הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לטניס

מדרסים לטניס 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 450 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מיוצרים לפי מידה שנלקחת באמצעות תחבושות גבס על פי שיטת אריאל קומפורט®

אחריות ל-3 שנים

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

קופון הנחה
מדרסים במבצע: 3 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1+1+1 חינם)
מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
זוג ראשון ליום יום, זוג שני לפעילות ספורטיבית וזוג שלישי לנעלי אלגנט
מדרסים אורטופדיים
מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

קופון

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

מדרסים וידאו
נגן וידאו

כל רופא ממליץ על פעילות גופנית כדרך לשמירה על אורח חיים בריא, ולדאוג לבריאות האישית שלנו: הן גופנית והן נפשית. עם זאת, קיימים ענפי ספורט היוצרים עומס ולחץ על הרגליים ועל כפות הרגליים, בייחוד כשמתאמנים במסגרתם באופן קבוע ואינטנסיבי, כגון טניס, הכולל אימונים מרובים וגם לא מעט משחקים בפועל. זעזועים ובלמים חזקים של המתאמן על רגליו, וכן עומס רב הקיים על הרגליים, עלול לגרום בסופו של דבר לבעיות רפואיות, פגיעות אורתופדיות וכאבים. מדרסים לטניס יכולים לסייע במניעת אותן בעיות וכן להקל במידה והבעיות כבר קיימות.

מדרסים למשחק טניס

משחק טניס הינו משחק ספורט העוסק בפעילות גופנית אינטנסיבית, כאשר רוב העומס והפעילות נופלים למעשה על שרירי הרגליים וכפות הרגליים. במהלך משחק טניס השחקן קופץ, רץ ומפעיל בצורה ניכרת את רגליו. עיקר תנועותיו של שחקן טניס מתרכזת בספרינטים קצרים וחבטה במחבט. כל אלו דורשים התאמה מיוחדת של מדרסים לעומת ענפי ספורט אחרים כמו כדורגל או כדורסל, אשר כוללים בעיקר ריצה לאורך ולרוחב המגרש. לכן, עבור  אנשים המשחקים טניס לעיתים קרובות, ובוודאי ספורטאים שעיקר עיסוקם הוא משחק הטניס, מומלץ לפנות למכון אורתופדי להתאמת מדרסים מותאמים אישית אשר יענו על נצרכים הכוללים את העיסוק הרב בספורט הספציפי ומותאמים לאותו סוג של ספורט, וגם התאמה ספציפית לרגליו של לקוח ספציפי.

ייחודיותם של מדרסים לטניס

כאמור, ענפי ספורט שונים דורשים התייחסות מיוחדת בהתאמת מדרסים המותאמים הן לספורטאי באופן אישי והן לענף הספורט בו הוא עוסק. משחק טניס יוצר טווח של עומסים שונה מבחינת עוצמת העומס על הרגליים, הברכיים וכפות הרגליים. על כן, חשוב להתאים מדרסים מיוחדים לצורך משחקי טניס. מדרסים לטניס מעוצבים בצורה ייחודית שמאפשרת הגנה מירבית על הרגל ועל כף הרגל בעת המשחק עצמו ומונעת בעיות אורתופדיות עתידיות. חשוב להשתמש במדרסים בכל משחק ובכל אימון, ולהחליפם כאשר הם מתבלים. רק באופן הזה יהיה ניתן לשמור על בריאות מירבית ולהקל במידה ונזקים כבר התקיימו.

התאמת מדרסים לטניס באופן אישי

התאמת מדרסים לטניס עבור ספורטאים חייב להיות באמצעות התאמה אישית. המדרסים מותאמים לספורטאי ספציפי, לצורתה של כף רגלו, גודלה, השקעים והשקערוריות שבה. כדי להתאים מדרס איכותי לטניס בצורה מושלמת ללקוח, פנו אלינו לקבלת ייעוץ ושירות. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי ואמין, ומדרסים איכותיים המשתמרים לאורך זמן ואשר אינם נשחקים במהירות, במחיר מיוחד ואטרקטיבי.

טניס הוא ענף ספורט מהנה ומאמץ, שמפעיל קבוצות שרירים רבות בגוף. עם זאת, טניס מפעיל לחץ כבד מאוד על הרגלים ובעיקר על כפות הרגליים. השחקנים נדרשים לרוץ בפרצים מהירים, לעצור בפתאומיות ולשנות את כיוון הריצה באופן כמעט מיידי. כל אלו יכולים, פוטנציאלית, לגרום לנזקים חמורים לפרקים ולעצמות ברגליים, באגן ואף בגב ובכתפיים. מדרסים לטניס נותנים מענה להרבה מהבעיות שעולות בזמן משחק טניס. המדרסים מומלצים לכל שחקן, מתחיל או מנוסה.

מדרסים שיספקו לרגליכם ולגופכם הגנה מושלמת מפני נזק ופגיעות

כל מי ששיחק טניס בחייו יודע לספר על הכאבים שיכולים להיגרם בעקבות משחק ארוך. לעתים אנו אפילו לא מקדישים לכך מחשבה, אך לאורך כל המשחק, אנו מפעילים לחץ כבד על הרגליים. מדובר בלחץ משמעותי, יותר כבד מאשר בזמן ריצה, למשל. לכן, נוצר צורך בבלימת זעזועים חזקה מאוד וביכולת לדאוג לכך שכף הרגל תונח בצורה נכונה על גבי משטח הריצה, וזאת על מנת לוודא שהמפרקים לא נפגעים, ושלא נוצרת פגיעה מתמשכת בחלקים שונים בגוף. מדרסים לפי מידה אישית נוצרים על ידינו עבור כל לקוח ולקוח. אנו מוודאים שכל צעד יהיה טבעי ויעניק לרגל, ומשם לגוף, יציבה ישרה ובריאה.

מדרסים לטניס משנים את מנח הרגל בנעל באופן המיועד להפחתת העומס

נעל ספורט איכותית מהווה אלמנט חשוב בכל ענף ספורט, ובמיוחד בטניס. עם זאת, המדרסים המובנים בנעליים הינם דקים ולא מספקים כל תמיכה לרגל. המדרסים המיוצרים מ מותאמים לרגליכם ולנעל בה אתם משתמשים. התוצאה היא דריכה מושלמת בכל צעד, כך שהכוח מהצעדים מועבר דרך גמישות המדרס אל סוליית הנעל ואל המגרש, ובלימה פתאומית לא מעבירה גל של כוח בחזרה אל העצמות והמפרקים ברגליים. ללא מדרסים לטניס, שחקנים מסתכנים בדריכה לא נכונה, שיכולה לגרום לנקע או לנזק איטי ומתמשך שיגרום לכאבים חזקים לאורך זמן.

מדרסי הטניס עוזרים לשפר את ביצועי השחקן במשחק

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, אנחנו יוצרים את המדרסים מחומרי גלם משלנו, על פי תחבושות גבס. מדרסים לפי תחבושות גבס נוצרים אחרי שהכנו תבנית מדויקת של צורת הרגל כשהיא באוויר ובמנוחה. כך נוצר מדרס שמחקה את צורת הרגל הטבעית. במקרה של בעיה רפואית ברגל (כמו פלטפוס או דורבן), המדרס מסוגל לפצות על הבעיות הרפואיות, ולהעניק לשחקן נוחות בריצה ותיקון פסיבי לבעיה. כאשר העומס מוסר מהריצה, קל יותר לרוץ ולעצור, לשנות כיוון ולהגיב במהירות לנעשה במשחק, כך משתפרות יכולות השחקן, שלא צריך לדאוג לקושי כלשהו במהלך הריצה הרבה.

המדרסים מסייעים במניעת עומס מצטבר העלול להוביל לפציעות ולנזק

במיוחד עבור שחקנים מקצועיים, מדרסים לטניס מונעים תופעה מוכרת, בה דריכה לא נכונה אינה מורגשת במהלך המשחק, אך היא גורמת בהדרגה לעיוותים הולכים ומחמירים בכפות הרגליים. עיוותים אלו משפיעים במישרין על מבנה העצמות בגוף. זה חמור במיוחד עבור ילדים, אך גם מבוגרים יסבלו כעבור מספר חודשים או שנים מפגיעה חמורה בחלקים שונים בגוף. אותו עומס מצטבר נספג במדרסים הגמישים, ולא חוזר אל העצמות או המפרקים, וכך מונע פגיעה בגוף השחקן, ומאפשר משחק קל ומהנה יותר.

תרומה בעלת ערך במניעת שברי מאמץ (מדרסים לפי מידה אישית)

כאשר השרירים מתעייפים מפעילות מרובה, עומס הפעילות הגופנית מועבר אל העצמות. על אף קשיחותן, העצמות לא מסוגלות להתמודד עם עומס שכזה, במיוחד לא לאורך זמן. מדרסים לפי מידה אישית, מהסוג שמייצרים במכון אריאל קומפורט, מגנים על העצמות העדינות והרגישות שבכף הרגל. האורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) שעובדים במכון מתמחים בהתאמת המדרסים לכף הרגל, לנעל, לסוג הפעילות הגופנית של הלקוח ולפיצוי על בעיות רפואיות. כך שלא משנה כיצד כף הרגל שלכם בנויה, תוכלו לעסוק בפעילות גופנית מאומצת מבלי לחשוש מפני נזק שיגרם לה.

סיוע במניעת החלקה וגלישה של כף הרגל בנעל

בזמן בחירת נעלי ספורט, חשוב מאוד לבחור בנעל שיכולה “לחבק” את כף הרגל, כך שהרגל לא תזוז בתוך הנעל. אם הרגל יכולה להחליק קדימה ואחורה בתוך הנעל, אתם מסתכנים בכך שבעת עצירה פתאומית או תחילת ריצה מהירה, תדרכו בצורה שגויה על כף הרגל, מה שיכול לגרום לנקע ולכאבים חמורים. המדרס עוזר לקבע את צורת הרגל בנעל, באופן טבעי ונכון ליציבה. זה נוצר על ידי שימוש במדרס שמעניק לרגל את הצורה הנכונה ביותר עבורה, ושימוש בשכבות הגנה מספוג, פלסטיק וגומי, כדי להעניק חיכוך מתאים ולמנוע החלקה בתוך הנעל.

תמיכה במצב של עצירה פתאומית ושמירה על יציבות הברכיים

מדרסים לטניס צריכים לדאוג לשחקן גם במצבים שונים של קפיצה, עצירה פתאומית ותחילת ריצה מהירה. עמידה לא נכונה, משפיעה ישירות על כל אלו, וגם על יציבות הברכיים. כאשר הרגל מונחת נכון בתוך הנעל ועל המשטח, הגוף כולו נעשה יציב יותר, וניתן לפעול באופן מיידי, להתחיל ריצה מתפרצת או לזנק אל הכדור בקלות גדולה יותר. נעליים בלי מדרסים לטניס יכולות לגרום לשחקן להתייצב כל כמה שניות, או לגרום לנפילה או החלקה בזמן ריצה או קפיצה.

מדרסים הבנויים במיוחד לפעילות של משחק הטניס

המומחים של אריאל קומפורט מתמחים ביצירת מדרסים אישיים לספורטאים, על ידי לקיחת מידה על ידי חבישת גבס. תוך כדי התחשבות במבנה הרגל ובעיות רפואיות קיימות, נייצר עבורכם מדרסים לטניס מהחומר המתאים ביותר לכם, זה שיעניק לכם את התמיכה הטובה ביותר וישחרר את גופכם ממאמץ מיותר כתוצאה מצורך להתייצב. המדרסים למשחק הטניס צריכים לשלב חוזק (כדי לעמוד בעומסים הכבדים המופעלים עליהם), לצד גמישות (כדי לספוג את המכות ולא להכאיב לשחקן). מדרסים ביומכניים עשויים גרפיט מתאימים לרוב לצרכים אלו, ואנחנו מייצרים אותם במקום.

ייצוב מנח הקרסול למניעת פציעות ונקעים

מדרסים לטניס בהתאמה אישית על פי מידת גבס מייצבים את כל הרגל בתוך הנעל. מי שסובל מבעיות כמו דורבן למשל, זקוק לייצוב מיוחד של הקרסול. העצמות בקרסול עדינות מאוד, ולרוב אנחנו נוטים להפעיל את רוב הכוח בדריכה עליהן. המדרסים המיוחדים הופכים כל צעד לטבעי ובריא לכל הגוף. הם מגנים על עצמות הקרסול, מונעים החמרה אפשרית של הבעיה הרפואית הקיימת, ומונעים יצירת בעיות רפואיות חדשות שיכולות להיגרם כתוצאה מהנחה לא נכונה של הרגל והפעלת לחץ שלא מפוזר כראוי על פני כל שטח כף הרגל. בדרך זו, נמנעות פציעות ונקעים שיכולים להיגרם למי שלא משתמש במדרסים כלל.

מניעת נקעים בקרסול, מתיחת גידים ושברי מאמץ (מדרסים לפי תבנית גבס)

גם אם אין לכם בעיה רפואית מוכרת בכף הרגל, רצוי מאוד לשחקני טניס להשתמש במדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. גם מי שלא סובל מבעיות בכף הרגל, מסתכן בפציעה כמו נקע (כתוצאה מהנחה לא נכונה של הרגל), ממתיחת גידים ומשברי מאמץ (כתוצאה מהפעלת מאמץ מיותר על שרירים שמנסים לאזן ולייצב את הגוף). הסירו את המאמץ המסוכן מהשרירים ומהגידים, שלא ערוכים להתמודד עם לחצים שכאלו. השתמשו במדרסים איכותיים שנפתרו למידותיכם בידי המומחים של מכון אריאל קומפורט לחוויית משחק נכונה, בריאה ומהנה יותר.

שאלות נפוצות בנושא מדרסים לטניס

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

השימוש במדרסי טניס מומלץ לכל שחקן טניס מקצועי ומתחיל, הודות למדרסי טניס ניתן ליהנות ממגוון יתרונות שונים, אשר מקלים על שחקן הטניס במהלך המשחק ובאימונים עצמם. יתרונות אלה כוללים:

  • מניעת פציעות ושברי מאמץ – מדרסי טניס עוזרים למנוע פציעות וכן שברי מאמץ במהלך המשחק והאימונים.
  • מעניקים יציבה נכונה – מדרסי הטניס מעניקים יציבה נכונה ומאוזנת לכל הגוף כולו, יציבה זאת עוזרת במהלך המשחק או האימון.
  • תמיכה מלאה לכף הרגל – תמיכה מלאה ובהתאמה לכפות הרגליים במהלך כל שעות היום, כך שהרגל לא יכולה לזוז והיא במנח נכון. תמיכה זאת עוזרת במהלך בעת שינויי כיוון בעת הריצה במשחק.
  • חלוקת העומס שווה בשווה על כל כף הרגל – מדרסי טניס עוזרים לחלק שווה בשווה את העומס על כפות הרגליים ובכך להקל על כפות הרגליים.
  • הפחתת כאבים – המדרסים עוזרים למנוע הפחתת כאבים הודות לתמיד להורדת העומס בכפות הרגליים ומנח זווית הרגל בתוך הנעל.
  • מניעת עצירות פתאומיות – המדרסים עוזרים במניעת עצירות פתאומיות ובלימות במהלך המשחק, אשר עלולים להשפיע על כפות הרגליים.

לפני שנדבר על החשיבות הבריאותית של מדרסים המיועדים לשחקני טניס – נדבר דווקא על שיפור הביצועים. כל ספורטאי שמשתמש במדרסים הנכונים מצליח לשפר את הביצועים שלו. המשמעות היא שאם לא תשתמשו במדרסים בעת משחק טניס, היכולות שלכם יהיו פחות טובות. רוצים לשבור את השיא של עצמכם? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את המדרס המתאים. פתאום תוכלו לראות את עצמכם במצב שבו אתם מצליחים לשבור את השיא של עצמכם פעם אחר פעם.

שחקני טניס יכולים לסבול מפציעות שונות ומגוונות, אך אתם יכולים למנוע חלק נכבד מהפציעות הללו. המדרסים נועדו בראש ובראשונה על מנת למנוע פציעות קלות או קשות. המדרס שומר על כף הרגל, ובכך מונע מכל ספורטאי להיפצע בדרכים שונות ומגוונות. פתאום תוכלו למצוא את עצמכם מתרכזים בעיקר במשחק עצמו ולא בסיכוי להיפצע. מוטב כי תבחרו במדרס איכותי על מנת שתוכלו להיות רגועים. כך תוכלו לדעת כי המדרס יאפשר לכם להוציא מעצמכם את המיטב מבלי להיפצע. כל ספורטאי חייב מדרס, בטח אם מדובר על שחקני טניס.

מדרסי טניס התאמה אישית הם מדרסים המותאמים בהתאמה מלאה לשחקן עצמו. המדרסים מעניקים תמיכה מלאה לכפות הרגליים בעת האימונים והמשחק ושומרים על השחקן מפני פציעות שונות. בנוסף לכך, הם עוזרים לחלק את העומס על כפות הרגליים שווה בשווה, למנוע בלימות וזעזועים פתאומיים אשר קורים במהלך המשחק ומונעים פציעות. הודות לכך, העומס הרב אשר מצטבר הולך ופוחת והגוף מאוזן יותר. בנוסף לכך, מדרסי הטניס נותנים לכם יציבה נכונה ומונעים החלקות, כמו כן הם משפרים את איכות המשחק ומונעים כאבי ברכיים, גב ורגליים. באמצעות בדיקה ממוחשבת באריאל אורטופדיה ומידות גבס בהתאמה תקבלו מדרסים מקצועיים ובהתאמה אישית שיקלו על הכאבים שלכם.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

מדרסים הוד השרון חיים באיכות ונוחות מחדש! תודה רבה למכון אריאל קומפורט על הסיוע המקצועי והאדיב.

מדרסים הוד השרון

מדרסים הוד השרון לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות מדרסים הוד השרון… לכבוד: אריאל קומפורט,הגעתי למכון שלכם ברעננה בהמלצתה של אמי,

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים מכבי זהב

מדרסים מכבי זהב

מדרסים מכבי זהב כמה פעמים רציתם לקבל שירות קצת יותר מקצועי ממה שאתם רגילים אליו? כמה פעמים רציתם לקבל יחס שיגרום לכם להרגיש יותר בטוחים?

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!