waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים לטניס
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים לטניס 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪

לקוחות כללית מושלם זכאים להחזר של 400 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים
לקוחות מאוחדת עדיף זכאים להחזר של 375 ש”ח מי 750 ש”ח בעבור זוג מדרסים

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1

book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

כל רופא ממליץ על פעילות גופנית כדרך לשמירה על אורח חיים בריא, ולדאוג לבריאות האישית שלנו: הן גופנית והן נפשית. עם זאת, קיימים ענפי ספורט היוצרים עומס ולחץ על הרגליים ועל כפות הרגליים, בייחוד כשמתאמנים במסגרתם באופן קבוע ואינטנסיבי, כגון טניס, הכולל אימונים מרובים וגם לא מעט משחקים בפועל. זעזועים ובלמים חזקים של המתאמן על רגליו, וכן עומס רב הקיים על הרגליים, עלול לגרום בסופו של דבר לבעיות רפואיות, פגיעות אורתופדיות וכאבים. מדרסים לטניס יכולים לסייע במניעת אותן בעיות וכן להקל במידה והבעיות כבר קיימות.

משחק טניס

משחק טניס הינו משחק ספורט העוסק בפעילות גופנית אינטנסיבית, כאשר רוב העומס והפעילות נופלים למעשה על שרירי הרגליים וכפות הרגליים. במהלך משחק טניס השחקן קופץ, רץ ומפעיל בצורה ניכרת את רגליו. עיקר תנועותיו של שחקן טניס מתרכזת בספרינטים קצרים וחבטה במחבט. כל אלו דורשים התאמה מיוחדת של מדרסים לעומת ענפי ספורט אחרים כמו כדורגל או כדורסל, אשר כוללים בעיקר ריצה לאורך ולרוחב המגרש. לכן, עבור  אנשים המשחקים טניס לעיתים קרובות, ובוודאי ספורטאים שעיקר עיסוקם הוא משחק הטניס, מומלץ לפנות למכון אורתופדי להתאמת מדרסים מותאמים אישית אשר יענו על נצרכים הכוללים את העיסוק הרב בספורט הספציפי ומותאמים לאותו סוג של ספורט, וגם התאמה ספציפית לרגליו של לקוח ספציפי.

baner64

ייחודיותם של מדרסים לטניס

כאמור, ענפי ספורט שונים דורשים התייחסות מיוחדת בהתאמת מדרסים המותאמים הן לספורטאי באופן אישי והן לענף הספורט בו הוא עוסק. משחק טניס יוצר טווח של עומסים שונה מבחינת עוצמת העומס על הרגליים, הברכיים וכפות הרגליים. על כן, חשוב להתאים מדרסים מיוחדים לצורך משחקי טניס. מדרסים לטניס מעוצבים בצורה ייחודית שמאפשרת הגנה מירבית על הרגל ועל כף הרגל בעת המשחק עצמו ומונעת בעיות אורתופדיות עתידיות. חשוב להשתמש במדרסים בכל משחק ובכל אימון, ולהחליפם כאשר הם מתבלים. רק באופן הזה יהיה ניתן לשמור על בריאות מירבית ולהקל במידה ונזקים כבר התקיימו.

baner66 baner65

התאמת מדרסים לטניס באופן אישי

התאמת מדרסים לטניס עבור ספורטאים חייב להיות באמצעות התאמה אישית. המדרסים מותאמים לספורטאי ספציפי, לצורתה של כף רגלו, גודלה, השקעים והשקערוריות שבה. כדי להתאים מדרס איכותי לטניס בצורה מושלמת ללקוח, פנו אלינו לקבלת ייעוץ ושירות. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי ואמין, ומדרסים איכותיים המשתמרים לאורך זמן ואשר אינם נשחקים במהירות, במחיר מיוחד ואטרקטיבי.

