טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם – טיפול בגלי הלם דורבן – הטיפול בבעיית גיד אכילס דלקתי באמצעות גלי הלם

אבחון וטיפול ראשון ב 200 ₪ כולל מע”מ במקום 320 ₪

מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית (1 + 1 חינם)

מדרסים במבצע: מדרסים לפי מידת גבס + בדיקה ממוחשבת + בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד

זוג ראשון ליום יום וזוג שני לפעילות ספורטיבית

אחד לספורט ואחד ליום יום | 1 + 1 על כל סוגי המדרסים | בדיקה בסריקת לייזר תלת מימד חינם | בכפוף לתקנון המבצע ט.ל.ח
מבצע מטורף במחיר שאסור לפספס!!! קניה ישירה מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך ועמלות מיותרות. תוצרת של אריאל קומפורט ®

מדרסים במבצע
מדרסים 1+1
החזר כספי

קופון

 

 להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן:

 

טיפול בגלי הלם הינו טיפול מוכח ויעיל וביכולתו לסייע לאנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות. באמצעות הטיפול ניתן גם להפחית כאבים. טיפול בגלי הלם מתבצע על ידי אנשי מקצוע, במקרה זה פיזיותרפיסטים, אלה הם אנשי מקצוע מומחים בתחומם. לכל מטופל בונים תוכנית טיפול פרטנית שמטרתה להביא לשיקומו. הטיפול עצמו יעיל גם במקרים בהם טיפולים אחרים לא הוכיחו עצמם ולעיתים הוא אף יכול לחסוך את הצורך בניתוח. טיפולים באמצעות גלי הלם ביכולתם להביא להחלמתם המלאה של המטופלים כך שאלה יוכלו לחזור לחיי השגרה אליהם היו מורגלים וללא אותם הכאבים מהם סבלו.

מכשיר לטיפול בגלי הלם

מכשיר לטיפול בגלי הלם מיועד לכל אלה הסובלים ממגוון סוגי בעיות; כמו דורבן בעקב, הסתיידות גידים, מרפק טניס ועוד. זהו מכשיר ייחודי הממקד את גלי ההלם אל כיוון האזור הבעייתי הדורש טיפול. הטיפול אינו כרוך בפעולה פולשנית כלשהי ואין צורך להרדים את המטופל. לכל מכון יש את מכשיר הטיפול משלו, חלקם מתקדמים מאוד. פיזיותרפיסט מומחה מתפעל את המכשיר ושולט בצורה אבסולוטית על עוצמתו של הטיפול, על רמת המיקוד,  תדירותם של גלי ההלם ועומק חדירתם. לרוב מומלץ להגיע לטיפול אחת לשבוע כאשר מדובר על סדרה של טיפולים, בין 4 ל 10. עניין זה תלוי במצבו של המטופל ועד כמה חל בו שיפור.

מהו טיפול בגלי הלם?

הטיפול בגלי הלם הוא למעשה טיפול אורטופדי עכשווי. בתחילה נהגו לבצע את הטיפול על מנת לרסק אבנים בכליות אולם בימים אלה ביכולתו לסייע למגוון בעיות אורטופדיות. ייחודיותם של גלי ההלם מתבטאת ביכולת שלהם להגיע לאזור הנדרש לטיפול, כל זאת באמצעות גלים אקוסטיים. גלי ההלם מרחיבים כלי דם וגם יוצרים חדשים. טיפול בגלי הלם, מומלץ על ידי אורטופדים רבים, אבל יעילות הטיפול תלויה רבות במכשיר. מכיוון שהרפואה הקונבנציונאלית לא תמיד יכולה לסייע לאנשים הסובלים מדורבן בעקב, כתף קפואה, הסתיידות גידים ובעיות אחרות, הטיפול באמצעות גלי הלם הפך להיות יותר ויותר פופולארי והוא אכן מוכיח את עצמו. אנשים יכולים להחלים, להשתקם, להתפטר ממכאובים ולחזור לשגרת החיים אליה היו מורגלים.

טיפול בגלי הלם דורבן

רבים הם האנשים הסובלים מדורבן בעקב. הם חשים בדקירות לא נעימות, לעיתים חזקות מאוד, דבר זה קורה במיוחד עם הקימה בבוקר, לאחר מכן הכאב נחלש במקצת. הכאבים לרוב מתעצמים כאשר האדם עובר ממצב של מנוחה לקימה. חשוב מאוד לטפל בבעיה ולרפא אותה וישנן דרכים שונות לעשות זאת. אפשר להיעזר במדרסים, כדורים נוגדי דלקת, טיפול פיזיותרפי, זריקות של סטרואידים, אך לעיתים טיפולים אלה מתגלים כלא אפקטיביים. לעומת זאת ניתן לטפל בבעיה באמצעות גלי הלם. זהו טיפול שאיננו נחשב לפולשני והוא יכול לסייע רבות לסובלים מהבעיה. באמצעות גלי ההלם  גורמים לרעידות בזיז הקדמי, ניתן להמיס אותו ממש כפי שנהוג להמיס אבנים בכליות. גלי ההלם מעודדים יצירת כלי דם ומביאים לזרימת חמצן מה שמביא להיעלמות הדלקת.

גלי הלם לכתף. דלקת והסתיידות כתפיים

אחד הטיפולים היעילים והבדוקים להסתיידות כתפיים ובעיות אחרות בכתף, הוא באמצעות גלי הלם. אין שום צורך להגיע לחדר הניתוחים. טיפול בגלי הלם באפשרותו למנוע את השימוש בכדורים כמו משככי כאבים, תרופות אחרות או פשוט ללמוד לחיות עם הכאב. הטיפול נחשב לאלטרנטיבי, היכן שהרפואה הקונבנציונאלית כשלה, והוא מסייע למגוון בעיות אורטופדיות. רבים סובלים מבעיות בכתפיים, כל פעולה הכי קטנה מביאה לכאבים עזים. הבעיה עצמה מקורה ברקמות השרירים ובשלד. גם אספקת דם לקויה גורמת להתפתחותן של דלקות ולבעיה של הסתיידות בגידים. באמצעות גלי הלם ניתן להסדיר את זרימת הדם לאזור הכתף, להגבירה, ובצורה זו, בסופו של דבר, הן הדלקת והן הכאבים נעלמים כלא היו. הטיפול עצמו איננו אורך זמן רב, ואין שום צורך בהרדמה.

הטיפול בגלי – הלם. דלקת גידי הפטלה בברך

למפרקי הברך מבנה די מורכב. לעיתים הם מתקשים לשאת משקל, אינם עומדים בלחץ ובסופו של דבר קורסים. הסיבות לבעיה הינן מגוונות. זוהי בעיה האופיינית לאנשים הסובלים מעודף משקל, לספורטאים, או כאלה הנוהגים לרוץ או להלך למרחקים ארוכים. אנשים עלולים לסבול ממיניסקוס, דלקות ברצועות, הסתיידות של הרצועות ושחיקת סחוסים. גם דלקות פוגעות בגידי הברך וישנם הסובלים מציסטות. טיפול בגלי הלם יעיל עד מאוד לכל הבעיות הללו, הטיפול נעשה בתדרים משתנים, ובעוצמות שונות, הוא ממוקד לאזור הבעייתי, ביכולתו להוריד בצקות, הוא מעודד את זרימת הדם. למעשה הטיפול בגלי הלם בכל הקשור לדלקת גידי הפטלה בברך כולל גם טיפולים פיזיותרפיים המועילים לרוב המטופלים, מסייעים להם להחלים ולהשתקם.

גלי הלם לטיפול בדורבן

ניתן לטפל בדורבן העקב במספר דרכים למשל: באמצעות משככי כאבים, על ידי מנוחה, פעילות גופנית, במקרה זה הפיזיותרפיסט מתאים למטופל את התרגילים. ניתן לטפל בדורבן העקב באמצעות נעליים מתאימות, סדים, רצועות וקיבוע, זריקות קורטיקוסטרואידים וניתוחים. ניתוחים עלולים להביא לסיבוכים כמו פגיעה בעצב, זיהומים והחמרה של סימפטומים. אולם בדורבן העקב ניתן גם לטפל באמצעות גלי הלם. זהו טיפול חדשני, הוא איננו פולשני, מכשיר גלי ההלם שולח גלי קול אל כיוון העקב. לעיתים עוד טרם הטיפול, המטופל מקבל אלחוש על מנת למנוע כאבים. באמצעות אותם גלי ההלם ניתן לאלחש עצבים, אלה תפקידם להעביר אותות למוח. כמו כן ניתן לזרז את ההחלמה של המטופל.

טכנולוגיית גלי הלם

טכנולוגיית גלי ההלם היא בין הטכנולוגיות החדשניות ביותר לטיפול בבעיות אורטופדיות שונות. מדובר בגלי קול אותם ממקדים לאזור הגורם כאב למטופל ובתדירות שונה על פי המקרה. תדירות אשר נעה בין 10 עד 20 פעמים בשנייה. גלי ההלם חודרים גם מתחת לפני העור. הטכנולוגיה הומצאה עוד בשנות ה – 90, ויעודה הראשוני היה לרסק אבנים בכליות. מדובר על טכניקת טיפול הנחשבת לאלטרנטיבית, ומכשיר גלי ההלם גם מקל על כאבים. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן להרעיד ולפורר הסתיידות באזורים הכואבים וכמו כן, המכשיר מרעיד את האזור הפגוע ותוך כדי הוא מעודד את יצירתם של כלי דם חדשים והזרמה של כלי דם. בנוסף, אין מדובר על טיפול פולשני.

