הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

כאבים בגיד עקב אכילס

מדרסים לכאבים בגיד עקב אכילס

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

דלקות בגיד עקב אכילס נובעות כאשר מפעילים את הגיד הזה שוב ושוב. מדובר בפציעה שהיא רווחת בעיקר בקרב ספורטאים מקצוענים וגם חובבנים. אכילס טנדינופתיה או אכילס טנדיניטיס דורשים אבחון וטיפול שמותאם לאופי המצב. בין שמדובר בדלקת אקוטית או כרונית, מדרסים לכאבים בגיד עקב אכילס מפחיתים את הדלקת והכאבים במידה ניכרת, ומומלץ לשלב אותם בשגרת הספורט ובשגרה היומית שלכם.

אבחון וטיפול בכאבים בגיד עקב אכילס

דלקת בעקב אכילס מתאפיינת בשלושה מופעים:

  1. paratenonitis – פרתנוניטיס – תחושה של כאבים/צריבה במהלך פעילות. ככל שהדלקת מחמירה, הכאבים מופיעים מהר יותר, וניתן להרגיש אותם גם במצב מנוחה.
  2. tendinosis – טנדינוסיס – פגיעה שמופיעה ללא דלקת וללא תסמינים. מדובר בתהליך ניווני שמביא ליצירה של גבשושית או עיבוי בחלק האחורי של הרגל.
  3. paratenonitis עם tendinosis – מצב שמתאפיין בנפיחות של האזור שעוטף את גיד אכילס, ומביא לכאב מפוזר. כאשר זה קורה, נוצרים עיבוי וגבשושיות באזור המודלק. כאשר המצב מחמיר, עשוי אפילו להיווצר קרע בגיד אכילס כתוצאה מלחצים חוזרים ושימוש יתר בגיד.

מה גורם לכאבים בגיד אכילס?

דלקת בעקב אכילס היא לא נדירה בקרב אנשים שמתאמנים באופן קבוע, אך היא יכולה לנבוע גם מגורמים אחרים. כאשר נועלים נעליים לא מתאימות, משנים את רמת האימונים באופן פתאומי או מתאמנים על משטחי אימון אלכסוניים, עלול להתפתח כאב בגיד של עקב אכילס. כלומר, הגורם המרכזי לבעיה הזו הוא מתח ולחץ חריגים וקבועים על הגיד.

עודף משקל אף הוא עלול לגרום להתפתחות של דלקת בעקב אכילס. בכל מקרה שלא יהיה, אם מרגישים כאבים בעקב הרגל או באזור הקרסול, חשוב לפנות אל רופא שיבדוק האם מדובר בבעיה בגיד אכילס.

מדרסים לכאבים בגיד עקב אכילס

מדרסים המיועדים לטיפול בעקב אכילס מאפשרים לטפל בבעיה בשלב האקוטי שלה. הודות למדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית, ניתן לפזר את משקל הגוף ביתר יעילות, ולהפחית את העומס שנוצר על עקב אכילס.

מדרסים כאלו מעניקים תמיכה מלאה לגוף, והם שומרים על זווית מנח נכונה של כפות הרגליים.

במכון אורטופדי אריאל קומפורט ניתן לקבל שירות של התאמה אישית של מדרסים עבור כאבים בגיד אכילס. המדרסים מורכבים לאחר צילומים והכנת תבניות גבס, ובמכון אנו משתמשים במיטב החומרים הקיימים בשוק. כדי להקל על דלקות בגיד אכילס, פנו אלינו, ותיהנו ממדרסים אורטופדיים איכותיים בהתאמה אישית ומדויקת.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

המדרסים רמת השרון - המלצות: פתרון מדהים לכאבי רגליים וברכיים!

מדרסים רמת השרון

מדרסים רמת השרון – המלצות לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות https://www.youtube.com/watch?v=uJG02jjnlmE מדרסים רמת השרון.. לכל המעוניין!במשך שנים רבות סבלתי מכאבי

קרא עוד »
כף רגל סוכרתית

כף רגל סוכרתית

כף רגל סוכרתית האבחון, הטיפול ודרכי המניעה.הגורמים לפצעים, יבלות וכיבים בכפות הרגליים לחולי סכרת כף רגל סוכרתית כף רגל סוכרתית – היא סיבוך רציני של

קרא עוד »
עצם הטלוס

עצם הטלוס

עצם הטלוס עצם הטלוס היא העצם הגדולה והחזקה ביותר בכף הרגל האנושית. הוא ממוקם בחלק התחתון של כף הרגל, ממש מעל הקרסול. לעצם הטלוס תפקיד

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

תסמונת התעלה הטרסלית

תסמונת התעלה הטרסלית

תסמונת התעלה הטרסלית תסמונת התעלה הטרסלית – Tarsal Tunnel Syndrome. תסמונת תעלה טרסלית (tarsal tunnel syndrome, TTS תסמונת מנהרת הטרסל היא מצב שבו לחץ על

קרא עוד »
יישור יתר של מפרק הברך

יישור יתר של מפרק הברך

יישור יתר ו'טריקת' ברך בהליכה (Hyper Extension) מפרק הברך הוא מפרק מורכב המאפשר לנו לכופף, ליישר ולסובב את הרגל. זהו גם אחד מתחומי הפציעה הנפוצים

קרא עוד »
אורטופדיה

מהי אורטופדיה?

מהי אורטופדיה? אורתופדיה היא תחום רפואי שעיקרו הוא טיפול ומניעה של ליקויים, מחלות, פגעים ופציעות במערכות השרירים והעצמות שבגוף האדם. תחומי העיסוק של האורתופדיה (אורטופדיה)

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!