הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לכדוריד

מדרסים לכדוריד 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם)

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

כדוריד הוא אחד מענפי הספורט הדורשים והאינטנסיביים ביותר מבחינת גוף השחקן. אם חושבים לרגע על מה שנדרש משחקן כדוריד במהלך משחק, מגלים עומס עצום על חלקים רבים ושונים בגוף. מספר השחקנים בכל קבוצה קטן יחסית, מה שאומר שכל שחקן מכסה חלק גדול מהמגרש. משום כך, נדרשת מכל שחקן ושחקן היכולת לריצה מתפרצת, עצירות פתאומיות וכמעט מיידיות, זינוקים, נחיתות מקפיצות גבוהות ועוד ועוד. כל אלו מפעילים על כל חלקי הרגל לחצים גדולים מאוד, שהרגל שלנו לא יודעת איך להתמודד איתם. בנוסף, תנועה לא נכונה בתנאים האלו, יכולה לגרום לפציעה חמורה. מדרסים לכדוריד פותרים את רוב הבעיות האלו, ומשפרים את הבריאות ואת יכולת המשחק.

מדרסים לכדוריד

מדרסים לכודריד מתפקדים ברמה הבסיסית ביותר כמו כל מדרס אחר. מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס יוצרים צורה אידיאלית של כף הרגל, ומאלצים את הרגל לנחות על הקרקע בזווית נכונה ובאופן בריא. כך נמנעים נקעים והחלקות שיכולות (במהירויות גבוהות של ריצה) לגרום לנפילות כואבות מאוד ולפציעה חמורה ברגל. המדרסים גם מספקים שכבה נוספת של חיכוך מול הנעל, מה שמונע מכם מ”להחליק” בתוך הנעליים. כך אין צורך להפעיל את הגוף כדי להתאזן, ואפשר פשוט לרוץ ולקפוץ בידיעה שהנחיתה תהיה מושלמת ויציבה. בעזרת מדרסים לפי מידה אישית, כפות הרגליים “נעולות” בתוך הנעליים והמשחק שלכם בטוח ויציב בהרבה.

עומס על כף הרגל

במהלך כמעט כל משחק ספורטיבי, כמו גם במהלך ריצה מהירה או אפילו הליכה ממושכת, מופעל עומס כבד על כף הרגל. עומס כזה נספג בתחילה על ידי השרירים, אך רק עד מידה מסוימת. בשלב מסוים, העומס מועבר לעצמות ושם מתחילים הכאבים. אותם כאבים, אם הם נמשכים באופן קבוע (כמו באימון על בסיס יומי), יכול לגרום לשברי מאמץ בכפות הרגליים ולהביא לנזקים תמידיים. מדרסים לכדוריד מפזרים את העומס המופעל על כף הרגל, ויוצרים תחושה נעימה ונוחה הרבה יותר במהלך כל אימון וכל הליכה קצרה או ארוכה. יחד עם שימוש בנעלי ספורט משככות זעזועים, כל צעד ולחץ המופעל על הרגל מתפזר בין השרירים הנכונים, לבין סוליית הנעל והקרקע.

עומס על מפרק הקרסול

הרבה אנשים פונים לרכישת מדרסים, לאחר שמופיעים אצלהם כאבים בקרסול, עליה מופעל לחץ רב אצל רוב האנשים. חשוב לשים לב ולהתרחק ממקומות שמציעים מדרסים בהתאמה אישית על פי מידת גבס. מידת גבס נלקחת כאשר הלקוח עומד בתוך תבנית ספוג. התבנית שנוצרת מייצגת את הרגל במאמץ, ולא יוצרת צורה נכונה של הרגל. אצלנו באריאל קומפורט, מציעים את הדרך המתקדמת והנכונה ביותר ליצירת מדרסים – מדרסים לפי תחבושות גבס. בצורה הזו, כל כף רגל נעטפת בתחבושות גבס מיוחדת כאשר היא מורמת באוויר ונמצאת במנוחה. לאחר מכן, האורטוטוטיסטים שלנו (טכנאי אורטופדיה) משתמשים בתבנית כדי ליצור מדרס שמתאים לכם, לכף הרגל שלכם ולצרכים המקצועיים שלכם.

עומס על הברכיים

מדרסים לכדוריד אמנם פועלים באופן ישיר על כפות הרגליים, אך יש להם השפעה ניכרת גם על שאר הגוף, ובעיקר על הברכיים. יישור כפות הרגליים ופיזור העומס המופעל עליהם, גורם לשרירים ברגליים לעבוד בצורה נכונה ולתמוך כראוי בגוף. כשהלחצים נמוכים יותר, פחות כוחות חוזרים מכף הרגל ואל הברך. כך נפילות ועצירות מהירות (מהסוג שנפוץ מאוד בכדוריד), לא פוגעות בברכיים, ולא יוצרות לחצים ונזקים מצטברים. מדרסים לפי מידה אישית משלבים בין קשיחות גבוהה, שמייצבת ומיישרת את כפות הרגליים, לבין גמישות מסוימת, שמונעת מהרגליים מליפול על משטח קשה שלא בולם זעזועים. התוצאה היא אימון ומשחק בריא בכל פעם ולאורך זמן, ומניעת כאבים עתידיים.

משחק הכדוריד

חשוב להבין שאת משחק הכדוריד אי אפשר לשחק באופן רגוע יותר, או אינטנסיבי פחות. כל קפיצה גבוהה, חייבת להיגמר בנפילה מגובה. כאשר הנפילה הזו נבלמת על ידי נעליח ספורט בלבד, נוצרת פגיעה בעמוד השדרה, והגוף נפגע באופן שיתברר באופן מוחלט רק לאחר מספר שנים כאשר הכאבים יחלו לצוץ. מדרסים לפי תחבושת גבסמקדימים תרופה למכה, והופכים כל משחק לנטול דאגות. תוכלו לרוץ, לקפוץ ולשלוט במגרש בלי לעצור ולחשוב האם התנועה נכונה, או להיות מוגבלים בגלל כאבים שאתם מתחילים להרגיש. כך המשחק הופך מהנה יותר והתוצאות – טובות יותר ומספקות יותר.

כדוריד – ליגות וגביע

כדי להגיע לרמות הגבוהות ביותר, לא מספיקה רק הנוחות ולא מספיק רק הכשרון, צריך להגיע ליכולות הטובות ביותר של הגוף. מדרסים לכדוריד יכולים גם להביא לשיפור משמעותי ביכולות המשחק של מי שמשתמש בהם. חשבו על כך שכל צעד הופך להיות קל יותר, כל קפיצה רכה יותר וכל זינוק רחוק יותר. לאט לאט היכולות משתפרות ומתחדדות, והגוף לא סובל מהפציעות הרגילות שכדוריד יוצר. לא רק שהיכולות שלכם הופכות להיות מרשימות יותר ויותר, אלא גם הגוף שומר על יכולותיו לאורך זמן ולא סובל מכאבים כרוניים, או מפציעות עבר שמשפיעות על יכולת המשחק.

כדוריד – לעסוק בספורט הכיפי ביותר באופן הבטיחותי ביותר

מלבד כל היתרונות הרפואיים, מדרסים לכדוריד משמשים גם לתפקיד מאוד פשוט שיכול לעשות הבדל משמעותי בכל פעילות בחיים. מדרסים לפי תחבושות גבס מצופים בשכבות על גבי שכבות של חומר מוקצף מיוחד, שהופך כל צעד לרך יותר ונעים יותר. לא משנה באילו נעליים אתם משתמשים, בין אם אלו נעלי ספורט מיוחדות, נעלי ערב קשות או אפילו נעלי צבא גדולות וכבדות, את המדרסים המיוחדים ניתן להעביר בין נעל לנעל, ולהפוך כל פעילות לנוחה יותר, בין אם מדובר על עמידה ממושכת, הליכה קלה או פעילות ספורטיבית מאומצת.

כדוריד כפעילות ספורטיבית

כדוריד, כאשר משחקים אותו באופן מקצועי ובצורה נכונה, הוא ספורט שיכול לחזר את כל הגוף וליצור כושר גבוה מאוד. הסיכון היחידי הוא פגיעה בעצמות ובמפרקים בגוף. הוציאו את הסיכון מהספורט, ושחקו עם מדרסים לכדוריד. לפי ניתוח מקצועי של כף הרגל שלכם, נוכל לדעת איזה מדרס מתאים לכם בדיוק, ולהתאים לכם מדרס שיהיה גם נוח וגם בריאותי.

ליגת כדוריד נשים

מדרסי כדוריד מתאימים לגברים ולנשים, על אף שיש הבדלים מסוימים באופן יצירת המדרסים, בעיקר לפי התחשבות במשקל הלקוח. בין אם אתן זקוקות למדרסים כי אתן שחקניות בליגה, או שאתם שחקנים מתחילים בלבד, קחו את המשחק שלכם לרמה הבאה עם מדרסי ספורט מקצועיים.

מדרסים מותאמים אישית בשיטת אריאל קומפורט

במגון אריאל אורטופדיה מתקדמת, אנחנו מתאימים באופן אישי את המדרס לכל לקוח, בשיטות המתקדמות ביותר ולפי הצורך האישי של כל אדם. בין אם אתם סובלים מבעיות רפואיות בכף הרגל שעל המדרס לעזור לטפל בהן, ובין אם אתם מעוניינים לשפר את יכולות המשחק שלכם, אנחנו כאן כדי לעזור לכם. כל המדרסים מיוצרים במקום על ידי הטכנאים המומחים שלנו.

אם אתם רוצים לבדוק אילו מדרסים יכולים לעזור לכם במשחק הכדוריד, או לשרת אתכם במגוון צורות נוספות, פנו אלינו עוד היום. תוכלו לבקר אותנו בסניף בהוד השרון או ברעננה, או להתקשר אלינו בטלפון: 09-7456772 לקביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום.

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לכדוריד

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

מדרסים לכדוריד הם מדרסים המותאמים לספורטאים אשר משחקים כדוריד. מדרסים אלה שומרים על הספורטאים מפני פציעות בעת אימונים או משחקים. הודות למדרסים כדוריד, ניתן לשמור על יציבות הגוף, לתת תמיכה מלאה לכפות הרגליים בעת המשחק והאימון וכן למנוע זעזועים פתאומיים בעת המשחק או האימון. בנוסף לכך, המדרסים מפחיתים באופן משמעותי את הכאב על כפות הרגליים.

אתם לא יודעים איך לבחור מדרסים? אנו בהחלט יכולים להבין אתכם, הרי ישנו היצע רחב מאוד בשוק הישראלי. לא מעט חברות ומכונים יציעו לכם מדרסים מסוגים שונים, ואתם לא תדעו איזה מדרס לבחור. ראשית מוטב לבחור מדרס בהתאמה אישית לכף הרגל שלכם ולא מדרס אוניברסלי שמתאים לכולם. בנוסף צריכה להיות הקפדה על מדרס העשוי מחומרים איכותיים, החומרים שמהם עשוי המדרס הם אלה שיקבעו את איכותו.

כמו שכבר הבנתם ישנם לא מעט יתרונות לרכישת מדרסים לכדוריד. הסיבה המובהקת ביותר היא שרכישת מדרס תאפשר לכם לשמור על הבריאות שלכם. לא תמצאו את עצמכם נאלצים להתמודד עם פציעות שהיה ניתן למנוע אותן. תזכרו כי הלחץ שמופעל על כף הרגל כתוצאה מהקפיצות הוא לחץ גבוה במיוחד. בנוסף המדרס יאפשר לכל שחקן לממש את הפוטנציאל שלו מכיוון שכל שחקן יוכל להתרכז במשחק עצמו ולא בהסחות דעת אחרות.

הוא לא מענפי הספורט המובילים בישראל, אך עדיין ניתן למצוא לא מעט אנשים שמשחקים בו. כמו כל פעילות ספורטיבית אחרת, גם כאן צריך לשים דגש על כל נושא הבריאות. לא משנה אם אתם מגדירים את עצמכם כשחקני כדוריד מקצועיים או כשחקני כדוריד חובבים. המטרה שלכם היא שתוכלו לבצע את הפעילות הספורטיבית על הצד הטוב ביותר מבלי שתהיו חשופים לפציעות. מדרסים לכדוריד יביאו איתם יתרונות רבים שיאפשרו לכם לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם. מקסימום של תועלת עם מינימום של סיכון מהצד שלכם.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

נקעים חוזרים בקרסול

נקעים חוזרים בקרסול

נקעים חוזרים בקרסול רצתי בחצר האחורית שלי ביום יפה כשלפתע הרגשתי כאב חד בקרסול. נקעים חוזרים בקרסול הלכתי למיון וגיליתי שנקעתי את זה. הרופא אמר

קרא עוד »
מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטאים במבצע האנשים שאולי הכי זקוקים למדרסים הם ספורטאים. הם עוסקים בפעילות גופנית מאומצת במשך שעות רבות לאורך היום, ומפעילים את כפות הרגליים באופן

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים לרצי מרתון

מדרסים לרצי מרתון

מדרסים לרצי מרתון בריצת מרתון מתמודדים הרצים עם מסלול ארוך של 42.195 קילומטר, ועבור מרביתם זהו המסלול הארוך ביותר איתו יתמודדו. על מנת שהרצים יוכלו

קרא עוד »
מידע על מדרסים

מידע על מדרסים

מידע על מדרסים מדרסים הם אביזר הנעלה שמונח בנעל כדי לספק ריפוד ונוחות. מידע על מדרסים המילה שימשה לראשונה באנגלית בסוף המאה ה-13. זה בא

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!