כיצד פועלים גלי הלם?

הטיפול בגלי הלם הינו טיפול אלטרנטיבי והוא מיועד לסובלים מבעיות אורטופדיות שונות כמו כתף קפואה, דורבן בעקב, בעיות בברכיים, מרפק טניס ועוד. רבים מהפיזיותרפיסטים עושים שימוש במכונת גלי הלם ובמכשירים נעשה גם שימוש בבתי החולים המובילים בארץ. גלי ההלם מסייעים להעלמת הכאבים באזור הפגוע. זאת באמצעות הרעדה ופירור הסתיידויות באזורים המיועדים, כך ההסתיידויות מתמוססות. כמו כן, באפשרותם של גלי ההלם לסייע לפירוק הידבקויות במעטפת המפרקים. מכיוון שהאזורים הפגועים מורעדים על ידי גלי ההלם, אלה מעודדים את יצירתם של כלי דם חדשים והם מאיצים את זרימת הדם בכלי דם שכבר קיימים. טיפול בגלי הלם יכול למנוע את ההזדקקות למשככי כאבים, הוא יכול למנוע הזרקה של סטרואידים והוא מהווה תחליף הולם לטיפולים קונבנציונאליים.

ריסוק מכאני של ההסתיידויות

מכשירי גלי הלם מסייעים לטיפול בבעיות אורטופדיות שונות. בתחילה הם שימשו לריסוק אבנים בכליות. באמצעות גלי ההלם ניתן לטפל ולרפא דלקות הנחשבות לכרוניות ולטפל בהסתיידות של המפרקים. מדובר על שיטת טיפול שאיננה פולשנית והיא מהווה תחלופה מצוינת לשיטות טיפול ישנות יותר. למעשה אותם גלים הינם גלים אקוסטיים אותם מכוונים ושולחים לאזורים הפגועים. באמצעות גלי ההלם ניתן לרסק באופן מכאני הסתיידויות. את גלי ההלם מכוונים לאזורים הפגועים, הגלים מביאים להמסת החומרים אשר גרמו לדלקת וכל החומר נספג בגוף. באמצעות גלי ההלם ניתן להרעיד את אזורי ההסתיידות ולפורר אותה, ובדרך זו ניתן לסייע למגוון בעיות אורטופדיות כמו דורבן העקב, כתף קפואה, בעיות ברכיים ועוד.

משך כל טיפול בגלי הלם

טיפול במכשיר גלי הלם הינו חדשני למדיי ויעילותו הוכחה זה לא מכבר. הטיפולים מיועדים על מנת להקל על כאבים כרוניים הקשורים לבעיות אורטופדיות שונות. לאחר הטיפול, המטופלים יוכלו לחזור לחיי השגרה שלהם ללא כאבים, זאת לאחר הליך שיקום והחלמה. לעיתים מדובר על טיפול אחד ולעיתים מדובר על סדרה של טיפולים, בהתאם לאופי הבעיה. הטיפולים אינם פולשניים ובאמצעות גלי הלם ניתן להקל על דלקות וכאבים. כיום ישנם מכשירי גלי הלם מתקדמים ביותר, באמצעותם הטיפול אורך לא יותר מ – 20 דקות. במהלך הטיפול באמצעות המכשיר החדשני, גלי הלם רבים נשלחים לאזורי הכאב ולאחר כ – 20 דקות המטופלים יכולים לחזור לשגרת יומם.

טיפים להתמודדות עם דורבן ברגל

דורבן ברגל הוא חד, מכיוון שכך הוא עלול לגרום לכאבים עזים, זאת במיוחד לאחר קימה ממנוחה. בעת ההליכה הכאב פוחת. נשאלת השאלה: כיצד מטפלים בבעיית הדורבן? הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר כיום לטפל בדורבן ברגל היא באמצעות מכשיר גלי הלם. בעזרת לחץ וללא כל חדירה לתוך הגוף הם מרסקים את הזיז. בנוסף, ישנם אנשים הבוחרים לקבל זריקות קורטיזון, זריקות אלה תפקידן הוא להביא לריכוך הדורבן. ישנם גם אנשים הבוחרים בניתוחים, אולם ניתוחים טומנים בחובם גם סכנות. בנוסף יש כאלה הנעזרים במשככי כאבים. רצוי מאוד לעשות שימוש במדרסים אשר מחלקים את הלחץ ומקלים על האזור. באמצעות המדרס, אותו האזור שנמצא באוויר בעת ההליכה, זוכה לתמיכה וכך בדיוק ניתן למנוע לחץ יתר של הגידים.

ריפוי בגלי הלם

ריפוי בגלי הלם חייב להתבצע בידי אנשי מקצוע המומחים בתחום. הטיפול ולאחריו הליך הריפוי מיועד לאנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות שונות כמו דורבן ברגל, כתף קפואה, מרפק טניס, בעיות בגיד האכילס, בעיות מפרקים ועוד. הטיפול מסייע להיפטר מכאבים, הוא מביא להחלמתו ושיקומו של המטופל עד שזה יכול לחזור לחיי שגרה. ריפוי בגלי הלם הינו שיטת טיפול אלטרנטיבית המהווה חלופה הולמת לשיטות טיפול אחרות כולל ניתוחים. ריפו בגלי הלם מתבצע על ידי פיזיותרפיסטית מומחית, זו בונה תוכנית שיקום פרטנית לכל מטופל ומטופל. אחוזי ההחלמה הינם גבוהים. למעשה כ 80% מהמטופלים נרפאים מהדלקות והכאבים וחוזרים לפעילות מלאה. באמצעות מכשיר מתקדם, הטיפול יארך כ – 20 דקות ולא יותר.

כאבים בכתף טיפול בגלי הלם. טיפול גלי הלם הסתיידויות כתפיים

כאשר אנשים סובלים מכאבים בכתף או הסתיידויות בכתפיים, אחד הטיפולים היעילים ביותר לריפוי הבעיה האורטופדית הוא טיפול באמצעות גלי הלם. בעיות בכתפיים נגרמות כתוצאה מהסתיידויות ודלקות הרקמה המודלקת המביאה להסתיידותם של הגידים וכך הסובלים מהבעיה מתקשים להניע את מפרקי הכתף וזה כולל פעולות פשוטות ביותר, כמו סירוק למשל. אנשים הסובלים מהבעיה גם מתקשים לישון בלילה שכן הם אינם מוצאים את התנוחה הנכונה, כזו שלא תגרום להם לכאבים. עוד בעיות פתולוגיות הן שחיקת סחוסים וקרע בגיד. מכשיר גלי ההלם פותח את ההסתיידות וכך באופן ישיר המטופל חש שקל לו יותר להניע את הכתף. כמו כן המכשיר מפרק ומרסק הסתיידויות על ידי שינוי בתדרי גלי ההלם. לבסוף המטופל נרפא לחלוטין.

עד כמה בטוח הטיפול בגלי הלם?

טיפול באמצעות מכשיר גלי הלם מסייע לריפוי של בעיות אורטופדיות שונות. המכשיר מטפל בדלקות ומכיוון שהוא משפיע על מערכת העצבים גם הכאבים פוחתים. כיום כבר רבים וטובים הבינו שזוהי שיטת הטיפול הטובה ביותר לבעיות אורטופדיות שונות כמו דורבן ברגל, כתף קפואה, מרפק טניס, בעיות מפרקים ועוד. זוהי חלופה מצוינת לכל השיטות הנושנות יותר כמו זריקות סטרואידים, טיפולים פיזיותרפיים ועוד שיטות אחרות. האם הטיפול הוא בטוח? מדובר על טכנולוגיה בה עושים שימוש לא מעט שנים והיא נוסתה על מיליוני אנשים. כאשר מדובר על טיפול בכאבים הנובעים מהשרירים או השלד, כמעט ואין תופעות לוואי. ישנן כמה תופעות לוואי אך הן נדירות, כמו: כאבים, אולם הם זמניים ונעלמים במהרה, עקצוץ ואדמומיות.

עד כמה אפקטיבי טיפול בגלי הלם?

הטיפול בגלי הלם מיועד לאנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות שונות הינו אפקטיבי במיוחד, ובהשוואה לטיפולים אחרים. אנשים הסובלים מבעיות שונות מגיעים להחלמה מהירה ונרפאים מהכאבים מהם סבלו זמן רב. על פי מחקרים שונים, התוצאות בהחלט משביעות רצון, הטיפולים הקלו על הכאבים באופן דרסטי וגם שיפרו את רמת תפקודם של המטופלים. למשל, כאשר מדובר על הסתיידות של הכתף כאשר הכוונה היא להסתיידות כרונית, הטיפול הוכח כיעיל, הוא הפחית את רמת הכאבים, הכתף חזרה לתפקד וגלי ההלם פירקו את ההסתיידות בצורה מושלמת. כאשר מדובר על שני פרמטרים שונים – רמת הכאב ורמת התפקוד, הטיפולים הוכחו כיעילים מאין כמותם עם אחוזי הצלחה של עד 95% לערך.

אילו מצבים מתאימים לטיפול בגלי הלם?

ככלל, טיפול בגלי הלם מיועד לריפוי של בעיות אורטופדיות שונות. אלה הן בעיות הקשורות לשרירים ולשלד, לרקמות, גידים ורצועות מפרקים. טיפול בגלי הלם מתאים להסתיידות של הכתף או דלקת גידים הנחשבת לכרונית, זו מכונה כתף קפואה. הטיפול מתאים לסובלים ממרפק טניס, לסובלים מבעיות בכף היד, כאן מדובר על גידים תפוסים באצבעות. הטיפול גם מיועד לתסמונת התעלה הקרפלית ולבעיות ברכיים. כאשר אנו מדברים על ברכיים הכוונה היא לדלקת בגיד הפיקה. כמו כן זהו טיפול מתאים לגיד האכילס, לבעיות דורבן ברגל, ולשרירים תפוסים לאורכו של עמוד השדרה. באמצעות גלי ההלם ניתן לרפא ולאחות עצמות במקרים של שברי מאמץ, וכפי שניתן לראות, הטיפול בגלי ההלם מיועד לטפל במגוון לא מבוטל של בעיות אורטופדיות.

מרפק כואב טיפול בגלי הלם. טיפול באמצעות גלי הלם למרפק.

כאשר אנו מדברים על מרפק כואב, לרוב הכוונה היא למרפק טניס. מדובר על תהליך דלקתי באזור זה. בשל הדלקת נגרם נזק לגידים. מרפק טניס זו בעיה אשר נפוצה בקרב שחקני טניס ומכאן גם שמה, אולם היא איננה בלעדית רק לשחקני טניס אלא גם לאנשים אשר עובדים עבודה מאומצת ומפעילים כוח על כף היד ואזור האמה. את הדלקות בגידים כמו מרפק טניס, קשה ביותר לפתור בקלות ותהליך הריפוי הוא איטי זאת מכיוון שמדובר על אזור אשר אספקת הדם המגיעה אליו הינה דלה. מומלץ לטפל בבעיה באמצעות גלי הלם. למעשה, הטיפול במכשיר הוא אפקטיבי במיוחד לבעיה זו מבין שאר הבעיות האורטופדיות. באמצעות הטיפול בגלי ההלם, בהחלט ניתן לוותר על הליך ניתוחי.

כאבים בכף היד. טיפול בגלי הלם

כאשר אנשים סובלים מכאבים בכף היד, אחד הטיפולים האפקטיביים והיעילים ביותר הוא באמצעות מכשיר גלי הלם. לרוב טיפול תרופתי או טיפולים פיזיותרפיים אינם מביאים לתוצאה הרצויה. למעשה, באמצעות גלי ההלם ניתן גם לדחות הליכים ניתוחיים או זריקות של קוטיקוסטרואידים. הדלקות בכף היד אינן נדירות, רבים סובלים מהן, לרוב הבעיה נגרמת בשל חולשתם של הגידים ותנוחות כף היד שחוזרות על עצמן. כל אלה גורמים לגירוי של השרירים כך שבסופו של דבר עלולה להתפתח דלקת כרונית. גלי ההלם משדרים גלים אקוסטיים אל עבר האיבר הבעייתי, הם מביאים לזרימת דם טובה יותר, מרחיבים את כלי הדם, ובצורה זו יותר חמצן מגיע לאזור. בשל הפעילות של הגלים האלקטרו מגנטיים, הדלקת לבסוף נעלמת.

כאבים בירך טיפול בגלי הלם.

מכשיר גלי ההלם הינו מכשיר חדשני ויעיל לטיפול בבעיות אורטופדיות שונות בהן כאבים בירך ודלקת בירך. מכשיר גלי ההלם פועל באמצעות גלים אקוסטיים ובתדירויות משתנות. גלים אלה מגיעים בצורה מדויקת לאזורים הבעייתיים. כך ניתן לטפל בכאבים בצורה שאיננה פולשנית ואיננה כואבת. מכשיר גלי ההלם גם יעיל מאין כמותו לבעיות בירך, במיוחד במפרק הירך. לעיתם הסחוסים באזור נשחקים, עניין זה נפוץ למדיי בקרב אנשים מבוגרים, והמפרק עצמו הינו איבר בעל חשיבות רבה מכיוון שבזמן שאנו הולכים הוא מסייע לנו לשמור על שיווי משקל. הסחוסים במפרק עלולים להישחק בשל מחלות שונות. מכשיר גלי ההלם מסייע לריפוי מהיר, זאת באמצעות סדרה של טיפולים, מביא להחלמה וריפוי כך שהסובלים מבעיות בירך יוכלו לחזור לתפקוד מיטבי. כמו כן באמצעות המכשיר הכאבים הולכים ופוחתים.

כאבי ברכיים טיפול בגלי הלם.

מכשיר גלי הלם נועד לטפל בבעיות אורטופדיות שונות בהן כאבי ברכיים ודלקת בגיד הפיקה של הברך. כאשר ישנה דלקת בגיד הפיקה, נגרם נזק לגיד, אותו אחד המחבר שרירים בין הירך לשוק. אלה הם שרירים גדולים למדיי, וכל זאת במיקום מסוים – מתחת לפיקת הברך. כמה עצמות נפגשות בברך ביניהן עצם הפיקה, היא ממוקמת מעל עצם הירך, בחלק התחתון והקדמי. את העצם ניתן להרגיש, זוהי העצם הבולטת של הברך. כאשר קיימת דלקת, נוצרים נזקים לגידים מה שמפריע לפעולות השרירים באזור זה, ויכולה להיווצר הסתיידות כמו גם קרעים בגידים. ניתן לטפל בבעיה באמצעות מנוחה  ואף באמצעות ניתוח. אך אחת השיטות היעילות והבדוקות לטפל בבעיה היא באמצעות טיפול בגלי הלם. אותם גלי הלם מפרקים הסתיידויות, הם מזרזים את יצירתם של כלי דם, ומסייעים להליך הריפוי באמצעות העלמות הדלקת.

דורבן בעקב טיפול בגלי הלם.

דורבן בעקב הוא בעיה די נפוצה הגורמת לכאבים עזים. ישנן שיטות שונות לטפל בבעיה, אולם אחת הדרכים הבדוקות והאפקטיביות ביותר היא באמצעות טיפול בגלי הלם. הטיפול הנ”ל איננו פולשני כמו ניתוח למשל, מכשיר גלי ההלם שולח אל עבר האיבר הבעייתי גלי קול אל כיוון העקב. אלה הם גלי קול בעלי אנרגיה גבוהה מאוד. מכיוון שהגלים הללו עשויים לגרום לכאבים, המטופלים יקבלו זריקת אלחוש. הגלים מעוררים ומזרזים את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. ישנן עוד דרכים אך פחות יעילות לטיפול בדורבן הרגל: באמצעות מנוחה, ניתוח, משככי כאבים, טיפול פיזיותרפי, נעילת נעליים מתאימות שאינן שטוחות, החדרת סד לנעל וזריקות קורטיקוסטרואידים.

יעילות של הטיפול בגלי הלם לדורבן.

אין ספק כי טיפול בבעיית דורבן בעקב, הינו מורכב למדיי. כיום אחת השיטות היעילות יותר לטיפול וריפוי הבעיה היא באמצעות גלי הלם. לאחר שהמטופל מיצה את כל הטיפולים השמרניים ולא מצא מזור, ניתן להתחיל בטיפול באמצעות גלי הלם. למעשה זהו השלב שמגיע לפני הניתוח ויכול למנוע אותו. אחוזי ההצלחה נעים סביבות ה – 80%, שזהו אחוז גבוה במיוחד, ומומלץ לשלב את הטיפול בגלי ההלם עם טיפול פיזיותרפי, כך סיכויי ההצלחה הולכים וגדלים ופוחתים הסיכויים שהדלקת תחזור. ישנם אנשים הנדרשים לשלושה טיפולים בלבד וישנם כאלה הנדרשים למעל עשרה טיפולים, תלוי בחומרת המצב. מי שיש לו דורבן בעקב יסבול מכאבים בזמן הליכה, כאבים בזמן ריצה, כאבים כאשר הוא דורך על הרגל וכאבים בין קימה להליכה.

טיפול באמצעות גלי הלם. כתף קפואה

מהי בעצם כתף קפואה? מדובר על אותם השרירים המקיפים את הכתף. התהליך עצמו מתחולל בתוך גידי השרירים מה שגורם לסובלים מהבעיה לכאבים עזים במיוחד וקושי בביצוע פעולות פשוטות. בכל עת בה מנסים להפעיל את הכתף, חשים בכאבים בלתי נסבלים. אחת השיטות הבדוקות והיעילות לטיפול בכתף קפואה היא באמצעות גלי הלם. גלי ההלם מטפלים בהליך ההסתיידות, מדובר על גלים אקוסטיים אותם שולחים אל עבר האזור ממנו נובעת הבעיה. הגלים מרעידים את אזור ההסתיידות, הם מפוררים אותה ובסוף היא מתמוססת ונמסה. בצורה זו, זרימת הדם לאזור הכתף היא מוגברת יותר ולאחר מכן, הן הדלקת והן הכאבים מתפוגגים. אין ספק כי זוהי אחת השיטות המומלצות ביותר לטיפול בבעיה כאובה זו.

טיפול באמצעות גלי הלם. מרפק טניס.

כאשר אנו מדברים על מרפק טניס, הכוונה היא לדלקת במרפק. דלקת זו נוצרת בשל נזקים אשר נגרמו לגיד. לרוב ממרפק טניס סובלים שחקני טניס מקצוענים או כל מי שעוסק בתחום ספורט אחר הקשור למחבטים, והבעיה גם אופיינית למי שמפעילים לחץ אינטנסיבי על האמה וכף היד. לא קל לפתור את הבעיות הנגרמות לגידים, וודאי שלא ניתן לעשות זאת במהירות. אזור המרפק איננו זוכה לאספקת דם נאותה בהשוואה לאזורים אחרים. אחת השיטות היעילות לטפל במרפק טניס היא באמצעות גלי הלם. זהו טיפול אפקטיבי מאין כמותו אשר יכול לספק מזור הולם לסובלים מהבעיה. למעשה, באמצעות טיפולי בגלי ההלם, ניתן לדחות הליך ניתוחי שטומן בחובו לא מעט סיכונים.

טיפול באמצעות גלי הלם. חידוש של כלי דם ורקמות.

באמצעות טיפול בגלי הלם ניתן לחדש את כלי הדם והרקמות. כאשר זרימת הדם הינה תקינה, היא מסייעת להליך ההחלמה של רקמות שנפגעו. כאשר מטפלים באמצעות גלי הלם, נוצרים קרעים קטנים בכלי הדם, בסיבים שמסביב לגידים והעצמות. בצורה זו הקרעים מאיצים הפרשה של חומרים אשר חיוניים מאין כמותם לריפוי הרקמות. כך ניתן להביא לחידוש ותיקון של כלי דם. כאשר צומחים כלי דם חדשים, הם מגבירים את זרימת הדם, מה שמביא לריפוי והחלמה של הגידים והעצם. תהליך חידוש זרימת הדם הוא זה שמביא בסופו של דבר להיעלמות של כאבים ויוצר חידוש תאים במקרים של דלקת בגיד הפיקה, דלקות בשורשי כף היד, דלקות המרפקים ודלקות בגידים, דלקות בכתף ועוד.

טיפול באמצעות גלי הלם – הסתיידות בכתפיים.

אחד הטיפולים האורטופדים המתקדמים ביותר בכל הקשור להסתיידות הכתפיים ובעיות אורטופדיות אחרות, הוא באמצעות גלי הלם. גלי ההלם מרפאים הן דלקות והן הסתיידות באזורים שונים בגוף. למשל: הסתיידות בכתפיים, דורבן ברגל, גיד אכילס, כתף קפואה, מרפק טניס ושורש כף היד. גלי ההלם מסייעים גם לחידוש של כלי דם וחידוש של רקמות. בתחילה עשו שימוש בגלי הלם על מנת לרסק אבנים בכליות. כיום גלי ההלם מסייעים בהליך ריפוי והחלמה של מגוון בעיות אורטופדיות הקשורות לעצמות, לשרירים ולשלד. גלי ההלם מטפלים בכמה וכמה בעיות אורטופדיות באותם אזורים בגוף אשר נפגעו בשל הסתיידות, בהן הסתיידות בכתפיים. הגלים מרסקים הסתיידות אשר נגרמה עקב דלקת ולאחר הטיפול בגלי ההלם ניתן לחזור לשגרת היום הרגילה. באמצעות הגלים ניתן להחזיר למחזור הדם את אותם החומרים אשר הביאו להסתיידות. חומרים כגון מלחים או סידן ועוד אחרים.

טיפול באמצעות גלי הלם גיד אכילס – דלקת בגיד אכילס

גיד האכילס מחבר בין השרירים של הרגל האחורית לבין עצם העקב. גיד זה נוטה לשאת עומס לא מועט בשל פעילויות יומיומיות כמו הליכה או פעילות ספורטיבית. דלקת של הגיד נחשבת לנפוצה ביותר, במיוחד בקרב העוסקים בפעילות ספורטיבית. הליך ההחלמה של הבעיה הינו איטי יחסית. לא קיימת אספקת דם נאותה לאזור גיד האכילס, כמו כן, זהו איננו אזור שניתן להביא אותו למצב של מנוחה. הסימנים לדלקת הם כאבים באזור העקב האחורי, בזמן מנוחה הם נחלשים. לעיתים עלולה להופיע נפיחות באזור גיד האכילס.  בפעמים רבות הדלקת הופכת לכרונית זאת מכיוון שהסובלים ממנה אינם מטפלים בה כנדרש. אחת הדרכים היעילות לטפל בבעיה היא באמצעות גלי הלם. אל אזור גיד האכילס נשלחים גלים אקוסטיים, הם גורמים לרעידת אזור ההסתיידות, וכמו כן הם מפוררים אותה. בצורה זו היא מתמוססת אל תוך הגוף. בעקבות הטיפול בגלי ההלם, זרימת הדם  תהיה מוגברת יותר ולבסוף, גם הדלקת וגם הכאבים ימוגרו.

טיפול באמצעות גלי הלם – דורבן ברגל.

כל מי שסובל מדורבן ברגל יוכל לדווח על כאבים עזים שלא מרפים. מדובר על בעיה נפוצה למדיי, אולם גם כאן צרת רבים אינה נחמה. בדורבן ברגל אפשר לטפל בכמה דרכים, אולם כיום ההמלצה הגורפת היא לטפל באמצעות גלי הלם. בעבר גלים אלה נועדו לרסק אבנים בכליות אולם היום הם משמשים לטיפול בבעיות אורטופדיות שונות. הגלים שולחים אל כיוון דורבן הרגל גלי קול להם אנרגיה גבוהה. בזמן הטיפול, המטופלים יקבלו זריקת אלחוש על מנת שלא יסבלו מכאבים עקב הגלים. באמצעות הגלים ניתן לזרז ולהאיץ את הליך ההחלמה הטבעי של הגוף. ישנם אנשים המנסים שיטות אחרות לטיפול בבעיה כמו ניתוח, עשיית שימוש במשככי כאבים, מנוחה, אך אין ספק כי אחוזי ההצלחה של הטיפול באמצעות גלי ההלם לבעיה זו הינם גבוהים.

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

Клиники в Израиле

Клиники и медицинские центры в Израиле

Клиники и медицинские центры в Израиле https://www.youtube.com/watch?v=PP-vt0NLkN0 Израильская система здравоохранения во многом построена по образцу Западных стран, где основная клиническая деятельность сосредоточена в крупных многопрофильных

קרא עוד »
מדרסים פונקציונליים

מדרסים פונקציונליים

מדרסים פונקציונליים – בשיטת אריאל קומפורט ® מדרסים הם תוספת של רפידה אשר נכנסת לתוך הנעל, ותפקידה לשפר את היציבה, ובתוך כך להקל על כאבים

קרא עוד »
מדרסים ירושלים

מדרסים ירושלים

מדרסים ירושלים לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לכל המעוניין לדעת,לצערי, נולדתי עם רגל חלולה. מדובר בקשת עמוקה במיוחד בכף הרגל,

קרא עוד »
מדרסים מודיעין

מדרסים מודיעין

מדרסים מודיעין לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות כל מי שסובל מפלטפוס יודע,שעם הפלטפוס קשה להתנועע,קשה ללכת וקשה לעמודואי אפשר אפילו

קרא עוד »
מדרסים חדרה

מדרסים חדרה

מדרסים חדרה לקוחות ממליצים אריאל אורטופידה מתקדמת מדרסים באיכות ושירות ללא תחרות לכל מאן דבעי,נולדתי עם בעיית אלטפוס בכפות רגליי, וסבלתי במשך שנים רבות מכאבים

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

מדרסים גרפיט קרבון פייבר

מדרסי גרפיט קרבון פייבר

מדרסי גרפיט קרבון פייבר מחיר מבצע: 750 ₪ בלבד במקום 2000 ₪ https://www.youtube.com/watch?v=SPFPEmiEIls אתלטים או כל מי שזקוק ליציבה ותמיכה חזקה משתמש במדרסי גרפיט.מדרסי הגרפיט

קרא עוד »
מדרסי סיליקון רכים

מדרסי סיליקון רכים

מדרסי סיליקון רכים (1+1 חינם) מדרסים לאימונים ולתחרות. המונה בין כ-3 ל 8 שכבות שונות של חומרים ובולמי זעזועים. מדרסים אורטופדיים הם מושג ההולך ותופס

קרא עוד »
מדרסים לפי מידת גבס

מדרסים לפי מידת גבס

מדרסים גבס בהתאמה אישית במבצע 2 זוגות לפי מידת גבס (1 + 1 חינם) בעולם המודרני הלחוץ והדינמי, מדרסים הם חלק אינטגרלי מהחיים. מדרסים מעניקים

קרא עוד »

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי