waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לפוטבול
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לפוטבול 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

שחקני פוטבול ורוגבי זקוקים למדרסים

הכדור לא חייב להיות עגול, כמו במקרה של משחק פוטבול, אך לרוץ אחריו כן צריך וכן צריך להפעיל מאמץ פיזי רב על הגוף כדי לנצח את היריב. ובמשחק הפוטבול נדרש מאמץ אדיר. המשחק הזה שונה מכל משחקי הספורט האחרים בעיקר בשל הכוח הפיזי הנדרש במהלך המשחק וגם באימונים. לכן, ללא מדרסים לפוטבול יהיה מאוד קשה לשמור על הגוף שלם ובריא ויהיה כמעט בלתי אפשרי לנצח את המשחק. שחקני פוטבול כמו גם שחקני רוגבי זקוקים למדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס על מנת להעניק תמיכה מירבית לרגל, לשמור על היציבות בעת הבעיטה והריצה, לבצע זינוקים מהירים,  למנוע גלישה של כף הרגל בנעל ולהבטיח לעצמם תמיכה אידיאלית בעת שינויי כיוון ועצירות פתאומיות.

football_ football_11

מדרסים לפוטבול

מדרסים לפוטבול, בדומה למשחק עצמו שבשנים האחרונות זוכה כאן בישראל לפופולאריות גוברת, הפכו למוצר מבוקש. מדרסים לפוטבול נחוצים הן לשחקנים מקצועיים העוסקים בספורט זה לפרנסתם והן לשחקנים חובבניים הלהוטים לשחק בתחרות כה מאתגרת, קשוחה ודרמטית. ולא מדובר בסתם מדרסים לפוטבול אחידים שלמעשה לא תורמים רבות לא במהלך המשחק עצמו ולא במהלך האמונים, אלא במדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. אצלנו באריאל קומפורט אנו מציעים אפשרות לכל שחקן להתאים עבורו את המדרסים האישים שלו כדי לענות על הצורך הספציפי של הרגל שלו והבעיות האורטופדיות הספציפיות שלו, במידה ויש. אנו מכינים מדרסים לפי תחבושת גבס באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום בשוק.

football_10 football_13

החברה לייצור מדרסים לענפי הפוטבול והבייסבול האמריקאי

אריאל אורטופדיה מתקדמת היא החברה המובילה כיום בשוק הישראלי לייצור מדרסים לענפי הפוטבול והבייסבול האמריקאי. צוות העובדים במכון אינו מורכב מאורטופדים, אלא מאורטוטיסטים מוסמכים (טכנאי אורטופדיה), מה שמאפשר לנו לייצר מדרסים איכותיים מאוד, עמידים מאוד וחדשניים מבחינת הטכנולוגיה והידע שעומד מאחורינו. כי מדרסים לפוטבול זה עסק למקצוענים בלבד ואין סיבה שאתם תפקידו את הבריאות היקרה שלכם בידיו של מישהו שלא מבין את הצורך הספציפי של שחקני הפוטבול והבייסבול. המדרסים שלנו יספקו לכם את ההגנה המרבית על כף הרגל, על הקרסוליים, על הברכיים ועל הגב. הם ימנעו מכם פציעות מיותרות, כאבים טורדניים ומחלות עתידיות.

football_12 football_15

שחקן פוטבול בליגת הפוטבול הישראלית

לכל שחקן בליגת הפוטבול הישראלית ישנו זוג מדרסים לפוטבול המגן עליו מפני שורה ארוכה של סכנות האורבת לו במהלך האימון ובמהלך המשחק. אלה מדרסים רפואיים מיוחדים שלצורך הכנתם נדרשת לקיחת מידה על ידי חבישת גבס. מעבר לכך, כל שחקן פוטבול בליגת הפוטבול הישראלית מצויד בכל הציוד הנחוץ לו להצלחה, בדיוק כפי שמצוידים שחקני הפוטבול בארצות הברית במדינות אחרות בהן המשחק הזה נפוץ. כל שחקן פוטבול בליגת הפוטבול הישראלית לומד את כל יסודות המשחק ומתאמן בצורה מאומצת כדי לדעת לנצח, ללא פציעות מיותרות ועם שאיפה לנצח את הליגות המובילות בעולם.

football_14 football_16

קבוצת פוטבול מקצועית (NFL)

ליגת הפוטבול הלאומית והמקצועית של ארה”ב נקראת ליגת NLF. זו הליגה המיתולוגית של האמריקאים ואחת המוצלחות בעולם. היא נוסדה בשנת 1920 ועד שנות ה- 60 היא הייתה פופולארית בעיקר בליגות של אוניברסיטאות. מאוחר יותר, בעקבות המיזוג של AFL ו- NFL, הליגה החלה לתפוס תאוצה אדירה גם מחוץ לכותלי מוסדות החינוך. כיום הפכה לליגת הספורט העשירה ביותר בארה”ב.  למעשה הליגה כוללת 32 קבוצות מערים שונות באמריקה המחולקות ל- 2 חטיבות כשבכל אחת 16 קבוצות. המשחקים נפתחים בחג העבודה בתחילת חודש ספטמבר ונמשכים עד חג המולד וחג ההודיה בסוף דצמבר.

football_18 football_17

אימון פוטבול ללא מדרסים

מדרסים לפוטבול הם האביזר הנחוץ ביותר לכל שחקן המודע לסכנות על המגרש ומעוניין להוריד למינימום את השפעתן השליליות על הגוף. ללא מדרסים לפי תחבושות גבס שהוכנו במיוחד לפי המידות האישיות של השחקן, במיוחד עבור השחקנים הסובלים מבעיות אורטופדיות, פשוט אסור לעלות על המגרש גם אם מדובר באימון קצר. ללא מדרסים יהיה קשה ואף מסוכן לרוץ מרחקים גדולים הנדרשים מהשחקנים ולבצע עצירות פתאומיות וזינוקים. יהיה קשה עד בלתי אפשרי למנוע גלישה של כף הרגל בנעל ולשמור על יציבות הקרסול, למנוע נקעים ושברי מאמץ, לבצע בעיטות בטוחות ללא קרעים בשרירים ולצאת למתקפה ללא חשש מפגיעה של היריב הנחוש.

football_19 football_20

פוטבול אמריקאי הינו משחק כדור קבוצתי, הדורש שימוש בכוח רב

מעבר לבאז האדיר שיש סביב משחקי הסופרבול האמריקאי והערצה המטורפת שיש לעם האמריקאי כלפי שחקני הפוטבול המובילים, הפוטבול הוא משחק לאמיצים ולחזקים בלבד. על אף שבניגוד לכדורגל הנמשך 90 דקות פוטבול נמשך רק 60 דקות, המשחק דורש מהשחקנים שימוש בכוח אדיר, כל שכן עמידות גבוהה תחת לחץ פיזי ונפשי. זהו משחק לגברים אמיתיים שאינם חוששים להיפגע ולפגוע ושמוכנים להשקיע זמן ומאמץ פיזי באימונים. רמת האתלטיות של השחקנים חייבת להיות גבוהה ולכלול קומבינציה של תכונות פיזיות המאפשרות לשחקן להיות חזק, מהיר, זריז, ובעל קואורדינצית גוף גבוהה

football_2 football_4

ליגת הפוטבול הישראלית

ליגת הפוטבול הישראלית הפועלת תחת השם Kraft Family – Israel Football League, נוסדה בשנת 2007 בעקבות האיחוד של שתי ליגות IFL ו- AFL. כעשור לפני מועד זה הוקמה בישראל התאחדות הפוטבול האמריקאי בישראל. הליגה הישראלית כוללת עשרות קבוצות וכ- 1000 שחקנים המחולקים לקבוצות לפי גילאים. הליגה מוכרת על ידי משרד החינוך התרבות והספורט כגוף רשמי שאחראי על קיום תחרויות פוטבול בארץ. בשנת 2007/8 באליפות זכתה קבוצת “ביג בלו” הירושלמית, בשנת 2008/9  – קבוצת מודיעין “דנסינג קאמל”, בשנת 2009/10 – קבוצת תל אביב “מייק’ס פלייס”, בשנת 2010/11 – קבוצת מורדי יהודה, בשנת 2011/12  וגם ב- 2012/13– תל אביב יפו “סייברס”, בשנת 2013/14 – תל אביב “פיונירס”

football_3 football_5

מונחים מרכזיים בפוטבול

מבין המונחים המרכזיים בפוטבול, כדאי להדגיש כמה בולטים במיוחד: סייד ליינס – הצלעות הארוכות של המגרש; אנד ליינס – הצלעות הקצרות; אנד זון – שני השטחים שבין כל גול ליין לבין האנד ליין הצמוד לו; טאצ’דאון – מקנה 6 נקודות לקבוצה במהלך ההתקפה בתנאי שהשחקן ההתקפה מצליח לחדור עם הכדור לאנד זון של היריב או לתפוס מסירה בתוך האנד זון; שער שדה – מקנה 3 נקודות לקבוצה במידה שבמהלך ההתקפה שחקן ההתקפה בועט את הכדור בין שתי עמודי השער ומעל לקורה האופקית; סייפטי – מקנה 2 נקודות לקבוצה שבמהלך ההגנה שחקן ההתקפה מותקל בתוך שטח האנד זון של קבוצתו.

football_7 football_6

פוטבול אוסטרי בישראל

פוטבול אוסטרלי הוא אחד מסוגי הפוטבול האמריקאי אך בשונה ממנו יש בו פחות חוקים. החוק העיקרי במשחק פוטבול אוסטרלי היא לשמור על משחק שוטף עם מינימום הפסקות תוך צבירת מספר גבוה ביותר של נקודות באמצעות שערים או ביהיינדס. גם המגרש של פוטבול אוסטרלי שונה מפוטבול אמריקאי רגיל הבנוי בצורת מלבן. המגרש של פוטבול אוסטרלי הוא אליפטי באורך של כמעט 200 מטרים וברוחב של 155 מטרים. המשחק עצמו מחולק ל- 4 רבעים בני 20 דקות כל אחד, להבדיל מהמשחק הרגיל המחולק ל- 4 רבעים של 15 דקות. בשנים האחרונות משחק זה זוכה לביקוש רב כאן בישראל ולמי שמעוניין יכול בקלות להצטרף לקבוצה זו או אחרת.

football_8 football_9

רוצים לשמוע עוד על מדרסים לפוטבול ולקבל ייעוץ מקצועי בבחירת מדרסים לפי מידה אישית? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע גם לכם!

contact_box

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לפוטבול
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 3 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (3)

מדרסים לפוטבול
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לפוטבול
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לפוטבול
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - פוטבול הוא ספורט אגרסיבי ביותר, אבל מה שלא כולם יודעים הוא שהוא גם ממש שוחק את כפות הרגליים והברכיים. אני אמנם לא שחקן מקצועי ומשחק מדי פעם עם חברים ובכל זאת מאז שגיליתי שיש ברעננה במכון אריאל קומפורט מדרסים מותאמים במיוחד למשחק האדיר הזה אני לא עולה על הדשא בלעדיהם.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >