הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לפלטפוס

מדרסים לפלטפוס (1+1 חינם)

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

פלטפוס הוא מונח הבא לתאר בעיה רפואית הנוצרת בשל כף רגל שטוחה. כאשר הקשת האורכית המקשרת בין העקב בכך הרגל לבין כריות האצבעות נמוכה בהשוואה למצב המקובל, כאשר היא אינה באה במגע מלא עם משטח הדריכה, היא אינה מתפקדת ואינה ממלאת את תפקידה.

כאשר הקשת האורכית תקינה היא מחלקת את משקל הגוף בצורה נכונה בין עצמות כף הרגל ובולמת את הזעזועים. כאשר הקשת אינה תקינה היא גורמת לשינוי במנח כף הרגל והקרסול, לשינוי בתפקודי מפרקי הגפה התחתונה, הגב והאגן, לבעיות רפואיות, לכאבים ולסבל רב.

מדרסים לפלטפוס אינם מונעים את בעיית הפלטפוס, אך מפחיתים את חומרת הבעיות הפתולוגיות שמקורן בפלטפוס ומפחיתים בצורה משמעותית את הכאבים והסבל. המדרסים ממלאים את החלל הנמצא תחת הקשת, תומכים בה ומאפשרים לה לקבל את המנח התקין במפגש בין כף הרגל למשטח הדריכה. שיפור מנח כף הרגל יפחית את הכאבים בעמידה, בהליכה ובריצה ויחלק בצורה מאוזנת את העומסים  המופעלים על כף הרגל.

הצורות של הפלטפוס

בעיית הפלטפוס עלולה להופיע במגוון גדול של  דרגות חומרה, אך באופן עקרוני נוהגים לחלק את צורת הפלטפוס לשתי קבוצות, פלטפוס גמיש ופלטפוס קשיח.

פלטפוס גמיש הוא מצב שבו הקשת האורכית משתטחת בעת הליכה, אך חוזרת להיות קמורה במצבים שבהם לא מופעל עליה עומס.

פלטפוס קשיח זהו מבנה קבוע של הקשת האורכית שלא משתנה. הקשת נמצאת במצב שטוח הן במצב של מנוחה והן במצבים של דריכה, עמידה וכל מצב שבו מופעל עומס על כף הרגל. הבעיות, הכאבים והתסמינים הפתולוגיים מתפתחים ברוב הפעמים אצל מטופלים הסובלים מפלטפוס קשיח. במקרה כזה יש צורך במדרסים לפלטפוס.

טיפול בפלטפוס

הפלטפוס עלול לגרום לתסמינים ולבעיות שונות כמו דלקת בגיד אכילס, כאבים באזור הגב התחתון, דורבן בעקב, כאבים באזור כף הרגל, כאבים בקרסול, דלקת ברקמת החיבור הנקראת  בשפה המקצועית חיתולית כפית, שינויים במבנה עצמות כף הרגל ובכף הרגל, שברי מאמץ ועוד.

ברוב המקרים התסמינים מתגלים כאשר המטופל כבר החל לסבול מכאבים ומפגיעה באיכות החיים. במצבים כאלו חשוב להתאים מדרסים לפלטפוס בהתאמה אישית כדי למנוע את החמרת הבעיות הקיימות ולהפחית את הסיכויים להתפתחות של בעיות נוספות.

את המדרסים יש להתאים באופן אישי למבנה כף הרגל, לבעיה שממנה סובל המטופל, לגיל המטופל, למשקל ולאורח החיים שלו. מדרסים לפלטפוס בהתאמה אישית ישפרו את יכולת בלימת הזעזועים, יאזנו את חלוקת העומס על כף הרגל ויספקו לה את התמיכה הנדרשת בכל מצב.

אצל ילדים הסובלים מבעיה מולדת בקשת הרגל, חשוב להתאים מדרסים כבר בגיל צעיר כדי למזער את התפתחות התסמינים והבעיות האופייניים לבעיית הפלטפוס. את המדרסים יש להתאים באופן אישי לכל מבנה כף רגל ולהחליף אותם אחת לתקופה מאחר שבשנות הבגרות והילדות כף הרגל עדיין משתנה והמדרסים צריכים להתאים לכל שינוי במנח כף הרגל. שימוש במדרסים שאינם מותאמים בצורה מדויקת לכף הרגל עלול לגרום לנזקים.

סוגי המדרסים לפלטפוס

את סוג המדרסים יש להתאים לבעיה שממנה סובל המטופל ולאורח החיים שלו. יש סוגים שונים של מדרסים, מדרסים קשיחים, הנקראים גם ביומכניים, ומדרסים חצי קשיחים.

למדרסים הקשיחים יש מספר יתרונות. הם נחשבים למדרסים עמידים המעניקים תמיכה לקשת האורכית ומועילים לייצוב כף הרגל. את המדרסים הקשיחים אפשר להעביר מנעל לנעל ואפשר לייצר גם מדרסים קשיחים דקים המתאימים לשימוש גם בנעליים אלגנטיות.

למדרס הקשיח יש חיסרון,  אין אפשרות לשנות את רמת התמיכה שהם מעניקים לכף הרגל לאחר עיצובם. חיסרון זה הוא היתרון של המדרס החצי קשיח ואורתופד מקצועי ידע להמליץ לכל אחד על סוג המדרס המתאים לו.

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לפלטפוס

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

פלטפוס נגרם מגורמים שונים במהלך החיים, הסיבה הנפוצה ביותר היא עומס רב על כפות הרגליים והיחלשות הגיד אשר אמור להחזיק את קשת כף הרגל. אך ישנם מצבים נוספים כגון: סיבות גנטיות, הליכה מרובה עם נעלי עקב ועוד.

פלטפוס זה לא עניין נדיר מאוד, ולא מעט אנשים סובלים ממנו. מדובר על מצב שבו נוצרת קשת גבוהה בין העקב לבין שאר כף הרגל. במקרה כזה אין חלוקה נכונה של העומסים על כף הרגל, ובמצב כזה הכאבים עשויים להופיע ללא כל התראה מוקדמת. אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם לא תוכלו לדרוך את כל הרגל, שלא נדבר על לבצע פעילות ספורטיבית. מדרסים לפלטפוס יאפשרו לכם לפתור את הבעיה בצורה הכי יעילה שיש. אולי אפילו תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה שלכם.

לא סתם אנו באריאל קומפורט מפצירים בכל מטופל עם פלטפוס לרכוש מדרסים איכותיים. הסיבה לכך היא שאם לא מטפלים בפלטפוס בזמן, הוא עשוי להפוך להיות הרבה יותר חמור ממה שהוא. אין סיכוי שפלטפוס ייעלם אם לא תדאגו לטפל בו על ידי מדרס. כך שמדובר על שיטת הטיפול הכי יעילה שיש, זאת שתוכל להעלים את הפלטפוס. בסוף גם תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו תחזרו לחיות כמו שהייתם חיים בעבר ללא אף מגבלה.

קיימים שני סוגי פלטפוס עיקריים הכוללים:

  • פלטפוס גמיש – בפלטפוס זה הרגל שטוחה כאשר יש צורך לדרוך עליה, אך במצב של ישיבה היא מעט קשתית.
  • פלטפוס קשיח – בפלטפוס זה אשר הינו שכיח ביותר, הקשת שטוחה בכל מצב גם במצב של ישיבה או הליכה. כלומר לא משנה איזה עומס מוטל עליה הקשת נשארת שטוחה לאורך כל היום.

כל אחד מסוגי הפלטפוס מצריך טיפול אשר מתבצע באמצעות מדרסים על מנת לתת לכף הרגל את כל התמיכה שהיא זקוקה לה ולמנוע עומס על כפות הרגליים.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מהם מדרסים ביומכניים

מהם מדרסים ביומכניים

מהם מדרסים ביומכניים מדע בריאות כף הרגל עשה קפיצות משמעותיות קדימה בשנים האחרונות עם פיתוח המדרסים הביומכניים. מוצרים חדשניים אלה הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב

קרא עוד »
שריר הירך

שריר הירך

שריר הירך שריר זה ממוקם בחלק הקדמי של הירך והוא אחראי להזזת הרגל קדימה. שרירי הירך הקדמיים ממוקמים בחלק הקדמי של הירך. הם אחראים להזזת

קרא עוד »
מחלת קוהלר

מחלת קוהלר

מחלת קוהלר מחלה נדירה אך חמורה מחלת קוהלר מחלת קולר, אמנם נדירה, אך תובענית, נותרת לעתים קרובות ברקע במוחותיהם של אנשים. למצב זה, המכונה גם

קרא עוד »
עלויות של מדרסים

עלויות של מדרסים

עלויות של מדרסים אנשים שעומדים על הרגליים במשך פרקי זמן ארוכים זקוקים למדרסים שיעזרו להם בבריאות כף הרגל. הסוג הנפוץ ביותר של מדרסים הם אורתוטיקים,

קרא עוד »
מדרסים לפציעה

מדרסים לפציעה

מדרסים לפציעה כפות הרגליים הן אחד החלקים המורכבים ביותר בגוף האדם והן רגישות לסוגים שונים של פציעות וכאבים. מדרסים לפציעה מתסמונת שימוש יתר ועד לפציעות

קרא עוד »
מדרס גרפיט מחיר

מדרס גרפיט מחיר

מדרסי גרפיט מחיר מדרסים הם ענין שאין להקל בו ראש, ועבור מדרס גרפיט מחיר הקנייה הוא בהחלט שיקול הכרחי. בשוק המדרסים ניתן למצוא כיום מדרסים

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מהם מדרסים ביומכניים

מהם מדרסים ביומכניים

מהם מדרסים ביומכניים מדע בריאות כף הרגל עשה קפיצות משמעותיות קדימה בשנים האחרונות עם פיתוח המדרסים הביומכניים. מוצרים חדשניים אלה הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב

קרא עוד »
איך מתאימים מדרסים

איך מתאימים מדרסים

איך מתאימים מדרסים תהליך התאמת מדרסים.איך מתאימים מדרסים: כל הטיפים מדרסים הם פריט הנעלה שמונח בתוך הנעל כדי לספק נוחות וריפוד נוספים. הוא עשוי בדרך

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!