הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים מחיר

מדרסים במחיר מטורף החל מ 70 ₪

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

בעת קניית מדרסים, מחיר מהווה פקטור מרכזי וחשוב, אבל יש לזכור כי המדרסים הם מוצר בריאותי כך שבסופו של דבר לבריאות אין מחיר, עם זאת באריאל אורטופדיה מתקדמת ניתן לרכוש מדרסים במחירים אטרקטיביים.

המדרסים אותם ניתן לרכוש באריאל קומפורט מוצעים במחירים ברי תחרות, שווים לכל כיס, כאשר ישנם מבצעים אטרקטיביים ומפתיעים כל העת לכל סוגי המדרסים, במאמר הבא דוגמאות לטווחי המחירים של כל המדרסים השונים. שווה לבדוק.

מחיר מדרסים

אנשים אולי נוטים לחשוב כי מחיר מדרסים יקר הוא ולכן הם עשויים להימנע מקנייתם אבל באריאל אורטופדיה מתקדמת, ניתן למצוא מגוון רחב של מדרסים במחירים משתלמים. למשל מדרס ביו-מכני מקצועי יעלה לכם 299 ש”ח במקום 700, לפי מידת גבס ולאחר בדיקה ממוחשבת. אפשר גם ליהנות ממבצעים אטרקטיבים ולרכוש מדרס ביו מכני קשיח ומדרסים לנעלי ספורט. במסגרת כללית מושלם ניתן לרכוש מדרסים בעלות של 0 ₪ במקום 680 ₪ וזאת בגלל שישנו החזר מלא על כל הסכום. עוד דוגמא היא מדרסי CNC, אותם אפשר לרכוש אותם ב 750 ₪ במקום ב 2000 ₪.

מחירי מדרסים אורטופדיים

אריאל קומפורט, אחת החברות המובילות בתחומה, מציעה לקהל הרחב מדרסים אורטופדים בטווחי מחירים משתנים. לחברה הסכמים עם קופות החולים השונות כך למשל אם אתם לקוחות קופת חולים כללית, תקבלו החזר מלא עבור קניית מדרסים. כמו כן יש הנחות ניכרות ללקוחות מכבי, קופת חולים מאוחדת, ולאומית. ניתן לרכוש מדרסים אורטופדים ביו-מכנים אשר עלותם תהיה 750 ₪ בלבד. כך גם באשר למדרסי גרפיט, מדרסים פונקציונאליים ומדרסים בהתאמה אישית לחיילים, חולי סוכרת וספורטאים. גם מדרסים לרוכבי אופניים יעלו במקום 2000 ₪ רק 750 ₪. אין ספק כי באריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו ליהנות ממחירי מדרסים אורטופדיים אטרקטיביים במיוחד.

מדרסים לילדים מחיר

מדרסים אפשר להכניס לכל נעל בה בחר הילד, אלה ימנעו ממנו לסבול מכאבים שונים. באמצעות מדרסים אורטופדים לילדים הנעלים יתאימו באופן מושלם לכף רגלו של הילד, מה שיתרום לו לנוחות ובריאות מרבית. את המדרסים לילדים ניתן בקלות להעביר בין נעל אחת לאחרת, וכך ההורים יוכלו להיות בטוחים שהם מספקים לילדם את הטוב ביותר עבור כף רגלו. כאשר בוחרים מדרסים לילדים מחיר תמיד משחק תפקיד, אך אריאל קומפורט מציעה מדרסים לילדים וביניהם מדרסים לנעלי ספורט ומדרסים לסנדלים. לחברה הסכמים עם הקופות השונות וכך ניתן בקלות להוזיל את עלות המדרסים באופן משמעותי וליהנות ממחירים משתלמים במיוחד.

מדרסים ביו -מכנים מחיר

תפקידם של מדרסים ביו- מכנים תפקידם לתמוך בכף הרגל. המדרסים הללו מונעים בעיות גב, כאבי ברכיים, הם מפזרים בצורה נכונה את משקל הגוף, בולמים זעזועים, משפרים את היציבות ותומכים בשלד. כאשר המדרסים מותאמים ללקוח בצורה נכונה, ניתן אף להעביר אותם מנעל אחת לשנייה. את המדרסים מתאימים באמצעות מדידה בגבס, חיישנים אלקטרוניים או ישנה עוד אפשרות – הטבעה בספוג מיוחד. מדרסים ביו – מכנים מוצעים במחירים אטרקטיביים במיוחד, במקום ב 2000 ₪ רק ב 750 ₪ בלבד. אפשר לרכוש מדרס הינו קשיח ועליו חלה אחריות של 3 שנים או מדרס המיועד לפעילות ספורטיבית.

מחיר מדרסים בהתאמה אישית

באריאל קומפורט אפשר למצוא מדרסים בהתאמה אישית, כמו מדרסים אורטופדים לחיילים, לחולי סוכרת, לספורטאים, לילדים ועוד. יתרונם של מדרסים בהתאמה אישית הוא שהם מיוצרים על פי מיטב הטכנולוגיות, עשויים מחומרי גלם איכותיים ומותאמים על פי סוג הפעילות. המדרסים מונעים בעיות בריאותיות וכאבים שונים הנוצרים עקב לחצים על כף הרגל. אם אתם תוהים מה בנוגע למחיר מדרסים בהתאמה אישית, הנה מחירים לדוגמא: ללקוחות קופת חולים כללית הם לא יעלו כסף בשל ההסדר המיוחד עימם. ללקוחות מכבי הם יעלו 102 ₪, ללקוחות לאומית 160 ₪ וללקוחות מאוחדת 200 ₪ במקום 680 ₪.

מחיר מדרסים בהתאמה מכבי

אריאל קומפורט מציעה מדרסים במחירים אטרקטיביים ללקוחות קופת חולים מכבי. מדובר על מגוון סוגים של מדרסים שונים למטרות שונות. את המדרסים הללו ניתן להכניס לכל נעל ונעל ולהלך בנוחות וגם כמובן לשמור על בריאות כף הרגל, הברכיים, הגב והקרסוליים כאשר המדרסים מייצבים את כף הרגל ומעניקים תמיכה מלאה לגוף. אנו מזמינים את חברי קופת חולים מכבי  ב 102 ₪ בלבד, במקום ב 680 ₪. זוג אחד מיועד להליכה יומיומית והשני לפעילות ספורטיבית. מדובר על חיסכון ניכר של 85% במחיר. לכן, אם אתם לקוחות קופת חולים מכבי, אצלנו תמצאו הנחה משמעותית על מדרסים.

מחיר מדרסים בהתאמה אישית כללית

כללית מושלם מציעה לקהל לקוחותיה מדרסים אורטופדים במחיר משתלם במיוחד. יש להגיע למכון אריאל קומפורט אשר עובד בהסדר עם קופ”ח כללית מושלם כאשר המדרסים הללו ניתנים באישור של אורטופד או רופא משפחה. מדרסים לחברי כללית מושלם ניתן למצוא ללא תשלום. כיצד נהנים מההטבה? יש למלא טופס בקשה להחזר, את הטופס מצרפים לטופס האישור הרפואי וקופת חולים כללית תסבסד את המדרסים ותעניק החזר עבורם. ההסכם האטרקטיבי של אריאל קומפורט עם קופת חולים כללית מושלם, מעניק ללקוחות את האפשרות לרכוש מדרסים אשר עלותם 175 ₪ ולקבל בחזרה את כל הסכום במלואו, או ליהנות מהנחות ניכרות על מדרסים בהתאמה אישית.

מחיר מדרסים בהתאמה אישית מאוחדת

אריאל קומפורט עובדת גם עם קופת חולים מאוחדת. במסגרת ההסכם ניתנות הנחות למדרסים בהתאמה אישית ובנוסף המכון מציע את השירות המקצועי ביותר ומספק ייעוץ בהתאמת המדרסים. מדובר על החזר של 100 ₪ על כל סוגי המדרסים בהתאמה אישית, וזיכוי על מדרסים מטעם הקופה. כאשר לקוחות הקופה רוכשים מדרסים מאריאל קומפורט הם חייבים להביא הפנייה מהרופא המטפל והם זכאים להחזר בגובה של 50% ממחירון הקופה. מדובר על זכאות הניתנת פעמיים בשנה. למשל, אפשר לרכוש מדרסים שעלותם 680 ₪ ב 200 ₪ בלבד או לרכוש מדרסים מיועד להליכה יומיומית או לפעילות ספורטיבית.

מחיר מדרסי גרפיט

ספורטאים וכל מי שנדרש לתמיכה ויציבה חזקה עושה שימוש במדרסי גרפיט. המדרסים הללו תומכים בכף הרגל ומעניקים יציבות ואיזון. הם נוחים מאוד ושומרים על בריאות הגב של אלו העושים בהם שימוש. אריאל קומפורט מציעה לקהל לקוחותיה מדרסי גרפיט העשויים מחומר קרבון פיבר במחיר מבצע מיוחד בעלות של 750 ₪. אפשר לרכוש מדרס רב שכבתי המונה בין 3 ל 5 שכבות של איכות ומכיל גם בולמי זעזועים. מדרסי גרפיט מחומר קשיח יעלו 750 ₪, מדרס קרבון פלאסט יעלה 750 ₪ ומדרס גרפיט מותאם אישית לכל כף רגל יעלה 750 ₪ בלבד.

מחיר מדרסים בייצור cnc

מדרסים המיוצרים בשיטת CNC, מבוססים על אחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, באמצעות טכנולוגיה זו מצלמים את כף הרגל, המצלמות מתעדות את המנח שלה, ולאחר מכן מייצרים מדרסים המותאמים באופן מושלם לכף רגלו של הלקוח. המדרסים הללו מבטיחים נוחות ובריאות וזאת בשל ההתאמה הכה מדויקת שלהם. אריאל קומפורט יודעים היטב שלמען הליכה נכונה, ריצה וכל פעילות ספורטיבית, יש לעשות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. כך ניתן לדרוך על כף הרגל בצורה בטוחה. מדרסים בייצור CNC ניתן לרכוש בעלות של 750 ₪ במקום ב 2000 ₪, אלה הם מדרסים בסריקת לייזר ובייצור רובוטי.

מעוניינים לרכוש מדרסים מכל הסוגים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד? צרו עוד היום קשר עם אריאל אורטופדיה מתקדמת ואנו נשמח לסייע לכם!

שאלות נפוצות בנושא מחירי המדרסים

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

יש לא מעט פרמטרים שעשויים להוזיל או לייקר את העלות של המדרס, אך עדיין מוטב כי תתייעצו תמיד עם אנשי מקצוע. ברגע שתבצעו את הרכישה מחברה מוכרת או מנוסה, תוכלו לדעת כי כל מדרס שתרכשו יתאים לכם. אצל חברת אריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו למצוא מגוון רחב של מדרסים העלות הממוצעת נעה בין 300-1000 ₪ למדרסים איכותיים. כמובן שישנם מצבים שבהם המחירים עשויים לעלות, וישנם מצבים שבהם המחירים גם עשויים לרדת.

ההבדל בין מדרסים במחיר גבוה לבין מדרסים במחיר נמוך זה איכות המדרס, החומרים ממנו המדרס עשוי, אורח חיי המדרס, שכבות המדרס ועוד. כל אחד מהפרמטרים אלו משפיע רבות על מחיר המדרס ובסופו של דבר קובע את מחירו הסופי של המדרס. ככל שמדובר על מדרס עם חומרים איכותיים יותר, אורח חיים ארוך וכן פרמטרים נוספים כך המדרס יימכר במחיר גבוה יותר ויהיה איכותי לעומת מדרס עם חומרים פחות איכותיים.

מחירי המדרסים משתנים בין מכוני האורטופדיה השונים. מאחר שמדובר על אביזר רפואי אשר מיוצר ומתוכנן ע"י טכנאי מאבחן, איכות המדרס אינה מושפעת רק מאיכות החומרים של המדרס, אלא מדברים אחרים כגון: רמת המקצועיות של המאבחן, ניסיון המאבחן ועוד. לכן שאתם רוצים לרכוש מדרסים מאחד המכונים כדאי שתיקחו בחשבון את נושא מדרסים מחיר. כמו כן, ככל שמכון האורטופדיה אמין ומקצועי יותר כך המחיר של המדרסים יהיה בהתאם לכך וגבוה.

מחירם של המדרסים נקבעת בהתאם לחומרים שמהם העם עשויים, איכות המדרס, מנח כף הרגל בתוך המדרס, אחריות המדרס, שכבות המדרס, משקל המדרס ועוד. ככל שהמדרס מכיל חומרים איכותיים וחזקים שנשארים לאורך זמן רב, כך מחירו יהיה גבוה יותר. אך גם שמדובר על בעיה מורכבת יותר אשר מצריכה מדרסים איכותיים יותר, מחיר מדרסים יושפע מכך.

כמו כן, בנוסף לכך מדרסים מחיר מושפע זמן הבדיקה לאבחון הבעיה שממנה סובל הלקוח, לקיחת מידות לגבס, זמן ייצור המדרס וזמן התאמת הנעלים ביום המסירה שכוללת ביקורת ומעקב וכמובן זמן האחריות. לכן יש לקחת זאת בחשבון שרוצים לקנות מדרסים, ולהבין עד כמה מדרסים מחיר מושפע מכך.

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

כאבים בכף הרגל

כאבים בכף הרגל

כאבים בכף הרגל כאב בכף הרגל יכול להיגרם מסיבות שונות. ישנם סוגים רבים ושונים של כאב שיכולים להופיע בכף הרגל, ולכל אחד מהם תסמינים וגורמים

קרא עוד »
בחירת נעלי ריצה מומלצות

בחירת נעלי ריצה מומלצות

בחירת נעלי ריצה מומלצות ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת נעלי הריצה הטובות ביותר. בחירת נעלי ריצה מומלצות הם כוללים את התכונות, הביצועים,

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים הוד השרון חיים באיכות ונוחות מחדש! תודה רבה למכון אריאל קומפורט על הסיוע המקצועי והאדיב.

מדרסים הוד השרון

מדרסים הוד השרון לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות מדרסים הוד השרון… לכבוד: אריאל קומפורט,הגעתי למכון שלכם ברעננה בהמלצתה של אמי,

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!