הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לסקי

מדרסים לסקי 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

גולשי סקי מפעילים כוחות עוצמתיים רבים על כפות הרגליים והקרסוליים בעת הגלישה. אם הגולש אינו מצויד היטב, הוא עלול להיות פגיע וחשוף לפציעות שונות באזורים אלה. רוב הפציעות בסקי הינן פציעות הנגרמות כתוצאה מנפילה על השלג או הקרח או שינוי מהיר במנח כף הרגל. לעיתים קיימות פציעות ‘מתפתחת’, כלומר פציעות הנובעות במקורן ממבנה לא תקין מולד של כף הרגל והן מחמירות עם הזמן והגיל. כדי להימנע מפציעות עתידיות, ניתן להשתמש במדרסים לסקי אשר מטרתם למנוע פציעות ופגיעות אורתופדיות ורפואיות.

מדרסים ייעודיים לסקי

כיום, רוב גולשי הסקי, בין אם מדובר בגולשים מקצוענים ובין אם מדובר בגולשים חובבים, משתמשים במדרסים ייעודים לסקי. מדרסים לסקי מעניקים מענה מקיף ואיכותי לגולש, ומסייעים להגן על בריאותו ותפקודו. מדרסים אלה מספקים יציבות אופטימלית בזמן תנועת הגולש וסופגים זעזועים הנוצרים כתוצאה מבלימות וקפיצות. כך נמנעות פציעות מיידיות ופציעות המתפתחות לאורך זמן. כל פציעה או פגיעה היא בעלת פוטנציאל לגרום לנזק בלתי הפיך, ולכן חשוב מאד להשתמש במדרסים כאלה על מנת להימנע ממצב כזה שעלול לחסל את קריירת הגלישה במקרה הטוב, ולהפוך למטרד לכל החיים במקרה הרע.

 

מדרסים המתאימים לגולשי סקי באופן ספציפי

מדרסים לסקי אינם מדרסים קולקטיביים. כל גולש צריך להזמין מדרסים באופן אישי שיתאימו לו, למבנה רגליו, ספציפית.  מדרסים המתאימים לסקי הינם מדרסים המספקים תמיכה וסוג של ריפוד לכף הרגל כולה, תוף התמקדות באזור הכרית והבוהן – המועדות לפורענות. המדרסים נותנים תמיכה לקשת הסופגת את רוב כובד הנחיתה בעת קפיצה במהלך הגלישה. הקרסוליים סובלים לא מעט בעת גלישת סקי, ופעמים רבות גולשים מושבתים לכמה שעות לפחות כדי להניח לרגל. מדרסים לסקי מעוצבים באופן שבו הם מעניקים יציבות לרגל ומחלקים את העומסים של משקל הגוף כך שהרגליים, ובעיקר הקרסוליים, לא ייפגעו או ינקעו. פציעות רבות מתרחשות דווקא לקראת סיום מקצה הגלישה כאשר הגולש כבר עייף והעומס רב יותר. בשלב זה תפקידם של המדרסים משמעותי ביותר כיוון שהוא אמור לתמוך בצורה נכונה ברגל, לבלום את הזעזועים טוב יותר ולהקל על העומסים כאשר הגולש כבר איננו שולט בצורה מוחלטת על השרירים שלו.

מדרסים לסקי רוכשים רק במכון אורתופדי מקצועי

כדי להגן בצורה הטובה ביותר על הרגל בעת גלישת סקי, יש לרכוש מדרסים ייעודים לסקי, אשר נעשים בצורה מקצועית ואיכותית. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי ומוצר איכותי שיעניק הגנה ושמירה על בריאותכם, ימנע בעיות בעתיד ויקל על בעיות קיימות.

יוצאים לחופשת סקי: כיצד נמנע פציעות מיותרות?

מיליוני אנשים בעולם אוהבים לעשות סקי. חלקם באופן מקצועי וחלקם באופן חובבני ובפני כולם האופציה פתוחה בכל ימות השנה. צריך רק להצטייד בציוד איכותי, למצוא דיל טוב ולצאת לדרך. טיול כזה בוודאי יהיה מהנה מאוד, אלא אם אתם דואגים גם לצד הבטיחותי. משמעות הדבר, שאם גם אתם מתכוננים לצאת לחופשת סקי כדאי שתחשבו כיצד תוכלו להגן על עצמכם מפציעות מיותרות. וכן, למקום הראשון, משתחלת סוגיית המדרסים. כי מדרסים לסקי הם הכלי החשוב ביותר לכל גולש, הן כדי למקסם את ההנאה והן כדי להימנע מפציעות. אבל לא מדובר במדרסים קולקטיביים אלא במדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס.

חופשת סקי ראשונה

כשיוצאים לחופשת סקי ראשונה, לא פעם נוהגים להשאיר את נושא הבטיחות והשמירה על הגוף, אי שם מאחור. וחבל, חופשת סקי תמימה טומנת בחובה סכנות רבות שקורות בעיקר לגולשי סקי לא מיומנים. על אף היותו מרהיב ביופיי ואידיאלי לגלישה כיפית ומאתגרת, שלג עלול לגרום לפציעות שונות, לכאבים מתמשכים, לבעיות כרוניות ובכלל – לתחושת פספוס מהחופשה כשהגולשים הפצועים נאלצים להישאר בחדרם, ללא יכולת לזוז וליהנות. בשביל שזה לא יקרה חייבים בראש ובראשונה להגן על הרגליים כי הן אלה שבאות במגע עם הקרקע המושלגת. הקרסוליים והברכיים – הן שתי נקודות התורפה העיקריות והראשונות להיפגע. להגן עליהן אפשר אך ורק עם מדרסים לסקי בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס.

לקראת חופשת הסקי, חשוב לדאוג למדרסים איכותיים

מעבר לכך שיש לדאוג לביגוד חם ולהרבה מצב רוח כשיוצאים לחופשת סקי, יש לדאוג גם לנושא של מדרסים לסקי – מדרסים לפי תחבושת גבס אישית. אצלנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת נשמח להעמיד לרשותכם את הטכנולוגיה החדשנית ביותר הקיימת כיום בשוק וצוות טכנאים בעלי ניסיון עשיר בכל הקשור להכנת מדרסים לסקי איכותיים. המדרסים שלנו יספקו לכם תמיכה וריפוד לכל הרגל כולה, עם דגש על כריות כף הרגל והבוהן. הם ידאגו שקשת הרגל שלכם, זו שסופגת את מרבית הכובד בנחיתה, תהיה יציבה ולא יופעל עליה לחץ רב מדי. נדאג גם לקרסוליים שגם הם סובלים מעומס משקל הגוף וכתוצאה מפיזור לא נכון של העומס עלולים לקבל פגיעה או נקע.

חופשת סקי וסנובורד במגוון אתרי הסקי הטובים בעולם

חופשות סקי וסנובורד זוכות היום לביקוש רב, גם בישראל, גם בקרב מבוגרים וגם בקרב ילדים. ברחבי העולם אך בעיקר במדינות אירופאיות קרות עומדים לרשותם של הגולשים מאות אתרים איכותיים ברמות מחירים שונות. ברשימה זו אפשר למצוא אתרים בעיירות נופש כמו סאם פה שבשוויץ (פתוח כל השנה) או צרמט שלי (אתר יוקרתי), טין שבאלפים הצרפתיים (פתוח כל השנה), סקווילט שבאוסטריה (עם מאות מסלולי גלישה), ססטרייר באיטליה (נופש יוקרתי במחיר נגיש), סלה רונדה בהרי הדולמיטים של איטליה, סקירת בבולגריה, וייל קולרדו בארה”ב והרשימה עוד ארוכה.

סקי כענף ספורטיבי

סקי הוא קבוצה של כמה ענפי ספורט בהם נעשה שימוש במגלשיים כציוד עיקרי. עד המאה  ה- 18 גלישה מסוג זה נועדה בעיקר לציד ולגמיאת מרחקים ארוכים במדינות מושלגות. אלה שבמאה ה- 19 סקי הפך לענף ספורטיבי לכל דבר לאחר שאבי הענף, סונדרה נורהיים הנורבגי, גילה לעולם שאפשר גם אחרת, בצורה הישגית ומאתגרת. במאה ה- 20, לאחר שהתחומים כמו אווירודינמיקה והנדסת חומרים פרצו דרך, הסקי הפך למקצוע ספורטיבי יוקרתי ומבוקש. הוא הגיע אפילו לישראל וכבש בקסמיו ספורטאים רבים שהחלו להשתתף בתחרויות מקצועיות ולגרוף פרסים.

מדרסי סקי של אריאל קומפורט

מדרסים לסקי של אריאל קומפורט הם מדרסים לפי תבנית גבס אישית, המותאמים באופן אידיאלי לרגל הספציפית שלכם, עם הבעיות האורטופדיות הספציפיות שלה או בלעדיהן. כשרוב הפציעות של גולשי סקי מתרחשות עם נפילתם על השלג או הקרח, עם שינוי מהיר במנח כף הרגל, עם כיפוף ברכיים מאומץ מדי עקב אי קיבוע טוב של הקרסוליים – מדרסים לסקי הם הפריט ההכרחי ביותר שיש לקחת איתכם לחופשת סקי. רק כך תמנעו מעצמכם כאבים ופציעות אשר יגרמו לכם לשבת בחדר במקום לגלוש יחד עם כולם, רק כך תמנעו פציעות עתידיות שיהפכו למחלה כרונית ורק כך תמנעו מעצמכם פציעות מתפתחות עקב ליקויים אורטופדיים בכף הרגל.

כיצד נתאים מדרסים לסקי ולסנובורד בצורה טובה?

על מנת להתאים מדרסים לסקי ולסנובורד בצורה טובה, כדי למנוע כאבים במהלך החופשה וכדי למנוע הופעת בעיות רפואיות בסיומה, מומלץ לפנות אך ורק למקצוענים ולמומחים בעלי המלצות ומוניטין מוכח בשטח. צוות העובדים במכון אריאל קומפורט אינו מורכב מאורטופדים, אלא מאורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) בעלי ניסיון של כמה עשורים בהכנת מדרסים וברשותו שיטת עבודה מהמתקדמות ביותר כיום בשוק. אנו מכינים מדרסים לפי מידה אישית של כל אדם וכל רגל משום שזו הדרך הטובה ביותר להכין מדרסים העונים על הצורך הספציפי של האדם, לפי גילו המדויק ולפי הליקויים האורטופדיים הייחודיים שלו.

ציוד סקי ומדרסים

עם הפיכתו של ענף הסקי לפופולארי התפתחה באופן ניכר תעשיית הביגוד ואורטופדיה. הכל כדי שלגולשים יהיה כמה שיותר נוח ובטיחותי. וכשמדברים על מדרסים, למשל, כדאי לציין שהם האביזר החשוב ביותר המונע את מרבית הפציעות, הפגיעות, הכאבים ועוד שלל מקרים מצערים. נפילות תופסות נפח של כ- 70% מהפציעות ואחריהן: נקעים ומתיחת רצועות, שברים, חתכים ושפשופים, פריקת מפרקים ועוד. לכל אלה מדרסים יכולים לתת מענה מושלם. מדרסים לסקי שומרים על יציבות בצורה אופטימאלית, הם תומכים בכף הרגל, הם בולמים זעזועים, הם מונעים שפשפות, הם מפחיתים עומס על הברכיים וכן הלאה. מעבר לכך, תמיד כדאי לשכור ציוד סקי איכותי וחדיש ולהיות ערניים.

ביגוד סקי, ביגוד סנובורד ומדרסים

> ביגוד סקי וסנובורד זה משהו שבהחלט אפשר היום לרכוש בצורה עצמאית שיהיה אך ורק הציוד האישי שלכם, אך אפשר גם לשכור בכל אתר סקי המכבד את עצמו ואת מבקריו. חוץ מהמדרסים שנחשבים למוצר אינדיווידואלי אותו יש להכין עם לקיחת מידה לפי חבישת גבס. בכל הקשור לביגוד כל אחד בוחר מה שהכי נוח ומצטייד בהתאם לצורך ולתקציב. ברשימת הביגוד בלעדיו קשה מאוד יהיה לצאת לחופשת סקי או סנובורד: מעיל רוח, חליפת סקי, מכנסים טרמיים, נעלי סקי, צעיף, כובע, כפפות, גרביים חמות ועוד. בחנויות תמיד אפשר למצוא מבצעים כדאיים או לחלופין תמיד אפשר לבקש פריט לבוש זה או אחר מחבר. העיקר לשמור היטב על הגוף ועל הבריאות.

מסלולי סקי מטורפים

לאלה מהגולשים שלא מחפשים אתר שגרתי המתאים גם לילדים ולאלה שמוכנים לבדוק על עצמכם עד כמה חזקים חוקי הגרביטציה, הנה הרשימה של המקומות שאסור לכם לפספס: איסצגל באוסטריה, מסלול 7– עם שלג עמוק ואבקתי פניות במדרון תלול במיוחד, סלעים חשופים ומעלית מסוכנת; פייסט פרדו בצרפת – המסלול הנעלם בנקיק הצר ביותר שראיתם אי פעם; ספינדלרוב מין בצ’כיה – גלישה לבעלי בלבד; סאסלונג באיטליה – אחד המסלולים התלולים ביותר בו מתקיימים התחרויות הגדולות של הגביע העולמי.

מתכוננים לחופשת סקי משפחתית או שאתם שוקלים להיכנס באופן מקצועי לענף הסקי? אתם בוודאי זקוקים למדרסי סקי כדי למקסם את החוויה ולשמור על גופכם. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע גם לכם!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לסקי

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

מדרסים לסקי הם מדרסים המתאימים לאנשים שעושים סקי בתדירות גבוהה ורוצה להקל על כאבי הרגליים שהם סובלים. המדרסים עוזרים למנוע פציעות שונות במהלך הפעילות הספורטיבית ולתמוך בכפות הרגליים. הודות למדרסים נמנעים פציעות שונות וכן חתכים, שפשופים ואף שברים ופריקת מפרקים. כמו כן, מדרסים אלה נותנים יציבות בזמן התנועה ומונעים זעזועים שונים הנוצרים מבלימות וקפיצות פתאומיות.

פציעות סקי יכולות להיות שכיחות במיוחד, בטח אם תנסו לגלוש ללא מדרסים בנעליים. כל תנועה לא נכונה עלולה להביא אתכם למצב שבו תצטרכו להתמודד עם פציעה לא נעימה. כל מי שחווה פציעות סקי יודע עד כמה מדובר על פציעות שהן לא נעימות במיוחד. עם המדרס הנכון תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם יכולים לגלוש בהנאה רבה. לא יעלה בכם החשש כי תצטרכו להתמודד עם פציעות כאלה או אחרות.

רוצים לשפר את הביצועים? כל מי שכבר רכש מדרסים לסקי מבין עד כמה הם משמעותיים. המדרס יכול לשפר את הביצועים בצורה חסרת תקדים. כך שאם אתם מרגישים שאתם מדשדשים במקום, כל מה שנדרש מכם זה רק לרכוש מדרס. עם המדרס הנכון תוכלו למצוא את עצמכם שוברים את השיאים של עצמכם בכל פעם שתתחילו לגלוש. לא משנה אם תבצעו את הגלישה בארץ או אולי דווקא במדינה מסוימת בחו"ל.

את המדרסים מוטב לרכוש ממכון מקצועי שיוכל להתאים לכם את המדרסים בהתאמה אישית. רוצים לקבל מדרסי סקי איכותיים שמותאמים אישית לכף הרגל שלכם? אין שום בעיה, תוכלו לבצע את ההזמנה דרך אריאל מדרסים. מכון מדרסים מוביל שיתאים עבורכם כל סוג של מדרס. המדרסים יהיו כאלה שמותאמים לפעילות סקי, אך הם גם יהיו כאלה שמותאמים לכף הרגל שלכם. תוכלו להרוויח מהמדרס הרבה יותר ממה שנדמה לכם ישר על הרגע הראשון.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים ביו מכניים

מדרסים ביו מכניים

מדרסים ביו מכניים מדרסים ביו מכניים: כל מה שחשוב לדעת.באילו ליקויים מטפלים מדרסים ביו מכניים? מדרסים ביו מכניים מדרסים ביו מכניים – מהווים פתרון חדשני

קרא עוד »
נעליים אורטופדיות לגברים

נעליים אורטופדיות לגברים

נעליים אורטופדיות לגברים נעליים אורטופדיות אינן רק מגנות על כפות הרגליים ותומכות בשלד אלא שהן יכולות להיות גם מאוד אופנתיות. כיום נעליים אורטופדיות לגברים מיועדות

קרא עוד »
מדרסים גדרה: הפתרון לכאבים ולפציעות בכף הרגל

מדרסים גדרה

מדרסים גדרה לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות מדרסים גדרה.. לצוות המכון האורתופדישמי אסף ואני שחקן כדורסל כבר 15 שנה. לפני

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

רצועת איליו טיביאל

רצועת איליו טיביאל

רצועת איליו טיביאל רצועת ITB היא סוג של חוסם עורקים המשמש לעצירת דימום במקרה של פציעה. זוהי רצועה שנכרכה סביב הגפה הפגועה, וניתן להדק אותה

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!