מדרסים לסנדלים

מדרסים לנעלי עקב

מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות מדרסים לנעליים אלגנטיות 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

מדרסים במבצע
מדרסים 1+1
החזר כספי

קופון

 

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

 

כשהולכים למסיבה טובה או לאירוע נוצץ, מתעורר לא פעם הרצון “לדפוק הופעה”. כלומר, להגיע לבושים בחליפה או בשמלה מרשימה, איפור קסום ונעלים אלגנטיות מהאגדות. באמת אין סיבה שלא לעשות זאת, אבל כידוע, לא כל הנוצץ זהב. הרי נעלים אלגנטיות יפיפיות יש לא מעט, וגם נעלי עקב גבוהות ואיכותיות, אבל לא כל מה שנראה טוב כלפי חוץ הוא גם נוח כלפי פנים. כל מי שנעל מימיו את אותם נעלים אלגנטיות מכיר בוודאי את כאבי הרגליים שמתלווים לכך בסוף הערב. לעומת זאת, לא כולם יודעים כי הערב אינו חייב להסתיים כך. בעזרת מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות אפשר לסיים את הערב עם הנעלים הכי נוצצות, ובלי כאבים.

מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות לשימוש יומיומי

כאשר מדובר בערב חד פעמי, רבים מוכנים לספוג את הכאב ולהבליג, אבל יש כאלו שאצלם מדובר בתופעה יומיומית. בין אם מדובר באנשים שערבים חגיגיים הם חלק משגרת יומם, או כאלו שבמסגרת תפקידם נדרשים לנעול נעלי עקב או נעלים אלגנטיות, לא ניתן להתפשר על נעלים הגורמות כאב. אין זה אומר שיש לוותר על נעלים מרשימות, אלא פשוט לתווך בינם לבין כף הרגל באמצעות מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות, המותאמים באופן אישי לנועלים אותם.

התאמה ייחודית של מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות

כדי לוודא שהשימוש כי בנעלים האלגנטיות יהיה נכון ונטול כאבים, חשוב להתאים להם מבעוד מועד מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות באופן פרטני. אחרי הכל, מדובר בנעלים שמגיעות לעיתים בשלל צורות, דבר שמתווסף לעובדה שכל כף רגל היא שונה ובנויה קצת אחרת. בגלל זה נהוג להיעזר בטכניקה מתקדמת כדי להתאים את המדרס באופן מיוחד לסוג הנעל ולצורת הרגל, כך שיימנעו הכאבים ותישמר היציבה. מעבר להתאמה האישית, רצוי לוודא שמדובר במחיר זול, מפני שממילא ההכנות לאירועים כאלו עולות לא מעט כסף. מה גם שאין כל צורך להכביד על הארנק יתר על המידה, כשאפשר למצוא באריאל קומפורט מדרסים לנעלים חגיגיות במחירים אטרקטיביים.

אירועים מזדמנים עם מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות

למרות שנהוג לחשוב על מדרסים לנעלי עקב ונעלים אלגנטיות בהקשר של שימוש תדיר, גם ספיגת הכאב לערב אחד, אחת לתקופה, עלולה להיות בעייתית. אחרי הכל, חשוב לזכור שמעבר ליכולת של המדרסים למנוע כאבים מיותרים בזמן האירוע ולאחריו, החשיבות שלהם נמדדת דווקא במה שלא מרגישים – לאורך זמן. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד: נעילת נעלים לא נוחות, יציבה לא נכונה או הליכה בצורה לא טבעית – כל אלו עלולים ליצור עומס לא פשוט על הרגל באופן לא שוויוני, ובכך לגרום לנזקים של ממש לטווח הארוך. בגלל זה בדיוק נחוצים המדרסים, שמאפשרים למנוע את אותם נזקים בטווח הארוך, במקביל למניעת הכאבים בטווח הקצר. המדרסים מותאמים באופן אישי, באמצעות מידה על ידי חבישת גבס, כך שהם יתאימו בדיוק למשתמש.

כדי להיות בריאים לא חייבים לשלם במראה החיצוני! אצלנו באריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו לשמור על מראה זוהר, ועל שמיר מרבית על בריאות רגליכם. פנו אלינו עוד היום, ותגלו כיצד!

אתן לא צריכות להתפשר על נעליים

נעלי עקב מתאימות לכל אישה. יש מי שנועלת אותם אך ורק באירועים חגיגיים בהם צריך להיראות מיליון דולר ויש מי שזאת השגרה שלה המחייבת אותה לנעול נעלי עקב ביום יום. כך או כך הן מבליטות את הנשיות וגורמות להרגיש הכי מעודכנות ואופנתיות. אבל יש בעיה – לא כל אישה יכולה להרגיש בנוח בנעלי עקב, זאת אומרת ללא כאבים וללא תחושת חוסר נוחות בלתי נסבלת. לכך בדרך כלל שתי סיבות: פגמים אורטופדיים ברגל או העובדה שהנעל לא מספיק איכותית ולא מספיק מתאימה לרגל הספציפית של האישה. את שתיהן אתן יכולות לפתור בקלות בעזרת מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות.

מדרסים דקים במיוחד, בהתאמה אישית לכל סוגי הנעליים

כשמדברים על מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות מדברים על מדרסים דקים במיוחד הנעשים בהתאמה אישית לכל סוגי נעליים ולכל סוגי בעיות אורטופדיות. אלה הם מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס המעניקות לנשים נוחות מקסימלית במהלך החוויה הקרויה נעל עקב. מדרסים אשר מכינים אותם עם לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, כאלה מכינים אצלנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, הופכים את החוויה להרבה יותר נוחה ונעימה וחשוב מזה – להרבה יותר בריאה. מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות מאפשרים לנעול כל סוג של נעל, בכל שעות היום ולמשך כל היום, ללא חשש מכאבים, אי נוחות ופגיעה בבריאות.

מדרסים לנעלי יומיום

מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות, כאלה המכינים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, מתאימים הן לנעלי עקב אלגנטיות הנועלים בדרך כלל באירועים חגיגיים בלבד והן לנעלי עקב ליום יום. מדרסים כאלה מותאמים למבנה כף הרגל הספציפית של האישה ומעניקים לה תחושת נוחות חלומית. עם מדרסים כאלה, גם אם הנעליים לא כל כך איכותיות, אפשר להיות כל היום וכל יום. הכאבים נעלמים כאילו לעולם לא היו והנוחות מצדיקה כל שקל שהושקע בהכנת מדרסים לפי תחבושת גבס. למעשה, מדרסים לנעלי עקב ונעליים אלגנטיות מיועדות דווקא למקרים בהם נשים חייבות לנעול נעלי עקב או נעליים אלגנטיות ביום יום והחלום היחידי שלהן הוא להיפטר מכאבים וסיבוכים אורטופדיים שונים.

מדרסים לנעלי עבודה ייצוגיות

במקומות עבודה רבים קוד הלבוש, שכן גם הרצון לבלוט ולהיראות תמיד אסתטית, מטופחת, אלגנטית ומעודכנת, מחייב נשים לנעול נעליים ייצוגיות. בדרך כלל נעליים כאלה לא נוחות אם כי הן באמת ייצוגיות ומרשימות מבחינת המראה. הסוליות בנעליים כאלה בדרך כלל קשיחות ואינן מתאימות לעמידה ממושכת. ואם מדובר בנעלי עקב, צורתן הלא טבעית עבור כך הרגל, יוצרת שורה ארוכה של בעיות, החל מעומס על כריות כף הרגל, דרך מתח על בשריר ובגיד האכילס ועד שינוי זווית הקרסול פנימה, מה שגורם לסיבוב הברך פנימה. כל זה מאוד לא נעים והכי חשוב – מאוד כואב ודורש טיפולים רפואיים מתישים ולעיתים אף מאוד יקרים. והפתרון הוא – להקדים תרופה למכה ולרכוש זו מדרסים לפי מידה אישית.

מדרסים לנעליים צרות, וכאלה שיש להן קצה מחודד

מדרסים לנעלי עקב ולנעליים אלגנטיות מציעים לנשים שלל אפשרויות ופיתוחים טכנולוגיים מדהימים, ההופכים את חייהן להרבה יותר נוחים ופרקטיים. מדרסים לנעלים צרות – זהו אחד הפיתוחים הללו שנכנסו לשוק. האופנה של השנים האחרונות לנעליים צרות, שגם אם הן סופר איכותיות, גורמת לנשים סבל רב. אף אחת לא רוצה לוותר עליהן על אף הכאבים והסיבוכים שנעליים צרות מביאות איתם. בהוליווד לא מעט שחקניות פותרות את הבעיה עם הסרת הזרת, אבל תסכימו, לכן זה לא מתאים. מה שכן יכול לעזור זה רק מדרסים לפי תבנית גבס המותאמים במיוחד לרגל שלכן ובמיוחד לנעלים הצרות שאתן נועלות.

נעלי עקב שמתאימות למדרסים

מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס זה משהו שהמומחים שלנו במכון אריאל קומפורט מכינים במיוחד לרגל הספציפית שלכן ובמיוחד לסוג הנעליים שאתן נועלות. למעשה כל נעל מתאימה למדרסים, צריך רק להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות שיודעות כיצד לעשות את ההתאמה הזו וכיצד להפוך את המדרס לכלי עזר חיוני עבורכן. אלה יכולות להיות נעלי עקב אלגנטיות שרכשתן תמורת סכום לא מבוטל ואלה יכולות להיות נעלי עקב פשוטות בכמה עשרות שקלים, אותן אתן נועלות ליום יום. העיקר לא לוותר על האפשרות שמציעים לכן המדרסים להרגיש הכי בנוח שרק אפשר ובו זמנית להיראות מיליון דולר, גם ביום יום וגם באירועים חגיגיים.

המומחיות של אריאל קומפורט – מדרסים מותאמים גם לנעליים אלגנטיות

המומחים של אריאל קומפורט מתמחים בהכנת כל סוגי המדרסים ולכל סוגי הנעליים. צוות העובדים במכון אינו מורכב מאורטופדים, אלא מאורטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה), מה שמאפשר להם להכין מדרסים איכותיים במיוחד, עמידים לאורך זמן וחשוב מזה – בלתי מורגשים מבחינה ויזואלית. הרי אתן בוודאי לא רוצות לרכוש זוג נעלי עקב יקרות ואופנתיות ואז להרוס אותן עם מדרסים גסים ובולטים לעין. כל העניין הוא להסתיר אותם אך בו זמנית להעניק לכן נוחות מרבית. אצלנו תוכלו לקבל מדרסים לנעלי עקב מכל סוג וגם לנעליים אלגנטיות עם עקב או בלעדיו.

מדרסים לנעלי שלושת רבעי אלגנטיות

על התועלות הרבות של מדרסים אפשר לדבר רבות אך התוצאות בשטח עושות זאת הכי טוב. בכל פעם מחדש הן מוכיחות שמדובר בהמצאה גאונית ההופכת את החיים להרבה יותר נוחים ויפים, ללא כאבים, לא דאגות לבריאות וללא סיבוכים רפואיים מצערים. המדרסים חיוניים הן לכל מי שסובל מבעיות אורטופדיות והן לכל מי שרוצה למנוע את הופעתן. הם חיוניים הן למי שנועל נעלי ספורט והן למי שנועל נעליים אלגנטיות. אפילו אם אלה נעלים שלושת רבעי אלגנטיות – מדרסים הם הפתרון הטוב ביותר כדי להשיג נוחות מרבית וכדי לשמור על הבריאות בכל שעות היום ובכל סוגי האירועים או הסיטואציות.

מדרסים לנעלי עקב, מוקסינים ואף לנעלי אצבע

מדרסים הפכו בשנים האחרונות למאוד מבוקשים ופופולריים. לא רק מי שסובל מבעיות אורטופדיות אלא כל מי שדואג לבריאותו ומחפש מקסימום נוחות פונה למכון אורטופדי ומזמין זוג מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים שלנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת מתאימים לכל סוגי הנעליים, החל מנעלי עקב, דרך מוקסינים ועד נעלי אצבע. הטכנולוגיה המתקדמת שיש ברשותנו מאפשרת לנו לייצר מגוון רחב של מדרסים תוך התאמה מושלמת לכל הרגל שלכם והתחשבות בצרכים הספציפיים שלכם, בין אם אתם אנשי עסקים הנועלים מידי יום נעליים אלגנטיות, בין אם אתם ספורטאים ובין אם אתן נשים שלא מוכנות לוותר על נעלי עקב.

מדרסים באריאל קומפורט מיוצרים בהתאם לכף הרגל האינדבידואלית שלכם

מכון אריאל קומפורט פועל בתחום האורטופדיה מזה כמה עשורים. יש לנו ניסיון מקצועי עשיר וידע מחקרי מעמיק בייצור מדרסים בהתאם לכף הרגל האינדיבידואלית שלכם. מדובר בתהליך מקצועי מורכב אך מצדיכם לא יידרש שום מאמץ, מלבד הגעה למכון כדי שניקח את מידת הרגל שלכם ונכין עבורכם חבישת גבס. החבישה הזו תהפוך למדרס איכותי ועמיד וחשוב מזה – מדרס המתאים לכם בצורה אידיאלית שישרת אתכם נאמנה לאורך שנים.

 

זקוקים לזוג מדרסים לנעלי עקב או לנעליים אלגנטיות? אריאל קומפורט לשירותכם. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור גם לרגל שלכם!

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

אביזרים אורטופדיים

אביזרים אורטופדיים

אביזרים אורטופדיים לספורט לנוחיות לקוחותינו, ניתן לרכוש את כל האביזרים אורטופדיים שנמצאים אצלנו על המדפים בהזמנה מיוחדת אורטופדיה היא תחום הרפואה אשר מטפל בשלד ובשרירים

קרא עוד »
נעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיות לפי מידה

נעליים אורטופדיות לפי מידה בהתאמה אישית נעליים אורטופדיות לפי מידה בהתאמה אישיתמציאת נעליים שיתאימו לרגל שלכם בצורה מושלמת, יעניקו לכף הרגל מנוחה וימנעו מאמץ בעת

קרא עוד »
מדרסים ספורט בייצור CNC

מדרסים ספורט בייצור cnc

מדרסים ספורט בייצור cnc מדרסים לספורט בייצור סי.אן.סי – 750₪ בלבד במקום 2000₪ https://www.youtube.com/watch?v=Ym19kv4A-24 מדרסים ספורט בייצור cnc מדרסים ספורט בייצור cnc הם בין המדרסים

קרא עוד »
מדרסים מכמורת

מדרסים מכמורת

מדרסים מכמורת לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לכל המבקש,אני רץ מזה שנים, בעיקר על חוף הים ובקרבתו, ובשנה האחרונה התחלתי

קרא עוד »
מדרסים לדורבן

מדרסים לדורבן

מדרסים לבעיית דורבן בכף הרגל מדרסים לדורבן במחיר מטורף החל מ 70 ₪ עד 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ דורבן העקב הוא מעין בליטה

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים לפי מידת גבס

מדרסים לפי מידת גבס

מדרסים גבס בהתאמה אישית במבצע 2 זוגות לפי מידת גבס (1 + 1 חינם) בעולם המודרני הלחוץ והדינמי, מדרסים הם חלק אינטגרלי מהחיים. מדרסים מעניקים

קרא עוד »
מדרסים חדרה

מדרסים חדרה

מדרסים חדרה לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לכל מאן דבעי,נולדתי עם בעיית אלטפוס בכפות רגליי, וסבלתי במשך שנים רבות מכאבים

קרא עוד »
מדרסים מודיעין

מדרסים מודיעין

מדרסים מודיעין לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות כל מי שסובל מפלטפוס יודע,שעם הפלטפוס קשה להתנועע,קשה ללכת וקשה לעמודואי אפשר אפילו

קרא עוד »

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי