הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים ליבלת לחץ

מדרסים ליבלת לחץ

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

יבלות ברגליים הן עניין נפוץ למדי; מדובר בהיווצרות של רקמה עבה, ללא עצבים (ברוב המקרים), שגורמת לכאבים ולחוסר נעימות בזמן הליכה או עמידה. יבלות ברגליים נפוצות בעיקר בכריות הדריכה, לפני שורשי האצבעות, בצדי הבהונות, ובאזורים אחרים בכפות הרגליים. במקרים הללו ניתן להקל על הכאבים ואי הנוחות באופן משמעותי באמצעות מדרסים ליבלת לחץ שעוזרים במידה ניכרת.

מדרסים ליבלת לחץ

כיצד מדרסים ליבלות עוזרים לבעיה?

יבלות נוצרות עקב לחץ ועומס על כפות הרגליים. יבלות שנגרמות עקב לחץ בנעליים, עבודה על הרגליים או הליכה ממושכת הן נפוצות במיוחד, ואנשים רבים מנסים לפתור את הבעיה באמצעות הסרת היבלות.

אולם, מדובר בפתרון זמני, שכן יבלות נוטות לחזור עקב ביצוע הפעילות שגרמה להן מלכתחילה. אם כן, כיצד ניתן לפתור את הבעיה אחת ולתמיד? באמצעות מדרסים ליבלת לחץ.

התאמה של מדרסים אורטופדיים ליבלות מהווה פתרון בריא ויעיל במיוחד לבעיה שאנשים רבים סובלים ממנה. כיצד? באמצעות התכונות הייחודיות של מדרסים אורטופדיים מותאמים אישית. המדרסים הללו מעוצבים לפי צורת כף הרגל שלכם ומותאמים במיוחד לגופכם.

הודות לכך, מדרסים ליבלות עוזרים לפזר את משקל הגוף באופן יעיל יותר ולמזער באופן ניכר את הלחץ והעומס שנוצרים על כפות הרגליים. את המדרסים ניתן להכניס לכל נעל וליהנות מהליכה נעימה ונטולת כאב.

כדי לשפר את המצב אף יותר, אנשים רבים מבצעים תחילה הסרה של היבלות שמציקות להם. לאחר מכן ניתן לבצע התאמה של מדרסים אורטופדיים שימנעו את ההישנות של היבלות.

על מנת שזה יקרה, חשוב שתבחרו במדרסים שמותאמים לכם בדיוק – שירות שזמין לכם במכון אורטופדי אריאל קומפורט. במכון מבצעים צילומים של כפות הרגליים ומרכיבים מדרסים באמצעות תבניות גבס.
השיטה הזו היא המדויקת ביותר כיום ליצירת מדרסים לכל מטרה, לרבות מדרסים עבור אלו שסובלים מיבלות. המדרסים במכון אריאל קומפורט מורכבים מהחומרים האיכותיים ביותר בשוק, עם טכנולוגיית בלימת זעזועים מתקדמת.

המדרסים האיכותיים ממזערים במידה ניכרת את הלחץ והעומס שמופעלים על כפות הרגליים, מה שמונע היווצרות של יבלות חדשות. אם אתם נוטים לפתח יבלות ברגליים, מדרסים מותאמים אישית הם הפתרון הטוב ביותר עבורכם, ובאריאל קומפורט תוכלו ליהנות משירות מקצועי ומהמדרסים האיכותיים ביותר כיום.

שאלות נפוצות בנושא מדרסים ליבלות לחץ

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

יבלות לחץ הן יבלות אשר נוצרות באזור כף הרגל עקב חיכוך ממושך בין כף הרגל לנעל. מדובר על תופעה שכיחה ביותר אשר מתמקדת בבוהן או בין הבהונות עקב חיכוך חוזר היוצר גירוי ועור קשה וכואב. לרוב נשים סובלות יותר מגברים מיבלות לחץ, עקב נעילת נעליים צרות עם עקב גבוה ודק שכתוצאה מכך נוצר ישנו עומס רב על כפות הרגליים והחיכוך הוא גבוה יותר על הבהונות וכרית כף הרגל. היבלות הן למעשה התגובה של מערכת הגנת הגוף למנוע את הפגיעה בכפות הרגליים לאחר החיכוך החוזר.

על מנת להימנע מיבלות לחץ חשוב להקפיד על נעליים נוחות ולא הדוקות מדיי או רפויות מדי, לא לנעול עקבים גבוהים ודקים אשר מגיבים את פעולת החיכוך והשפשוף בין כף הרגל לבין הנעל, להקפיד לא ללכת הליכה ממושכת במיוחד במשטחים קשים לאורך זמן או במורד גבעות, לא לעמוד יותר מדיי זמן על משטח קשה ולגרוב גרביים לא הדוקות מדיי שיעצרו את זרימת הדם. הקפדה על כל אחד מדברים הללו תמנע יבלות לחץ. בנוסף לכך, רצוי להשתמש במהלך היום במדרסים ליבלות לחץ. מדרסים אלה מפחיתים את העומס הרב על כפות הרגליים ומחלקות אותו שווה בשווה, כך שהיציבה של הגוף הופכת למאוזנת יותר. בנוסף לכך, המדרסים מעניקים תמיכה מלאה לכפות הרגליים לאורך היום מה שגורם למנח כף הרגל להיות בזווית נכונה ולהימנע מפציעות שונות או בלימות וזעזועים פתאומיים.

הסיבה השכיחה ביותר להופעת יבלות לחץ היא הנעל שאותה אתם נועלים. נעליים לא אידיאליות הן כאלה שיכולות לזרז את הופעת היבלות, ולהביא אותם למצב שבו הן יהיו עובדה מוגמרת. גם נעלי עקבים אצל נשים עלולים להביא למצב שבו יופיעו יבלות שונות ומגוונות. מהסיבה הזאת הפתרון הכי אפקטיבי להתמודדות עם יבלות לחץ זה מדרסים מיוחדים. מדרסים ליבלות לחץ שמותאמים בדיוק לסוג הבעיה, כאלה שיאפשרו לכם להבין כי יש דרך להתמודד עם היבלות.

יש כאלה שנוטים לחשוב כי הם לא צריכים לרכוש מדרסים ליבלות לחץ. אותם אנשים טוענים כי הם פשוט יכולים לתת לזמן לעשות את שלו. אך למען האמת יבלות לחץ ברוב המקרים לא נעלמות ללא טיפול. כל חיכוך בין כף הרגל לבין הנעל עלול להביא להופעה מחודשת של היבלת. אפילו אם חשבתם שהיבלת נעלמה, היא עשויה לחזור ללא התראה מוקדמת. בעזרת המדרסים תוכלו לדעת כי אתם עושים מה שדרוש כדי להילחם בתופעה.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

אצבע פטיש

אצבע פטיש – Hammertoes

אצבע פטיש פטיש הוא כלי המשמש לנעילת מסמרים בעץ. יש לו ראש מתכת וידית, כאשר ראש הפטיש מוחזק ביד אחת והידית ביד השנייה. ראש הפטיש

קרא עוד »
כאבים בכתף

כאבים בכתף

כאבים בכתף כאבי כתף יכולים להיגרם מסיבות שונות. זה יכול להיות בגלל פציעה, מחלה או מצב אחר. כאבים בכתף  המאמר יספק גם רשימה של תרגילים

קרא עוד »

מדרסים מחיר

מדרסים מחיר בעולם שבו כל צעד יכול להביא להקלה או להחמיר את הכאב, לא ניתן להפריז בחשיבותם של המדרסים הנכונים. אולם בבחירת מדרסים עולה שאלת

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

דלקת בכף הרגל

דלקת בכף הרגל

דלקת בכף הרגל דלקת בכף הרגל דלקת בכף הרגל היא תופעה שיכולה להיות נפוצה למדי, כאשר המגוון וקשת הסוגים של דלקות שונות שיכולות לתקוף את

קרא עוד »
מחלת סוור'ס

מחלת סוור'ס

מחלת סוור'ס כאבי עקב אצל ילדים הם מצב שכיח שיכול להיגרם מסיבות רבות ושונות. מחלת סוור'ס זה יכול להיגרם מעומס מוגבר על העקב, כמו ריצה

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!