי הספורט מופעלים שרירים אחרים, ולחצים שונים – בהתאם לפעולות הנדרשות לביצוע. כך קורה ששחקן כדורסל יכול לסבול מבעיה אחת, ושחקן טניס יסבול מבעיה שונה לחלוטין. אנחנו באריאל אורטופדיה מבינים כי ישנם הבדלים עצומים בין משחק למשחק, ולכן בשום פנים ואופן אין להסתפק בהצהרות כלליות כמו מדרסים לספורטאים. אנו חוקרים לעומק את המאפיינים של כל ענף וענף, את הנזקים העכשוויים והעתידיים של השחקנים, ובהתאם לכך יודעים אילו בעיות עשויות לצוץ אצל כל אחד מהם. כך מושגת תוצאה איכותית של מדרסים, המותאמים באופן מושלם לשלל ענפי הספורט: כדורגל, מרתון, כדורסל, טניס ועוד.

תמיכה לכל הגוף

חשוב גם לזכור, שהמדרסים לא מטפלים רק ברגל עצמה, אלא בגוף כולו, שכן הרגלים מהוות את הבסיס הקריטי שלו. בכלל האיברים שנפגעים כתוצאה מהליכה ופעילות ספורטיבית לא נכונה, נמצאים הגב, הברכיים, ואפילו הכתפיים. מעבר לכך, למדרסים יש גם השפעה על צורת ההליכה שלנו, והדבר יורגש – לכם ולסובבים אתכם – מיד עם הצעד הראשון. לכן, כשבאים למדוד מדרסים, חשוב להבין את השלכותיה של פעולה זו על כל גופנו, ובהתאם להזמין מדרסים מהחומרים שמתאימים לפעילות היומיומית שלכם – בהתאם לעצת האורטוטיסיטים ובחשיבה משותפת שלכם ושלהם יחד.

גם לילדים

מקובל לחשוב שבעיות גב, רגלים וברכים צצות רק בשלבים מאוחרים יחסית בחיים, ושילדים פטורים מדאגות אלה. אך טענה זו היא שמובילה לבעיות בהמשך החיים, מכיוון שבריאות הרגלים אינה נלקחת ברצינות בגיל קטן, והדבר מביא לנזקים בעתיד. חשוב מאד להבין שמדרסים אינם מטפלים רק בבעיות קיימות, ושהטכנולוגיה התפתחה מאד עם השנים כך שניתן לחזות בעיות שעשויות לצוץ בעתיד, כמו גם למנוע אותן מבעוד מועד. בין אם ילדכם סובל מרגישות כלשהי ברגל, או שהוא הולך ורץ מרחקים רבים בקלות – זכרו כי כל צעד שלו משפיע על המשך חייו, ואין זמן יותר טוב להגן עליו מאשר עכשיו, כשהכל עוד בר שינוי (ברוב המוחלט של המקרים).

להקשיב לגוף שלכם

מדרסים מכבי:

אם אתם מרגישים שהרגלים שלכם מאותתות לכם ומתריעות על בעיה: כאבים, אפילו קלים, בברכיים, במקומות שונים בגב ובכתפיים, בקרסול או בכל מקום אחר ברגל – הקשיבו להם. לא לחינם יש בגוף מנגנון של חישה וכאב, ולמעשה הוא נועד בדיוק לכך: כדי להתריע על בעיות. אל תזניחו את מה שקל לשכוח בשגרת היומיום, וזכרו כי הכאבים שאיתם אתם הולכים לישון בסוף היום אינם חולפים מעצמם למחרת בבוקר, אלא הם רק מוקלים מעט, אך עם הזמן המצב הולך ומחמיר בהדרגה, וככל שהטיפול בהם יהיה מוקדם יותר, כך הסיכוי לנזק ארוך טווח יהיה קטן יותר.

להקשיב למומחים

במבט ראשון, ייתכן ועצתו של הרופא האורטופד או טכנאי האורטופדיה לא תישמע לכם כאילו ביכולתה לעזור. הרבה אנשים שמגיעים לרופא או למכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, עומדים תמהים ושואלים מה הקשר בין כריות כף הרגל לבעיה ספציפית שקיימת בברך או בגב. אך זכרו כי הכל קשור באותה מערכת, והרגליים הן האיבר הבסיסי עליו נשען כל הגוף. ישנו קשר הדוק בין כל אזור מסוים ברגל לאיבר אחר שנמצא מעליו, ואת ההתאמה הזו יודעים לעשות רק המומחים.

אריאל אורטופדיה מתקדמת – לכל אחד, ולחברי כל קופות החולים

אנו באריאל אורטופדיה מציעים מחירים מסובסדים על המדרסים (באמצעות החזר מהקופה) לחברי כל קופות החולים, מלבד מכבי: מאוחדת, כללית ולאומית. ניתן לגשת למכון עצמו ברעננה, וניתן גם להתקשר אלינו ולהתייעץ עם המומחים בשיחת טלפון. בין כך ובין כך, ברגע שתפנו אלינו תדעו שאתם נמצאים בידיים טובות, ושאתם עושים את הדבר הנכון עבור הרגלים שלכם – בין אם אתם ניגשים להזמין מדרסים בפעם הראשונה, ובין אם כבר עשיתם זאת בעבר. אנו מבטיחים לכם יחס אישי ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

חברי קופת חולים מכבי? הזמינו מדרסים בהתאמה אישית לרגליכם, ותזכו לטיפול הטוב ביותר עבור הרגלים שלכם – לטווח הקצר והארוך!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים מכבי

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

מדרסים מכבי הם מדרסים לא יקרים שהקופה משתתפת בהם והלקוח משלם מחיר השתתפות עצמי ממש נמוך, מדובר על פתרון ומענה לאנשים שצריכים מדרסים בהתאמה אישית במחיר נגיש. בנוסף לכך, המדרסים הינם בהתאמה אישית, לכן רוב המדרסים שמשתתפים בסבסוד מטעם הקופה יתאימו לכף רגלכם ויעשו את העבודה במיוחד במקרים בהם אתם סובלים מכאבים, פציעות ועוד מדרסי מכבי יענו על הצרכים שלכם.

בעת קניית מדרסים מכבי חשוב לשים לב לכמה דברים חשובים על מנת לרכוש את המדרס שמתאים לצרכים האישיים שלכם. ראשית, לבצע בדיקת יסודית למדרסים מקצועיים, באמצעות הבדיקה תוכלו לקבל את המדרסים שמתאימים לכם ואשר נכללים במדרסים של מכבי, במקום לזרוק לפח סתם כסף על מדרסים לא מתאימים. שנית, הקפידו לרכוש מדרסים שהמחיר שלהם לא יקר מדיי, כלומר המחיר הוא באמצע. לרוב מדרסים אלה יענו על הצרכים שלכם. שלישית, חשוב שהמדרסים שאתם קונים בהתאמה אישית יהיו מחומרים איכותיים ביותר ויתמכו בצורה מושלמת בכף הרגל שלכם.

חברי קופת החולים מכבי הגיע הזמן כי תוכלו לרכוש מדרסים במחירים לכל כיס. במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו למצוא מדרסים בהתאמה אישית רק ב-117 ₪ בלבד. העלות המקורית של המדרסים היא 680 ₪, אך חברי קופת החולים מכבי מקבלים הנחה. כמו שאתם מבינים מדובר על הנחה משמעותית, כזאת שלא ניתן להקל בה ראש. כך שכדאי לכם להשתדל להוציא את ההפניה הנדרשת כדי לקבל את ההנחה.

אם אתם חברי מכבי, אתם צריכים לדעת בדיוק מהי הבעיה שממנה אתם סובלים. לא מעט מהבעיות יכולות להיפתר על ידי מדרסים, אך חלק מהבעיות עשויות להיפתר בשיטות אחרות. לכן חשוב מאוד שהאורטופד של קופת החולים הוא זה שיגיד לכם בדיוק מה הפתרון הנכון. לאחר מכן תוכלו לקבל גם סבסוד מטעם קופת החולים, כל יהיה עליכם לשלם פחות על מדרסים יקרים. כך שלא משנה איך אתם מסתכלים על הדברים, אתם יוצאים המרוויחים הגדולים.

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

כאב ביד ימין

כאב ביד ימין

כאב ביד ימין כאב ביד ימין הוא סימפטום שכיח של תסמונת התעלה הקרפלית. זה נגרם על ידי דחיסה של העצב המדיאני בשורש כף היד, אשר

קרא עוד »
Производство медицинской обуви

Производство медицинской обуви по рецепту врача в Израиле

Производство медицинской обуви по рецепту врача в Израиле https://www.youtube.com/watch?v=PP-vt0NLkN0 На сегодняшний день на израильском рынке представлены несколько брендов ортопедической обуви. Ортопедическая обувь отличается от обычной

קרא עוד »
מדרסי סיליקון רכים

מדרסי סיליקון רכים

מדרסי סיליקון רכים (1+1 חינם) מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים. מדרסים אורטופדיים הם מושג ההולך ותופס

קרא עוד »
מדרסים נתניה: פתרון מושלם ואישי לרקדניות וספורטאיות!

מדרסים נתניה

מדרסים נתניה לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות מדרסים נתניה לכל המבקש לדעת,אני רוקדת כבר כ- 15 שנה. כספורט המשלב קפיצות,

קרא עוד »
מדרסים מאוחדת עדיף

מדרסים מאוחדת עדיף

מדרסים מאוחדת עדיף התאמת מדרסים במכון אורטופדי במחירים נמוכים מוצעת לחברי מסלול מאוחדת עדיף. ההטבה מציעה גם לכם, מבוטחי המסלול, לרכוש מדרסים בשיטה ייחודית בשם

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

כף רגל סוכרתית

כף רגל סוכרתית

כף רגל סוכרתית היא מחלה שכיחה בכף הרגל שיכולה להיגרם כתוצאה מסוכרת. כף רגל סוכרתית היא מצב בו רמות הסוכר בגוף גבוהות מדי ומובילות לדלקות,

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!