waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לריצה
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לריצה  750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.
מדרסים לאימונים אגרסיביים. מדרסים לתחרות. לנעלי תחרות בלבד.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

הריצה היא ללא צל של ספק פעילות ספורטיבי נהדרת אשר מסייעת לפיתוח סיבולת לב ריאה, תורמת לכושר הגופני ולחוזק השרירים, בעיקר באיזור הרגליים. לא בכדי הריצה הפכה, בעיקר בשנים האחרונות לפעילות ספורטיבית אהובה על רבים וניתן לראות בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות ובשעות הערב, יחידים וקבוצות אשר רצים למען בריאות הגוף וכמובן הנפש שלהם.

______-_____23 ______-_____25

עם התפתחותו של ענף הריצה ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר סובלים מכאבים ברגליים, אם באיזור הברכיים, הקרסוליים או אם בכף הרגל עצמה. הסיבה העיקרית לכך היא כי רק כרבע מהאוכלוסיה בורך במנח רגל נכון שבו כף הרגל אינה פונה כלפי חוץ או לחלופין כלפי פנים, יתר על המידה, מה שמאפשר לתנועה להיות נכונה יותר וכן לספוג באופן יעיל יותר את הרתע הנוצר בזמן הריצה, כאשר הרגל פוגשת את הקרקע. עבור שאר האוכלוסיה (כשלושה רבעים מכלל האוכלוסיה) המצב מעט מורכב יותר. מנח כף הרגל שלהם אינו נכון מה שיוצר עומס יתר על הרגל ובהמשך מהווה גם סיבה ישירה לכאבי רגליים.

______-_____24 ______-_____26

הפתרון המושלם לריצה מהנה ובריאה

מדרסים לריצה מהווים את הפתרון המושלם עבור תופעות כגון כאבים באיזור העקב, כאבי ברכיים, שלפוחיות הנוצרות באופן כרוני ופערים באורכן של הרגליים. גם אם אינכם סובלים מכאב או בעיה רפואית כלשהי אשר הם תוצאה ישירה של ריצה, שימוש במדרסי ריצה, מבעוד מועד, יסייע במניעת בעיות עתידיות ויהפוך את הריצה למהנה ובריאה הרבה יותר.

מדרסים לריצה גם עבור אצנים מקצועיים

היינו יכולים לחשוב כי נעלי ריצה המיועדות במיוחד עבור אצנים מקצועיים, אינן צריכות תוספת של מדרסים. אחרי הכל הן מיוצרות במיוחד עבור אלו העוסקים באופן מקצועי בריצה ופותחו לאחר תהליכי מחקר מקצועיים אשר בוצעי בידי טובי המומחים. חוץ מזה הן כבר מכילות בתוכן מדרסים, אז למה בכלל צריך מדרסי ריצה נוספים? ובכן, התשובה לכך היא פשוטה למדי. המדרסים המובנים בתוך הנעל אכן מיועדים כדי לרכך את הזעזוע ולהביר את אפקטיביות התנועה, אבל, וזה אבל גדול, למדרסי ריצה ישנו תפקיד מכריע בכל הקשור לאיזון כף הרגל והענקת תמיכה נוספת וריכוך המכה, כך שמעבר להפיכת התנועה לנכונה יותר וניצול אנרגטי נכון יותר מדרסים אלו מסייעים גם לשמירה על בריאותה של כף הרגל ולמניעת כאבים בעתיד. בהחלט נקודה למחשבה!

______-_____28 ______-_____27

במכון האורטופדי תוכלו למצוא מדרסי ריצה איכותיים ויחודיים, לריצה בריאה וכמובן מהנה יותר. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לענות על כל שאלה ולהמליץ על המדרסים לריצה המתאימים לכם ביותר.

מדרסים מותאמים אישית לא נחוצים אך ורק למי שסובלים מבעיות רפואיות בכפות הרגליים. סוגים שונים של פעילויות פיזיות מאומצות, דורשות הרבה מכפות הרגליים שלנו. ללא תמיכה נכונה, אנחנו עלולים להיפגע או במקרה חמור יותר – ליצור פגיעה מתמשכת, הולכת ומחמירה למפרקים, לגידים או לחלקים שלמים בגוף. מדרסים לריצה מעניקים לכם את היתרון שבריצה נכונה, בריאה ונוחה.

______-_____29 ______-_____30

המדרסים הטובים ביותר לריצה

במהלך ריצה, בין אם זו ריצה קלה או ספרינט מאומץ, אנחנו משחררים ומפעילים לחץ על מפרקים רבים, בתכיפות ובעוצמה גבוהה. כל צעד שלא “הונח” כראוי, יכול להפעיל לחץ בזווית לא מתאימה ולגרום לכאבים ואף לפגיעה במפרקים. המדרסים הטובים ביותר לריצה ידאגו שכל צעד בריצה ימוקם נכון על גבי המשטח, כך שגם תנועה לא נכונה “תתוקן” על ידי המדרס. מלבד שמירה על בריאות כף הרגל והמפרקים בגוף, המדרסים יוצרים חווית ריצה נעימה יותר, ומורידים חלק ניכר מהמאמץ מכף הרגל ומעבירים אותו אל המדרס ומשם אל נעל הריצה.

כיצד נתכנן מדרסים לריצה באופן אידיאלי?

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, אנחנו משתמשים בשיטה המתקדמת ביותר על מנת ליצור בהתאמה אישית את המדרסים האיכותיים ביותר בעולם. צוות האורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) שלנו יוצר מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס. התהליך כולל יצירת תבנית של כף רגלו של הלקוח על ידי דריכה בתוך חומר ספוגי מיוחד. לאחר מכן, יוצקים גבס אל התבנית, מה שמאפשר לנו ליצור מדרס שמתאים בדיוק לצורת הרגל. במקרה של בעיה בכף הרגל (כמו פלטפוס למשל), המדידה מאפשרת לנו ליצור מדרס שיפצה על קריסת הרגל ויעניק תמיכה נוספת בזמן הריצה. מדרסים לריצה חייבים להיות מותאמים אישית. שימוש במדרסים מוכנים מראש יכולים לגרום לעיוות כף הרגל בזמן הריצה, ולביטול כל תכלית המדרס.

______-_____3 ______-_____32

מדרסים לריצה ולספורטאים מהסוג הקשיח והטוב ביותר

ספורטאים שמשתמשים בנעלי הריצה שלהם לצרכים אינטנסיביים, דורשים מדרס שיעמוד בעומס העבודה. מדרסים לריצה עבור ספורטאים צריכים לשלב קשיחות עם גמישות כדי לא לגרום לכאבי לספורטאי אך להעניק תמיכה מספקת. מדרסים ביו-מכאניים עשויים לרוב מגרפיט, חומר חזק ביותר עליו מונחות שכבות ריכוך מספוג או פלסטיק לריכוך מכות. בדרך כלל, המדרסים נוצרים על פי תחבושת גבס. מדרסים לפי תחבושת גבס מותאמים ללקוח מבלי להפעיל משקל על ספוג. תחבושות הגבס מונחות על הרגל כשהיא באוויר, וכך נוצרת תבנית מדויקת לצורת הרגל במנוחה. מדרסים לריצה מחומרים כמו גרפיט יכולים להתמודד גם עם סוגי הספורט המאומצים ביותר.

כיצד לבחור נעל ריצה?

מדרסים לריצה הם לא היחידים בעלי חשיבות בשמירה על בריאות הרגל והגוף. נעל הריצה מספקת גם היא תמיכה לכף הרגל, לקרסול ולמפרקים. היא מאפשרת להוריד מהעומס המופעל על העצמות והמפרקים לאורך זמן. חשוב לבחור נעלי ריצה עם סוליות שמאפשרות גמישות מסוימת, אך לא מוגזמת. בריצה קלה סביב החנות, אתם צריכים להרגיש את הרגל שוקעת מעט, ואת המכה מתרככת. אם כף הרגל קורס מעט או שיש לכם קשת גבוהה במיוחד, חשוב לקנות נעל עם ריפוד שמתקן את הנטייה. בנוסף, חשוב שהנעל תתאים בדיוק לגודל הרגל, ו”תחבק” אותה בצורה צמודה. נעל צמודה מאבטחת את הרגל ומונעת תנועה בתוך הנעל שיכולה לגרום לפגיעה.

______-_____31 ______-_____33

המלצות לבחירת מדרסים לספורטאים תחרותיים

מדרסים לריצה תמיד ייוצרו באופן אישי. במכון אריאל קומפורט, אנחנו מציעים אך ורק מדרסים לפי מידה אישית, כדי לתת מענה מדויק לכל לקוח. חומרי הגלם והמדרסים עצמם מיוצרים במקום, כך שניתן להיות בטוחים שדואגים לכם באופן אישי. ספורטאים תחרותיים צריכים לציין את העובדה הזו לפני הכנת המדרס. לפי סוג הספורט, סביר להניח שנמליץ על מדרס קשיח, שיצליח לעמוד בעומס העבודה הרב. המדרס יכול לשמש גם כדי לתת לספורטאי יתרון, ולהפוך את התנועה לקלה יותר על ידי ספיגת חלק מעומס הריצה.

______-_____35 ______-_____34

בחירת המדרס הנכון היא בעלת חשיבות מכרעת לחוויית הריצה

מדרסים לריצה שהותאמו באופן אישי ומדויק ללקוח (כמו במקרה של מדרסים לפי תבנית גבס) יכולים להפוך קשיים שנראו נורמליים לנחלת העבר. אין שום סיבה שריצה ארוכה ומאומצת תסתיים בכאבים בכפות הרגליים, בברכיים או בקרסוליים. תחושת השריפה שלעתים נוצרת בכף הרגל, או כאבי הגב שנגרמים לאורך זמן הם מיותרים לחלוטין. בחירת מדרסים לריצה שמתאימים לכם, הופכים את חווית הריצה לטבעית, נעימה וקלה יותר. הם מוציאים את המאמץ המיותר על הגוף, ומשאירים את המאמץ הפיזי הבריא, שיחזק את הגוף ויאמן אותו.

______-_____37 ______-_____36

צריך מדרסים לריצה?

אם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי בכף הרגל (פלטפוס, דורבן וכולי) התשובה היא בהחלט כן. ריצה ללא מדרסים תחמיר את המצב במהרה ויכולה לגרום לכאבים כרוניים ולפציעות חמורות. אנשים בעלי כפות רגליים בריאות אמנם לא מחויבים לרוץ עם מדרסים, אבל שימוש במדרסי ריצה מתאימים יועילו מאוד לבריאות המתאמן ויקלו על הריצה עצמה. בכל מקרה, רצוי להגיע למכון אריאל קומפורט ולקבל ייעוץ מקצועי בהתאם לסוג הריצה או הספורט שאתם מתכננים לעסוק בו, תוך כדי לקיחה בחשבון של מבנה הרגל ובעיות רפואיות, במקרה וקיימות.

______-_____38 ______-_____39

כיצד נדע אם המדרסים שקיבלנו הם אכן מדרסי ריצה טובים?

מדרסי ריצה טובים ניתן לזהות תוך כמה רגעים מתחילת השימוש בהם. הצעדים הופכים להיות ישרים יותר, וניתן להרגיש את ההשפעה מהשוקיים, דרך האגן ועד הגב והכתפיים. ריצה קצרה עם המדרסים תבהיר לכם אם קיבלתם מדרסים מתאימים או לא. שימוש במדרסים לא צריך לדרוש מכם מאמץ, עליכם להניח את הרגל בטבעיות ולתת למדרס לבצע את ההתאמה לקרקע. יכול להיות שבימים הראשונים לשימוש במדרס, תרגישו כאב קל בכפות הרגליים או בשוקיים, במיוחד אם המדרס מתקן פלטפוס. הסיבה היא שהמדרס מאלץ את השרירים לעבוד כראוי, ולא נותן להם לקרוס כהרגלם. הכאב יעבור תוך זמן קצר, כשהשרירים יתרגלו ויתחזקו.

______-_____4 ______-_____41

השוני בין מדרסים לריצה ולספורט לבין מדרסים להליכה

כאמור, מדרסים המיועדים לריצה צריכים להיות קשיחים יותר ולהיות מסוגלים לעמוד במאמץ גבוה. לפיכך, חומרי הגלם צריכים להיות חזקים יותר ולעתים מעט יקרים יותר. שיטת מדידת הרגל צריכה להתבצע באמצעות מידת גבס או תחבושות גבס. מדרסים להליכה סופגים זעזועים קלים בהרבה, ולכן הם יכולים להיות מיוצרים מחומרים רכים ונעימים יותר, ומחירם יהיה נמוך יותר בדרך כלל. במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, נשמח לייעץ לכם לגבי סוג המדרסים הנחוצים לכם, על פי סוג הפעילות הגופנית בה אתם מתכננים לעסוק, והבעיות הרפואיות מהן אתם סובלים, אם בכלל.

______-_____40 ______-_____42

בלימת זעזועים והפחתת העומס במהלך הריצה

כאן נכנסת לתמונה הגמישות של המדרס, עליה דיברנו מקודם. מדרס קשיח לחלוטין אמנם יתקן את צורת הרגל באופן מושלם, אבל לא יאפשר העברה של הלחץ והעומס מהרגל אל המדרס, אל הנעל ואל הקרקע בחזרה. מדרס בלי גמישות לא שונה מלרוץ יחפים על האספלט. המדרסים המיוצרים אצלנו משלבים בין יכולת תיקון צורת הדריכה עבור כל סוגי הספורט והספורטאים (גם אנשים כבדי משקל המפעילים לחץ גבוה), ובין גמישות נעימה שמפחיתה עומס ומונעת פגיעה בעצמות ובמפרקים.

contact_box

______-_____44 ______-_____43

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לריצה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 7 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (7)

מדרסים לריצה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - המכון הטוב ביותר ,פשוט הצילו אותי מכאב ,לאחר כמה מכוני מדרסים לא תואמים הגעתי אליהם פשוט נחמדים הגונים זולים ומוצר מדויק.

מדרסים לריצה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - ממליץ לכולם בחום.

מדרסים לריצה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לריצה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לריצה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לריצה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - בשנתיים האחרונות ממש התמכרתי לריצות והתחלתי להתאמן שלוש-ארבע פעמים בשבוע. הבעיות התחילו כשאחרי האימונים הייתי סובלת מכאבי בכפות הרגליים שמנעו ממני להתאמן לאורך זמן. המאמנת שלי המליצה לי על מדרסים מיוחדים לאצנים ומבירור קצר שערכתי התברר לי שבאריאל קומפורט אוכל להשיג אותם במחיר מבצע. להפתעתי לא רק שהמחיר היה הוגן למדי אלא שגם צוות המכון גילה מקצועיות ובקיאות בתחום שהחלטתי גם לחזור אליהם בהמשך וגם להמליץ לכל מי שסבל כמוני עליהם

מדרסים לריצה
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >