הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לכדורעף

מדרסים לכדורעף 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

מדרסים לכדורעף מסייעים בזינוק לצדדים

מדרסים לכדורעף הם כלי העזר החשוב ביותר עבור כל שחקן מקצועי או חובבן. הכדורעף, כמו למעשה כל משחק ספורטיבי אחר, כרוך במאמץ פיזי אדיר וכדי להגיע לניצחון, ללא פציעות וכאבים, נדרשים השחקנים לעבור אימונים מפרכים וכמובן להצטייד בזוג מדרסים לכדורעף. מדרסים לכדורעף, כאלה שמכינים אצלנו באריאל קומפורט על סמך לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, מסייעים לשחקנים לבצע זינוק לצדדים בצורה מוצלחת במיוחד, עם מינימום פגיעה ברגל ובגוף ועם מקסימום תוצאה. הם כמובן חייבים להתאמן בצורה יסודית לצד מאמן מוכשר ומסור, אך ללא מדרסים יהיה להם הרבה יותר קשה, במיוחד אם הם סובלים מבעיות אורתופדיות.

מדרסים לכדורעף  מסייעים לקפיצות

לצד הביצועים הנפלאים בכל הקשור לזינוק לצדדים, המעניקים המדרסים לשחקני כדורעף, מדרסים לכדורעף מסייעים גם בקפיצות לגובה. הרי הכדורעף הוא משחק הדורש מהשחקנים ניתור גבוה וזינוק לצדדים, לכן, כדי לשפר את הביצועים מוכרחים להיעזר בציוד ספורטיבי נכון ובמקרה הזה – במדרסים מיוחדים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. המדרסים שלנו מסייעים לשחקנים לייצב את כף רגלם על הקרקע בצורה אופטימלית. הם מסייעים למנוע החלקה בנעל, למנוע זעזועים מיותרים ולמנוע נקעים. כל אלה תופעות די נפוצות ורק מדרסים איכותיים יכולים לעזור. כמו כן, שימוש במדרסים מסייע לשחקנים להימנע מכאבים אחרי משחק.

משחק הכדורעף

משחק הכדורעף הומצא אי שם בסוף המאה ה- 19 במסצ’וסטס אך הצלחתו הייתה חובקת עולם וכבר ב- 1950 נבחרת ישראל זכתה במקום ה- 10 בתחרות בצרפת. מאז, משחק הכדורעף בעולם הפך לספורט אולימפי ובארץ הוא הפך למשחק מאוד פופולארי ולא רק במישור המקצועי. בין אם מדובר בכדורעף רגיל באולם ובין אם מדובר בכדורעף חופים – יותר ויותר אנשים מגלים את נפלאותיו ומצטרפים לחברה כדי לשחק במשחק כייפי ומאתגר. נבחרת ישראל בכדורעף הופיעה בטורניר גמר אליפות אירופה כבר שלוש פעמים וגם נבחרת הנשים בכדורעף מופיעה בעולם וגורפת הצלחה גדולה.

חוקי משחק הכדורעף והתנהלותו הפיזית של השחקן

משחק הכדורעף כולל 5 מערכות. הקבוצה הראשונה, שמנצחת ב- 3 מערכות עם 25 נקודות בכל אחת ו- 2 נקודות הפרש, היא הקבוצה המנצחת. במערכה השלישית מספיק לצבור 15 נקודות. בכל קבוצה ישנם 6 שחקנים וכל עברה על חוקי המשחק, כמו גם הנחתת כדור בשטחו של היריב, מזכה את הקבוצה בנקודה. בין המערכות ניתנת לשחקנים הפסקה של 3 דקות. במהלך המשחק משתמשים בסוגי מכות שונות כגון מכת קבלה, מכת הכנה, מכת הרמה או הגשה, מכת הנחתה, מכת חור, חסימה וכן הלאה. השחקנים נדרשים לבצע ניתור גובה, זינוק לצדדים, קפיצות, עצירות פתאומיות ושינויי כיוון מהירים.

מגרש הכדורעף

באולמות סגורים מגרש הכדורעף משתרע על 9 מטרים לרוחב ו- 18 מטרים לאורך. מגרש של כדורעף חופים משתרע על 8 מטרים רוחב ו- 16 מטרים אורך. קו רוחבי ומעליו רשת ברוחב של 1 מטר, מפריד בין 2 אזורי הקבוצות כשלכל קבוצה יש קו שליש וקו התקפה הנמצא במרחק של 3 מטרים מקו האמצע. כך השחקנים ב- 2 קבוצות מחולקים לקבוצה קדמית וקבוצה אחורית כשבסך הכל ישנן 6 עמדות. במידה והקבוצה זוכה בנקודה בתנאי שהקבוצה היריבה נתנה את מכת הפתיחה, הקבוצה השנייה מבצעת חילוף של העמדות בכיוון השעון. למהלך זה קוראים רוטציה או סבב.

ליגת העל בכדורעף

ליגת העל בכדורעף הישראלי נקראת גם ליגת ווינר בכדורעף. בדומה לכל המשחקים התחרותיים האחרים, גם כאן ליגת העל היא הליגה הבכירה בישראל המנוהלת על ידי איגוד הכדורעף בישראל. הליגה נוסדה בשנת 1956 כשקבוצת הפועל המעפיל זכתה במספר האליפויות הגבוה ביותר – 14 אליפויות. מכבי תל אביב זכתה 5 פעמים בדאבל. נכון ליום, הפועל מטה אשר היא האלופה של הליגה. בסך הכל, בליגת העל בכדורעף משחקות 8 קבוצות ב- 18 מחזורי ליגה: אליצור אלון הוד השרון, הפועל המעפיל עין שמר, הפועל ירושלים, הפועל יואב כפר סבא, הפועל מטה אשר, הפועל עירוני קריית אתא, מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב.

הכל על כדורעף‏

משחק הכדורעף החל את דרכו בשנת 1895. ויליאם ג.מורגן, מנהל החינוך הגופני בימק”א בעיר הוליוק שבמסצ’וסטס ארה”ב המציא אותו לראשונה, תוך שהוא מאמץ חוקים ממשחקים אחרים כמו טניס וכדוריד. בחלוף 50 שנה נוסדה הפדרציה הבינלאומית הראשונה לכדורעף ואליפות העולם הראשונה בכדורעף גברים נערכה בשנת 1949 ובכדורעף נשים בשנת 1952. בשנת 1964 משחק הכדורעף הפך לתחרות אולימפית ובשנת 1996 גם כדורעף חופים נכנס רשמית לאולימפיאדה. לישראל המשחק הגיע בשנות ה- 50 במאה הקודמת כאשר הפופולאריות שלו הייתה בעיקר בקיבוצים ואט אט התפשטה לבתי ספר, שם אימצו אותו באהבה גדולה והפכו אותו לאחד המשחקים האהובים בכל ימות השנה.

מדרסי ספורט מסייעים בבלימת זעזועי הכדור

מדרסים לפי מידה אישית אותם אפשר למצוא אצלנו במכון אריאל קומפורט, המתמחה בהכנת מדרסים לכל סוגי הספורט ולכל סוגי בעיות אורטופדיות, הם הפתרון הטוב ביותר לכל מי שמשחק כדורעף בצורה מקצועית או חובבנית. אלו הם מדרסים לפי תבנית גבס מיוחדת המסייעים לשחקנים לבלום זעזועי כדור ורצפה. גם מי שלא סובל מבעיות אורטופדיות כגון פלטפוס, אולפוס, הלוקס ולגוס וקריסה קדמית ופנימית, המדרסים ישמרו על רגלו מפני זעזועים – זעזועים שלא רק פוגעים בבריאות כף הרגל, הברכיים, הקרסוליים והגב אלא בעיקר גורמים לכאבים ולאי נוחות, הן במהלך המשחק והן בסיומו.

מדרסים – אביזר חשוב במגוון ענפי ספורט

השילוב בין הטכנולוגיה שפרצה דרך והמודעות לשמירה על גוף בריא שנכנסה לכל בית לכל משפחה, המדרסים החלו ליהנות היום מתשומת לב מוגברת. לכך בהחלט יש הצדקה, במיוחד בקרב שחקני ספורט מקצועיים אך גם בקרב כל מי שאוהב לעסוק בפעילות ספורטיבית יחד עם החברים או המשפחה. מדרסים הם אחד האביזרים החשובים ביותר להצלחה במגוון ענפי ספורט ובכל מקום בעולם. החומרים החדשניים, הגישות המהפכניות והניסיון שצברו המומחים, מאפשר היום לספק לכם מדרסים שכמעט לחלוטין פותרים את כל סוגי הבעיות האורתופדיות, מונעים פציעות וסיבוכים והכי חשוב הופכים את חווית הספורט להרבה יותר מהנה ולא כואבת, בין אם אהבתכם נמצאת במגרש כדורעף ממוזג בין היא במסלול מרתון מפותל בטבע.

מדרסים איכותיים זה אנחנו‏

כשמדברים על כדורעף קשה ולא נכון יהיה לא להזכיר מדרסים לכדורעף המהווים את אחד האלמנטים החשובים ביותר הן להצלחתה של הקבוצה במשחק והן לשמירה על בריאותם של כל השחקנים. אצלנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, מתמחים בהכנת מדרסים לכדורעף בהתאמה אישית על פי מידת גבס. צוות העובדים במכון אינו מורכב מאורטופדים אלא מאורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה), וזו הסיבה שהמדרסים שלנו הם כל כך איכותיים, כל כך עמידים לאורך זמן וכל כל מבוקשים בקרב לקוחות מכל הגילאים. את המדרסים שלנו אנו מכינים בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום בשוק ועל סמך הניסיון העשיר שלנו שרכשנו במהלך העשורים האחרונים בענף המדרסים בישראל.

אוהבים לשחק כדורעף ומחפשים מדרסים איכותיים ועמידים? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע גם לכם!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לכדורעף

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

זה נכון שהאינטנסיביות על שחקנים מקצועיים היא גבוהה יותר מאשר האינטנסיביות על שחקנים חובבים. אך עדיין גם שחקנים חובבים שמשחקים כדורעף באופן סדיר צריכים לרכוש מדרסים. הסיבה לכך היא שלא משנה מהו האופן שבו אתם משחקים – הלחץ על כף הרגל הוא אותו הלחץ. מדרסים לכדורעף עושים את העבודה בצורה יעילה בין אם אתם משחקים באופן קבוע ובין אם אתם משחקים באופן נדיר. מוטב כי תדעו שאתם לא חושפים את עצמכם לפציעות מרובות.

כל מדרס שאתם רוכשים מוטב כי הוא יהיה בהתאמה אישית אליכם. ראשית כאשר מייצרים מדרס בהתאמה אישית דואגים כי הוא יתאים לכף הרגל שלכם. המשמעות היא שהוא יהיה כזה שתוכלו להשתמש בו מבלי שתרגישו לא בנוח תוך כדי המשחק. בנוסף מדרס לכדורעף הוא כזה אשר מתאים לכל שחקן באופן אישי, לכל שחקן יש את הדברים שהוא מעדיף לעשות. ניתן אפילו להתאים מדרסים שיהיו רלוונטיים למספר ענפי ספורט שונים.

יש לא מעט מכונים שיציעו לכם לרכוש דרכם מדרסים לכדורעף. בחברת אריאל אורטופדיה תוכלו להנות ממגוון רחב של מדרסים לכל ענפי הספורט, כולל לכדורעף. המדרסים הם מדרסים איכותיים, כאלה שמיוצרים מחומרי הגלם הכי טובים שיש. כל מדרס הוא כזה אשר נועד לספק לכל שחקן את ההגנה הכי טובה שיש על כף הרגל. רוצים לעשות את הרכישה הכי טובה שיש? התקשרו לאריאל אורטופדיה עוד היום.

מדרסים לכדורעף הם מדרסים המותאמים בהתאמה מלאה לשחקן הכדורעף. הם תומכים בצורה טובה בכף הרגל בעת המשחק לא זזים עד תום המשחק. בנוסף לכך, הם מפחיתות את העומס הרב על הרגליים בעת המשחק ומחלקות אותו שווה בשווה וכמובן מונעות פציעות שונות במהלך המחשק. שימוש בהם עוזר לשמור על יציבות הרגליים והגוף בצורה הטובה ביותר, במיוחד שרוב המשחק כולל הרבה ריצות, קפיצות, בלימות פתאומיות, זינוקים ועוד. עם מדרסים לכדורעף יכול השחקן להיות רגוע ואף לשחק טוב יותר מאשר ללא מדרסים.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מחלת קינבאק

מחלת קינבאק

מחלת קינבאק  פתולוגיה זו משפיעה בעיקר על עצמות שורש כף היד, מה שמוביל לנמק אווסקולרי של אחת העצמות באזור זה, שעלולות להיות לה השלכות רפואיות

קרא עוד »
בלט דיסק צווארי

בלט דיסק צווארי

בלט דיסק צווארי דיסק צווארי בולט הוא מצב בו הדיסק באזור הצוואר של עמוד השדרה הוסט ממקומו הרגיל. בלט דיסק צווארי התסמינים של דיסק צווארי

קרא עוד »
מדרסי כדורגל

מדרסי כדורגל

מדרסי כדורגל כדורגל הוא כבר מזמן לא רק משחק. זוהי תופעה חברתית חובקת עולם, שגם כאן בישראל הפכה לחלק מהתרבות וההווי החברתי. אפשר לאהוב את

קרא עוד »
דלקת בכף הרגל

דלקת בכף הרגל

דלקת בכף הרגל דלקת בכף הרגל דלקת בכף הרגל היא תופעה שיכולה להיות נפוצה למדי, כאשר המגוון וקשת הסוגים של דלקות שונות שיכולות לתקוף את

קרא עוד »
מדרסים לנעלי עבודה

מדרסים לנעלי עבודה

מדרסים לנעלי עבודה מדרסים משמשים בנעלי עקב ונעלי עבודה כדי לסייע במניעת כאבי כף הרגל, פציעות ודלקת כף הרגל. מדרסים לנעלי עבודה מדרסים טיפוליים ביו-דינמיים

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

עלויות של מדרסים

עלויות של מדרסים

עלויות של מדרסים אנשים שעומדים על הרגליים במשך פרקי זמן ארוכים זקוקים למדרסים שיעזרו להם בבריאות כף הרגל. הסוג הנפוץ ביותר של מדרסים הם אורתוטיקים,

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!