הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים להלוקס ולגוס

מדרסים להלוקס ולגוס

מדרסים במבצע 1+1 חינם
מדרסים החזר כספי

הלוקס ולגוס, הידוע בעברית כ’בוהן קלובה’, הוא מצב נפוץ בקרב אנשים רבים אשר מפריע להליכה וביצוע של פעולות נוספות. כאשר נוצר הלוקס ולגוס, הבוהן של כף הרגל דוחפת את האצבע שלצידה, וכן את מפרק הבוהן. במצבים הללו ישנה אדמומיות, נפיחות וגם כאבים שמציקים מדי יום. מדרסים להלוקס ולגוס מהווים פתרון אורטופדי אידאלי למצב הזה, וחשוב שתדעו כיצד הם יכולים לעזור לכם.

מדרסים להלוקס ולגוס

הלוקס ולגוס – תסמינים וטיפול

כאמור, הלוקס ולגוס הוא מצב של בלט בבסיס הבוהן של כפות הרגליים. הבלט הזה עלול לדחוף את שאר האצבעות ואפילו לגרום לעיוותים בכפות הרגליים. ניתן לראות את הבליטה בעין, והמצב מלווה לרוב בכאבים במפרק הבוהן והאצבע הסמוכה לו.

כאשר לא מטפלים במצב בזמן, עלולים להתרחש שינויים ניווניים במפרק הבוהן. השינויים הללו יגבילו את תנועת הבוהן ויפריעו בעת הליכה וביצוע של פעולות נוספות.

כאשר נוצרת בוהן קלובה, חשוב להימנע מנעילה של נעליים צרות שיוצרות אפילו יותר לחץ על הבוהן ואצבעות כפות הרגליים.

כאשר לא מטפלים במצב, עלולים להיווצר מצבים נוספים, דוגמת דלקת (בורסיטיס) וגם מטטרסלגיה (כאבים באזור עצמות המסרק הארוכות בכף הרגל).

כדי לטפל במצבים של הלוקס ולגוס, ניתן להרכיב מדרסים ביומכניים מיוחדים שנועדו למטרה הזו. מדרסים להלוקס ולגוס מותאמים בדיוק לצורת כף הרגל, והם מפזרים את משקל ולחץ הגוף באופן שווה.

מדרסים להלוקס ולגוס מגיעים בדרגות קשיחות שונות, והם מסייעים להפחית את התסמינים של הבעיה הזו במידה ניכרת. באמצעות מדרסים מותאמים אישית, ניתן להעלים כאבים וגם למנוע עיוות בחלקים הקדמיים של כפות הרגליים.

הרכבת מדרסים להלוקס ולגוס: רק אצל המומחים

מדרסים גנריים להלוקס ולגוס ולכל מצב פיזיולוגי אחר אינם עוזרים לפתור את הבעיה. מדוע? מפני שהם לא מבוססים על מבנה הגוף וכף הרגל שלכם. לכן, חשוב שתהיו מצוידים מדרסים שמותאמים בדיוק למידותיכם.

במכון אורטופדי אריאל קומפורט תוכלו לקבל שירות אישי להתאמת מדרסים עבור מגוון בעיות אורטופדיות, לרבות הלוקס ולגוס. כל המדרסים האורטופדיים במכון מורכבים לאחר צילום, מדידות מדויקות ותבניות גבס של כפות רגליכם.

אם אתם סובלים מהלוקס ולגוס, אין סיבה שתמשיכו לסבול. במכון אריאל קומפורט נספק לכם מדרסים מותאמים אישית שיקלו על הכאבים שאתם חווים, וימנעו נזקים נוספים של בוהן קלובה.

ייעוץ אישי מדרסים

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

стельки

Ариель Комфорт Ортопедия Ортопед

Ариель Комфорт ® Ортопедия Ортопедический Центр в Израиле КоординатыАдрес: Раанана, ул. Ахуза 124, здание МаккабиТелефон: 09-7456772 Кто мы? Мы, ортопеды-травматологи, сотрудники кафедры травматологии и ортопедии.

קרא עוד »
מדרסי ספורט

מדרסי ספורט

מדרסי ספורט מדרסי ספורט ראשית, כמה דברים שחשוב מאוד לדעת – מדרסי ספורט לריצה: אם ישנו עומד על כף הרגל, הסיכון לפציעות ספורט ולגרימת נזק

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים לכדוריד

מדרסים לכדוריד

מדרסים לכדוריד 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ (1+1 חינם) כדוריד הוא אחד מענפי הספורט הדורשים והאינטנסיביים ביותר מבחינת גוף השחקן. אם חושבים לרגע על

קרא עוד »
נעלים אורטופדיות בהזמנה אישית

נעלים אורטופדיות בהזמנה אישית, דרך משרד הבריאות (מכון לואיס), משרד הביטחון, משרד האוצר, כל קופות החולים והשוק הפרטי

נעלים אורטופדיות בהזמנה אישית, דרך משרד הבריאות (מכון לואיס), משרד הביטחון, משרד האוצר, כל קופות החולים והשוק הפרטי נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית ועל פי מידת

קרא עוד »
טיפול בדורבן בכף הרגל

טיפול בדורבן בכף הרגל

טיפול בדורבן בכף הרגל טיפול בדורבן בכף הרגל במרבית המקרים בעיית דורבן כף הרגל שייכת לעולם האורטופדיה, והיא מהווה הגורם הנפוץ ביותר לכאבים באזור עקב

קרא עוד »
מדרסים מותאמים אישית לסקי

מדרסים מותאמים אישית לסקי

מדרסים מותאמים אישית לסקי סקי הוא ענף ספורטיבי הדורש יכולות אתלטיות רבות כמו הפעלת כוח רב על שרירי הרגליים, יכולת קואורדינציה ותמרון. מעבר לריגוש הספורטיבי

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!