______-_____58 ______-_____57

טניס הוא ענף ספורט מהנה ומאמץ, שמפעיל קבוצות שרירים רבות בגוף. עם זאת, טניס מפעיל לחץ כבד מאוד על הרגלים ובעיקר על כפות הרגליים. השחקנים נדרשים לרוץ בפרצים מהירים, לעצור בפתאומיות ולשנות את כיוון הריצה באופן כמעט מיידי. כל אלו יכולים, פוטנציאלית, לגרום לנזקים חמורים לפרקים ולעצמות ברגליים, באגן ואף בגב ובכתפיים. מדרסים לטניס נותנים מענה להרבה מהבעיות שעולות בזמן משחק טניס. המדרסים מומלצים לכל שחקן, מתחיל או מנוסה.

______-_____59 ______-_____60

מדרסים שיספקו לרגליכם ולגופכם הגנה מושלמת מפני נזק ופגיעות

כל מי ששיחק טניס בחייו יודע לספר על הכאבים שיכולים להיגרם בעקבות משחק ארוך. לעתים אנו אפילו לא מקדישים לכך מחשבה, אך לאורך כל המשחק, אנו מפעילים לחץ כבד על הרגליים. מדובר בלחץ משמעותי, יותר כבד מאשר בזמן ריצה, למשל. לכן, נוצר צורך בבלימת זעזועים חזקה מאוד וביכולת לדאוג לכך שכף הרגל תונח בצורה נכונה על גבי משטח הריצה, וזאת על מנת לוודא שהמפרקים לא נפגעים, ושלא נוצרת פגיעה מתמשכת בחלקים שונים בגוף. מדרסים לפי מידה אישית נוצרים על ידינו עבור כל לקוח ולקוח. אנו מוודאים שכל צעד יהיה טבעי ויעניק לרגל, ומשם לגוף, יציבה ישרה ובריאה.

______-_____6 ______-_____7

מדרסים לטניס משנים את מנח הרגל בנעל באופן המיועד להפחתת העומס

נעל ספורט איכותית מהווה אלמנט חשוב בכל ענף ספורט, ובמיוחד בטניס. עם זאת, המדרסים המובנים בנעליים הינם דקים ולא מספקים כל תמיכה לרגל. המדרסים המיוצרים במכון אריאל קומפורט מותאמים לרגליכם ולנעל בה אתם משתמשים. התוצאה היא דריכה מושלמת בכל צעד, כך שהכוח מהצעדים מועבר דרך גמישות המדרס אל סוליית הנעל ואל המגרש, ובלימה פתאומית לא מעבירה גל של כוח בחזרה אל העצמות והמפרקים ברגליים. ללא מדרסים לטניס, שחקנים מסתכנים בדריכה לא נכונה, שיכולה לגרום לנקע או לנזק איטי ומתמשך שיגרום לכאבים חזקים לאורך זמן.

______-_____8 ______-_____9

מדרסי הטניס עוזרים לשפר את ביצועי השחקן במשחק

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, אנחנו יוצרים את המדרסים מחומרי גלם משלנו, על פי תחבושות גבס. מדרסים לפי תחבושות גבס נוצרים אחרי שהכנו תבנית מדויקת של צורת הרגל כשהיא באוויר ובמנוחה. כך נוצר מדרס שמחקה את צורת הרגל הטבעית. במקרה של בעיה רפואית ברגל (כמו פלטפוס או דורבן), המדרס מסוגל לפצות על הבעיות הרפואיות, ולהעניק לשחקן נוחות בריצה ותיקון פסיבי לבעיה. כאשר העומס מוסר מהריצה, קל יותר לרוץ ולעצור, לשנות כיוון ולהגיב במהירות לנעשה במשחק, כך משתפרות יכולות השחקן, שלא צריך לדאוג לקושי כלשהו במהלך הריצה הרבה.

______-_____ ______-_____11

המדרסים מסייעים במניעת עומס מצטבר העלול להוביל לפציעות ולנזק

במיוחד עבור שחקנים מקצועיים, מדרסים לטניס מונעים תופעה מוכרת, בה דריכה לא נכונה אינה מורגשת במהלך המשחק, אך היא גורמת בהדרגה לעיוותים הולכים ומחמירים בכפות הרגליים. עיוותים אלו משפיעים במישרין על מבנה העצמות בגוף. זה חמור במיוחד עבור ילדים, אך גם מבוגרים יסבלו כעבור מספר חודשים או שנים מפגיעה חמורה בחלקים שונים בגוף. אותו עומס מצטבר נספג במדרסים הגמישים, ולא חוזר אל העצמות או המפרקים, וכך מונע פגיעה בגוף השחקן, ומאפשר משחק קל ומהנה יותר.

______-_____10 ______-_____12

תרומה בעלת ערך במניעת שברי מאמץ (מדרסים לפי מידה אישית)

כאשר השרירים מתעייפים מפעילות מרובה, עומס הפעילות הגופנית מועבר אל העצמות. על אף קשיחותן, העצמות לא מסוגלות להתמודד עם עומס שכזה, במיוחד לא לאורך זמן. מדרסים לפי מידה אישית, מהסוג שמייצרים במכון אריאל קומפורט, מגנים על העצמות העדינות והרגישות שבכף הרגל. האורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) שעובדים במכון מתמחים בהתאמת המדרסים לכף הרגל, לנעל, לסוג הפעילות הגופנית של הלקוח ולפיצוי על בעיות רפואיות. כך שלא משנה כיצד כף הרגל שלכם בנויה, תוכלו לעסוק בפעילות גופנית מאומצת מבלי לחשוש מפני נזק שיגרם לה.

______-_____14 ______-_____13

סיוע במניעת החלקה וגלישה של כף הרגל בנעל

בזמן בחירת נעלי ספורט, חשוב מאוד לבחור בנעל שיכולה “לחבק” את כף הרגל, כך שהרגל לא תזוז בתוך הנעל. אם הרגל יכולה להחליק קדימה ואחורה בתוך הנעל, אתם מסתכנים בכך שבעת עצירה פתאומית או תחילת ריצה מהירה, תדרכו בצורה שגויה על כף הרגל, מה שיכול לגרום לנקע ולכאבים חמורים. המדרס עוזר לקבע את צורת הרגל בנעל, באופן טבעי ונכון ליציבה. זה נוצר על ידי שימוש במדרס שמעניק לרגל את הצורה הנכונה ביותר עבורה, ושימוש בשכבות הגנה מספוג, פלסטיק וגומי, כדי להעניק חיכוך מתאים ולמנוע החלקה בתוך הנעל.

______-_____15 ______-_____17

תמיכה במצב של עצירה פתאומית ושמירה על יציבות הברכיים

מדרסים לטניס צריכים לדאוג לשחקן גם במצבים שונים של קפיצה, עצירה פתאומית ותחילת ריצה מהירה. עמידה לא נכונה, משפיעה ישירות על כל אלו, וגם על יציבות הברכיים. כאשר הרגל מונחת נכון בתוך הנעל ועל המשטח, הגוף כולו נעשה יציב יותר, וניתן לפעול באופן מיידי, להתחיל ריצה מתפרצת או לזנק אל הכדור בקלות גדולה יותר. נעליים בלי מדרסים לטניס יכולות לגרום לשחקן להתייצב כל כמה שניות, או לגרום לנפילה או החלקה בזמן ריצה או קפיצה.

______-_____16 ______-_____18

מדרסים הבנויים במיוחד לפעילות של משחק הטניס

המומחים של אריאל קומפורט מתמחים ביצירת מדרסים אישיים לספורטאים, על ידי לקיחת מידה על ידי חבישת גבס. תוך כדי התחשבות במבנה הרגל ובעיות רפואיות קיימות, נייצר עבורכם מדרסים לטניס מהחומר המתאים ביותר לכם, זה שיעניק לכם את התמיכה הטובה ביותר וישחרר את גופכם ממאמץ מיותר כתוצאה מצורך להתייצב. המדרסים למשחק הטניס צריכים לשלב חוזק (כדי לעמוד בעומסים הכבדים המופעלים עליהם), לצד גמישות (כדי לספוג את המכות ולא להכאיב לשחקן). מדרסים ביומכניים עשויים גרפיט מתאימים לרוב לצרכים אלו, ואנחנו מייצרים אותם במקום.

______-_____19 ______-_____2

ייצוב מנח הקרסול למניעת פציעות ונקעים

מדרסים לטניס בהתאמה אישית על פי מידת גבס מייצבים את כל הרגל בתוך הנעל. מי שסובל מבעיות כמו דורבן למשל, זקוק לייצוב מיוחד של הקרסול. העצמות בקרסול עדינות מאוד, ולרוב אנחנו נוטים להפעיל את רוב הכוח בדריכה עליהן. המדרסים המיוחדים הופכים כל צעד לטבעי ובריא לכל הגוף. הם מגנים על עצמות הקרסול, מונעים החמרה אפשרית של הבעיה הרפואית הקיימת, ומונעים יצירת בעיות רפואיות חדשות שיכולות להיגרם כתוצאה מהנחה לא נכונה של הרגל והפעלת לחץ שלא מפוזר כראוי על פני כל שטח כף הרגל. בדרך זו, נמנעות פציעות ונקעים שיכולים להיגרם למי שלא משתמש במדרסים כלל.

______-_____21 ______-_____20

מניעת נקעים בקרסול, מתיחת גידים ושברי מאמץ (מדרסים לפי תבנית גבס)

גם אם אין לכם בעיה רפואית מוכרת בכף הרגל, רצוי מאוד לשחקני טניס להשתמש במדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. גם מי שלא סובל מבעיות בכף הרגל, מסתכן בפציעה כמו נקע (כתוצאה מהנחה לא נכונה של הרגל), ממתיחת גידים ומשברי מאמץ (כתוצאה מהפעלת מאמץ מיותר על שרירים שמנסים לאזן ולייצב את הגוף). הסירו את המאמץ המסוכן מהשרירים ומהגידים, שלא ערוכים להתמודד עם לחצים שכאלו. השתמשו במדרסים איכותיים שנפתרו למידותיכם בידי המומחים של מכון אריאל קומפורט לחוויית משחק נכונה, בריאה ומהנה יותר.

______-_____22 ______-_____23

contact_box

______-_____24 ______-_____26
______-_____25 ______-_____28
______-_____27 ______-_____29
______-_____3 ______-_____31
______-_____30 ______-_____32
______-_____33 ______-_____34
______-_____35 ______-_____36
______-_____38 ______-_____37
______-_____39 ______-_____4
______-_____40 ______-_____41
______-_____42 ______-_____43
______-_____44 ______-_____45
______-_____47 ______-_____46
______-_____49 ______-_____48
______-_____5 ______-_____51
______-_____50 ______-_____52
______-_____53 ______-_____55
______-_____54 ______-_____56

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים לטניס
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 4 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (4)

מדרסים לטניס
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לטניס
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים לטניס
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - אני ממש רוצה להמליץ על המכון האורטופדי אריאל קומפורט. הבן הקטן שלי משתתף בחוג טניס ולאחר כל אימון הוא היה חוזר ממש צולע. בעזרת המדרסים המיוחדים של אריאל קומפורט לשחקני טניס הכאבים החלו להיעלם, כשהיום אני כבר לא שומעת אותו מתלונן כלל. לא היה פשוט לשכנע אותו ללכת עם מדרסים אבל הצוות של אריאל קומפורט הסביר לו בסבלנות למה זה כל כך חשוב ושהוא שמע ששחקני הטניס הטובים בעולם גם כן משתמשים במדרסים ממש כמו שלו הוא השתכנע.

מדרסים לטניס
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >