הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים מאוחדת,מדרסים מיוחדת, מאוחדת שיא מדרסים, מאוחדת עדיף מדרסים

מדרסים מאוחדת

200 ₪ בלבד במקום 680 ₪

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים

מדרסים קופת חולים מאוחדת – לפי מידת גבס, מחיר מבצע: 200 ₪

אריאל קומפורט מבצעת שרות של התאמת מדרסים למטופלי קופת חולים מאוחדת, השירות כולל הנחות למדרסים, התאמה אישית של המדרס לרגל ושירות מקצועי ממומחי החברה.

מדרסים מאוחדת
 
מחיר שוק: 680 ₪
מחיר מבצע: 200 ₪
החיסכון שלך: 71%
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

כל המידע על מדרסים אורטופדיים למבוטחי קופת חולים מאוחדת

מדרס אורטופדי הנו מדרס שהותאם לפציינט באמצעות שיטה אורטופדית. כך, למשל, רכישת מדרס במידה 43 של הנעל, ללא כל בדיקה או התאמה לכף הרגל, אינה נחשבת כהליך אורטופדי. לעומת זאת, ביקור במכון אורטופדי עם הפנייה מקופת החולים וביצוע התאמה לכף הרגל המתבססת על אלמנטים צורניים שלה, בנוסף לפרמטר המידה, מהווה רכישת מדרס בהליך רפואי תקני. ישנן דרכים רבות לבצע התאמה זו.

סוגי התאמת המדרס לכף הרגל

שלושת הסוגים הנפוצים בדיסציפלינה האורטופדית הם טבילה בספוג, חבישת תחבושת פולימרית וחבישת תחבושת גבס. בעוד שהסוג הראשון מתבסס על טבילת כף הרגל במשטח גדול של ספוג, יתר הסוגים מתבססים על פיסול כף הרגל. ישנן דעות רבות בספרות הכתובה המצדדות בחבישה פולימרית אל מול חבישת גבס. המסלול שמציעים מכון אריאל אורטופדיה מתקדמת וקופת חולים מאוחדת מתבסס על מדרסים לפי תחבושות גבס. רכישת מדרסים אורטופדיים מחייבת התאמה בנוסח אחד מסוגים אלו. הם מהווים דרכים יחידות לבדיקת צורתה הייחודית של כף הרגל לכל פציינט בנפרד.

מדרסים מיוחדת:

צרכים שונים שממלא המדרס האורטופדי

המדרס האורטופדי מסייע בריפוי והקלה בעומס הכאב שיוצרות בעיות שונות בכף הרגל, כאשר הבעיות מתחלקות לשני סוגים: תופעות שנובעות ישירות מכף הרגל, או תופעות לוואי המגולמות בה. שברי מאמץ ודורבן כף הרגל הן דוגמאות לתופעות ישירות. לעומת זאת, חוסר יציבות גופנית הגורמת לקושי הליכה עקב מחלת הסוכרת היא תופעת לוואי עקיפה. מדרסים אורטופדיים מספקים מענה לשני סוגי התופעות.

מדרסים באישור קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת, כגוף רפואי המספק פתרונות מרפא לבעיות כף הרגל, מכירה אך ורק במדרסים אורטופדיים כמדרסים באישור. זאת, לעומת מדרסים הנרכשים שלא במסגרת האורטופדיה, בחנויות מסחריות שונות למוצרי ספורט, אשר אינם מוכרים על ידי הקופה. במסגרת הכרתה במדרסים אורטופדיים, מציעה קופת חולים מאוחדת מדרסים למבוטחי עדיף או שיא בהנחה מרחיקת לכת. במידה והפציינטים אשר רכשו מדרסים אורטופדיים במכון אריאל קומפורט שייכים לקופה, הם יהיו זכאים להחזר בגובה 50% ממחיר המחירון של קופת חולים מאוחדת. זכאות זו ניתנת למימוש פעמיים בשנה.

הטבות נוספות למבוטחי מאוחדת

מאוחדת שיא מדרסים:

רכישת מוצרים אורטופדיים נלווים כמו חגורות גב, מיישרי כתפיים, ומגני קרסול ניתנים אף הם לרכישה ב- 50% ממחיר המחירון. קבלת ההנחה עבור מדרסים אורטופדיים מותנית בהצגת ההפניה מרופא הקופה, וקבלת ההנחה על המוצרים הנלווים אינה מצריכה הפנייה זו. החיסכון הממוצע של פציינטים בעלי היקף הוצאות גבוה על מוצרים אורטופדיים עומד על 71% עקב כך.

סוגי המדרסים

ניתן להתאים סוגים רבים של מדרסים בהליך אורטופדי: מדרסים לספורטאים, מדרסים בעלי שלוש שכבות, ומדרסים במידות משתנות. מחירם של סוגי המדרסים משתנה בהתאם לסוג החומר המרכיב אותם, כמות החומר שיש בהם, והצורך הפונקציונאלי שממלא המדרס. כמו כן, ישנה חשיבות להליך ההתאמה: מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס מתומחרים גבוה ביחס לשאר. היתרון בכך נעוץ בעובדה שמדרסים אלו ניתנים לרכישה בהנחה משמעותית. בכך, יוכלו מבוטחי קופת חולים מאוחדת ליהנות ממדרס נוח ומדויק להפליא ביחס לכל שיטת התאמה אחרת. מדרסים לפי תבנית גבס הם המדויקים ביותר עבור כף הרגל, בשל עמידותו ושרידותו הרבה של הגבס בעת המדידה.

ההתנהלות בעת לבישת מדרס אורטופדי

הליכה נוחה וחלקה, ללא התנגדויות תוך יצירת נוחות אופטימאלית אשר אינה ניתנת למימוש באף דגם של מדרס לא אורטופדי. החלק אשר בא במגע עם כף הרגל רך, קטיפתי ומתאים בדיוק למבנה כפות הרגליים שלכם. אשר על כן, גם אם הבעיה הנה חמורה לאין שעור כמו דורבן צורב בכף הרגל, ההרגשה הטובה תחזור, הצריבה תפחית משמעותית את עצמתה, והרגל תוכל לחזור אט אט למוטב. שחקני ספורט העוסקים במלאכתם באופן אינטנסיבי יוכלו להמשיך בדרכם ללא הפרעות ומגבלות שהם נתקלו בהן בעבר. לוקים במחלות שונות הגורמות לצליעה וחוסר יציבות יוכלו להרגיש בנוח ולשפר פלאים את אופן התנועה שלהם.

אפשרות לנהל חיי שגרה מבלי להמתין לטיפול הבא

פציינטים הסובלים מדורבן בכף הרגל או בעיות נקודתיות אחרות ברגל יוכלו לנהל חיי שגרה גם אם טיפול האולטרה סאונד הבא יתרחש עוד זמן רב. כל עוד הם לובשים מדרסים אורטופדיים, הם לא יחושו צריבה בעלת סף כאב גבוה, ויוכלו אף ליהנות מהמגע הרך של המדרס בנעל. בדרך זו, אופן ההתמודדות עם הבעיה בכף הרגל תהיה פשוטה בהרבה מאשר לו היו לובשים מדרסים לא אורטופדיים.

קיצור משך זמן הטיפול

בנוסף לאלמנט הנוחות, החומר ממנו עשוי המדרס ועמו באה כף הרגל במגע, יוצר סביבה בריאה לכף הרגל אשר אינה חושפת אותה להידרדרות נוספת. בכך, היקף הטיפולים להם יזדקקו הפציינטים יפחת משמעותית, והם יחזרו למוטב בזמן קצר משסברו בתחילה. לקוחות רבים מעידים על קיצור משמעותי של פרק הזמן בו לקו בכף רגלם, וחלקם מעיד על סף כאבים מופחת מאז רכשו מדרסים.

מדרסים עמידים וקלים

מגיע לכם מדרסים ממאוחדת? הקלות שבהתנהלות עם מדרסים אורטופדיים הנה נדבך חשוב נוסף שיש להרחיב אודותיו. ברכישת מדרסים לא אורטופדיים ישנה לעתים בעיה של הצבת המדרס בתוך הנעל, ונעילת המכלול כולו על כף הרגל: המדרס נוטה להתקמט ולהתעקם גם תוך כדי ההליכה. מדרס רפואי לעומת זאת עומד יציב כסלע איתן מחד, ומספק רכות ונוחות מרבית מאידך. מדרסים אורטופדיים הם היחידים שמתלבשים בקלות על כף הרגל, עומדים יציבים בתוך הנעל, ויוצרים נוחות אופטימאלית בתנועה. כמו כן, הם תורמים לשיפור ניכר ברמת הטיפול בבעיה בכף הרגל, ואף לקיצורו במקרים רבים.

אין לעשות כל שינוי צורני במדרס?

אם גם אתם מכירים את התופעה בה נקנים מדרסים לא אורטופדיים בחנות, וכאשר הגעתם הביתה גיליתם שאין התאמה לנעל או לצורת כף הרגל, ויש לבצע חיתוכים, במקרה זה אסור לחזור על כך! מדרסים אורטופדיים חייבים להישמר בצורתם המקורית על מנת לשמור על יתרון הנוחות, ועל ייעודם הרפואי המקורי. שינוי צורני שייעשה עצמאית במדרסים עלול לחבל בפונקציונאליות שלהם, ולגרום להתחדשות כאבי כף הרגל כתוצאה מכך.

לשמור על המדרס במקום בטוח

מאוחדת עדיף מדרסים:

במידה ויש לכם בבית ילדים קטנים או בעלי חיים, חובה להרחיק מהם את המדרסים ואפילו את זוג הנעליים בהם הם מוצבים. חבלה במדרסים אורטופדיים עלולה לפגוע בהגשמת הייעוד הרפואי שלהם, ומומלץ לשמור את הנעליים יחד עם המדרסים האורטופדיים בארון נעליים סגור ומאובטח היטב.

מדרסים אורטופדיים בהנחה – צעד חשוב לרפואה

מדרסים ממאוחדת בהנחה מהווים נדבך חשוב בעולם הרפואה, ובפרט בענף האורטופדיה. בעיות בכף הרגל אינן עוד נחלת בעלי מקצוע המשתמשים ברגלם מתוקף תפקידם – כגון ספורטאים ועובדי כפיים, אלא נחלתו של חלק נכבד מאוכלוסיית הארץ והעולם. בעקבות זאת, מדרסים אורטופדיים מתחילים להיחשב מוצרים שלא לצורכי מותרות, ואף כמוצרי חובה המסייעים משמעותית להחלמתה של כף רגל פגועה. ההטבה מבית מכון אריאל קומפורט וקופת חולים מאוחדת הנה בעלת חשיבות ראשונה במעלה, אשר מעניקה הזדמנות לכל לקוח לרכוש מדרס אורטופדי שמותאם לו.

זקוקים למידע על השתתפות קופת חולים מאוחדת ברכישת מדרסים ואביזרים אורטופדיים? מכון אריאל קומפורט יספק את כל המידע שיעזור לכם לחזור לחיות טוב!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים מאוחדת

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

המדרסים עוזרים לתקן את מנח כף הרגל, כך שישנם פחות לחצים על כפות הרגליים וכן היציבה הופכת לטובה יותר. באמצעות מדרסים מאוחדת, ניתנת תמיכה רבה למנח כף הרגל בצורה נכונה ויציבה. מנח זה מפחית את הלחץ על אזור כפות הרגליים כך שהוא מחלק אותו שווה בשווה, וכך למעשה אין כאבים בכפות הרגליים. התאמת מדרסים מאוחדת מתבצע בהתאמה אישית באמצעות בדיקה ממוחשבת במקום ולאחר קבלת התוצאות מתחיל גיבוס כף הרגל. המדרסים האורטופדיים אשר תומכים בכף הרגל מפחיתים בצורה משמעותית את העומס ומשנים את זווית העקב. וכך למעשה הם מעניקים הקלה מרובה ומשפרים את היציבות של כף הרגל.

העלות של רכישת מדרסים מאוחדת משתנה בהתאם לסוג הביטוח שיש לכם. ישנם ביטוחים שבהם עלות המדרס היא נמוכה במיוחד, ויש כאלה שההשתתפות היא מינורית יחסית. אחרי שתקבלו את האישור דרך קופת החולים, תוכלו לקבל הצעת דרך חברת אריאל קומפורט. כך תוכלו לדעת כי לא רק שיש השתתפות ברכישת המדרסים, גם בחרתם את המכון הכי מקצועי שיש. מכון שיכין לכם מדרס בהתאמה אישית על פי הצרכים שלכם.

שווה להשקיע על מדרסים דרך קופת חולים מאוחדת כי כל הפרוצדורה מוזילה את העלויות באופן ניכר. המשמעות היא שאם תבצעו את הפרוצדורה באופן עצמאי, יהיה עליכם לשלם הרבה יותר. קופת החולים יכולה לסייע לכם ברכישת מוצרים שונים, בין היתר גם מדרסים. אם נותנים לכם הנחה, למה שלא תיקחו אותה? הרי גם ככה אתם משלמים לקופת החולים סכומי כסף קבועים כל חודש.

מדרסים מאוחדת עשויים משלושה שכבות הכוללות: שכבת וסיקו ג'ל, סיבי נחושת ועוד למניעת חיידקים, פטרת וריחות לא נעימים. שכבת קרבון, ליצירת משטח חזק וגמיש אשר יתמוך בכף הרגל ויקבע אותה למקום. שכבת בולם זעזועים לתמיכה במשקל הגוף וכן לתיקון זווית כף הרגל בהתאמה אישית. כל אחד מהשכבות השונות עוזרות לכף הרגל להיות יציבה לאורך כל שעות היום, לקבל את הזווית המתאימה ולחלק את העומס על חלקים שונים בכף הרגל. חלוקת הלחץ על כפות הרגליים שווה בשווה, מפחית את העומסים על אזור מסוים ובכך מפחיתה את הכאבים על כפות הרגליים.

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

הלוקס ולגוס

הלוקס ולגוס – Hallux Valgus

האם קיים טיפול בהלוקס ולגוס ללא ניתוח? הטיפול הנפוץ ביותר בהלוקס ולגוס הוא ניתוח, אך יש לו חסרונות רבים. לדוגמה, ייתכן שהניתוח לא יהיה יעיל

קרא עוד »
מדרסים לפלטפוס

מדרסים לפלטפוס

מדרסים לפלטפוס בעידן שבו בחירת הנעלה הופכת לבריאות לא פחות מאשר סגנון, מדרסים לפלטפוס בולטים כגשר בין נוחות לאופנה. מדרסים לפלטפוס אבל איך המחיר של

קרא עוד »
מדרסים לכאבי ברכיים

מדרסים לכאבי ברכיים

מדרסים לכאבי ברכיים כאבי ברכיים הם בעיה שכיחה שיכולה להיות בעלת השפעה משמעותית על איכות החיים. אחת הדרכים להקל על אי הנוחות הזו היא מדרסים

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים לגיל השלישי

מדרסים לגיל השלישי

מדרסים לגיל השלישי גיל שלישי הוא מונח המשמש להגדרת הקבוצה הדמוגרפית הכוללת את בני 65 ומעלה. מדרסים לגיל השלישי המונח נטבע בארצות הברית בסוף שנות

קרא עוד »
מדרסים מכבי שלי,מדרסים מכבי מגן זהב, מדרסים מכבי,מדרסים מכבי שלי

מדרסים מכבי

מדרסים לחברי מכבי במבצע 125 ₪ בלבד במקום 680 ₪ מדרסים בהתאמה אישית ללא צורך בהפניה ורק ב-125₪ זוג אחד בלבד ממדרסים במבצע 200₪ בלבד

קרא עוד »
מחלת פיירברג

מחלת פיירברג

מחלת פיירברג הבנה והדרך לבריאות מחלת פיירברג, הידועה גם בשם נמק אווסקולרי של רפידות הרגל, היא מצב שיכול להשפיע באופן משמעותי על איכות החיים שלך.

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!