waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לסקי
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לסקי 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

 

גולשי סקי מפעילים כוחות עוצמתיים רבים על כפות הרגליים והקרסוליים בעת הגלישה. אם הגולש אינו מצויד היטב, הוא עלול להיות פגיע וחשוף לפציעות שונות באזורים אלה. רוב הפציעות בסקי הינן פציעות הנגרמות כתוצאה מנפילה על השלג או הקרח או שינוי מהיר במנח כף הרגל. לעיתים קיימות פציעות ‘מתפתחת’, כלומר פציעות הנובעות במקורן ממבנה לא תקין מולד של כף הרגל והן מחמירות עם הזמן והגיל. כדי להימנע מפציעות עתידיות, ניתן להשתמש במדרסים לסקי אשר מטרתם למנוע פציעות ופגיעות אורתופדיות ורפואיות.

מדרסים ייעודיים לסקי

כיום, רוב גולשי הסקי, בין אם מדובר בגולשים מקצוענים ובין אם מדובר בגולשים חובבים, משתמשים במדרסים ייעודים לסקי. מדרסים לסקי מעניקים מענה מקיף ואיכותי לגולש, ומסייעים להגן על בריאותו ותפקודו. מדרסים אלה מספקים יציבות אופטימלית בזמן תנועת הגולש וסופגים זעזועים הנוצרים כתוצאה מבלימות וקפיצות. כך נמנעות פציעות מיידיות ופציעות המתפתחות לאורך זמן. כל פציעה או פגיעה היא בעלת פוטנציאל לגרום לנזק בלתי הפיך, ולכן חשוב מאד להשתמש במדרסים כאלה על מנת להימנע ממצב כזה שעלול לחסל את קריירת הגלישה במקרה הטוב, ולהפוך למטרד לכל החיים במקרה הרע.

מדרסים המתאימים לגולשי סקי באופן ספציפי

מדרסים לסקי אינם מדרסים קולקטיביים. כל גולש צריך להזמין מדרסים באופן אישי שיתאימו לו, למבנה רגליו, ספציפית.  מדרסים המתאימים לסקי הינם מדרסים המספקים תמיכה וסוג של ריפוד לכף הרגל כולה, תוף התמקדות באזור הכרית והבוהן – המועדות לפורענות. המדרסים נותנים תמיכה לקשת הסופגת את רוב כובד הנחיתה בעת קפיצה במהלך הגלישה. הקרסוליים סובלים לא מעט בעת גלישת סקי, ופעמים רבות גולשים מושבתים לכמה שעות לפחות כדי להניח לרגל. מדרסים לסקי מעוצבים באופן שבו הם מעניקים יציבות לרגל ומחלקים את העומסים של משקל הגוף כך שהרגליים, ובעיקר הקרסוליים, לא ייפגעו או ינקעו. פציעות רבות מתרחשות דווקא לקראת סיום מקצה הגלישה כאשר הגולש כבר עייף והעומס רב יותר. בשלב זה תפקידם של המדרסים משמעותי ביותר כיוון שהוא אמור לתמוך בצורה נכונה ברגל, לבלום את הזעזועים טוב יותר ולהקל על העומסים כאשר הגולש כבר איננו שולט בצורה מוחלטת על השרירים שלו.

______-____7 ______-____8

מדרסים לסקי רוכשים רק במכון אורתופדי מקצועי

כדי להגן בצורה הטובה ביותר על הרגל בעת גלישת סקי, יש לרכוש מדרסים ייעודים לסקי, אשר נעשים בצורה מקצועית ואיכותית. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי ומוצר איכותי שיעניק הגנה ושמירה על בריאותכם, ימנע בעיות בעתיד ויקל על בעיות קיימות.

______-____9 ______-____10

יוצאים לחופשת סקי: כיצד נמנע פציעות מיותרות?

מיליוני אנשים בעולם אוהבים לעשות סקי. חלקם באופן מקצועי וחלקם באופן חובבני ובפני כולם האופציה פתוחה בכל ימות השנה. צריך רק להצטייד בציוד איכותי, למצוא דיל טוב ולצאת לדרך. טיול כזה בוודאי יהיה מהנה מאוד, אלא אם אתם דואגים גם לצד הבטיחותי. משמעות הדבר, שאם גם אתם מתכוננים לצאת לחופשת סקי כדאי שתחשבו כיצד תוכלו להגן על עצמכם מפציעות מיותרות. וכן, למקום הראשון, משתחלת סוגיית המדרסים. כי מדרסים לסקי הם הכלי החשוב ביותר לכל גולש, הן כדי למקסם את ההנאה והן כדי להימנע מפציעות. אבל לא מדובר במדרסים קולקטיביים אלא במדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס.

______-____ ______-____2

חופשת סקי ראשונה

כשיוצאים לחופשת סקי ראשונה, לא פעם נוהגים להשאיר את נושא הבטיחות והשמירה על הגוף, אי שם מאחור. וחבל, חופשת סקי תמימה טומנת בחובה סכנות רבות שקורות בעיקר לגולשי סקי לא מיומנים. על אף היותו מרהיב ביופיי ואידיאלי לגלישה כיפית ומאתגרת, שלג עלול לגרום לפציעות שונות, לכאבים מתמשכים, לבעיות כרוניות ובכלל – לתחושת פספוס מהחופשה כשהגולשים הפצועים נאלצים להישאר בחדרם, ללא יכולת לזוז וליהנות. בשביל שזה לא יקרה חייבים בראש ובראשונה להגן על הרגליים כי הן אלה שבאות במגע עם הקרקע המושלגת. הקרסוליים והברכיים – הן שתי נקודות התורפה העיקריות והראשונות להיפגע. להגן עליהן אפשר אך ורק עם מדרסים לסקי בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס.

______-____3 ______-____6

לקראת חופשת הסקי, חשוב לדאוג למדרסים

איכותיים

מעבר לכך שיש לדאוג לביגוד חם ולהרבה מצב רוח כשיוצאים לחופשת סקי, יש לדאוג גם לנושא של מדרסים לסקי – מדרסים לפי תחבושת גבס אישית. אצלנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת נשמח להעמיד לרשותכם את הטכנולוגיה החדשנית ביותר הקיימת כיום בשוק וצוות טכנאים בעלי ניסיון עשיר בכל הקשור להכנת מדרסים לסקי איכותיים. המדרסים שלנו יספקו לכם תמיכה וריפוד לכל הרגל כולה, עם דגש על כריות כף הרגל והבוהן. הם ידאגו שקשת הרגל שלכם, זו שסופגת את מרבית הכובד בנחיתה, תהיה יציבה ולא יופעל עליה לחץ רב מדי. נדאג גם לקרסוליים שגם הם סובלים מעומס משקל הגוף וכתוצאה מפיזור לא נכון של העומס עלולים לקבל פגיעה או נקע.

______-____5 ______-____4

חופשת סקי וסנובורד במגוון אתרי הסקי הטובים בעולם

חופשות סקי וסנובורד זוכות היום לביקוש רב, גם בישראל, גם בקרב מבוגרים וגם בקרב ילדים. ברחבי העולם אך בעיקר במדינות אירופאיות קרות עומדים לרשותם של הגולשים מאות אתרים איכותיים ברמות מחירים שונות. ברשימה זו אפשר למצוא אתרים בעיירות נופש כמו סאם פה שבשוויץ (פתוח כל השנה) או צרמט שלי (אתר יוקרתי), טין שבאלפים הצרפתיים (פתוח כל השנה), סקווילט שבאוסטריה (עם מאות מסלולי גלישה), ססטרייר באיטליה (נופש יוקרתי במחיר נגיש), סלה רונדה בהרי הדולמיטים של איטליה, סקירת בבולגריה, וייל קולרדו בארה”ב והרשימה עוד ארוכה.

סקי כענף ספורטיבי

סקי הוא קבוצה של כמה ענפי ספורט בהם נעשה שימוש במגלשיים כציוד עיקרי. עד המאה  ה- 18 גלישה מסוג זה נועדה בעיקר לציד ולגמיאת מרחקים ארוכים במדינות מושלגות. אלה שבמאה ה- 19 סקי הפך לענף ספורטיבי לכל דבר לאחר שאבי הענף, סונדרה נורהיים הנורבגי, גילה לעולם שאפשר גם אחרת, בצורה הישגית ומאתגרת. במאה ה- 20, לאחר שהתחומים כמו אווירודינמיקה והנדסת חומרים פרצו דרך, הסקי הפך למקצוע ספורטיבי יוקרתי ומבוקש. הוא הגיע אפילו לישראל וכבש בקסמיו ספורטאים רבים שהחלו להשתתף בתחרויות מקצועיות ולגרוף פרסים.

מדרסי סקי של אריאל קומפורט

מדרסים לסקי של אריאל קומפורט הם מדרסים לפי תבנית גבס אישית, המותאמים באופן אידיאלי לרגל הספציפית שלכם, עם הבעיות האורטופדיות הספציפיות שלה או בלעדיהן. כשרוב הפציעות של גולשי סקי מתרחשות עם נפילתם על השלג או הקרח, עם שינוי מהיר במנח כף הרגל, עם כיפוף ברכיים מאומץ מדי עקב אי קיבוע טוב של הקרסוליים – מדרסים לסקי הם הפריט ההכרחי ביותר שיש לקחת איתכם לחופשת סקי. רק כך תמנעו מעצמכם כאבים ופציעות אשר יגרמו לכם לשבת בחדר במקום לגלוש יחד עם כולם, רק כך תמנעו פציעות עתידיות שיהפכו למחלה כרונית ורק כך תמנעו מעצמכם פציעות מתפתחות עקב ליקויים אורטופדיים בכף הרגל.

כיצד נתאים מדרסים לסקי ולסנובורד בצורה טובה?

על מנת להתאים מדרסים לסקי ולסנובורד בצורה טובה, כדי למנוע כאבים במהלך החופשה וכדי למנוע הופעת בעיות רפואיות בסיומה, מומלץ לפנות אך ורק למקצוענים ולמומחים בעלי המלצות ומוניטין מוכח בשטח. צוות העובדים במכון אריאל קומפורט אינו מורכב מאורטופדים, אלא מאורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) בעלי ניסיון של כמה עשורים בהכנת מדרסים וברשותו שיטת עבודה מהמתקדמות ביותר כיום בשוק. אנו מכינים מדרסים לפי מידה אישית של כל אדם וכל רגל משום שזו הדרך הטובה ביותר להכין מדרסים העונים על הצורך הספציפי של האדם, לפי גילו המדויק ולפי הליקויים האורטופדיים הייחודיים שלו.

ציוד סקי ומדרסים

עם הפיכתו של ענף הסקי לפופולארי התפתחה באופן ניכר תעשיית הביגוד ואורטופדיה. הכל כדי שלגולשים יהיה כמה שיותר נוח ובטיחותי. וכשמדברים על מדרסים, למשל, כדאי לציין שהם האביזר החשוב ביותר המונע את מרבית הפציעות, הפגיעות, הכאבים ועוד שלל מקרים מצערים. נפילות תופסות נפח של כ- 70% מהפציעות ואחריהן: נקעים ומתיחת רצועות, שברים, חתכים ושפשופים, פריקת מפרקים ועוד. לכל אלה מדרסים יכולים לתת מענה מושלם. מדרסים לסקי שומרים על יציבות בצורה אופטימאלית, הם תומכים בכף הרגל, הם בולמים זעזועים, הם מונעים שפשפות, הם מפחיתים עומס על הברכיים וכן הלאה. מעבר לכך, תמיד כדאי לשכור ציוד סקי איכותי וחדיש ולהיות ערניים.

ביגוד סקי, ביגוד סנובורד ומדרסים

> ביגוד סקי וסנובורד זה משהו שבהחלט אפשר היום לרכוש בצורה עצמאית שיהיה אך ורק הציוד האישי שלכם, אך אפשר גם לשכור בכל אתר סקי המכבד את עצמו ואת מבקריו. חוץ מהמדרסים שנחשבים למוצר אינדיווידואלי אותו יש להכין עם לקיחת מידה לפי חבישת גבס. בכל הקשור לביגוד כל אחד בוחר מה שהכי נוח ומצטייד בהתאם לצורך ולתקציב. ברשימת הביגוד בלעדיו קשה מאוד יהיה לצאת לחופשת סקי או סנובורד: מעיל רוח, חליפת סקי, מכנסים טרמיים, נעלי סקי, צעיף, כובע, כפפות, גרביים חמות ועוד. בחנויות תמיד אפשר למצוא מבצעים כדאיים או לחלופין תמיד אפשר לבקש פריט לבוש זה או אחר מחבר. העיקר לשמור היטב על הגוף ועל הבריאות.

מסלולי סקי מטורפים

לאלה מהגולשים שלא מחפשים אתר שגרתי המתאים גם לילדים ולאלה שמוכנים לבדוק על עצמכם עד כמה חזקים חוקי הגרביטציה, הנה הרשימה של המקומות שאסור לכם לפספס: איסצגל באוסטריה, מסלול 7– עם שלג עמוק ואבקתי פניות במדרון תלול במיוחד, סלעים חשופים ומעלית מסוכנת; פייסט פרדו בצרפת – המסלול הנעלם בנקיק הצר ביותר שראיתם אי פעם; ספינדלרוב מין בצ’כיה – גלישה לבעלי בלבד; סאסלונג באיטליה – אחד המסלולים התלולים ביותר בו מתקיימים התחרויות הגדולות של הגביע העולמי.

מתכוננים לחופשת סקי משפחתית או שאתם שוקלים להיכנס באופן מקצועי לענף הסקי? אתם בוודאי זקוקים למדרסי סקי כדי למקסם את החוויה ולשמור על גופכם. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע גם לכם!

contact_box

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 4.83/5
מדרסים לסקי
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 4.95 מתוך 5 עם מבוסס על 6 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (6)

מדרסים לסקי
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לסקי
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לסקי
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - כשאני יוצאת לחופשת הסקי השנתית שלי אני לא מביאה איתי כלום ובדרך כלל משכירה את הביגוד וציוד הסקי במקום, חוץ מדבר אחד שבלעדיו אני לא זזה- המדרסים המיוחדים שלי שאותם אני מחדשת כבר ארבע שנים באריאל קומפורט. כלקוחה ותיקה אני יכולה להמליץ על המכון בלב שלם כשאני בטוחה שכל מי שיגיע ייהנה לפחות כמוני מיחס וציוד מקצועי

מדרסים לסקי
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 4.65 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Good

מדרסים לסקי
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לסקי
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >