waze
whatsapp
youtube
Home » מדרסים אורטופדיים – ייצור ידני
חייג עכשיו: 09-7456772

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

מדרסים אורטופדיים (1+1 חינם)

מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים.

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית. (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד
מדרסים זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס !!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

המלצות

מבצע 1+1


book

קופון מדרסים 1 + 1

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

מדרסים אורטופדיים (מדרסים לפי מידת גבס– ייצור ידני)בשיטת אריאל קומפורט ® מדרס בין 5-3 שכבות על פי מידת גבס . מדרסים ביו-מכניים לבעיות רגליים.לכאב דורבן. לחיילים.לכף רגל סוכרתית. מדרסים ביומכניים – מדרסים ביו מכניים.מובילים בפיתוח וייצור כל סוגי המדרסים האורטופדים למגוון בעיות אורתופדיות לשיפור איכות החיים.לאוכלוסיה הבוגרת מדרסים אורטופדיים- בשיטת אריאל קומפורט ® ייחודים ובלעדיים לפתרון כל הבעיות האורטופדיות. מדרסים לפי מידה אישית, מדרסים לפי תבנית גבס, מדרסים לפי תחבושות גבס, מדרסים ביו מכניים,ביו מכני, מדרסי גרפיט, מדרסים לפי מידת סורק, מדרסים בשיטת המחשב.

איכות ומחיר ללא תחרות כל סוגי המדרסים במחיר הזול בארץ. כל סוגי המדרסים ואבזרי אורטופדיה במחיר הזול ביותר בארץ. בדיקה וייעוץ – ללא תשלום או התחייבות +החזרים לחברי קופות החולים

insole13insole14insole15insole16
מדרסים רפואיים בשיטת חבישת גבסמדרסים ביו מכנייםמדרסים ביו מכניים לפני מידהלטיפול בדורבן מדרסים רפואיים

למדרסים פונקציות ותפקידים רבים. השימוש במדרסים אורטופדיים הפך לנפוץ יותר, וכבר מזמן לא מדובר רק בנחלתם של אלה הסובלים מבעיות אורטופדיות שונות. המדרסים מספקים תמיכה לכף הרגל, מקלים על כאבים הנגרמים בגלל סיבות שונות, ומסייעים במניעת בעיות עתידיות העלולות להתעורר בעקבות הליכה ויציבה לא נכונה. אין ספק, אם כך, שמדובר במוצר המומלץ לכלל האוכלוסייה. כאן באתר אריאל קומפורט תמצאו את כל המידע שאתם זקוקים לו בנוגע למדרסים במקום אחד: מתי הכי נוח להשתמש במדרסים? באילו מדרסים כדאי להשתמש במצבים שונים, כיצד מתאימים מדרסים ועוד.

______-__________2 ______-__________12

כיצד נדע שהתאימו לנו מדרסים אורטופדיים נכונים?

לא כל אחד יודע להתאים מדרסים אורטופדיים באופן נכון ומדוייק ללקוח. להתאמה טובה בין המדרס וכף הרגל יש חשיבות רבה, על כן הזמנת המדרס מאנשי מקצוע שמבינים בעניינים אלה היא קריטית. מומלץ לא לקנות את “מדרסי המדף” המוצעים ברשתות הפארם השונות, היות ומדובר במדרסים שאינם מותאמים אישית ללקוח. “מדרסי המדף” נעשים על-פי מידת נעליים כללית ולא מספקים את התמיכה הנחוצה לאלה הסובלים מבעיות אורטופדיות, או לאלה החפצים במדרסים על-מנת להימנע מבעיות מסוג זה בעתיד. אז כיצד תדעו שהתאימו לכם מדרסים אורטופדיים נכונים? המדרסים הטובים ביותר שתוכלו למצוא הם אלה שיותאמו אישית לכף רגליכם, רצוי בהתאמה אישית על-פי מידת גבס. התאמת המדרס לרגל צריכה להיעשות כשאין שום משקל על הרגל, כלומר – בזמן שהרגל נמצאת באוויר ואין עליה שום עומס. תפקיד המדרסים להקל על בעיות ספציפיות. מדרסים שהותאמו בצורה נכונה לכף הרגל, יקלו על הבעיות מהן אתם סובלים.

insole17insole18insole19insole19
מדרסים לכאבי רגליים, ברכיים וגבמדרסים לחולי סכרתמדרסים עם בולמי זעזועיםמדרסי סיליקון

זוג מדרסים אורטופדים נוחים בהתאמה אישית ובמידת גבס, ובדיקה ממוחשבת

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו ליהנות מהזמנת זוג מדרסים אורטופדיים נוחים בהזמנה אישית ובמידת גבס, ובדיקה ממוחשבת – המותאמת אישית בדיוק לכף הרגל שלכם. הבדיקה החדשנית בה אנו עושים שימוש במכון היא מהחדשניות ביותר בשוק, והיא מספקת תמונת מצב מקיפה ומלאה, הלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים בעת התאמת המדרס.

______-__________11 ______-__________

השימוש במדרסים אורטופדיים נפוץ יותר

מדרסים אורטופדיים הם מוצרים שרבים המשתמשים בהם – ולמען האמת אף יותר ויותר. בזכות מודעות גוברת ועולה לבריאות הרגל והגב, ובזכות ההבנה כי ניתן כיום להביא את הגוף למצב של בריאות אופטימלית, ובלי להשקיע בכך מאמצים רבים כל כך. למעשה השימוש במדרסים אורטופדיים נפוץ יותר משימוש במדרסים פשוטים. למעשה רק מדרסים אורטופדיים הם אלה שמסייעים באמת בפתרון בעיות רפואיות, וכן הם מונעים בעיות רפואיות או החמרתן בעתיד.

insole21insole22insole23insole24
מדרסים לספורטאים, לחולי סכרת מדרסי סיליקוןמדרסים מסיליקון מתאימים לסוכרתייםמדרס ועקב סיליקוןמדרסים צבאיים

סוגים רבים של מדרסים אורטופדיים

המושג “מדרסים אורטופדיים” עשוי להותיר רושם לא נכון בקרב אנשים שאינם מכירים את התחום לעומק, אך למעשה ישנם סוגים רבים של מדרסים אורטופדיים, המותאמים לשלל מצבים ולשלל סוגי פעילות: בין המדרסים השונים, תוכלו להתאים לעצמכם מדרסים אורטופדיים המיועדים במיוחד לאירועים קצרים (כמו אירועים למשל), או מדרסים אורטופדיים ייעודיים במקרה שאתם מבצעים פעולות באפן קבוע (כמו אצנים, שחקני כדורסל או כדורגל, רקדנים ועוד). תוכלו כמובן לרכוש לעצמכם גם כמה זוגות של מדרסים – ולבחור בכל מצב נתון את המדרס המתאים לכם ביותר.

______-__________10 ______-_________-_________9

אנו יודעים ליצור מדרסים אורטופדיים המתאימים לכל הבעיות האורטופדיות

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת תיהנו מידע נרחב וניסיון עשיר של אנשי הצוות המומחים במקום. האורטוטיסטים (טכנאי האורטופדיה) המומחים של צוות המכון יתאימו עבורכם את המדרס בצורה מושלמת לכף הרגל, ותוכלו להיות בטוחים שהם יותאמו עבורכם בצורה מדויקת, תוך התחשבות בשלושת הפרמטרים הקריטיים – התאמה אישית למבנה כף הרגל, התאמת המדרס לסוג הפעולה (או הפעולות) שתרצו לעשות איתו, וכמובן התאמתו לבעיה הספציפית הקיימת בכף רגלכם. המחשוב המתקדם העומד לרשות צוות המכון מאבחן מיד את הבעיות הרפואיות מהן סובלות רגלכם, וכן הוא מסוגל לחזות בעיות עתידיות העלולות להתפרץ במקרה של חוסר טיפול והיעדר התאמת מדרס אורטופדי נכון לכף הרגל. במילים אחרות, אנו יודעים ליצור מדרסים אורטופדיים המתאימים לכל הבעיות האורטופדיות, וכל מחלה, כאב ופוטנציאל לסיבוך – יקבלו מענה הולם ומלא, ותוכלו לשוב לפעילות מלאה ללא כאבים ובהקלה רבה, תוך זמן קצר.

insole25insole26insole27insole28
בצה”ל מדרסים אורתופדייםמדרסי סיליקוןמדרסי שעםמדרסי ביו מכני

מדרסים אורטופדיים מקצועיים המותאמים אישית לכל מטופל ומטופל

מכון אריאל קומפורט מתמחה בהתאמת מדרסים אורטופדיים מקצועיים המותאמים אישית לכל מטופל ומטופל. הרי יצירת מדרסים גנריים המותאמים לכלל האוכלוסיה כמוהם כיצירת מאכל אחד שאמור להשביע את רצונם של כלל האנשים בה: הרי ברור שהדבר לא יתאים לכולם, אם מסיבות של טעם או מסיבות בריאותיות שונות, מאחר ולכל אחד יש צרכים בריאותיים אחרים, הרגלי תזונה וטעם שונה המאפיינים אותו באופן אישי, כך שלא ניתן להתפשר עליהם. כך בדיוק נכון גם העקרון של התאמת מדרסים אורטופדיים לכלל האוכלוסיה – לכל מטופל ומטופל יש צרכים, הרגלים ותנאי נוחות ייחודיים לו, ואין להתעלם מהם בשום פנים ואופן.

______-_________-_________8 ______-_________-_________7

מה מחירם של מדרסים אורטופדיים להתאמה מושלמת של כף הרגל?

כמובן שלא ניתן לפטור את שאלת המחיר כלאחר יד. חשוב לציין כי המדרסים האורטופדיים המותאמים אישית ללקוח, יקרים מ”מדרסי המדף” הנמכרים באופן חופשי ברשתות הפארם. יש לציין כי למרות המחיר הגבוה יותר, תוכלו לסמוך על כך שתקבלו תמורה שווה לכספכם. אין מקום להשוואה בין “מדרסי המדף” לבין המדרסים המותאמים ללקוח באופן אינדיבידואלי, ולפי הבעיות השונות מהן הוא סובל. רק מדרסים בהתאמה אישית יספקו תמיכה אמיתית לכף הרגל וייסיעו בטיפול בבעיות אורטופדיות או במניעת נזק עתידי העלול להיגרם לכף הרגל. היות וכפות הרגליים והיציבה משפיעות על הברכיים והגב, יש לספק להן את ההגנה הטובה ביותר ואת המוצר הטוב ביותר, ולא להתפשר על המוצרים הזולים יותר, שלא מספקים תמיכה ממשית לכף הרגל.

insole29insole30insole31insole32
מדרסי ספורטמדרסי גובהמדרסים מדרסי גובה מדרסים אורטופדייםמדרסי שעם לריצה

אנו מתמחים בהכנת מדרסים אורטופדיים אישיים בשיטת אריאל קומפורט

כל אחד רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר, ובכל תחום. במיוחד כאשר מדובר בבעיות רפואיות ברגלים, בברכיים ובגב – המשפיעות על המטופל לאורך שנים רבות וארוכות, ויוצרת כמובן נזקים קשים אם לא מטפלים בהן בזמן, ישנו הכרח להתייחס אליהן במלוא הרצינות ובצורה המקצועית ביותר שיש. אנו מתמחים בהכנת מדרסים אורטופדיים אישיים בשיטת אריאל קומפורט – השיטה הטובה ביותר והמקצועית ביותר להתאמת מדרסים אורטופדיים. השיטה הייחודית של המכון היא אחד ממאפייניו הבולטים, אותו אנו גאים להעניק לכם במחירים נוחים ומבלי להתפשר על שום פרמטר בעת התאמת המדרס.

______-______-_____9 ______-_________-_________

מדרסים אורטופדיים לספורטאים להתאמה מושלמת של כף הרגל

כמובן שאנו במכון אריאל קומפורט יודעים להתאים גם מדרסים אורטופדיים לספורטאים, הדורשים טיפול מיוחד ויחס אחר מאשר מטופלים העושים שימוש במדרסים אורטופדיים לפעילות יומיומית. אנו מייצרים באופן אישי ומיוחד מדרסים אורטופדיים לספורטאים להתאמה מושלמת של כף הרגל – כך שהפעילות תתבצע על הצד הטוב ביותר, מבלי להתפשר על בריאות כף הרגל. חשיבותו של השילוב בין שני העקרונות – הבריאות והביצועים הספורטיביים האופטימליים – אינו מובן מאליו, ולעתים הוא נראה אף כבלתי אפשרי. אך אנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת יודעים להבטיח את קיומם של שני מרכיבים אלה יחד, ותוכלו להיות בטוחים שבחרתם בטוב ביותר עבורכם ועבור ההישגים הספורטיביים שלכם.

______-_________-_________11 ______-_________-_________10

אם אתם זקוקים למדרסים אורטופדיים – באריאל קומפורט תיהנו מאיכות בלתי מתפשרת במחירים הוגנים. צרו קשר עוד היום!

insole40insole41
מדרסים לספורטמדרס אורטופדי

 

 

______-______-________44______-______-________38
banern10 ______-______-_______
______-______-_______10 ______-______-_______12
______-______-_______11 ______-______-_______13
______-______-_______15 ______-______-_______14
______-______-_______17 ______-______-_______16
______-______-_______18 ______-______-_______19
______-______-_______2 ______-______-_______20
______-______-_______22 ______-______-_______21
______-______-_______24 ______-______-_______23
______-______-_______25 ______-______-_______27
______-______-_______26 ______-______-_______28
______-______-_______29 ______-______-_______3
______-______-_______30 ______-______-_______32
______-______-_______31 ______-______-_______33
______-______-_______35 ______-______-_______34
______-______-_______36 ______-______-_______38
______-______-_______37 ______-______-_______39
______-______-_______4 ______-______-_______40
______-______-_______6 ______-______-_______5
______-______-_______8 ______-______-_______7
football_ football_11
football_10 football_13
football_12 football_15
football_14 football_16
football_18 football_17
football_19 football_20
football_2 football_4
football_3 football_5
football_7 football_6
football_8 football_9
______-______-________50 ______-______-________53
______-______-________52 ______-______-________55
______-______-________54 ______-______-________56
______-______-________58 ______-______-________57
______-______-________59 ______-______-________6

דירוגים

  • Rate this
  • סיכום
דירוגים ממוצעים נוכחיים
איכות
ממוצע: 5.00/5
שירות
ממוצע: 5.00/5
מחיר
ממוצע: 5.00/5
מדרסים אורטופדיים – ייצור ידני
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
דירוג ממוצע ס"הכ: 5.00 מתוך 5 עם מבוסס על 3 דירוג(ים)
איכות
שירות
מחיר

חוות דעת (3)

מדרסים אורטופדיים – ייצור ידני
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים אורטופדיים – ייצור ידני
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה
איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best

מדרסים אורטופדיים – ייצור ידני
Legal Seafood מדרסים אריאל אורטופדיה מתקדמת רחוב אחוזה 124, רעננה

( 5 מתוך 5 )

איכות
Best
שירות
Best
מחיר
Best
תגובות: - נולדתי עם מום מולד בגב העליון שגורם לי לעקמת ולבעיות יציבה. לאחר שנים שהדבר ממש הציק לי החלטתי לפנות לרופא מומחה שהמליץ לי לנסות מדרסים אורטופדיים ושלח אותו לרעננה למכון אריאל קומפורט. התוצאות היו פשוט מדהימות ולכן החלטתי לחרוג ממנהגי ולפרסם את התגובה הזו כי כשמגיע מגיע.

menu
phone
אריאל קומפורט ®
השאר הודעת ווטסאפ
מדרס מאוחדת
(1+1 חינם)
200 ש"ח
מדרסים לאומית
(1+1 חינם)
160 ש"ח
מדרסים מכבי
(1+1 חינם)
110 ש"ח
מדרסים כללית
(1+1 חינם)
0.00 ש"ח
¤

מדרסים לחיילים בחינם
שמשון כוכבי, אופקים
שמשון כוכבי, אופקים צוות המכון שלח אותי להתאמת מדרסים מיוחדים לסכרתיים, שסייעו לי מאוד להמשך קריאה >>>  
לילי הרפר, באר יעקב
לילי הרפר, באר יעקב הסבירו לי בדיוק כיצד יקלו המדרסים על הברכיים שלי, כחודש לאחר התאמת המדרסים, אני רואה שהם צדקו. להמשך קריאה >>>
יאיר שם-טוב, אילת
יאיר שם-טוב, אילת אני מרגיש יותר טוב וחייב את תודתי העמוקה לצוות המסור של "אריאל אורטופדיה מתקדמת" להמשך קריאה >>>
דינה שוורץ, דימונה
דינה שוורץ, דימונה עזרתם לי להתאים מדרסים שמקלים עליי מדיי יום והופכים את חיי לנסבלים ואפילו יותר מכך. להמשך קריאה >>>
שני לוי, גני תקווה
שני לוי, גני תקווה אני רוצה להודות לצוות על המקצועיות, ההקשבה והאכפתיות. מדובר במכון איכותי ביותר להמשך קריאה >>>
משה דוידי, כפר ויתקין
משה דוידי, כפר ויתקין ברצוני להודות למכון אריאל קומפורט בכלל ולצוות האורטוטיסטים בפרט. להמשך קריאה >>>
דנה גרינבאום, הוד השרון
דנה גרינבאום, הוד השרון המליצו לי על התאמת מדרסים במידת גבס אישית, באופן סבלני ונחמד בו לא נתקלתי זה זמן רב כבר להמשך קריאה >>>
טל גידרון, מכמורת
טל גידרון, מכמורת מאז התאמת המדרסים אני רץ באופן קליל יותר, וכבר לא חש בכאב. להמשך קריאה >>>
ברכה שוורץ, מודיעין עילית
ברכה שוורץ, מודיעין עילית מכון "אריאל אורטופדיה מתקדמת" הקיים ברעננה הוא המכון הטוב והמקצועי ביותר בו נתקלתי בארץ להמשך קריאה >>>
רינת הרצוג, נווה סביון
רינת הרצוג, נווה סביון מדרסים אלה שיפרו משמעותית את איכות חיי ואת איכות עבודתי, ואין ספק כי אני מרוצה מאוד! להמשך קריאה >>>
דוד זריהן, נתיבות
דוד זריהן, נתיבות כאבים פוחתים יותר ויותר עם הזמן. ברצוני להודות לצוות המכון המיומן והמקצועי על הטיפול המסור. להמשך קריאה >>>
אורן אייל, נס ציונה
אורן אייל, נס ציונה אני רוצה להודות לצוות המכון על הסבלנות והאכפתיות, וחשוב מכך – על שסייעו לי לטפל בבעייתי. להמשך קריאה >>>
אבי טנגה, ערד
אבי טנגה, ערד יש לציין שהנסיעה הייתה משתלמת. צוות המכון האדיב סייע לי להתאים מדרסים איכותיים לכפות רגליי להמשך קריאה >>>
דניאלה גריר, סביון
דניאלה גריר, סביון כבר בהגיעי למכון יכולתי לראות כי מדובר במכון מקצועי, הצוות קשוב ומבין, ומעל הכל – בעל ניסיון רב להמשך קריאה >>>
מיכל מור, קריית אונו
מיכל מור, קריית אונו צוות המכון היה אדיב מאוד כלפיי וכלפי בני, הרגיע והפיג את כל החששות. להמשך קריאה >>>
טלי שפירו, קריית מלאכי
טלי שפירו, קריית מלאכי בזכותכם, אני יכולה להמשיך בתהליך הירידה במשקל, לעשות ספורט ולהיות אקטיבית! להמשך קריאה >>>
אוהד אוחיון, שדרות
אוהד אוחיון, שדרות בזכות "אריאל קומפורט" אני מסוגל להמשיך בעבודתי היומיומית. תודה רבה על העזרה, ההבנה והשירות להמשך קריאה >>>
גדי מנור, רמלה
גדי מנור, רמלה מדובר בצוות מיומן ומקצועי, קשוב ואכפתי. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים שהקלו מאוד על הכאבים להמשך קריאה >>>
שושי דניאל, שוהם.
שושי דניאל, שוהם. בהמלצתם הותאמו לי מדרסים במידת גבס. מיד יכולתי לחוש בהבדל, בקלילות בה אני מתהלכת ובברכיים. להמשך קריאה >>>
ענבל לוי, גבעת שמואל
ענבל לוי, גבעת שמואל למזלי מצאתי תרופה לכאב מדרסים בהתאמה אישית. המדרסים הצילו אותי והרגיעו את הכאבים שלי במהירות. להמשך קריאה >>>
שימי לוסקי, אלעד
שימי לוסקי, אלעד עברתי תקופת הסתגלות קלה ואחריה – כמו קסם. הכאבים נעלמו, היציבה השתפרה, אני מרגיש שאני יכול לעשות הכל להמשך קריאה >>>
סטלה מרציאנו, אור יהודה
סטלה מרציאנו, אור יהודה לקח לי מעט זמן להסתגל, אך כיום אני מודה על כל רגע שהעברתי במחיצתכם ועל כל שקל שהוצאתי על המדרסים! להמשך קריאה >>>
מיכל כנעני, נהריה
מיכל כנעני, נהריה הגעתי לחנות ותוך כמה דקות נרגעתי. הצוות הסביר לי על המצב שלי והסביר לי איך מדרסים יכולים לעזור ולשפר את המצב. להמשך קריאה >>>
אסף לוי, חדרה
אסף לוי, חדרה כאן, למעשה, הצליחו במה שאחרים רבים לפניהם נכשלו. להמשך קריאה >>>
אסף שמידט, גדרה
אסף שמידט, גדרה הגעתי בעקבות המלצת אחד הרופאים לאריאל אורתופדיה מתקדמת ברעננה ורכשתי מדרסים להמשך קריאה >>>
שמשון מט, ראש העין
שמשון מט, ראש העין כשהגעתי לאריאל קומפורט נאמר לי מיד על ידי צוות המכון כי אני סובל מחצי אלטפוס, וכי הטיפול בבעיה אינו מסובך מדיי להמשך קריאה >>>
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין
מיכל, ירדן וכרמל אמסילי, מודיעין רציתי לומר תודה מכל הלב לצוות המכון האורטופדי של אריאל קומפורט ברעננה להמשך קריאה >>>
יונתן בראון, בית שמש
יונתן בראון, בית שמש המדרסים הנפלאים שווים את הכל. רק רציתי לומר תודה על טיפול המסור במשך שנים להמשך קריאה >>>
מוטי לוי, אשקלון
מוטי לוי, אשקלון אני ממליץ באהבה רבה על מכון אריאל קומפורט ועל הצוות שלו – אנשים שמבינים במדרסים מא' ועד ת'. להמשך קריאה >>>
סילבי דיין, באר שבע
סילבי דיין, באר שבע כל הילדים כבר התלהבו, ביקשו להבין איך עובד כל התהליך והיו מרותקים אליכם. מבחינתי זה היה נס אמיתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה שני, אשדוד
מיכאלה שני, אשדוד ממליצה בחום מכל הלב לכל מי שסובל מבעיות ברגליים. להמשך קריאה >>>
איריס גונן, פרדס חנה.
איריס גונן, פרדס חנה. ברצוני להודות למכון ולצוות המקסים! אין ספק שהנסיעה לרעננה הייתה שווה את זה. להמשך קריאה >>>
גילת רוזן, קרית גת.
גילת רוזן, קרית גת. כבר כשבוע אחרי שהותאמו לי המדרסים יכולתי לחוש בהבדל. תודה רבה לכם על שפתרתם סוף סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
מיכאלה דוידי, ירושלים
מיכאלה דוידי, ירושלים אני רוצה להודות בחום ל"אריאל קומפורט" ולהמליץ עליהם מקרב לבי. להמשך קריאה >>>
מיכל מורשת, ראשון לציון
מיכל מורשת, ראשון לציון אני רוצה להודות לצוות המכון על עבודתם הנפלאה, מי היה מאמין שניתן לפתור את הבעיה בכזו פשטות וללא טרטור מיותר להמשך קריאה >>>
עדינה כהן, רמת גן
עדינה כהן, רמת גן ברצוני לציין כי התרשמתי לטובה מהצוות של המכון. הם היו מסבירי פנים ונעימים מאוד והקשיבו בתשומת לב רבה להמשך קריאה >>>
יצחק משולם, לוד
יצחק משולם, לוד אני כבר שנה אחרי הקנייה ולכל מי שסובל מכאבים לגשת ולקנות מדרסים שמכינים במיוחד בשבילו, רק באריאל קומפורט! להמשך קריאה >>>
תומר יוסף, רחובות
תומר יוסף, רחובות הגעתי למכון אריאל אורתופדיה מתקדמת במיוחד מרחובות אחרי ששמעתי המלצות, ולא האמנתי לקסם שקרה להמשך קריאה >>>
דגנית אלעזר, יבנה
דגנית אלעזר, יבנה כל הצוות היה קשוב, חם ועוזר, וכמעט שלא נתקלים בשירות כזה בימינו. להמשך קריאה >>>
תרצה קורטייב, חולון
תרצה קורטייב, חולון מומחה סכרת המליץ לי על מדרסים וכך הגעתי למכון. אני כבר שנה עם המדרסים שלהם וכף הרגל שלי בריאה ומרגישה טוב להמשך קריאה >>>
ניצן לוי, בת ים
ניצן לוי, בת ים אחרי ביקור במכון אריאל קומפורט והתאמת מדרסים אישית, אני מרגישה שאני יכולה לעשות הרבה יותר! להמשך קריאה >>>
טל קידרון, אבן יהודה
טל קידרון,אבן יהודה ברצוני להודות לצוות המכון על כך שסייעו לי לפתור סוף כל סוף את בעייתי! להמשך קריאה >>>
סיוון חן, גבעתיים
סיוון חן, גבעתיים אני מרשה לעצמי לטייל, ללכת הרבה ולעמוד על הרגליים שעות, ללא חשש. תודה רבה על כל העזרה והסיוע להמשך קריאה >>>  
הדס זלמנוביץ, בני ברק
הדס זלמנוביץ, בני ברק חברה טובה המליצה לי להגיע אליכם למכון כדי להתאים עבורי מדרסים וזו הייתה המלצה ששינתה לי את החיים. להמשך קריאה >>>
צופית קליין, כפר סבא
צופית קליין, כפר סבא הגעתי ל"אריאל קומפורט". הצוות שהיה שם היה מיומן מאוד, והם עלו בקלות ובמהירות על הבעיה שלי. להמשך קריאה >>>
שמשון יעקבי, פתח תקווה
שמשון יעקבי,פתח תקווה ברצוני להודות ל"אריאל קומפורט" על שסייעו לי בפתרון בעייתי להמשך קריאה >>>  
מירית טננבאום, נתניה
מירית טננבאום, נתניה ברצוני להודות לצוות על היחס החם והאישי, ועל כך שעמלו על מנת להתאים את המדרסים אליי כרקדנית להמשך קריאה >>>
שי גילרון הרצליה
שי גילרון הרצליה המסירות, האכפתיות והמקצועיות הותירו בי רושם רב שלא אשכח לעולם. ברצוני להודות לצוות המכון על היחס החם ועל הטיפול בבעייתי להמשך קריאה >>>
דניאלה ספיר, רמת אביב
דניאלה ספיר,רמת אביב אני יכולה לכתוב בפירוש שהכאבים נעלמו כמעט לחלוטין. אני אסירת תודה למכון ולצוות המקסים שליווה אותי במסירות, ומאחלת לכם המון הצלחה בכל מה שתעשו! להמשך קריאה >>>
שרון שממה תל אביב.
שרון שממה, תל אביב. ניכר כי מדובר באנשים מיומנים ומקצועיים. היום אני כבר חודשיים אחרי התאמת המדרסים, הכאבים כמעט נעלמו, וקל לי הרבה יותר ללכת ולבצע פעילות גופנית. להמשך קריאה >>>
נתן גולן רעננה.
נתן גולן, רעננה. אני מודה לצוות המכון על המסירות, הסבלנות, וחשוב מכל – על שסייעו לי להבין מהי הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. להמשך קריאה >>>
שושי שוורץ רמת השרון
שושי שוורץ רמת השרון. שהגעתי למכון אריאל קומפורט ברעננה כדי להתאים לי מדרסים. לא האמנתי שדבר כזה פשוט יכול לעבוד, אבל זה קרה. להמלצה המלאה >