הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לכדורסל

מדרסים לכדורסל 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

ריצות, עצירות פתאומיות, שינויי כיוון מהירים וקפיצות תדירות. כל אלו מפעילים לחץ רב על השרירים והמפרקים. בעיקר במקרים שבהם אתם נוהגים לשחק כדורסל באופן קבוע, ישנו סיכוי רב כי כל העומס הנוצר על גופכם במהלך משחק הכדורסל יצור כאבים, בעיקר באיזור הרגליים והגב. מדרסים לכדורסל, הינם מדרסים אשר מיוצרים תוך התאמה ייחודית ומדוייקת להענקת תמיכה לכף הרגל וריכוך זעזועים שאליהם הרגל וכן חלקים נוספים בגוף נחשפים ומיועדים לשמור על תנוחה טבעית יותר של כף הרגל, לרכך את השפעתם של הכוחות המופעלים על הגוף בזמן המשחק ולסייע למניעת כאבים באזורים המועדים.

מהי המטרה של מדרסים לכדורסל?

אחת ממטרותיהן העיקריות של מדרסי כדורסל היא חלוקה ופיזור נכונים של משקל הגוף, באופן שווה, על גבי כף הרגל כולה מה שמונע היווצרות עומס על נקודות ספציפיות ותורם לתחושה נוחה יותר עבור כף הרגל ומונע תופעות האופייניות לשחקני כדורסל כגוןכאבים באיזור הקרסול, כאבים בעקב וכאבי ברכיים. מעבר לכך מדרסים לכדורסל מפחיתים את העומס על הגוף הגורם לתחושת עייפות ומסייעים למניעת פציעות הנובעות מעומס יתר או מיציבה לא נכונה.

מדרסים לכדורסל הם פרי פיתוחה של טכנולוגיה יחודית אשר נוצרה לאחר שנות מחקר רבות ובדיקה מדוייקת של האזורים הנתונים לסכנה הגדולה ביותר. כך למשל המדרסים הללו מעניקים מעטפת לעקב ולחלק האחורי של כף הרגל תוך מטרה ברורה להפחית את הסיכוי ל’סיבוב’ כף הרגל ואפילו לנקע בקרסול. מעבר לכך מדרסי כדורסל מעוצבים בכדי לתמוך בקשת האורכית של כף הרגל ולסייע לה לשמור על גמישותה ולספוג את הזעזוע הנוצר בעת מפגש הרגל עם המגרש עצמו, באופן יעיל יותר.

פתרון פלא לבעיות כרוניות בקרב שחקני כדורסל

ישנם לא מעט שחקני כדורסל הנוטים לסבול מבעיות כרוניות אשר נוטות לחזור על עצמן לעיתים קרובות ומעבר לכך שהן מונעות מהשחקן להמשיך בפעילות הספורטיבית הן גורמות כמובן ללא מעט כאב. בעיקר במקרים שבהם לא מדובר בתופעה חד פעמית חולפת אלא בבעיה אשר חוזרת שוב ושוב כמו למשל כאבי ברכיים, כאבי גב תחתון, שלפוחיות בכף הרגל או סיבוב יתר של מפרק הקרסול, מדרסים לכדורסל המותאמים במיוחד לענץ ספורט זה יכולים להיות פתרון פלא אמיתי שבזכותו תוכלו להמשיך לשחק מבלי לסבול מכאבים.

מכון אורטופדי “אריאל קומפורט” מתמחה בכל הקשור ליעוץ מקצועי בנושא המדרסים לספורטאים וכן בשיווק מדרסי ספורט בהתאמה אישית לכל ענף ספורט ולכל אדם בהתאם לצורך ולבעיות שונות שמהן הוא סובל. רוצים לשלוט במגרש ולא לסבול יותר מכאבים? פנו אלינו כבר עכשיו ונשמח לסייע לכם.

ספורטאים בכלל, ושחקני כדורסל בפרט, נוטים לייחס חשיבות גדולה לסוג הנעליים שיקנו. חברות הנעליים הקדישו תשומת לב רבה מאז ומעולם לתחום הכדורסל, ונעליים מיוחדות יוצרו עבור שחקני כדורסל, תוך פיזור הבטחות לשיפור המשחק, יכולת הריצה והניתור של השחקן. לבחירת הנעל הנכונה יש אמנם חשיבות עבור שחקנים מקצועיים, אבל חשיבות גדולה עוד יותר יש למדרס שנמצא בתוך הנעל ומתווך בין הרגל לבין משטח המשחק. מדרסים לכדורסל יכולים לעשות את כל ההבדל בין משחק בריא ומהנה לבין משחק מסוכן ומכאיב.

משחק הכדורסל מפעיל כוחות עצומים על הקרסוליים והרגליים

אם נשים בצד לרגע את חוקי משחק הכדורסל  ונתרכז במה שקורה במהלך המשחק עצמו, נראה שהפעולות הבולטות ביותר הן קפיצות, ריצה מתפרצת ושינוי כיוון הריצה באופן כמעט מיידי. כל הפעולות האלו מפעילות לחצים אדירים על העצמות והמפרקים בקרסוליים ועל העצמות העדינות שבכפות הרגליים. העצמות לא אמורות להתמודד עם כוחות כאלו החיי היום-יום שלנו, במיוחד אם מדובר על שחקן כדורסל מתחיל, שלא חיזק את שריריו מספיק. מדרסים לכדורסל נועדו לוודא שכל הפעולות האינטנסיביות שדורש המשחק, ייעשו כהלכה, ושהגוף יתמודד איתן בצורה בריאה, שלא תפעיל כוח מזיק על העצמות והסחוס שבמפרקים .

מדרסים המיועדים לשחקני כדורסל

חשוב לשים לב להבדלים שבין מדרסים רגילים לבין מדרסים לכדורסל. ישנם סוגים רבים של מדרסים, כפי שניתן לראות באתר של אריאל קומפורט, אבל לכל מדרס יש ייעוד משלו. המדרסים מיוצרים מחומרים שונים, עם דרגות קשיחות וגמישות שונות, לפי הצורך. מדרסים לכדורסל צריכים להיות קשיחים מספיק על מנת להתמודד עם הכוחות שמופעלים על כפות הרגליים ועל הנעליים, אך גם לאפשר גמישות כדי שלא לפגוע ברגליים, שיוטחו כנגד משטח קשיח עם כל קפיצה. שימו לב שיש גם הבדל גדול בין מדרסי כדורסל לבין מדרסי ריצה או הליכה.

מדרסים מותאמים אישית לשחקני כדורסל בשיטת אריאל קומפורט

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, אנחנו מייצרים במקום מדרסים לכדורסל בשיטה ייחודית. מתוך הבנה של המשחק ושל הכוחות המופעלים על הרגליים, אנחנו יוצרים מדרס המותאם באופן אישית לכל שחקן ושחקן, כדי להעניק לו את חווית המשחק הבריאה והבטוחה ביותר, שגם תצליח לשפר את הביצועים. מדובר על מדרסים לפי תחבושות גבס. תחבושות הגבס מכסות את הרגל כשהיא במנוחה, וכך נוצרת תבנית מושלמת של צורת הרגל הטבעית. המדרס מיוצר על פי התבנית המדויקת הזו, כך שכל מדרס מותאם אישית לכל לקוח. לאחר מכן, אנחנו מוסיפים שכבות ריכוך למדרס, כך שהלחץ המופעל יפוזר באופן שווה, ולא יפגע בעקב או בקרסול, כפי שקורה בדרך כלל עם מדרסים זולים או עם מדרסים שאינם מותאמים אישית.

מדרסים מותאמים אישית מייצבים את כף הרגל על הקרקע ומונעים החלקתה בנעל

מדרסים לפי מידה אישית, מהסוג שמייצרים האורטוטוטיסטים (טכנאי האורטופדיה) של מכון אריאל קומפורט, מעניקים יתרון נוסף לשחקני הכדורסל. באמצעות שכבת ספוג וגומי המכסה את החלק העליון של המדרס, הרגל זוכה לחיכוך מוגבר בתוך הנעל, מה שמונע החלקה בתוך הנעל. מדרסים לכדורסל צריכים להתמודד עם צעדים מהירים ואינטנסיביים, ולכן כל החלקה קטנה יכולה להיגמר בנפילה כואבת או בסיבוב מסוכן של הקרסול, שיכול לגרום לנקע או אפילו שבר. המדרסים המיוחדים מעניקים לכם שליטה נוספת על כל תנועה במהלך המשחק, ומייתרים את הצורך להתייצב או לשקול את הצעדים לפני תחילת הריצה.

כדורסל הוא ממשחקי הספורט הקבוצתיים האינטנסיביים ביותר

במהלך משחק כדורסל, אין זמן לחשוב על מיקום הצעד הבא או זווית הנחת הרגל. זהו משחק מהיר שדורש ריכוז גבוה ועבודה קבוצתית. מדרסים לכדורסל מחזירים אתכם למשחק, כשאתם יודעים שכל צעד שלכם מונח על הרצפה בצורה טבעית ובריאה. בסוף המשחק, אתם נמנעים מכאבי גב או כאבי פרקים, שיכולים להיגרם מקפיצות וריצות שלא נבלמו ונספגו כראוי. בזמן שנעל כדורסל איכותית תספוג חלק נכבד מאותם כוחות, המדרס הוא האמצעי שיסיר את הלחץ מהרגליים, ויאפשר לכם לשחק בצורה בריאה ונכונה.

מדרסים לכדורסל וכדור-יד

מכוני אורטופדיה רבים מייצרים מדרסי כדורסל בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. בשיטה זו, הלקוח דורך בתוך חומר ספוגי שיוצר את צורת הרגל במאמץ, ועל פיה מיוצר המדרס. לעומת זאת, שיטה זו לא מייצגת את הצורה הטבעית של הרגל, ולא נותנת מענה לאנשים עם בעיות רפואיות בכפות הרגליים (כמו דורבן או רגל שטוחה – פלטפוס). הצורה הטובה והנכונה ביותר ליצור מדרסים למשחקים כמו כדור-יד או כדורסל, היא באמצעות תחבושות גבס כאשר הרגל מורמת ונמצאת במצב של מנוחה. זו הדרך בה אנחנו במכון אריאל לאורטופדיה מתקדמת מייצרים את המדרסים, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

הפציעות השכיחות ביותר בכדורסל הן פציעות הנגרמות מנפילה

כל מי שמתעניין בכדורסל וצופה במשחקים באופן קבוע, יכול לראות את השחקנים מחליקים ונופלים פעמים רבות. כאשר מדובר על שחקנים חובבים או מתחילים, הנפילות האלו יכולות להיות הרבה יותר קשות ולהסתיים בפציעות קשות. מכיוון שכל משחק הכדורסל מתחיל ביציבה שלנו, וזו מתחילה ברגליים, חשוב לשים דגש גדול על כפות הרגליים, הקרסול והעקב, שסופגים את מירב הכוחות במהלך המשחק. הימנעו מנפילות כואבות ומסוכנות עם מדרסי כדורסל ייחודיים, שמייצבים את הגוף ואת הרגליים בתוך הנעל, ומעניקים לכם שליטה מוחלטת על כל תנועה ותזוזה על המגרש.

רצוי ליצור מדרסים בהתאמה אישית ומדויקת

המדרסים שמגיעים עם הנעליים, בדומה למדרסים שניתן לקנות בלי התאמה אישית, לא מספקים כל תמיכה. למעשה, המדרסים האלו נמעכים בקלות, והרגל מצליחה לעוות אותם , במקום שהמדרסים יכתיבו את צורת הרגל הנכונה בעצמם. גם מדרסים לפי תבנית גבס, כפי שהסברנו מקודם, לא מעניקים את התמיכה הדרושה. אצלנו באריאל קומפורט, אנחנו מייצרים אך ורק מדרסים אישיים באמצעות תחבושות גבס, בעלי קשיחות גבוהה בשילוב גמישות נכונה. המדרסים קובעים עבור הרגל מה צורת הדריכה הנכונה, ומונעים נקעים ונפילות. אתם מוזמנים להוציא את המדרסים שמגיעים עם הנעליים ולבחון אותם בעצמכם – מדובר על רפידת בד דקה וחלשה. מדרסי הכדורסל החזקים שלנו יכולים לעמוד בכל משחק, ובמשקל של כל שחקן.

מדרסים לכדורסל – המשחק המהיר שמשלב האצות, בלימות, זינוקים ונחיתות

כפי שניתן להבין, לא פשוט למצוא מדרסים שיצליחו להתמודד עם הכוחות המופעלים על הרגליים במהלך משחק כדורסל אינטנסיבי. גם את נעל הכדורסל וגם את המדרסים חשוב לזכור להחליף כל תקופת זמן מסוימת, כדי לדאוג שלא נשחק את הנעל או את המדרס, ונאבד מיעילותם. לרוב, כדאי להחליף נעל כדורסל כל שנה, מכיוון שהיו ציוצרת מחומרים רכים שנמעכים ומאבדים את התמיכה ברגל תוך זמן קצר. את המדרסים המיוחדים שלנו, שמיוצרים על ידי לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, אפשר להחזיק במשך כשנתיים ואפילו במשך שלוש שנים.

רוצים לשמוע עוד על המדרסים שמיועדים בדיוק לכם? מעוניינים לבדוק האם אתם זכאים להנחות משמעותיות מטעם קופת החולים או הביטוח הרפואי? התקשרו אלינו עוד היום לפרטים נוספים, או הגיעו לבקר אותנו באחד הסניפים שלנו ברעננה או בהוד השרון!

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לכדורסל

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

כמובן שלא חובה לשחק כדורסל עם מדרסים, יש כאלה שעושים זאת. אך מדרסים לכדורסל נועדו כדי למנוע פציעות ולמנוע מצב שבו תסבלו מכאבים שונים ברגליים. לא מעט שחקני כדורסל סובלים מבעיות שונות, כל זאת בגלל שהם לא השתמשו במדרסים. אם תתייעצו עם כל מומחה או עם כל רופא הוא יסביר לכם עד כמה חשוב שיהיו לכם מדרסים בזמן שאתם משחקים. זה מה שיכול לעשות את ההבדל מנקודת המבט שלכם. אל תביאו את עצמכם למצב שבו תצטרכו להפסיק לשחק כדורסל.

ממש לא! עליכם לקחת בחשבון כי מדרסים לכדורסל הם שונים ממדרסים רגילים או ממדרסים לשחקנים שמשחקים בספורט אחר. זוהי הסיבה כי אם אתם רוצים לרכוש מדרסים שמיועדים לכדורסל, מוטב כי תעשו זאת במכון מנוסה ומיומן. המדרסים צריכים להיות כאלה שמתאימים לכף הרגל שלכם, כאלה שמתאימים לפעילות הספורטיבית. רק כך תוכלו להוציא מהמדרס את מלוא התועלת, ואתם תוכלו להיות עם ראש שקט.

מדרסים נועדו בראש ובראשונה על מנת לשמור על הבריאות שלכם. קחו בחשבון כי אין מחיר לבריאות, וזה לא משנה כמה אתם תצטרכו לשלם. רוצים לקבל הצעת מחיר מנצחת? תוכלו לפנות אלינו. אנו בחברת אריאל קומפורט-מדרסים אורטופדיים עושים כל מאמץ כדי לספק לכל לקוח הצעת מחיר טובה. הצעת מחיר שכוללת בתוכה מחיר אטרקטיבי ביחד עם איכות ללא פשרות. בטח כאשר מדובר על מדרסים שמיועדים לשמש שחקני כדורסל חובבנים או שחקני כדורסל מקצועיים

באמצעות מדרסים לכדורסל בהתאמה אישית תוכלו להקל על העומס בכפות הרגליים שנוצר מאימונים וממשחקים בשל שעות מרובות על הרגליים. המדרסים יגמרו לכף הרגל שלכם להיות במנח נכון לאורך כל שעות היום ולא לזוז. בנוסף לכך, המדרסים יבלמו זעזועים שונים במהלך האימון עצמו או המשחק.

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

שברי מאמץ

שברי מאמץ

שברי מאמץ שברי מאמץ הם בעיה נפוצה בעולם הספורט. מצב זה נגרם על ידי מתח חוזר על רקמת העצם. זה יכול להשפיע על המפרקים והרצועות,

קרא עוד »
מדרסים מקצועיים

מדרסים מקצועיים

מדרסים מקצועיים כאבי גב תכופים, כאבים בצוואר או כאבים כרוניים בכפות הרגליים יכולים להיות תסמינים ליציבה או הליכה לא נכונות. כדי לפתור זאת, ניתן ואף

קרא עוד »
כאב בכף היד

כאב בכף היד

כאב בכף היד הכאב בכף היד הוא סימפטום שכיח שאנשים חווים כאשר הם סובלים מתסמונת התעלה הקרפלית. זה נגרם על ידי הלחץ המופעל על העצב

קרא עוד »
מדרסים לחולי סכרת

מדרסים לחולי סכרת

מדרסים לחולי סכרת / לסוכרתיים 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם) מדרסים לפי מידת גבס לסוכרתיים כמו מוצר בסעיף 2 בתוספת שכבת PPT.הדבקת

קרא עוד »
כאבים ודלקת בכף הרגל

כאבים ודלקת בכף הרגל

כאבים ודלקת בכף הרגל כאבים ודלקות בכף הרגל הן בעיות נפוצות שאם לא מטופלות עלולות להוביל לבעיות ארוכות טווח. כאבים ודלקת בכף הרגל כפות הרגליים

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים סיליקון

מדרסים סיליקון

מדרסים סיליקון היום כמעט כולם כבר שמעו על מדרסים סיליקון, שנועדו לטפל במגוון רחב של בעיות שונות. אנשים רבים סובלים מתחושה של כאב או אי

קרא עוד »
מדרסים בייצור cnc

מדרסים בייצור cnc

מדרסים בייצור CNC (סי.אן.סי.) 750₪ בלבד במקום 2000₪ מדרסים בסריקת לייזר וייצור רובוטי (CNC) https://www.youtube.com/watch?v=Ym19kv4A-24 מדרסים בייצור CNC מדרסים בשיטת CNC מהווים פריצת דרך של

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!