waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לכדורסל
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לכדורסל 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

ריצות, עצירות פתאומיות, שינויי כיוון מהירים וקפיצות תדירות. כל אלו מפעילים לחץ רב על השרירים והמפרקים. בעיקר במקרים שבהם אתם נוהגים לשחק כדורסל באופן קבוע, ישנו סיכוי רב כי כל העומס הנוצר על גופכם במהלך משחק הכדורסל יצור כאבים, בעיקר באיזור הרגליים והגב. מדרסים לכדורסל, הינם מדרסים אשר מיוצרים תוך התאמה ייחודית ומדוייקת להענקת תמיכה לכף הרגל וריכוך זעזועים שאליהם הרגל וכן חלקים נוספים בגוף נחשפים ומיועדים לשמור על תנוחה טבעית יותר של כף הרגל, לרכך את השפעתם של הכוחות המופעלים על הגוף בזמן המשחק ולסייע למניעת כאבים באזורים המועדים.

______-_______8 ______-_______9
______-_______10 ______-_______

מהי המטרה של מדרסים לכדורסל?

אחת ממטרותיהן העיקריות של מדרסי כדורסל היא חלוקה ופיזור נכונים של משקל הגוף, באופן שווה, על גבי כף הרגל כולה מה שמונע היווצרות עומס על נקודות ספציפיות ותורם לתחושה נוחה יותר עבור כף הרגל ומונע תופעות האופייניות לשחקני כדורסל כגוןכאבים באיזור הקרסול, כאבים בעקב וכאבי ברכיים. מעבר לכך מדרסים לכדורסל מפחיתים את העומס על הגוף הגורם לתחושת עייפות ומסייעים למניעת פציעות הנובעות מעומס יתר או מיציבה לא נכונה.

______-_______12 ______-_______11
______-_______15 ______-_______14

מדרסים לכדורסל הם פרי פיתוחה של טכנולוגיה יחודית אשר נוצרה לאחר שנות מחקר רבות ובדיקה מדוייקת של האזורים הנתונים לסכנה הגדולה ביותר. כך למשל המדרסים הללו מעניקים מעטפת לעקב ולחלק האחורי של כף הרגל תוך מטרה ברורה להפחית את הסיכוי ל’סיבוב’ כף הרגל ואפילו לנקע בקרסול. מעבר לכך מדרסי כדורסל מעוצבים בכדי לתמוך בקשת האורכית של כף הרגל ולסייע לה לשמור על גמישותה ולספוג את הזעזוע הנוצר בעת מפגש הרגל עם המגרש עצמו, באופן יעיל יותר.

פתרון פלא לבעיות כרוניות בקרב שחקני כדורסל

ישנם לא מעט שחקני כדורסל הנוטים לסבול מבעיות כרוניות אשר נוטות לחזור על עצמן לעיתים קרובות ומעבר לכך שהן מונעות מהשחקן להמשיך בפעילות הספורטיבית הן גורמות כמובן ללא מעט כאב. בעיקר במקרים שבהם לא מדובר בתופעה חד פעמית חולפת אלא בבעיה אשר חוזרת שוב ושוב כמו למשל כאבי ברכיים, כאבי גב תחתון, שלפוחיות בכף הרגל או סיבוב יתר של מפרק הקרסול, מדרסים לכדורסל המותאמים במיוחד לענץ ספורט זה יכולים להיות פתרון פלא אמיתי שבזכותו תוכלו להמשיך לשחק מבלי לסבול מכאבים.

______-_______13 ______-_______17
______-_______16 ______-_______19

מכון אורטופדי “אריאל קומפורט” מתמחה בכל הקשור ליעוץ מקצועי בנושא המדרסים לספורטאים וכן בשיווק מדרסי ספורט בהתאמה אישית לכל ענף ספורט ולכל אדם בהתאם לצורך ולבעיות שונות שמהן הוא סובל. רוצים לשלוט במגרש ולא לסבול יותר מכאבים? פנו אלינו כבר עכשיו ונשמח לסייע לכם.

ספורטאים בכלל, ושחקני כדורסל בפרט, נוטים לייחס חשיבות גדולה לסוג הנעליים שיקנו. חברות הנעליים הקדישו תשומת לב רבה מאז ומעולם לתחום הכדורסל, ונעליים מיוחדות יוצרו עבור שחקני כדורסל, תוך פיזור הבטחות לשיפור המשחק, יכולת הריצה והניתור של השחקן. לבחירת הנעל הנכונה יש אמנם חשיבות עבור שחקנים מקצועיים, אבל חשיבות גדולה עוד יותר יש למדרס שנמצא בתוך הנעל ומתווך בין הרגל לבין משטח המשחק. מדרסים לכדורסל יכולים לעשות את כל ההבדל בין משחק בריא ומהנה לבין משחק מסוכן ומכאיב.

______-_______18 ______-_______2
______-_______20 ______-_______21

משחק הכדורסל מפעיל כוחות עצומים על הקרסוליים והרגליים

אם נשים בצד לרגע את חוקי משחק הכדורסל  ונתרכז במה שקורה במהלך המשחק עצמו, נראה שהפעולות הבולטות ביותר הן קפיצות, ריצה מתפרצת ושינוי כיוון הריצה באופן כמעט מיידי. כל הפעולות האלו מפעילות לחצים אדירים על העצמות והמפרקים בקרסוליים ועל העצמות העדינות שבכפות הרגליים. העצמות לא אמורות להתמודד עם כוחות כאלו החיי היום-יום שלנו, במיוחד אם מדובר על שחקן כדורסל מתחיל, שלא חיזק את שריריו מספיק. מדרסים לכדורסל נועדו לוודא שכל הפעולות האינטנסיביות שדורש המשחק, ייעשו כהלכה, ושהגוף יתמודד איתן בצורה בריאה, שלא תפעיל כוח מזיק על העצמות והסחוס שבמפרקים .

______-_______22 ______-_______23
______-_______24 ______-_______25

מדרסים המיועדים לשחקני כדורסל

חשוב לשים לב להבדלים שבין מדרסים רגילים לבין מדרסים לכדורסל. ישנם סוגים רבים של מדרסים, כפי שניתן לראות באתר של אריאל קומפורט, אבל לכל מדרס יש ייעוד משלו. המדרסים מיוצרים מחומרים שונים, עם דרגות קשיחות וגמישות שונות, לפי הצורך. מדרסים לכדורסל צריכים להיות קשיחים מספיק על מנת להתמודד עם הכוחות שמופעלים על כפות הרגליים ועל הנעליים, אך גם לאפשר גמישות כדי שלא לפגוע ברגליים, שיוטחו כנגד משטח קשיח עם כל קפיצה. שימו לב שיש גם הבדל גדול בין מדרסי כדורסל לבין מדרסי ריצה או הליכה.

______-_______26 ______-_______27
______-_______28 ______-_______29

מדרסים מותאמים אישית לשחקני כדורסל בשיטת אריאל קומפורט

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, אנחנו מייצרים במקום מדרסים לכדורסל בשיטה ייחודית. מתוך הבנה של המשחק ושל הכוחות המופעלים על הרגליים, אנחנו יוצרים מדרס המותאם באופן אישית לכל שחקן ושחקן, כדי להעניק לו את חווית המשחק הבריאה והבטוחה ביותר, שגם תצליח לשפר את הביצועים. מדובר על מדרסים לפי תחבושות גבס. תחבושות הגבס מכסות את הרגל כשהיא במנוחה, וכך נוצרת תבנית מושלמת של צורת הרגל הטבעית. המדרס מיוצר על פי התבנית המדויקת הזו, כך שכל מדרס מותאם אישית לכל לקוח. לאחר מכן, אנחנו מוסיפים שכבות ריכוך למדרס, כך שהלחץ המופעל יפוזר באופן שווה, ולא יפגע בעקב או בקרסול, כפי שקורה בדרך כלל עם מדרסים זולים או עם מדרסים שאינם מותאמים אישית.

______-_______3 ______-_______30
______-_______31 ______-_______32

מדרסים מותאמים אישית מייצבים את כף הרגל על הקרקע ומונעים החלקתה בנעל

מדרסים לפי מידה אישית, מהסוג שמייצרים האורטוטוטיסטים (טכנאי האורטופדיה) של מכון אריאל קומפורט, מעניקים יתרון נוסף לשחקני הכדורסל. באמצעות שכבת ספוג וגומי המכסה את החלק העליון של המדרס, הרגל זוכה לחיכוך מוגבר בתוך הנעל, מה שמונע החלקה בתוך הנעל. מדרסים לכדורסל צריכים להתמודד עם צעדים מהירים ואינטנסיביים, ולכן כל החלקה קטנה יכולה להיגמר בנפילה כואבת או בסיבוב מסוכן של הקרסול, שיכול לגרום לנקע או אפילו שבר. המדרסים המיוחדים מעניקים לכם שליטה נוספת על כל תנועה במהלך המשחק, ומייתרים את הצורך להתייצב או לשקול את הצעדים לפני תחילת הריצה.

______-_______33 ______-_______35
______-_______34 ______-_______36

כדורסל הוא ממשחקי הספורט הקבוצתיים האינטנסיביים ביותר

במהלך משחק כדורסל, אין זמן לחשוב על מיקום הצעד הבא או זווית הנחת הרגל. זהו משחק מהיר שדורש ריכוז גבוה ועבודה קבוצתית. מדרסים לכדורסל מחזירים אתכם למשחק, כשאתם יודעים שכל צעד שלכם מונח על הרצפה בצורה טבעית ובריאה. בסוף המשחק, אתם נמנעים מכאבי גב או כאבי פרקים, שיכולים להיגרם מקפיצות וריצות שלא נבלמו ונספגו כראוי. בזמן שנעל כדורסל איכותית תספוג חלק נכבד מאותם כוחות, המדרס הוא האמצעי שיסיר את הלחץ מהרגליים, ויאפשר לכם לשחק בצורה בריאה ונכונה.

______-_______37 ______-_______39
______-_______38 ______-_______4

מדרסים לכדורסל וכדור-יד

מכוני אורטופדיה רבים מייצרים מדרסי כדורסל בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. בשיטה זו, הלקוח דורך בתוך חומר ספוגי שיוצר את צורת הרגל במאמץ, ועל פיה מיוצר המדרס. לעומת זאת, שיטה זו לא מייצגת את הצורה הטבעית של הרגל, ולא נותנת מענה לאנשים עם בעיות רפואיות בכפות הרגליים (כמו דורבן או רגל שטוחה – פלטפוס). הצורה הטובה והנכונה ביותר ליצור מדרסים למשחקים כמו כדור-יד או כדורסל, היא באמצעות תחבושות גבס כאשר הרגל מורמת ונמצאת במצב של מנוחה. זו הדרך בה אנחנו במכון אריאל לאורטופדיה מתקדמת מייצרים את המדרסים, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

______-_______40 ______-_______42
______-_______41 ______-_______44

הפציעות השכיחות ביותר בכדורסל הן פציעות הנגרמות מנפילה

כל מי שמתעניין בכדורסל וצופה במשחקים באופן קבוע, יכול לראות את השחקנים מחליקים ונופלים פעמים רבות. כאשר מדובר על שחקנים חובבים או מתחילים, הנפילות האלו יכולות להיות הרבה יותר קשות ולהסתיים בפציעות קשות. מכיוון שכל משחק הכדורסל מתחיל ביציבה שלנו, וזו מתחילה ברגליים, חשוב לשים דגש גדול על כפות הרגליים, הקרסול והעקב, שסופגים את מירב הכוחות במהלך המשחק. הימנעו מנפילות כואבות ומסוכנות עם מדרסי כדורסל ייחודיים, שמייצבים את הגוף ואת הרגליים בתוך הנעל, ומעניקים לכם שליטה מוחלטת על כל תנועה ותזוזה על המגרש.

______-_______43 ______-_______45
______-_______47 ______-_______46

רצוי ליצור מדרסים בהתאמה אישית ומדויקת

המדרסים שמגיעים עם הנעליים, בדומה למדרסים שניתן לקנות בלי התאמה אישית, לא מספקים כל תמיכה. למעשה, המדרסים האלו נמעכים בקלות, והרגל מצליחה לעוות אותם , במקום שהמדרסים יכתיבו את צורת הרגל הנכונה בעצמם. גם מדרסים לפי תבנית גבס, כפי שהסברנו מקודם, לא מעניקים את התמיכה הדרושה. אצלנו באריאל קומפורט, אנחנו מייצרים אך ורק מדרסים אישיים באמצעות תחבושות גבס, בעלי קשיחות גבוהה בשילוב גמישות נכונה. המדרסים קובעים עבור הרגל מה צורת הדריכה הנכונה, ומונעים נקעים ונפילות. אתם מוזמנים להוציא את המדרסים שמגיעים עם הנעליים ולבחון אותם בעצמכם – מדובר על רפידת בד דקה וחלשה. מדרסי הכדורסל החזקים שלנו יכולים לעמוד בכל משחק, ובמשקל של כל שחקן.

______-_______49 ______-_______48
______-_______5 ______-_______50

מדרסים לכדורסל – המשחק המהיר שמשלב האצות, בלימות, זינוקים ונחיתות

כפי שניתן להבין, לא פשוט למצוא מדרסים שיצליחו להתמודד עם הכוחות המופעלים על הרגליים במהלך משחק כדורסל אינטנסיבי. גם את נעל הכדורסל וגם את המדרסים חשוב לזכור להחליף כל תקופת זמן מסוימת, כדי לדאוג שלא נשחק את הנעל או את המדרס, ונאבד מיעילותם. לרוב, כדאי להחליף נעל כדורסל כל שנה, מכיוון שהיו ציוצרת מחומרים רכים שנמעכים ומאבדים את התמיכה ברגל תוך זמן קצר. את המדרסים המיוחדים שלנו, שמיוצרים על ידי לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, אפשר להחזיק במשך כשנתיים ואפילו במשך שלוש שנים. רוצים לשמוע עוד על המדרסים שמיועדים בדיוק לכם? מעוניינים לבדוק האם אתם זכאים להנחות משמעותיות מטעם קופת החולים או הביטוח הרפואי? התקשרו אלינו עוד היום לפרטים נוספים, או הגיעו לבקר אותנו באחד הסניפים שלנו ברעננה או בהוד השרון!


contact_box

 

______-_______52 ______-_______51
______-_______53 ______-_______54
______-_______55 ______-_______57
______-_______56 ______-_______58
______-_______59 ______-_______6
______-_______60 ______-_______7

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לכדורסל
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 5 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (5)

מדרסים לכדורסל
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לכדורסל
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לכדורסל
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - שנים על גבי שנים שהשקעתי אלפי שקלים בנעלי כדורסל מכל הסוגים, עם כריות אוויר, בולמי זעזועים ומה לא, ובכל זאת סבלתי מכאבים בקרסול ובכף הרגל. לפני שלוש שנים בערך בגעתי לאריאל קומפורט בהמלצת שחקן נוסף בקבוצה ושם התאימו לי מדרסים שגם העלימו את הכאבים וגם היו פשוט נוחים כל כך שאני פשוט לא מבין איך שיחקתי בלעדיהם כל השנים הללו.

מדרסים לכדורסל
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - היי אני דנה, בת 25, שחקנית כדורסל בליגת הנשים, מדרסים תמיד היו כלי עבודה בשבילי, מכיוון שאני מתאמנת המון ובכדורסל יש המון עבודת רגליים. לאריאל אורטופדיה מתקדמת הגעתי לחלוטין במקרה לפני שנתיים, הייתי רגילה כל פעם לקנות מדרסים במקום שונה ולנסות מקומות שונים אך אצל אריאל מצאתי את הבית. השירות מדהים, ישר הבינו את הצרכים שלי כשחקנית כדורסל והתאימו לי מדרסים ברמת נוחות שטרם הכרתי ועם בולמי זעזועים שישר עשו לי חשק לחזור למגרש. ממליצה בחום.

מדרסים לכדורסל
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >