waze
whatsapp
youtube
Home » מאמרים » מדרסים ביו מכנים
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים ביו מכנים

מבצע 1+1

book

 

בימינו, מספר האנשים הנזקקים למדרסים הולך וגדל בקצב הדרגתי. כמובן שלא מדובר בהפתעה, בהתחשב באיכויות הרבות שהמדרסים מציעים. הם קלים וקומפקטיים, יכולים להתאים לכל נעל ומתפקדים גם לצורכי נוחות וגם מטעמי בריאות. זאת גם הסיבה לעלייה הגוברת במספר המשתמשים במדרסים, מכיוון שהולכת וגוברת ההבנה ששימוש מוקדם במדרסים, גם בעת תחושת אי נוחות, עשוי למנוע בהמשך כאבים חוזרים ונשנים ואף התפרצות דלקות ברגליים. אם מוסיפים לכך את העובדה שבמקרים רבים אפשר לקבל סבסוד חלקי מקופות החולים עבור המדרסים, קל להבין מדוע כל כך הרבה אנשים פונים לקבל אותם. ועדיין, כשהולכים לחפש מדרסים חשוב לזכור שני דברים עיקריים: צריך לדעת לבחור את סוג המדרסים הנכון והמתאים, ואסור בשום פנים ואופן להתפשר על האיכות רק בשביל לנסות ולהשיג מחיר זול יותר. המדרסים שמשלבים את שני אלו טוב מכולם אלו המדרסים הביו מכניים.

______-______-________59 ______-______-________57

בחירת סוג המדרס

בחירת סוג המדרסים היא חלק חשוב מאוד בתהליך השמירה על הרגל, כיוון שלא כל סוג מדרס מתאים לכל אדם, ולכן נהוג להתאים מדרסים לפי מידה אישית. בגלל זה, חשוב לקחת בחשבון את מבנה הרגל, את סוג הלחץ המופעל עליה ואת אורח החיים של המשתמש, בכדי לבחור במדרסים המתאימים ביותר עבורו. הסיבה העיקרית לכך שמדרסים ביו מכניים בולטים לחיוב מבין המדרסים, מתבטאת בכך שהם נחשבים איכותיים ועמידים במיוחד. אלו מדרסים עשויי פלסטיק או גרפיט, שיכולים להיות גמישים או קשיחים, ומאפשרים חלוקה נכונה יותר של כובד הגוף על הרגל.

מדרסים זולים לעומת מדרסים ביו מכניים

בשל התכונות החיוביות שלהם, מדרסים ביו מכניים לרוב יקרים יותר ממדרסים רגילים. ועדיין, ניתן למצוא גם מדרסים ביו מכניים במחירים זולים, אך חשוב לזכור שמחירים מאוד זולים באופן דרמטי עלולים להיות מסוכנים גם הם. לא מעט אנשים מתפשרים על מדרסים זולים, או מחפשים במקומות נידחים מדרסים איכותיים בזול, רק כדי לגלות שהמדרסים הללו לא איכותיים או עמידים כפי שהבטיחו להם בתחילה. בסופו של דבר מקבלים את מה שמשלמים עליו, לטוב או לרע.

______-______-________10 ______-______-________11

התאמה אישית של מדרסים ביו מכניים באריאל קומפורט

כשבוחרים מקום לקנות בו מדרסים, חשוב לזכור שבמרכז האורטופדיה אריאל קומפורט ניתן למצוא מדרסים ביו מכניים איכותיים ועמידים במחירים הוגנים ומשתלמים. השילוב הנדרש בין האיכות, העמידות והאמינות לבין מחיר שווה לכל כיס הופכים את אריאל אורטופדיה מתקדמת למקום שכדאי להגיע אליו. במכון עצמו מתאימים אורטוטיסטים, טכנאי אורטופדיה, מדרסים לפי מידה אישית באמצעות לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, וכך מוודאים שהמדרס לא רק יהיה איכותי, אלא גם מתאים באופן אידיאלי. המכון ממוקם ברעננה, שם נעשות הבדיקות והרכישה, והוא זמין בטלפון ובאינטרנט לפניות ושאלות.

______-______-________43 ______-______-________41

רוצים להתאים לרגלכם מדרסים ביו מכניים איכותיים בלי להמר? צרו קשר עם אריאל קומפורט ושמעו על המחירים האטרקטיביים של מדרסים ביו מכניים מותאמים אישית.

לכל מי שסובל מבעיות בכפות רגליו ונוהג להתאמץ או לעמוד עליהן במשך שעות ארוכות, סובל מכאבים בגבו, צווארו או חלקים אחרים בגופו – אנו ממליצים על מדרסים ביומרניים, מפני שהתאמת מדרסים ביומכניים יכולה לסייע בחיזוק כל הגוף והקלה על כאבים לא מוסברים. לא אחת אנו במכון אריאל קומפורט נתקלים בלקוחות המעידים שאחרי תקופה עם המדרסים שהוכנו עבורם בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, הם חשים בהקלה משמעותית ובגוף חזק ויציב יותר. מניסיוננו, מדרס ביומכני יכול לעיתים לפתור בעיות שלא חשבתם לרגע שתהיינה קשורות לכפות הרגליים שלכם, כמו כאבי ראש, עורף נוקשה, צוואר תפוס, כאבים בגב התחתון ועוד.

______-______-________5 ______-______-________49

מדוע לבחור במדרסים ביומכניים?

עוד לפני עשרות שנים החלו להשתמש במדרסים כאמצעי לייצוב כף הרגל והקלה על לחצים הנובעים ממאמץ ממושך, מהליכה לא נכונה, מכפות רגליים בעייתיות (כמו כפות רגליים עם פלטפוס או עם קשת גבוהה במיוחד) ונעליים שאינן מתאימות. עם השנים, ככל שהבנו כמה מבעיות ומכאבי האדם נובעים רק מכפות הרגליים, טכנולוגיית המדרסים הלכה והשתפרה, והיום אנו במכון אריאל קומפורט מספקים לכם את הטכנולוגיה החדישה ביותר – מדרסים לפי מידה אישית. אנו מבצעים לקיחת מידה על ידי חבישת גבס, ובכך מבטיחים שהמדרס יהיה מיוצר לכל כף רגל באופן אישי ויתאים לה בצורה מושלמת ונוחה.

______-______-________48 ______-______-________46

למי מתאימים מדרסים ביומרניים?

כל אדם שמרגיש כי כף הרגל שלו לא מקבלת את הטיפול הטוב ביותר – זקוק למדרסים ביומרניים: ספורטאים למשל, המבלים את רוב שעותיהם בעמידה ממושכת על כפות הרגליים, ריצה ארוכה ולחץ כבד המופעל על הגוף ועל כפות הרגליים בפרט ירגישו מיד בהבדל עם מדרסים ביומרניים, וזאת לאחר שימוש קצר. רקדניות הסומכות על כפות רגליהן בשביל הקריירה שלהם, אחיות או רופאים המתרוצצים ברחבי בית החולים ובכלל – כל אדם שעומד לא מעט על כפות רגליו יהנה ממדרסים אלה. בנוסף לכך, אנו מייצרים מדרסים המותאמים לחולי סכרת אשר סובלים מבעיות בכפות הרגליים שלהם. המדרסים המיוחדים שלנו יקלו על כאביהם וימנעו נזק.

______-______-________20 ______-______-________22

על אריאל קומפורט

המעבדות שלנו באריאל קומפורט קיימות כבר שנים רבות, ומתמקצעות בהכנת מדרסים ביומכניים בייצור אישי. יש לנו צוות מיומן ומקצועי של אורטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה) שיתנו לכל לקוח את השירות החם והאישי ביותר, וכן יתאימו לו בדיוק את המדרס הנכון עבורו. אנו מייצרים מדרסים לפי תבנית גבס שמעתיקה בדיוק את דגם כף רגליכם, ולאחר מכם מנתחים את כף הרגל המלאכותית שנוצרה כדי לייצר עבורכם את המדרס המושלם. כל המדרסים שלנו נעשים אצלנו במעבדה ברעננה, ואנו נשמח לעזור לכם לשנות את צעדיכם עוד היום.

______-______-________24 ______-______-________23

אנו באריאל אורטופדיה מתקדמת מחכים לשיחתכם, ונשמ לסייע לכם בבחירה ובהתאמת מדרס אישי עבורכם.

כשבוחנים היטב את תחום בריאות הגוף ותקינות הרגליים, מגלים שיש הרבה משתנים שמשפיעים על בחירת הדרך הטובה ביותר לשמור על הבריאות. אין זוג רגליים שהן זהות, כי לכל אחד יש את מבנה הרגל שלו, משקל הגוף שלו, היציבה שלו וצורת ההליכה שלו. אבל מלבד זה, גם אין שני אנשים שהם זהים, כיוון שלכל אחד יש את התחביבים שלו, את אופן ההתנהלות שלו ורמת המאמץ הפיזי שהוא מסוגל לבצע. זאת בדיוק הסיבה שכשרוצים לשמור על הרגל, מומלץ להתאים מדרסים באופן מיוחד לאדם שישתמש בהם. הכוונה היא לא רק להתאמה של מבנה הרגל, למרות שגם היא חשובה מאוד כמובן, אלא גם להתאמה לאורח החיים של אותו אדם ולאופי המאמץ שהוא מבצע בשגרת יומו. אחרי הכל, לאנשים שונים מתאימים מדרסים שונים. ועדיין, מבין סוגי המדרסים הנחשבים ביותר ניתן בהחלט לציין את המדרסים הביומכניים.

______-_______13______-______-________25

ההגדרה של מדרסים ביומכניים

המדרסים הביומכניים הם למעשה סוג איכותי במיוחד של מדרסים, העשויים מתשלובת של פלסטיק או מגרפיט. היות ומדובר במדרסים שנחשבים לקשיחים למדי, הם לרוב איכותיים, אמינים ועמידים יותר לאורך זמן. למרות זאת, ישנם גם מדרסים ביומכניים גמישים, שממלאים גם צרכים של הגמשת המדרס להליכה נוחה וללא כאבים ברגל. כיום, מדרסים ביומכניים נחשבים לכל כך פופולריים ואיכותיים, עד שאנשים רבים משתמשים בהם כשם גנרי למדרסים ברמה גבוהה.

______-______-________28 ______-______-________27

מדרסים ביומכניים לאנשים שונים

אמנם מדרסים ביומכניים נשמעים כמו הבחירה הטבעית, אך עדיין יש להתאים אותם הן לכף הרגל והן לאורך החיים של המשתמש בהם. חשוב לזכור שמדרסים המתאימים לספורטאים ולחיילים, אינם בהכרח אותם מדרסים המתאימים לחולי סכרת או לאנשים שאינם מבצעים הליכות רבות בשגרת יומם. זאת בדיוק הסיבה לכך שחשוב כל כך להתאים את המדרס לצרכים המבוקשים, ובדיוק לשם כך ניתן לבחור בין סוגי מדרסים ביומכניים גמישים או קשיחים, בהתאם לצורך. הצורך משתנה גם בהתאם לסיבה שלשמה קונים את המדרסים: שיפור היציבה, תיקון צורת ההליכה, התאמה נוחה יותר של הנעל או הימנעות מכאבי רגליים חוזרים ונשנים. כל אחד מאלו מצריך בחירה מדוקדקת של המדרס. זאת גם הסיבה לכך שמומלץ לא רק לבחור בחנות מדרסים לפי מידה אישית, אלא לקנות מדרסים בהתאמה אישית לפי תבנית גבס.

______-______-________37 ______-______-________36

אריאל קומפורט – המקום המושלם למדרסים ביומכניים

כשרוצים למצוא את המדרסים הביומכניים המושלמים לרגל, מומלץ לפנות לאריאל אורטופדיה מתקדמת, שם מבצעים במקום לקיחת מידה על ידי חבישת גבס בידי טובי האורטוטיסטים, טכנאי האורטופדיה. בנוסף ליכולת להתאים אישית, מדובר במחירים אטרקטיביים מהזולים בנמצא, בוודאי ביחס לאיכות הגבוהה. המכון ממוקם ברעננה, שם מבוצעות כל הבדיקות, וניתן להתייעץ מראש בטלפון או דרך אתר האינטרנט ולקבל מענה לשאלות.

______-______-________39 ______-______-________38

גם אתם רוצים להגן על הרגליים בהתאם לאופי הייחודי שלכם? צרו קשר עם אריאל קומפורט ובואו להתאים לעצמכם מדרסים ביומכניים.

 

מבצע 1+1

telefon

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים ביו מכנים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 1 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (1)

מדרסים ביו מכנים
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - שמי דורית, ואני ממליצה לכולם על המכון האורתפודי אריאל קומפורט. תמיג אני נהנית שם משירות אדיב ומסור, תמיד עונים לי עם חיוך למרות שאני יכולה להיות לקוחה מעצבנת והמדרסים שלהם הם פשוט הכי נוחים. ממליצה בחום.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >