waze
whatsapp
youtube
Home » מאמרים » מדרסים בטכנולוגיה מתקדמת לשחקני כדורגל – חידוש לעולם הכדורגל
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים בטכנולוגיה מתקדמת לשחקני כדורגל – חידוש לעולם הכדורגל

מבצע 1+1


book

כדורגל הוא אולי הספורט הפופולארי ביותר בעולם. בכל רחבי העולם משחקים ואוהדים כדורגל, אבל כמו כל פעילות גופנית מאומצת, חשוב לשמור ולהגן על הגוף עד כמה שניתן. עיסוק אינטנסיבי בספורט, ללא הגנה הולמת וראויה, עלול לגרום לבעיות אורתופדיות שונות אשר בעזרת התאמה אישית של מדרסים עבור ספורטאים תמנע אותן. על כן, שחקני כדורגל זקוקים להתאמה מיוחדת של מדרסים לכדורגל, אשר יתאימו הן לסוג הספורט בו הם עוסקים והן לכפות הרגליים שלהם באופן אישי.

______-______-________59 ______-______-________57

משחק כדורגל

משחק כדורגל הינו משחק פופולארי מאד ברחבי העולם כולו ורבים האנשים אשר עוסקים בו אם באופן מקצועי ואם כתחביב לשעות הפנאי או כפעילות גופנית מועדפת. כאשר עוסקים בפעילות ספורטיבית במשחקי כדורגל ואימונים באופן אינטנסיבי, חשוב להתאים מדרסים לכדורגל אשר יעניקו תמיכה והגנה טובה יותר לכפות הרגליים, יאזנו את יציבות הגוף וימנעו בעיות אורתופדיות עתידיות. משחק הכדורגל דורש יכולת אתלטית גבוהה ומתאפיין בריצות רבות ושימוש ברגליים לצרכי בעיטה ובלימה. שימוש ספורטיבי זה שונה מהשימוש הספורטיבי של רגליים בעת משחק טניס למשל, ולכן קיימת חשיבות מרובה לא רק בהתאמת מדרסים ללקוח באופן ספציפי כי אם התאמת מדרסים גם לסוג הפעילות הגופנית בה הוא עוסק.

התאמה אישית של מדרסים לכדורגל

התאמת מדרסים לכדורגל נעשית באופן ישיר מול הלקוח ומותאמת למידת כפות רגליו, גודלן וצורתן. הלקוח מגיע למכון האורתופדי, ולאחר שמודדים את כפת רגליו, מתאימים עבורו את המדרסים: מדרסים שישרתוהו גם לצרכים ולמטרות אשר לשמם נועדו – במקרה זה – משחק כדורגל באופן אינטנסיבי, וגם לכפות רגליו באופן ספציפי. זו הדרך הטובה והבטוחה להבטיח הגנה מקסימלית על הרגליים, הברכיים וכפות הרגליים, וכן להקל במידה וכבר קיימות פציעות עבר או בעיות אורתופדיות שונות.

______-______-________58 ______-______-________56

התאמה מקצועית של מדרסים לכדורגל עבור שחקני כדורגל

בדרך כלל האנשים אשר עוסקים במשחק כדורגל באופן אינטנסיבי ויומיומי הם שחקני כדורגל מקצועיים. נדרשים מהם כוחות ויכולות פיזיים רבים הבאים לידי ביטוי באימונים יומיומיים ובמשחקים שבועיים. על כן, עבור אנשים אלה, התאמת מדרסים איננה מותרות כי אם הכרח. כדי להתאים מדרסים לכדורגל באופן מקצועי יש לפנות למכון אורתופדי מקצועי המציע שירותי התאמת מדרסים לכדורגל באופן אישי ותוך זמן קצר. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי וברמה גבוהה ומדרסים איכותיים עבור ספורטאים, וכל מי שעוסק בספורט באופן יומיומי. פנו אלינו בהקדם על מנת להבטיח את בריאותכם.

baner107 baner106


מדרסים לכדורגל שהינם מותאמים אישית, עוזרים לייצוב כף הרגל

מדרסים לכדורגל הם אחד האביזרים החשובים ביותר עבור כל כדורגלן מקצועי ואפילו לכל כדורגלן חובבן. המשחק עצמו והאימונים דורשים מהשחקנים כוח פיזי רב ושמירה על יציבות גבוהה, במיוחד בפלג הגוף התחתון. הפעילות הגופנית של שחקני כדורגל כוללת בנוסף לריצה רבה ומאומצת גם תזוזות חדות, תמרונים חדים, עצירות פתאומיות, ספרינטים מהירים וכן הלאה. את כל אלה אפשר לבצע בהצלחה רבה אך ורק בעזרת נעליים מיוחדות לכדורגל עם מדרסים לפי מידה אישית. המדרסים עוזרים לייצב את כף רגלו של השחקן, הם מסייעים לנצל את הכוח הפיזי שלו במלואו וחשוב מזה הם שומרים על רגלו בריאה ושלמה.

______-______-________50 ______-______-________53

מדרסי אריאל קומפורט, המיועדים למשחק הכדורגל, מיוצרים מחומרים קלים וגמישים

מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס כאלה מציע לכם מכון אריאל קומפורט, אלה הם מדרסים איכותיים במיוחד, חדשניים בכל הקשור לפיתוחם הטכנולוגי ועמידים לאורך זמן. למעשה, מדרסים לכדורגל, הם עסק למקצוענים בלבד כיוון שעל כף המאזניים מונחת בריאותו של השחקן וכמובן הצלחתו במשחק האהוב. המדרסים שלנו מיוצרים מחומרים קלים וגמישים – מחומרים הכי חדשניים ומתקדמים בעולם אשר הופכים את חוויית הכדורגל להרבה יותר מהנה ובטיחותית. כמו כן, המדרסים שלנו עמידים לאורך זמן ובזכות כך כל שחקן כדורגל יכול לשחק בראש שקט ללא חשש מפגיעה במדרס הגוררת אחריה החלפה תכופה של המדרס והוצאה כספית מיותרת.

______-______-________13 ______-______-________15

בפעילותו היומיומית דורך הכדורגלן, באופן טבעי, הרבה על רגליו

כדורגל כבר מזמן הפך לאחד המשחקים הפופולאריים והאהובים בכל העולם, גם בישראל. בכל גיל ובכל מקום בארץ אוהבים לשחק כדורגל הן במסגרת מקצועית והן במסגרת חובבנית. זהו משחק מגבש וחברתי, כל שכן זוהי פעילות ספורטיבית נהדרת לשמירה על בריאות הגוף, שריפת שומנים והעלאת כושר סיבולת לב ריאה. עם זאת, לא כולם מודעים לסכנות הטומן בחובו המשחק, בעיקר עבור כל אלה שלא מגנים נכון על רגליהם. הרי כדורגלן, באופן טבעי, דורך על רגליו הרבה יותר מכל שחקן אחר בכל ענף ספורט אחר. לכן, הן במהלך המשחק עצמו והן במהלך האימונים חייבים לשמור על בריאות הרגל.

______-______-________17 ______-______-________16

חשיבות התאמתם של מדרסים לשחקני כדורגל

מדרסים לכדורגל נועדו בראש ובראשונה לשמירה על בריאות הרגל של השחקנים. רק אחר כך הם נועדו לשפר את ביצועיו ויש לומר שהם עושים זאת על הצד הטוב ביותר ובכל פעם מוכיחים את יעילותם. אך זה בתנאי שמדובר על מדרסים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס. צוות העובדים במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת, שהם אינם אורטופדים אלא  אורטוטוטיסטים (טכנאי אורטופדיה), בודק בקפידה את כל הפרמטרים האישיים של כף רגלו של השחקן: אורך, רוחב, גובה הקשת וכדומה. בעזרת תוכנה ממוחשבת חדשנית הוא מפיק עבורו דו”ח נתונים מדויקים ואיתו הוא יכול להכין עבור השחקן את המדרס הטוב ביותר עבורו, בהתאם למידותיו הספציפיות ובהתאם לתביעה האורטופדית הספציפית שלו.

______-______-________28 ______-______-________27

מדוע בסוף משחק הכדורגל חשים לפתע בכאבים בקרסול או בברך?

שחקני כדורגל רבים מתלוננים בסיום המשחק על כאבים בקרסול או בברך. זו תופעה די נפוצה אם כי בהחלט ניתנת לפתרון אם פונים למכון אורטופדיה ומזמינים מדרסים לכדורגל. במהלך המשחק או האימון על גופו של השחקן מופעל לחץ פיזי אדיר ובעיקר על הברכיים ועל הקרסוליים. אם השחקן לא שומר על יציבה נכונה ואם רגליו אינן יציבות בתוך הנעל, סביר להניח שהוא יחוש כאבים בברך או בקרסול. המדרסים דואגים לפיזור לחצים על כף הרגל, הם בולמים זעזועים, מעניקים תמיכה לקשת ומונעים את קריסתה.

______-______-________29 ______-______-________27

מדרסים לעוסקים בפעילות הכדורגל מצריכים התאמות והתייחסות מקצועית

משחק כדורגל, יותר מכל משחק אחר, דורש התאמה מקצועית של המדרסים לכף רגלו של השחקן. במהלך אימוני כדורגל וגם במהלך המשחקים,  כדורגלן משלב בין פעילות אנאירובית (כ- 70% מהזמן) לבין פעילות אירובית (כ- 30% מהזמן). כמו כן, בממוצע, כל שחקן במהלך המשחק רץ בין 9 ל- 11 ק”מ וזה אומר שבנוסף לכוח פיזי, סיבולת לב ריאה והמון מוטיבציה, נדרשים השחקנים לשמור היטב על הרגליים שלהם, שהם למעשה הכלים החשובים ביותר במשחק. הם יכולים לעשות זאת אך ורק בעזרת התאמה והתייחסות מקצועית לכל הקשור לבריאות הרגל שלהם.

______-______-________44 ______-______-________45

מדרסים לכל הכוכבים

מדרסים לכדורגל – זה משהו שכל שחקן כדורגל מכיר. גם מסי, רונאלדו, צ’אבי, ניימאר, יוסי בניון ועוד רבים אחרים, טובים וטובים פחות, מפורסמים ומפורסמים פחות, לא עולים על הדשא ללא מדרסים מתאימים. הם אומנם לא הסיבה בגללה השחקן יבקיע גול או יבלום התקפה, אך אין ספק שמדרסים הם אחד הכלים העיקריים להצלחה. לכל אחד יש את זוג המדרסים האישיים שלו – מדרסים  לפי תחבושת גבס וכל אחד מקבל בזכותו את ההגנה הנחוצה לו ביותר. יש מי שחשובה לו יציבה מושלמת ויש מי שחשוב לו לשמור על קשתית הרגל במהלך הספרינטים. העיקר להיעזר במדרסים בהתאמה אישית ועל סמך בדיקה יסודית של איש מקצוע.

______-______-________42 ______-______-________43

מדרסים מטפלים בבעיות כגון פלטפוס, אולפוס, הלוקס ולגוס וקריסה קדמית ופנימית

שחקני כדורגל לא פתורים מבעיות אורטופדיות הנפוצות אצל רוב האוכלוסייה. עם זאת, במידה והם סובלים מבעיות כגון פלטפוס, אולפוס, הלוקס ולגוס או קריסה קדמית ופנימית, אין זה אומר שהם לא יכולים לשחק כדורגל. עם הטכנולוגיה המתקדמת של היום שפרצה דרך בצורה מופלאה בכל הקשור לעולם האורטופדיה, גם מי שסובל מבעיות אורטופדיות יכול לשחק ואפילו לנצח. כל מה שצריך זה זוג מדרסים איכותיים אשר נעשו בהזמנה אישית, לפי מידת גבס אישית ולאחר התייעצות עם מומחה שיבחן את סוג הבעיה ויתאים לה את המדרס הנכון.

______-______-________41 ______-______-________4

מדרסים הינם אביזר אורטופדי שנועד להקל על בעיות רגליים שונות

בין אם מדובר במדרסי כדורגל ובין אם מדובר במדרסי ריצה רגילים – מדרסים הינם אביזר אורטופדי חיוני לכל מי שסובל מבעיות אורטפדיות כאלה ואחרות. הרוב המכריע של האוכלוסייה סובל מבעיות כאלה וזו הסיבה לפופולאריות של מדרסים. הם לא רק משדרגים את חוויית הספורט והאימונים אלא בעיקר מקלים על הכאבים ומונעים דלקות, מחלות ופציעות. עם מדרסים איכותיים ומותאמים נכון לסוג בעיה ספציפית וכן לסוג הרגל האינדיווידואלית, קל יותר ונעים יותר לעסוק בספורט. גם במהלך הפעילות עצמה וגם בסיומה, אז בדרך כלל צצות כל הבעיות וכל הכאבים.

______-_______11 ______-_______13

מדרסים נוחים, המותאמים לנו באופן אישי, עשויים להיות הסוד מאחורי הריפוי

מעבר לכך שמדרסים המיועדים לפעילות ספורטיבית ובמיוחד לכדורגל, מקלים על החוויה והופכים אותה להרבה יותר מהנה ופרודוקטיבית, מדרסים איכותיים ומתקדמים יכולים להיות הסוד שלכם מאחורי הריפוי. בלא מעט מקרים שאנשים סבלו מבעיות אורטופדיות הם דיווחו שהמדרסים שהותאמו להם באופן אישי, עזרו להם להיפטר לגמרי מהבעיה ממנה סבלו כל החיים. אנשי הצוות של אריאל קומפורט ישמח לספק לכם את כל המידע אודות המקרים הללו כדי שגם אתם תוכלו לעזור לעצמכם.

______-______-________39 ______-______-________38

רוצים לשמוע עוד על מדרסים לכדורגל? צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע הנחוץ לכם ואת הייעוץ המקצועי שלנו בבחירת המדרס הטוב ביותר.

 

מבצע 1+1

telefon

 

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים בטכנולוגיה מתקדמת לשחקני כדורגל – חידוש לעולם הכדורגל
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 1 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (1)

מדרסים בטכנולוגיה מתקדמת לשחקני כדורגל – חידוש לעולם הכדורגל
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - שינויי כיוון, ספרינטים, גליצ\'ים, תיקולים. כל מי ששיחק כדורגל יודע לכמה נזקים גופניים המשחק הזה יכול לגרום. אחרי שסבלתי בעונה שעברה כמעט כל העונה מדלקת בשריר הרבע הראשי, רופא הקבוצה המליץ לי על מדרסים מיוחדים של אריאל קומפורט שבלעדיהם אני לא עולה על כר הדשא. הם העלימו את הכאבים ושומרים שלא אפצע או אסבול מכאבים מיותרים. ממליץ בחום לכולם, משה.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם

קופון מדרסים 1 + 1

שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >