waze
whatsapp
youtube
Home » מחירמדרסים
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים במחיר מטורף החל מ 70 ₪

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

מחיר מדרסים

מחיר מדרסים

מבצע 1+1

book

בעת קניית מדרסים, מחיר מהווה פקטור מרכזי וחשוב, אבל יש לזכור כי המדרסים הם מוצר בריאותי כך שבסופו של דבר לבריאות אין מחיר, עם זאת באריאל אורטופדיה מתקדמת ניתן לרכוש מדרסים במחירים אטרקטיביים.

המדרסים אותם ניתן לרכוש באריאל קומפורט מוצעים במחירים ברי תחרות, שווים לכל כיס, כאשר ישנם מבצעים אטרקטיביים ומפתיעים כל העת לכל סוגי המדרסים, במאמר הבא דוגמאות לטווחי המחירים של כל המדרסים השונים. שווה לבדוק.

מחיר מדרסים

אנשים אולי נוטים לחשוב כי מחיר מדרסים יקר הוא ולכן הם עשויים להימנע מקנייתם אבל באריאל אורטופדיה מתקדמת, ניתן למצוא מגוון רחב של מדרסים במחירים משתלמים. למשל מדרס ביו-מכני מקצועי יעלה לכם 299 ש”ח במקום 700, לפי מידת גבס ולאחר בדיקה ממוחשבת. אפשר גם ליהנות ממבצעים אטרקטיבים ולרכוש מדרס ביו מכני קשיח ומדרסים לנעלי ספורט. במסגרת כללית מושלם ניתן לרכוש מדרסים בעלות של 0 ₪ במקום 680 ₪ וזאת בגלל שישנו החזר מלא על כל הסכום. עוד דוגמא היא מדרסי CNC, אותם אפשר לרכוש אותם ב 750 ₪ במקום ב 2000 ₪.

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

מחירי מדרסים אורטופדיים

אריאל קומפורט, אחת החברות המובילות בתחומה, מציעה לקהל הרחב מדרסים אורטופדים בטווחי מחירים משתנים. לחברה הסכמים עם קופות החולים השונות כך למשל אם אתם לקוחות קופת חולים כללית, תקבלו החזר מלא עבור קניית מדרסים. כמו כן יש הנחות ניכרות ללקוחות מכבי, קופת חולים מאוחדת, ולאומית. ניתן לרכוש מדרסים אורטופדים ביו-מכנים אשר עלותם תהיה 750 ₪ בלבד. כך גם באשר למדרסי גרפיט, מדרסים פונקציונאליים ומדרסים בהתאמה אישית לחיילים, חולי סוכרת וספורטאים. גם מדרסים לרוכבי אופניים יעלו במקום 2000 ₪ רק 750 ₪. אין ספק כי באריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו ליהנות ממחירי מדרסים אורטופדיים אטרקטיביים במיוחד.

כמה עולה מדרסים

כמה עולה מדרסים

עלות מדרסים

עלות מדרסים

מדרסים מחיר

מדרסים מחיר

מדרסים מחירים

מדרסים מחירים

מדרסים לילדים מחיר

מדרסים אפשר להכניס לכל נעל בה בחר הילד, אלה ימנעו ממנו לסבול מכאבים שונים. באמצעות מדרסים אורטופדים לילדים הנעלים יתאימו באופן מושלם לכף רגלו של הילד, מה שיתרום לו לנוחות ובריאות מרבית. את המדרסים לילדים ניתן בקלות להעביר בין נעל אחת לאחרת, וכך ההורים יוכלו להיות בטוחים שהם מספקים לילדם את הטוב ביותר עבור כף רגלו. כאשר בוחרים מדרסים לילדים מחיר תמיד משחק תפקיד, אך אריאל קומפורט מציעה מדרסים לילדים וביניהם מדרסים לנעלי ספורט ומדרסים לסנדלים. לחברה הסכמים עם הקופות השונות וכך ניתן בקלות להוזיל את עלות המדרסים באופן משמעותי וליהנות ממחירים משתלמים במיוחד.

