הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לריצה

מדרסים לריצה 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

הריצה היא ללא צל של ספק פעילות ספורטיבי נהדרת אשר מסייעת לפיתוח סיבולת לב ריאה, תורמת לכושר הגופני ולחוזק השרירים, בעיקר באיזור הרגליים. לא בכדי הריצה הפכה, בעיקר בשנים האחרונות לפעילות ספורטיבית אהובה על רבים וניתן לראות בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות ובשעות הערב, יחידים וקבוצות אשר רצים למען בריאות הגוף וכמובן הנפש שלהם.

עם התפתחותו של ענף הריצה ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר סובלים מכאבים ברגליים, אם באיזור הברכיים, הקרסוליים או אם בכף הרגל עצמה. הסיבה העיקרית לכך היא כי רק כרבע מהאוכלוסיה בורך במנח רגל נכון שבו כף הרגל אינה פונה כלפי חוץ או לחלופין כלפי פנים, יתר על המידה, מה שמאפשר לתנועה להיות נכונה יותר וכן לספוג באופן יעיל יותר את הרתע הנוצר בזמן הריצה, כאשר הרגל פוגשת את הקרקע. עבור שאר האוכלוסיה (כשלושה רבעים מכלל האוכלוסיה) המצב מעט מורכב יותר. מנח כף הרגל שלהם אינו נכון מה שיוצר עומס יתר על הרגל ובהמשך מהווה גם סיבה ישירה לכאבי רגליים.

הפתרון המושלם לריצה מהנה ובריאה

מדרסים לריצה מהווים את הפתרון המושלם עבור תופעות כגון כאבים באיזור העקב, כאבי ברכיים, שלפוחיות הנוצרות באופן כרוני ופערים באורכן של הרגליים. גם אם אינכם סובלים מכאב או בעיה רפואית כלשהי אשר הם תוצאה ישירה של ריצה, שימוש במדרסי ריצה, מבעוד מועד, יסייע במניעת בעיות עתידיות ויהפוך את הריצה למהנה ובריאה הרבה יותר.

מדרסים לריצה גם עבור אצנים מקצועיים

היינו יכולים לחשוב כי נעלי ריצה המיועדות במיוחד עבור אצנים מקצועיים, אינן צריכות תוספת של מדרסים. אחרי הכל הן מיוצרות במיוחד עבור אלו העוסקים באופן מקצועי בריצה ופותחו לאחר תהליכי מחקר מקצועיים אשר בוצעי בידי טובי המומחים. חוץ מזה הן כבר מכילות בתוכן מדרסים, אז למה בכלל צריך מדרסי ריצה נוספים? ובכן, התשובה לכך היא פשוטה למדי. המדרסים המובנים בתוך הנעל אכן מיועדים כדי לרכך את הזעזוע ולהביר את אפקטיביות התנועה, אבל, וזה אבל גדול, למדרסי ריצה ישנו תפקיד מכריע בכל הקשור לאיזון כף הרגל והענקת תמיכה נוספת וריכוך המכה, כך שמעבר להפיכת התנועה לנכונה יותר וניצול אנרגטי נכון יותר מדרסים אלו מסייעים גם לשמירה על בריאותה של כף הרגל ולמניעת כאבים בעתיד. בהחלט נקודה למחשבה!

במכון האורטופדי תוכלו למצוא מדרסי ריצה איכותיים ויחודיים, לריצה בריאה וכמובן מהנה יותר. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לענות על כל שאלה ולהמליץ על המדרסים לריצה המתאימים לכם ביותר.

מדרסים מותאמים אישית לא נחוצים אך ורק למי שסובלים מבעיות רפואיות בכפות הרגליים. סוגים שונים של פעילויות פיזיות מאומצות, דורשות הרבה מכפות הרגליים שלנו. ללא תמיכה נכונה, אנחנו עלולים להיפגע או במקרה חמור יותר – ליצור פגיעה מתמשכת, הולכת ומחמירה למפרקים, לגידים או לחלקים שלמים בגוף. מדרסים לריצה מעניקים לכם את היתרון שבריצה נכונה, בריאה ונוחה.

המדרסים הטובים ביותר לריצה

במהלך ריצה, בין אם זו ריצה קלה או ספרינט מאומץ, אנחנו משחררים ומפעילים לחץ על מפרקים רבים, בתכיפות ובעוצמה גבוהה. כל צעד שלא “הונח” כראוי, יכול להפעיל לחץ בזווית לא מתאימה ולגרום לכאבים ואף לפגיעה במפרקים. המדרסים הטובים ביותר לריצה ידאגו שכל צעד בריצה ימוקם נכון על גבי המשטח, כך שגם תנועה לא נכונה “תתוקן” על ידי המדרס. מלבד שמירה על בריאות כף הרגל והמפרקים בגוף, המדרסים יוצרים חווית ריצה נעימה יותר, ומורידים חלק ניכר מהמאמץ מכף הרגל ומעבירים אותו אל המדרס ומשם אל נעל הריצה.

כיצד נתכנן מדרסים לריצה באופן אידיאלי?

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, אנחנו משתמשים בשיטה המתקדמת ביותר על מנת ליצור בהתאמה אישית את המדרסים האיכותיים ביותר בעולם. צוות האורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) שלנו יוצר מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס. התהליך כולל יצירת תבנית של כף רגלו של הלקוח על ידי דריכה בתוך חומר ספוגי מיוחד. לאחר מכן, יוצקים גבס אל התבנית, מה שמאפשר לנו ליצור מדרס שמתאים בדיוק לצורת הרגל. במקרה של בעיה בכף הרגל (כמו פלטפוס למשל), המדידה מאפשרת לנו ליצור מדרס שיפצה על קריסת הרגל ויעניק תמיכה נוספת בזמן הריצה. מדרסים לריצה חייבים להיות מותאמים אישית. שימוש במדרסים מוכנים מראש יכולים לגרום לעיוות כף הרגל בזמן הריצה, ולביטול כל תכלית המדרס.

מדרסים לריצה ולספורטאים מהסוג הקשיח והטוב ביותר

ספורטאים שמשתמשים בנעלי הריצה שלהם לצרכים אינטנסיביים, דורשים מדרס שיעמוד בעומס העבודה. מדרסים לריצה עבור ספורטאים צריכים לשלב קשיחות עם גמישות כדי לא לגרום לכאבי לספורטאי אך להעניק תמיכה מספקת. מדרסים ביו-מכאניים עשויים לרוב מגרפיט, חומר חזק ביותר עליו מונחות שכבות ריכוך מספוג או פלסטיק לריכוך מכות. בדרך כלל, המדרסים נוצרים על פי תחבושת גבס. מדרסים לפי תחבושת גבס מותאמים ללקוח מבלי להפעיל משקל על ספוג. תחבושות הגבס מונחות על הרגל כשהיא באוויר, וכך נוצרת תבנית מדויקת לצורת הרגל במנוחה. מדרסים לריצה מחומרים כמו גרפיט יכולים להתמודד גם עם סוגי הספורט המאומצים ביותר.

כיצד לבחור נעל ריצה?

מדרסים לריצה הם לא היחידים בעלי חשיבות בשמירה על בריאות הרגל והגוף. נעל הריצה מספקת גם היא תמיכה לכף הרגל, לקרסול ולמפרקים. היא מאפשרת להוריד מהעומס המופעל על העצמות והמפרקים לאורך זמן. חשוב לבחור נעלי ריצה עם סוליות שמאפשרות גמישות מסוימת, אך לא מוגזמת. בריצה קלה סביב החנות, אתם צריכים להרגיש את הרגל שוקעת מעט, ואת המכה מתרככת. אם כף הרגל קורס מעט או שיש לכם קשת גבוהה במיוחד, חשוב לקנות נעל עם ריפוד שמתקן את הנטייה. בנוסף, חשוב שהנעל תתאים בדיוק לגודל הרגל, ו”תחבק” אותה בצורה צמודה. נעל צמודה מאבטחת את הרגל ומונעת תנועה בתוך הנעל שיכולה לגרום לפגיעה.

המלצות לבחירת מדרסים לספורטאים תחרותיים

מדרסים לריצה תמיד ייוצרו באופן אישי. במכון אריאל קומפורט, אנחנו מציעים אך ורק מדרסים לפי מידה אישית, כדי לתת מענה מדויק לכל לקוח. חומרי הגלם והמדרסים עצמם מיוצרים במקום, כך שניתן להיות בטוחים שדואגים לכם באופן אישי. ספורטאים תחרותיים צריכים לציין את העובדה הזו לפני הכנת המדרס. לפי סוג הספורט, סביר להניח שנמליץ על מדרס קשיח, שיצליח לעמוד בעומס העבודה הרב. המדרס יכול לשמש גם כדי לתת לספורטאי יתרון, ולהפוך את התנועה לקלה יותר על ידי ספיגת חלק מעומס הריצה.

בחירת המדרס הנכון היא בעלת חשיבות מכרעת לחוויית הריצה

מדרסים לריצה שהותאמו באופן אישי ומדויק ללקוח (כמו במקרה של מדרסים לפי תבנית גבס) יכולים להפוך קשיים שנראו נורמליים לנחלת העבר. אין שום סיבה שריצה ארוכה ומאומצת תסתיים בכאבים בכפות הרגליים, בברכיים או בקרסוליים. תחושת השריפה שלעתים נוצרת בכף הרגל, או כאבי הגב שנגרמים לאורך זמן הם מיותרים לחלוטין. בחירת מדרסים לריצה שמתאימים לכם, הופכים את חווית הריצה לטבעית, נעימה וקלה יותר. הם מוציאים את המאמץ המיותר על הגוף, ומשאירים את המאמץ הפיזי הבריא, שיחזק את הגוף ויאמן אותו.

צריך מדרסים לריצה?

אם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי בכף הרגל (פלטפוס, דורבן וכולי) התשובה היא בהחלט כן. ריצה ללא מדרסים תחמיר את המצב במהרה ויכולה לגרום לכאבים כרוניים ולפציעות חמורות. אנשים בעלי כפות רגליים בריאות אמנם לא מחויבים לרוץ עם מדרסים, אבל שימוש במדרסי ריצה מתאימים יועילו מאוד לבריאות המתאמן ויקלו על הריצה עצמה. בכל מקרה, רצוי להגיע למכון אריאל קומפורט ולקבל ייעוץ מקצועי בהתאם לסוג הריצה או הספורט שאתם מתכננים לעסוק בו, תוך כדי לקיחה בחשבון של מבנה הרגל ובעיות רפואיות, במקרה וקיימות.

כיצד נדע אם המדרסים שקיבלנו הם אכן מדרסי ריצה טובים?

מדרסי ריצה טובים ניתן לזהות תוך כמה רגעים מתחילת השימוש בהם. הצעדים הופכים להיות ישרים יותר, וניתן להרגיש את ההשפעה מהשוקיים, דרך האגן ועד הגב והכתפיים. ריצה קצרה עם המדרסים תבהיר לכם אם קיבלתם מדרסים מתאימים או לא. שימוש במדרסים לא צריך לדרוש מכם מאמץ, עליכם להניח את הרגל בטבעיות ולתת למדרס לבצע את ההתאמה לקרקע. יכול להיות שבימים הראשונים לשימוש במדרס, תרגישו כאב קל בכפות הרגליים או בשוקיים, במיוחד אם המדרס מתקן פלטפוס. הסיבה היא שהמדרס מאלץ את השרירים לעבוד כראוי, ולא נותן להם לקרוס כהרגלם. הכאב יעבור תוך זמן קצר, כשהשרירים יתרגלו ויתחזקו.

השוני בין מדרסים לריצה ולספורט לבין מדרסים להליכה

כאמור, מדרסים המיועדים לריצה צריכים להיות קשיחים יותר ולהיות מסוגלים לעמוד במאמץ גבוה. לפיכך, חומרי הגלם צריכים להיות חזקים יותר ולעתים מעט יקרים יותר. שיטת מדידת הרגל צריכה להתבצע באמצעות מידת גבס או תחבושות גבס. מדרסים להליכה סופגים זעזועים קלים בהרבה, ולכן הם יכולים להיות מיוצרים מחומרים רכים ונעימים יותר, ומחירם יהיה נמוך יותר בדרך כלל. במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, נשמח לייעץ לכם לגבי סוג המדרסים הנחוצים לכם, על פי סוג הפעילות הגופנית בה אתם מתכננים לעסוק, והבעיות הרפואיות מהן אתם סובלים, אם בכלל.

בלימת זעזועים והפחתת העומס במהלך הריצה

כאן נכנסת לתמונה הגמישות של המדרס, עליה דיברנו מקודם. מדרס קשיח לחלוטין אמנם יתקן את צורת הרגל באופן מושלם, אבל לא יאפשר העברה של הלחץ והעומס מהרגל אל המדרס, אל הנעל ואל הקרקע בחזרה. מדרס בלי גמישות לא שונה מלרוץ יחפים על האספלט. המדרסים המיוצרים אצלנו משלבים בין יכולת תיקון צורת הדריכה עבור כל סוגי הספורט והספורטאים (גם אנשים כבדי משקל המפעילים לחץ גבוה), ובין גמישות נעימה שמפחיתה עומס ומונעת פגיעה בעצמות ובמפרקים.

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לריצה

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

מדרסים לריצה מתאימים לספורטאים ואצנים וכן לאנשים שמתעסקים בספורט במהלך שגרת יומם ושאינם ספורטאים או אצנים. המדרסים מקלים על הכאבים בכפות הרגליים ומחלקים את העומס שווה בשווה.

עליכם לקחת בחשבון כי לא כל מדרס שתמצאו הוא כזה אשר מתאים לריצה. ריצה היא פעילות ספורט עם מאפיין מסוים, ולכן המדרס חייב להיות כזה שמתאים לפעילות הזאת. חובה עליכם לבחור מדרסים אשר מתאימים לריצה, כאלה שיאפשרו לכם לצלוח אותה ללא בעיות. אם לא תבחרו מדרסים אשר מתאימים לריצה, תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו המדרס לא יעשה את העבודה. בחלק מהמקרים אם המדרס לא יהיה מספיק איכותי הוא גם עשוי להגביר את הסיכוי לפציעה כתוצאה מהריצה.

יש לא מעט מדרסים בשוק, אך חובה עליכם לוודא כי המדרס שאותו אתם רוכשים הוא מדרס איכותי. מדרסים לריצה באיכות גבוהה ישמרו על כף הרגל שלכם לכל אורך הפעילות. הם כאלה שיאפשרו לכם לרוץ למרחקים ארוכים או קצרים ללא כל בעיה. הסיכוי לפציעה הוא גבוה בצורה משמעותית כאשר אנו מדברים על ריצה ללא מדרסים איכותיים. אל תיקחו את הסיכון הזה כי הוא עלול לעלות לכם ביוקר.

העלות של מדרסים המיועדים לריצה משתנה בהתאם ללא מעט פרמטרים. מוטב כי תקבלו הצעת מחיר אישית על מנת שתוכלו לדעת כמה בדיוק תצטרכו לשלם. ברוב המקרים מדובר על עלות של כמה מאות שקלים שתאפשר לכם לשמור על הבריאות שלכם. לא רוצים לקחת סיכונים כאשר אתם רוכשים מדרסים לריצות? אנו מזמינים אתכם לבצע את הרכישה דרך חברת אריאל מדרסים. כך תוכלו לדעת כי תקבלו מדרס שמותאם לכף הרגל שלכם בצורה אידיאלית.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסי הגרפיט

מדרסי הגרפיט קרבון פלאסט דקים

מדרסי הגרפיט קרבון פלאסט דקים https://www.youtube.com/watch?v=SPFPEmiEIls מדרסי גרפיט בהתאמה אישית כשקונים מדרסים לפי מידה אישית כדאי לבצע התאמה מדויקת באמצעות אנשי מקצוע. חברת אריאל אורטופדיה

קרא עוד »
מדרסים אבן יהודה: הפתרון המושלם לכאבי ברכיים והליך צעד מופחת! מומלץ!

מדרסים אבן יהודה

מדרסים אבן יהודה לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות https://www.youtube.com/watch?v=mZXw4y1lVu8 מדרסים אבן יהודה… לכל המבקש,מגיל קטן אני סובלת מכאבים עזים בברכיים,

קרא עוד »
מדרסים לשין ספלינט

מדרסים לשין ספלינט

מדרסים לשין ספלינט שין ספלינט הוא מצב נפוץ למדי בקרב אצנים ואנשים שעוסקים בפעילות גופנית מאומצת באופן קבוע. כאשר מופעל עומס יתר על השרירים שמתחברים

קרא עוד »
כף הרגל האחורית

כף הרגל האחורית

כף הרגל האחורית היא מקום בו הגוף ממוקם מאחורי הכדור, והיא מכונה גם בהנפה לאחור. כף הרגל האחורית היא טכניקה נפוצה המופעלת על ידי שחקני

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מהם מדרסים אורטופדיים

מהם מדרסים אורטופדיים

מהם מדרסים אורטופדיים מהם מדרסים אורטופדיים? הם פתרון חדשני לתמיכה בכף הרגל ולמתן נוחות בהליכה. מהם מדרסים אורטופדיים במדריך זה, נבחן מה הם אורתוטיקה, אילו

קרא עוד »
סוגי מדרסים אורתופדיים

סוגי מדרסים אורתופדיים

סוגי מדרסים אורתופדיים שוק האורתוטיק מציע מגוון רחב של מוצרים המיועדים לשיפור הנוחות והטיפול בבריאות כף הרגל. סוגי מדרסים.אילו סוגי מדרסים קיימים?סוגי מדרסים אורתופדיים –

קרא עוד »
גרביים אורטופדיות

גרביים אורטופדיות

גרביים אלסטיות | גרביים לבצקות | גרביים לורידים | גרביים לכלי דם | גרבי לחץ | גרב אלסטית לנוחיות לקוחותינו, ניתן לרכוש את כל האביזרים

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!