הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לריצה

מדרסים לריצה וספורט

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

אחת הדרכים הנפוצות והיעילות לשמירה על כושר גופני, על הגזרה ועל הבריאות באופן כללי היא ריצה. רבים מאתנו עוסקים בפעילות ספורטיבית זו על בסיס קבוע אך הרוב הגדול לא באמת מודע לסיכוני הנזקים שפעילות זו עשויה להוביל אליהם במידה ולא עושים אותה נכון או בצורה שאינה מבוקרת. אנו נוהגים לרוץ בפארקים, דרכי העיר וחופי ים ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות שהרצים לאו דווקא לוקחים בחשבון ולכן לכל אחד מהם יש את הדרך והצורה הנכונה אותה יש לקחת בחשבון על מנת למזער את הסיכון לנזק ולהפוך את האימון ליעיל ומהנה עד כמה שאפשר.

ריצה על מדרון צדדי למשל עלולה להוות מעמסה על רצועות הברכיים, וריצה על חול עמוק טובה לזמנים קצרים בלבד מכיוון שהיא מרגילה לצעדים קטנים ללא הרמה רגליים מספקת, הרגל שלטווח הארוך עשוי להיות בעייתי. כמו כן, משטח רך מידי עשוי לגרום לחוסר יציבות של הקרסול והברך ומהווה סיכון של עשיית תנועה חדה ובלתי מחושבת שעשויה להוביל לפציעה. מצד שני, גם משטחי ריצה קשים מידי עשויים לגרום לנזק בשל הזעזוע הרב שנגרם לכף הרגל בעת הנחיתה על הקרקע.

היתרון של מדרסים לריצה

ובכל זאת, ריצה היא אימון הכושר המקובל ביותר בשל היותו אימון בריא מהנה ומאתגר ולא צריכה להוות סיכון למי שמקפיד על מינונים נכונים ותנועה מדויקת ולמי שיודע להקשיב לגופו ולנקוט באמצעי הזהירות. לכן, אנו ממליצים להשתמש במדרסים לריצה על מנת לשמור על הגוף ולהימנע ממצבים המסכנים את הגוף בדרכים שצוינו זה עתה. מדרסי ריצה יספקו לרגל את התמיכה הנכונה שלא תאפשר לרגל לנחות על הקרקע בכל צורה מלבד זו הנכונה והבריאה. מדרסים לריצה יפזרו את משקל הרגל בצורה נכונה ומאוזנת בתוך הנעל ובכך ימנעו עומס יתר על נקודות רגישות. בעת ריצה מתבצעת פעולה חוזרת ונשנית של דחיפה ונחיתה. כל נחיתה כזו מהווה זעזוע עבור הרגל וכל נחיתה שאינה על הנקודה המדויקת בכף הרגל מסכנת אותנו ובשל כך, מדרסי ריצה בנויים כך שהם מהווים בולמי זעזועים ושומרים עלינו מפני סיכון זה.

יתרון בולט נוסף מלבד האורתופדי של מדרסי ריצה הוא גם בשמירה על יובש בתוך הנעל ומניעה של רטיבות הנגרמת עקב הזעה בשל המאמץ הפיזי הרב. רטיבות שנשמרת בתוך נעל סגורה בעת ריצה יכולה לגרום לגירויים, יבלות ובעיות דרמטולוגיות רבות נוספות. במקרה ואתם כבר סובלים מיבלות ברגליים, מדרסי ריצה יסייעו לפזר את משקל הרגל בצורה כזו שהלחץ על האזורים הרגישים יהיה מינימאלי ובכך יפחית באופן משמעותי בתחושת הכאב ואי-הנוחות.

לאלה מכם שסובלים מבעיות אורתופדיות, זמניות או כרוניות מומלץ לא לוותר על ריצה או על כל פעילות גופנית אחרת אלא להיוועץ ברופא ולבחון אפשרות של שימוש במדרסים לריצה, מכיוון שבמקרים מסוימים זה יכול לא רק שלא להזיק או להחמיר את מצבכם אלא אף לסייע בשיפורו.

מדרסי ריצה תוצרת אריאל קומפורט

מדרסים לריצה וספורט הם פתרון נפלא גם לכפות הרגליים שלכם הזקוקות לנוחות ולהגנה בעת פעילות ספורטיבית אינטנסיבית. בזכות התפתחותה של הטכנולוגיה והתקדמות הרפואה, פתרון זה הפך היום להרבה יותר פופולארי, וחשוב מכך – נגיש לכל כיס. עם מדרסי ריצה סוף סוף תרגישו נוחות אמיתית, ותגנו על גופכם בצורה מרבית. מפני שריצה ופעילויות ספורטיביות מאומצות אחרות, מהווה סכנה אמיתית לגוף, הבאה לידי ביטוי בתאונות, בפציעות ובכאבים (חלקם זמניים אך חלקם עלולים להפוך למחלות כרוניות קשות), יש לשמור על הרגלים מכל משמר. הטכנולוגיה מאפשרת זאת, ואנו במכון אריאל קומפורט מעמידים לשירותכם את מיטב המומחים – כדי שגם אתם תרכשו זוג מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס. אצלנו תמצאו מדרסים איכותיים, מתקדמים ואמידים והמחירים – בהחלט משתלמים.

מדרסים לריצה וספורט

מדרסים לריצה וספורט אלה הם למעשה מדרסים המותאמים בצורה אישית לכל אדם העוסק בפעילות ספורטיבית כמו ריצה, או פעילויות ספורטיביות אחרות. הם מתאימים לחובבי ריצה מן השורה ולספורטאים מקצועיים כאחד. לכולם יש את אותו הצורך להגן על הרגל ועל הגוף בצורה מרבית, וכולם זקוקים לנוחות על מנת להפיק מהפעילות הספורטיבית את היעילות המקסימלית. את המטרות הללו משיגים המדרסים על ידי שמירה על יציבות הרגל ועל יציבות הגוף, חיזוק הרגל, פיזור עומס ובלימת זעזועים.

מדרסים לחובבי ריצה

מדרסים הם לא נחלתם הבלעדית של ספורטאים מקצועיים. הם מיועדים גם לחובבי ריצה תוך שהם מסייעים להם להתחבר לחוויית הריצה בצורה אופטימלית. הרי ריצה היא לא תמיד מהנה, וכדי לאהוב אותה באמת חייבים להרגיש כמה שיותר נוח ולא לסבול מכאבים. לכן, במיוחד לרצים בעלי בעיות אורטופדיות – מדרסים לפי מידה אישית הם פשוט הכרחיים. גם לבעלי עודף משקל המדרסים יאפשרו ליהנות מריצה על ידי בלימה טובה יותר של זעזועים, ופיזור אופטימלי של המשקל.

  •  

מדרסי ריצה לספורטאים

בדיוק כמו שמדרסי ריצה מתאימים לספורטאים חובבנים, כך הם מתאימים גם לספורטאים מקצועיים. אלא שבמקרה של ספורטאים מקצועיים, הסכנות אורבות להם בכל פינה. תנועה אחת לא נכונה, או אימון ריצה אחד ללא מדרסים – והם עלולים לאבד את החלום הגדול לתמיד, גם אם לכאורה זו נראית פציעה תמימה לגמרי המאפשרת לספורטאי לעסוק בעיסוקו הישיר. לכן, מדרסים הם אלמנט הכרחי לכל ספורטאי, בין אם מדובר באצן מקצועי ובן אם זהו כדורגלן שעל בסיס יומי יוצא לריצה כחלק משמירה על הכושר הגופני. גם לטניסאים, לכדורסלנים ובכלל לכל מי שספורט והישגיות חשובים לו – מדרסים לריצה ולספורט הם הכרחיים.

 

מדרסים למניעת פציעות

מדרסים לריצה וספורט נועדו כדי למזער פציעות ספורט העלולות להיגרם עקב מאמץ פיזי גדול כמו ריצה או פעילות ספורטיבית מאומצת אחרת. הרשימה של פציעות אלה ארוכה, כאשר הפציעות השכיחות הן שברי מאמץ, כאבי שין ספלינט, כאבים בגב, בברכיים, בשרירים ובכפות הרגלים, דלקת במפרקים וכן הלאה – כולן מלוות באי נוחות ובכאבים. חלקן הן פציעות חולפות, וחלקן עלולות להפוך למחלה כרונית בהחלט לא נעימה. לכן, נעלי ספורט איכותיות לא מספיקות כדי להרגיש בטוחים ולדעת שהרגליים מוגנות. חייבים לרכוש מדרסים לפי תבנית גבס, אותם מכינים על סמך הנתונים האישים של כל רגל.

מדרסים לבעלי בעיות אורטופדיות

מדרסים לריצה וספורט נועדו גם כדי לתקן או להפחית את נוכחותן של בעיות אורטופדיות אצל רצים או ספורטאים מכל הענפים. מסתבר שגם מי שסובל מבעיות אורטופדיות יכול לעסוק בספורט להנאתו (או פרנסתו), אך זאת רק אם מומחה אורטופד אבחן באופן מדויק את סוג הבעיה בכפות רגליו והכין עבורו מרשם לרכישת מדרסים בהתאמה אישית. למעשה, אם יש בעיה אורטופדית ברגל חייבים להזמין מדרסים לפי הזמנה אישית. רשימת הבעיות האורטופדיות כוללת: פלטפוס ממנו סובלים כ- 15% מהאוכלוסייה, דורבן העקב ממנו סובלים כ- 10% מהאוכלוסייה, בוניון ועוד. כולן, בצורה כזו או אחרת מקשות מאוד על הרצים ליהנות מריצה, להפיק ממנה את התועלת הרצויה ולהימנע מכאבים. הפתרון הוא להיעזר בטכנולוגיה חדישה המפיקה הדמיה תלת ממדית של הרגל.

מה הבדל בין מדרסי ריצה למדרסי הליכה?

מדרסי ריצה וספורט זהו מושג די נרחב, כאשר קיימת חשיבות להתאמה נכונה של המדרסים לסוג הספורט בו עוסק מרכיב המדרסים, לסוג המאמץ שהוא מפעיל על גופו ולסוג הרגל הספציפית שלו. כשמדובר בריצה, יש לקחת בחשבון שעל רגליו של האדם מופעל עומס של כמעט פי 3 ממשקל גופו. כמו כן, במהלך הריצה ישנם פרקי זמן כאשר שתי רגליו של הרץ נמצאות באוויר ואז הרגליים, כל אחת בתורה, מבצעת זינוק ונחיתה. לעומת זאת, כשמדובר בהליכה העומס שמופעל על הרגליים הוא הרבה יותר מתון – בערך פי 1.5 ממשקל הגוף ושתי רגליו של האדם תמיד על הקרקע. את הפרמטרים הללו יש לקחת בחשבון בעת הבחירה של מדרסים בהתאמה אישית.

מהי השיטה להכנת מדרסים?

כשמדברים על מדרסים לריצה וספורט מתכוונים למדרסים אותם מכינים לאחר לקיחת מידה על ידי חבישת גבס ועל סמך המידע המתקבל מהדמיה ממוחשבת של כף הרגל. את ההדמיה הזו מכינים במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת במכשיר i-step – הנחשב למכשיר המהפכני והמתקדם ביותר כיום בתחום האורטופדיה. בסוף הבדיקה טכנאי המכון (אורטוטוטיסט) מסוגלים לבנות תבנית גבס מדויקת ביותר, ואת המדרסים הנוחים ביותר שיש.

    •  

מדרסי ספורט שנועדו להליכה וריצה אינטנסיבית

מדרסים לספורטאים ולחובבי הז’אנר נועדו על מנת לצמצם את הנזקים ולהגביר את תחושת הנוחות. את המשימה הזו הם מבצעים בהצלחה רבה, אלא כמובן אם הם הותאמו בצורה מושלמת לכף הרגל הספציפית, וחשוב לא פחות מזה – הותאמו לסוג הפעילות הספציפית: בין אם מדובר בריצה אינטנסיבית המדרסים אמורים לבלום זעזועים בצורה מרבית, ובין אם מדובר בהליכה – המדרסים צריכים לספק גמישות ואחיזה טובה יותר של הרגל על הכביש. בשני המקרים המדרסים ימנעו הזעת יתר והתייבשות הרגל כדי למנוע אי נוחות ובעיות דרמוטולוגיות.

    •  

מדרסי ריצה לפי מידות גבס

מדרסי ריצה יהיו באמת אפקטיביים אך ורק אם הם מתאימים לרגל ספציפית. כמו כן, יש לעשות הבדלה בין אצנים חובבנים ואצנים מקצועיים. כך למשל, במכון אריאל קומפורט אנו מציעים ללקוחותינו מדרסי ריצה לפי מידות גבס המותאמים אישית לאצנים. אנו לוקחים בחשבון הן את המאמץ הרב שמופעל על רגלו של האצן והן את תדירות האימונים הנחוצה לאצן מקצועי, על מנת להשיג את הניצחון המיוחל.

  •  

מדרסי ריצה לסובלים מפלטפוס

מוצר נוסף שאנו מציעים ללקוחותינו הוא מדרסים לאלה הסובלים מפלטפוס. זוהי אחת הבעיות האורטופדיות הנפוצות ביתר, ממנה סובלים גם ספורטאים מקצועיים וגם ספורטאים חובבנים.  עם מדרסים איכותיים ומתקדמים כמו שלנו בעיית הפלטפוס אומנם לא נעלמת, אך היא מעניקה איכות חיים אמיתית במהלך האימון ולאחריו, והיא מונעת כאבים בכפות הרגלים – לטווח הקצר והארוך.

מחפשים מדרסים לריצה ולספורט – איכותיים, מתקדמים ובמחירים הגיוניים? הגעתם למקום הנכון – במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת תמצאו מבחר עשיר של מדרסים, המותאמים לכל הסוגים. חייגו אלינו והמומחים שלנו ישמחו לסייע לכם בכל שאלה!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לריצה

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

מדרסים לריצה מתאימים לספורטאים ואצנים וכן לאנשים שמתעסקים בספורט במהלך שגרת יומם ושאינם ספורטאים או אצנים. המדרסים מקלים על הכאבים בכפות הרגליים ומחלקים את העומס שווה בשווה.

עליכם לקחת בחשבון כי לא כל מדרס שתמצאו הוא כזה אשר מתאים לריצה. ריצה היא פעילות ספורט עם מאפיין מסוים, ולכן המדרס חייב להיות כזה שמתאים לפעילות הזאת. חובה עליכם לבחור מדרסים אשר מתאימים לריצה, כאלה שיאפשרו לכם לצלוח אותה ללא בעיות. אם לא תבחרו מדרסים אשר מתאימים לריצה, תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו המדרס לא יעשה את העבודה. בחלק מהמקרים אם המדרס לא יהיה מספיק איכותי הוא גם עשוי להגביר את הסיכוי לפציעה כתוצאה מהריצה.

יש לא מעט מדרסים בשוק, אך חובה עליכם לוודא כי המדרס שאותו אתם רוכשים הוא מדרס איכותי. מדרסים לריצה באיכות גבוהה ישמרו על כף הרגל שלכם לכל אורך הפעילות. הם כאלה שיאפשרו לכם לרוץ למרחקים ארוכים או קצרים ללא כל בעיה. הסיכוי לפציעה הוא גבוה בצורה משמעותית כאשר אנו מדברים על ריצה ללא מדרסים איכותיים. אל תיקחו את הסיכון הזה כי הוא עלול לעלות לכם ביוקר.

העלות של מדרסים המיועדים לריצה משתנה בהתאם ללא מעט פרמטרים. מוטב כי תקבלו הצעת מחיר אישית על מנת שתוכלו לדעת כמה בדיוק תצטרכו לשלם. ברוב המקרים מדובר על עלות של כמה מאות שקלים שתאפשר לכם לשמור על הבריאות שלכם. לא רוצים לקחת סיכונים כאשר אתם רוכשים מדרסים לריצות? אנו מזמינים אתכם לבצע את הרכישה דרך חברת אריאל מדרסים. כך תוכלו לדעת כי תקבלו מדרס שמותאם לכף הרגל שלכם בצורה אידיאלית.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים מאוחדת

מדרסים מאוחדת

מדרסים מאוחדת 200 ₪ בלבד במקום 680 ₪ מדרסים קופת חולים מאוחדת – לפי מידת גבס, מחיר מבצע: 200 ₪ אריאל קומפורט מבצעת שרות של

קרא עוד »
יציבה-נכונה

יציבה נכונה

יציבה נכונה יציבה נכונה היא דרך חיים אשר בהעדר קיומה הופכים אנשים רבים לחשופים יותר לבעיות רפואיות פיזיות כמו עקמת, כאבי שרירים, קשיים במערכת הנשימה,

קרא עוד »
מדרסים בני ברק

מדרסים בני ברק

מדרסים בני ברק לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לצוות מכון אריאל קומפורט היקרים! אין לי מילים להודות לכם על הטיפול

קרא עוד »
מוצרים אורטופדיים

מוצרים אורטופדיים

מוצרים אורטופדיים לנוחיות לקוחותינו, ניתן לרכוש את כל האביזרים אורטופדיים שנמצאים אצלנו על המדפים בהזמנה מיוחדת במכון אורטופדי אריאל קומפורט ® ניתן להשיג מגוון רחב

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים קופת חולים מאוחדת

מדרסים קופת חולים מאוחדת

מדרסים קופת חולים מאוחדת קופת חולים מאוחדת ואנו, מכון אריאל קומפורט, משתפי פעולה ותיקים בענף המדרסים. אשר על כן, מדרסים קופת חולים מאוחדת ניתנים להשגה

קרא עוד »
מדרסים הרצליה

מדרסים הרצליה

מדרסים הרצליה לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות מכתב תודה למכון אריאל קומפורט: במשך שנים רצתי כחלק משגרת חיי, עד שהתחלתי

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!