הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לפוטבול

מדרסים לפוטבול 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

שחקני פוטבול ורוגבי זקוקים למדרסים

הכדור לא חייב להיות עגול, כמו במקרה של משחק פוטבול, אך לרוץ אחריו כן צריך וכן צריך להפעיל מאמץ פיזי רב על הגוף כדי לנצח את היריב. ובמשחק הפוטבול נדרש מאמץ אדיר. המשחק הזה שונה מכל משחקי הספורט האחרים בעיקר בשל הכוח הפיזי הנדרש במהלך המשחק וגם באימונים. לכן, ללא מדרסים לפוטבול יהיה מאוד קשה לשמור על הגוף שלם ובריא ויהיה כמעט בלתי אפשרי לנצח את המשחק. שחקני פוטבול כמו גם שחקני רוגבי זקוקים למדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס על מנת להעניק תמיכה מירבית לרגל, לשמור על היציבות בעת הבעיטה והריצה, לבצע זינוקים מהירים,  למנוע גלישה של כף הרגל בנעל ולהבטיח לעצמם תמיכה אידיאלית בעת שינויי כיוון ועצירות פתאומיות.

מדרסים לפוטבול

מדרסים לפוטבול, בדומה למשחק עצמו שבשנים האחרונות זוכה כאן בישראל לפופולאריות גוברת, הפכו למוצר מבוקש. מדרסים לפוטבול נחוצים הן לשחקנים מקצועיים העוסקים בספורט זה לפרנסתם והן לשחקנים חובבניים הלהוטים לשחק בתחרות כה מאתגרת, קשוחה ודרמטית. ולא מדובר בסתם מדרסים לפוטבול אחידים שלמעשה לא תורמים רבות לא במהלך המשחק עצמו ולא במהלך האמונים, אלא במדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. אצלנו באריאל קומפורט אנו מציעים אפשרות לכל שחקן להתאים עבורו את המדרסים האישים שלו כדי לענות על הצורך הספציפי של הרגל שלו והבעיות האורטופדיות הספציפיות שלו, במידה ויש. אנו מכינים מדרסים לפי תחבושת גבס באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום בשוק.

החברה לייצור מדרסים לענפי הפוטבול והבייסבול האמריקאי

אריאל אורטופדיה מתקדמת היא החברה המובילה כיום בשוק הישראלי לייצור מדרסים לענפי הפוטבול והבייסבול האמריקאי. צוות העובדים במכון אינו מורכב מאורטופדים, אלא מאורטוטיסטים מוסמכים (טכנאי אורטופדיה), מה שמאפשר לנו לייצר מדרסים איכותיים מאוד, עמידים מאוד וחדשניים מבחינת הטכנולוגיה והידע שעומד מאחורינו. כי מדרסים לפוטבול זה עסק למקצוענים בלבד ואין סיבה שאתם תפקידו את הבריאות היקרה שלכם בידיו של מישהו שלא מבין את הצורך הספציפי של שחקני הפוטבול והבייסבול. המדרסים שלנו יספקו לכם את ההגנה המרבית על כף הרגל, על הקרסוליים, על הברכיים ועל הגב. הם ימנעו מכם פציעות מיותרות, כאבים טורדניים ומחלות עתידיות.

שחקן פוטבול בליגת הפוטבול הישראלית

לכל שחקן בליגת הפוטבול הישראלית ישנו זוג מדרסים לפוטבול המגן עליו מפני שורה ארוכה של סכנות האורבת לו במהלך האימון ובמהלך המשחק. אלה מדרסים רפואיים מיוחדים שלצורך הכנתם נדרשת לקיחת מידה על ידי חבישת גבס. מעבר לכך, כל שחקן פוטבול בליגת הפוטבול הישראלית מצויד בכל הציוד הנחוץ לו להצלחה, בדיוק כפי שמצוידים שחקני הפוטבול בארצות הברית במדינות אחרות בהן המשחק הזה נפוץ. כל שחקן פוטבול בליגת הפוטבול הישראלית לומד את כל יסודות המשחק ומתאמן בצורה מאומצת כדי לדעת לנצח, ללא פציעות מיותרות ועם שאיפה לנצח את הליגות המובילות בעולם.

קבוצת פוטבול מקצועית (NFL)

ליגת הפוטבול הלאומית והמקצועית של ארה”ב נקראת ליגת NLF. זו הליגה המיתולוגית של האמריקאים ואחת המוצלחות בעולם. היא נוסדה בשנת 1920 ועד שנות ה- 60 היא הייתה פופולארית בעיקר בליגות של אוניברסיטאות. מאוחר יותר, בעקבות המיזוג של AFL ו- NFL, הליגה החלה לתפוס תאוצה אדירה גם מחוץ לכותלי מוסדות החינוך. כיום הפכה לליגת הספורט העשירה ביותר בארה”ב.  למעשה הליגה כוללת 32 קבוצות מערים שונות באמריקה המחולקות ל- 2 חטיבות כשבכל אחת 16 קבוצות. המשחקים נפתחים בחג העבודה בתחילת חודש ספטמבר ונמשכים עד חג המולד וחג ההודיה בסוף דצמבר.

אימון פוטבול ללא מדרסים

מדרסים לפוטבול הם האביזר הנחוץ ביותר לכל שחקן המודע לסכנות על המגרש ומעוניין להוריד למינימום את השפעתן השליליות על הגוף. ללא מדרסים לפי תחבושות גבס שהוכנו במיוחד לפי המידות האישיות של השחקן, במיוחד עבור השחקנים הסובלים מבעיות אורטופדיות, פשוט אסור לעלות על המגרש גם אם מדובר באימון קצר. ללא מדרסים יהיה קשה ואף מסוכן לרוץ מרחקים גדולים הנדרשים מהשחקנים ולבצע עצירות פתאומיות וזינוקים. יהיה קשה עד בלתי אפשרי למנוע גלישה של כף הרגל בנעל ולשמור על יציבות הקרסול, למנוע נקעים ושברי מאמץ, לבצע בעיטות בטוחות ללא קרעים בשרירים ולצאת למתקפה ללא חשש מפגיעה של היריב הנחוש.

פוטבול אמריקאי הינו משחק כדור קבוצתי, הדורש שימוש בכוח רב

מעבר לבאז האדיר שיש סביב משחקי הסופרבול האמריקאי והערצה המטורפת שיש לעם האמריקאי כלפי שחקני הפוטבול המובילים, הפוטבול הוא משחק לאמיצים ולחזקים בלבד. על אף שבניגוד לכדורגל הנמשך 90 דקות פוטבול נמשך רק 60 דקות, המשחק דורש מהשחקנים שימוש בכוח אדיר, כל שכן עמידות גבוהה תחת לחץ פיזי ונפשי. זהו משחק לגברים אמיתיים שאינם חוששים להיפגע ולפגוע ושמוכנים להשקיע זמן ומאמץ פיזי באימונים. רמת האתלטיות של השחקנים חייבת להיות גבוהה ולכלול קומבינציה של תכונות פיזיות המאפשרות לשחקן להיות חזק, מהיר, זריז, ובעל קואורדינצית גוף גבוהה

ליגת הפוטבול הישראלית

ליגת הפוטבול הישראלית הפועלת תחת השם Kraft Family – Israel Football League, נוסדה בשנת 2007 בעקבות האיחוד של שתי ליגות IFL ו- AFL. כעשור לפני מועד זה הוקמה בישראל התאחדות הפוטבול האמריקאי בישראל. הליגה הישראלית כוללת עשרות קבוצות וכ- 1000 שחקנים המחולקים לקבוצות לפי גילאים. הליגה מוכרת על ידי משרד החינוך התרבות והספורט כגוף רשמי שאחראי על קיום תחרויות פוטבול בארץ. בשנת 2007/8 באליפות זכתה קבוצת “ביג בלו” הירושלמית, בשנת 2008/9  – קבוצת מודיעין “דנסינג קאמל”, בשנת 2009/10 – קבוצת תל אביב “מייק’ס פלייס”, בשנת 2010/11 – קבוצת מורדי יהודה, בשנת 2011/12  וגם ב- 2012/13– תל אביב יפו “סייברס”, בשנת 2013/14 – תל אביב “פיונירס”

מונחים מרכזיים בפוטבול

מבין המונחים המרכזיים בפוטבול, כדאי להדגיש כמה בולטים במיוחד: סייד ליינס – הצלעות הארוכות של המגרש; אנד ליינס – הצלעות הקצרות; אנד זון – שני השטחים שבין כל גול ליין לבין האנד ליין הצמוד לו; טאצ’דאון – מקנה 6 נקודות לקבוצה במהלך ההתקפה בתנאי שהשחקן ההתקפה מצליח לחדור עם הכדור לאנד זון של היריב או לתפוס מסירה בתוך האנד זון; שער שדה – מקנה 3 נקודות לקבוצה במידה שבמהלך ההתקפה שחקן ההתקפה בועט את הכדור בין שתי עמודי השער ומעל לקורה האופקית; סייפטי – מקנה 2 נקודות לקבוצה שבמהלך ההגנה שחקן ההתקפה מותקל בתוך שטח האנד זון של קבוצתו.

פוטבול אוסטרי בישראל

פוטבול אוסטרלי הוא אחד מסוגי הפוטבול האמריקאי אך בשונה ממנו יש בו פחות חוקים. החוק העיקרי במשחק פוטבול אוסטרלי היא לשמור על משחק שוטף עם מינימום הפסקות תוך צבירת מספר גבוה ביותר של נקודות באמצעות שערים או ביהיינדס. גם המגרש של פוטבול אוסטרלי שונה מפוטבול אמריקאי רגיל הבנוי בצורת מלבן. המגרש של פוטבול אוסטרלי הוא אליפטי באורך של כמעט 200 מטרים וברוחב של 155 מטרים. המשחק עצמו מחולק ל- 4 רבעים בני 20 דקות כל אחד, להבדיל מהמשחק הרגיל המחולק ל- 4 רבעים של 15 דקות. בשנים האחרונות משחק זה זוכה לביקוש רב כאן בישראל ולמי שמעוניין יכול בקלות להצטרף לקבוצה זו או אחרת.

רוצים לשמוע עוד על מדרסים לפוטבול ולקבל ייעוץ מקצועי בבחירת מדרסים לפי מידה אישית? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע גם לכם!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לפוטבול

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

מדרסים לפוטבול הם מדרסים אשר מותאמים לשחקני הפוטבול אשר עוסקים בפעילות אינטנסיבית ומאומצת באימונים ובמשחקי הפוטבול. המדרסים אשר מותאמים לצרכי שחקן הפוטבול נותנים לכף הרגל את כל התמיכה שהיא צריכה ומורידים את העומס מכף הרגל. הודות לכך כישורי השחקן טובים יותר והעומס פוחת וכך הכאבים. תפקיד המדרסים הוא להוריד את העומס על כפות הרגליים ולחלק אותו שווה בשווה, וכן לגרום למנח כף הרגל להיות בזווית הנכונה. כמו כן, הן עוזרות למנוע פציעות שונות במהלך המשחק ומפחיתות את הכאב.

התאמת מדרסים לפוטבול בהתאמה אישית מפחיתה את העומס על כפות הרגליים ומחלקת אותו שווה בשווה. במשחק הפוטבול הרגליים הם הכלי של השחקן, באמצעות הרגליים השחקן רץ, מנתר ומקפץ. לכן חשוב שהן יהיו יציבות יתמכו בכל כף הרגל על מנת שהשחקן לא יפצע במהלך המשחק. מדרסים לפוטבול איכותיים בהתאמה אישית יכולים למנוע פציעות מיותרות במהלך האימונים או המשחק ובכך לשמור על הרגליים חזקות ויציבות לאורך כל היום. בנוסף לכך, הן משפרות את ביצועי המשחק של השחקן בצורה משמעותית. באמצעות אבחון מעמיק וקפדני שמתבצע באריאל אורטופדיה בבדיקה ממוחשבת ולקיחת מידות גבס בהתאמה אישית, ניתן לייצר מדרסים בהתאמה אישית לשחקן הפוטבול ולשמור על כפות הרגליים לאורך המשחק והאימונים השונים.

מדרסי פוטבול הם מדרסים מיוחדים אשר מותאמים לשחקני פוטבול בלבד. בכל פעילות ספורטיבית יש צורך כזה או אחר, וכך בדיוק גם לשחקני פוטבול. המדרס בשונה ממדרסים אחרים נותן תמיכה מלאה לכף הרגל, והוא מסייע לשחקן לזנק ולקפוץ ללא חשש. המטרה של המדרסים הללו היא להוריד את העומס המוטל על כף הרגל בעת הפעילות. בכל פעילות ספורט העומס על כף הרגל הוא גבוה, בפוטבול הוא אף גבוה יותר.

תוכלו למצוא מדרסי פוטבול איכותיים בעלות של כמה מאות שקלים, ובחלק מהמקרים ישנה השתתפות של קופת החולים. העלות של המדרס היא פקטור משמעותי בקבלת ההחלטות שלכם, אך הבריאות שלכם תמיד אמורה להימצא מעל לכל. אם אתם אוהבים לשחק פוטבול, אל תעשו זאת אם אין לכם את המדרסים שמתאימים אליכם. רוצים לרכוש מדרסי פוטבול איכותיים? חברת אריאל אורטופדיה תשמח להעמיד לרשותכם צוות מנוסה אשר יתאים לכם את המדרס המושלם.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים לנפגעי פוליו

מדרסים לנפגעי פוליו

מדרסים לנפגעי פוליו מחלת הפוליו השפיעה על ילדים רבים במאה הקודמת שהם כיום מבוגרים שניזוקו מהמחלה. הפוליו תוקף את מערכת העצבים וגורם לנזקים גופניים רבים,

קרא עוד »
מבנה כף הרגל בוהן

מבנה כף הרגל בוהן

מבנה כף הרגל בוהן כף הרגל היא אחד החלקים החשובים ביותר בריקוד. מבנה כף הרגל בוהן  זה גם הדבר הראשון שאנשים שמים לב לרקדנית. לכף

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים לפלטפוס מחיר לילדים

מדרסים לפלטפוס מחיר לילדים

מדרסים לפלטפוס מחיר לילדים בעולם המודרני, הטיפול בבריאות הילדים הופך להיות בראש סדר העדיפויות של ההורים. היבט אחד של טיפול זה הוא מדרסי פלטפורמה אורטופדיים

קרא עוד »
מדרסים מחיר בקופת חולים

מדרסים מחיר בקופת חולים

מדרסים מחיר בקופת חולים בחברה של ימינו, בה הבריאות הופכת לעדיפות גוברת, ליישור שיניים תפקיד חשוב בשמירה על רווחת כפות הרגליים שלנו וכתוצאה מכך של

קרא עוד »
מה גורם לכאבי מפרקים

מה גורם לכאבי מפרקים

מה גורם לכאבי מפרקים דלקת פרקים היא מצב כרוני הגורם לכאב. זה יכול להשפיע על מפרקים, שרירים וגידים. מה גורם לכאבי מפרקים אנשים עם דלקת

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!