waze
whatsapp
youtube
Home » מאמרים » מדרסים לריצה וספורט
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לריצה וספורט

מבצע 1+1


book


אחת הדרכים הנפוצות והיעילות לשמירה על כושר גופני, על הגזרה ועל הבריאות באופן כללי היא ריצה. רבים מאתנו עוסקים בפעילות ספורטיבית זו על בסיס קבוע אך הרוב הגדול לא באמת מודע לסיכוני הנזקים שפעילות זו עשויה להוביל אליהם במידה ולא עושים אותה נכון או בצורה שאינה מבוקרת. אנו נוהגים לרוץ בפארקים, דרכי העיר וחופי ים ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות שהרצים לאו דווקא לוקחים בחשבון ולכן לכל אחד מהם יש את הדרך והצורה הנכונה אותה יש לקחת בחשבון על מנת למזער את הסיכון לנזק ולהפוך את האימון ליעיל ומהנה עד כמה שאפשר.

ריצה על מדרון צדדי למשל עלולה להוות מעמסה על רצועות הברכיים, וריצה על חול עמוק טובה לזמנים קצרים בלבד מכיוון שהיא מרגילה לצעדים קטנים ללא הרמה רגליים מספקת, הרגל שלטווח הארוך עשוי להיות בעייתי. כמו כן, משטח רך מידי עשוי לגרום לחוסר יציבות של הקרסול והברך ומהווה סיכון של עשיית תנועה חדה ובלתי מחושבת שעשויה להוביל לפציעה. מצד שני, גם משטחי ריצה קשים מידי עשויים לגרום לנזק בשל הזעזוע הרב שנגרם לכף הרגל בעת הנחיתה על הקרקע.

______-______-________54 ______-______-________56

היתרון של מדרסים לריצה

ובכל זאת, ריצה היא אימון הכושר המקובל ביותר בשל היותו אימון בריא מהנה ומאתגר ולא צריכה להוות סיכון למי שמקפיד על מינונים נכונים ותנועה מדויקת ולמי שיודע להקשיב לגופו ולנקוט באמצעי הזהירות. לכן, אנו ממליצים להשתמש במדרסים לריצה על מנת לשמור על הגוף ולהימנע ממצבים המסכנים את הגוף בדרכים שצוינו זה עתה. מדרסי ריצה יספקו לרגל את התמיכה הנכונה שלא תאפשר לרגל לנחות על הקרקע בכל צורה מלבד זו הנכונה והבריאה. מדרסים לריצה יפזרו את משקל הרגל בצורה נכונה ומאוזנת בתוך הנעל ובכך ימנעו עומס יתר על נקודות רגישות. בעת ריצה מתבצעת פעולה חוזרת ונשנית של דחיפה ונחיתה. כל נחיתה כזו מהווה זעזוע עבור הרגל וכל נחיתה שאינה על הנקודה המדויקת בכף הרגל מסכנת אותנו ובשל כך, מדרסי ריצה בנויים כך שהם מהווים בולמי זעזועים ושומרים עלינו מפני סיכון זה.

יתרון בולט נוסף מלבד האורתופדי של מדרסי ריצה הוא גם בשמירה על יובש בתוך הנעל ומניעה של רטיבות הנגרמת עקב הזעה בשל המאמץ הפיזי הרב. רטיבות שנשמרת בתוך נעל סגורה בעת ריצה יכולה לגרום לגירויים, יבלות ובעיות דרמטולוגיות רבות נוספות. במקרה ואתם כבר סובלים מיבלות ברגליים, מדרסי ריצה יסייעו לפזר את משקל הרגל בצורה כזו שהלחץ על האזורים הרגישים יהיה מינימאלי ובכך יפחית באופן משמעותי בתחושת הכאב ואי-הנוחות.

לאלה מכם שסובלים מבעיות אורתופדיות, זמניות או כרוניות מומלץ לא לוותר על ריצה או על כל פעילות גופנית אחרת אלא להיוועץ ברופא ולבחון אפשרות של שימוש במדרסים לריצה, מכיוון שבמקרים מסוימים זה יכול לא רק שלא להזיק או להחמיר את מצבכם אלא אף לסייע בשיפורו.

______-______-________14 ______-______-________12

מדרסי ריצה תוצרת אריאל קומפורט

מדרסים לריצה וספורט הם פתרון נפלא גם לכפות הרגליים שלכם הזקוקות לנוחות ולהגנה בעת פעילות ספורטיבית אינטנסיבית. בזכות התפתחותה של הטכנולוגיה והתקדמות הרפואה, פתרון זה הפך היום להרבה יותר פופולארי, וחשוב מכך – נגיש לכל כיס. עם מדרסי ריצה סוף סוף תרגישו נוחות אמיתית, ותגנו על גופכם בצורה מרבית. מפני שריצה ופעילויות ספורטיביות מאומצות אחרות, מהווה סכנה אמיתית לגוף, הבאה לידי ביטוי בתאונות, בפציעות ובכאבים (חלקם זמניים אך חלקם עלולים להפוך למחלות כרוניות קשות), יש לשמור על הרגלים מכל משמר. הטכנולוגיה מאפשרת זאת, ואנו במכון אריאל קומפורט מעמידים לשירותכם את מיטב המומחים – כדי שגם אתם תרכשו זוג מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס. אצלנו תמצאו מדרסים איכותיים, מתקדמים ואמידים והמחירים – בהחלט משתלמים.

baner81 baner82


מדרסים לריצה וספורט

   מדרסים לריצה וספורט אלה הם למעשה מדרסים המותאמים בצורה אישית לכל אדם העוסק בפעילות ספורטיבית כמו ריצה, או פעילויות ספורטיביות אחרות. הם מתאימים לחובבי ריצה מן השורה ולספורטאים מקצועיים כאחד. לכולם יש את אותו הצורך להגן על הרגל ועל הגוף בצורה מרבית, וכולם זקוקים לנוחות על מנת להפיק מהפעילות הספורטיבית את היעילות המקסימלית. את המטרות הללו משיגים המדרסים על ידי שמירה על יציבות הרגל ועל יציבות הגוף, חיזוק הרגל, פיזור עומס ובלימת זעזועים.
  • מדרסי ריצה

מדרסים לחובבי ריצה

   מדרסים הם לא נחלתם הבלעדית של ספורטאים מקצועיים. הם מיועדים גם לחובבי ריצה תוך שהם מסייעים להם להתחבר לחוויית הריצה בצורה אופטימלית. הרי ריצה היא לא תמיד מהנה, וכדי לאהוב אותה באמת חייבים להרגיש כמה שיותר נוח ולא לסבול מכאבים. לכן, במיוחד לרצים בעלי בעיות אורטופדיות – מדרסים לפי מידה אישית הם פשוט הכרחיים. גם לבעלי עודף משקל המדרסים יאפשרו ליהנות מריצה על ידי בלימה טובה יותר של זעזועים, ופיזור אופטימלי של המשקל.
  • מדרסי ריצה לספורטאים

מדרסי ריצה לספורטאים

   בדיוק כמו שמדרסי ריצה מתאימים לספורטאים חובבנים, כך הם מתאימים גם לספורטאים מקצועיים. אלא שבמקרה של ספורטאים מקצועיים, הסכנות אורבות להם בכל פינה. תנועה אחת לא נכונה, או אימון ריצה אחד ללא מדרסים – והם עלולים לאבד את החלום הגדול לתמיד, גם אם לכאורה זו נראית פציעה תמימה לגמרי המאפשרת לספורטאי לעסוק בעיסוקו הישיר. לכן, מדרסים הם אלמנט הכרחי לכל ספורטאי, בין אם מדובר באצן מקצועי ובן אם זהו כדורגלן שעל בסיס יומי יוצא לריצה כחלק משמירה על הכושר הגופני. גם לטניסאים, לכדורסלנים ובכלל לכל מי שספורט והישגיות חשובים לו – מדרסים לריצה ולספורט הם הכרחיים.

baner83baner84


מדרסים למניעת פציעות

   מדרסים לריצה וספורט נועדו כדי למזער פציעות ספורט העלולות להיגרם עקב מאמץ פיזי גדול כמו ריצה או פעילות ספורטיבית מאומצת אחרת. הרשימה של פציעות אלה ארוכה, כאשר הפציעות השכיחות הן שברי מאמץ, כאבי שין ספלינט, כאבים בגב, בברכיים, בשרירים ובכפות הרגלים, דלקת במפרקים וכן הלאה – כולן מלוות באי נוחות ובכאבים. חלקן הן פציעות חולפות, וחלקן עלולות להפוך למחלה כרונית בהחלט לא נעימה. לכן, נעלי ספורט איכותיות לא מספיקות כדי להרגיש בטוחים ולדעת שהרגליים מוגנות. חייבים לרכוש מדרסים לפי תבנית גבס, אותם מכינים על סמך הנתונים האישים של כל רגל.
  • מדרסים לריצה אידיאליים

מדרסים לבעלי בעיות אורטופדיות

   מדרסים לריצה וספורט נועדו גם כדי לתקן או להפחית את נוכחותן של בעיות אורטופדיות אצל רצים או ספורטאים מכל הענפים. מסתבר שגם מי שסובל מבעיות אורטופדיות יכול לעסוק בספורט להנאתו (או פרנסתו), אך זאת רק אם מומחה אורטופד אבחן באופן מדויק את סוג הבעיה בכפות רגליו והכין עבורו מרשם לרכישת מדרסים בהתאמה אישית. למעשה, אם יש בעיה אורטופדית ברגל חייבים להזמין מדרסים לפי הזמנה אישית. רשימת הבעיות האורטופדיות כוללת: פלטפוס ממנו סובלים כ- 15% מהאוכלוסייה, דורבן העקב ממנו סובלים כ- 10% מהאוכלוסייה, בוניון ועוד. כולן, בצורה כזו או אחרת מקשות מאוד על הרצים ליהנות מריצה, להפיק ממנה את התועלת הרצויה ולהימנע מכאבים. הפתרון הוא להיעזר בטכנולוגיה חדישה המפיקה הדמיה תלת ממדית של הרגל.

baner86baner85


מה הבדל בין מדרסי ריצה למדרסי הליכה?

    מדרסי ריצה וספורט זהו מושג די נרחב, כאשר קיימת חשיבות להתאמה נכונה של המדרסים לסוג הספורט בו עוסק מרכיב המדרסים, לסוג המאמץ שהוא מפעיל על גופו ולסוג הרגל הספציפית שלו. כשמדובר בריצה, יש לקחת בחשבון שעל רגליו של האדם מופעל עומס של כמעט פי 3 ממשקל גופו. כמו כן, במהלך הריצה ישנם פרקי זמן כאשר שתי רגליו של הרץ נמצאות באוויר ואז הרגליים, כל אחת בתורה, מבצעת זינוק ונחיתה. לעומת זאת, כשמדובר בהליכה העומס שמופעל על הרגליים הוא הרבה יותר מתון – בערך פי 1.5 ממשקל הגוף ושתי רגליו של האדם תמיד על הקרקע. את הפרמטרים הללו יש לקחת בחשבון בעת הבחירה של מדרסים בהתאמה אישית.
   • שימוש במדרסים לריצה

______-______-________30 ______-______-________29

מהי השיטה להכנת מדרסים?

    כשמדברים על מדרסים לריצה וספורט מתכוונים למדרסים אותם מכינים לאחר לקיחת מידה על ידי חבישת גבס ועל סמך המידע המתקבל מהדמיה ממוחשבת של כף הרגל. את ההדמיה הזו מכינים במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת במכשיר i-step
    – הנחשב למכשיר המהפכני והמתקדם ביותר כיום בתחום האורטופדיה. בסוף הבדיקה טכנאי המכון (אורטוטוטיסט) מסוגלים לבנות תבנית גבס מדויקת ביותר, ואת המדרסים הנוחים ביותר שיש.
   • מדרסי ריצה טובים

______-______-________27 ______-______-________28

מדרסי ספורט שנועדו להליכה וריצה אינטנסיבית

    מדרסים לספורטאים ולחובבי הז’אנר נועדו על מנת לצמצם את הנזקים ולהגביר את תחושת הנוחות. את המשימה הזו הם מבצעים בהצלחה רבה, אלא כמובן אם הם הותאמו בצורה מושלמת לכף הרגל הספציפית, וחשוב לא פחות מזה – הותאמו לסוג הפעילות הספציפית: בין אם מדובר בריצה אינטנסיבית המדרסים אמורים לבלום זעזועים בצורה מרבית, ובין אם מדובר בהליכה – המדרסים צריכים לספק גמישות ואחיזה טובה יותר של הרגל על הכביש. בשני המקרים המדרסים ימנעו הזעת יתר והתייבשות הרגל כדי למנוע אי נוחות ובעיות דרמוטולוגיות.
   • חברת המומחים למדרסים לריצה

______-______-________4 ______-______-________41

מדרסי ריצה לפי מידות גבס

    מדרסי ריצה יהיו באמת אפקטיביים אך ורק אם הם מתאימים לרגל ספציפית. כמו כן, יש לעשות הבדלה בין אצנים חובבנים ואצנים מקצועיים. כך למשל, במכון אריאל קומפורט אנו מציעים ללקוחותינו מדרסי ריצה לפי מידות גבס המותאמים אישית לאצנים. אנו לוקחים בחשבון הן את המאמץ הרב שמופעל על רגלו של האצן והן את תדירות האימונים הנחוצה לאצן מקצועי, על מנת להשיג את הניצחון המיוחל.
   • מבחר מדרסים לריצה באתר של אריאל קומפורט ®

______-______-________22 ______-______-________24

מדרסי ריצה לסובלים מפלטפוס

    מוצר נוסף שאנו מציעים ללקוחותינו הוא מדרסים לאלה הסובלים מפלטפוס. זוהי אחת הבעיות האורטופדיות הנפוצות ביתר, ממנה סובלים גם ספורטאים מקצועיים וגם ספורטאים חובבנים.  עם מדרסים איכותיים ומתקדמים כמו שלנו בעיית הפלטפוס אומנם לא נעלמת, אך היא מעניקה איכות חיים אמיתית במהלך האימון ולאחריו, והיא מונעת כאבים בכפות הרגלים – לטווח הקצר והארוך.

מחפשים מדרסים לריצה ולספורט – איכותיים, מתקדמים ובמחירים הגיוניים? הגעתם למקום הנכון – במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת תמצאו מבחר עשיר של מדרסים, המותאמים לכל הסוגים. חייגו אלינו והמומחים שלנו ישמחו לסייע לכם בכל שאלה!

 

 

מבצע 1+1

telefon

דירוגים

 • Rate this
 • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לריצה וספורט
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 1 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (1)

מדרסים לריצה וספורט
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - תמיד חשבתי שמדרסים זה רק למי שיש פלטפוס ובכלל לא חשבתי שזה יכול לעזור לי לטפל בכאבי הגב שמהן אני סובלת, אבל מסתבר שהמדרסים של אריאל קומפורט עושים פלאים גם כשמדובר בכאבי גב. ממליצה לכולם לנסות גם. צלילץ

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >