waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לכדורעף
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לכדורעף 750  ₪ בלבד במקום 2000 ₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

מדרסים לכדורעף מסייעים בזינוק לצדדים

מדרסים לכדורעף הם כלי העזר החשוב ביותר עבור כל שחקן מקצועי או חובבן. הכדורעף, כמו למעשה כל משחק ספורטיבי אחר, כרוך במאמץ פיזי אדיר וכדי להגיע לניצחון, ללא פציעות וכאבים, נדרשים השחקנים לעבור אימונים מפרכים וכמובן להצטייד בזוג מדרסים לכדורעף. מדרסים לכדורעף, כאלה שמכינים אצלנו באריאל קומפורט על סמך לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, מסייעים לשחקנים לבצע זינוק לצדדים בצורה מוצלחת במיוחד, עם מינימום פגיעה ברגל ובגוף ועם מקסימום תוצאה. הם כמובן חייבים להתאמן בצורה יסודית לצד מאמן מוכשר ומסור, אך ללא מדרסים יהיה להם הרבה יותר קשה, במיוחד אם הם סובלים מבעיות אורתופדיות.

______-_______53 ______-_______52
______-_______51 ______-_______50

מדרסים לכדורעף  מסייעים לקפיצות

לצד הביצועים הנפלאים בכל הקשור לזינוק לצדדים, המעניקים המדרסים לשחקני כדורעף, מדרסים לכדורעף מסייעים גם בקפיצות לגובה. הרי הכדורעף הוא משחק הדורש מהשחקנים ניתור גבוה וזינוק לצדדים, לכן, כדי לשפר את הביצועים מוכרחים להיעזר בציוד ספורטיבי נכון ובמקרה הזה – במדרסים מיוחדים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. המדרסים שלנו מסייעים לשחקנים לייצב את כף רגלם על הקרקע בצורה אופטימלית. הם מסייעים למנוע החלקה בנעל, למנוע זעזועים מיותרים ולמנוע נקעים. כל אלה תופעות די נפוצות ורק מדרסים איכותיים יכולים לעזור. כמו כן, שימוש במדרסים מסייע לשחקנים להימנע מכאבים אחרי משחק.

______-_______49 ______-_______48
______-_______47 ______-_______46

משחק הכדורעף

משחק הכדורעף הומצא אי שם בסוף המאה ה- 19 במסצ’וסטס אך הצלחתו הייתה חובקת עולם וכבר ב- 1950 נבחרת ישראל זכתה במקום ה- 10 בתחרות בצרפת. מאז, משחק הכדורעף בעולם הפך לספורט אולימפי ובארץ הוא הפך למשחק מאוד פופולארי ולא רק במישור המקצועי. בין אם מדובר בכדורעף רגיל באולם ובין אם מדובר בכדורעף חופים – יותר ויותר אנשים מגלים את נפלאותיו ומצטרפים לחברה כדי לשחק במשחק כייפי ומאתגר. נבחרת ישראל בכדורעף הופיעה בטורניר גמר אליפות אירופה כבר שלוש פעמים וגם נבחרת הנשים בכדורעף מופיעה בעולם וגורפת הצלחה גדולה.

______-_______45 ______-_______44
______-_______43 ______-_______42

חוקי משחק הכדורעף והתנהלותו הפיזית של השחקן

משחק הכדורעף כולל 5 מערכות. הקבוצה הראשונה, שמנצחת ב- 3 מערכות עם 25 נקודות בכל אחת ו- 2 נקודות הפרש, היא הקבוצה המנצחת. במערכה השלישית מספיק לצבור 15 נקודות. בכל קבוצה ישנם 6 שחקנים וכל עברה על חוקי המשחק, כמו גם הנחתת כדור בשטחו של היריב, מזכה את הקבוצה בנקודה. בין המערכות ניתנת לשחקנים הפסקה של 3 דקות. במהלך המשחק משתמשים בסוגי מכות שונות כגון מכת קבלה, מכת הכנה, מכת הרמה או הגשה, מכת הנחתה, מכת חור, חסימה וכן הלאה. השחקנים נדרשים לבצע ניתור גובה, זינוק לצדדים, קפיצות, עצירות פתאומיות ושינויי כיוון מהירים.

______-_______41 ______-_______40
______-_______39 ______-_______38

מגרש הכדורעף

באולמות סגורים מגרש הכדורעף משתרע על 9 מטרים לרוחב ו- 18 מטרים לאורך. מגרש של כדורעף חופים משתרע על 8 מטרים רוחב ו- 16 מטרים אורך. קו רוחבי ומעליו רשת ברוחב של 1 מטר, מפריד בין 2 אזורי הקבוצות כשלכל קבוצה יש קו שליש וקו התקפה הנמצא במרחק של 3 מטרים מקו האמצע. כך השחקנים ב- 2 קבוצות מחולקים לקבוצה קדמית וקבוצה אחורית כשבסך הכל ישנן 6 עמדות. במידה והקבוצה זוכה בנקודה בתנאי שהקבוצה היריבה נתנה את מכת הפתיחה, הקבוצה השנייה מבצעת חילוף של העמדות בכיוון השעון. למהלך זה קוראים רוטציה או סבב.

______-_______37 ______-_______36
______-_______35 ______-_______34

ליגת העל בכדורעף

ליגת העל בכדורעף הישראלי נקראת גם ליגת ווינר בכדורעף. בדומה לכל המשחקים התחרותיים האחרים, גם כאן ליגת העל היא הליגה הבכירה בישראל המנוהלת על ידי איגוד הכדורעף בישראל. הליגה נוסדה בשנת 1956 כשקבוצת הפועל המעפיל זכתה במספר האליפויות הגבוה ביותר – 14 אליפויות. מכבי תל אביב זכתה 5 פעמים בדאבל. נכון ליום, הפועל מטה אשר היא האלופה של הליגה. בסך הכל, בליגת העל בכדורעף משחקות 8 קבוצות ב- 18 מחזורי ליגה: אליצור אלון הוד השרון, הפועל המעפיל עין שמר, הפועל ירושלים, הפועל יואב כפר סבא, הפועל מטה אשר, הפועל עירוני קריית אתא, מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב.

______-_______32 ______-_______33
______-_______31 ______-_______30

הכל על כדורעף‏

משחק הכדורעף החל את דרכו בשנת 1895. ויליאם ג.מורגן, מנהל החינוך הגופני בימק”א בעיר הוליוק שבמסצ’וסטס ארה”ב המציא אותו לראשונה, תוך שהוא מאמץ חוקים ממשחקים אחרים כמו טניס וכדוריד. בחלוף 50 שנה נוסדה הפדרציה הבינלאומית הראשונה לכדורעף ואליפות העולם הראשונה בכדורעף גברים נערכה בשנת 1949 ובכדורעף נשים בשנת 1952. בשנת 1964 משחק הכדורעף הפך לתחרות אולימפית ובשנת 1996 גם כדורעף חופים נכנס רשמית לאולימפיאדה. לישראל המשחק הגיע בשנות ה- 50 במאה הקודמת כאשר הפופולאריות שלו הייתה בעיקר בקיבוצים ואט אט התפשטה לבתי ספר, שם אימצו אותו באהבה גדולה והפכו אותו לאחד המשחקים האהובים בכל ימות השנה.

______-_______28 ______-_______27
______-_______26 ______-_______25

מדרסי ספורט מסייעים בבלימת זעזועי הכדור

מדרסים לפי מידה אישית אותם אפשר למצוא אצלנו במכון אריאל קומפורט, המתמחה בהכנת מדרסים לכל סוגי הספורט ולכל סוגי בעיות אורטופדיות, הם הפתרון הטוב ביותר לכל מי שמשחק כדורעף בצורה מקצועית או חובבנית. אלו הם מדרסים לפי תבנית גבס מיוחדת המסייעים לשחקנים לבלום זעזועי כדור ורצפה. גם מי שלא סובל מבעיות אורטופדיות כגון פלטפוס, אולפוס, הלוקס ולגוס וקריסה קדמית ופנימית, המדרסים ישמרו על רגלו מפני זעזועים – זעזועים שלא רק פוגעים בבריאות כף הרגל, הברכיים, הקרסוליים והגב אלא בעיקר גורמים לכאבים ולאי נוחות, הן במהלך המשחק והן בסיומו.

______-_______24 ______-_______23
______-_______22 ______-_______21

מדרסים – אביזר חשוב במגוון ענפי ספורט

השילוב בין הטכנולוגיה שפרצה דרך והמודעות לשמירה על גוף בריא שנכנסה לכל בית לכל משפחה, המדרסים החלו ליהנות היום מתשומת לב מוגברת. לכך בהחלט יש הצדקה, במיוחד בקרב שחקני ספורט מקצועיים אך גם בקרב כל מי שאוהב לעסוק בפעילות ספורטיבית יחד עם החברים או המשפחה. מדרסים הם אחד האביזרים החשובים ביותר להצלחה במגוון ענפי ספורט ובכל מקום בעולם. החומרים החדשניים, הגישות המהפכניות והניסיון שצברו המומחים, מאפשר היום לספק לכם מדרסים שכמעט לחלוטין פותרים את כל סוגי הבעיות האורתופדיות, מונעים פציעות וסיבוכים והכי חשוב הופכים את חווית הספורט להרבה יותר מהנה ולא כואבת, בין אם אהבתכם נמצאת במגרש כדורעף ממוזג בין היא במסלול מרתון מפותל בטבע.

______-_______20 ______-_______19
______-_______18 ______-_______17

מדרסים איכותיים זה אנחנו‏

כשמדברים על כדורעף קשה ולא נכון יהיה לא להזכיר מדרסים לכדורעף המהווים את אחד האלמנטים החשובים ביותר הן להצלחתה של הקבוצה במשחק והן לשמירה על בריאותם של כל השחקנים. אצלנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, מתמחים בהכנת מדרסים לכדורעף בהתאמה אישית על פי מידת גבס. צוות העובדים במכון אינו מורכב מאורטופדים אלא מאורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה), וזו הסיבה שהמדרסים שלנו הם כל כך איכותיים, כל כך עמידים לאורך זמן וכל כל מבוקשים בקרב לקוחות מכל הגילאים. את המדרסים שלנו אנו מכינים בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום בשוק ועל סמך הניסיון העשיר שלנו שרכשנו במהלך העשורים האחרונים בענף המדרסים בישראל.

______-_______14 ______-_______13
______-_______12 ______-_______11
______-_______10 ______-_______9
______-_______8 ______-_______7
______-_______6 ______-_______5
______-_______4 ______-_______3
______-_______2 ______-_______
______-_______16______-_______15

אוהבים לשחק כדורעף ומחפשים מדרסים איכותיים ועמידים? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע גם לכם!

contact_box

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לכדורעף
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 3 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (3)

מדרסים לכדורעף
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לכדורעף
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לכדורעף
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - בקבוצת הכדורעף שלנו כ השחקנים משתמשים במדרסים המיוחדים של אריאל קומפורט. לא רק שהמדרסים שלהם איכותיים במיוחד הם גם מחזיקים לאורך זמן ולא נהרסים במהרה כמו רוב המדרסים שהשתמשתי בחיים שלי. מומלץ בחום לספורטאים ולכל מי שסובל מבעיות אורטופדיות.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >