הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לכדורגל

מדרסים בטכנולוגיה מתקדמת לשחקני כדורגל – חידוש לעולם הכדורגל

מדרסים לכדורגל 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

כדורגל הוא אולי הספורט הפופולארי ביותר בעולם. בכל רחבי העולם משחקים ואוהדים כדורגל, אבל כמו כל פעילות גופנית מאומצת, חשוב לשמור ולהגן על הגוף עד כמה שניתן. עיסוק אינטנסיבי בספורט, ללא הגנה הולמת וראויה, עלול לגרום לבעיות אורתופדיות שונות אשר בעזרת התאמה אישית של מדרסים עבור ספורטאים תמנע אותן. על כן, שחקני כדורגל זקוקים להתאמה מיוחדת של מדרסים לכדורגל, אשר יתאימו הן לסוג הספורט בו הם עוסקים והן לכפות הרגליים שלהם באופן אישי.

משחק כדורגל

משחק כדורגל הינו משחק פופולארי מאד ברחבי העולם כולו ורבים האנשים אשר עוסקים בו אם באופן מקצועי ואם כתחביב לשעות הפנאי או כפעילות גופנית מועדפת. כאשר עוסקים בפעילות ספורטיבית במשחקי כדורגל ואימונים באופן אינטנסיבי, חשוב להתאים מדרסים לכדורגל אשר יעניקו תמיכה והגנה טובה יותר לכפות הרגליים, יאזנו את יציבות הגוף וימנעו בעיות אורתופדיות עתידיות. משחק הכדורגל דורש יכולת אתלטית גבוהה ומתאפיין בריצות רבות ושימוש ברגליים לצרכי בעיטה ובלימה. שימוש ספורטיבי זה שונה מהשימוש הספורטיבי של רגליים בעת משחק טניס למשל, ולכן קיימת חשיבות מרובה לא רק בהתאמת מדרסים ללקוח באופן ספציפי כי אם התאמת מדרסים גם לסוג הפעילות הגופנית בה הוא עוסק.

התאמה אישית של מדרסים לכדורגל

התאמת מדרסים לכדורגל נעשית באופן ישיר מול הלקוח ומותאמת למידת כפות רגליו, גודלן וצורתן. הלקוח מגיע למכון האורתופדי, ולאחר שמודדים את כפת רגליו, מתאימים עבורו את המדרסים: מדרסים שישרתוהו גם לצרכים ולמטרות אשר לשמם נועדו – במקרה זה – משחק כדורגל באופן אינטנסיבי, וגם לכפות רגליו באופן ספציפי. זו הדרך הטובה והבטוחה להבטיח הגנה מקסימלית על הרגליים, הברכיים וכפות הרגליים, וכן להקל במידה וכבר קיימות פציעות עבר או בעיות אורתופדיות שונות.

התאמה מקצועית של מדרסים לכדורגל עבור שחקני כדורגל

בדרך כלל האנשים אשר עוסקים במשחק כדורגל באופן אינטנסיבי ויומיומי הם שחקני כדורגל מקצועיים. נדרשים מהם כוחות ויכולות פיזיים רבים הבאים לידי ביטוי באימונים יומיומיים ובמשחקים שבועיים. על כן, עבור אנשים אלה, התאמת מדרסים איננה מותרות כי אם הכרח. כדי להתאים מדרסים לכדורגל באופן מקצועי יש לפנות למכון אורתופדי מקצועי המציע שירותי התאמת מדרסים לכדורגל באופן אישי ותוך זמן קצר. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי וברמה גבוהה ומדרסים איכותיים עבור ספורטאים, וכל מי שעוסק בספורט באופן יומיומי. פנו אלינו בהקדם על מנת להבטיח את בריאותכם.

מדרסים לכדורגל שהינם מותאמים אישית, עוזרים לייצוב כף הרגל

מדרסים לכדורגל הם אחד האביזרים החשובים ביותר עבור כל כדורגלן מקצועי ואפילו לכל כדורגלן חובבן. המשחק עצמו והאימונים דורשים מהשחקנים כוח פיזי רב ושמירה על יציבות גבוהה, במיוחד בפלג הגוף התחתון. הפעילות הגופנית של שחקני כדורגל כוללת בנוסף לריצה רבה ומאומצת גם תזוזות חדות, תמרונים חדים, עצירות פתאומיות, ספרינטים מהירים וכן הלאה. את כל אלה אפשר לבצע בהצלחה רבה אך ורק בעזרת נעליים מיוחדות לכדורגל עם מדרסים לפי מידה אישית. המדרסים עוזרים לייצב את כף רגלו של השחקן, הם מסייעים לנצל את הכוח הפיזי שלו במלואו וחשוב מזה הם שומרים על רגלו בריאה ושלמה.

מדרסי אריאל קומפורט, המיועדים למשחק הכדורגל, מיוצרים מחומרים קלים וגמישים

מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס כאלה מציע לכם מכון אריאל קומפורט, אלה הם מדרסים איכותיים במיוחד, חדשניים בכל הקשור לפיתוחם הטכנולוגי ועמידים לאורך זמן. למעשה, מדרסים לכדורגל, הם עסק למקצוענים בלבד כיוון שעל כף המאזניים מונחת בריאותו של השחקן וכמובן הצלחתו במשחק האהוב. המדרסים שלנו מיוצרים מחומרים קלים וגמישים – מחומרים הכי חדשניים ומתקדמים בעולם אשר הופכים את חוויית הכדורגל להרבה יותר מהנה ובטיחותית. כמו כן, המדרסים שלנו עמידים לאורך זמן ובזכות כך כל שחקן כדורגל יכול לשחק בראש שקט ללא חשש מפגיעה במדרס הגוררת אחריה החלפה תכופה של המדרס והוצאה כספית מיותרת.

בפעילותו היומיומית דורך הכדורגלן, באופן טבעי, הרבה על רגליו

כדורגל כבר מזמן הפך לאחד המשחקים הפופולאריים והאהובים בכל העולם, גם בישראל. בכל גיל ובכל מקום בארץ אוהבים לשחק כדורגל הן במסגרת מקצועית והן במסגרת חובבנית. זהו משחק מגבש וחברתי, כל שכן זוהי פעילות ספורטיבית נהדרת לשמירה על בריאות הגוף, שריפת שומנים והעלאת כושר סיבולת לב ריאה. עם זאת, לא כולם מודעים לסכנות הטומן בחובו המשחק, בעיקר עבור כל אלה שלא מגנים נכון על רגליהם. הרי כדורגלן, באופן טבעי, דורך על רגליו הרבה יותר מכל שחקן אחר בכל ענף ספורט אחר. לכן, הן במהלך המשחק עצמו והן במהלך האימונים חייבים לשמור על בריאות הרגל.

חשיבות התאמתם של מדרסים לשחקני כדורגל

מדרסים לכדורגל נועדו בראש ובראשונה לשמירה על בריאות הרגל של השחקנים. רק אחר כך הם נועדו לשפר את ביצועיו ויש לומר שהם עושים זאת על הצד הטוב ביותר ובכל פעם מוכיחים את יעילותם. אך זה בתנאי שמדובר על מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. צוות העובדים במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, שהם אינם אורטופדים אלא  אורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה), בודק בקפידה את כל הפרמטרים האישיים של כף רגלו של השחקן: אורך, רוחב, גובה הקשת וכדומה. בעזרת תוכנה ממוחשבת חדשנית הוא מפיק עבורו דו”ח נתונים מדויקים ואיתו הוא יכול להכין עבור השחקן את המדרס הטוב ביותר עבורו, בהתאם למידותיו הספציפיות ובהתאם לתביעה האורטופדית הספציפית שלו.

מדוע בסוף משחק הכדורגל חשים לפתע בכאבים בקרסול או בברך?

שחקני כדורגל רבים מתלוננים בסיום המשחק על כאבים בקרסול או בברך. זו תופעה די נפוצה אם כי בהחלט ניתנת לפתרון אם פונים למכון אורטופדיה ומזמינים מדרסים לכדורגל. במהלך המשחק או האימון על גופו של השחקן מופעל לחץ פיזי אדיר ובעיקר על הברכיים ועל הקרסוליים. אם השחקן לא שומר על יציבה נכונה ואם רגליו אינן יציבות בתוך הנעל, סביר להניח שהוא יחוש כאבים בברך או בקרסול. המדרסים דואגים לפיזור לחצים על כף הרגל, הם בולמים זעזועים, מעניקים תמיכה לקשת ומונעים את קריסתה.

מדרסים לעוסקים בפעילות הכדורגל מצריכים התאמות והתייחסות מקצועית

משחק כדורגל, יותר מכל משחק אחר, דורש התאמה מקצועית של המדרסים לכף רגלו של השחקן. במהלך אימוני כדורגל וגם במהלך המשחקים,  כדורגלן משלב בין פעילות אנאירובית (כ- 70% מהזמן) לבין פעילות אירובית (כ- 30% מהזמן). כמו כן, בממוצע, כל שחקן במהלך המשחק רץ בין 9 ל- 11 ק”מ וזה אומר שבנוסף לכוח פיזי, סיבולת לב ריאה והמון מוטיבציה, נדרשים השחקנים לשמור היטב על הרגליים שלהם, שהם למעשה הכלים החשובים ביותר במשחק. הם יכולים לעשות זאת אך ורק בעזרת התאמה והתייחסות מקצועית לכל הקשור לבריאות הרגל שלהם.

מדרסים לכל הכוכבים

מדרסים לכדורגל – זה משהו שכל שחקן כדורגל מכיר. גם מסי, רונאלדו, צ’אבי, ניימאר, יוסי בניון ועוד רבים אחרים, טובים וטובים פחות, מפורסמים ומפורסמים פחות, לא עולים על הדשא ללא מדרסים מתאימים. הם אומנם לא הסיבה בגללה השחקן יבקיע גול או יבלום התקפה, אך אין ספק שמדרסים הם אחד הכלים העיקריים להצלחה. לכל אחד יש את זוג המדרסים האישיים שלו – מדרסים  לפי תחבושת גבס וכל אחד מקבל בזכותו את ההגנה הנחוצה לו ביותר. יש מי שחשובה לו יציבה מושלמת ויש מי שחשוב לו לשמור על קשתית הרגל במהלך הספרינטים. העיקר להיעזר במדרסים בהתאמה אישית ועל סמך בדיקה יסודית של איש מקצוע.

מדרסים מטפלים בבעיות כגון פלטפוס, אולפוס, הלוקס ולגוס וקריסה קדמית ופנימית

שחקני כדורגל לא פתורים מבעיות אורטופדיות הנפוצות אצל רוב האוכלוסייה. עם זאת, במידה והם סובלים מבעיות כגון פלטפוס, אולפוס, הלוקס ולגוס או קריסה קדמית ופנימית, אין זה אומר שהם לא יכולים לשחק כדורגל. עם הטכנולוגיה המתקדמת של היום שפרצה דרך בצורה מופלאה בכל הקשור לעולם האורטופדיה, גם מי שסובל מבעיות אורטופדיות יכול לשחק ואפילו לנצח. כל מה שצריך זה זוג מדרסים איכותיים אשר נעשו בהזמנה אישית, לפי מידת גבס אישית ולאחר התייעצות עם מומחה שיבחן את סוג הבעיה ויתאים לה את המדרס הנכון.

מדרסים הינם אביזר אורטופדי שנועד להקל על בעיות רגליים שונות

בין אם מדובר במדרסי כדורגל ובין אם מדובר במדרסי ריצה רגילים – מדרסים הינם אביזר אורטופדי חיוני לכל מי שסובל מבעיות אורטפדיות כאלה ואחרות. הרוב המכריע של האוכלוסייה סובל מבעיות כאלה וזו הסיבה לפופולאריות של מדרסים. הם לא רק משדרגים את חוויית הספורט והאימונים אלא בעיקר מקלים על הכאבים ומונעים דלקות, מחלות ופציעות. עם מדרסים איכותיים ומותאמים נכון לסוג בעיה ספציפית וכן לסוג הרגל האינדיווידואלית, קל יותר ונעים יותר לעסוק בספורט. גם במהלך הפעילות עצמה וגם בסיומה, אז בדרך כלל צצות כל הבעיות וכל הכאבים.

מדרסים נוחים, המותאמים לנו באופן אישי, עשויים להיות הסוד מאחורי הריפוי

מעבר לכך שמדרסים המיועדים לפעילות ספורטיבית ובמיוחד לכדורגל, מקלים על החוויה והופכים אותה להרבה יותר מהנה ופרודוקטיבית, מדרסים איכותיים ומתקדמים יכולים להיות הסוד שלכם מאחורי הריפוי. בלא מעט מקרים שאנשים סבלו מבעיות אורטופדיות הם דיווחו שהמדרסים שהותאמו להם באופן אישי, עזרו להם להיפטר לגמרי מהבעיה ממנה סבלו כל החיים. אנשי הצוות של אריאל קומפורט ישמח לספק לכם את כל המידע אודות המקרים הללו כדי שגם אתם תוכלו לעזור לעצמכם.

רוצים לשמוע עוד על מדרסים לכדורגל? צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע הנחוץ לכם ואת הייעוץ המקצועי שלנו בבחירת המדרס הטוב ביותר.

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לכדורגל

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

מדרסים לכדורגל הם מדרסים המותאמים בצורה מלאה לצרכי הכדורגלן, לרוב מדובר על מדרסים צרים וקטנים ממדרסי ספורטאים. כמו כן, מדרסים לכדורגל מצריכים זמן הסתגלות ארוך יותר מאשר מדרסים לספורטאים, מה שאצל ספורטאים מנוסים אינו קיים כלל. ההסתגלות למדרסי הכדורגל וההליכה בהם לוקחת זמן במיוחד שמדובר על ההתחלה ועל שימוש בהם במשחקים. לכן התאמת המדרסים חשובה ביותר בהתאם לסוג הספורט שמדובר והצרכים של השחקן.

עליכם לקחת בחשבון כי לכל שחקן כדורגל יש מבנה שונה של כף רגל. מדרסים לכדורגל בהתאמה אישית הם כאלה שמותאמים באופן אישי לכף הרגל של כל שחקן. כל שחקן יוכל למצוא את עצמו מקבל את התועלת המרבית מהמדרס שמותאם אליו באופן אישי. בנוסף מדרס של שחקן כדורגל הוא שונה מאשר מדרס של שחקן כדורסל, כך שישנו צורך להתאים את המדרס לסוג הפעילות הספורטיבית.

שחקני כדורגל עלולים להיות חשופים לפציעות שונות ומגוונות כתוצאה מהאינטנסיביות הרבה. הטענה הזאת נכונה גם עבור שחקני כדורגל מקצועיים וגם כאלה שמשחקים כדורגל לצורך ההנאה בלבד. המדרסים הם אלה שיוכלו לווסת את העומס שמוטל על כף הרגל תוך כדי המשחק. כך תוכלו להיות מרוכזים במשחק עצמו, ולא תצטרכו להיות מרוכזים בהימנעות מפציעות. כי זה אף פעם לא כיף להיפצע, בטח כאשר הפציעה עלולה להתברר בתור פציעה רצינית במיוחד. יש לכם אפשרות להוריד את הסיכוי לפציעה על ידי רכישת מדרסים.

אל תרכשו מדרסים כאשר יהיה מאוחר מידיי, לצערנו זה מה שקורה בדרך כלל ללא מעט שחקני כדורגל. אצלנו באריאל קומפורט תוכלו למצוא מגוון רחב של מדרסים מכל הסוגים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לפנות אלינו, ואנו נדאג להתאים לכם את המדרס הטוב ביותר. מדרס שיאפשר לכם להוציא את מלוא הפוטנציאל מכם, ולהפוך את משחק הכדורגל למשחק מהנה. משחק שתוכלו לשחק אותו מבלי לחשוש או מבלי לפחד מכל תנועה לא נכונה.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים מחיר בקופת חולים

מדרסים מחיר בקופת חולים

מדרסים מחיר בקופת חולים בחברה של ימינו, בה הבריאות הופכת לעדיפות גוברת, ליישור שיניים תפקיד חשוב בשמירה על רווחת כפות הרגליים שלנו וכתוצאה מכך של

קרא עוד »
Ортопедический Центр в Израиле

Ортопедический Центр в Израиле | Ариель Комфорт

Ортопедический Центр в Израиле – Ариель Комфорт https://www.youtube.com/watch?v=PP-vt0NLkN0 Израильская система здравоохранения во многом построена по образцу Западных стран, где основная клиническая деятельность сосредоточена в крупных

קרא עוד »
העצמות של הקרסול

העצמות של הקרסול

העצמות של הקרסול הוא מפרק מורכב המורכב מעצמות רבות. העצמות של הקרסול על מנת להבין את העצמות, עלינו לדעת תחילה על מפרק ותפקודו. מפרק הקרסול

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

אביזרים אורטפדיים

מדרסים עפולה – המלצות

אביזרים אורטופדיים עפולה – המלצות למדרסים שלום רב, כותב המלצה זו עבור מכון אורטופדי ״אריאל אורטופדיה״. שמי הראל אני בן 24 מעפולה. כתוצאה מעמידה ממושכת

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!