הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!

גבס קל

גבס קל – גבס פלסטי-קל

כל מי ששבר או נקע יד או רגל והזדקק לגבס זוכר את התחושה הבלתי נעימה שהוא חווה. הגבס היה כבד, מגרד, לעתים גם הוא הדיף ריחות בלתי נעימים, אי אפשר היה להתרחץ אותו וודאי שלא ללכת לים או לבריכה. מהיום כל זה שייך כבר לעבר. בשנה האחרונה נכנס לשימוש גבס קל. זהו סוג הגבס החדשני ביותר בעולם, גבס עמיד למים, שלא רק שאפשר להתרחץ אתו במקלחת הוא גם מאושר לשחייה ולרחצה בים ובבריכה.

גבס קל – נא להכיר את גבס פלסטי-קל!

גבס פלסטי הוא פיתוח מיוחד של חברה קוריאנית שכבש את העולם האורתופדיה בסערה ומשווק גם בישראל. לא לחינם הוא מכונה “גבס קל”, קל להתקין אותו, קל להסיר אותו והוא אינו מציק ומטריד בזמן השימוש. החידוש בגבס הקל הוא ריפוד סינתטי שאינו חדיר למים המאפשר הרטבה.

לגבס הקל יש יתרונות רבים שהפכו אותו למוצר הקיבוע המתקדם ביותר בעולם. הופעתו גרמה למהפכה בעולם האורתופדיה, בקופות החולים כבר משתמשים בו, גם בבתי החולים ובקרוב הוא אמור להיכנס לשימוש במקומות נוספים ולהחליף את הגבס המסורתי והישן.

 • קל להתקנה
 • קל יותר מהגבס הרגיל פי חמש
 • אפשר להתרחץ וללכת לים או לבריכה
 • בגבס פלסטי קל קשיח אפשר לבצע צילום רנטגן
 • עשוי מחומרים ידידותיים לסביבה

הגבס הקל קל להתקנה גם לרגל וגם ליד, משך ההתקנה שלו היא כארבעה דקות בממוצע לעומת עשר עד חצי שעה בהתקנת גבס רגיל.

לא לחינם הוא נקרא גבס קל, לעומת סוג הגבס הישן משקלו נוח והוא קל יותר מהגבס הרגיל פי חמש.

עם גבס פלסטי אפשר להתרחץ וללכת לים או לבריכה. בתנאי האקלים של ישראל, עובדה זו מהווה יתרון ברור.

במוצרי הגיבוס שבהם השתמשו עד היום הייתה נדרשת מיומנות גבוהה מצד הצוות הרפואי להתקנת הגבס. אסור היה להדק מדי את הגבס על האיבר הפגוע, אסור היה למתוח את התחבושות וכל טעות וחוסר מיומנות הביאה לפצעי לחץ ולצורך להחליף את הגבס לעתים קרובות.

בהתקנת הגבס הקל לרגל או ליד אי אפשר לטעות ולא לגרום ללחץ על האיבר הפגוע וכתוצאה מכך לפצעי לחץ ולהרגשת אי נעימות. השימוש בו פשוט, ההתקנה קלה וכל בעל ידע בתחום האורתופדיה ידע להתקין את הגבס וישמח מאוד לעבוד אתו.

במוצרי הגיבוס הישנים היו עוטפים את השבר בצמר גפן או בשכבה סינתטית אחרת שהיוותה את הבסיס והריפוד לגבס המתקשה. שתי השכבות האלו גרמו לגירודים, לזיעה ולריחות רעים.

לגבס הקל יש שני שרוולים ארוגים, שרוול פנימי עם ריפוד העשוי מחומר סינטטי, ארוג כרשת ומנדף בקלות ומעליו שרוול העשוי מחומר המתקשה לאחר הטבילה במים בצורת רשת עם חורים גדולים. השילוב של רשת עם חורים ורשת מנדפת יוצר אוורור ובכך הוא מונע גירויים וריח רע מתחת לשכבת הגבס.

בגבס פלסטי קל קשיח אפשר לבצע צילום רנטגן בלי להסיר את הגבס ובכך לאפשר מעקב של הרופא אחרי התקדמות הטיפול. גם עוצמת הקרינה הנדרשת נמוכה יותר מאשר בעת צילום בגבס אחר.

מוצרי הגיבוס הישנים היו עשויים מחומרי טיח, גבס או סיבי זכוכית. כדי להסיר אותם מהאיבר הפגוע נאלץ הצוות הרפואי להשתמש במסור ובעת החיתוך נוצר אבק לא בריא לריאות. את הגבס הקל קל להסיר, הוא עשוי מחומרים ידידותיים לסביבה, אפשר להסיר אותו בקלות בעזרת מספריים והחיתוך אינו יוצא אבק. לאחר הורדת הגבס אפשר לשרוף אותו, השריפה תפורר את החומרים ותייתר את הצורך בשריפה וקבירה כמו שעשו עד ביום במוצרי הגיבוס הישנים.

לסיכום, כל היתרונות של הגבס הקל הם אלו שהפכו אותו למוצר הקיבוע המוביל בעולם. זהו גבס קל ונעים למגע, הוא עמיד למים, מאושר לשחייה ונוח להתקנה ולהסרה מקצועית.

גבס קל באריאל קומפורט

חברת אריאל קומפורט עוסקת במגוון שירותים רפואיים. החברה מונה צוות של אנשי מקצוע ומכירות ובראשה עומד רופא אורטופד מומחה העוסק באורטופדיה באופן פעיל. אריאל אורטופדיה מתמקדת במוצרים בתחום האורטופדיה ובמיוחד בטיפול בשברים. גבס פלסטי-קל המיוצר על ידי הקונצרן הקוריאני הגדול T&L תחת המותג Nemoa.

“מוצר הדגל” הוא ריפוד מיוחד NemoaTM Fresh המאפשר רחצה עם הגבס הפלסטי-קל.
הגבס הפלסטי-קל המשווק על ידי אריאל קומפורט הינו בעל אישורי איכות מוכרים: FDA ,CE , תו מכון התקנים בארץ ואישור אמ”ר של משרד הבריאות. אריאל קומפורט משווקת גבס פלסטי-קל ישירות למטופלים. אחוזה 124, רעננהאריאל קומפורט מקושרת עם רופאים אורטופדים וגבסנים מקצועיים המבצעים התקנת גבס פלסטי-קל בבית הלקוח. אריאל קומפורט נותנת הדרכה ותמיכה מקצועית ומלווה את הטמעת מוצריה בשטח. שירותים נוספים הניתנים ע”י אריאל קומפורט כוללים יעוץ רפואי וחוות דעת בתחום האורטופדי.

חברת T&L מייצרת גבס פלסטי-קל איכותי תחת שם המותג NemoaTM, המשווק ברחבי העולם . לגבס פלסטי-קל המשווק ע”י חברת אריאל קומפורט יש אישור שימוש של ה- FDA ,CE, מכון התקנים ואישור אמ”ר של משרד הבריאות. סדרת המוצרים NemoaTM כוללת מס’ סוגי גבס פלסטי-קל העשויים מפוליאסטר או פיברגלאס בדרגת קושי וגמישות שונות. הגבס מגיע בצורת גלילים בגדלים שונים הארוזים באריזת ואקום השומרת על איכות המוצר. מוצר ייחודי הוא ה-NemoaTMFresh שהוא ריפוד סינטטי מיוחד המונח על הגפה לפני התקנת הגבס הפלסטי-קל. הוא אינו סופג לתוכו מים, בניגוד לריפוד הרגיל, ולכן ניתן להתרחץ איתו. האפשרות של המטופל להתרחץ בבריכה בימי הקיץ הישראלי מהווה יתרון ברור.

חברת אריאל קומפורט מציעה את הגבס הפלסטי-קל מסדרת NemoaTM שיתרונותיו:

 • קל משקל, נוח – קל יותר מהגבס הרגיל פי 5
 • אינו מתפורר, עמיד יותר ואינו מגרד
 • לא יוצר אבק בזמן הסרתו
 • ניתן להתרחץ איתו (בשימוש עם ריפוד רחיץ NemoaTM Fresh) – פגיעה מינימאלית באיכות חיים
 • מאפשר מעקב רנטגני טוב יותר – מקל על הרופא לאבחן התקדמות תהליך האיחוי
 • גבס בגוונים שונים – אטרקטיבי לילדים

פרוט מוצרים:

 • NemoaTM Cast                  גבס פלסטי-קל קשיח, חזק ואוורירי
 • NemoaTM Flex                   גבס פלסטי-קל גמיש/חצי קשיח
 • NemoaTM Fresh                ריפוד סינטטי מאפשר רחצה
 • NemoaTM Splint                סד סינטטי לקיבוע
 • NemoaTM Finger Splint    סד סינטטי לקיבוע אצבעות
 • מוצרים נלווים לטיפול בשברים

גבס פלסטי-קל קשיח חזק ואוורירי, ניתן להשיג את הגבס הפלסטי-קל בהרכב של פוליאסטר – Polyester או פיברגלאס – Fiberglass. הגבס מגיע בצורת גלילים בגדלים שונים הארוזים באריזת ואקום השומרת על איכות המוצר. ניתן להסרה בעזרת מסור לגבס פלסטי-קל. ניתן להשיג בגדלים שונים: “2, “3, “4, “5 ובמגוון צבעים: לבן, כחול, ירוק, אדום, סגול, צהוב וורוד.

נותנים שרות ללקוחות של כל קופות החולים: שירותי בריאות כללית, מכבי שירותי בריאות, קופת חולים מאוחדת ולאומית שירותי בריאות.

מדרסים בטכנולוגיה
המתקדמת בעולם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוגי מדרסים

בדיקת פילוג לחצים מדרסים

בדיקת פילוג לחצים מדרסים

בדיקת פילוג לחצים מדרסים בדיקת חלוקת הלחץ במדרסים הופכת לחלק בלתי נפרד מהשיטות המודרניות לטיפול בבריאות כף הרגל. בדיקת פילוג לחצים מדרסים.בדיקת לחצים בכפות רגליים

קרא עוד »
מה זה מדרסים?

מה זה מדרסים

מה זה מדרסים? ישנם יתרונות רבים של לבישת מדרסים. הם עוזרים במניעת פציעות, מספקים תמיכה טובה יותר לכפות הרגליים ושיפור הבריאות הכללית של כף הרגל.

קרא עוד »
מדרסים לשין ספלינט

מדרסים לשין ספלינט

מדרסים לשין ספלינט שין ספלינט הוא מצב נפוץ למדי בקרב אצנים ואנשים שעוסקים בפעילות גופנית מאומצת באופן קבוע. כאשר מופעל עומס יתר על השרירים שמתחברים

קרא עוד »

מאמרים אחרונים

דלקת בגיד אכילס

דלקת בגיד אכילס

דלקת בגיד אכילס דלקת בגיד אכילס גיד אכילס הוא הגיד שמחבר בין כף הרגל ושוק הרגל והוא הגיד הגדול ביותר בגוף האדם. למרות הגודל שלו

קרא עוד »
כאבים בכפות רגליים

כאבים בכפות רגליים

כאבים בכפות רגליים כאבים בכפות הרגליים הם בעיה נפוצה ומתמשכת עבור אנשים רבים. זה יכול להיות קשה במיוחד לניהול כשמדובר בעמידה, הליכה וריצה. אחת השיטות

קרא עוד »
מדרסים לחיילים
נגן וידאו
moneyback

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

אם תוך 90 יום מתאריך קבלת המדרסים אינך מרוצה מסיבה כלשהי כל כספך יוחזר לך בלי שאלות כלל!

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!