מדרסים במחירי מבצע

מדרסים במחירי מבצע

מחיר מדרסים

מחיר מדרסים


____-_______-__________7 ____-_______-__________9

מדרסים ביו -מכנים מחיר

תפקידם של מדרסים ביו- מכנים תפקידם לתמוך בכף הרגל. המדרסים הללו מונעים בעיות גב, כאבי ברכיים, הם מפזרים בצורה נכונה את משקל הגוף, בולמים זעזועים, משפרים את היציבות ותומכים בשלד. כאשר המדרסים מותאמים ללקוח בצורה נכונה, ניתן אף להעביר אותם מנעל אחת לשנייה. את המדרסים מתאימים באמצעות מדידה בגבס, חיישנים אלקטרוניים או ישנה עוד אפשרות – הטבעה בספוג מיוחד. מדרסים ביו – מכנים מוצעים במחירים אטרקטיביים במיוחד, במקום ב 2000 ₪ רק ב 750 ₪ בלבד. אפשר לרכוש מדרס הינו קשיח ועליו חלה אחריות של 3 שנים או מדרס המיועד לפעילות ספורטיבית.

______-_____-____ ______-_____-____10


______-_____-____11 ______-_____-____12

מחיר מדרסים בהתאמה אישית

באריאל קומפורט אפשר למצוא מדרסים בהתאמה אישית, כמו מדרסים אורטופדים לחיילים, לחולי סוכרת, לספורטאים, לילדים ועוד. יתרונם של מדרסים בהתאמה אישית הוא שהם מיוצרים על פי מיטב הטכנולוגיות, עשויים מחומרי גלם איכותיים ומותאמים על פי סוג הפעילות. המדרסים מונעים בעיות בריאותיות וכאבים שונים הנוצרים עקב לחצים על כף הרגל. אם אתם תוהים מה בנוגע למחיר מדרסים בהתאמה אישית, הנה מחירים לדוגמא: ללקוחות קופת חולים כללית הם לא יעלו כסף בשל ההסדר המיוחד עימם. ללקוחות מכבי הם יעלו 102 ₪, ללקוחות לאומית 160 ₪ וללקוחות מאוחדת 200 ₪ במקום 680 ₪.

______-_____-____2 ______-_____-____3


______-_____-____4 ______-_____-____5

מחיר מדרסים בהתאמה מכבי

אריאל קומפורט מציעה מדרסים במחירים אטרקטיביים ללקוחות קופת חולים מכבי. מדובר על מגוון סוגים של מדרסים שונים למטרות שונות. את המדרסים הללו ניתן להכניס לכל נעל ונעל ולהלך בנוחות וגם כמובן לשמור על בריאות כף הרגל, הברכיים, הגב והקרסוליים כאשר המדרסים מייצבים את כף הרגל ומעניקים תמיכה מלאה לגוף. אנו מזמינים את חברי קופת חולים מכבי  ב 102 ₪ בלבד, במקום ב 680 ₪. זוג אחד מיועד להליכה יומיומית והשני לפעילות ספורטיבית. מדובר על חיסכון ניכר של 85% במחיר. לכן, אם אתם לקוחות קופת חולים מכבי, אצלנו תמצאו הנחה משמעותית על מדרסים.

______-_____-____6 ______-_____-____7


______-_____-____9 ______-_____-____8

מחיר מדרסים בהתאמה אישית כללית

כללית מושלם מציעה לקהל לקוחותיה מדרסים אורטופדים במחיר משתלם במיוחד. יש להגיע למכון אריאל קומפורט אשר עובד בהסדר עם קופ”ח כללית מושלם כאשר המדרסים הללו ניתנים באישור של אורטופד או רופא משפחה. מדרסים לחברי כללית מושלם ניתן למצוא ללא תשלום. כיצד נהנים מההטבה? יש למלא טופס בקשה להחזר, את הטופס מצרפים לטופס האישור הרפואי וקופת חולים כללית תסבסד את המדרסים ותעניק החזר עבורם. ההסכם האטרקטיבי של אריאל קומפורט עם קופת חולים כללית מושלם, מעניק ללקוחות את האפשרות לרכוש מדרסים אשר עלותם 175 ₪ ולקבל בחזרה את כל הסכום במלואו, או ליהנות מהנחות ניכרות על מדרסים בהתאמה אישית.

