waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לכדוריד
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לכדוריד 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

כדוריד הוא אחד מענפי הספורט הדורשים והאינטנסיביים ביותר מבחינת גוף השחקן. אם חושבים לרגע על מה שנדרש משחקן כדוריד במהלך משחק, מגלים עומס עצום על חלקים רבים ושונים בגוף. מספר השחקנים בכל קבוצה קטן יחסית, מה שאומר שכל שחקן מכסה חלק גדול מהמגרש. משום כך, נדרשת מכל שחקן ושחקן היכולת לריצה מתפרצת, עצירות פתאומיות וכמעט מיידיות, זינוקים, נחיתות מקפיצות גבוהות ועוד ועוד. כל אלו מפעילים על כל חלקי הרגל לחצים גדולים מאוד, שהרגל שלנו לא יודעת איך להתמודד איתם. בנוסף, תנועה לא נכונה בתנאים האלו, יכולה לגרום לפציעה חמורה. מדרסים לכדוריד פותרים את רוב הבעיות האלו, ומשפרים את הבריאות ואת יכולת המשחק.

______-_______11 ______-_______13

מדרסים לכדוריד

מדרסים לכודריד מתפקדים ברמה הבסיסית ביותר כמו כל מדרס אחר. מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס יוצרים צורה אידיאלית של כף הרגל, ומאלצים את הרגל לנחות על הקרקע בזווית נכונה ובאופן בריא. כך נמנעים נקעים והחלקות שיכולות (במהירויות גבוהות של ריצה) לגרום לנפילות כואבות מאוד ולפציעה חמורה ברגל. המדרסים גם מספקים שכבה נוספת של חיכוך מול הנעל, מה שמונע מכם מ”להחליק” בתוך הנעליים. כך אין צורך להפעיל את הגוף כדי להתאזן, ואפשר פשוט לרוץ ולקפוץ בידיעה שהנחיתה תהיה מושלמת ויציבה. בעזרת מדרסים לפי מידה אישית, כפות הרגליים “נעולות” בתוך הנעליים והמשחק שלכם בטוח ויציב בהרבה.

______-_______12 ______-_______14

עומס על כף הרגל

במהלך כמעט כל משחק ספורטיבי, כמו גם במהלך ריצה מהירה או אפילו הליכה ממושכת, מופעל עומס כבד על כף הרגל. עומס כזה נספג בתחילה על ידי השרירים, אך רק עד מידה מסוימת. בשלב מסוים, העומס מועבר לעצמות ושם מתחילים הכאבים. אותם כאבים, אם הם נמשכים באופן קבוע (כמו באימון על בסיס יומי), יכול לגרום לשברי מאמץ בכפות הרגליים ולהביא לנזקים תמידיים. מדרסים לכדוריד מפזרים את העומס המופעל על כף הרגל, ויוצרים תחושה נעימה ונוחה הרבה יותר במהלך כל אימון וכל הליכה קצרה או ארוכה. יחד עם שימוש בנעלי ספורט משככות זעזועים, כל צעד ולחץ המופעל על הרגל מתפזר בין השרירים הנכונים, לבין סוליית הנעל והקרקע.

______-_______16 ______-_______15

עומס על מפרק הקרסול

הרבה אנשים פונים לרכישת מדרסים, לאחר שמופיעים אצלהם כאבים בקרסול, עליה מופעל לחץ רב אצל רוב האנשים. חשוב לשים לב ולהתרחק ממקומות שמציעים מדרסיםבהתאמה אישית על פי מידת גבס. מידת גבס נלקחת כאשר הלקוח עומד בתוך תבנית ספוג. התבנית שנוצרת מייצגת את הרגל במאמץ, ולא יוצרת צורה נכונה של הרגל. אצלנו באריאל קומפורט, מציעים את הדרך המתקדמת והנכונה ביותר ליצירת מדרסים – מדרסים לפי תחבושות גבס. בצורה הזו, כל כף רגל נעטפת בתחבושות גבס מיוחדת כאשר היא מורמת באוויר ונמצאת במנוחה. לאחר מכן, האורטוטוטיסטים שלנו (טכנאי אורטופדיה) משתמשים בתבנית כדי ליצור מדרס שמתאים לכם, לכף הרגל שלכם ולצרכים המקצועיים שלכם.

______-_______17 ______-_______19

עומס על הברכיים

מדרסים לכדוריד אמנם פועלים באופן ישיר על כפות הרגליים, אך יש להם השפעה ניכרת גם על שאר הגוף, ובעיקר על הברכיים. יישור כפות הרגליים ופיזור העומס המופעל עליהם, גורם לשרירים ברגליים לעבוד בצורה נכונה ולתמוך כראוי בגוף. כשהלחצים נמוכים יותר, פחות כוחות חוזרים מכף הרגל ואל הברך. כך נפילות ועצירות מהירות (מהסוג שנפוץ מאוד בכדוריד), לא פוגעות בברכיים, ולא יוצרות לחצים ונזקים מצטברים. מדרסים לפי מידה אישית משלבים בין קשיחות גבוהה, שמייצבת ומיישרת את כפות הרגליים, לבין גמישות מסוימת, שמונעת מהרגליים מליפול על משטח קשה שלא בולם זעזועים. התוצאה היא אימון ומשחק בריא בכל פעם ולאורך זמן, ומניעת כאבים עתידיים.

______-_______18 ______-_______20

משחק הכדוריד

חשוב להבין שאת משחק הכדוריד אי אפשר לשחק באופן רגוע יותר, או אינטנסיבי פחות. כל קפיצה גבוהה, חייבת להיגמר בנפילה מגובה. כאשר הנפילה הזו נבלמת על ידי נעליח ספורט בלבד, נוצרת פגיעה בעמוד השדרה, והגוף נפגע באופן שיתברר באופן מוחלט רק לאחר מספר שנים כאשר הכאבים יחלו לצוץ. מדרסים לפי תחבושת גבסמקדימים תרופה למכה, והופכים כל משחק לנטול דאגות. תוכלו לרוץ, לקפוץ ולשלוט במגרש בלי לעצור ולחשוב האם התנועה נכונה, או להיות מוגבלים בגלל כאבים שאתם מתחילים להרגיש. כך המשחק הופך מהנה יותר והתוצאות – טובות יותר ומספקות יותר.

______-_______2 ______-_______3

כדוריד – ליגות וגביע

כדי להגיע לרמות הגבוהות ביותר, לא מספיקה רק הנוחות ולא מספיק רק הכשרון, צריך להגיע ליכולות הטובות ביותר של הגוף. מדרסים לכדוריד יכולים גם להביא לשיפור משמעותי ביכולות המשחק של מי שמשתמש בהם. חשבו על כך שכל צעד הופך להיות קל יותר, כל קפיצה רכה יותר וכל זינוק רחוק יותר. לאט לאט היכולות משתפרות ומתחדדות, והגוף לא סובל מהפציעות הרגילות שכדוריד יוצר. לא רק שהיכולות שלכם הופכות להיות מרשימות יותר ויותר, אלא גם הגוף שומר על יכולותיו לאורך זמן ולא סובל מכאבים כרוניים, או מפציעות עבר שמשפיעות על יכולת המשחק.

______-_______5 ______-_______4

כדוריד – לעסוק בספורט הכיפי ביותר באופן הבטיחותי ביותר

מלבד כל היתרונות הרפואיים, מדרסים לכדוריד משמשים גם לתפקיד מאוד פשוט שיכול לעשות הבדל משמעותי בכל פעילות בחיים. מדרסים לפי תחבושות גבס מצופים בשכבות על גבי שכבות של חומר מוקצף מיוחד, שהופך כל צעד לרך יותר ונעים יותר. לא משנה באילו נעליים אתם משתמשים, בין אם אלו נעלי ספורט מיוחדות, נעלי ערב קשות או אפילו נעלי צבא גדולות וכבדות, את המדרסים המיוחדים ניתן להעביר בין נעל לנעל, ולהפוך כל פעילות לנוחה יותר, בין אם מדובר על עמידה ממושכת, הליכה קלה או פעילות ספורטיבית מאומצת.

______-_______6 ______-_______8

כדוריד כפעילות ספורטיבית

כדוריד, כאשר משחקים אותו באופן מקצועי ובצורה נכונה, הוא ספורט שיכול לחזר את כל הגוף וליצור כושר גבוה מאוד. הסיכון היחידי הוא פגיעה בעצמות ובמפרקים בגוף. הוציאו את הסיכון מהספורט, ושחקו עם מדרסים לכדוריד. לפי ניתוח מקצועי של כף הרגל שלכם, נוכל לדעת איזה מדרס מתאים לכם בדיוק, ולהתאים לכם מדרס שיהיה גם נוח וגם בריאותי.

______-_______7 ______-_______9

ליגת כדוריד נשים

מדרסי כדוריד מתאימים לגברים ולנשים, על אף שיש הבדלים מסוימים באופן יצירת המדרסים, בעיקר לפי התחשבות במשקל הלקוח. בין אם אתן זקוקות למדרסים כי אתן שחקניות בליגה, או שאתם שחקנים מתחילים בלבד, קחו את המשחק שלכם לרמה הבאה עם מדרסי ספורט מקצועיים.

מדרסים מותאמים אישית בשיטת אריאל קומפורט

במגון אריאל אורטופדיה מתקדמת, אנחנו מתאימים באופן אישי את המדרס לכל לקוח, בשיטות המתקדמות ביותר ולפי הצורך האישי של כל אדם. בין אם אתם סובלים מבעיות רפואיות בכף הרגל שעל המדרס לעזור לטפל בהן, ובין אם אתם מעוניינים לשפר את יכולות המשחק שלכם, אנחנו כאן כדי לעזור לכם. כל המדרסים מיוצרים במקום על ידי הטכנאים המומחים שלנו.

אם אתם רוצים לבדוק אילו מדרסים יכולים לעזור לכם במשחק הכדוריד, או לשרת אתכם במגוון צורות נוספות, פנו אלינו עוד היום. תוכלו לבקר אותנו בסניף בהוד השרון או ברעננה, או להתקשר אלינו בטלפון: 09-7456772 לקביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום.

contact_box

______-_______10 ______-_______

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לכדוריד
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 3 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (3)

מדרסים לכדוריד
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לכדוריד
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לכדוריד
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - כמו כל ילד שגדל בראשון לציון גם אני חלמתי להיות שחקן כדוריד מקצועי. הבעיה הייתה שבתור נער סבלתי מכאבי ברכיים שמנעו ממנו להתאמן עם הקבוצה במשך למעלה מחצי שנה. לאחר שניסיתי אינספור טיפולים ומדרסים סיפרו לי על אריאל קומפורט ברעננה שמציעים מדרסים מיוחדים לכדורידנים. מאז אני עולה על הפרקט רק עם מדרסים וכבר שלחתי לשם כמה חברים מהקבוצה שסבלו מכאבי דומים. מומלץ בחום!

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >