Home » מדרסים-מכל-הסוגים

מדרסים במבצע: 2 זוגות לפי מידת גבס, (1+1 חינם)

מדרסים כללית ₪60,מדרסים מכבי ₪100, מדרסים לאומית ₪160.מדרסים מאוחדת ₪200 במקום 680 ₪
  • אריאל-מבצע-1
  • אריאל-מבצע1-1
book

מכון אורטופדי אריאל קומפורט ® אורטופדיה מתקדמת בע"מ מתמחים בייצור מדרסים אורטופדיים לכל סוגי כף הרגל.
במרבית סוגי הנעליים קיימים מדרסים מעל לסוליה, אשר מספקים תמיכה לכפות הרגליים, ובאים איתם במגע ישיר. תפקידם העיקרי של המדרסים, מעבר להיותם נעימים למגע ונוחים, הוא לבלום זעזועים, ליצור חלוקה לעומס המגיע מהגוף לכיוון כפות הרגליים בצורה הנכונה ביותר, להביא לידי שיפור היציבות, למנוע נזקים וכאבים ועוד.

להדפסת קופון וקבלת הנחה לחץ כאן

סוגי מדרסים

midtas1

מדרסים ביומכניים
מדרסים בפיתוח המותאם לכל סוגי כף הרגל ומתאים עצמו לתנועת ההליכה הרלוונטית.
מבצע – 750 ₪

midtas2מדרסי גרפיט
מדרסים העשויים חצי שיחים מחומר קרבון פיבר, מספקים יציבות ותמיכה לאורך זמן.
מבצע – 750 ₪
midtas3מדרסים פונקציונליים
פועלים לשיפור מחזור זרימת הדם בכף הרגל, עוזרים במקרים של בעיות מפרקים או סכרת .
מבצע – 750 ₪
 midtas4מדרסים בהתאמה אישית
ייצור מדרסים ברמה האישית לכל סוגי כף הרגל: ספורטאים, סוכרתיים חיילים ועוד..
מבצע – 750 ₪

 

מדרסים לרוכבי אופניים

baner6

מדרסים אלגנטיים
baner9

מדרסים להוספת הגבהות פנימיות וחיצוניות

baner8

מדרסים לחולי סכרת ונעלים אורטופדיות בהתאמה אישית 

baner5

מהם מדרסים?

מדרסים הם למעשה התקן אורטופדי המוכנס אל תוך הנעל במטרה לסייע ליציבה טובה יותר, הקלה על כאבים ולספק מענה לסובלים ממחלות שונות כמו למשל סכרת או מבעיות רפואיות שונות כמו דורבן בכף הרגל או שברי מאמץ חוזרים.

חשוב להבין כי לכל אדם ישנו מבנה ייחודי ושונה לכף הרגל שלו. באותה נשימה אפשר לומר כי לכל אדם ישנו אורח חיים שונה, פעילויות שונות שאותן הוא מבצע וכן בעיות רפואיות שונות הדורשות התייחסות מתאימה וספציפית – כל מקרה לגופו.

בוודאי גם לכם יצר להתקל במדרסים המיוצרים על פי סטנדרט אחיד ונמכרים בחנויות נעליים, חנויות המתמחות בציוד ספורט או אפילו בבתי מרקחת. מדרסים אלו יכולים אולי לסייע מעט בריכוך הזעזוע המועבר מהנעל אל הרגל או להעניק לרגל מעטפת מעט נוחה יותר. יחד עם זאת, לצערנו מדרסים שכאלו מיוצרים מחומרים פחות איכותיים, בתהליך פחות מקצועי ובוודאי שאינם מותאמים באופן ייחודי, אך ורק עבורכם.

בדיוק זו הסיבה שבגללה האופציה הטובה ביותר, היא תמיד לקנות מדרסים במכון אורטופדי מקצועי המתמחה באבחון, והתאמה אישית של מדרסים, לכל אדם ולכל צורך.

מדרסים מולטי פונקציונליים

baner7

מדרסים ביו מכנים

insole_biomechanic

מדרסים לריצה

baner1

מדרסים לטניס

baner12

מדרסים לספורטאים

אין ספק כי הספורט טוב לבריאות ובמידה רבה גם לנפש. יחד עם זאת ישנם מגוון ענפי ספורט אשר יוצרים לחץ ועומס על הרגליים ועל כפות הרגליים. זעזועים חזקים ועומס רב על הרגל יכולים להביא בסופו של דבר לכדי כאבים ובעיות רפואיות שונות אשר ניתן בקלות למנוע, או במקרה שהבעיות כבר קיימות – להקל עליהן במידה ניכרת.

מכיוון שענפי ספורט שונים מכתיבים טווח תנועות שונה ופעולות שונות שאותן נדרש לבצע, ישנו צורך במדרס אשר יוצר באופן מיוחד עבור העוסקים בענפי הספורט השונים. כך למשל, אם נבחן שחקן טניס אל מול שחקן כדורסל, נראה שעיקר התנועה של שחקן הטניס מתרכזת סביב ספרינטים קצרים ומהירים וכמובן חבטה בכדור. לעומת זאת שחקן הכדורסל מבצע בעיקר ריצות מצד אחד של המגרש אל צידו השני וכמובן מבצע קפיצות רבות. אופיו היחודי של כל ענף ספורט וכן התנועות השונות הנעשות במהלךהעיסוק בו, יוצרות טווח עומסים שונה מבחינת העוצמה שלו וכן מבחינת האיזורים העיקריים ברגל ובכף הרגל הנתונים לאותם לחצים. בדיוק זו הסיבה שבגללה חשוב להקפיד על כך שהמדרס שבו משתמשים מתאים באופן מדוייק לסוג הפעילות הספורטיבית שאותה מבצעים.

מדרסים לבעיות רפואיות

ישנם סוגים שונים של בעיות רפואיות אשר מצריכות מדרסים. לעיתים גם במצבים שבהם הכאב מופיע באיזורים שונים בגופנו כמו הגב, הברכיים ואפילו הצוואר, נמצא כי הבעיה מתחילה באיזור כפות הרגליים ויכולה להפתר או לפחות לזכות בהקלה משמעותית על ידי שימוש במדרסים המותאמים לאופיה של אותה בעיה. בין המקרים הרפואיים שבהם שימוש במדרסים רצוי ואף מומלץ ניתן למצוא:

מדרסים לכדורסל

baner14

מדרסים לכדורגל

baner19

מדרסים לספורטאים מכל הסוגים והרמות

insole_sport_all

מדרסים לספורטאים

baner20

פלטפוס – פלטפוס הינו מצב רפואי שממנו סובלים כ15% אחוז מכלל האוכלוסיה, שבו ישנה קריסה של הקשת האורכית של כף הרגל עד לכדי מצב שבו כף הרגל כולה נוגעת בקרקע. תפקידה של קשת זו הוא לסייע לגמישותה של כף הרגל ולסייע בחלוקת משקל הגוף באופן נכון יותר על כף הרגל.

אם במצב נורמלי, כף רגל יחפה אמורה ליצור מגע עם המשטח שעליו היא עומדת באיזור העקב, צידה החיצוני של כף הרגל, כריות כף הרגל והאצבעות, אזי במצב של פלטפוס נוצר מגע ישיר גם בין הרצפה לבין האיזור הפנימי של כף הרגל,בחלקו או במלואו, אשר במצב טבעי אמור להיות מוקשת.

הפלטפוס הינה בעיה רפואית מולדת או נרכשת ויכולה להביא לכאבים, שחיקת מפרקי כף הרגל ואף לנכות.

דורבן העקב – זהו מצב רפואי שממנו סובלים כ-10% מהאוכלוסיה, ובו נוצרת בליטת עצם מחודדת באיזור העקב. הגורם לתופעה זו היא דלקת באיזור זה אשר נוצרת כתוצאה מקרעים קטנטנים, בגודל מיקרוסקופי, החוזרים באופן כרוני. הגורמים לדורבן הם מגוונים וביניהם ניתן למצוא את הפלטפוס שבה קשת כף הרגל האורכית שטוחה מידי או לחלופין מצב שבו קשת כף הרגל קמורה יתר על המידה(הייפוס), נעילת נעליים בעלות סוליה דקה מידי או כאלו אשר אינן בולמות זעזועים באופן מספק וכן גורמי גיל אשר מתחילים לתת את אותותיהם, במקרה זה, באיזור גיל חמישים.

דורבן בעקב יכול לגרום לכאבים קשים באיזור העקב עד לכדי קושי ממשי ללכת, בעיקר בשעות הבוקר לאחר הקימה מהשינה.

מדרסים לסקי

insole_ski

מדרסים לילדים

insole_child4

מדרסים לילדים ופעוטות

baner32

מדרסים לחיילים בצבא

insole_soldier (1)

סכרת – הסובלים ממחלת הסכרת נוטים לפתח בעיות של חוסר רגישות עצבית ברגליים וכן לסבול מאספקת דם לקוייה אליהן מה שיכול להוביל להיווצרות כיבים וזיהומים שונים. כיבים מעיין אלו מצויים אצל כ-15% מחולי הסכרת, וגורמים לכאבים חזקים בכף הרגל.

בוניון – בוניון, או בעברית – "תפיחה בבוהן", הוא מצב שבו נוצרת התנפחות מקומית באיזור מפרק הבוהן בכף הרגל וגורמת לבוהן עצמה להיות מוסטת הצידה. מצב זה נגרם לרוב כתוצאה מנעילת נעליים צרות בחלקן הקדמי אשר אינן מספקות די מרווח לכף הרגל ויוצרות עליה לחץ מתמשך. הבוניון מביא לכדי כאבים מקומיים ודלקות חוזרות בכף הרגל.

כאבי גב – אחת התופעות הנפוצות ביותר בימינו היא כמובן כאבי הגב. מה שרבים לא יודעים הוא כי פעמים רבות המקור לכאבי גב הוא בכלל כפות הרגליים. יציבה לא נכונה, עמידה ממושכת, נעילת נעליים לא נוחות ובעיות איזון שונות יש בהם בכדי להשפיע באופן ישיר על כפות הרגליים וכנגזרת גם על איזור הגב, בדגש על הגב התחתון ובחלק מהמקרים אף על איזור הצוואר.

כאבי ברכיים – הברכיים, מטבען, נתמכות על ידי השוק אשר נתמכת היא באופן ישיר על ידי כף הרגל. בדיוק זו הסיבה שבגללה בעיות יציבה או הפעלת עומס יתר על הרגליים בדמות עמידה ממושכת או עודף משקל, יכולות בהחלט להיות גורם ישיר לכאבי ברכיים.

מדרסים למרתון וטריאתלון

insole_marathon

מדרסים להליכה

insole_walk

מדרסים לטיפולי בכאבי עקב

insole_heel

טיפול בדורבן,דורבן בעקב מדרסים לטיפול בדורבן

insole_heel2

לא כל הנוצץ זהב

לצערנו, פעמים רבות המדרסים הנמכרים בחנויות ואפילו כאלו, אשר לכאורה, מותאמים עבורכם אישית, לא שווים יותר מפיסת החומר שמהם הם עשויים. גם אם הגעתם למרכז המציג עצמו כמקצועי, בכל הקשור לשירותי אבחון וטיפול בכף הרגל, פעמים רבות אתם מסתנוורים מהמכשור המתקדם המוצג בפניכם ושיטות מתקדמות לאבחון וסריקת כף הרגל, אך המציאות מוכיחה כי פעמים רבות כל אלו הם לא יותר ממצג שווא אשר במבחן המציאות פשוט לא מייצר את הפתרון האופטימלי לצורך שלכם.

סוגי המדרסים

חשוב להדגיש, לא בכל מצב נדרשים מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית ובהחלט ישנם מצבים רבים שבהם מדרסים ביומכניים, מדרסים פונקציונאליים או מדרסי גרפיט, יכולים לספק את הפתרון המושלם. יחד עם זאת כדאי להבין כי בכדי להתאים עבורכם את המדרסים שמתאימים לכם באמת ו"יעשו את העבודה" הנדרשת מהם באופן הטוב ביותר, נדרש ראשית לבצע אבחון מקצועי ומדוייק המביא בחשבון גורמים כמו מבנה כף הרגל, המשקל, אורח חייכם, פעילות ספורטיבית שבה אתם עוסקים ובעיות רפואיות שונות. רק לאחר שקלול של כלל הגורמים הרלוונטיים, ניתן יהיה לבצע את ההתאמה המושלמת בין כף הרגל שלכם למדרס המתאים לה ביותר.

יש דברים שעליהם פשוט לא מתפשרים

כאשר מדובר ביסודות שעליהם אתם ניצבים, אין מקום לפשרות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עכשיו להתאמת מדרסים ואנו מתחייבים בזאת לעמוד לשירותכם באופן מקצועי, אמין ואדיב, לצורך התאמת המדרסים המותאמים בדיוק עבורכם.

התאמת מדרס לכל כף רגל

במרבית הפעמים חברות ההנעלה יספקו מדרסים פשוטים אשר לא מספקים מענה הולם למטרתם העיקרית, ולא עונים על דרישותיהם של כפות הרגליים. לכן, רבים רוכשים מדרסי איכות אשר מהווים מוצר משלים לכל נעל, ולכל אדם.

אנו במכון אורטופדי אריאל קומפורט מספקים מדרסים איכותיים מכל סוג ולכל כף רגל בהתאמה אישית. אנו עובדים עם מגוון קופות החולים, כך שתוכלו לרכוש מדרסים במחיר מסובסד ולשמור על כף רגלכם.

אנו מציעים לכם בדיקה ממוחשבת אשר לפיה נוכל להתאים מדרסים באופן האופטימאלי ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיית i-step.

ככמו כן, אנו מספקים מדרסים אורטופדיים,  מדרסים לחולי סכרת, מדרסים ביו מכנים מיוצרים לפי מידה שנלקחת אך ורק באמצעות תחבושות גבס כשכף הרגל נמצאת באוויר במצב ניוטרלי ללא נשיאת משקל כדי לתקן שגיאות של יציבות בהליכה, עמידה ,ריצה .

התאמת מדרס לכל לקוח

מרבית האוכלוסייה עושה כיום שימוש במדרסים, ובעיקר ספורטאים, ולכן קיים שוק ענף בתחום זה. כל חברה מחזיקה בגישה הייחודית לה, החל מדגימת כף הרגל לצורך ייצור המדרס, וכלה בתהליך הייצור ובחירת החומרים. כיום קיימות מספר שיטות אשר בעזרתן ניתן לאסוף מידע לצורך ייצור מדרס מתאים, כדוגמת שיטת המדף הנעשית על ידי בחירת תבנית מוכנה של מדרס לפי מידת הנעל, שיטת המחשב המאפשרת בחירה טובה יותר של מדרסי מדף או ייצור מדרסים בהתאמה אישית, שיטת ההטבעה בקופסת ספוג המספקת תמונה תלת ממדית של כף הרגל, ועוד.

במכון אורטופדי אריאל קומפורט, אנו מאמינים כי לכל אדם ישנה צורת כף רגל הייחודית לו, ולכן אנו מציעים מדרסים בהתאמה אישית. באופן זה, המדרס יוכל להתאים באופן האופטימאלי לכף הרגל של אתו אדם, על ידי שימוש בחומרים המתאימים לו. אצלנו תוכלו למצוא מדרסים מכל סוג ולכל כף רגל, לצד מבצעים חסרי תקדים ההופכים אותם לנגישים לכל אדם. אנו מספקים מדרסים העשויים חומרים איכותיים לצד עבודה מקצועית.

מדרסים מספקים תיאום בין הנעל לבין המבנה הייחודי של כף הרגל, וכך מתאפשרת תנועה ביו מכאנית נכונה שלה. המדרס מביא לכדי פעולה יעילה יותר של כף הרגל ולשיפור ביצועים, כאשר מדרס המיוצר בצורה נכונה יכול להביא לכדי פתרון של פציעות כרוניות.

 


מאמרים נבחרים בנושא:

לקוחות ממליצים על מדרסי אריאל קומפורט ®:
ברצוני לציין את השרות רב השנים לו אנו זוכים באריאל קומפורט ® עצות, שרות וציוד המסייעים לנו לרוץ את הקילומטרים הרבים באיכות ובבריאות טובה יותר.

תודה,
צביקה, קבוצת "רצי רעננה".

להמלצות נוספות לחצו כאן >

ariel
¤