______-______-_____ ______-______-_____10


______-______-_____11 ______-______-_____12

מחיר מדרסים בהתאמה אישית מאוחדת

אריאל קומפורט עובדת גם עם קופת חולים מאוחדת. במסגרת ההסכם ניתנות הנחות למדרסים בהתאמה אישית ובנוסף המכון מציע את השירות המקצועי ביותר ומספק ייעוץ בהתאמת המדרסים. מדובר על החזר של 100 ₪ על כל סוגי המדרסים בהתאמה אישית, וזיכוי על מדרסים מטעם הקופה. כאשר לקוחות הקופה רוכשים מדרסים מאריאל קומפורט הם חייבים להביא הפנייה מהרופא המטפל והם זכאים להחזר בגובה של 50% ממחירון הקופה. מדובר על זכאות הניתנת פעמיים בשנה. למשל, אפשר לרכוש מדרסים שעלותם 680 ₪ ב 200 ₪ בלבד או לרכוש מדרסים מיועד להליכה יומיומית או לפעילות ספורטיבית.

______-______-_____3 ______-______-_____2


______-______-_____4 ______-______-_____5

מחיר מדרסי גרפיט

ספורטאים וכל מי שנדרש לתמיכה ויציבה חזקה עושה שימוש במדרסי גרפיט. המדרסים הללו תומכים בכף הרגל ומעניקים יציבות ואיזון. הם נוחים מאוד ושומרים על בריאות הגב של אלו העושים בהם שימוש. אריאל קומפורט מציעה לקהל לקוחותיה מדרסי גרפיט העשויים מחומר קרבון פיבר במחיר מבצע מיוחד בעלות של 750 ₪. אפשר לרכוש מדרס רב שכבתי המונה בין 3 ל 5 שכבות של איכות ומכיל גם בולמי זעזועים. מדרסי גרפיט מחומר קשיח יעלו 750 ₪, מדרס קרבון פלאסט יעלה 750 ₪ ומדרס גרפיט מותאם אישית לכל כף רגל יעלה 750 ₪ בלבד.

______-______-_____7 ______-______-_____6


______-______-_____8 ______-______-_____9

מחיר מדרסים בייצור cnc

מדרסים המיוצרים בשיטת CNC, מבוססים על אחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, באמצעות טכנולוגיה זו מצלמים את כף הרגל, המצלמות מתעדות את המנח שלה, ולאחר מכן מייצרים מדרסים המותאמים באופן מושלם לכף רגלו של הלקוח. המדרסים הללו מבטיחים נוחות ובריאות וזאת בשל ההתאמה הכה מדויקת שלהם. אריאל קומפורט יודעים היטב שלמען הליכה נכונה, ריצה וכל פעילות ספורטיבית, יש לעשות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. כך ניתן לדרוך על כף הרגל בצורה בטוחה. מדרסים בייצור CNC ניתן לרכוש בעלות של 750 ₪ במקום ב 2000 ₪, אלה הם מדרסים בסריקת לייזר ובייצור רובוטי.

מעוניינים לרכוש מדרסים מכל הסוגים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד? צרו עוד היום קשר עם אריאל אורטופדיה מתקדמת ואנו נשמח לסייע לכם!

______-_________-_________ ______-_________-_________11

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מחירמדרסים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 4 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (4)

מחירמדרסים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - ליחס כזה חם כבר הרבה זמן שלא זכיתי. מומלץ לכולם

מחירמדרסים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מחירמדרסים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - גם אני וגם שלושת ילדיי סובלים מאלפוס חמור וארבעתנו משתמשים במדרסים. במשך שנים עברתי ממכון אורטופדי אחד לשני עד שחברה המליצה לי על אריאל קומפורט. שם לא רק שמקבלים אותי תמיד בחיוך ובסבלנות והצוות מקצועי למדי, המחיר הוגן ולא מופרז ואני יודעת שאני מקבלת מוצר איכותי עם אחריות ארוכת טווח כך שיש לי תמיד למי לפנות. אני ממליצה בחום, כי כשמגיעה מילה טובה, אז באמת מגיעה.

מחירמדרסים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >